Nieuws oil Kaaisbeuie!. Ra dioproéramma -EKKERE KOFFIE DE MOORD OP KLEINEN LINDY. Opzienbarende bekentenis van Curtis. De staatspolitie van New-Jersey maakt vandaag bekend, dat de ver trouwensman van Lindbergh, John Curtis uit Norfolk, na een langdurig verhoor bekend heeft, dat alles, wat hij heeft medegedeeld over zijn rela ties tot de ontvoerders van het kind die zich op zee zouden bevinden, uit den duim gezogen is. Alles wat hij over deze onderhan delingen heeft medegedeeld, was een product van zijn fantasie en moest er slechts toe dienen, hooge honoraria voor courantenartikelen over het ge val en zijn rol te verkrijgen. Curtis speelde sedert vele jaren een belang rijke rol in de Norfolksche wereld. KABINETSCRISIS IN BELGIE. De taalkwestie liet struikelblok. De regeering-Renkin heeft besloten ontslag te nemen. Al de ministers hebben den collectieven ontslagbrief onderteekend. Deze zal morgen offi cieel door Renkin aan den Koning overhandigd worden. Deze crisis dreigde, zooals men weet, al sedert weken. Renkin heeft eerst nog door allerlei manoeuvres getracht, er aan te ontkomen, doch toen hij zich, na ook heden gehouden langdurige conferenties, er rekening van gaf, dat noch van liberale noch van Vlaamsche zijde concessies zou den worden gedaan over het bekende geschil inzake de minoriteitenkwes tie in de wetgeving betreffende lager- en middelbaar onderwijs, heeft hij er eindelijk de voorkeur aan gegeven, om af te treden. BREDASCHE KATHOLIEKENDAG TE OOSTERHOUT. Op tweeden Pinksterdag is te Oos- Hierna volgden bijna alle leerlingen der Handelsschool, waaraan zich een deputatie van leeraren aansloot. O.in. merkten we op den WelEerw. Heer terhout een Katholiekendag gehou- i r> ir n' w Sanders, Moderator der R.K. Hoogere den, de negende in het Bredasche dio cees. De belangstelling ervoor heeft alle verwachtingen overtroffen: uit 't geheele bisdom, Zeeuwsch-Vlaande- ren niet te vergeten, waren afgevaar digden en belangstellenden aanwezig. Het te behandelen onderwerp ver- diende die belangstelling wel: de ge heele katholiekendag stond in 't tee- ken der R.K. Jeugdbeweging. Handelsschool, den Weled. Zeergel. Heer Drs. G. J. de Vries, Directeur der R.K. H.H.S., de Edelachtb. Heer W. Eibers, lid van het Plaatselijk Be stuur der R.K. H.B.S. en H.H.S. te Waalwijk, Mej. van Iersel, de Weled. heeren Siemer, van der Linden en v. Delft, allen leeraren. Op het Kerkplein stelden de mede leerlingen zich in rijen op, waartus» De dag werd begonnen met n plech- schen 5e die bedroefJde ou'ders en fa_ t,ge Hoogm.s m de St. Jan, gepont.fi- milieleden ,/ngzaam de in rouw ge_ ceerd door Z.H. Exc. Mgr. P. Hop- d Ide Kerk binnentraden, mans, B,sschop van Breda Dc H. Mis werd opgedragen doo, Daarna begonnen om 11 uur op n den WelEerw. Heer dfKlijn5 8-tal plaatsen de afdeelingsvergade- ringen. BOSSCHE DIOC. PATRONATEN- BOND. De Bossche Diocesane Patronaten- bond heeft Zondag in de Hertogstad zijn zilveren jubileum gevierd. Tal rijke jongelingen uit de verre omge ving waren opgekomen om aan de groolsche huldebetooging deel te ne men. Er waren ruim (50 afdeelingen. 's Morgens waren in de kathedraal meer dan 4000 jongens aanwezig om de H. Mis bij te wonen die door Mgr. Diepen opgedragen werd. Des middags werd op den Konings weg een treffende H. Hart-hulde ge bracht. WINKELSLUITINGSWET. BINNENLAND. DE INDISCHE TENTOONSTELLING IN DEN HAAG. In het bijzijn van den Minister van Koloniën en andere vertegenwoordi gers van de Regeering, leden van het corps diplomatique, den Commissa ris der Koningin in Zuid-Holland, Kamerleden, wethouders, raadsleden, hooge ambtenaren en verdere genoo- digden heeft hedenmiddag H. K. H. Prinses Juliana de Indische Tentoon» stelling in het Westbroekpark te Den Haag geopend. Bij de aankomst van de Prinses te 11.45 uur aan den hoofdingang, was het comité met den burgemeester en den directeur der tentoonstelling, den heer D. Wevers, ter begroeting aan wezig; een dochtertje van laatstge noemde bood H. K. H. bloemen aan. Terwijl de Prinses het groote tentoon stellingsgebouw binnentrad, speelde de muziek het Wilhelmus. Men betreedt het terrein door een z.g. gespleten poort, welke een afgiet sel is van een rijk Balineesch bouw werk en op het voorplein, dat geheel in Balineeschen stijl is ommuurd, be vindt zich o.m. een gesloten poort, daarbuiten opent zich voor onze oogen het anderhalf H.A, groote expositie terrein, dat weder geheel is omsloten door gebouwen van ongewonen Oos- terschen vorm: links het kwistig be sneden, rijk gekleurde adathuis uit de Padangsche Bovenlanden (Sumatra), rechts 'n Indisch theater, in den vorm van 'n pendoppo, zuidwaarts hel mo numentale 95 Meter lange hoofdge bouw, dat uit Balische motieven is sa mengesteld in geelroode baksteen en grijze natuursteen, met in menangka- bouschen stijl opgetrokken dak. Links en rechts van het hoofdgebouw het gebouw der commercieele afdeeling en 't Europ. restaurant. Het hoofdge bouw bevat een rijke verzameling van cultureelen, economischen en archeo- logischen aard, waaronder een be langrijke inzending door de Koningin welwillend ter beschikking is gesteld. De beide zijvleugels van het hoofdge bouw zijn gevuld door de afd. han delsmuseum van het Koloniaal Insti tuut; men vindt er o.a. 22 reliefs van den Boraboedoer en tal van kostbare beelden, diorama's. Tenslotte dient vermeld te worden een attractie, die te Parijs niet aan wezig was, n.l. het openluchtpanora ma van den kunstschilder Eland, voor stellende de Heraukloof Sumatra, dat echter nog niet geheel gereed is. Aan de tentoonstelling zijn verder verschillende attracties verbonden. MAILDIENST DER HOLLAND-AMERIKA LIJN. In 't verslag over 1931 deelt de di rectie van den Maildienst der Holland- Amerika Lijn o.a. mee: De resultaten zijn belangrijk min», der gunstig geweest dan over 1930. De reden hiervan ligt hoofdzakelijk de droeve stoet zou passeeren. in het zeer verminderde passagiers- Even over half 10 zette de stoet verkeer tusschen de Vereen. Staten zich in beweging. Voor den lijkwagen en Europa. droeg de heer Ferdinand van Hels- De winst- en verliesrekening sluit land als mede-leerling der R.K. Hoo rnet een nadeelig saldo van 588.133. gere Handelsschool een bloemstuk. i De eene heeft nauwelijks de Ko ninklijke bewilliging verworven, of de andere is al in de maak. De bedoe ling der Wet was goed en mooi, maar nu men op het platteland bijna over al „bijzondere omstandigheden" ont dekt voor 's Zondagsche openstel ling der winkels, blijft de chaos vrij wel als voorheen en worden er door verschil in openstelling der winkels zelfs ongewenschte concurrentie-mo- gelijkheden tusschen de dorpen on derling geschapen, welke we eerst niet kenden. Daar komt nog bij, dat hetgeen we rechts en links over de toepassing en de controle der wet ver» namen, weinig enthousiast kan stem men. Laten we hopen, dat de praktijk weldra een goeden weg wijst en dat ook op het platteland de wet bereikt, wat er mee beoogd werd. EEN RAMP IN N.O. CELEBES. Blijkens mededeeling van het de partement van koloniën heeft de gou verneur-generaal van Ned. Indië op 15 dezer van den dienstdoenden resident van Menado het volgende telegram ontvangen Gisteravond 7.45 uur hevige aard' beving in Minahassa en Bolaanmcm- gondou, duur ruim een minuut. Te Kakas aan Tondameer talrijke wo ningen ingestort, 5 dooden, 20 zwaar gewonden en eenigen levensgevaarlijk, talrijke licht gewonden. Na ontvangst bericht onmiddellijk geneeskundige hulp gezonden 2 dok ters van Menado ook van Tondano piet helpers. Te Menado een groote copraloods ingestort, alsmede 2 petakwoningen. waterleidinghuizen op verschillende plaatsen gebroken. Geen persoonlijke ongelukken. Amoerang ongeveer 60 huizen ingestort, één gewonde. Ton dano en omgeving: ongeveer 15 hui zen ingestort en 3 gewonden. Langoon 40 huizen ingestort, geen persoonlijke ongelukken. Gouv. Inl. school Kakas ingestort, protestant- sche kerk aldaar beschadigd, room- sche kerk Toinokon ernstig bescha- digd. Ben vannacht te Kakas geweest om reddingswerk te regelen. Gewonden in Pasangrahan ondergebracht. Be volking te Kakas onder den indruk, doch zeer rustig, ook in overige Mina hassa nergens paniekstemming. Tot dusverre vermelden telefoni sche berichten uit Balaanmongondou alleen geringe schade. 21 Huizen Loa- jan ingestort. Een vrouw bij vluchten arm gebroken. Zal morgen nader sei nen. Van overige deelen gewest nog geen berichten. Kaatsheuvel, 14 Mei 1932. R. I. P. Zaterdagmorgen half 10 had alhier de begrafenis plaats van den op zoo ongelukkige wijze om het leven geko men jongenheer Jan van der Linden. Honderden belangstellenden hadden zich langs de straten geschaard, waar Een ieder was diep onder den in druk van dezen droeven rouwstoet. R.I.P. De Jonge Werkman. De afdeeling Kaatsheuvel van de Jonge Werkman hield in de zaal vajri de R.K. W.V. 'u»ar maandelijksciie vergadering. De onder-Voorz. opende de vergadering met een woord van welkom en sprak zijn teleurstelling uit, te moeten constateeren, dat de op komst der aangesloten leden slecht was. Hij sprak een woord tot opwekking voor de a.s. demonstratie van de J.W op 29 Mei e.k. te 'sBosch en tevens over de plechtige aanneming in de ha siliek van St. Jan, door Z.Exc.. Mgr A. F. Diepen, waarbij 15 onzer aspi rantleden zullen worden aangenomen Spreker sloot zijn openingsrede met de leuze: J.W.-ers, allen op ter de monstratie. Secretaris en Penningmeester, als mede de verslaggevers van de beide studieclubs, brachten hun maande lijksche verslagen uit. De uitslag der gehouden stemming voor 2 nieuwe bestuursleden was als volgtUitge bracht 39 stemmen, waarvan H. Kra- nenveld 25, G. van Nunen 24, J. Did- den 19 en H. Kops 8 stemmen, zoodal de eerste 2 gekozen waren. De heer A. van der Velden hield 'n lezing over vorming, die getuigde van ernstige studie en veel talent. Een dankbaar applaus van de ver gadering loonde spreker voor zijn le zing. De beminde D.V. van de jonge werkman sloot zich bij de woorden van den onder-voorz. aan, betrertw- de de demonstratie te 's-Bosch. Bij de rondvraag sprak de lieer Kops een waardeerend woord voor de jongens, die den leiderscuvsus te Til burg gevolgd hadden en met 't hoog ste aantal punten hun studie be kroond gezien hebben. De heer A. van Wanrooij wenschte hen eveneens geluk en sprak een woord van aansporing en opwekking. Met den J.W.-ers groet werd de ge animeerde vergadering gesloten Tooneeluitvoering 't Was een heele durf van de jonge Dames-tooneelclub „Lentebloesem", onder-afdeeling van de Zangclub „De Nachtegaal" van de Mariavereeniging alhier, nog op den 2en Pinksterdag een tooneeluitvoering te geven. Het prachtige weer werkte niet mede, om zooals wij bij de dames gewoon zijn, een volle zaal te trekken. Een hon derd vijftig tal dames in de ruime pa tronaatszaal mogen we daarom een goede opkomst noemen. Het spel door de actrices gegeven, de leiding van den heer Seller uit Til burg, de tooneelaankleeding, de beide tooneelwerken op zich zelf, kortom, alles had een volle zaal mogen heb ben. Bij afwezigheid van den Geeste lijken Adviseur der Mariavereeniging, sprak de Assistent, een Eerw. Pater Capucijn het openingswoord. De presidente der Mariavereeni ging bracht dank voor de gulle bij dragen der leden in het aandenken voor den oud-adviseur Pastoor Hoekx. De Zangclub voerde een tweetal zangnummers zeer naar genoegen van het publiek uit. De beide tooneelwer ken „De Nieuwe Duitsche" en „Liefde, ontdekt List" vormden de clou van den middag. Opnieuw kregen wij een bewijs, dat er onder onze dames op tooneelgebied krachten schuilen, die onze volle waardeering verdienen. We behoeven ons hierbq niet te beperken tot de vertolksters der hoofdrollen, doch we mogen gerust 't geheele en semble den verdienden lof geven van iets zeer goeds gepresteerd te hebben, dat én club én regisseur alle eer aan doet. Duivensport. „De Combinatie", gevestigd bij den heer Jan van Dun, alhier, hield Zon dag een wedvlucht met oude duiven van Campiegne. Lostijd 8.40 uur. Eerste duif 9.20 uur, laatste duif 9.49.32 uur. De uitslag is als volgt 1, 13, 37, 42, 48 C. de Bondt; 2 M. VAN NELLE'S PAKJES KOFFIE van den Assem; 7, 21, 24 P. Zijlmans; 8 C. van Boxtel; 10, 22, 25, 31, 39 47 P. Kemmeren; 11 J. Opperman, 12, 20, 45 P. Stokkermans; 14 J. Couwen- herg, 15, 26, 34 F. Damen; 17 M. Da- men; 18 Ch. Steenbergen; 19 Jan v. Riel; 23 W. Kemmeren; 28, 29 A. Emmers; 30 L. v. Mosselveld; 32 H Snoeren; 33 A. Pijnenburg; 35 Op perman, 36 P. de Nijs; 38 J. Kemme ren; 39, 41, 46 Jan van der 'Linden; 43 Jos. Vrinten; 44 B. Kemmeren; 49 G. Laros; 50 J. van Riel. GEMENGD NIEUWS. Door een schot getroffen Zondagavond begaf een zekere W. uit Nattenhoven, bij Grevenbicht, zich per rijwiel naar huis, rijdend zonder icht. Onder weg werd hij door de maréchaussee uit Sittard, gesommeerd ïalt te houden, hij gaf hieraan geen gevolg en poetste de plaat. Een der marechaussee, achtervolgde hem, en gaf een waarschuwingsschot. De ach- Tz o .r tervolgde viel van de fiets en bleef Kemmeren; 3, 4, 5, 6, 9, 16, 24 Frans j dood liggen. Of genoemde W. aange. schoten is, ofwel de schrik, of de ge vergde inspanning van dezen plotse- lingen dood de oorzaak is, zal door een gerechtelijk onderzoek worden uitgemaakt. De Betuwe. Dank zij de prachtige zomersche dagen heeft Kuilenburg de jaarlijks terugkeerende drukte der Betuw-ofwel bloesemkijkers ook thans binnen haar muren zien verschijnen. Het weer was uitstekend, de boomen prijkten met de sneeuwwitte bloesem getooid, zoodat de talrijke vreemde, lingen hun hartje konden ophalen en hun longen konden vullen met de frissche lucht, terwijl de reukorganen dankbaar de fijne bloesemlucht ver- werkten. Beide Pinksterdagen stonden lange file's auto's en motorrijwielen aan gene zijde van de rivier de Lek te wachten om overtocht te bekomen. De nieuwe groote veerpont deed haar werk op uitstekende wijze en zoodoende werd slechts een weinig geduld van de wachtenden gevraagd. Pinkster drukte. De reclame gemaakt voor het ver- teren van geld in eigen land heeft dezer dagen veel succes gahad. Het was in Zuid-Limburg buitenge woon druk en de hotels te Valkenburg, Maastricht c.a. maakten goede zaken. Het was wel zeer opvallend hoe het automerk P (Limburg) moest onder- doen voor de van elders gekomen wagens. Dat er buitengewoon genoten is van al het fraais in eigen land i.e. Limburg, bewees de groote drukte in de daarvoor in aanmerking komende plaatsen en de toegangswegen hierheen. Ook elders o.m. aan den IJzeren Man zag men honderden auto's, 't meest zelfs van buiten de provincie. Het is overal, ook aan 't strand, zeer druk geweest en de buitengelegen- heden hebben goede zaken gemaakt. Het drama te Putbroek. Op het kerkhof te Putbroek (Echt) is Pinksterzondag na het Lof een ge- denkteeken voor de vier slachtoffers van het bekende drama, waarbij vier jonge menschen in de bosschen aldaar door moordenaarshand het leven moes ten laten, ingezegend. Op de plaats in de bosschen, waar de slachtoffers vielen, is een Calvarie- groep, ter hoogte van 1.30 M. opge- richt en ter plaatse, waar de drie lijken in een kuil werden gevonden, is door den boscheigenaar, Ihr, A. vanAeffer- den, burgemeester van Bunde en Geulle, een eikenhouten kruis geplaatst, Het drama te Strijp, Daar men tot nu toe nog geenerlei aanwijzing heeft gevonden van den moordenaar, die te Strijp Johanna de Qroot met messteken om het leven bracht, wordt het vermoeden steeds sterker, dat hij na zijn daad de hand aan zichzelf geslagen heeft. In verband hiermede heeft het politie—onderzoek zich gisteren weer nauwgezet bepaald tot het afzoeken van de verdere om geving van de plaats van het misdrijf. Voorts is opnieuw gedregd in het reeds gevulde vak van het verbindingskanaal Eindhoven—Wilhelmlnakanaal en daar- na in dit kanaal by de z.g. Betonbrug, waar meer water staat. Toen zulks geen resultaat opleverde, is het dreggen voortgezet nabij de brug over het Wil helmlnakanaal aan den ryksweg Eind hoven—Den Bosch. Ook hier beeft men niets gevonden. Daar C. de Bar, de vermiste, geheel zonder middelen is, acht men het uitgesloten dat hij, Indien hy nog in leven mocht zijn» onopgemerkt zou blijven. Noodlottig auto-ongeval bij Naarden. Zaterdagmiddag omstreeks 10 minuten «P DONDERDAG 19 MEI. HILVERSUM 290 M. (A.V.R.O.) 8.00 Grnmofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonniuziek. 10.30 Solisten-Concert. 11.00 Cursus knippen van kinderkleeding. 11.00 Voortzetting Solisten-concert. 12.00 Gramofoonniuziek. 12.15 Lunchmuziek door het Ensemble Lismonde. 2.30 Zang-Recital. 3.00 Knipcursus voor gevorderden. 3.45 Gramofoonniuziek. 4.00 Ziekenuur. 5.00 Radio-Kinder-lvoorzang. 5.30 Orgelconcert door Pierre Palla. 0.30 Sportpraatje. 7.00 Gramofoonniuziek. 7.30 Engelsche les voor beginners. 8,00 Fragmenten uit de opera „Figaro's Hoch- zeit". 10.15 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 10.30 Kovacs Lajos en zijn Orkest. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) 8.00 Morgenconcert. (N.C.R.V.) 10.00 Gramofoonniuziek. 10.15 Korte Ziekendienst door Ds. H. C. v. d. Brink. 10.45 Gramofoonniuziek. (K.R.O.) 11.00 Gramofoonniuziek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 KRO-Orkest. (N.C.R.V.) 2,00 Cursus fraaie handwerken. 3,00 Vrouwenhalfuurtje. 4,00 Ziekenuurtje. 5,00 Cursus handenarbeid voor de jeugd. 5,45 Liedercnreeital. 6,45 Cursus knippen en stofversleren. 7,00 K. de Bloois spreekt voor ds Vsrsenlgimg: Zoekt het Verlorene. 7,45 N'ed. Chr. Persbureau. 8,00 Kerkconcert uit Leiden. 9,45 Vaz Dias. 10,00 Ouderuurtje. 10,30 Graniofoonplaten. VRIJDAG 20 MEI. HILVERSUM 296 M. (V.A.R.A.) 6,45 en 7,30 Lichaamsoefeningen. 8,00 Gramofoonniuziek. (V.P.R.O.) 10,00 Morgenwijding. (V.A.R.A.) 10,15 Voordracht door Kees Bakker. 10,30 Vara-Septet. I 11,00 Voordracht door Kees Bakker. 11,15 Vara-Septet. (A.V.R.O.) 12,00 Het Omroep-Orkest. 2,00 Uitzending voor scholen. 2,30 Kovacs Lajos en zijn orkest. (V.A.R.A.) 4,00 Piano-recital door Johan Jong. 4,30 Knutselwerkjes voor kinderen. 5,00 Vara-Orkest. 6,00 Gramofooninuziek. 6,20 Vara-Orkest. 6,45 Gramofoonniuziek. 7,15 Vara-Orkest. (V.P.R.O.) 8,00 Cursus. De misdeelde Jeugd van dezen tijd. 8,30 Concert. 9,00 Cursus. Geestelijk leven in Indië. 9,30 Concert. 10,00 Vrijz. Prot. Persbureau. 10,05 Vaz Dias. 10,15 Declamatie door Albert van Dolsura. 10,45 Gramofoonniuziek. (V.A.R.A.) 11,00 Vara-orgel bespeeld door Johan Jong. 11,30 Gramofoonniuziek. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) 8,00 Morgenconcert. 10,00 KRO-Kunst ensemble. 11,30 Halfuurtje voor zieken en ouden van dagen. 12,15 KRO-Kwintet. 1,45 Graniofoonmuziek. 3,00 Orgelconcert door Evert Haak 5,00 De Kon Harmonie van Tliorn. 6,40 Land- en Tuinbouw-Causerie. 7,00 Gramofoonniuziek. 7,10 A. Jansen: Esperanto in de praktijk. 7,45 Gramofoonniuziek. 8,00 Het KRO-Orkest. 9,00 Vaz Dias. 11,00 Graniofoonmuziek. ZATERDAG 21 MEI, HILVERSUM 296 M. V.A.R.A. 6,45 en 7,30 Lichaamsoefeningen. 8,00 Graniofoonmuziek. (V.P.R.O.) 10,00 Morgenwijding. (V.A.R.A.) 10,15 Uitz. voor arbeiders in de continu-bedrijven. 12,00 Vara-Septet. 2,15 Inst. voor Arb.-Ontwikkeling-Kwartiertje. 2,30 Zang en piano. 3,00 Onder de sterren en strepen, d. Jack Ga veel. 3,20 Graniofoonmuziek. 3,30 Joden in nood, journalistiek reisverhaal. 3,45 Graniofoonmuziek. 4,00 Gezinsinkomen en belasting door A. Abels. 4,15 Volksliederen door: De Wielewaal, A'dam. 4,30 Uit de roodc jeugdbeweging. 4,35 Vervolg volksliederen. 4,45 Dr. H. Peeters: Kampeeren. 5,00 Beoefening der huismuziek. 5,45 Actueel allerlei uit de arbeidersbeweging. 6,00 Friesch uurtje. 7,00 Zang en piano. 7,30 Bestuursmededeelingen. 7,45 Gramofoonniuziek. 8,00 Bonte avond. 11,00 Vaz Dias. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) 8,00 Morgenconcert. 10,00 KRO-Trio. 11,30 Godsd. halfuurtje door Pastoor Perquin. 12,15 KRO-Sextet. 2,00 Graniofoonmuziek. 2,30 Kinderuurtje. 4,00 Graniofoonmuziek. 4,45 Esperantonieuws. Onderbreking KRO-programma 5,00 HIRO.: Mevrouw Gouverne-Zaadnoordijk spreekt. Voor en na liaar rede gramoph.m. 6,00 KRO: Graniofoonmuziek. 6,20 Journalistiek weekoverzicht. 6,40 Graniofoonmuziek. 7,10 Dr. Vecger: Kleuterzorg. 7,45 Sportpraatje R.K.F. 8,00 Graniofoonmuziek. 8,15 Janus Tulp, blijspel in 4 bedrijven. In de pauze Vaz Dias. 10,00 KRO-Salon-Orkest. SPECIAAL AANBEVOLEN GROENMERK 40 Ct. per halfpondspakje BLAUWMERK 35 Ct. per halfpondspakje CIRKELKOFFIE 32 Ct. per halfpondspakje MAGNEETKOFFIE 28 Ct. per halfpondspakje FAKKELKOFFIE 24 Ct. per halfpondspakje VRAAGT UWEN WINKELIER

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 2