mma Bij Hoofdpiin -|B en bij Kiespijn JULIANA". SPRANG. SPORT. W.S. C.—Neptunus 6—2. Na een reeks van wedstrijden waarin je zenuwen gespannen waren van de eerste tot de laatste minuut, doet het etwat onwennig aan weer eens zulk ten match te zien waarin uitsluitend om de eer gestreden wordt. Niet dat koortsige werk van spelers die weten dat er een promotie op het ipel staat, en die beginnen met: er moet gewonnen worden, maar een genoegelijk partijtje van voetballers die noch iets te winnen noch iets te ferliezen hebben, tenzij louter sporteer. De huldigingswedstrijd van ji. Zondag I verdo(,1fU"8 gemakkelijk worden onderbroken *l velen enkele aangename uurtjes van Maandag het electrisch licht plotseling doofde, direct bereid was zijn volste medewerking te verleenen en die zelf de schakelkasten in de school, waar van we den stroom mochten ontvangen openbrak om naar de doorgeslagen zekering te zoeken. De schakelborden, stoppen en leiding van het clicus waren geheel intact gebleven, zoodat hieraan de plotselinge duisternis aan het slot der voorstelling niet lag. Nogmaals Waalwljks Burgerij harte lijk dank voor Uwe sympathie en mede werking De Directie van Circus Amanda Robertle. uitspanning bezorgd hebben. Er verd goed voetbal te zien gegeven, jfschoon we van de Rotterdammers vel een grootere productiviteit hadden /erwacht. Hun spel stond overigens wat combinatie en techniek betreft op en hoog peil. W. S. C kon daartegen den korf te vinden en na een tijdje verovert NEO en flinke dosis geestdrift stellen, erwljl ook de combinatie in de zwarte loorhoede bijzonder goed vlotte. Dit heeft ten slotte de verdiende verwinning gebracht, want wel waren lerioden dat Neptunus het meest in en aanval was doch als de W.S.C,- loorhoede doorbrak was er keer op teer direct gevaar voor de Rotter— ammers. Intusschen is het voor de onge tweede klasser een zeer ver— ienstelfjke prestatie om ock deze Westelijke tweede klasser met een nederlaag naar huis te sturen. De publieke belangstelling was beneden onze verwachting: er blijken och nog veie liefhebbers te zijn, wien iet uitsluitend om de sensatie van de iromotie- of kampioenswedstrijden te doen is, echte voetballiefhebbers zijn deze eehter niet. Voor den wedstrijd werd door den Voorzitter van Neptunus aan W. S. C. onder 'n hartelijke toespraak'n zilveren teptunus-drietand op voetstuk aange boden, welke door den heer Jacq Spijkerman in dank werd aanvaard. De wedstrijd zelf zullen wij niet uitvoerig verslaan. Reeds met een der eerste aanvallen heeft de thuisclub door haar rechtsbinnen succes, doch bet duurt slechts enkele minuten tot de linksbinnen der gasten op een Iraaie wijze de gelijkmaker scoort. De VEILINGVER. „DE LANGSTRAAT", partijen wegen goed tegen elkaar op doch de afwerking der aanyallen is DUIVENSPORT. WAALWIJK. DRUNEN. W.SC. beter verzorgd, wat dan ook rechtsbuiten en centervoor ge- egenheid geeft te doelpuntenhet aatste punt werd op eenigszins for— uinlijke wijze gemaakt. Neptunus was voor doel, minder elukkig en ondanks het feit dat er n de rechterhelft der W.S.C -verdedi- ing nogal gemist werd wisten Vente I stuk. Selderij 1-2 cent, Rabarber 23 cent, Peen n van Spaandonk het niet verder te 8—10 cenl<idem 113-6 cent- Jrengen dan enkele mislukte schoten. Na de rust doen de Rotterdamsche INGEZONDEN STUKKEN, verdedigers hun best om de zwartjes Buiten verantwoordelijkheid der redactie n hun buitenspelval te laten loopen, waartoe deze laatsten zich dan ook I Dankbetuiging aan Waalwijks burgerij. lerhaaldelljk lieten verleiden. Toch pe Djrectie van Circus Amanda wordt deze tactiek de gasten nood— p0berti verzoekt ons het volgende te ottig want hierdoor krijgt Eibers nog plaatsen, waaraan wij gaarne voldoen, tweemaal en v. d. Brand nog eenmaal gelegenheid de score te verhoogen. Qeachte Redactie. Toen het eenmaal zoover was deden Zoudt U het volgende in Uw veel te gasten er nog een schepje op met gelezen en sympathieke blad „De Echo bet gevolg dat het W.S.C.-doel In de van hel Zuiden" willen opnemen. Wij verdrukking komt. Eenmaal echter zouden dit zeer op prijs stellen en treft hun aanval slechts doel, terwijl zeggen U reeds bij voorbaat hartelijk daarna nog een keiharden bal tegen dank. te lat ketste. W.S C. beantwoordt dit Bij het verlaten van Waalw^k is offensief, doch de stand blijft onver- het de Directie van Circus Amanda anderd tot scheidsrechter B. Voltijn Robert! een aangename taak autori- bet einde aankondigde. feiten, pers en publiek van Waalwijk Na een uurtje vereenlgden zich de allerhartelijksten dank te betuigen voor tegenstanders-op-het veld als sport— de sympathie en medewerking gedu- broeders aan een diner dat door het rende de dagen van het verblijf van WS.C.-bestuur werd aangeboden in Circus Amanda Robert! te Waalwijk •De Twee Kolommen." ondervonden. Wij behoeven wel niet meer te Een speciaal woord van dank voegen ^ggen dat hier nog vele hartelijke wfl hieraan toe voor den heer ir. H. woorden werden gesproken, en dat de v. d. Waerden, Directeur der Vakschool vreugde-stemming van voor twee voor Schoenmakers en Leerlooiers, die, *6ken opnieuw oplaaide. I fo®n aan het voorstelling van j s ig. GEMENGD NIEUWS. Drama in Den Bosch. Een ernstig drama heeft zich in Den Bosch afgespeeld. Een 26-jarige ingezetene, wonende aan de Oude Hulst alhier, leefde reeds geruimen tijd in onmin met zijn 20-jarige echtgenoote, zoodat zij niet meer samenwoonden. Gisteravond hadden beiden echter weder een samenkomst, waarna een wandeling werd gemaakt. Na gerui men tijd vriendschappelijk samen uit geweest te zijn, keerde men huiswaarts. Op den Parallelweg, achter het station van de Ned. Spoorwegen, vroeg de man of zijn vrouw weder met hem naar huis wilde gaan. Zij stemde daarin toe, onder voorwaarde echter dat zij geen slaag meer van hem zou krijgen. Er ontstond hierop een woordenwisseling, waarbij de man zich zoo woedend maakte, dat hij een mes trok en zijn vrouw een zevental steken toebracht, waarvan een over het gezicht ter lengte van ongeveer 11 c.M., een boven het rechteroog, twee in het linkeroog twee onder den arm en twee in den rug. Hevig bloedend werd de vrouw door een spoorwegbeambte, die op merkzaam was gemaakt door het hulpgeroep, opgenomen en later door de gemeentepolitie naar het R. K. Ziekenhuis vervoerd, waar haar de eerste hulp is verleend. Het bleek dat de vrouw levensgevaarlijk was gewond. Haar toestand is hoogst zorgwekkend. De man, die bij zijn slachtoffer stond, doch niet de kans kreeg te vluchten, werd door de poli tie gearresteerd. Het echtpaar heeft twee kinderen. Meisje door een auto aangereden. Zaterdagavond heeft nabij Abcoude een ernstig ongeval plaats gehad dat een 19-jarig meisje het leven heeft gekost. Twee meisjes, zusters wonen de te Abcoude bevonden zich fietsen de op den Rijksstraatweg. Op een gegeven oogenblik kwamen de twee fietsen met elkaar in aanraking, ter wijl een auto kwam aanrijden. Een der twee zusters, mej. C. Bon, oud 19 jaar, viel tegen den auto en werd zoodanig aan het hoofd gewond, dat de dood bijna direct intrad. Een geneesheer en politie waren spoedig op de plaats waar het ongeval ge- schiedde. Het lijk is in beslag geno men. Den bestuurder van de auto treft vermoedelijk geen schuld. Sarrasani in moeilijkheden. Het circus Sarrasani dat op het oogenblik in het Noorden van ons land vertoeft verkeert in de grootste moeilijkheden. Naar de heer Stosch-Sarrasani me dedeelde, is dezer dagen aan alle artisten en het geheele personeel, samen een zevenhonderd man, met ingang van 15 Juni a.s. ontslag aan gezegd. Door de ondragelijk geworden economische moeilijkheden ziet de directie zich gedwongen de circus onderneming te sluiten, tenzij de al- gemeene toestand, waarin het circus- bedrijf zich thans bevindt, zich in dien tijd in gunstigen zin mocht wij zigen. Petroleumtransport in brand. Naar eerst thans bekend wordt, zijn eenige dagen geleden veertig olietankwagens nabij Moskou in brand geraakt; 23 wagens zijn volkomen uit gebrand. Na zeer veel moeite is het de brandweer in samenwerking met militairen ten slotte gelukt den hevi. gen brand te blusschen. Acht man van het begeleidend personeel worden vermist. Het traject was gedurende drie dagen voor het geheele treinver keer gestremd. Drie outodleven gearresteerd. Een marechaussee gewond. Vier maanden geleden is de auto- dief O. L., psychopaat, gevlucht uit het krankzinnigengesticht te Woensel. Zaterdag werd de man gesignaleerd in de buurt van Den Bosch, ontleenen we aan de Volkskrt. Een marechaussee stak de hand op, om den bestuurder van de auto te laten stoppen. Het leek er op of deze aan 't bevel gehoor wenschte te geven, doch tot stilstaan bracht hij zijn auto niet. De wachtmeester sprong op de treeplank. Terwijl de bestuur, der reed wat hij kon, heeft hij den wachtmeester een slag gegeven, zoo- dat hij op den Vughterweg viel. O. L. maakte zich snel uit de voeten. De marechaussee werd ernstig ge- wond opgenomen. Hij bleek een zware hersenschudding te hebben opgeloopen. Zijn toestand is zeer ern- Onmiddelijk na het gebeurde op den Vughterweg is de politie uit den omtrek gewaarschuwd. Eerst in den nacht kwam men O. L. met zijn auto in de buurt van Oisterwijk op het spoor. O. L. trachtte zijn belagers op een dwaalspoor te bren gen. Op een gegeven oogenblik reed hij in een sloot. Hij liet zijn auto in den steek en vluchtte de bosschen in en loste tal van revolverschoten op zijn achtervolgers. Toen Q. L. zijn patronen had verbruikt stond hem niets anders te doen dan zich over te geven. Gisteren is het parket in Oisterwijk geweest om zich van de situatie ter plaatse op de hoogte te stellen. Uit den auto kwam nog een andere man te voorschijn die eveneens is gearresteerd. Achteraf blijkt, datO L. den laatsten tijd opereerde met twee collega 's van wie er een met hem te Oisterwijk is gearresteerd en de derde zekere De V., zich noemende De B. des middags reeds met een gestolen auto was gearresteerd bij een kapper aan de Koninginnelaan. Mtfohardt's Poeders. Doos 45 ct. Bij Uw Drogist. Bij de echtgenoote van P. O. in de Nieuwstraat te Vrijhoeve-Ca pelle is Zaterdag j.l. door Dr. Roos een geval van besmettelijke ziekte n.l. roodvonk geconstateerd. Aan onze dorpsgenooten A. de Bruin In de Kom en C. Hommel in de Heistraat, viel'n waschmachine ten deel, vanwege de N V. Bax Groothandel te Woudrichem. De artikelen werden gekocht bij de winkeliers G. Koenen, Hoogevaart en G. Boer, Heistraat. GENDEREN. In de een dezer dagen gehouden vergadering van Stem gerechtigde Ingelanden van het Wa terschap „De polder van Genderen", werd besloten tot 30 pCt. pachtver- mindering op de pachten loopende over 1931, betrekking hebbende op de weilanden van genoemden polder. Rekening en begrooting werden goedgekeurd. De heeren E. v. d. Beek en J. van Wijk werden als bestuuisleden her kozen. Tot voorzitter werd benoemd de heer v. d. Beek. ABONNEERT U OP DIT BLAD. CAPELLE. Gedurende de maand Mei werden ter gemeente—secretarie voor den Vleeschkeurlngsdienst aan- gegeven 17 runderen, 68 varkens en 4 gelten. De rijksveldwachter W. Speelman alhier is gedetacheerd te Vlijmen. J.l. Vrijdagmorgen had aan de brug in de Kom te dezer plaatse een aanrijding plaats tusschen een tractor met aanhangwagen van Gebr. v. d. G uit den Haag en een wielrijder. Het rijwiel werd totaal in elkaar gereden, terwijl de berijder, een knecht van den electriciën v. W. te Vrijhoeve—Capelle, wonder boven wonder met den schrik vrij kwam. Van den landbouwer L. v. P. alhier stierf j.l. Zaterdag onverwachts een zijner beste melkkoeien. Voorden betreffenden landbouwer een heele schadepost. De postduivenvereeniglng „De Luchtvaart", gevestigd in het café van Mej. Wed. A. v. d. Haart aan de Nleuwevaart hteld j.l Zondag een wedvlucht vanuit Dourdan met den volgenden uitslag: J.Splerings 1 8 26, G Treffers 2 23, W Mandemakers 3 22, A. Versteeg 4 7 10 11 18 25, P. Nleuwenhuizen 5, H. Rosenbrand 6 24, H. Dekkers 9 14 17, C. Verha gen 12. E. Haverhals 13, G. Stam 15 16 19, J. v. Doornik 21. Ie overdulf W. Mandemakers. Op het sportterrein aan de Wil lem van Gentsvaart werden j 1. Zondag middag een tweetal vriendschappelijke wedstrijden gespeeld. „Excelsior I" speelde tegen „Kaatsheuvelsche Boys I" en verloor met 5—3. Het 2e elftal van „Excelsior" speelde tegen „Kaatsheu velsche Boys II" en won met 9 1. „Excelsotr III" nam j.l. Zaterdag te Besoljen deel aan den door de voet balvereeniging BSV georganlseerden seriewedstrijd en verloor met 2—0 van WSC uit Waspik. Door tot nog toe onbekende oorzaak brandde Maandag 6 dezer in de Wolfsnest het woonhuis van M. W. tot den grond af. Van den inboedel kon zoo goed als niets gered worden. Naar we vernemen dekt verzekering de schade. De jaarlijks door den Ring Grevelduln—Capelle en omstreken van den Bond van Ned. Herv. Jongellngs vereenigtngen op G G., waarbij aan gesloten ztjn de afd Capelle,Loonschen dijk, Sprang,'sGravemoer en Besoljen te houden Landdag wordt dit jaar ge- houdenjop Zaterdagmiddag 11 dezer op n weiland aan de Hoogevaart daartoe welwillend beschikbaar gesteld door den heer Adr. Verhoeven. Deze bij eenkomst zal deze maal staan onder leiding van Ds. Fokkema, Ned. Herv predikant te Sprang, die het openings en slotwoord hoopt uit te spreken. Verder zullen dien middag nog een viertal sprekers, w.o. drie Ned. Herv. predikanten, een onderwerp Inleiden, terwijl een drietal Chr. gemengde zang- vereenigingen uit 's Gravemoer, Sprang en Besoljen haar medewerking ver leenen en ter afwisseling eenige num. mers ten gehoore brengen. Indien het weer medewerkt, dan twijfelen we niet, of een groot aantal belangstellen den zal deze openlucht-samenkomst bijwonen. Een vijftal van de hengelaars- vereeniging „De Maasmond" neemt a.s. Zondag deel aan het hengelconcours te Tilburg. We wenschen deze jeug dige vereeniging dien dag veel suc ces. Mej. D. Voor de Poorte te Lan- gerak, benoemd tot onderwijzeres aan de Chr. school ad. Loonschendijk, zal 16 Juni e.k. aldaar In functie treden. CAPELLE. In Café J. Treffers had Zaterdagavond j.l. de trekking plaats van de georganiseerde verloting, uit gaande van de voetbalvereeniging „Sparta". De eerste prfls een Heeren rijwiel viel ten deel aan een inwoner uit Drunen. Waterschap mDe Bullenpolder van Waalwijk." In Hotel Verwiel hield bovengenoemd Waterschap Vrijdagmiddag de jaarver gadering, waar 105 stemgerechtigde Ingelanden vertegenwoordigd waren. De Voorzitler wijdde in zijn ope ningswoord eenige woorden aan de nagedachtenis van den overleden se cretaris-penningmeester, den heer M. A. van Ltempt. De hoop die het be- stuur koesterde dat de secretaris nog in zijn midden zou terugkeeren is niet vervuld en de heer v Liempt is naar betere gewesten geroepen Spr. behoeft niet te zeggen wat de secretaris voor het Waterschap gedaan heeft, door zijn breeden kijk op zaken was hij voor 't bestuur een zeer groote steun. Zijn heengaan is dan ook voor die lichamen een groot gemis en zijn nage dachtenis zal bij 't bestuur in hooge eere blijven. Vervolgens werd overgegaan tot de benoeming van een Voorzitter wegens periodiek aftreden van den heerH.P. G. Hoffman*. Met 99 stemmen werd de heer Hoffmans herkozen6 stem men waren in blanco. De Voorzitter bracht een woord van dank voor 't In hem gestelde vertrou wen. Het aftredend lid van het Dag Be- stuur, de heer J. van Loon, werd met 100 stemmen herkozen. Ook de heer v. Loon sprak een dankwoord. Het Dag. Bestuur deed een voorstel tot vaststelling van den borgtocht van den penningmeester op f3000.De borgtocht, die op't oogenblik f 500. bedraagt, dient te worden verhoogd, daar er grootere werken uitgevoerd moeten worden. Na eenige discussie werd de borg tocht op voorstel van den heer J. van Iersel op f2000 gesteld. Vervolgens werd overgegaan tot de benoeming van een Secretaris-penning meester, waarvoor werden voorgedragen de heeren C. I A. v. Liempt, A. W. v. d. Sandt. L. van Roosmalen. De heer v. Liempt werd gekozen met 55 stemmen, tegen 50 op den heer A. W. v. d. Sandt. De rekening 1930—1931, alsmede de begrooting 1932 1933 werden zonder opmerkingen goedgekeurd. De omslag voor het jaar 1932 1933 werd vastgesteld conform het bestuurs voorstel. Aan het bestuur werd machtiging gegeven tot uitvoering van onderhoudr- werken In eigen beheer. Bij de rondvraag sprak de heer Rijken uit Capelle over kade-verhooging. Hij zou gaarne zien dat deze zaak in samenwerking met andere polders besproken werd. daar er in dat geval kans is op een bijdrage van rijk en gemeente. De Voorzitter wees erop dat de kade in den Waalwljkschen buitenpolder toch al hooger ligt dan die in Besoljen, nl. 2 20 M. N. A. P. Het bestuur is echter graag genegen om In deze met de andere waterschappen samen te werken. Waterschap „de Binnenpolder van Waalwijk Ook dit waterschap hield Vrijdag in Hotel Verwiel zijn jaarvergadering; er waren 95 stemgerechtigden vertegen, woordigd. De voorzitter, de heer H. Hoftmans herdacht in zijn openingswoord den overleden secr.-penn. van het water schap den heer M. A. van Liempt. Een voorstel van het Dag bestuur om den borgtocht van den penning meester te verhoogen tot f 3000 werd aangenomen. Aan de orde was de benoeming van een secretaris penningmeester waar voor door het bestuur werden voor gedragen C. J. A. van Liempt. A. W. v. d. Sandt. L. van Roosmalen. De heer v. d. Sandt werd gekozen met 55 stemmen tegen 40 op den heer v. Liempt. (V.A.R.A.) Uitzending voor <le arbeiders in de con tinubedrijven. ,,0 VARA-Septet. Het begrafeniswezen in Nederland, ,l5 Liederen der Mnories. j5 Kan een Katholiek Socialist zijn?, door Mevrouw Huising van Bcsouw. VARA-Mandólihe Ensemble. ;15 VARA-tooneel„Een prettige reisgenoot". ,(,i) VARA-Maudoline Ensemble. ,15 Arbeiderssport. Beoefening der huismuziek. „Familie 'de Boer". ,(10 Volksliederen door de zanggroep „De Wie lewaal" der Amsterdamsehe A.J.C. (]5 Lit de Roode Jeugdbeweging. <o Volksliederen. ;5 SDAP-kwartiertje. 00 A'damsch Solisten Kwintet. jJO RÜ ('c pomp. Wekelijkse!» nieuws van Teun den Klepperman. 15 Gramofoonmuziek. 500 Bonte avond. (i0 Persberichten van Vaz Dias. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) S[i0 Morgenconcert. 00 Het KRO-Kunstcnscmblc. jj|0 Godsdienstig halfuurtje. i0 Politieberichten, nen Nedni ^ct KRÓ-Sextet. 2«0 Gramofoonmuziek. kjo Kinderuurtje. 4.00 Zwemcursus, III. 1.30 Gramofoonmuziek. 5.3(1 Sportpraatje. 5.45 Gramofoonmuziek. (.20 Journalistiek Weekoverzicht. (.10 Gramofoonmuziek. f.10 „Melk en Bacteriën f.30 Politieberichten. 7.45 Gramofoonmuziek. (.00 Cabaretavond. 9.00 Vaz Dias. il.oti Gramofoonmuziek. DQMeldor| nkroet van r vnn het door I)r. j. 'rbecllenden. Sluuwaki, i'iig van '31; luchtelingfn In'. Persbur. bragt. ipel. gering-Hillf. Dl-. Max Jansen. Juliana wist Zondag j.l. den laatsten Promotie wedstrijd in Oosterhout met 75 te winnen. Om half 3 laat scheidsrechter Horsten begin nen. Het spel gaat van doel tot doel, maar de verdedigingen weten voorloopig nog stand te hou den. Als na 10 minuten spelen de Juliana-vooi'- hoede weer naar voren trekt, valt een Ooster hout-speler te forsch aan, waardoor een .vrije schop wordt toegekend, welke door den rechts achter onhoudbaar in een doelpunt wordt omge zet. Juliana komt nu meer opzetten en na enkele minuten is het de rechtsbinnen welke met een mooi schot 20 maakt, De Juliana-keeper krijgt ook nog enkele gevaarlijke schoten te verwerken. Als de bal weder naar voren wordt geplaatst, brengt de linksbuiten den stand op 30. Ooster hout zet er nu ook alles op en als in de Juliana- acliterhoede even wordt getalmd met wegwerken maakt Oosterhout hiervan gebruik door een doel punt te maken, 31. Met dezen stand komt rust. Na rust is Oosterhout direct in den aanval en spoedig weet zij 3—2 te maken. De Juliann-spe- Iers zien in dat er harder aangepakt moet worden om den voorsprong te behouden en spoedig is de stand door mooie doelpunten van rechtsbin nen en centervoor op 5—2 gebracht. Toch geeft Oosterhout zich niet gewonnen en als een Juliana- speler een fout maakt, heeft Oosterhout geen moeite den achterstand te verkleinen, 53. Er wordt door beide partijen hard gewerkt en het blijkt dat in dezen wedstrijd de doelpunten goed koop zijn. Juliana weet nog 2 maal door den rechtsbuiten en rechtsbinnen te doelpunten, ter wijl ook Oosterhout nog 2 maal den Juliana-kee per weet te passeeren en komt met dezen stand het einde, zoodat onze geel-zwarten met een ver diende overwinning deze competitie hebben be ëindigd. Zondag a.s. 12 Juni gaat Juliana 1 naar Kaats heuvel om voor het nederlaag-tournooi te spelen tegen de vereeniging D.E.S. SPORTVEREEN. „N.E.O.". Voetbal. Onze voetbalvereeniging NF.O nam Zaterdagj.l. deel aan de seriewedstrijden uitgeschreven door de vereeniging BSV te Bcsoijen en kwam volgens loting uit tegen Sparta uit Vrijhoeve-Capelle. Deze wedstrijd, die van de zijde van NEO zeer slecht werd gespeeld, wist Sparta door enthou siast zwoegen met 2—0 te winnen. Korfbal. Na afloop van bovengenoemden voetbalwed strijd moesten onze spelers weer in het veld ko men voor den vastgestelden korfbalwedstrijd voor den D.K.B. tegen Quick uit Nieuwcndijk. In dezen wedstrijd ging het heel wat beter en kwam de overwinning aan „NEO". De uitworp is voor NEO en direct neemt onze aanval het spel in handen en belaagt den Quick- korf, echter zonder succes. Quick onderneemt ook enkele tegenaanvallen, die echter door onze gebouw li en koersen. rn neemt met een goed schot de leiding, 0—1. Dit is NEO te veel en na een paar goede aanval len wordt de gelijkmaker gescooi-d, 11. Na de vakverwisseling is de Quick-nanval zeer actief, doch onze verdediging weet door goed In grijpen telkens het gevaar af te wenden. Ook onze aanval onderneemt diverse pogingen om Joh. J. van Persbureau rceniging, Pieterskerk lit. van Wijk: st uit hotel Iterdam, dan ook door dameshanden de leiding, 21, die kort hierna tot 3—1 wordt verhoogd. In de vol gende opstelling is het hij den eersten NF.O-nan- val reeds 41 als een NEO-heer op fraaie wijze inschiet. Quick blijft goed volhouden, doeli slaagt er niet in voor de rust nog te doelpunten. Na rust is NEO overwegend In de meerderheid, doch het duurt lang alvorens de 'stand tot 51 wordt opgevoerd. Hierna is Quick even sterker en weet dit uit te drukken in een fraai doelpunt 5—2. De volgende minuut is het evenwel weer NEO die de score vergroot, 6—2. Ondanks het feit dat NEO thans het spel geheel beheerscht, weet Quick toch nog een tegenp'unt te maken, 6—3, waarop NEO het Zevende doelpunt in den korf deponeert, 73, met welken stand het einde komt. De overwinning kwam zeer verdiend aan NEO, hetgeen vooral te danken is aan het keurige com binatiespel en het tactiscli opstellen, waarop Quick, hoe goed ze ook speelden, vooral na de rust absoluut geen kijk kon krijgen. Rest nog te vermelden, dat de leiding in goede handen was en de match in de beste verstandhouding werd gespeeld. van Sociail Nederland. voor kin- II, door Dr. n dezen tijd. fïodsd. Pfh- ïalsunt. De Postduivenvereeniglng Ons Genoegen, geves tigd bij den heer Jac. van Engelen, hield een wedvlucht vanuit Pont St. Maxcnce. Gelost om 10,30 uur. Aankomst eerste duif 5-15-10 uur. De prijzen werden behaald als volgt: Hamers 1, 8, 10; van Engelen 2, 6 en 7; Th. van Vugt 3, 5; Albert van Vugt 4; Peffer 9; Hen- sen 11; Dur 12. Eerste overdulf 5-59-30 uur Jac. van Engelen. De luxe-prijzen werden behaald door Th. van Vugt niet 2 aangewezenen met 35. G. Lans. en. rrio". imnteur-foto* ch. ch Instituut. Prijsnoteerinjt van 6 Juni 1932. Asperges 3515 cent; idem II 1833 cent; idem III 716 cent; Peulen 7084 cent; Snijboonen 76 —80 cent: Spinazie 814 cent, idem II 16 cent. Aardbeien 7186 cent, Rabarber 11.5 cent, Postelein 614 cent, alles per K.G. Bloemkool 814 cent, Idem II 47 cent, Andij vie 55.5 cent, idem II 23 cent, Witte komkom mers 813 cent, idem II 47 cent, Groene Kom kommers 710 cent, idem II 36 cent, alles per lK««d* In «vn gud»«IU »an onu vorig* oplaag opganoman).

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 3