Nieuws uil Kialsheuiel. loopjongen. Jongens Jongste bediende Café let Ook U weet KLDHPERS KLEEDINGMAGAZ1IN goed loopend Gevraagd s 0 gevraagd Gevraagd Gevraagd HUISHOUDSTER Fi een Hand-Wals. Van „Oe Heidebloem", gevestigd bij den heer J. Steenbergen-Kroot, viel het le zestal de 82 Korpsprijs ten deel. terwijl haar 2e zestal den 3en Korpsprijs behaalde In die afdeellng. Dus wederom mooie successen voor onze plaatselijke gezelschappen. R.K. Kiesvereeniging. Hedenavond wordt een bestuursver gadering gehouden der R.K. Kiesver eeniging. waar het voorstel der afd. Baardwijk tot het oprichten van pa rochiale kiesverenigingen zal worden besproken, alzoo de reorganisatie der R.K. Kiesvereeniging, waarvan een voorstel ter tafel komt. Excursie. Rijksvakschool. Een groep van 25 leerlingen der Afd. Schoenmakerij der Rijksvak- v. school alhier, bracht gisteren o.l. den leeraar, den heer Mustert, een be zoek aan de Robinson-fabrieken te Nijmegen. Met de meeste welwillend heid werden de excursisten ontvangen door de directeuren, de heeren Biesels en Verschuur, waarna men 2 uren in het bedrijf vertoefde, rondgeleid door den technischen directeur, den heer Verschuur. De leerlingen maakten kennis met tal van de nieuwste machines, waar van wij er hier slechts enkele noemen de Albeko-snoermachine, de 4 Albeko- kantenbrandmachines, de nieuwe Fortuna hakkenschrooimachine voor losse hakken, de D.V.S.G. uitleest- machine en de Moenus-persdruk. glattmachine met een oliedruk van 30 Ton. Ondanks het feit dat de Robin- sonfabriek reeds zeer sterk gerationa liseerd is, worden er op het oogenblik door het ingenieursbureau van Gogh en Hijmans nog tijd- en bewegingsstu dies gemaakt, teneinde de rationalisa tie nog verder door te voeren. Er zijn reeds zeer goede resultaten bereikt en men hoopt op deze manier een kosten verlaging te hereiken van 8 cenl per paar. De productie, die thans 1700-1800 paren per dag bedraagt, zal dan stij gen tol 2000 paar per dag, waarmede iiet maximum voor het binnenlandsch verbruik behaald is. De leerlingen waren zonder uitzon dering vol lof over dit zeer interes sante bedrijf. Ongelukkige wielrijders. Er is in de sportwereld plotseling een Invasie gekomen van de wiel rennerij. Wellicht zijn daar de suc cessen van de vaderlandsche voor gangers in het bedrijven dezer sport, zooals de Tilburger Pijnenburg, niet vreemd aan. Niet alleen op de daarvoor geschikte plaatsen werkt deze invasie door, maar evengoed op de openbare straat, waar zich al heel wat jonge „Pijnen" en „Brassen" met échte hangsturen op hun fiets In 't verkeer mengen. Dat er aan die edele sport ook gevaren verbonden zijn hebben wij kunnen constateeren. Er was n.I. een enthousiast wlelren-supporter die op een zeker oogenblik zijn kuitspieren zoodanig voelde prikkelen dat hijzelf een spurt inzette, een formidabele spurt, die toekijkers eerbied afdwong voor de sportieve prestatie van dezen amateur. Het noodlot achtervolgde den renner niet, Integendeel, het was hem voor en legde daar een kromming In den weg. Onervaren in de practische beoefening der wlelrenkunst vergat de Imltatie-.Pijn" dat men in bochten zijn snelheid pleegt te verminderen, en de gevolgen bleven dan ook niet uit. Hij vloog uit de bocht en kwam een eindweegs verder op het trottoir terecht. Zooiets geeft een onbehagelijk gevoel, maar ondanks dat bleek ge lukkig dat het bij enkele uitwendige mankementen gebleven was. Zoodra de sportman zich hiervan vergewist had nam hij zijn velo.... en legde de rest van den weg naar huis maar te voet af. Wij vreezen dat deze amateur het niet meer tot zesdagenkoning zal brengen. Door deze eerste deceptie heeft hij misschien wel genoeg van de edele rensport. a Een ander al te haastig fietser trof het al even slecht. Wij wagen echter de veronderstelling dat hier geen sport- woede de oorzaak was, maar veeleer de lieftallige gestalte van Lilian Harvey, die hem misschien nog voor oogen zweelde en hem zoodoende een poets gebakken heeft. De jongeman had tenminste geen oog voor den motor die voor hem op straat stond en hij reed er pardoes boven op. Het ongeval bleef bij een materieele schadepost. Ongeval. Een wielrijdster kwam gistermorgen op de Markt op onzachte wijze te vallen, doordat zIJ een voetganger die de straat wilde oversteken aanreed. In bewusteioozen toestand werd zij in de woning van den heer W. S. binnengedragen. Qelukkkig had het ongeval verder geen ernstige gevolgen. Prov. Staten van Noord—Brabant. Steun aan Land. en Tuinbouw. Naar aanleiding van een desbetreffend verzoek van de N. C. Boerenbond stellen Qed. Staten voor een crediet te verleenen van f 100.000 om.ln natura steun te verleenen aan land- en tuin bouwers der provincie, die het zwaarst getroffen werden door den nood van dezen tijd. Conferentie West.Brabantsch Kanaal. Comité met de leden van Prov. Staten. Na afloop der Statenzitting werd Dinsdag 7 Juni in het Oranje-Hotel te Den Bosch een conferentie gehouden van het West-Brabantsch Kanaal-Co- milé met de leden der Prov. Staten van Noord—Brabant. Den leden werd toelichting gegeven op het bekende adres van het Kanaal-Comité, dat aan de Staten is toegezonden. Bereids had zulk een conferentie te Breda plaats op 1 juni 1.1. De vergadering droeg een besloten karakter. DRUNEN. Zondag j.l. speelde de voetbalvereeniging TOP een openings wedstrijd tegen Hedlkhuizen en wist met 3—1 le winnen. De Z Eerw. heer pastoor sprak het openingswoord, waarna de aanvoerder van TOP een extra dankwoord sprak. Maandag speelde TOP een vriend schappelijke wedstrijd tegen de sport, vereeniglng HB en won met 4—1. Een mooie prestatie van TOP. dat pas is opgericht. Oistermorgen kreeg M. v. Drunen, landbouwer alhier, bericht dat zijn paard dat in de weide liep een ongeiuk had opgeloopen. Het beest had met de poolen in de prikkeldraad geslagen Op advies van den veearts werd het paard afgemaakt. Verzekering dekt gedeeltelijk de schade. Het bouwen van een landbou werswonlng voor rekening van Th. v. Delfl is opgedragen aan L. v. Oers. Zaterdagmiddag omstreeks half vier passeerde ons dorp een luchtballon die uit Noordwestelijke richting kwam. De ballon was zoo hoog dat hij dik wijls achter de wolken schuil ging en verdween ten slotte in Noordoostelijke richting. Het zien van een luchtballon trekt tegenwoordig meer belangstelling dan een vliegmachine. 'n PechvogelEen inwoner dezer gemeente, hartstochtelijk visscher, trok er Zondag per fiets op uit om eenlge vischjes te gaan verschalken. Zijn doel was Oudheusden, waar de gracht een waar eldorado voor den visscher is. Oeen wonder dus dat onze hengelaar zich al op zijn fietstocht een flinke bult droomde. Ha, daar kwam eindelijk het kabbelende water in 't gezicht; nog een beetje harder gespurt en het doel zou bereikt zijn. Nu wil echter het ongeluk dat de visscher vergeet tijdig van zijn vehikel te springen, zoodat hij pardoes in het water bij de visschen terecht komt. De visschen schieten Ijlings op de vluchf, zij heb ben nu eenmaal een natuurlijken afkeer van een gevaarlijk man als een hen gelaar, en vooral voor dezen die hen op zoo ongewone manier tracht te verschalken. Proestend komt de pech vogel weer boven en moeizaam hljscht hij zich tegen den wal omhoog. Of die visschen ook zullen gelachen heb ben toen zij hun belager in zijn natte pakje den terugtocht zagen aanvaarden. Een ongeluk komt echter zelden alleen, dus wist de man dat hem nog wat boven het hoofd hing. Ditmaal was het zijn fiets die hem een poets bakte. Het vehikel was n.I. niet voor zien van een belastlngmerk. In zoo'n geval mag het een wonder heeten als „de sterke arm" je niet den weg ver spert. Wonderen zijn zeldzaam tegen woordig en ook hier bieef het uit, zoodat de druipende visscher spoedig door een dienaar de wet verzocht werd nogmaals af te stappen, maar nu op een meer gebruikelijke manier als straks. De rest laat zich begrijpen. De hardvochtige politieman ontzag zijn slachtoffer niet en gaf hem behalve een nat pak ook nog een bonnetje mee naar huis. Waar de temperatuur Zondag meer voor November dan voor Juni paste vreezen wij, dat de man nog een weekje in bed zal moeten blijven ook, zoodat de mooie sport hem deze keer duur te staan is gekomen. Misschien is het enthousiasme voor de hengel- soort bij deze beoefenaar nu wel voor goed afgekoeld. DRUNEN. In het naburige Elshout, speelden dezer dagen drie kinderen uit het gezin van Chr. v. d. Aa en een kind van M. v. d. Aa, in een tuin waar kruisbessen stonden, waarop sproelstoffen kleefden ter verdelging van bladluis en trekmaden. Nadat de kinderen van deze besmette en boven dien onrijpe vruchten gegeten hadden, begonnen allen te klagen over pijn in de maagstreek, die steeds in hevigheid toenam, waardoor de ouders zich on gerust maakten en een dokter lieten ontbieden, die aldra vergiftiging con. stateerde en direct maatregelen daar tegen nam. Terwijl echter de toestand nog steeds verergerde, liet de behan- delende geneesheer een specialist ont bieden uit 's Bosch voor een consult, die spoedig ter plaatse was. Na langdurige behandeling mochten zij er in slagen het leven der kinderen te redden. Thans zijn zij buiten ge- vaar. Moge deze gebeurtenis een waarschuwing zijn voor de tuin ders, om de struiken niet meer te be sproeien nadat de vrucht zich reeds gevormd heeft. Mejuffrouw M. Meeuwisse alhier, die door het Wit—Qele Kruis is aan gesteld als verloskundige voor de ge meente Drunen, alwaar zij een drukke praktijk heeft, is thans ook als zoo- danig aangesteld voor de gemeente Elshout. NIEUWKUIJK. Bij de vergade ring van het Wit-Gele Kruis bracht de secretaris verslag uit van de werk zaamheden der vereeniging over 1931, waaraan wij het volgende ontleenen Ledental 263, toegenomen met 5. Af. gelegde bezoeken door de verpleegster 1769, bezoeken ontvangen in de kliniek 1381. Verplegings artikelen in bruik leen gegeven aan de leden 93 maal. Van de hoogtezon werd door een tiental personen gebruik gemaakt. In 1931 levend aangegeven kinderen 31, overleden 3, sterftecijfer 9.67 pet. Uit het jaarverslag van den penning meester bleek dat de inkomsten be droegen in totaal f 1389 14'/3, de uit gaven f 1135.62. Door tusschenkomst der vereeniging werd een 17-jarige patiënt opgenomen in een sanatorium waarvoor van de Provinciale vereeni ging tot bestrijding der T.B.C. f 200 subs, werd verleend. Zondagnacht moest de heer A. v. Halder alhier met zijn auto, komende uit Haren uitwijken voor twee fietsers. Na zijn lichten gedoofd te hebben moet hij (wellicht eenigs- zins verblind door het licht der fiet sen) op den smallen weg een weinig te veel naar rechts hebben aangehou den, waardoor hij in botsing kwam met een boom, zoodat het spatscherm geheel van den wagen werd weggerukt. Door den schok vloog de wagen dwars over den weg naar de andere zijde waar hij over den kop ging en vrijwel geheel werd vernield. De twee afge stapte fietsers waren zoodanig geschrok ken dat zij niet durfden naderen, vreezende een ontzettend schouwspel te zullen moeten aanschouwen. Dit viel echter mee, want wonder boven wonder had den heer v. Halder geen enkel letsel bekomen. VLIJMEN. Zondag herdacht zus ter Bernadetta van het liefdegesticht alhier den dag, waarop zij voor 50 jaar in het klooster trad. Er waren velen die van hunne belangstelling deden blijken. WASPIK Het zoontje van den heer K. kwam op de speelplaats der R K. Bijzondere Jongensschool zoo ernstig te vallen, dat het zijn kaak ontwrichtte. Dr. W. verleende geneeskundige hulp. Dinsdagavond gaf de Harmonie „St. Bavo" uit Raamsdonk een concert op de kiosk in den tuin van hotel van Iersel alhier. Bij koninklijk besluit is goed keuring verleend aan het raadsbesluit tot helfing van 200 op centen op de hoofdsom der personeele belasting. Openbare Vergadering van den Raad der Qemeente Waspik op Vrijdag den 10e juni 1932 des namiddags ten 7'/2 ure. Aan de orde is: 1. Mededeelingen. 2. Verordening op de winkelsluiting 3. Verordening vergunningsrecht. 4. Begrooting Burgerlijk Armbestuur. 5. Benoeming Armmeester. OEERTRUIDENBERG. Op Zondag 19 Juni a s. zal alhier, bij gelegenheid van de opening van het nieuwe SNP terrein, nabij de PNEM een groote sportdag worden gehouden. Het programma is als volgt samen gesteld 7 uur v.m. H. Mis met generale H Communie voor de leden van de R.K Jeugdclub. 11,45 uur v.m Opstelling stoet nabij het R K, Verenigingsgebouw. 2 uur n.m. Lof, waaronder korte toespraak door den geestelijken advi seur, den WelEerw. heer kapelaan B. Schoenmakers. Na het Lof opstelling van den stoet voor de kerk. 1. Harmonie „Apollo". 2. Vaandrig. 3. Tambours. 4 Gymnastiekclub ,GGW#. 5. Bestuur R.K. Jeugdclub. 6. Hoofdbestuur Bredasche R.K, Voetbalbond. 7. Voetbalvereeniging „DVC" 2de klasse. 8 Voetbalvereeniging „SNP-, R.K. Federatie. 5 30 n.m. Groote gymnastlekdemon- stratie door de Geertruldenbergsche Gymnastiekvereniging „GGV". Gezien het schitterend programma en het mooie doel, spreekt het bestuur den wensch uit vele Bergenaren dezen sportdag zullen bijwonen. De toegangs prijzen op het terrein zijn zeer laag gesteld n.I. le rang f 0,25 en 2de rang f 0,10. De alhier gehouden collecte ten bate van het Fonds voor den gewa- penden dienst bracht f 4,50 op. Tegen A. L. v. S. die verleden week door de politie alhier werd be keurd, wegens misdrijf genoemd In art. 239 Wetboek van Strafrecht, is thans wederom wegens hetzelfde ftlt door de poliiie te Raamsdonk en te Oosterhout, proces-verbaal opgemaakt. Naar wij vernemen ligt het in de bedoeling om de gemeente Dussen, wat betreft de rljks-directebelastingen, onder te brengen onder het kantoor der dlrecle-belastingen te Geertrulden- berg. Voor de Evangelisatie Eben Hae- zer te Raamsdonksveer, hoopt Zondag a s. des v.m. 9,30 en des n.m. 2 uur voor te gaan de heer Schoonderbeek. HANK. Aan de papierfabriek de „Maasmond", alhier, zijn verschillende arbeiders(sters) ontslagen, wegens slap te in het bedrijf. Dezer dagen had de vrouw van den caféhouder J. v. d. P. alhier, het ongeluk in huis van een trap te vallen. Zij bezeerde zich daarbij zoo ernstig, dat zij zich onder behandeling van Dr. de Boer uit Dussen moest stellen. MEEUWEN. Woensdag 8 Jun a.s. des avonds zeven uur hoopt voor de Gereformeerde Gemeente alhier, op te treden ds. van Dijke van Nieuw— Beierland. De heer B. Mather, hoofd der Openbare Lagere School te dezer plaatse, is als zoodanig in gelijke be trekking benoemd in de gemeente Voorst (G.). en tot secretaris de heer J. v. Laarhoven. Besloten werd de volksconcerten voortaan des Zondags te doen plaats hebben in plaats van op Zaterdag. Op het Zondag alhier gehouden bondsconcours van scherpschutterljen op het terrein van St. Blaslus, behaalde deze vereeniging den len korpsprijs, die uit v m. Besoljen den 2en en die uit Elshout den 3en. Daarenboven be haalde de leden van Sint Blasius 7 van de 13 uitgeloofde prijzen. Zaterdag werd hier gespeeld door de plaatselijke clubs PSV en Juliana II. De laatste won met 7—0. Zondag nam Juliana I deel aan den seriewedstrijd bij de Dussensche Boys en wist met den len prijs als overwinnaar uit het,strljdperk te treden. PSV I won Zondag te Hedlk huizen van DVO te Haarsteeg met 3 1 PSV II was te Haarsteeg minder gelukkig tegen Hollandia en verloor met 6-0. In de raadsvergadering van a s. Donderdag komen aan de orde Voorstel van B. en W. tot vaststel ling eener verordening, regelende de eischen van benoembaarheid en de bezoldiging van veldwachters. Verzoek houler gebakkraam om onderhands te pachten de staanplaats op de kermis voor 1933, 1934 en 1935. Voorstel van B. en W. tot wijziging der algemeene politie—verordening (uitbreiding ver bod spoelen Demei). NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 7 Juni 1932. In de jaarvergadering der R.K. Fanfare bracht de secretaris het jaar verslag uit en deed de penningmeester rekening en verantwoording, welke door de kascommissie in orde bevon den werd. Tot algemeen bestuurslid werd gekozen de heer L. v. d. Staak, Kaatsheuvel, 7 Juni 1932, Geslaagd. Heden behaalde Mej. Fr. H. M. Damen alhier de akte Onderwijzeres L. O. Zij genoot hare opleiding aan de S». Uisula—Kweekschool te Boxtel. Aangehouden. Door de gemeente politie werd alhier aangehouden een rondleurder, die In staat van dronkenschap verkeerde. Bij onderzoek bleek, dat signeur uit Rotterdam afkomstig was en nog 16 dagen opsluiting te goed had. Hij is op transport gesteld. Aanrijding. Maandagavond had alhier voor de kerk een aanrijding plaais, die bijzon der goed afliep. Terwijl de heer F. W. met zijn auto van de eene zijde naderde, kwam van den anderen kant een andere wagen, die elkaar tegenover de kerk passeerden. De jongedame A. d. K reed kerkwaarts met haar rijwiel op het rijwielpad. Vermoedelijk heeft zij een der wagens niet opgemerkt, zoodat zij het kerkplein naderende met de auto van W. in onzachle aanraking kwam. Met een vleeschwonde aan het been en klagende over hoofdpijn werd zij opgenomen en door den dokter huis waarts gebracht. Het rijwiel was licht beschadigd. Concert aangeboden. Het Kon. Muziekgezelschap Euphonia bood aan de vereeniging „Waaiwijks Belang" voor de vele relaties sinds het bestaan met deze corporatie gehad als blijk van attentie ter gelegenheid van het jubileum van W. B. een concert aan. Zondag a s wordt dit concert gegeven. Volksconcert. De Zangvereenlging „Bel Canto" gaf Zaterdagavond op de K, B. Kiosk op de Markt een Volksconcert. Het weer was er niet naar om veel publiek te trekken, waarom het dan ook niet verwonderde, dat de belangetelllng ge ringer was dan wij voor onze Volks concerten gewoon zijn. De zangver eenlging werkle een programma van acht nummers met een onderbreking van 20 minuten op vlotte wijze af. en ofschoon het koor danig gehandicapt was door ongesteldheid van vier zan gers van eene partij werd goed werk geleverd. Duivensport. De Combinatie gevestigd bij den Heer J van Dun hield Zondag een wedvlucht met oude duiven van uit Dourdan. Lostijd 9 u. v m. Eerste duif 5.20 5; laatsts duif 6.46 14. Uitslag 1, 15, 53, 57, 60 C. de Bondt. 2,26,28,36 J. v. Riel. 3, 14,24,25,30,40 P. Kemmeren. 4, 10, 12, 41, 50 55 L. Mosselveld. 5, 19 J. Opperman. 6 H. Damen. 7,9,51,54 M. Zacht. 8, 20, 37,46 A. Vrinten. 11,45 B. Kemmeren. 13,35 M. Damen. 16.31,38,39.52,59 F. v. d. Assem. 17,18,33,48 P. Stokkermans. 21 A. Priems. 22,23,43 J. v. Dongen. 27, 32, 42 J. Couwenbeig. 29 P. de Nijs. 34 J. v. d. Linden. 44 J. Couwenberg. 47,64 P. Zijlmans. 49,61 H. Snoeren. 56,58 A. Soeterboek. 62 Th, Emmers. 63 J. Bergmans. 65 Chr. Steenbergen. Stand Werkloosheid. Op hel Bureau voor Arbeidsbemid deling en Werkloosheidsverzekering alhier, stonden Maandag j.l. 9 perso nen als geheel of gedeeltelijk werk loos ingeschreven. Het aantal tewerkgeslelden in de gemeentelijke werkverschaffing be droeg over de afgeloopen week 67. Motorongeluk. Toen de heer v. d. W. uit Loon op Zand alhier met zijn motor door de Gasthuisstraat reed, liep plotseling 'n hond voor zijn motor, met het gevolg dat v. d. W. kwam te vallen. Hoewel hij slechts een zeer matige vaart had, bekwam hij toch enkele verwondingen aan de linkerhand, arm en heen. Het motorrijwiel had het op de keien ook nogal zwaar te verantwoorden gehad en was danig beschadigd. II. J. V. Op 19 Juni a.s. zullen een 34 aspi rantleden tot leden van de K.J.V. wor den aangenomen. Tevens.zullen bij die gelegenheid 20 meisjes tot K.J.M.-ers worden aange nomen. Kruisboog. Zondag werd het eerste Bondscon cours gehouden van de Langstraatsche Kruisboogbond D. E. S. V. Dit eerste concours werd gehouden op de banen van de Kruisboog-vereeniging „Willem Teil" gevestigd bij den heer P. Wagen makers alhier. De uitslae was Korpsprijs 1ste Zestallen. 2de Zestallen, lste prijs en 2de prijs nog onbeslist tusschen „Aldoende leert men" Herpt en „Nooit Gedacht" Waalwijk, die ieder 143 pnt. behaalden. 3de De Heidebloem, Waalwijk. 4de Willem Teil. Kaatsheuvel. Personeele Zestallen, lste prijs De Eendracht, Waalwijk. 2de Transvaalsche Boeren, Nieuwkuik 3de Aldoende leert men, Herpt. 4de Nooit Gedacht, Waalwijk. Personeele Drietallen, lste prijs De Eendracht, Waalwijk. 2de Rozenjacht, Vlijmen. 3de Nooit Gedacht, Waalwijk. 4de Transvaalsche Boeren, Nieuwkuijk EereteekenJ. v. d. Ven, Nieuwkuijk. KoningskruisW. Venus, Vlijmen. CORRESPONDENTIE. Geachte inzender. Uw stuk over de bekende kwestie hoe goed ten onzen opzichte bedoeld, zullen wij niet plaatsen. WIJ hebben, openlijk daartoe ge dwongen, gezegd wat we vooralsnog te zeggen hadden en waarvoor wij dan alleen de verantwoording willen dragen en kunnen dragen, waar al het door ons geschrevene geheel conform de feiten is. Wij hebben nog geen hulptroepen noodlg. Red. Raadsverslag Nieuwkuijk en In gezonden stuk „Luistervink" Kaats heuvel a s. Zaterdag. AGENDA'S. WAALWIJK. Donderdag 8 uur. Repetitie W.G.V Gymnastieklokaal. Donderdag van 7—8 uur. Gym nastiek adsplranten K. en V. Donderdag van 8—9.30 uur. Gym nastiek heeren K en V. Vrijdag van 8—9 30 uur. Gymnastiek dames K. en V. Vrijdagavond 5.30, 7 en 8.30 uur repetitie adsplranten W.G.V. Zaterdag 8'/a u. Repetitie voor allen. Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zondag 12,/3 uur. Matinée op de Kiosk op de Markt door de Liedertafel Oefening en Vermaak. ADVERTENTlëN. GEBOREN: ADRIANUS ZWEITZE Zoon van C. TREFFERS en Z. C TREFFERS DEROOlJ. Waalwijk, 7 Juni 1932. ONDERTROUWD: TH. M. BAKKERS en H. C. KEMPERMAN. Waalwijk, i Huwelijksvoltrekking Donder, dag 30 juni 1932. in kruidenierszaak een FLINKE Brieven onder No. der advert, a. h. Bureau v. d. blad. 48316 Heden overleed zacht en kalm na een kortstondig doch geduldig lijden onze geliefde Moeder, Behuwd, en Grootmoeder Mejuffrouw ANNA BOGERS Weduwe van HENDRIK DE B>E Cz., In den ouderdom van ruim 82 jaar. Ons overtuigd houdende van Uwe deelneming In dit voor ons zoo treurig verlies, noemen wij ons JACOBUS DE B1E MARIA DE BIE DEKKERS CORNELIA DE BIE en Kleinkinderen. Sprang. 8 Juni 1932. WOEN Brieven, franc Abonnei Franco D V. Hopen onze geliefde 5 ouders Corn. Kr all ff en A. Kruijff-Koenen Zaterdag 18 Juni a.s. hun 25 jartge Echtvereeniging te herdenken. Dat de Heere hen bij het klimmen der jaren met Zijn goedheid moge omringen, Is de wensch van Hun dankbare Kinderen. 8 Sprang, Juni 1932. cx»ooo(xx)oöoooooooo<»oöó In Stanzerij en Houtenhakken zetterij. Niet boven de 16 jaar. Fa. W. v. NIEUWSTADT EN Zn, KAATSHEUVEL. DIT I (Manl.) met eenige kantoorroutine op handelskantoor hier ter plaatse. Sollicitaties schriftelijk onder No. der advertentie Bureau van dit blad. 48314 EEN R.K. 48313 eenigszlns met het vak bekend. Brieven aan het Bureau van dit blad onder No. der advert EEN NETTE WEDUWE, niet onbemiddeld, middelbare leeftijd, zonder kinderen, z. z. g. g. als Br. fr. letter C. Hulppostkan toor, Vrljh -Capelle. 48321 In wc Amsterda gekapitte over de In de ho loonkortl hebben de ontsli Irokkene eisch vo le laken zlchtig d We democra hebben verpand, partijen, den" aat llchamer afgevaar bepalen deel, da Hoe mi het volk de den: meest Ic aesluit 1 itemmln zou alle daarom Om nu onaange zijn, het verzeker hun afge dood te S.D.A.P In hei de Amst vooraf voorstel Is een i nu een ook nie dezer k voor he zijn teg andere Wegens bijzondere om standigheden te huur of te koop aangeboden: met werkplaats op goe den stand te Waalwijk. Brieven onder No. der adveit. a. h. Bureau v. d. blad 48318 van Te koop aangeboden; HEEREN., DAMES-, MEISJES. EN KINDERLEESTEN. Tevens te koop gevraagd B* v. d. LINDEN, Kerkpad 3, Waalwijk. dat wij goedkooper zijn dan alle andere zaken. Maar U gelooft niet dat U bij ons het fijnste Kamgaren Heeren- costuum kunt koopen voor 22 gulden. Wij weten wel het klinkt ongelooflijk maar het is toch de waarheid. En daarom verwachten wij dat U ook eens komt zien. Wij hebben keuze uit honderden, dus U slaagt altijd. Reeds duizenden hebben bij ons gekocht. WIJ zijn speciaal op het gebied van blauwe en zwarte Kamgaren Heerencosiuums vanaf 16 tot 21 gulden. Costuums naar maat leveren wij U voor fl 2.50 extra en U ontvangt uitsluitend kleermakerswerk. Spoed U dus naar het eenige adres In Holland dat U zoo Iets aanbiedt. Nffverstraat 16 bff de Molenstraat - Tilburg. P. S. Komt U per autobus of tram Wllhelmlnapark af stappen. Vraag naar de Molenstraat. 10. II weet, gaf hij van Ri natuur handel E vrouw mogeli ten. Ik rijn d wie u en Sir ik ove van lm Nu eind vi Schot 1; léden t vinden llichar flet ne Ha alle gt noeger een he Irisscli weei eorgc I ver Isle prijs Nooit Gedacht, Waalwijk. 2de Al doende leert men, Herpt. 3de Trnnsvanlsche Boeren, Nleuwkuik. 4de De Eendracht, Waalwijk. 5de Willem Teil, Kantsheuvel. Ode Rozenjncht, Vlijmen. 7de Jonge Batavieren, Nleuwkuik. 8de De Heidebloem, Waalwijk. 9de Onderlinge Vriendschap, Haarsteeg. D. E. S. S. C. G.. Goirle. Zondag j.l. was SCG op bezoek hij DES al* deelneemster van het nederlnag-tournooi. Bij vorige ontmoetingen moest DES steeds in Goirle haar meerdere erkennen, zoodnt ook tlians voor een nederlaag gevreesd werd. In het begin zag het er naar uit, dat SCG met de overwinning zou gaan strijken. Na ceil half uur spelen was <le stand dan «Mik 20 In hun voordeel. Voor de rust maakte DES nog met een mooien kopbal 2-1. Na de hervatting pakten de DES-sers stevig aan, en na goed combinatiespel was spoedig een 1 achterstand in een 12 voorsprong omgeze'. Thans vlotte het van alle kanten en het was te zien, dat het een inmaakpartij zou worden. Nog 2 goals werden gescoord, en ook SCG wist Brok nog eenmaal te verschalken. Jammer dat SCG geen ergen sporticVen indruk heeft achtergela ten. De jongens moeten vooral loeren hij achter stand niet ontmoedigd te worden en tot het einde blijven strijden om de overwinning. - A.s. Zondag wordt om half 3 de 3e wedstrijd van het tournooi gespeeld, n.I. tegen de kampioe nen van de le. klas, Baardwijk. DES 2 won van Wilhelmina 2 met 4—1. Be80ijensche Straat 85. 8 Juni 1932. Burg.v. d. Klokkenlaan J CKXJOOOOOOCtfXiOOOCKJOOOOOöol*-1 Psalm UI, vs 4 Onb

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 6