SSj gn f 50 subsidie toegestaan. Centrale Verwarming R.K. Jongensschool. 7 Voorstel tot het vernieuwen van de Centrale Verwarming aan de Bij zondere R.K, jongensschool te Kaats heuvel (Schoolstraat) (Prae-advtes zie vorig nummer). De Voorzitter merkt op, dat aan deze verwarming al heei wat geld is weg gegooid. De installatie is nuweernie in orde en de toestand kan zoo niet blijven. Het werk kan in de a.s. zomer- vacantie geschieden, zoodat het onder wijs er geen nadeel van zal hebben. De heer Orootzwagers vraagt of het niet voordeeliger zou zijn een publieke aanbesteding te houden. De Voorzitter gelooft dit niet, ook vroeger is dit altijd gedaan zonder, dat er voordeel uit te halen was. Nu heeft men toch het advies van'n des kundige en het werk kan geschieden door 'n plaatselijk leverancier die reeds op verschillende plaatsen tot groote tevredenheid een dergelijke installatie heeft aangelegd. Daarom vinden B. en W. het beter het werk in de plaats te houden. De heer Roestenberg wil er vooral op letten dat het werk onder deskun dige leiding moet worden uitgevoerd. Op een vraag van den heer Beerens zegt de voorzitter dat de kosten op f2200 geraamd zijn. Hij wijst voorts op het nadeel dat er vroeger geen deskundige in de plaats was die de ketels op tijd kon nazien, door het onoordeelkundig stoken zijn deze nu bedorven. Weth. v. d. Horst zegt dat de uit- voerder van het werk den stoker eerst goed op de hoogte zal moeten brengen, voordat deze weer den boel kapot stookt. Spr. wijst er op dat men thans 4 uur moet stoken voor dat men de school verwarmd heeft, zulk een toe stand kan natuurlijk niet blijven bestaan. Het voorstel wordt z. h. st. aange nomen. Voorschot Schietbaan. 8. Adres van het besiuur van den Bijzonderen Vrijwilligen Landstorm te Loonopzand om een renteloos voor schot van f 200.— ten behoeve van den aanleg van een schietbaan. In hun prae-advles(zie vorig nummer) stellen B. en W. voor hiertoe niet over te gaan, tenzij een behoorlijke waarborg gegeven wordt. De heer Snoeren gelooft dat er wei meer rentelooze voorschotten gegeven zijn waarvoor geen waarborg was. Spr. herinnert zich nog slechts de geschie denis met den lijkwagen. Weth. v. d. Horst merkt op dat die subsidie indertijd niet werd goedge keurd door Ged. Staten, daarom juist hebben B. en W. dit nu voorgesteld. De heer Snoeren denkt voorts aan den bouw der kiosk, waarvoor Indertijd f900.- werd gegeven aan Kaatsheu vels Belang, daarvoor was toch ook geen waarborg. De Voorzitter zegt dat B en W. wel voor deze subsidie voelen, zij hebben zich echter afgevraagd ot het besluit wel goedgekeurd zou worden. De heer Snoeren gelooft wel dat Ged. Staten dit zullen goedkeuren, de leider heeft immers gezegd dat eik jaar 150— zal worden afbelaald. De heer C. Dingemans vindt dat wei degelijk een waarborg aanwezig Is, de vereeniglng krijgt immers jaarlijks een subsidie van 150— Als ze niet aan haar verplichtingen voldoet kan deze subsidie worden ingehouden. Het voorschot wordt toegestaan. 9. Voorstel vaststelling verordening regelende de eischen van benoembaar heid en de bezoldiging der veld wachters. Dit is een algemeene verordening die geldt voor heel de provincie. De leden gaan hiermede accoord. Verhaal ontsmettlngsgelden. 10. Voorstel verhaal van besmet telijke ziektegeiden in gevallen van vervoer, afzondering, onderzoek, réir.i- glng en ontsmetting van besmettelijke zieken. (Prae-advies zie vorig nummer.) De Voorzitter licht dit punt nog toe. Vroeger werd voor de ontsmetting van woningen geen vergoeding gegeven. Dat de gemeente de kosten betaalde voor onvermogenden is heel gewoon, doch het kwam ook voor dat menschen die het best konden doen, weigerden een cent te beialen. Dit vindt spr. niet billijk, wanneer het mogelijk is mag de bewoner van het ontsmette huis best wat bijdragen, want het is toch eerst het gezin dat ermede geholpen wordt. De voorgestelde vergoedingen vindt spr. heel schappelijk. De heer Beerens vindt dai iemand die f2500 verdient best de kosten geheel zelf zou kunnen betalen. De heer Nykamp daarentegen wijst erop dat de ontsmetting niet alleen in belang van het gezin is, maar van de geheele gemeenschap. Het voorstel wordt ongewijzigd aan- genomen. 11. Voorstel vaststelling kohier straat- belasting voor het dienstjaar 1932. Wij stellen U voor dit kohier vast te stellen op een bedrag van f 6779.73. Wordt aldus vastgesteld. 12. Aanbieding verslag betreffende de Volkshuisvesting over 1931. Wordt ter inzage gelegd. Het Kaatsheuvels Nieuwsblad en de arbeiderspartij. 13. Voorstel om het contract be. treffende de plaatsing van gemeentelijke publicaties In het Kaatsheuvels Nieuw?- en Advertentieblad te continueeren, De Voorzitter herinnert eraan dat dit voorstel In de vorige vergadering is aangehouden, omdat de heer Groot zwagers de opmerking maakte dat het in de buitengemeenten wel en in Kaats heuvel zelf niet gratis verspreid werd. Bij onderzoek is gebleken dat er in de gemeente bijna 1200 huisgezinnen het kran'je lezen, waarvan 106indeTeie- foonstraat, er zijn zelfs menschen genoeg die het blad alleen nemen om het gemeentenieuws. Aan de put komen maar weinig menschen zien wat is aangeplakt, doch nu de aankondigingen worden afgedrukt, worden ze goed ge lezen. Men doet het natuurlijk niet voor de krant maar ten gerieve van de inwoners. De heer Snoeran gelooft dat het krantje in Loonopzand niet verspreid wordr. De heer Grootzwagers kan niet ge- iooven dat er in de Telefoonstraat nog 106 abonné's zijn. Bij de arbeiders is het krantje er immers geheel uit, want voortdurend worden er de arbei dersleiders in aangevallen. Spr meent dat een blad de cuitureeie belangen der plaats moet omhoog houden, en dat doet dit krantje zeker niet. Daarom is hij tegen verlenging van 't contract. De heer M Dingemans zou het .Kerkklokje" het meest geëigend blad achten om In te adverteeren. Dat is onpartijdig en wordt veel meer gelezen. Het komt naar spr. meent in 1300 gezinnen. De heer Vrinten vindt het een be zwaar dat het „Kerkklokje" niet onder de protestanten komt, terwijl de heer C. Dingemans opmerkt dat het ook in de Moer niet verspreid wordt. De Voorzitter zegt dat het „Kerk klokje" parochieel verspreid wordt. Vroeger was er Loonopzand ook niet bij, maar tegenwoordig leest men het met plezier juist om het nieuws uit Loonopzand. De heer Grootzwagers zegt dat vele van de aankondigingen in andere bla den gratis worden opgenomen. Hij wijst erop dat de arbeidersbeweging in het krantje altijd wordt afgebroken. Dat is indertijd wel weer met „Herwonnen Levenskracht* gebleken. De heer C. Dingemans meent dat die kwestie met H. L. hier gerust buiten gelaten kan worden. De heer Roestenberg vindt dat het blad een geest ademt die de partijen tegen elkaar opzet, zonder dat de redactie tevoren onderzoek instelt. Spr. zou juist het „Kerkklokje" ver kiezen om zijn groot aantal lezers en om zijn onpartijdigheid. Voor de niet- kathoiieken blijft dan toch de aankon diging op de puien bestaan. Spr. zou het zelf ook anders wenschen, maar de handelwijze vanhet plaatselijk blaadje, dat van enkelen uitgaat, vindt hij in strijd met de belangen der ge meente. Daarom is hij tegen 't voor stel. Een plaatselijk blad moet met zijn stof in den geest van verzoening gaan, maar moet geen partijen zonder het minste bewijs aanvallen. Dit zal ook de ondergang van het blad worden. Spr. wou dat het anders was, want een plaats als Kaatsheuvel kan best een goed plaatselijk blad gebruiken. Vrinten. Toen dat blaadje nog niet bestond was het weer iemand anders die het gedaan had. Beerens. Er is ook een tijd geweest dat de heer Vrinten anders tegen de zaak keek. Vrinten. Er is ook een tijd geweest dat de arbeidersparty anders tegen Vrinten aankeek. De heer Snoeren zegt zich niet met het voorstel van B. en W. te kunnen vereenigen. De heer C. Dingemans zegt dat het krantje In de Moer uitsluitend om het gemeentenieuws gelezen wordt. De heer Nijkamp gelooft dat het Kaatsheuvelsche Nieuwsblad om zijn weinige actualiteit geen levensvatbaar, heid heeft. Men ziet er niet eens een kort raadsverslag in. Weth. v. d. Horst is het hiermede eens. By hem gaat de kwestie echter niet over de actualiteit van het blad. Wat erin staat is niet lezenswaard, behoudens misschien de ingezonden stukken. Het is slechts de vraag of het blad door heel de gemeente ver spreid wordt. Ais er verschillende menschen zijn die het blad houden om het gemeentenieuws is hem dat een voldoende bewys dat de Ingezete nen hierin belang stellen. Spr. zou er veel voor voelen voortaan in het „Kerkklokje" te adverteeren, als dit maar onder protestanten gelezen werd. Dat het Kaatsheuvelsche blad geen levensvatbaarheid heeft is ook spr.'s meening. Wat de ingezonden stukken betreft die vinden we ook in andere bladen, aldus spr. Wie De Echo van het Zuiden of de Tilburgsche kranten ter hand neemt kan ook daarin hoor en wederhoor vinden. Dat zyn een voudig partyen tegen elkaar. De heer Grootzwagers zegt dat hij niet alleen de ingezonden stukken op het oog had, maar ook de redactio- neele- en medewerkers-artikeien. Inder- lijd heeft men uit de N. R. Crt. een stuk overgenomen om de arbeiders beweging een hak te zetten. Men kan toch niet verlangen dat de arbeiders medewerken aan de instandhouding van zulk een blad. De heer Beerens vertelt dat hy indertijd zelfs op het punt heeft gestaan de redactie aan te klagen. Men moet maar probeeren het blad met „kift" In het leven te houden en niet met de centen der gemeente. Grootzwagers. Er komen uitdrukkin gen van partij-haat in voor waarvoor „de Tribune" zich zou schamen. Roestenberg. Die bewering dat er 1200 lezers zyn lijkt mij een leugen zoo groot als een raadhuis. Weth. v. d. Horst wil de namen der lezers vragen, als men zegt dat er 1147 lezers zijn moet men dat ook kunnen bewijzen. De heer Snoeren verwacht dat een groot deel der lezers zal afvallen als de gemeente geen advertenties meer plaatst. Op een vraag van den heer Dinge mans of alles wat in de krant komt toch nog op de pui wordt aangeplakt, antwoordt de voorzitter bevestigend. Op diens vraag antwoordt de voor zitter den heer Nijkamp dat het contract f 150,— kost. De heer Vrinten voelt er niet veel voor een iezersiyst te vragen zooals Weth. v. d. Horst wil. Hy vreest dat de raad zich daarmee slechts belacheiyk zal maken. Tenslotte wordt over het voorstel B. en W. gestemd. Met 10 tegen 5 stemmen wordt dit verworpen. Voor stemden de heeren Snaphaan, Wyde mans, Vrinten, v. d. Horst en v. d. Ho ven; tegen de heeren Maas, de Kort, C. Dingemans, Nijkamp, Snoeren, v. Lier, Roestenberg, M. Dingemans, Beerens en Orootzwagers. Salarisver hooging. 14. Voorstel tot verhooging van het salaris van den ambtenaar ter secretarie, den heer J. van Woensel. (Prae-advies zie vorig nummer.) Op het oogenblik ioopt het salaris van f 700f1000 De heer Roestenberg stelt voor het salaris direct op f 1300.te steller, met vasthouden natuuriyk aan de grenzen van f 1200-f1500, die door B. en W. worden voorgesteld. De heer Orootzwagers ondersteunt dit voorstel, hy prijst de activiteit van dezen ambtenaar, vooral als agent der arbeidsbemiddeling. Weth. v. d. Horst heeft geen bezwaren tegen het voorstel-Roestenberg. Het voorstel-Roestenberg wordt z. h st. aangenomen. Electriclteitstarleven 14. Voorstel Inzake eieclriciteits voorziening voor het afnemen van stroom door de fabrikanten die tevens een ollemotor in gebruik hebben. (Prae-advies zie vorig nummer.) De heer Snaphaan, lid derlichtcom- missie, vraagt wanneer deze commissie dit besluit genomen heeft. De Voorzitter zegt dat de commissie vergadering enkele weken terug is gehouden. Hy was verwonderd te zien dat de heer Snaphaan, die toch een zeer trouw lid is, niet op de verga dering was. De heer Snaphaan wist niet dat de vergadering toen gehouden werd. De heer Roestenberg acht de aan schaffing van een ruwolie-motor het goed recht van den bedrytshouder. Daarom vraagt hg zich afIs het feit dat zij zich van ons verwyderd hebben voldoende motief om ze meer dan 'n ander te laten betalen. Het lykt spr hier meer gewenscht om tactisch te handelen en daarom vindt hij het voorstel niet juist gekozen. Op deze manier is er kans dat men de menschen ook nog als iichtverbruikers verliest De heer Wydemans merkt op dat het allerminst de bedoeling is de menschen te treffen, het gaat slechts over de maximale belasting. De heer Snaphaan is het niet met het voorstel eens. Het zou toch een uitzondering zyn als de betrokken af nemers de maximale belasting opvoer den. Als men dan die menschen f 110 per K W. laat betalen en de anderen slechts f 87 50, dan moet spr. vragen welke reden daarvoor is. Hy meent dat dit voorstel geheel misplaatst is en begrijpt niet dat B. en W. er mee voor den dag zyn gekomen. De voorzitter betreurt het dat de heer Snaphaan de commissie-vergade ring niet heeft bygewoond, wellicht zou hy er dan een anderen kyk op hebben. Weth. v. Lier merkt op dat de directeur van het bedryf heeft uitgelegd dat de maximale belasting door deze afnemers wel degeiyk kan worden opgevoerd. De heer Snaphaan zegt dat dit slechts een heel enkele uitzondering zal zyn. Het gaat hier bovendien over de kleine fabrikanten en spr. laat zich niet wys maken dat dje zooveel zullen afnemen. De heer Nijkamp vindt dat de ge meente er wei degelijk de dupe van kan worden. De heer Snaphaan wijst erop dat de betrokkenen toch al een vergoeding betalen in den vorm van de meterhuur. De heer Nykamp vindt dat men er maar wat voor moet betalen, indien men zekerheid wil hebben dat men altyd stroom heeft. Snaphaan. Daarvoor betaalt men de meterhuur. NQkamp. Dat is dan toch wel een goedkoope zekerheid, Weth. v. d. Horst licht zyn stand punt toe. In het dag. bestuur heeft hy onderscheid gemaakt tusschen kracht en lichtverbrulk. Hy zou het onbiliyk vinden als de lichtprys voor de be trokkenen verhoogd zou worden, zij biyven Immers geregelde verbruikers van licht, daarom ziet spr. niet in waarom de lichtprys verhoogd zou moeten worden. Wanneer ze op het lichtverbrulk meer moesten gaan beta len zou dat hun zeker veel meer kosten. Maar wanneer in de avonduren hun ollemotor weigert en zy moeten hun electromotor aanzetten, dan moet daar voor betaald worden, daar is geen bezwaar tegen. Op dergeiyke momen ten zouden zy een schadepost voor de gemeente kunnen zyn. B. en W. geven de menschen groot geiyk, dat zy een ruwolle motor aanschaffen als zy daarin meer voordeel zien. Toch vindt spr. dat 't gemeente bestuur ten opzichte der andere ver bruikers verplicht is deze menschen meer te laten betalen. Wanneer zede maximale belasting opdrijven, omdat ze kracht vóór hun motor noodig hebben, vindt spr. er niets tegen dat er wat voor betaald wordt. De heer Snaphaan blijft bij zijn meening, dat de meterhuur reeds een billijke vergoeding vormt. De heer Snoeren herinnert zich, dat de directeur indertyd gezegd heeft dat op de meterhuur verlies wordt geleden. De heer Snaphaan meent, dat het voorstel niet gedaan zou zyn als er niet een schrijven was ingekomen, dat is de zuivere kwestie van heel de zaak. Ook de heer Roestenberg vindt het niet in den haak, dat de zaak niet geheel vry Is van bykomstige over wegingen. Op voorstel van den voorzitter wordt 't voorstel aangehouden om nader onder oogen te zien. Commissie voor Arbeids bemiddeling. Overgegaan wordt tot de benoeming van een commissie van werkgevers en werknemers voor de Arbeidsbemidde ling. Deze commissie bestaat uit 3 werknemers en 3 werkgevers. Als candidaten zyn door de betrok ken organisaties de volgende personen opgegeven Namens de Kaatsheuvelsche fabri kanten de heeren Th. v. d. Hoven en B. Snoeren ais leden en C. M. v. d. Velden en A. Vesters ais plaatsver vangers namens de Loonopzandsche fabrikanten de heer M Hornman als lid en G. Nykamp plaatsvervanger; namens de R.K. Werkliedenvereniging de heer P. v. Beers, Loonopzand, G. Grootzwagers, Kaatsheuvel en A. v. Wanrooy, Kaatsheuvel als leden en C. Beerens, Loonopzand, J. v. Heyden, Kaatsheuvel en J. v. Beers, Kaatsheuvel als plaatsvervangers. Zonder stemming worden de candi daten resp. als leden en plaatsver- vangers benoemd verklaard. Rondvraag. De heer Vrinten vraagt nogmaals de aandacht voor de woning van den veldwachter in de Telefoonstraat. Deze woont daar zeer onvrg en daarom zou het aanbeveling veidienen door het plaatsen van een schutting den inkijk vanaf de straat onmogelijk te maken. Ook de heer Grootzwagers klaagt over den toestand; ieder voorbyganger kan er als het ware in den pot kijken. De Voorzitter zegt verbetering toe. De heer M. Dingemans vraagt: zyn B. en W. bereid te zeggen om welke reden het hoofd der politie aan de Eerw. Broeders het houden van een kinderfeest verboden heeft. De Voorzitter antwoordt, dat er ab soluut niets verboden is. De heer Grootzwagers wil weten om welke reden 't feest is afgelast. De Voorzitter kan hierop geen ant woord geven. Er is alleen besproken op welke manier het feest gevierd zou kunnen worden, de politie heeft niets verboden. Later kreeg spr. van Br. Overste mededeellng dat het feest niet zou doorgaan. M. Dingemans. Algemeen meent het volk dat het feest door den burge meester is afgelast. De Voorzitter ontkent dit. De heer Vrinten heeft gehoord, dai men met kermis verschillende dingen wilde organiseeren, maar dat een en ander is tegengewerkt omdat de hou ders van attracties op de kermis zelf daarvan schade zouden ondervinden. De heer Beerens gelooft, dat de nspecteur van politie nogal scherp op die dingen staat, het was misschien beter als hy wat meer door de vingers zag. De Voorzitter weet alleen, dat de nspecteur niets verboden heeft, hij kan dat ook niet doen. De heer Grootzwagers vraagt aan iet bestuur van den Bond van Over heidspersoneel een exemplaar van het reglement der werkverschaffing toe te zenden. Daaraan zal worden voldaan. De heer Snoeren vraagt nogmaals voort te maken met den afbraak van iet oude schoolhuis te Loonopzand. Men is nu al enkele maanden aan den gang en men komt niets verder. De heer Maas vraagt de politie toe zicht te laten uitoefenen, opdat het rogge en koren niet wordt platgetrapt. De heer Nykamp vraagt waarom tijdens de kermis het aan den café houder Aartse te Loonopzand verboden was muziek te maken. De Voorzitter zegt, dat deze kwestie den burgemeester aangaat. Spr. kan echter wel zeggen, dat aan Aartse niet meer geweigerd is dan aan anderen. Alien zyn over een kam geschoren. Het is weer de societeitskwestie die hier groote onbillijkheid schept, inde zalen waar 'n sociëteit gevestigd is; mag men den heeien nacht terwijl In andere café's de boel vroe- gesloten moet worden. De heer Beerens betwytelt of ht. societeitsrecht hier wel in orde is, De Voorzitter zegt niet beter te wêter of de harmonieën hebben sociëteit., recht. Wel vindt spr. dit een stootende verhouding tegenover de andere zaken De Voorzitter doet de mededeelt dat naar de betrekking van gemeente! bode 80 gegadigden hebben gesolliei teerd. De heer Dingemans meent dat de nieuwe gemeentebode door den raad moet worden benoemd. De raad be noemt Immers het gemeentepersoneel Blijkens de toelichting van det -- Voorzitter is de bode echter een uit zondering, die wordt door B. en W benoemd. De heer Maas stelt een vraag be treffende de brandweer. De brandweer lieden hebben voor hun laatste optre den n.l. nog niet uitbetaald gekregen Spr. vreest dat die lui by 'n volgende- brand in gebreke zullen biyven. De Voorzitter zal deze zaak in orde brengen. Het ontslag van den gemeentehof De heer Grootzwagers vraagt voor hoeveel de gemeente gedupeerd Is dooi de kwestie-de Bock. De Voorzitter zegt dat de strop voor de gemeente niet zoo erg is. Zy had niets meer te vorderen dan f50 huls. huur, f50 leges en f8.60 straatbelas, ting. De Bouwvereeniging is er echter erger aan toe. De heer Grootzwagers heeft uit zeer betrouwbare bron vernomen dat hei bedrag aan leges f 500 bedroeg. De heer Roestenberg had verwacht dat de raad door B. en W. van den stand van zaken op de hoogte zou zijn gesteld. Dat zou voor den raad heel wat meer bevrediging gebracht hebben en dat had ook opspraak onder het volk voorkomen. De Voorzitter zegt dat B. en W. zoo gauw mogeiyk pogingen in het werk hebben gesteld om het tekort gedekt te krijgen. De Bock heeft daaraan zeil meegewerkt door afstand te doen van zyn pensioenakte. Wat dit zal uitwer ken moet nog worden afgewacht. Wat het misdryf zelf betreft, dat is in han den der justitie. De heer Beerens geeft den raad In de toekomst nauwlettend toezicht Ie houden. De heer Snoeren heeft ook gehoord dat de B. een bedrag van jachtakten heeft achtergehouden. De heer Grootzwagers vraagt hoe lang de kwestie nu ai loopende is. De Voorzitter zegt dat de zaak pas een week of 5 geleden is uitgekomen. De zaak is aan het rollen gegaan toen de fraude bij de Bouwvereening uit- kwam. Wat de gelden der jachtakten betreft, die zyn reeds binnen. De heer v. d. Horst geeft nog een uitvoerige uiteenzetting. De bouwver eeniging stelde vertrouwen in de B„ doch ondanks dat heeft spr. hem nog aangemaand de gelden die hy incas seerde nog op denzelfden dag af le dragen. Er bleef echter steeds eenige huurachterstand en om de huurders tol betaling aan te manen werden in korten lijd niet minder dan 107 brieven ge schreven. Nooit is een huurder by hel bestuur gekomen met een kaart waaraan iets niet in orde was, anders was de zaak direct uitgekomen. Toen de fraude van de B. gemerkt werd heeft spr, direct alle huren en kaarten laten op halen, zoodat het totale bedrag kon worden vastgesteld. Er werd spr. aan. geraden direct een aanklacht tegen de B. in te dienen, doch daarin zag hl] weinig, hy wilde liever het geld trachten terug te krygen. De B. heeft hiertoe zyn medewerking gegeven. Tenslotte wil spr. in publieke ver. gadering nog wel zeggen dat de ambtenaar ter secretarie, die de geiden van de B. had moeten opvorderen, ten zeerste in gebreke gebleven Is. Hier heeft een groot verzuim plaats gehad. De heer Roestenberg vindt dat B, en W. direct een raadsvergadering hadden moeten byeenroepen om den raad in te lichten. Weth. v. d. Horst zegt dat dit niet zoo aanstonds kon gebeuren. De heer Roestenberg biytt by zijn meening. All een gemeente-ambtenaar wordt geschorst mag daarvan toch wel mededeellng aan den raad worden gedaan. Spr. vindt het overigens een sociale onrechtvaardigheid wanneer de man op vrye voeten zou blijven, omdat h{j in staat was het tekort aan te zuiveren. Iemand die daartoe niet de middelen heeft zou onherroepeiyk achter slot gaan. De heer Grootswagers merkt nog op dat de publieke opinie den betrokken ambtenaar met B. en W. over een kam scheert. Weth. v, d. Horst moet dit tegen spreken. B. en W. kunnen toch moeilijk zelf contröle uitoefenen op de betaling van leges e.d. De heer Beerens meent dat tegen den ambtenaar die hier verzuim heeft gepleegd evengoed maatregelen geno« men dienen te worden, hy is evengoed schuldig als de B. De voorzitter vindt dat deze ambte naar al voldoende gestraft Is door de geldelijke schade die hij er zelf door lijdt. De voorzitter sluit hierna het debat over dit punt. De openbare vergadering wordt ge sloten en de raad gaat in geheim comité 8.(10 ïo.oo lü.li» 10.30 11.00 11.30 12.00 2.15 3.00 4.00 5.00 5.30 0.30 7.00 8.00 8.30 9.30 9.45 10.35 10.45 (0.15 10.45 11.00 11.30 12.00 12.15 4.Ü0 5.00 5.45 6.45 7.00 7.30 7.45 8.15 9.00 9.30 10.0!) 10.45 10.15 10.30 11.00 11.15 12.00 2.00 2.30 ai 5.00 5.45 /.UU 7.20 8,15 10.05 10.15 11.0 11.30 12.00 12.15 3.00 6.10 6.10 7.10 7.30 7.45 10.15 10.15 12.00 2.15 2.30 3.00 3.30 4.15 4.30 4.45 5.00 5.30 6.30 7.30 .7.45 8.00 11.00 11.30

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 2