Nieuws uit Kaalsheuftl R.K. Jonge Middenstand. De R.K. Jonge Middenstand heef j.l. Vrijdag in de zaal van den R.K. Gildenbond een bijeenkomst gehou den waarop door den heer H. Berg mans gesproken werd over 't onder werp «Sport". Over dit in onze dagen zoo belangrijke onderwerp gaf spr, zijn opvattingen op een duidelijke en aan gename wijze ten beste. Bedevaart naar Kevelaar. De jaarlljksche bedevaart per rijwiel naar Kevelaar van de gelijknamige vereeniglng in de St. Clemens-parochie zal dit jaar plaats hebben op Zondag 14 en Maandag 15 Augustus a s. Zij zal staan onder leiding van den heer Jan Kooien, Voorzitter der vereeniglng. Nationaal Krulsboog.concours. L 1. Zaterdag werd door het Kruis, booggezelschap «Onderlinge Vriend schap' te Haarsteeg een groot nationaal concours gegeven, dat zich in groote belangstelling mocht verheugen. Er namen 26 gezelschappen deel en de harmonie „St. Cecilia' verleende hare medewerking. «De Eendracht* alhier behaalde in de le zestallen, den 7en prijs met 75 punten; 2e en 3e zestallen .De Een dracht" den 5en prijs met 67 punten. .Nooit Qedacht* behaalde bij de lste zestallen den 6en prijs met 76 p. In de pers. drietallen werd «De Heidebloem no 4 met 40 p. Kampioenen3e prijs L Kroot Waalwijk. Toelatingsexamen. Vrijdag slaagde voor het toelatings examen tot de lste klas van het Sint- Qertrudis-Lyceum te Roosendaal Miesje Klljberg te Waalwijk, tot op heden leerlinge van het Pensionaat St. Marie aldaar. „Kofa'.magazijnen. Zooals blijkt uit de agenda van den gemeenteraad, stellen B en W. den raad voor den heer Ivo van Haren ont heffing te verleenen van de huur van het huis op de Markt (oud Postkantoor) en tot nieuwe verhuring over te gaan. Het is de bedoeling het pand te verhuren aan de .Kofa'-magazljnen. die na verbouwing hierin willen vestigen een magazijn «oor Heeren en Jongens- confectie, Ook vernemen wij nog dat onder handelingen zijn gevoerd door een groot Confectiebedrijf over den aan koop van een belangrijk pand nabij de Markt. Deze hebben echter tot geen resultaat geleid. Athletlek. Zondag werden te 's Bosch de groote athlttiek-wedstrijden om de kampioen schappen van het Diocees den Bosch gehouden, waaraan uit onze gemeente ook enkele leden van de Patr. Oymn. Vereen. .Kunst en Kracht" deelnamen. Zooals te verwachten was is het een zeer zwaren kamp geworden. Op bijna elk onderdeel werden betere prestaties geleverd dan vroegere jaren, zoodat mag worden geconstateerd, dat het met de R.K. Athletlek beweglng nog steeds crescendo gaat en zij reeds op een hoog peil is gekomen. Vooral de grootere plaatsen ais Nijmegen, Tilburg, 's Bosch e.a. waren op deze wedstrijden met een keur- ploeg van athleten vertegenwoordigd en het mag daarom al een zeer fraai resultaat worden genoemd dat onze deelnemers, trots tegenslag, nog drie prijzen wisten binnen te halen n I. een eersten, een tweeden en een derden prijs, terwijl ze zich In enkele nummers vierde wisten te plaatsen. De winnaars warenOer. Klerx len prijs (kampioen) verspringen zon der aanloop 2 64 en 2en prijs speer werpen 48.54 M. Joh. Pullens 3en prijs 100 M. hardloopen in 12 sec. Aan de fraaie prestaties waarmee deze prijzen zijn behaald ziet men wel hoe. zwaar de strijd geweest is De 5x100 M estafette, in welk nummer «Kunst en Kracht" vorig jaar kampioen werd en waarop thans alle hoop gevestigd was, omdat men over een uitstekende, goed getrainde ploeg beschikte, bracht een ieelijke tegen, valler. Bij het overgeven van den stok had een der deelnemers n.l. het ongeluk te vallen en een onzachte buiteling te maken. De daarmee verloren tQd was natuurlijk niet meer op te halen, doch men liep nog de geheele baan uit en maakte nog eer. vrij goeden tijd. Vermeld dient nog te worden dat de deelnemers aan de 1500 en 5000 M. hardloopen resp. v. d. Wiel en Jac. Pullens nog behoorden tot het 4 of 5 tal deelnemers dat het tempo wist vol te houden en de eindstreep met gering verschil op de winnaars wisten te bereiken. Alles bijeen mag ,K. en Kr." over het resultaat zeer tevreden zijn al had zij zonder ongelukken ook in het estafettenummer voor geen enkele andere ploeg behoeven onder te doen. Er bestaan dan ook reeds plannen om te trachten niet allen met de prijs, winnaars maar ook met deze estafette ploeg alsnog aan de wedstrijden om de Nederlandsche kampioenschappen die 21 Aug. te Amsterdam gehouden worden, te mogen deelnemen. Wi| hebben gegrond vertrouwen dat de K. en Kr.-ploeg daar geen slech figuur zal slaan. Kon Ned Polltlehonden-vereenlglng Naar wij met belangstelling ver nemen zal de groote politie—honden- keuring voor het volledig certificaat van alle honden in de afdeeling Noord brabant dit jaar wederom alhier ge houden worden op het bekende terrein nabij Galgenwiel en wel van 1—6 Augustus a s. Er zullen ongeveer een 34 lal honden aan deze keuringen, die zeer interes sant zullen zijn en een zestal dagen vragen, deelnemen. Aanleg Jullana.straat. Na gehouden inschrijving is de levering van materialen voor den aanleg der Prinses Juliana-straat op gedragen aan de laagste inschrijvers en wel als volgt Trottoirbanden aan J. C. van der Linden te Rotterdam, Klinkers aan de Mij. tot verkoop van Waalsteenen te Nijmegen, Rioolbuizen aan C. M. J. Sprenger te Breda, Putten aan de Mij. Grotius te Gorinchem, Tegels aan de N.V. Oosthoek te Alphen a.d. Rijn. Bloempjesdag Aan de R.K. Middenstandsvereeni- ging alhier is vergunning verleend tot verkoop van het Santos bloempje op Zondag 14 Augustus aanstaande. Er tusschen uit. Twee weeskinderen uit onze ge meente, C. B. en A. B., trokken ge zamenlijk de wijde wereld in. Na enkele omzwervingen werden zij te Moerdijk opgepikt waarna zij weer naar 't stiefouderlijk huis zijn vervoerd. Filmvoorstelling Nederlandsch Fabrikaat' Te Waalwijk Vrijdag op de Markt Als reeds eerder bericht, zal de vereeniging „Nederlandsch Fabrikaat" op de rondreis door het land ook hier ter plaatse een filmvoorstelling komen geven. De verschillende te vertoonen films geven een belangwekkend beeld van eenige Nederlandsche industrieën, terwijl de teekenfilmpjes voor een aangename afwisseling zorgen en nog eens extra de aandacht vestigen op de noodzaak Nederlandsche goederen te gebruiken. Achtereenvolgens zal men zien het vervaardigen van zeep, rubberschoenen, fietsbanden, mosterd, kabels, radio toestellen, koek, zout en meer. De teekenfilmpjes handelen over koek, sigaren, thee en koffie en chocolade. De voorstelling wordt gegeven op de Markt en zal beginnen om onge veer kwart voor tien. Te voren en ook tijdens de filmvertooning wordt muziek gemaakt. Ook zullen nog korte toe spraken gehouden worden tot de menigte. Ned. R K. Huisvestingscomité. In de bestuursvergadering van het Ned. R.K. Huisvestingscomité, gehou den te Den Bosch op 18 Juli 1.1 werd een definitief besluit genomen in zake de stichting van het gebouw voor het Centraal Bureau. Met het gemeentebe- stuur van Den Bosch werd overeen stemming bereikt voor den aankoop van grond, gelegen aan de Hekellaan in het Plantsoen, waar een nieuw uitbreidingsplan voor villa- en anderen woningbouw werd geprojecteerd. B. en W. van Den Bosch stellen aan den Raad voor aan het R.K. Huisvestingscomité ten behoeve van het benoodigde gebouw te verkoopen 1069 meter grond ter plaatse voormeld voor een totaal bedrag van f 10 500 Met het oog op de belangrijkheid van de werkzaamheden waarmede het Ned. R.K. Huisvestingscomité zich bezig hondt en om het dit comité mogelijk te maken zijn zetel binnen Den Bosch te houden stellen B. en W. den Raad voor met dien uiterst billij ken koopprijs genoegen te nemen. VLIJMEN. Dinsdagmorgen hield de raad onzer gemeenteeenspoedeischende raadsvergadering, waarin als voornaam ste punt de benoeming van een hoofd voor de openbare lagere school aan de orde kwam, Met algemeene stemmen werd hier voor gekozen de heer Mart. J v. Heljst, hoofd der school te Engelen. Voorts werd een bijdrage van het Nat. Crisis comité aanvaard, dat hieraan de voorwaarden verbond dat ook de gemeente hieraan zou bijdrage. Aan 't conservatorium der R. K. Leergangen, afdeeling profane muziek te Tilburg, slaagde voor 't eerste ge deelte van het solist-diploma piano, Mej. L. Weijeri, alhier. Het Oranjefeest zal hier gevierd worden op Zondag 4 September a.s. Men hoopt met het oog op de omstan digheden een waardig en bescheiden feest te organiseeren. DRUNEN. Zondag j.l. hield de postduivenvereniging «De Postduif" gevestigd in café A. v. d. Qeld een wedvlucht vanuit Duffel. De prijzen werden behaald als volgt. 1 3 11 18 19 22 24 W. VIveen v. Ravensteijn, 2 9 12 13 J. Stiphout- Pulles, 4 20 21 25 Qebr. Maas-van Oers, 5 6 H. v. Breugel, 7 P. Scher- penburg, 8 H.Bergmans, 10 14 16 23 W. Melis, 15 17 A Pelders. Eerste Koningspoule W. Viveen-v. Ravensteijn. Tweede Koningspoule Qebr. Maas-van Oers. Speciaal W. Viveen-v. Ravensteijn, Eerste overduif Qebr. Maas-van Oers. Tweede over duif A. Pelders. Aankomst eerste prijsduif 9 uur 8 min. 48 sec. Aankomst laatste prijsduif 9 uur 30 min. 31 sec. Afstand 75 K.M. Duiven los 8 uur. Bij het gehouden examen van den Centralen Melkcursus vanwege den Brabantschen Zuivelbond. slaagde inet lof de heer Jan Knippels Hz. alhier als leider voor melkcursussen. Qeslaagde proficiat. Voor de afdeeling .Lingerie" behaalde Mej Maria Pulles alhier haar diploma. Zij genoot haar oplei ding in het pensionaat der Eerw. Zusters Franciscanessen te Dongen. NIEUWKUIJK. Zondag j.l. hield de postduivenvereniging «G.V.V." een wedvlucht met oude duiven vanuit Bordeaux, De prijzen werden alsvolgt behaald Th. v. d. Qeld 1 4, A. Samuels 2, H. de Bont 3, A. Roestenburg 5, A. Merkx 6. Eerste duif werd geconsta teerd om 1130.01. Laatste om 3.55 25. Eerst geteekende A. Samuels. Eerste Koningspoule Th. v. d Qeld. Tweede A. Samuels. De wedvlucht met jonge duiven van de vereeniging «G.V.V." vanuit Duffel was als volgt: A. Samuels 1 7 8 9, Th. van der Qeld 2 3. H. de Bont 4 5, A. Roesten burg 6 10, A. Merkx 11 12. Eerste duif geconstateerd 9 11 20 Laatste 9.30 20 Eerst geteekende A. Merkx. Eerste Koningspoule A. Samuels. Tweede Th. v. d. Qeld. Bij gehouden aanbesteding voor iet bouwen van een woonhuis voor A. van Son alhier, was laagste in schrijver Van den Wittenboer uit Vucht* SPRANQ. Voor het examen hoofd- acte (1. o.) slaagde te Breda, mej. H. A. Gelderblom alhier. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). De leden der Ned. Herv. Knapen- vereeniging „Samuël" alhier maakten j 1. Zaterdag een plezierreisje naar Arnhem en Omstreken onder leiding van de leiders der vereeniging. De reis werd gemaakt per autobus, waarmede men des morgens ten 7 uur uur alhier vertrok en te ca. 10 uur te Arnhem arriveerde. Verschillende bezienswaardigheden werden aldaar bezocht, o.a. Sonsbeek met den waterval enz. Verder werd een bezoek gebracht aan het in de nabijheid gelegen kasteel Doorwerth, alwaar een waar Museum van oude krijgsgereedschappen enz. te bezich- tigen valt. Te 7 uur werd de thuisreis aan vaard in opgewekte stemming arri veerde het gezelschap te ca. half elf alhier. Naar wij vernemen is door ver schillende zang- en muziekverenigin gen in deze gemeente medewerking toegezegd tot het houden van concerten ten bate van het plaatselijk Crisis Comité, waar bloempjes ten verkoop zullen worden aangeboden. CAPELLE. Verleden week slaagde onze vroegere dorpsgenoote, Mej To Treffers, leerlinge ter Rijkskweek school te Utrecht, bfi het overgangs examen van de le naar de 2e klasse. CAPELLE. Bij het vorige week aan de Rijkskweekschool te 's Bosch ge houden overgangs-examen werden o.m. van de le naar de 2e klasse bevorderd H Dekkers, J. Quirijns, J. v. Beek, J. Verhoeven, P. de Rooij en C. Roubos. Vorige week maakten de leerlingen der O. L. School te Vrljh.-Capelle onder leiding van het personeel een uitstapje naar Nijmegen en omstreken. In Nijme. gen werd o.m. bezocht het Valkhof en het Kronenburgerpark, terwijl in de omgeving Berg en Dal en Plasmolen bezichtigd werden. Een aantal leerlingen der O L. School in de Heistraat bezocht dienzelfden dag Rotterdam, Den Haag en Scheve- ningen. Door den aannemer Venis uit Vlijmen is Maandag j.l. begonnen met de afbraak van de pastorie der Ned. Herv. Qem. alhier. De aanbesteding der nieuwe pastorie, onder architectuur van den bouwkundige H. Versteeg, zal Dinsdag 2 Aug. a.s. plaats hebben. Voor het eindexamen -R H.B S. te 's Bosch slaagden o.m. de heeren D. W. de Bas en E. Kuntze alhier. Geslaagden en familie onze hartelijke felicitaties. Maandagmorgen vond de land bouwer A. v. D. een zijner beste koeien dood in het land. Voorwaar een groote schadepost. Onder leiding van 't onderwijzend personeel zullen de leerlingen van de hoogste klassen der Chr. Schooi a.d. Loonschendljk Vrijdag a.s. een bezoek brengen aan Haarlem en Zandvoort. Naar we vernemen heeft de heer J. Huijsman zijn benoeming tot lid van de Kamer voor Crisispachtzaken in het Kanton Waalwijk aangenomen. Aan het 15 Oct. a s. te Heusden te houden Muziek- en Zangconcours zullen van het muziekgezelschap Kunst na Arbeid alhier 5 solisten, alsmede 1 duo en 1 kwartet deelnemen. De plaatselijke afdeeling van den Bijz. Vrijw. Landstorm hield j.l. Zaterdag onder leiding van haar commandant, den heer P. v. d. Schans, op de schietbaan aan den Horst een onderlingen schietwedstrijd met den vol genden uitslag: 1 G. Both 43 p., 2 P. v. d. Schans 40 p., 3 T. v. Dongen 37 p., 4 v. d. Werken 36 p., 5 A. Hommel 33 p., 6 E. Haverhals 33 p., 7 Jac. Vos 32 p., 8 C. v. d. Hoven 32 p., 9 P. de Groot 32 p., 10 P. Pruijssers 32 p., 11 R. Timmermans 31 p., 12 de Jong 31 p., 13 D. Kuijsten 28 p., 14 J. v. Herpen 28 p., 15 A. Nieuwkoop 28 p., 16 A. Zwart 27 p. en 17 G. Boer 27 p. De prijzen, bestaande uit kunstvoorwerpen, wer den na afloop van den wedstrijd aan de winnaars uitgereikt. De postduivenvereen. De Luchtvaart gevestigd in café van mej. wed. A. v. d'. Haart alhier, hield Zondag een wedvlucht met oude duiven vanuit Bordeaux met den volgenden uitslag 1 G. Stam, 2 4 A. Ver steeg, 3 J. v. Doornik, 5 L. de Haan, 6 M. de Jong, 7 W. Mandemakers, 8 G. Treffers, 9 H. Dekkers, 10 A. Klootwijk, 11 H.Rosen- brand, 12 P. Verhagen. Eerste overduif P. Nieuwenhuijzen. Denzelfden dag werd met jonge duiven een wedvlucht gehouden vanuit Vilvoorde, waarvan de uitslag de volgende was; 1 23 L de Haan, 2 16 29 P. Nieuwenhuijzen, 3 4 40 H. Dekkers, 5 21 22 34 A. Klootwijk, 6 15 20 33 38 39 J. v. Doornik, 7 8 9 W. Man demakers, 10 11 14 27 36 42 E. Haverhals, 12 26 P. Verhagen, 13 35 A. Versteeg Azn., 17 18 28 M. de Jong, 19 M. Spierings, 24 25 41 W. Versteeg, 30 31 G. Treffers, 32 H. Dalmaijer en 37 A. Versteeg. Eerste overduif W. Mandemakers. CAPELLE. Aan den oproep van hei plaatselijk crisis—comité om tot meerdere samenwerking te komen In het bijeenbrengen van de benoodigde gelden hebben een drietal vereenigin- gen gehoor gegeven door Maandag avond j 1. ter vergadering te komen, welke voor dit doel door het crisis comité was belegd. Aanwezig waren de muziekvereenigingen .Kunst na Arbeid" «Sirene" en de Oranje—ver eeniging «Het Drievoudig Snoer" res pectieveiyk vertegenwoordigd door de heeren Ant. Spierings, W. de Roon, P. A. v. d. Hoeven en K. Alblas, Voor zoover mogelijk zullen deze ver- eenigingen alsook mede andere ver- eenigingen die dezen avond niet ver tegenwoordigd waren, hun volle me dewerking verleenen. De voorzitter van het crisis—cpmité de heerJC. de Roon gaf een uiteen zetting van den arbeid van het comité, waaruit bleek dat vooral met het oog op de komende wintermaanden er veel geld noodig zal zijndaarom zal aller medewerking ten zeerste worden ge waardeerd. Het ligt in het voornemen om de Chr. Qem Zangvereeniging .Halle luja" welke voor een paar jaren terug, wegens gebrek aan belangstelling werd opgeheven weder op te richten. Naar men ons mededeelt hebben verschil, lende personen hun medewerking reeds toegezegd, er is besloten om in September een vergadering te beleg gen om tot het doel te geraken. De onlangs opgerichte voet. balvereeniging «Noad" alhier heeft een speelterrein gehuurd aan den Witten- dljk, hetwelk dezer dagen In gebruik is genomen. Door de firma de Roon—de long alhier, is een autobus aange kocht met het doel het vervoer van gezelschappen, enz Naar wij vernemen zal deze bus op 4 Augustus e.k. met een gezelschap een bezoek brengen aan Driebergen, ter bijwoning van den 25sn Zendingsdag van den Gerefor meerden Zendlngsbond, alwaar o.a. als spreker hoopt op te treden ds. Wolters van Putten, eertijds te Sprang. CAPELLE. Onze vroegere dorps, genoot Q. Vos Gz„ thans te Wehl (Qldslaagde te Arnhem voor het M.U.L.O —diploma. In de ledenvergadering van de afd. Waalwijk van het Ned. Ond. Ge nootschap is tot afgevaardigde naar de te 's Qravenhage te houden alge meene vergadering benoemd de heer W. J. de Roon, hoofd der O. L, School te Vrijhoeve—Capelle. De heer Kientze stationschef te Kaatsheuvel—Capelle, zal met Ingang van 1 Aug. a s. den dienst met pen sioen verlaten. RAAMSDONK. Maandag vierden onder veel belangstelling het echtpaar H. C. de Bont-van Steenoven, alhier woonachtig in de Schansstraat, zijn gouden bruiloft, omringd door tal»,, kinderen en kleinkinderen. Een pB(J tige eereboog voor de wonint <j buurt bevlagd, enz., deed elk di: 0! doortocht door het dorp was, zieiV er aan de hand was. Om 9 uur vereenigde zich de famj, in de kerk tot het bijwonen H. Mis uit dankbaarheid. 's Avonds om 8 uur bracht 0112, Harmonie .St. Bavo* het gouden eene serenade. fttn Door de gemeentepolitie is een paar meisjes procesverbaal maakt voor het verstoren der or<t. de kerk. RAAMSDONKSVEER. Onzedo, genoote Mej. Adri de Beer slay? dezer dagen op het Conservatoir? Antwerpen met onderscheiding J middelbaar-hooger piano leerarés ST. jOACHIMSMOER. Beging door goed zomerweer hadden Zondj- namiddag de volksspelen plaati g{J' ganiseerd door samenwerking 'L\ alhier beslaande vereenigingen Ond»' de tonen der muziek trokken de gtcol tumeerde voetballers naar 't terrein? daar den eersten wedstrijd aan vangen. Er was veel belangstelljJ niet alleen van de Moer, maar van?, omgeving niet minder. Er was gezor- voor een aiwisseiend program. Na dezen eersten wedstrijd," die or de lypeerende kleederdrachten vern kelijk was om te volgen, begonnen*, fietswedstrijden De Moersche jont lingschap toonde zich in dat opzief niet erg achterlijk. Als men de ons lljkheid van 't terrein op sommie, plaatsen In aanmerking neemt werd- met een flinke vaart gereden, 't Els rijden was hiervan een mooie tegen stelling. Was 't eerste een wild renni' dit moest bedaard en voorzichtig 0. schleden. 8' Bedrevenheid In de paardensport de landbouwjeugd meer eigen D toonden ze bfl 't Stoelrflden, Hem? rijden en niet minder bij 't draven galloppeeren en Ringsteken, 't ook menigmaal een harden kamp di! met spanning door 't steeds toeneméndi publiek gevolgd werd Deze volksspelen mogen goed slaagd heeten en de organlseerendi vereenigingen mogen met voldoen^ op deze eerste poging neerzien. Zj zullen er stellig toe aangespoord zi; 't niet bij die eene poging te later. De Moersche jongelingschap heelt ei een gezelligen dag door en behoed niet naar elders te gaan om er vermaak te zoeken, terwijl de ouderen ais toe schouwers ook een afleiding hebbel in 't zoo eentonige leven in ons gehucfc' 1 Na afloop te 8l/2 uur werden i prijzen uitgereikt, wat natuurlijk gunsli'? werkte op de goede stemming. De R.K, Voetbal vereeniging Blaiw Wit heeft in den serie-wedstrijd 11 Berndijk op Zondag 24 juli 1.1. haar naam eer aangedaan Zij won vac de bekende en voor Blauw-Wit sterk! club Wllhelmina uit Kaatsheuvel. EETHEN. Woensdag 13 Juli maakte de meisjesver. Dorcas" te Eethen en Drongelen haar jaarlijksct uitstapje. Onder leiding van Ds. Tas seron werd met een bus van de N.V.A.L.A.D. een welgeslaagde tocht gemaakt naar Arnhem en omgeving, Bezocht werden o a. Kasteel Doorwerth Westerbouwing, Sonsbeek, Rosendaal enz. Het gunstige weer, het prima' vervoermiddel en vooral de bijzonder prettige en zaakkundige leiding, mocb. ten medewerken tot een buitengewoon aangenamen dag voor alle tochtge- nooten. Door den veeartsenijkundigen-* dienst zijn in deze gemeente gevallen van rotkreupel onder de schapen ge constateerd. In deze gemeente zijn voor de lichting 1933 drie personen als gewoon dienstplichtig aangewezen n.l. Wouter de Haan, Gijsbertus Kuijpers en Antonie de Poorter. EETHEN. De pluk der groote bes sen is weder geëindigd. Het beschot was niet ruim, doch de prijzen waren aanmerkelijk hooger dan verleden jaar In commissie werd af boerderij 18- 20 ct. per Kg. besteed, terwijl de veilingprijs liep van 30—34 cent per Kg. Bond van Huiseigenaren Kaatsheuvel De bond van Huiseigenaren te Kaatsheuvel hield in de zaal van .Euphonia" hare driemaandelijksche vergadering. Door afwezigheid van den heer van Nieuwstadt leidde de Vice-Voorzitter, de heer Tuerlings de vergadering. Er werd mededeeling gedaan dat een lid geroyeerd werd, wegens wei gering van betaling van opgelegde boete. Sinds de vorige vergadering gingen een veertigtal brieven aan huurders van leden der vereeniging Pij'

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 6