Kadi Om Duitschlands regeering. Naar de „Deutsche AHgemeine Zei- lung" meldt, deden gisteravond In po litieke kringen te Berlijn geruchten de ronde, vol-ens welke de onderhande. lingen tusschen het centrum an de natlonaal-socialisien over de regee- ringsvormlng plotseling gunstiger wa. ren verloopen dan tot nu toe het ge val scheen te zijn. Het is vermoedelijk juist aldus het blad. dat het centrum zich bij deze onderhandelingen de grootst mogelijke terughoudendheid heeft opgelegd. Het centrum zou alleen de portefeuille van fi lanciën en arbeid verlangd hebben, waarvoor het resp. dr. öiüilng en dr Stegerwald zou hebben voorgesteld. In dit verband wordt beweerd, dat het cent urn een vertrouwensman naar den rijkspresident te Neudeck zon heb ben gezonden, om het oordeel van von Hindenburg over een eventueele reconstructie van het rijkskabinet in te winnen. De „Lokal Anzeiger" verneemt ver der nog, dat behalve de rijkskanselier waarschijnlijk ook rljksweermlnlster von Schleicher en de rijksminister van binnenlandsche zaken, von O^yl naar Neudeck zullen gaan. De rijkskanselier zal Maandagavond vertrekken en op zijn vroegst Woensdag te Berlijn terug- keeren. De slaking te Lancashire begonnen. 200.000 wevers en weefsters in Lan cashire hebben het werk neergelegd. Honderdduizenden weefgetouwen staan stil. Slechts op drie plaatsen is de aan kondiging van de staking weer inge trokken. De volle omvang van de sta king zal eerst in het begin van de vol gende week blijken. Dat men geen snel einde van de staking moet ver wachten, blijkt uit de uitlating van den arbeidersleider Nai*miih„De waar schijnlijkheid, dat men binnen korten tijd tot overeenstemming zal geraken tusschen fabrikanten en wevers, is nog geen kans van één op een mlllioen." De staking, die waarschijnlijk ont slagen op groote schaal in de aange sloten industrLën ten gevolge zal heb ben, beteekent voor de katoenindustrie vanjLancashleleen wekelljksch verlies van l'/a mtllioen pond sterling aan opdrachten en loonen. Een voornaam fabrikant heeft ver klaard, dat de staking begint op een oogenbllk, waarop de Engelsche ka toenindustrie haar het minst kan ver dragen. Het is waarschijnlijk, dat Lan cashire jaren nouiiig zal hebben om dezen klap te boven te komen. Ook de spinners-organisatie, waarbij 250.000 textiel—arbeiders zijn aange sloten, heett heden besloten binnen de eerstvolgende 10 dagen een stemming ie houden over staken of niet-staken. Een opstand In Ecuador. Volgens berichten uit Guayaquil, die volgens Reuter nog nadere bevestiging vereischen, zou het garnizoen van Qiito in opstand zijn gekomen en Neplan Bonifaz hebben uitgeroepen tot president. Bonifaz was verleden jaar gekozen lot president, maar het congres had zijn verkiezing teniet ge* daan, omdat hij geen burger van Ecua dor was. Er moet censuur zijn inge. steld op de berichten uit Quito. Hongersnood in Brazilië. Als gevolg van de langdurige droogte, die nu reeds maanden aanhoudt, is er in de noordelijke staten van Brazilië, ten Noord-Westen van Pernambuco groote hongersnood uitgebroken. BINNENLAND. een Volgens berichten in de Braziliaan- sche bladen heerschen er in de noor delijke staten catastrophale toestanden, daar de bewoners in grooten getale uit hunne huizen vluchten. Er is b.v. een streek zoo groot als 24 maal Ne derland, die reeds maandenlang geheel verschrompeld is. Menschen en dieren sterven van honger en dorst. Het aantal vluchte lingen, dat in de laatste weken uit de binnenlanden naar de kuststreken vlucht, wordt op 350.000 tot 400.000 geschat De Braziliaansche regeering heeft groote concent.atie-kampen ingericht, waar de hongerige menschenmassa s worden bijeengebracht, om hen van voedsel te voorzien en op transport te stellen naar Midden- en Zuid-Brazilië. In de dagbladen worden ontzettende tragische verhalen gedaan. De wegen langs de kust zijn bezaaid met lijken, overal ziet men half ontkleede vluch telingen, die door honger gepijnigd voortgedreven worden, om de stad te bereiken. De winkels en fabrieken, die nog levensmiddelen in hun bezit hebben, worden door de hongerige menigte leeggeplunderd. De winkels en waren huizen langs de noordkust van Bra zilië hebben hun magazijnen moeten sluiten. De Braziliaansche bondsregeering doet haar best, om den nood zooveel mogelijk te lenigen, maar tengevolge van de revolutionaire onlusten beschikt de regeering over te weinig middelen en geen geld om afdoende hulp te verleenen. Brabantsche Land- en Tuinbouw tentoonstelling H. C. B. Olrschot 1932. Het blijkt alom van hoe groote waarde de Brabantsche Land-en Tuin bouwtentoonstelling gevonden werdt om in dezen tijd iets bij te dragen tot de instandhouding van den boeren stand. Wel komen telkens financieele bezwaren naar voren, maar de werk zaamheid bestaat. Aan het verzoek van het Tentoon, stellings—comité aan Zijne Excellentie Minister Verschure om op Zaterdag 24 September de tentoonstelling te komen openen heeft deze welwillend gevolg gegeven. Ook zal op Dinsdag 27 September Zijne Excellentie Minis ter Deckers een bezoek aan de ten toonstelling brengen. Door het Ten toonsteilingsbestuur wordt op buiten gewoon hoogen prijs gesteld dat zij het beschermheerschap over de ten toonstelling hebben willen aanvaarden. Een uitgebreid eere—comité waarin zitting hebben de meest vooraanstaande personen op politiek, sociaal en land bouwkundig gebied is gevraagd ge worden. Uit het bovenstaande blijkt wel dat er niet te veel gezegd is Indien de Brabantsche Land- en Tuinbouwten toonstelling wordt de grootste Land bouwtentoonstelllng van Nederland in 1932. Ook het aantal inschrijvingen blijkt buitengewoon te zijn en dage lijks komen er nog binnen. Om even een kleinigheid te memoreeren wat fs er nu nog slechter gegaan den laatsten tijd dan de varkens, en wat blijkt nu dat ver over de honderd zestig in. schrijvingen reeds binnen zijn, Het- zelfde geschiedt mei de andere catego rieën. Zaterdag 27 Augustus sluiten de in schrijvingen dan ook. De regeling voor de entréi—kaarten is als volgt: De organisatie van R.K. Jonge Boe renstand. Boerlnnenbonden en Huls houdcursussen vragen door middel van hun secretaris aan M. v. d. Heijden, penningmeester der tentoonstelling het benoodigde aantal kaarten aan. Deze aanvragen moeten vergezeld gaan van de verschuldigde gelden en wel 10.50 4- 10 pCt. stedelijke belasting 10.55 per kaart. Het entrée op de dagen der ten toonstelling is 75 cent en stedelijke belasting. Van verschillende zijden wordt ge vraagd om het juiste bedrag voor reis vergoeding van rundvee en paarden. Dit is nader vastgesteld op 2 ct. per stuk per K.M. zoowel heen als terug. Oo Vrijdag 23 September zal van 19 45 tot 20 5 een radio-redevoering gehouden worden voor den K. R. O waarbij door den alg. tentoonstellings secretaris bijzonderheden over de land bouwtentoonstelling worden medege deeld. Voor de boerlnnenbonden is voor den wedstrijd door 10 afdeelingen in geschreven. Dit geeft wel een bewijs dat in het boerlnnenbondswerk leven zit want de opgave was lang niet ge makkelijk. Waar van verschillende af deelingen nog aanvragen binnen kwa men ook met stands uit te mogen komen welke niet geheel en al vol deden aan de opgaven Is in nader overleg met mej. Arlëns, Inspeclrlce van den N. Cbesloten dat zij die ter opluistering willen Inzenden zich hierover zoo spoedig mogelijk in ver binding moeten stellen met mej. Ariëns. Het programma van. den jongen boerendag heeft reeds een schematische vorm aangenomen en indien de plan nen verwezenlijkt kunnen worden zal naast een sobere feestviering passend aan de tijdsomstandigheden er tevens een loonrljke maar ook prettige feest dag van gemaakt worden. R.K. Landbouwwlnterschool te Boxtel. Op 5 en 6 September a.s zal in het gymnastieklokaal der SI. Franclscus school alhier voor de oud-leerlingen een herhalings- en uitbreidingscursus worden gegeven, waarvan het pro gramma voor Dinsdagnamiddag 6 Sept. aldus luidt l'/a2f/a uur: De Qroen voedergewassen mengde bedrijf door Wageningen. 2'/i—3 uur: Het inkuilen van Mals door M. van den Broek te Boxtel. 3'/a uurPractische demonstratie van het inkuilen van mais op twee wijzen nl. gehakseld en ongehakseld, op de Proefboerderlj N.C.B. alhier. Beide lezingen en de demonstratie van het Inkuilen zijn voor iedereen toegankelijk. Een druk bezoek wordt verwacht en op prijs gesteld. Luchtvaart meeting op de Vughterhelde. Het zweefvliegen. De op 3 September a.s. op de Vughterheide, nabij Hotel de Hut te houden vliegdag, zal ons behalve schitterende prestaties op het gebied van sportvliegen. met de modernste vliegtuigen en door de bekendste pi loten, een buitengewone demonstratie in het zeilvliegen brengen, n.l. de start van een zeil vliegtuig door een motorvliegtuig. Hiertoe wordt het zeil vliegtuig door een bijzondere installatie op het mo torvliegtuig, aan een ongeveer 100 meter lange staal-draad, de lucht in getrokken, waarna de piloot van het zeil vliegtuig, zich door een vernuftig toestel, van het motorvliegtuig losmaakt en tracht zoolang mogelijk in de lucht te blijven. Langzaam cirkelend zal de zeilvlie- ger voor de toeschouwers een doellan. ding uitvoeren. Het is werkelijk een betooverend schouwspel, te zien hoe het zeil vliegtuig, aangetrokken door het motorvliegtuig, zich in de lucht ver heft, waarbij de piloot van het zeil. vliegtuig, naar gelang hij dit wenschelijk acht, onmiddellijk den motormachine het trekken verlicht, om ook dezen het loskomen van den grond te vergemak kelijken, waarop beide vliegtuigen zich majestueus, achter elkaar door de lucht voort bewegen. Deze nieuwe startmogelijkheid vanaf den vlakken grond, opent voor deze nieuwsten tak van het sportvliegen, nog ongekende mogelijkheden voor duur en afstandsvluchten. Bijzonder begeesterend is de reeds hierboven genoemde doellanding van het motorlooze vliegtuig, dat met zijn hel blinkende vleugels, die een span wijdte van 18 meter hebben, geruisch- loos de aarde nadert, en na eenige meters over den grond gegleden te zijn, veilig landt op een tevoren aan gegeven plaats. Interessant is het nog te weten, dat het totaal gewicht van het zeil vliegtuig, ondanks zijn groot prestatie-vermogen, slechts ongeveer 110 kilo bedraagt Het is in de werkplaatsen van den bekenden kunstvlieger Fieseler ge bouwd. Met een toestel van dit type behaalde de Commandant Hensche van de Luchtpolitie te Kassei, op den Dörnberg, een record van 14 uren. Het bezoek aan de vliegdemonstra- ties zal derhalve voor eenieder een sensatie zijn, terwijl de prijzen gehee in overeenstemming met de tijdsom standigheden zijn gebracht. eenigen tijd zeer zwak. De vermoele- De nissen der laatste weken hadden zij lichaamskrachten gesloopt en nadat hij Zondag op Sparrendaal aan Mgr Joosten de Bisschopswijding had toe gediend was hij dermate uitgeput dat hij zich ter ruste moest begeven, Zondagavond ging ZEm. naar het klooster der Redemptoristen te Wlttem waar hij eenlgen tijd rust wilde nemen Zijn toestand Is daar echter zoodanig verergerd dat Z.Em. naar het zieken huis Calvarlënberg te Maastricht moest worden overgebracht. Dinsdagmorgen 2 uur Is Z.Em. daar aan een aanva van diabetes overleden. RECHTZAKEN. Drama te Putbroek. Na een uitvoerig pleidooi, dat op het groot aantal belangstellenden diepen indruk maakte, heeft Mr. Tripels'l.l. Maandag voor het gerechtshof te 's Bosch vrijspraak gevraagd voor de belde verdachten In de moordzaak Putbroek. Hij wees vooral op de vele onop geloste vragen en mogelijkheden, die overblijven en twijfel laten, en zoolang moet er rekening mee gehouden wor den, dat aan deze twee menschen groot onrecht kan geschieden, Hij vraagt wie heeft geschoten Wie was de derde, die gezien is? Is hier geen wraak tegenover den jacht-opziener in het spel, enz. Allemaal vragen die twijfel laten. Uitspraak 12 September 10 uur. KERKNIEUWS. Mgr. Ioosten. De missie-bisschop mgr. Joosten is 1.1 Zondag als zoodanig door kardinaal van Rossum gewijd met assistentie van Mgr. Diepen en Mgr. Lemmens, op Spairendaal onder Helvoirt. Z.Em. kardinaal van Rossum nam wegens vermoeidheid geen deel aan het feestdiner en vertrok des avonds naar Wittem. Gisteravond kwam reeds bericht dat hij ernstig ziek was en naar Cal/arienberg te Maastricht was over gebracht en hedenmorgen volgt de ont stellende tijding dat Z.Em. reeds is overleden. beteekenis der voor het ge- J. A. Arts te Mgr. drA. C. M. Schaepman. f Te Bussum is Zondagavond in het Majella-ziekenhuis overleden mgr. dr. A. C. M. Schaepman, huisprelaat van Z.H. den Paus, oud-president van het groot-seminarie Rijsenburg. Mgr. Schaepman werd op 11 Januari 1857 te Zwolle geboren. De overledene was o.m. secreteris van het Aartsbisdom Utrecht (1885 1900), pastoor te Zeve naar (1900-1903). In 1901 richtte hij een maandschrift voor de R.K. geeste lijkheid in Nederland, op, getiteld: „Nederlandsche Katholieke Stemmen". In 1903 werd hij benoemd tot hoog leeraar en president van het groot, seminarie Rijsenburg. In 1904 werd hij kanunnik en in 1919 werd hij benoemd tot proost Metropolitaan van het Kapittel. Van zijn publicaties noemen wij: Het burgerlijk huwelijk der Roomsch- Katholieken in Nederland (in samen werking met v. d. Burgt), Tractatus de Matrimonio, Codex Huwelijksrecht. Z hm. Kardinaal W. van Rossum. Dinsdagmorgen kwam uit Maastricht de ontstellende tijding dat Z.Em. Kar dinaaf v. Rossum aldaar, na voorzien te zijn der laatste H.H. Sacramenten, is overleden. Kardinaal v. Rossum was al sinds Z.Em. Kardinaal Willem Marlnus v Rossum werd op 3 Sep»emb?r 185 te Zwolle geboren. In 1874 werd hi geprofest in de Congregatie van den Allerh. Verlosser te 's Bosch Vijfjaren nadien volgde zijn priesterwijding in het klooster van Wittem. Te Wittem was de jonge priester achtereenvol gens professor, prefect van de studies en rector totdat hij in 1895 naar Rome werd geroepen. Daar werd hij eerst consultor van de belangrijkste Romein ache Congregatie, die van het H Officie. In 1904 werd Z.Em. benoemd tot consultor der commissie tof codificatie v*n het Kerkelijk recht. Toen hij in 1911 kardinaal diaken werd was hi consultor—generaal van de Congrega tie van den Allerhelliizsten Verlosser Op 6 December 1915 werd Z.Em kardinaal Driester met den titel van het H. Kruis in Jeruzalem. Na drie jaren werd hem de prefektuur van de H. Congregatie tot Voortplanting des Gdoofs toevertrouwd, terwijl hij in hetzelfde jaar tot titulair aartsbisschop van Caesarea werd verheven. Z Em. was lid van talrijke H.H. Congregaties en verwierf tal van ker kelijke en wereldlijke onderscheidin gen. Verschillende werken verschenen van zijn hand. WIELERSPORT. Tweede tralningsrlt mDe Zwaluwen." „De Zwaluwen" hielden Zondag middag hun tweeden trainingsrit die ditmaal liep over het trajet Waalwljk- Capelle Kaatsheuvel—Udenhout-Hel voirt—Nieuwkuljk-Drunen-Waal wijk Een flink aantal belangstellenden was op de markt aanwezig toen een 12 tal renners vertrokken. Er werd direct na den start een flink tempo ingezet, zoo dat Korthout reeds bij café Kamp moest loslaten. Overbeek had pech daar hij in Vrijhoeve kwam te vallen, in Loonopzand wist hij echter de groep weer in te halen. Elshout en Pol vielen van de hoofdgroep af De eerste moest in Loonopzand loslaten, terwijl de tweede in Cromvolrt kwam te vallen Naarmate de finish naderde werd het tempo opgevoerd. In Baardwijk trachtte Knuist weg te loopen en hij slaagde er in een voorsprong van plm. 100 M. te krijgen. Het peleton zette echter met v. Qeenen aan den kop den vluch teling achterna, zoodat de uitlooper spoedig weer bij de groep zat. Tot bij de finish bleef de groep intact waar door het publiek van een verwoeden eindsprint kon genieten. In vliegende vaart stoven de renners op de eind. streep af. Luid toegejuicht door het talrijk publiek ging Knuist het eerst over de eindstreep, op slechts een half wiel gevolgd door J. van Qeenen en J. van Loon. De volledige uitslag was 1. A. Knuist 1.33 uur. 2. J. van Qeenen op een half wiel. 3 Jac. van Loon op banddikte. 4 A. Staats. 5 Q. van Boxtel. 6 L. de Vaan. 7 v. Over- beek 8 C. van Qoorden. 9 Pol. 10 Brekelmans. 11 Elshout. 12 Kort hout. De afstand was 57 K.M. zoodat met een gemiddelde snelheid van 36 7 K.M gereden is, een prachtige prestatie die wel bewijst dat er goede krachten onder de renners schuilen. De vereeniglng groeit nog steeds uit, zij heeft nu reeds plm. 45 leden. Er zijn nog verschillende renners die aan de training deelnemen hoewel zij geen lid zijn, het bestuur zou graag 2ien dat ook dezen zich bij de vereeni. ging aansloten, daar een en ander een lastige regeling veroorzaakt. Voor eventueele wedstrijden door de W. W, C. te houden zijn door particulieren reeds verschillende mooie prijzen toegezegd. Na afloop v.d. trainingsrit van Zondag kwamen de leden der vereeniglng in café Snijders bijeen. De voorzitter, de heer J. Knuist sprak daar nog een opwekkend woord en spoorde ieder aan de noodige propaganda voor de ver eeniglng te maken. Het lid van Qoorden stelde den Voorzitter een prachtigen Voorzitters hamer ter hand, die door hem zelf was vervaardigd. voor Wereldkampioenschappen stayers. De serie voor de stayer Schlebaum en de Graaff den hardnekkig, maar 1,1 den niet geplaatst. "M 'I don»1 Van onzen bijzonderen correspond Het was niet druk in het Natio "i Stadion toen daar Zaterdagavond f'** uur de series over 100 K.M. met mS gangmaking aanvingen. te Serie. Twee der deelnemers verschenen D' series verdeeld"1!! de eerste serie reed onze land aan den start en de 13 overblijven,i werden daarom in 2 sprite Schlebaum tegen Linart (B.), SawaU m Lacquehaye (Fr.), Rueg (Zw.), en P (Italië). Schlebaum lootte ongelukkie vertrok als nummer zes. Spoedig eohlt{ wist hij den Italiaanschen en don 7, (Italië). Schlebaum lootte ongelukkig den q serschen tegenstander te passeercVf dat hij in de 4e positie lag. Hij zette een feilen stryd in tegen Lacqueb, die derdens lag; hij raakt echter was oorzaak, dat hij na een 200 rond!' opgeeft. Hij heeft dapper en goed err! - den. Even daarna stapt ook Gay, die v/ f'3 ronden achter was en toen nog mou pech kreeg, van de baan en nog Z stayers rijden de serie uit. De uitslag is: 1. Sawall (D.) l uin. 4 sec.; 2. Linart (B.) op 80 M ff «e -.acquehaye (Fr.) op 90 M.; 4. Rues (z»i 1210 op 2 ronden 110 M. 2e Serie. De Graaff mag het eerst vertrekken met achter hem Paillard (Fr.). Mol.. (D.), Grant (E.), Thollembeeck (B.) ter (Zw.) en Piano (Italië). De Graaff wordt keurig opgevangen en dadelijk vangt een verwoede strii aan. Paillard weet den kop te nemen L ook Möller, Thollembeeck en Suter nas- see ren onzen landgenoot, die echter toch goeden tegenstand biedt en zich niet laai lappen. De Italiaan Piano rijdt werkeljii piano en wordt door de zes anderen passeerd. Onze de Graaff houdt keuric stand en zijn achterstand is ruim 250 M Dan krijgt hij echter bandenpech en ver speelt hiermede ruim 3 ronden. Dapncl probeert hij zich te handhaven en hii bewees in deze serie dal zijn mederijde alleszins gerechtvaardigd was. Hü heeft absoluut getoond mee te kunnen en ware de pech achterwege gebleven, dan zou hij ongetwijfeld nog een groot aandeel hebben gehad in den kopstryd. Thans eindigt hij als nummer zes op ruim i •ouden achterstand. Geplaatst werden: 1. Paillard (Fr.) 1 uur 24 min. 24 sec Möller (D.) op 200 M. Thollembeeck (B.) op 230 M. Zondagavond. finale voor den stayer-wedstrijd die hedenavond zou plaats hebben, kon geen doorgang vinden. Het heete weef is hier plotseling omgeslagen en onze renners, die over de hitte klaagden heb ben nu meer dan hun bekomst, daar het ontzettend regent. De baan is daardoor onbetrouwbaar, temeer daar de bochten hier voor stayers toch al krap zijn. Het is namelijk een houten baan, die slechts tijdelijk hier is ondergebracht en na af loop der kampioenschappen verhuizen zal. De finale voor het wereldkampioen schap met motorgangmaking, waaraan zooals blijkt uit de bovengemelde uitsla- gen, wordt deelgenomen door de Fran- schen: Paillard, Lacquehaye; de Beleen' Linart, Thollembeeck; de Duitschers: Sawall en Möller, zal nu plaats hebben op heden Maandagavond te 9 uur. De zes gelukkigen hebben met dat al een heerlijken rustdag, die hun zeker heel welkom zal zijn. De baan bevalt hun best, al zijn dan de bochten wat moeilijk, vooral voor de wat zwaardere renners. Door den geweldigen stryd, die zy allen fe voeren hebben gehad, zyn zij uiterst gi; vermoeid en zij verwachten dat de be slissing nog méér van hun krachten eischen zal. Natuurlijk is ieder voor zich vol vertrouwen op den uitslag, maar de algemeene verwachting is wel, dat het gaan zal tusschen Sawall en Paillard. Dinsdag is er niets te doen, maar W oensdag hebben de wegwedstrijden plaats voor amateurs en profs. Onze wegrenners L. Slaats, Willems (amateurs) en C. Bogaart, M. Valentyn, A, Braspenning (beroeps) zijn Zaterdag- avond behouden in Rome gearriveerd. Zy hadden een voorspoedige reis en voe len zich allen monter en fit. Er heersch- te in het Hollandsche kamp een mon tere stemming, ook al doordat het met onzen Olympischen kampioen J. van Eg- mond veel en veel beier gaat. Hy had door hitte en voedsel last van zyn maag. De temperatuursverandering (op de Ame- rikaansche terugreis was het aan boord lekker koel) en het andere voedsel heb ben hom van streek gebracht en eenige dagen klaagde hij over zijn toestand. Ook zyn trainer Guus Schilling leefde in de grootste zorg. Thans echter kan ik mel den, dat het met van Egmond best in orde is. Dat heeft de stemming vol ver trouwen gemaakt en onze renners zijn bezield met de beste voornemens. Maandag, dus heden, gaan zij vast trainen op den weg om thuis te raken en de leden uit den treindoezel te trappen, liet eten bevalt hun best, het weer is nu best te doorstaan, zoodat de omstandig heden gunstig zyn. Finale Stayers-wedstrijden. 1. Paillard (Frankrijk). 2. Sawall (Duitschland) (850 M.). 3. Möller (Duitschland), (1050 M.). 4. Thollembeeck (België), (1600 MJ 5. Lacquehaye (Frankrijk), (1400 M.). 6. Linart (België), (1600 M.). Tijd 1 uur 20 min. 11.4/5 sec. Korte omschrijving:. Reeds na 5 minuten peddelde Paillard (Frankrijk) voorbij al zijn tegenstanders, behalve Sawall (Duitschland). Deze moest er na 30 K.M. aan gelooven. Paillard (Frankrijk) sloeg er een hoog tempo in en de overigen waren niet in staat hem by te houden. Kwart voor 11 keer los en verzwakt hiermee zijn nr tie. Intusschen leidt Sawall den en lapt by met Linart en later anderen den Italiaan. De Zwitser R, bestookt voortdurend onzen Schlebam? die dus naar twee zyden voortduren waakzaam moest zyn. Als Schlebanr! weer een maal los raakt, profiteert Ru om de 4e positie in te nemen. l)e mJ lijke strijd, die Schlebaum te voer! had in zijn uiterst ongunstige 0.15 Gr: Mo Gr: Sol Ko Vo< Lu Sel Kaï tri< Mo Gr: Zie Ko Sp' Ko Pr pis Hel Gr: Hei We kot Hel Gr: Mo Gr: Ko J. Gr: De 1-30 Gr: 9.00 Cu Vri Zie Vli Cu jeu 5.45 Lie 0.15 Cu '.00 S. Scl 130 Po 7.15 Pei Pei Gr: Dr zie Co Pei Gr. VRIJ! 0.15 Lit Lit Gr; VA OU Mo 11.15 Vo VA Kv So. VA ,15 He B. en Sti He Gr Kn VA 5,15 Vo Or Vc Or Gr VA ABONNEERT U OP DIT BLAD. VF he Pe 5.15 Aa Sc or e P luitschl; asseeren ere mal lerreweg >png ge «langste teg en v we ag op d bijna 600 en r njn zeer Verder 'raspen n nen en a kor Bij uit belangste uit Tilbi door Mie Deze r 'e Koni ftse, nu reefabri Wjj la 'gen v< Onafh; Reij 'eijden; ik; h. 1 'teenber Amatei Cuijpc Pers. Nieuw jakker; erheijei 'in Run Jeulen; Je Bruii AD) i mj v o Wij, en (v 2. 3. Goi Pa: Pol Mi „F ge Ds

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 2