Radioprogramma Hypotheken W. van Zalst-Gouda Scboenrepsraties, Han i Mooie SI. Nicolaas-verpakkiDg. KOOPT UW Sigaren, Sigaretten, Pijpen, Tabak enz., Marktberichten. A. Bergmans 1 ill i t aangeboden: f standpunt nader uiteen te zetten daar thans toch geen oplossing kan gevonden worden. De juiste weg vindt hij deze kwestie aan Ged Staten voor te leggen. De heer v, d. Waerden zegt dat de Voorzitter thans positiever in zijn uit eenzettingen is geweest dan destijds. Spr. geeft toe dat het de bedoeling kan zijn geweest hem tijdelijk aan te stellen maar men heeft hem jarenlang in dienst gehouden, wat tot gevolg had dat hij zich ingevolge de nieuwe ver ordening in vasten dienst is gaan wanen. Ook wijst hij; nogmaals op zijn argument dat de gemeente, nu zij daartoe niet verplicht is, niet meer werkloozen moet maken. De Voorzitter moet nog op enkele punten in het betoog van den heer v. d. Waerden wijzen. Da gemeente zal natuurlijk niemand ontslaan en het werk laten liggen, maar zij heeft het In dit geval beter gevonden ir- plaats van Pullens een huisvader van 6 kinderen aan te stellen en spreker dacht daarmee zeker In den geest van den heer v. d. Waerden te hebben gehandeld. Voor de steunregeling komt iedereen in aanmerking, die daarvoor in de termen valt, alleen draagt het rijk alleen bij voor de Crisis—werkloozen, zijnde hier de sc'noen- en lederbewerkers en de bouwvakarbeiders. De overige arbeiders komen geheel ten laste der gemeente Dat spr. destijds niet zulke positiever argumenten heeft aangeroerd, als thans, komt doordat hij toen geraakt was, In een geheime vergadering heefl hij deze trouwens toch naar voren gebracht. De heer Nuylen zegt dat hij nog op hetzelfde standpunt staat als vorige maal n 1. dat Pullens onrechtmatig is ontslagen. Omdat op het oogenbllk toch geen overeenstemming bereikt kan worden zou hij liever deze kwestie aan het inzicht van een hoogere instantie willen overlaten. Het voorstel van B en W. om het adres van „St. Paulus" voor kennis geving aan te nemen, wordt hierna met op 1 na algemeene stemmen aan genomen. Alleen de heer v d. Waerden stemde tegen. De Voorzitter zegt dat nog Is inge komen een verzoek van bewoners der Burg. Smeelelaan om plaatsing van een lantaarn. Er is nog geen gelegenheid geweest dit In de vergadering van B. enW.te behandelen, waarom spr. voorstelt het adres voor nader onderzoek in handen van B. en W. te stellen. De heer Nuljten wil in dit verband ook de aandacht vestigen op de ver lichting van den Sprangschen pad. Hoewel de Voorzitter opmerkt dat dit niet aan de orde is zal hij van deze opmerking nota nemen. 2. Voorstel tot (opnieuw) vaststelling eener verordening op de heffing van vermakelijkheidsbelasting. De heer Nuijten zegt niets tegen deze verordening te hebben maar wilde graag een vraag stellen over de school- geld heflng bij de Teekenschoo). De Voorzitler merkt op dat deze vraag niets met dit agenda-punt te maken heeft. Trouwens de uitvoering eener verordening is een kwestie voor B. en W. Men kan bij spr. persoonlijk om Inlichtingen vragen of hem een briefje schrijven. Het voorstel wordt m. asf. aange nomen. .1. Voorstel tot hernieuwde vaststel ling der verordening op de heffing van schoolgeld voor L. O. en voor U.L.O. Voorstel tot verlenging rekening courant-overeenkomst met de Gel- dersche Credietvereeniging. Beide voorstellen worden zonder opmerkingen m a.st. goedgekeurd. 5. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een crediet van f3500 voor den bouw van een woning voor een politie, agent achter het nieuwe raadhuis. De heer Roxs ziet de noodzakelijk heid hiervan niet in. Er is toch altijd een agent op het bureau en bovendien woont ook de inspecteur bij 't raadhuis. De Voorzitter acht een agenten woning bij het gemeentehuis noodig om een zoo economisch mogelijk gebruik te kunnen maken van het beschikbare politie-materiaal. Er is weliswaar op het bureau altijd een agent, maar in buitengewone gevallen of bij drukte is er dan altijd direct assistentie bij de hand. Bovendien ligt de grond daar toch renteloos. De heer v. Haren vreest dat men door daar achter het raadhuis te bou wen buiten de bouwverordening gaat, die voorschrijft dat alleen aan open bare wegen mag worden gebouwd Hij informeert tevens onder wiens archi tectuur die woning wordt gebouwden in welke functie de heer de Hoop than9 nog voor de gemeente werk zaam is. De Voorzitter zegt dat deze woning lang9 den Winterdijk, die ook een openbaren weg i9, wordt gebouwd. De heer de Hoop heeft met goed vinden van Kropholler een agenten woning uit Noordwljkerhout, dte wat te royaal was, een beetje omgewerkt. Zijn tijd als opzichter over de raad huiswerken is voorbijhij is thans op hetzelfde salaris nog werkzaam, ter vervanging van den zieken ge meente-bouwkundige, zoolang de heer Kropholler hem nog kan missen. Voor de gemeente zijn hieraan geen kosten verbonden daar die uit Invaüditelts- rente e.a. nog meer ontvangt dat zijn salads bedraagt. De heer Spapens zegt dat bij hem het argument „verh >ogin? der veilig heid" uit het ad les van B. en W wel het meest trek'. Hij heeft gezien hoe bij de schoenfabriek Hollandia is huiag houden, waar alle ruiten zijn vernield. Spr. vindt het een blamage voor het politiecorps dat zcoiets midden In de gemeente kan gebeuren. De Voorzitter zegt dat men zooiets niet doet als de politie in de buurt komt. HQ geeft toe dit het verschrik kelijk is. Dat is geen kwajongensstreek maar ergerlijke vernielzucht. Op eed vraag var. den heerNuijleo zegt de voorzitter nog dat de woning bestemd is voor agent van Berkel, die thans achter in het oude raadhuis woont. Hel voorstel wordt hierna met al gemeene stemmen aangenomen. 6. Voorstel van B. en W. te mach tigen tegen A. B. A. Verhagen te Eind hoven een rechtsvorderisg aan te binden. De heer v. d. Waerden Informeert of zoo'n procedure niet erg in de pa. pieren kan loopen. De Voorzitter, zegt dat de kosten voor Verhagen komen, Besloien wordt na ontvangen advies deze rechtsvordering in te stellen. De Voorzitter zegt in heheime zit ting nog enkele punten te willen be- spreken en sluit daarop de openbare vergadering. INQEZONüEN. Een practlsch Cadeau. Auto of Vleugel voor 11.—. Op St. Nicolaasdag heeft te A dam In het openbaar onder leiding van Notaris van Riel de trekking plaats van de Klank en Beeld" verloting, waarvoor Zijne Exc. de Minister van Justitie toestemming verleende. De loten kosten maar f 1 en onder de ruim 1100 prijzen behooren een vierper- soons Fiaiauto. een L Bechstein vleu gel, Radiotoestellen, Fototoestellen, Ac cordeon enz. enz. Geeft men zijn familielid, vriend(in) of zichzelf een lol, dan bestaat dus de kans dat voor slechts eene gulden een dezer schitterende prijzen als St. Nicolaascadeau wordt thuisbezorgd. Men kan de loten bij de bekende lotenzaken koopen en ook vanaf 2 stuks franco thuisgestuurd krijgen. Aardige A boekjes met 10 stuks en dus voor ciien.èle 10 kansen, kos'en f9—. Men gireere op No. 181830 Klank en Beeld, Den Haag. Trekkings- lijst wordt nagestuurd. Is een piactl- scher Si. Nicolaascadeau denkbaar, voor ie gulden misschien een auto, vleugel of een der andere mooie prijzen. Men haaste zich om te bestellen. Per postwissel kan ook, Klank en Beeld, Sportiaan 168, Den H^ag. (Adv.) VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. Jubileum A. van Zeist. Gisteren herdacht de heer A. van Zeist, bureau-chef ten kantore dei- maatschappij „Noord-Braband" alhier, den dag waarop hij 25 jaren geleden in dienst dezer maatschappij trad. Directie en personeel van „Noord- Braband" wilden dezen dag niet on gemerkt laten voorbijgaan en zoo had Vrijdagmorgen ten kantore een in tieme plechtigheid plaats, waar den jubilaris vele hartelijke woorden wer den toegesproken en waar zijn vele goede eigenschappen die hem in den loop dezer 25 jaren zoovele vrienden hebben gemaakt werden in het licht gesteld. Namens de directie sprak Mr. B. Timmermans den jubilaris toe. Hij prees vooral den ijver en de accura tesse die de heer van Zeist steeds ge toond heeft en legde den nadruk op zijn tact om met menschen om te gaan, waardoor hij ook in den buitendienst een zoo graag gezien persoon is. Spr. bood een cadeau onder couvert aan. Namens het buitendienst-personeel werd de jubilaris gecomplimenteerd door den heer W. van Herpt, directeur van het Bijkantoor te Amsterdam, die als geschenk een prachtige boekenkast en een dito bloemstuk aanbood. De heer H. Huijsmans, wiskundige der maatschappij, vertolkte de gevoe lens van. het personeel van het hoofd kantoor en bood een divan met kleed aan. Voor den Belgischen buitendienst werd het woord gevoerd door den heer H. Driessen. Deze afdeeling hood een prachtig dressoir aan. Voorts werd de jubilaris nog gefe liciteerd door den accountant van Noord-Braband den heer de Goeij te 's-Gravenliage. Alle goede hoedanigheden waarover de heer van Zeist beschikt, werden door de verschillende sprekers belicht: zijn aangename wijze van omgang, helder verstand en inzicht, enz. De verschillende afdeelingen zonden alle bloemstukken ter felicitatie. Tenslotte sprak de heer van Zeist nog een dankwoord tot allen die hem deze treffende en warme hulde hadden bereid. Ter gelegenheid van dit heugelijke feit kreeg het personeel een middag vrijaf, terwijl de jubilaris 's avonds te zijnen huize een feestavond aan het personeel aanbood. Wie den ijverigen werker kent, weet dat deze hulde bij zijn zilveren jubi leum alleszins verdiend is, waarbij wij ons gaarne aansluiten. Kamer van Koophandel voor de Langstraat. De Kamer van Koophandel voor de Langstraat hield Vrijdagmiddag eene pleno-vergadering. Na vanaf de oprichting, dus 55 jaar, in het raadhuis vergaderd te hebben, werd deze vergadering thans voor de eerste maal gehouden in de achterzaal van 't hotel Verwiel, ingevolge het be kende besluit om wel de bureaux, maar niet de vergaderzaal der Kamer van de gemeente te huren in het nieu we raadhuis. Wij gevenverslag der vergadering in ons volgend nummer. Duivensport. De Postduivenvereniging „De Lucht- verkenners" gevestigd bij W. Pullens (Vosje) houdt met Kerstmis, 25 en 26 December, haar jaarlijksche hok-ten- toonstelling. Er zullen ongeveer 100 duiven tentoongesteld worden. Als keurmeester zal fungeeren de heer A. Hersmis te Tilburg, welke uitsluitend op vliegtype zal keuren. DRUNEN. Voor den damwedstrfld op de Jongenscongregatfe bestaat veel animo. De helft der partijen zijn thans ge- speeld De stand der behaalde punten is momenteel als volgt: Leo Elshout 38 Th. v. Delft 33 Ant. v. d. Hrijden 33 B. v. d Krabbe 31, L v. Leest 30 P v. d. Wiel 28, L. Kok 22, H. Kuijoers 20, 1 v. Delft 20 H. Brok 16 J Tuple 16, M. Vis sers 14, H Maas 14, W. Bruurmijn 13, J. Mack?y 12, G. Klerks 11, W. v. Delft 9, W. LuQben 8 W. Melis 6 en P. v. Delft 2. De heer Leo Elshout staat tot heden nog ongeslagen fn den strijd. Door het bouwen van een overdekte bergplaats voor rijwielen op de binnenplaats bij de groote zaal der Jongenscongregatfe is In een lang gevoelde behoefte voorzien. Ter rectificatie van het bericht in net vorig nummer als zouden er dl» jaar twee zilveren jubilarissen worden gehuldigd van het R.K. Zangkoor St. Cecilia, deelen wij mede dat dit be richt op een vergissing berust. De berichtgever heeft zich een jaar mis rekend LAATSTE BERICHTEN. De Kabinetsformatie in Duttschland. President Hindenburg heeft Hitler's voorwaarden voor de kabinetsformatie afgewezen. Hij heeft thans een be sprekfng gehad met de Centrumslelder Mgr. Kaas en deze verzocht zich me» de formatie te belasten Mgr. Kaas heeft de opdracht in beraad gehouden. BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. Van 11-25 Nov. *39. GeborenMarius zv C. J. van Heesbeen- Klijn. Hendrikus C. J. zv C.Maas-Ulsters. Cornelia M. J. dv C. J. v. Herpt—Pullens. Elisabeth P. J. dv J. S. P. Lenten—van Hoof. Josephus A. M. zv A. J. M. Baars- Röwer. Overleden; J. Kommers wed. v. H. Broos oud 80 j. J. van Vuuren echtg. van H. P. Wagemakers 31 j. Huwelijks-aangiften: Geene. Huwelijken: Geene. Ingekomen: L. J M. van Sprang van Lei den. M. J. Giling van Drunen. M. E. Pouwels van Millingen. G. J. Nagengast van Eibergen. P. J. Hurkmans van Ant werpen. P. M. Hoogers van Waspik. G. V. Eyk van Vlijmen. Ph. van Veldho ven en gezin van Oosterhout. E. P. A, de Kuger van Tilburg. F. J. B. M. Swinkels van Eindhoven. G. L. Simons van's Bosch. RAAMSDONK. Van 12—18 November '32. Geboren: Maria J. dv Cornells H.van Strien Henders. Huiberdina G. dv Jo hannes C. BroedersOlislagers. Huwelijken: Geen. Overlijden Geen. AGENDA'S. WAALWIJK, Zaterdag 8 uur. Pust-avond, Musls Sacrum. Zaterdag 8 uur. Luxor Bioscoop, .Trara urn Liebe." Zaterdag 8 uur, Witte Bioscoop, „Heerscher der duisternis." Zaterdag GEEN repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zondag 12 uur. Repetitie voor allen, Liedertafel .Oefening en Vermaak". Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel .Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 6 en 8'u. Luxor Bioscoop, „Trara urn Llebe." Zondag 6 en8!/au.. Witte Bioscoop, .Heerscher der duisternis." Maandag 8 uur. Tooneelultvoerlng .De Dollarkoning*, Musis Sacrum". Maandag 8 uur, Algem. vergadering Lederbewerkers in den G ldenbond. Maandag 8-9 30 uur. Gymnastiek dames K. en V Gy nnastleklokaal O. S. Dinsdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V Gymnasttekl. O. S. Woensdag 7—8.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V., Gymnastieklokaal O, S. CORRESPONDENTIE Steunt de collecte van W. B opdat de behoeftigen en hunne kinderen een welkome verrassing kan worden bereid. GEMENGD NIEUWS. Weer aardschokkin. Uit vele plaatsen in Noord-Braband en Limburg bereiken ons weer berich. ten omtrent aardschokken, welke in den Woensdagnacht waargenomen zijn; zij zijn echter blijkbaar veel minder hevig geweest dan die van Zondagnacht. De bevingen zijn in het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt wederom geregistreerd. Het Koninklijk Ntderla dsche Me- teorolosch Instituut deelt mede. dat twee schokken /ijn geregistreerd te De Bilt om 3 08 en 4 20 uur (tijd van Greenwich) of 3 28 en 4 40 uur (Am. sterdamschen lijd), dns geheel in overeenstemming met de waarnemin. gen. De aardschokken zijn ook te Heer. len geregistreerd, de eerste sterker dan de tweece. Het zijn blijkbaar na-be vingen van de aardbeving van Zon. dagavond 1156 uur; zij bevestigen de juistheid van de uit de waarnemingen ta De Bilt afgeleide plaats van den oorsprong; Noordoostelijk Noord-Bra- bant. Samenvoeging van gemeenten in Noord- Brabant. Aan de gemeentebesturen van Huij. bergen, Ossendrecht, Woensdrecht en Putte is thans officieel kennis gegeven, dat de voorgenomen samenvoeging van die gemeenten, haar beslag niet zal krijgen. Explosie te Rotterdam. Te Rotterdam heeft ineen pand aan den Schiedamschesingel nr. 67 een hevige ontploffing plaats gehad. waar. bij de majoor van politie B. Hagoort den dood vond, terwijl een andere politieman, majoor Boelhouwer, als mede een aantal bewoners van het pand min of meer ernstige verwon- dingen hebben opgeloopen. Bij de ontploffing ontstond brand, die door de brandweer werd gebluscht. Ai>VKKTENTl#N lste Hypotheek, rente vanaf 5°/0 2de m n m 6°/o Brieven onder No. der adv. rt Bareau v. d. Blad. 49450 TABAK SIGAREN SIGARETTEN BIJ 49449 GROSSIER IN ROOKARTIKELEN Besoijenschestraat 42 WAALWIJK - BESOIJEN. l/ooi Uw man Uw verloofde Uw Jongens Uw vrienden geen beter en welkomer geschenk dan vooral als deze rook-artikelen afkomstig zijn uit het rijk gesorteerde Grootestraat 274 WAALWIJK. Abusievelijk staat vcmeld dit num» mer bestaat uit vier bladen, dit moet zU" V!|F hbden. Waalwijk, 25 Nov 1932 Eieren 7—8 cent. Varkens f 5.— tol f 7,— Ondergeteekende beveelt zich beleefd aan voor alle voorkomende 49448 netjes en billijk uitgevoerd. Hooisteeg 2, Waalwijk. I I I f 11 I 8,3(1 9,00 9,03 9.18 9,40 10,30 12,00 2,00 2.30 4,00 5,00 6,00 $60 7,10 8.00 8,15 9,30 9,00 10.00 8.30 9,30 11,45 1,30 12,00 2,00 2,30 1,30 5,00 5,50 7,45 8,15 8.20 9,15 10,10 8,00 10,00 10,15 10,30 11,45 12,00 3,00 3,30 4,40 5,10 6,40 7,00 7,50 8,00 8,10 9,25 10,00 10,10 11,00 8,00 8,15 10,30 11,00 12,15 12,30 2,00 2,35 3,15 3,30 1,00 5,U0 6,30 7.-15 8,00 9,30 10,00 11,00 8,00 9,00 10,00 10,15 10,30 11,00 11,30 12,00 12,45 1,30 2,30 3,00 •1,00 4,30 5,30 6,00 7,00 7,30 8,00 8,05 8,45 9,00 9,40 10,00 11,00 8,00 10,00 11,30 12,15 2,00 2,50 3,30 4,30 5,30 6,30 6,50 7,10 7,15 8,00 9,15 9,30 10,00 10,15 11,00 8,00 10,00 10,15 11,00 11,30 11,15 12,00 2,00 3,00 5.311 6,30 7,00 7,20 7,59 8,00 8,20 9,00 10,00 10,20 10,30 11,00 8,00 8,15 10,00 10.30 11,00 12,15 1,00 2,00 2,45 3,15 5,00 6,00 6,15 6,30 7,00 7,45 8,00 8,30 9,00 9,30 10,30 10,30 ZONDAG 27 NOVEMBER. HILVERSUM 296 M. (V.A.R.A.) Tuinbon wluilfuurt je. Voetbiilinededeelingen. Doe het veilig. Orgelspel. Zondagmorgen toespraak. (V.P.R.O.) Kerkdienst Heemstede. (A.V.R.O.) Het Omroeporkest. Boekenhalfuur. Concertgebouworkest Grnmofoonmuziek. (V.A.R.A.) Kinderuurtje. De Flierefluiters. Wakker en Tropondult. De Flierefluiters. (A.V.R.O.) Vaz Dlas, Omroeporkest. Het Concertgebouworkest. Rndio-nonsens van Koos Koen. C.ramofoonmuziek en Kovncs Lajos. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) Morgenwijding. (K.R.O.) Hoogmis te Utrecht. Federatie R. K. Vrouwenbonden. Godsdienstonderricht voor ouderen. Het Roosendaolsch piano-kwartet. Kap Sinnige over Kerkelijke Mnrinvlering. De nieuwe Kon. Harmonie. Ziekenhalfuurtje. (N.C.R.V.) Dames-terzet. Kerkdienst Ned. Ilerv. Kerk te Zwolle. (K.R.O.) Br. Mulder spreekt. Voetbaluitslagen. Toonecl. Vaz Dlas. Epiloog door bet Klein Koor. MAANDAG 28 NOVEMBER. HILVERSUM 296 M. (V.A.R.A.) Gramofoonmuziek. (V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.R.A.) Hetty Reck draagt voor. De Notenkrakers. Hetty Beck draagt voor. Vara-Klein-Orkest. Rolien Numan draagt voor. Gramofoonmuziek. Janny van Oogen vertelt. De Notenkrakers. Causerie. Muzikale babbeltjes. Herhaling SOS-berichten. Orgelspel. Vara-tooneel. De Flierefluiters. Vaz Dias. De Flierefluiters. Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) Meditatie en Schriftlezing. Gramofoonmuziek. Morgendienst. Cello-recital. Gramofoonmuziek. Orgelconcert. Uitzending voor scholen. A J Herwig: De Cyclamen en de Begonia in de buiskamer. Cursus knippen en naaien. Cursus stofverslcren en hoedenmaken. Zeemansuurtje. Concert. Vragenuurtje. Ned. Clir. Persbureau. Vergadering Nat. Ver. Pro Rcge, Den Hang. Spreker: Ds. T. J. Hagen van Delft. Vaz Dias en Gramofoonmuziek. Vervolg vergadering Pro Rege. Spreker Mr. Dr. van Gybland Oosterhoff. Gramofoonmuziek. DINSDAG 29 NOVEMBER. HILVERSUM 296 M. (A.V.R.O.) Gramofoonmuziek. Ochtend-concert. Morgenwijding. Gramofoonmuziek. Orgelconcert. Causerie door Drs. Dijkemn. Vervolg orgelconcert. Het Ensemble Rentmeester. Gramofoonmuziek. Ensemble Rentmeester. Gramofoon muziek. Knipcursus. Pianorecital. Kindcruur. (V.P.R.O.) Jeugdhalfuur. (A.V.R.O.) Gramofoonmuziek. Kovacs Lajos. Engelsclic les voor beginners. Vaz Dlas. Kovacs Lajos. Majoor Buiterman spreekt voor het Leger des Heils. Het Omroeporkest. Alex de Haas geeft 20 min. vroolijkheld. Het Omroeporkest. Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) Morgenconcert. Gramofoonmuziek. Godsdienstig halfuurtje. Het KRO-Scxtet. Middenstandscursus. Vrouwenuurtje. Modecursus. Gramofoonmuziek. Het KRO-Orkest. Cursus Esperanto. Gramofoonmuziek. Van vreemde landen en volken door Baron van Lamsweerdc. Verbondskwartiertje. Solistenconcert. Vaz Dias. De KRO-Boijs. Mr. PenuxRegels voor den weg. De KRO-Boys. Gramofoonmuziek. WOENSDAG 30 NOVEMBER. HILVERSUM 296 M. (V.A.R.A.) Gramofoonmuziek. (V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.R.A.) Uitz. voor de arbeiders in Contlnu-hedr. RVU. Mevr. Riemens-ReuVslagInvloeden op de ontwikkeling van het kind. Orgelspel. Carel Rijken draagt voor. De Notenkrakers. Vrouwenuurtje. Voor de kinderen. Orgelspel. RVU. Otto van Tussenbroek spreekt. SDAP-kwartlertje. Vara-Orkest. Herhaling SOS-berichten. Dr. Henri Polak over de vakbeweging. Vara-Orkest. Vara-tooneel. Vara-orkest. Vaz Dias. Dirk Wltte-programma. Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) Schriftlezing en Meditatie. Gramofoonmuziek. Zang NCRV-Dnmeskoor. Morgendienst. Concert. Harmoniumconcert Vervolg concert. H. Kippersluys over plantenziekten. Lezen van Clir. lectuur. Het Holl. Harpkwartet. Kinderuurtje. Gramofoonplaten. A. Stapelkamp voor ijet CNV. Cursus Engelsch voor beginners. Onderwijsfonds voor de Binnenvaart. Ned. Clir. Persbureau. Bestuursmededeelingen Mr. v. d. Deurne. De Haarl. Orkestvereen. G. v Ravenzwaay over Kerkmuziek Vervolg concert. Vaz Dias. Gramofoonplaten, zang. I L\

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 16