Hoofdpijn en Kiespijn nader toe, speciaal het noodzakelijke der controle in het verleden. Ooit verwondert het hem, dat de heer Winkel toen geen voorstel tot salaris- verhooging heelt gedaan. Hij noemt die controle van het hoogste belang Deze aangelegenheid wordt ter nadere behandeling verwezen naar de volgende vergadering. Als hoolddoel dezer vergadering noemt de voorzitter de toelating van het nieuwe lid N. J. v. d. Water. De volgende week zullen dan diverse vacatures worden aangevuld (o.in. 2 leden B. A., wethouder.; Voorts hoopt hij, dat de Raad een pachtcommissie in het leven zal roepen tot behande ling der gevraagde reducties op pachten. Bijna allen hebben vermindering van pacbt gevraagd. Tot 30 November a s. zal er nog gelegenheid bestaan ver zoeken om verlaging in te dienen. In de volgende vergadering zal ook de nieuwe ontvanger beëedigd worden. De voorzitter deelt mede, dat thans behoorlijke loonen verdiend worden in de werkverschaffing. De Raad is van gevoelen, dat er flink gewerkt wordt. Het lid Van Hemert informeert naar de kosten van den opzichter. Deze houdt tevens toezicht te Els- hout en Drunen en binnenkort ook te Nieuwkuijk. De voorzitter antwoordt van burge meester Ploegmakers te weten, dat de kosten zullen worden omgeslagen per werkenden arbeider. Het lid Van Hemert vraagt verbe tering van het schaftlokaal en plaat sing van een kachel. Voor een en ander zal worden gezorgd. Onderzoek geloofsbrieven N. J. v. d. Water. De voorzitter belast met het onder zoek de leden Winkel en Van He mert. Tijdens het onderzoek wordt de vergadering geschorst. Na heropening brengt de heer Winktl rapport uit. De stukken zijn in orde en hij adviseert tot toelating. Hiertoe wordt met algerneene stem men besloten. De voorzitter wordt nog gemachtigd, om de geldleening, thans groot f 4200, die 31 Dec. a s, moet worden afge lost ten behoeve der Erven van de Wed. S. Mickina, opnieuw te plaatsen tegen 5 pet. Wijziging der begrootingen van ge meente en G. E. B. over 1932. De secretaris licht die wijzigingen toe. Ze betreffen overboeking der in 1931 gemaakte winst van het G E.B. ad f 702.14 op den dienst 1932 en uitkeering daarvan aan de gemeente. De gemeente moet daarvan weer 20 pCt. of f 140 43 uitkeeren aan het be- drijf ter toevoeging aan de reserve. Wordt vastgesteld. Bij de rondvraag behandelt het lid Winkel het aanbrengen van lichtpun ten te Hedikhuizen en verbetering van wegen. De voorzitter verklaart, dat omtrent de kosten van meerdere verlichting, bij de PNEM prijsopgave is gevraagd. Tot heden werd geen antwoord ont vangen. De wegen zullen met puin van het fort verbeterd worden. Voorloopig zal de afbraak aan het fort nog niet worden verkocht. Tenslotte wordt besloten, dat alle leden de werkzaamheden eens zullen gaan bezichtigen. (Prov. Crt.) BUITENLAND. De Belgische Kamerverkiezingen. Bij de Kamerverkiezingen van 1.1, Zondag hebben de katholieken 3 ze tels gewonnen en de socialisten even eens 3; de liberalen verloren er 4, de Vlaamsch-nationalen 2, de geisoleerde afgezanten verloren er 2, die de com munisten wonnen. Ziehier nu de samenstelling dei- nieuwe Kamer: katholieken 79 in plaats van 78, liberalen 24 in plaats van 28, socialisten 73 in plaats van 70, Vlaainsche nationalisten 8 inplaats van 10, communisten 3 in plaats van 1, geisoleerden 0 in plaats van 2. De Katholieken hebben zich gewel dig geroerd, met een resultaat, dat men niet had durven verwachten. Men denkt, dat de samenwerking der ka tholieken en liberalen zal blijven be staan; anderen weer voelen meer voor een concentratie van drie: katholie ken, liberalen en socialisten of een za ken-kabinet. Men zal eerst de verkiezingskoorts wel wat laten bedaren om dan te con feree ren. l)e toestand in Duitscliland. Nu het niet mogelijk blijkt een par lementaire regeering te vormen, ge looft men dat Hindenburg zich zal wenden tot von Sleicher, omdat men van von Papen (speciaal 't centrum) niets hebben moet. De socialisten hebben nu al te ken nen gegeven, dat ook voor hen von Sleicher onaanvaardbaar is. De schuld aan Amerika. De een na de ander verklaren de schuldenaren, dat zij 15 December Amerika den dan vervallenden termijn der oorlogsschulden niet kunnen be talen. Engeland heeft weer een nota gezonden en hoewel Hoover eerst heeft te kennen gegeven, dat van uit stel geen sprake was, schijnen hij en Roosevelt toch al wat soepeler te worden. Kolcnconferenlie te Brussel. Bij de officieuze besprekingen tus- schen vertegenwoordigers van de En- gelsche, Fransche, Duitsche en Neder- landsche mijn-industrie te Brussel on derzoekt men thans, naar het „Lim- burgsch Dagblad" meldt, de mogelijk heid van een internationale overeen komst ten aanzien van nevenproduc ten der mijn-industrie. De onderhan delingen zouden een bevredigend ver loop hebben. BINNENLAND. Clearing-overeenkomst met Duitscliland. De Nederlandsche Kamer van Koop handel voor Duitschland deelt mede, dat, nu de boycotbeweging èn in Ne derland èn in Duitschland bedenkelij ke afmetingen begint aan te nemen, zij er op meent te moeten wijzen, dat dit particulier optreden op zijn zachtst gezegd, overhaast is. Ten aanzien van het deviezenvraagstuk bestaat groote waarschijnlijkheid, dat tusschen Ne derland en Duitschland een clearing- overeenkomst, zooals deze reeds tus schen Zweden en Duitschland geldt, tot stand zal komen. De Duitsche importeurs zullen de uit Nederland betrokken goederen, waarvan de waarde het bedrag dat hun in deviezen wordt toegewezen, te boven gaat, kunnen betalen in mar ken, te voldoen door storting ten gun ste van de Nederlandsche leveranciers op een conto van de Nederlandsche Bank bij de Duitsche Rijksbank. De Nederlandsche Bank zal van een aantal der grootste Nederlandsche im porteurs het door hen aan Duitsch land verschuldigde in guldens in ont vangst nemen om deze guldens aan de Nederlandsche exporteurs uit te betalen ter verrekening van hun mar kentegoed, terwijl het markentegoed van de Nederlandsche Bank bij de Rijksbank gebezigd wordt om het door de bovenbedoelde Nederlandsche importeurs aan hun Duitsche leveran ciers verschuldigde te vereffenen. Oslo-Staten te Den Haag bijeen. Op 2 en 3 December a.s. zullen ver tegenwoordigers van de z.g. Oslo-sta- ten in de residentie besprekingen voe ren. Het onderwerp van deze bespre kingen zal o.m. zijn de a.s. economi sche wereldconferentie te Londen. (Tel.,. De abonnementsprijzen op de Ned. Spoorwegen. Met ingang van 1 Jan. a.s. worden de prijzen der algerneene abonne mentskaarten der Nederlandsche Spoorwegen verlaagd, de wijze van aanvragen vereenvoudigd, de groeps- kaarten afgeschaft en gedurende het geheele jaar 8-daagsche abonnements kaarten verkrijgbaar gesteld voor het geheele net. De prijzen der algerneene abonne mentskaarten zullen bedragen voor de eerste maand le klasse ƒ85 (nu ƒ96), tweede klasse ƒ65 (ƒ72), en derde klasse 45 (ƒ48); voor elke volgen de maand, mits onmiddellijk aanslui tend aan de voorafgaande eerste klas 57 (ƒ64), tweede ƒ43.50 (ƒ48) en derde klasse ƒ30 (ƒ32). De prijzen van de 8-daagsche abon nementskaarten bedragen eerste klas ƒ28.50 (ƒ29), tweede ƒ21.75 (f 22.50) en derde 15 16). De 8-daagsche abonnementskaarten zullen voor het geheele jaar gelden nu slechts van 1 Juli tot 15 Septem ber). Zij, die op 31 December 1932 in het bezit zijn van een algerneene abonne- ments- of groepskaart, waarvan de geldigheid op 31 December eindigt, zijn, indien zij een onmiddellijke aan sluitende abonnementskaart nemen, schuldig: voor de le klasse ƒ57, voor de 2e klasse 43.50 en voor de 3de klasse 30. Zij. wier algerneene abonnements- of groepskaart in 1933 nog doorloopt, kunnen deze verwisselen tegen een abonnementskaart volgens het nieuwe tarief, waarbij het eventueele prijs verschil wordt berekend. De verdere wijziging van de reizi gerstarieven maakt nog een punt van overweging uit. De betrekkingen tusschen Nederland en België. Verschenen is de memorie van ant woord van de regeering aan de Tweede Kamer, betreffende de begrooting van buitenlandsche zaken. Ten aanzien van de betrekkingen met België merkt de minister op, dat, dank zij de voorloopige besprekingen aangaande de herziening der verdragen van 1839, weliswaar aanmerkelijke vorderingen zijn gemaakt, maar dat tevens ten aanzien van meer dan één punt moeilijkheden naar voren waren gekomen, die nadere overweging door de wederzijdsche regeeringen noodig maakte. Tengevolge daarvan zijn de besprekingen onderbroken en met het oog op de onmogelijkheid, binnen de loopende parlementaire periode, de talrijke vraagstukken tot een voor beide landen aannemelijke oplossing te bren gen, is niet te verwachten, dat de geheele zaak voor de verkiezingen naar beslag zou kunnen krijgen. Een misvatting voorts is de in het voorloopig verslag tot uiting gekomen gedachte, als zou het slechts van de Nederlandsche regeering afhangen, de zaak tot oplossing te brengen. Voor een verdrag Is de toestemming van iwee partijen noodig en aan beider bereidwilligheid zijn grenzen gesteld. Sedert 1927 is er wel degelijk aan- meikelijke vooruitgang dankbaar vast te stellen. Deze komt mede tot uiting in de verhelderde atmosfeer, die beide landen overspant. Het ligt intusschen voor de hand, dat de regeering verre de voorkeur zou hebben gegeven aan totstandko- mlng van een verdrag. De minister verklaart, dat van aar zeling bij hem geen sprake is geweest. De Rijn—Schelde verbinding. Met stelligheid kan worden gezegd, dat geen resultaat was te bereiken op den grondslag van het zgn. Eendrachta- kanaal, door de Nationale Unie gepro pageerd, of van een dergelijk plan. De besprekingen ióór haar onderbre. king bewogen zich in de richting van een plan, dat voor Nederland In elk opzicht van gelijke uitwerking zou zijn ook wat betreft de afwatering van Noordbrabant, de mogelijkheid van aanleg van een zeehaven te Bergen op Zoom en het verkeer tusschen Zeeuwsch Vlaanderen en overig Ne derland al3 bovenbedoeld „Een- dracht-kanaal". behalve dat laatstge noemd kanaal eenige nadeelen ver toonde, welke der uit de besprekingen ten slotte groeiende oplossing niet aankleefden. Het memorandum-Segers. Op de voorstelling van zaken, door den Belgischen minister van staat Segers gegeven in diens verslag aan den Senaat d.d. 2 April 1930, is wel degelijk gereageerd en niet alleen in de Nederlandsche pers. Toen de heer Segers op 20 Januari 1932 opnieuw een verslag in het licht gaf, zou het een goeden gang van zaken eer hebben geschaad dan bevorderd, indien de Nederlandsche regeering op dat oogen- blik, te midden der In dien lijd goede vorderingen makende besprekingen, een twistgeschrijf had doen losbranden. De regeering had om begrijpelijke redenen aangaande haar activiteit geen nadere mededeellrgen te doen. Slechts zij haarde opmerking veroorloofd, dat het voorloopig verslag den indruk zou kunnen vestigen, als zou het de be doeling zijn, dat alle actie zou moeten uitgaan van de regeering, wat onge- twijfeld onjuist zou zijn. De pers heeft op dit terrein een eigen taak; een goed ingerichte regeeringspersdienst kan de rlchtige vervulling van die taak bevorderen. Er behoeft overigens geen vrees te bestaan, dat men elders niet zou weten wat Nederland in den loop der jaren heeft gedaaa om den Rijn en zijn monden, alsmede de wateren tusschen Rtjn en Schelde, te verbeteren. DRUNEN. Toen Zondagavond de jachtopziener Ltefting en zijn makker als naar gewoonte de heide door wandelden om te zien of er geen stroopers waren, constateerden zij dat er een paar met den lichtbak bezig waren. De politie riep hen het halt toe en verzocht het licht te dooven, doch de stroopers gaven hieraan geen gehoor en lichtten juist op deze twee personen. Na een tweede sommatie van de politie draalden de stroopers het licht om en schoten ze met hagel op de politie, welke echter niet werd getroffen. De daders zetten het op een loopen. gevolgd door de politie, die er echter niet in kon slagen hen te pakken te krijgen. Wel vond men eenig achtergelaten materiaal, 's Morgens Is de rijkspolitie met speurhonden de plaats afgeweest, doch zonder resultaat. De Congregatie van O. L. Vr. Onh. Ontv telt dit jaar wederom een gouden jubilaresse onder hare leden. Op 8 Dec a s. herdenkt mej. joh. Klerks den dag waarop zij voor 50 jaren haar plechtige opdracht deed als lid der Meisjescongregatie. De huldiging zal plaats hebben met Kersfm's. Bij het gehouden biljarttournooi door de biljartvereeniglng D O.S te Heusden, werd door de biljartclub B |.C. alhier den 2en korpsprijs be haald en de prijs voor de hoogste serie, zijnde 40 punten. Deze werden gemaakt door den heer Jan Brok. Op het einde van het tournooi kwam Oeertruldenberg op de eerste plaats te staan. Zondag 4 Dec. a s. wordt In de R.K. kerk alhier de 14de schaal- collecte gehouden ten bate van het Crisis-Comité. Zondag speelde De Sporters II alhier een competitiewedstrijd tegen H.V.V. I uit Haren. Deze wedstrijd eindigde in het voordeel van H.V.V. met 2—0. De tournooiwedstrljd die Zondag tusschen V.J.C. en T.O.P. alhier werd gespeeld werd gewonnen door V.j.C. met 3—2, Zondag 27 Nov. had na de Hoogmis een algerneene vergadering plaats voor de leden van 't begrafenis fonds „St. Lambertus" in de groote zaal der Meisjescongregatie. De voorzitter de heer M. v. Halder opende de vergadering met den Chr. groet en sprak een woord van welkom tot de leden, maar vooral tot den nieu wen geestelijken adviseur den weleerw. heer kapelaan v. Velthoven. Spr. deelde de vergadering mede dat door onvoor ziene omstandigheden het vorig jaar de algerneene vergaderlg niet werd gehouden, zoodat thans rekening en verantwoording zou worden gedaan over twee jaren. De administrateur bracht daarna ver slag uit over net jaar 1930, waaraan wij 't volgende ontleenen Ontvangsten 1930 f 3870 69 Uitgaven 1930 f 3804 09 In kas op 3i Dec. 1930 f 66 60 Bezittingen Tegoed Boerenleenbank f 1062.46 Aan 18 diverse effecten fill35. Totaal bezit 112264 06 Totaal bezit 31 Dec 1929 f 11920 951/, Winst over 1930 t 343.l0'/a O/erleden zijn in 1930 11 leden. Uitgetreden 8 leden, waaraan is terug betaald de halve contributie in totaal 167. Einde 1930 telde het fonds 639 leden. Overzicht over 1931. Ontvangsten f 2C55.80 Uitgaven f2011.2572 In kas op 31 Dec. 1931 f 44.547a Bezittingen Tegoed Boerenleenbank f 1874.97 Aan 18 diverse effecten f 10520.— Totaal bezit 112439 5l7a Totaal bezit 31 Dec. 1930 f 12*64.06 zullen spoedig bedaren door Milntaardl's Poeders Vraag daarom Mijnhardt's Hoofdpijnpoe<u, en Mijnhardt's Kiespijnpoeders. Alieen echt als op doos en poeders de naam Mijnhard! staat. Let bij het koopen hierop. Per poeaer8c.'' en per doos 45 ct. Verkrijgbaar bij Uw Drogj»- uitbetaald. De uitkeeringen door wetfc. loozenkassen beliep over Jietzeifu iljdvak I 420.— In de week van 11 tot 17 Nov 1932 bedroeg het aantal tewerk^ stelden bij de gemeentelijke werkvtr achatfing 62. De in de Ned. Herv. Kerk alhier gehouden collecte ten bate der evan&t iisatie te Terwold heeft f73.— opo. bracht. In de Ned. Herv. Kerk alhier ho< Winst over 1931 1 175.457, Overleden zijn in 1931 6 leden. Uitgetreden wegens verhuizing 4 leden, waaraan de halve contributie werd terugbetaald in totaal f23.79. Inge schreven werden 13 nieuwe leden. Einde 1931 bedroeg het ledental 642. Beide jaarverslagen werden zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd. De vooizitter deelde namens het bestuur mede dat gezien den gunstigen fi iantieelen toestand van het fonds de leden gedurende tweemaal 14 dagen worden vrijgesteld van contributie. Verder werd nog een controle commissie benoemd, bestaande uit den weleerw. heer kapelaan v. Velthoven en den heer Adr, v. d. Wiel. Niets meer aan de orde zijnde sloot de voorzitter de vergadering met den chr. groet. ELSHOUT. Alhier werd door den heer O. v. Zalingen een lezing gehou den over het Ziekenfondswezen en Zlekenhulsverpleglngsfonds van de N.V. Maatschappij tot Ziekenhuis- verpieging te Gouda, waarbij gewezen werd op het nut van deze instelling Men kan zich bij den agent laten inschrijven. Vrijdag hield de R K. Werklieden vereniging een vergadering in de zaal der jongenacongregaiie. Na een ope ningswoord van den voorzitter werd door den eerw. heer kap. Giündeman een rede gehouden over: „De tegen woordige wereld en de verwarrende stelsels." Z.Ecrw. besprak het libera lisme, socialisme, communisme en fascisme, welke allen hetzelfde doel ongeveer nastreven, dat Is de leuze leder zorge voor zichzelf en geve niets om de evennaasten, evenmin als om het beslaan van God. Daartegenover stelde spr. de Katholieke beginselen en de christelijke naastenliefde. Jammer dat de opkomst niet grooter was. De collecte voor de R.K Unlver- siteit heeft alhier f 63.37 opgebracht. VRIJH. CAPELLE. Zaterdagmiddag j.l. speelde het derde elftal van onze voetbalvereeniging .Sparta" een comp. wedstrijd tegen het derde eiftal van SüO te Sprang. De mateh eindigde In het voordeel van Sparta met 3-0. Naar men ons mededeelt, zal men deze week een collecte houden langs de hulzen om de schoolkinderen een aardig St. Nlcolaasfeest te be. relden. De Co©?. Aankoopvereeniging zal volgende week Donderdagavond 8 December in de zaal van calé J. Trtffers aan '1 Bruggetje alhier een openbare vergadering houden, waarin als spreker hoopt op te treden lr. C. A. G Spaan, Directeur van het Land en Tuinbuuwbureau der I. G. Fatben- industrie Akslengesellschaft te Amster dam. De Nederlandsche Weidtfilmzal in deze bijeenkomst vertoond worden. CAPELLE. In verband met haar aanstaand huwelijk heelt Mej. M. van Eek ontslag genomen als Presidente der Ned. Herv. Melsjesvereeniglng „Bidt en Werkt" alhier en is in haar plaats benoemd mej. D. van Campen, welke haar benoeming, zooals reeds in ons vorig nummer vermeld, als zoodanig heeft aangenomen. De ver- eeniging heeft de scheidende leidster nu een afscheidsavond bereid op a.s. Woensdag 30 November, half acht in de consistorie der Ned. Herv. Kerk. Ter afwisseling worden eenige voor drachten en zangnummers gegeven. Dezer dagen brak brand uit bij den schoenfabrikant C. v! d. S. aan de Hooge Zandschel, welke ont stond in de machinekamer, doordat men met een lantaarn te dicht bij een benzinevat kwam. Door het kracht dadig optreden der bewoners en buren wist men het brandje echter spoedig te blusschen en werd zoodoende een grooter onheil aan de Zandschel voor komen. CAPELLE. Gedurende het tijdvak van 2 tot 27 October 1932 werd ten bate der werkverschaffing in de ge. meente Sprang—Capelle f 3299.86 vi' va de ko Vc hij en va: ha 0r ne: en vai (io on M< toe lijf mf Or we sel lei' gei hu zij" ge' a s. Dondeidag des avonds 7 uur aij spreker op te treden Ds. Luteljn y V laardingen. Het aantal vacante Ned. Her», gemeenten in den Ring 's Grevela Capelle ls, nu de beroepen predikant Dij de Ned. Herv. gemeente te 's raven moer, üs. J. C. v. d. Roest, zich j Zondagnamiddag aan zijn nieuw gemeente verbonden heeft, met éég da verminderd en bedraagt momenier nog 4 n.l. de Ned. Herv. gemeente Sprang, Loonschendljk, Capelle Waspik. Het 3e elflai der voetbalver, eeniging .Excelsior" speelde j.l. Zon dagmiddag een thuiswedstrijd voor de 2e klasse B V B tegen H.E.C. 3 Waalwijk en won met 2—1 A.s. Vrijdag des avonds haiiac hoopt de A R. P/opagandaclub eci vergadering te houden in het gebom van Chr. Belangen alhier. Door dti heer K. Alblas zal o.m. worden leid een onderwerp getiteld gevulden pijlkoker". Blijkens de laatste verantwooi ding is door de plaatselijke afdeelin van „De Macht van het Kietne gecollecteerd f 53.36 en door de a aan den Loonschendljk f 15,30. Onder leiding van het hooi der school, den heer E. Colet, wt In een der lokalen van de O L. schoo In de Kom j.l. Donderdag 7 uur et ouderavond gehouden. Het hoold der school open namens de Oudercommissie der bijeenkomst en heette de aanwezige hartelijk welkom, waarna de bespreku over het al of niet vieren van bi St. Nlcolaasfeest aan de orde wet gesteld. Algemeen bleek men gevoelen, dat ook dit jaar den *le deren met St. Nicolaas een gezellig 1,0 dag moest worden bereid. Een cos missie uit de ouders werd benoem om met het onderwijzend ptrsonet de voorbereidende werkzaamheden!; organisatie van dit feest ter hand nemen. Tot leden dezer commlti werden benoemd Mevr. Oeriemans de Roon, Mevr. v. d. Waals, Mtj, Kerst. Mej. van Nieuwenhulzen en neeren J. van Beek en J. van Dongt Hierna werd gepauzeerd en meitt de gelegenheid gegeven het schrlfte werk der leerlingen te bezichtigd van welke gelegenheid door verscbl lenden een dankbaar gebruik wei gemaakt. Na de pauze was het woord a den heer H. Groenewout te Heel het houden zijner rede over ,D Openbare School als Opvoeding instituut. In een bezielend betoog nu \o< ernstige belangstelling door all zes gevolgd, behandelde de geachte spiek zijn onderwerp. Ongeveer 11 uur sloot de Voorzlll met een bijzonder woord van daal o aan den heer Groenewout deze bijet Ds komst. Door den Architect, den he J. Michaël. werd voor rekening v den heer L. M. Heurter alhier aa besteed het bouwen van een woonhu waarvoor alsvolgt werd ingeschrevei P. Michaël, Kaatsheuvel f 2500. G. Paans, Capelle f 2475. A. H. Willemsz, Sprang f 2460.' M. v. Campen, Capelle f 2340. A. Rosenbrand, Capelle f 2430 M. Wijnands, Waalwijk f 2375 J. Quirijns, Capelle f 2283 Gebr. Spierings, Capelle f 2273 C. J. Kerstens, Raamsdonksveer f 223 Het werk is opgedragen aau- laagsten inschrijver. De Coöp. Aankoopvereenifio Sprang—Capelle e.a, houdt a.s. Dö derdag 1 December des avonds o 6 uur een algerneene ledenvergaderi in de zaal van den heer J. Treffi aan het Bruggetje. De agenda vermeldt1 Open' en notulen, 2 Aanschaffen veevoed kunstmeststoffen, kalk en steenkole 3 Rondvraag en sluiting. Naar we vernemen zal het Nlcolaasfeest met de leerlingen O.L. School te Vrijhoeve.Capelle i Zaterdagnamiddag gevierd wordt. Nicolaas zal een bezoek brengen a de school. Het fanfarecorps „Sirena" alb heeft besloten hem aan de boot muziek af te halen en naar de scho te begeleiden. ha op \V: hd Ha de kir we nei he; we de nei vai dei hel Wi v. vei vei vai en sla ■I. ƒ4 bei 1 en ma pin tel led Br; hel uit we <D( me dei bef Ke aai de: Vo R. eei pai Kr we rer aai ma we op zal Al: wa me hei de de bel za« He fC 7.0 \V8 zoi ZOI VO( Irii gec het y OD'

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 2