OOM Verhoogt uw feestvreugde door een nieuwe Mantel ot Japon. Komt naar onze Confectleafdeeling en ziet voor hoe weinig geld U kunt kiezen uit de mooiste Mantels en Japonnen. Geen massaproduct - maar aparte modellen die getuigen van goede smaak en met bovendien de V. D. garantie voor goede kwaliteit en afwerking. Dit alles biedt U V. D. met haar 25-iarlge reputatie voor prima Confectie. Ziet onze etalages - Bezoekt onze afdeeling. U zult dan bovendien nog zengen DEN BOSCH ESKBHOVEN Will U een exclusief model, dan slaagt U beslist bij V. en D. Juist in dit genre bieden wij U een buitengewone sorteering. Model als afb. van uni noppé, geheel op maroc gevoerd, in 29.75 diverse tinten, slechts Baret modelletje, gegarneerd met platte strik op zijde, in bleu pa- tou, wit mohn en andere fijne voorjaarstinten, met zijden kap, slechts Dameshoed van écossais stroo, in rood-grijs, bleu-wit en zwart-wit, leuk met strik gegarneerd 3.90 zeer apart modelletje Crêpe maroc Damesblou ses met schouderstuk en 3 doorgestikte plooitjes, en strikje in contrastee- rende kleuren, wit, zalm, bleu en nil slechts Popeline Damesblouses, nieuw model in bleu, rose, zalm, naturel en wit, bijzonder voordee- lige aanbieding, slechts 1.45 en Voor de Paaschdagen een nieuwe Blouse of Pullover, dat kan gemakkelijk dank zij de lage prijzen. 'n Snoezig Wandelcosfuum van crêpe dentelle met aparte doorge stikte kraag, die open en gesloten gedragen kan worden; geheel op zijde gevoerd, met shawl en cor sage, in bleu, patou, gris-perle, rayé en beige, brj V. en |g yg D. slechts Een vlot en apart Jongedames- Costuum van de zoo moderne fresco-rayé stof, met geestige slui ting en geheel op maroc gevoerd Dit is weer eens een bewijs dat U bij V. en D. altijd iets aparts koopt voor 'n bijzonder voor- ÏO IC 'deelige prijs IO'IJ De sorteering Damespullovers is dit voorjaar uitgebreider dan ooit. Er is een verscheidenheid in kleur-dessins en weefsels, dat het een lust is om te zien, terwijl de prijzen abnormaal laag zijn. Bijzonder wijzen wij U op de prachtcollecfie Tricot Damespullovers in de fijnsfe Weensche genre's met poef en lange mouwtjes. U koopt reeds 'n snoezige T AE Pullover voor 6.90, 5.90, 3.90, 2.75, en zelfs al een heel leuk modelletje, bijv. als afbeelding links, voor 93 Ook m groote maten een zeer verzorgde collectie voor dezelfde lage prijzen Nu kunt U met Paschen volop ge nieten. Voor 11.75 hebt U nu al een pracht Mantel van zuiver wol len diagonaalstof, geheel op ma roc gevoerd; in de kleuren beige, gris-perle, bleu, homard 11.75 en tomaat, slechts Juist binnengekomen deze nou veauté, een zeer apart model van fijne tweed, met breede kraag en revers en nieuwe ceintuur en knoopgarneering. Deze Mantel is geheel op maroc ge- 19.75 voerd en kost slechts Moderne groote Dameshoed in pedalstroo, met roset-garnituur om den bol, in fomaat, wit en bleu, ook groote maten, Tt fift slechts ##TV Matelot, de groofe mode voor de zen zomer, fijn gevlochten fanta- siestroo, in diverse combinaties, met de fijnsfe voorjaars- 1 QK tinten 1,73 Beeldig Hoedje van kantstroo met bouquet van bloemen, afhangende voile m wif, apfel en 4.90 mohn, genre als deze afb. Witte Hoed van Hseré stroo, mo dern platte matelot met écossais band om den bol, verschillende kleuren, fijn afgewerkt A Qft modelletje *f.7V

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 4