Njeovi gittaalsitto?e!. Overleersnijders enkele jonps. II Exueditie-Onilerneiiiiiis van 8eil_i Loos. een niilpbesteUer, Bekendmakiag. Hypotheek- Fa. Gebr. Slaats LOTISICÖ Gevraagd De ouders worden erop attent gemaakt dat de leeftijd voor gezonde kinderen tusschen de 3 en 9 maanden de meest geschikte tijd is. Gelieve trouwboek jes mede te bren gen. DRUNEN. Dinsdagmorgen ongeveer 12 uur werd het kindje van L. Verhoe ven, dat onverwacht de straat over stak, aangereden door een vrachtauto van Meijer en Couvée uit Waalwijk. De chauffeur gooide zijn stuur om en remde uit alle macht, doch kon de aanrijding niet verhinderen. Vrij ernstig gekwetst aan wang en heenen werd het kind opgenomen. Geneeskundige hulp was spoedig /aanwezig. Vrijdagavond werd alhier een bijeenkomst gehouden van de schoen fabrikanten in de zaal bij Th. Elshout. Het lag in de bedoeling 0111 te komen tot oprichting van een Patroonsbond. Een voorloopige Commissie werd be noemd om met den Z.Eerw. Heer Pastoor in overleg te treden. Woens dag 10 Mei zal wederom een vergade ring gehouden worden om te komen tot definitieve oprichting van een R.K. Patroonsvereeniging. ELSHOUT. Diamanten Bruiloft. Het was feest in Elshout. Kees van der Sanden en Syn van Balen vierden hun diamanten bruiloft. Dat deze dag niet ongemerkt zou voorbijgaan, was wel te begrijpen en het is geen wonder dat velen zich opmaakten 0111 dezen dag voor de oudjes tol een onvergetelijken te maken. Geheel de buurt was ver sierd met mast en bloemen, voor de woning prijkte een mooie eere-boog. die 's avonds schitterend verlicht was. Om 9 uur werd de stoet opgesteld en werden de jubilarissen naar de kerk geleid, voorafgegaan met strooiende bruidjes. De kerk was voor deze gele genheid smaakvol versierd. Door den Z.Eerw. Heer Pastoor Willems werd een plechtige H. Mis van dankbaarheid opgedragen. Na de H. Mis hield de pastoor een feestrede. Daarna werd bij het Maria-altaar een lied ter eere van de Wonderbare Moeder gezongen. Vervolgens ging men in dezelfde orde huiswaarts. Door een der bruidjes, mej. .lansen, werden bloemen aangeboden namens de buurt sprak de heer G. Verhagen de oudjes toe. Het dameskoor zong daar op het feestlied. De receptie was zeer druk bezocht, o.m. zagen wij daar de Burgemeester en Mevrouw. 's Middags was een optocht georga niseerd, doch wegens het slechte weei* is deze afgelast, 's Avonds om 9 uur kwam de buurt wederom ten huize van de oudjes bijeen. Daar voerde het dameskoor een schitterend feestlied uit. Om 7 uur bracht de harmonie der Congregatie een serenade. Door den heer Willems werden de jubilarissen toegesproken. Ook de Liedertafel bracht zijn ge- lukwenschen in den vorm van eenige zangnummers. De Commissie heeft deze krasse oudjes een dag bezorgd die zij niet makkelijk zullen vergeten. obLiNtlOUi'. Zaterdag Heelt Dr. J. L. JLouucn ie Üuennout zijn 25-jarig jubileum als arts gevierd. By deze ge legenheid is hem uoor de hevolKing 11 grooiscne hulde gehracnl. De uag werd uegoimeu met een plechtige gezongen H. Mis in de over volle 51. DamnertuskerK opgedragen door den Z.Eerw. neer Pastoor P. J. van Eyl. Na aiioop van de kerkelijke plecln ligheid werd de jubilaris oiiicieel ten' raadliuize ontvangen. Ter begroeting waren aanwezig de Edelaclilh. lieer de Goey, burgemees ter van Udenhout, de wethouders, de voltallige Raad, het feestcomité en een groote menigte belangstellenden. Het woord werd o.m. gevoerd door den Burgemeester. Onder hartelijk applaus bood deze liet welgelijkende portret van den ju bilaris aan, vervaardigd door den be kenden portretschilder Jan van Dellt uil Tilburg. Hierna volgde een zeer druk bezoch te receptie. In den middag had de feitelijke hul de der bevolking plaats. Des avonds om half 8 kwamen de fanfare Moed en Volharding en de liedertafel Oefening en Vermaak den feesteling huldigen. Tot besluit van den dag werd op de kiosk een concert gegeven. RAAMSDONK. Het aantal steun- trekkenden van de gemeente bedraagt in beide plaatsen Raamsdonk(dorp) en Raamsdonksveer 254. Bij B. ontstond dezer dagen een begin van brand, die nog tijdig dooi de buren gebluscht kon worden. De brandweer die was uitgerukt, behoef de geen dienst meer te doen. Een on derzoek naar de oorzaak is ingesteld. Zondag j.l. hield de Wielerclub „Het Vliegende Wiel", gevestigd in 't café van wed. H. Kanters, een trai- ningsrit over het traject Raamsdonk, Raamsdonksveer, Oosteind, 's Grave- moer, Waspik, Raamsdonk. Dit tra ject werd 3 maal gereden, de afstand is 80 K.M. Vertrokken werd in de B-klasse met 10 renners en in de A-klasse met renners. De uitslag was als volgt: Klasse B 1. M. Vissers, Raamsdonksveer, in 2 uur en 46 minuten. 2. A. van Strien, Raamsdonksveer 3. A. v. Kuijk, Raamsdonksveer. Klasse A: 1. M. Timmermans, Raamsdonks veer, in 2 uur en 8 min. 2. A. de Gast, Hank. De overige renners hadden onder weg allen opgegeven. Ondanks het ongunstige weer werd door de A-klassers hard gereden. De strijd ging in deze klas hoofdzakelijk tusschen A. van Veldhoven, uit Geer- truidenberg en M Timmermans. In de eerste ronde wisten deze renners een voorsprong te krijgen van 4 minuten, 0111 beurten aan den kop. Dè tweede ronde werd genoteerd in 42 minuten, wat een korte tijd is, het weer in aan merking genomen. I11 de tweede ronde won Veldhoven de sprint. In de derde ronde gaf hij echter op, zoodat Tim mermans er alleen van door ging en ook als eerste de eindstreep passeerde. Evenals andere keeren was er weer veel belangstelling. Onze rijvereeniging Juliana die Zondag j.l. deelnam aan het Concours Hippique te Dongen, behaalde den 7en prijs met 364 punten in het nummer carrousselrijden. Onze voetbalvereen Het Wapen van Raamsdonk, die Zondag j.l. op de seriewedstrijden te Oosterhout met 40 van de Veersche Boys won, komt Zondag 14 Mei a.s. in de eindwedstrij- den uit tegen Hercules uit Waspik. De wedstrijd wordt gespeeld 0111 2 uur. RAAMSDONKSVEER. Het aantal werkloozen bedroeg in de afgeloopen week in de gemeente Raamsdonk 428, gespecificeerd als volgt: 279 grond werkers, 74 metaalbewerkers, 56 op perlieden, 12 scheepstimmerlieden, timmerlieden, 2 schoenmakers en 1 si garenmaker. Op Zondag 14 Mei a.s. zal de K.E. Postduivenvereeniging Prinses Juliana, alhier, gevestigd bij J. Kamp café aan den Keizersdijk, een groot nationaal concours houden vanuit Mons. De inleg bedraagt 20 cent per duif, waarvoor men mededingt naar de vier gestelde hoofdprijzen van 10, 7,50, 5,en 2,50, welke worden vervlogen met twee eerstgetoonde dui ven van een liefhebber. Ieder kan maar een hoofdprijs en een eereprijs verdienen. Nog zijn beschikbaar ge steld twee prijzen van 50 pond dui ven voer. te verdienen met een duif. De inleg hiervoor bedraagt 5 cent.- Hiervoor kan men zooveel duiven zetten als men wil. De verplichte poul is 10 cent. Verder gelegenheid tot pou- len a 15, 25, 50 cent, 1,—, 1,50, 2, 2,50, 5.om de vier duiven een prijs. Speciaal 10 cent. Scheerweg 5 cent, om de 25 duiven een prijs. Ko- ningspoul 25 cent om de 20 duiven. Het inmanden heeft plaats op Vrij dag 12 Mei des avonds vanaf 6 uur bij J. Kamp te Raamsdonksveer, Ch. van Gestel, Leijsenhoek, Oosterhout en bij A. van Alphen, Kloosterplein Made. Inschrijvingsbiljetten zijn te beko men bij het bestuur der Vereeniging en wel bij A. J. Bakx, Voorzitter, Sta tionsweg, Geertruidenberg en bij den Secretaris C. A. van Eyl, Koningsstr. Raamsdonksveer. Het concours staat onder controle van den O.B.P. De kaart jesverkoop aan de spoorwcghalte Keizersdijk is weer met een drietal plaatsen uitgebreid. Reizigers voor de richting Hilversum Bergen op Zoom en Vlaardingen kun nen in het vervolg ook aan deze halte kaartjes bekomen, vacantiekaarten zijn er ook verkrijgbaar. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 8 Mei '33. Aan de Chr. Bewaarschool is tegen 16 Mei benoemd tot assistent onderwijzeres mej. J. den Engelse. De verbouwing van het woon huis van H. v. d. Staak is gegund aan de laagste inschrijvers op één na L. d. Staak en Nieuwkoop voor f 4605. A.s. Zondag ten 12 uur zal in de vergadering van den R.K. Werk- iedenbond o.m. plaats hebben de nzegening van het nieuwe vaandel. Zaterdagavond gaf de Heusden- sche Fanfare haar le zomerconcert op de Vischmarkt. Hoewel het nogal regende, waren er toch vele belang stellenden tegenwoordig, die genoten van 't keurig uitgevoerde programma. In een bijeenkomst der R.K. Fanfare in Hotel Central werd door den voorzitter dhr. J. de Mol de nieuw gekozen vice-voorzitter dhr# P. Verschure geïnstalleerd, welke laatste toezegde zijn beste krachten te zullen inspannen voor het welzijn der ver eeniging. Hierna bleef men nog een tijdje gezellig bijeen. Zondagmiddag speelde Juliana I, Dij de feestelijke opening van haar afgesloten terrein, waarbij de burge. meester het woord voerde en den bal aftrapte, terwijl de R.K. Fanfare con. certeerde, ,-tegen DVO Haarsteeg en won met 2—1. Juliana II speelde vriendschappelijk tegen PSV en leed een nederlaag met 1-4. Een dochtertje van de fam St. viel van de trap en had daarbij het ongeluk een arm te breken. Direct werd door Dr. V. in het St. Antonius gesticht geneeskundige hulp verleend. Steenbergen 8, P. Laro» 9, P. van Es 12 17 30 61, H Snoeren 13 34 44 49 Jan Zijlmans 14, B Remmeren 15 38 A. van der Ven 16 62 68, M. Zacht 18 69. Fr. Damen 19, C. de Bondt 20 28 los Valk 21 33, P. Remmeren 22 71 72 77. jac. Vloemans 25. Jos Pijnenburg 26 31 60, J. Opperman 29 63 75, P. Snaphaan 35, Jan Remmeren 36, 8. de Bruljckere 41 54, A. Pijnen burg 43 63, P. Zijlmans 45, A. Snoe ren 47 65, P. Llgtvoet 48, Jos Schrau- wers 50 Jos Snaphaan 51, J.Couwen- berg 52. M van Boxlel 53, Jan van Dongen 56, Mar. van Boxtel 57 59 J. Bergmans 64, W. van der Ven 74, H. Hendriks 76 Werkloosheid. Op het Bureau voor Arbeidsbemid deling en Werkloosheidsverzekering stonden Maandag 22 personen als geheel en 48 personen als gedeeltelijk werkloos Ingeschreven. Het aantal tewerkgestelden In de gemeentelijke Werkverschaffing bedroeg over de af- geloopen week 98. De Jonge Werkman. De heer Jan Qubbens bestuurslid van de afd. Raatsheuvel van de R R Jonge Werkman Is gekozen in het Hoofdbestuur van de Diocesane ver eeniging I. W. Sportnieuws DES. Door de nederlaag van O. D. I. uit Rosmalen tegen St. Michielsgestel, welke wedstrijd Zondag jl werd ge speeld is onze R.R.V V. D. E. S. bn. houden voor de Tweede Klasse R.R.F. Jan Pijnenburg in Kaatsheuvel. Woensdagavond a.s. zal het Kaats- heuvelsch publiek het genoegen sma ken den bekenden Zesdagenrenner Jan Pijnenburg in eigen plaats te zien rijden. De Pijn zal uitkomen In de hometrainingswedstrijden welke alsdan in de zaai van den heer Jan van Dun zullen gehouden worden. Tevens zullen uitkomen de fameuse temporijder Braspenning, de snelle Slaats uit Waalwijk en meer andere bekende renners. Zoowel de Raatsheuvelsche als de Waalwljksche Wielerclubs nemen voorts aan deze wedstrijden deel. Ongetwijfeld zal het er volloopen voor dezen attractievollen avond. Bekroond Op de Internationale Hondententoon stelling heden door de Kynologenclub .De Kempen" te Eindhoven gehouden behaalde de heer H A. Elshout alhier met Ernst Dultsche Dog reu in de Nleuwlings- en Jeugdklasse den eersten Prfls met Eerepr. met de kwalificatie Ooed. De Heer M. de Vries met Bouvier reu in de Jeugdkiasse den 4dn prijs met kwalificatie Goed en de heer P Smulders te Loon op Zand met zijn langharigen St. Bernard Siegfrieds Ca- rola teef in Open- en Nat. Fokkers klasse den eersten pr. met Eerepr. met Rwalificatie Z. G. K.J. V.-Huis. Er is vandaag enorme belangstelling geweest voor de bezichtiging van het RJV. Huls, dat Zondag j 1. op zoo plechtige wijze is geopend Zoowel op den voormiddag als na vijf uur bleef het bezoek onafgebroken voortduren. 't Is dan ook de moeite waard te zien op hoe eenvoudige wijze het oude Gemeentehuis in een practisch en wij mogen gerust zeggen in een eenvoudig prachtig huis voor de vrouwelijke jeugd is omgebouwd. De ruime vestibule heeft rechts een ruime Glldekamer en links een gezellige R J.M. zaal. Op de bovenverdieping zijn een drietal clubkamers voor deRJ.Vers ingericht ieder in een aparlen stijl In passende kleuren opgeschilderd. Legio waren de cadeaux bij gelegen heid der opening de sympathieke In stelling aangeboden. Deze groote be langstelling zoowel in stoffelijke blijken, als in bezoek den R J.V.ers aangeboden zal ongetwijfeld de organisatie ook innerlijk ten goede komen. Verkeersongevallen. Hedenavond om circa 8 uur werd een wielrijder uit Sprang doordat hij geen richting aangaf en plotseling vanuit de Hoofdstraat de Peperstraat indraaide gegrepen door de auto van den heer M. S alhier. Het rijwiel werd geheel vernield de wielrijder bekwam geen letsel. Om half zeven werd in de Verl. Hoofdstraat een vijfjarig kindje van van der V. van R. door de auto gegrepen en bekwam eenige hoofd wonden. De automobilist bracht naar Dr. Cappetti die de kleine ver- bond. De toestand van het kind wekt 'e fT_voJorvu1^ geen zorg. Donderdag 8'/a uur. Repetitie Lieder- tafe! Oefening en Vermaak. Vrijdagavond 5.30, 7 en 8.30 uur repetitie adsDiranten W.G.V. Zondag 12 uur. Repetitie voor allen, Liederlafel .Oefening en Vermaak". RECHTZAKEN. Onder huisvrouwen. A. v. G., huisvrouw van W. te Kaats heuvel, stond terecht ter zake van be- leediging. Terwijl zij bij de woning van vrouw Laros stonden met hun woonwagen, zou ze deze beleedigende het kind woolden hebben toegevoegd. En 't was niet den eersten keer dat 'n dergelijk De Heer en Mevrouw DEK KERS-GO DTSCH ALK geven kennis van de voorspoedige geboorte van hun dochter JACOBA ELIZABETH Nieuwpoort, 9 Mei 1933. BINNENLAND. H. M. Koningin Wlihelmina tot haar volk. H. M de Koningin heeft het vol gende persoonlijk woord toi het Neder- landsche volk gericht: Nu de herdenking van den 24sten April zoowel hier te lande als in het Rijk buiten Europa en bij in den onze land vreemde tot het ver- Verdachte ontkende het ten laste gelegde. Ze gal' toe minder vriendelijk te zijn opgetreden toen door de familie Laros de aschbak uit de kachel nabij haar wasch, die hing te drogen was leeg gestort. Uit het getuigenverhoor bleek dat verdachte wel erg boos was opgetre den. De asch was inderdaad dicht bij het natte waschgoed gegooid, waar door veel vuil was opgewaaid. Wie dus eigenlijk de oorzaak was, valt niet moeilijk uit te maken. Maar verdach- Voor de deelneming ons be toond bij 't overlijden van mijn innig geliefden Echtgenoot en onzen dierbaren Vader, Den Heer Gerardus Johannes Josephns Wagemakers, Detuigen wij onzen hartelijken dank. De Wed. M. WAGEMAKERS- DE ZEEUW en Kinderen. Waalwijk, Mei 1933, feden behoor-, wensch IK lot allen een ite J?ad n,et mogen schelden, enkel woord ie richten. i zeer clemente straf werd vromv Waar ontelbare scharen uit verschil. v- w- "Pgelegd. Voor de beleed,gende lende en uiteenloopende deeien der bevolking zich als leden van een groot gezin vereenigden om de figuur van den Vader des Vaderlands, is op tref fende wijze gebleken, dat hij voor ons allen geen nevelige, historische persoon uit een ver verleden is, doch daad wetkelijk In ons hart voortleeft. Deze aanhankelijkheid en vereering is onafscheldeniijk verbonden met onze verknochtheid aan de beginselen van ons staatsbestel, waarvan hij zoo mees terlijk de grondslagen gelegd heeft en welke in het heden zooals in het ver leden zoo uitnemend bij onzen volks aard passen en een waarborg voor de toekomst vormen Tijdens de herdenking toefden Mijne gedachten menigmaal bij den langen worstelstrijd met zijn zware beproevin gen, zoowel door ieder persoonlijk als door ons geheele volk met zooveel offervaardigheid en taaie volharding gediagen. Beproevingen, waarin tie leider van onze onafhankelijkheidsbeweging steeds getoond heeft met vaderlijke bezorgdheid te deelen, bouwende op den „Potentaat der Potentaten" on wrikbaar in zijn geloof aan uitredding en betere tijden. Een moeilijke weg en ontberingen zijn niet te vermijden voor een volk in nood, dat zich voor een betere toekomst wil aangorden. Met bezorgdheid denk lk aan de ongunst der lijden, waardoor alle dee len des Rijks getroffen zijn en lk ben met deernis vervuld over den zwaren druk en de moeilijk te brengen offers, die een ieder opgelegd worden; een nood. welke het wereldgebeuren om ons, buiten ons toedoen neett In het leven geroepen. Ik voel de bezieling en de kracht, die er van dat verleden uitgaan om ons door aanpassen, taaie volharding en eensgezindheid, den greep van den tijd te doen trotseeren en met den ijver en de wllskiach», die de omstan digheden gebieden, de handen ineen te slaan en allen tezamen te offeren en te arbeiden voor. wat Qod geve, eenmaal een betere toekomst zal zijn. Moge de viering, welke achter ons ligt en de daarbij opnieuw aan den dag getreden aanhankelijkheid aan de figuur van den Vader des Vaderlands en aan het werk, dat hij heeft mogen to' stand brengen, blijken een zegen voor ons allen te zijn geweest. WILHELMINA. I woorden die ze had geuit, werd zij veroordeeld tot 3.boete subs 3 dagen hechtenis. Mishandeling. Th. v. d. K., grondwerker te Sprang had op 4 April niet Cornells Bogers aan den stok gehad en had in z'n drift met een knuppeltje het hoofd van z'n tegenstander dusdanig bewerkt, dat er een bloedende wonde was ontstaan. Verdachte bekende driemaal te heb ben geslagen, maar verontschuldigde zich met te zeggen, dat hij uit nood weer had gehandeld omdat Bogers met een geopend mes op hem was af gekomen. Getuige C. Bogers verklaarde dat de ruzie was ontstaan over den koop van een geit, waarmee hij zich bedrogen waande. Getuige had wel een mes la ten zien, maar geopend was het niet. En omdat den een het mes liet zien. deed den ander precies hetzelfde met z'n knuppeltje, met dat verschil, dat er met het knuppeltje een bloedende wonde werd toegebracht. En het slot van de geschiedenis was, dat Bogers toch niet bedrogen bleek met z'n geit. Wegens mishandeling luidde de eisch 10.boete subs 10 dagen brommen. Uitspraak conform. Goeden avond. C. C., 28 jaar, mandenmaker le Vlij men, had aldaar den onbezoldigd veld wachter-nachtwaker ontmoet en hem een stomp in het gezicht gegeven. Zijn „goeden avond"! Kees is anders zoo kwaad niet maar hij had te veel geborreld en toen was niet het fatsoen, maar de snap's aan het woord. Kees wist van niets. Zijn verleden in aanmerking genomen, al dus de otlicier, kan hij wel eens met een geldboete volstaan. Eisch: ƒ25.uitspraak ƒ20 boeie of 20 dagen hechtenis. Kaatsheuvel, 9 Mei 1933. Duivensport. Zondag hield de Kaatsheuvelsche concoursbond gevestigd bij den heer Jan van Dun alhier een wedvlucht voor oude duiven vanuit Noyon. Ingekorfd werden 233 duiven. Lostijd 12.50 uur. Eerste duif 3.41 30. Laatste duif 3.58 16. De uitslag was als volgt: J. van der Linden 1 11 23 43 55 73. Frans van den Assem 2 10 24 32 37 58, Joh. Couwenberg 3, H. Netten 4, L. van Mosselveld 5 39 40 46 70, A. Priems 6 27, H. Hendriks 7, Ch. Processie O. L. Vrouw van Elshout Zondag a.s. gaat de jaarlijksche1 Processie van de leden van de H Familie naar het genadeoord van O. L Vrouw van Elshou.t Om 9 uur vertrekken de pelgrims vanaf de Kerk naar de tramhalte W. van Berkel om met den extradienst van de H. B. naar Elshout te rijden. Te 11 uur wordt te Elshout de plech tige H. Mis voor de belangen der H. Familie opgedragen. De zangersafdee- lings der H. Familie zal hierbij de tweestemmige Mis van Perosi uitvoe ren. Na een plechtig Lof zal de extra tram om kwart over vier de pelgrims wederom huiswaarts voeren. Ter bevordering van de goede orde en saamhoorigheid wordt den Familie mannen en verzocht zoo eenigszins mogelijk, niet met de fiets, doch per tram te reizen. Marlavereentglng. De Mariavereeniging alhier houdt Zondag 14 Mei haar jaarlijksche voorjaarspropagandadag. De Plechtige Hoogmis om 10 uur zal worden opgedragen om Gods zegen af te smeeken over onze R. K. Drankbe- strijding. Het Lol zal gezongen worden door de Zangclub „De Nachtegaal". In de namiddagvergadering zal Mevr. Brouns van Besouw uit 's-Hertogen. 1 optreden als spreekster De bijeenkomst j zal verder aangevuld en afgewisseld worden met tooneel en zang door de Damestooneelclub der Mariavereeni- ging en zangclub „De Nachtegaal".; Opgevoerd zal worden het tooneelspel i in twee bedrijven van A C. M. De nieuwe dienstregeling op de spoorwegen. In het tijdschrift Spoor-en tram wegen lezen wij, dat de officieele reisgidsen der Nederlandsche Spoor wegen, zoowel de groote als de kleine uitgave, van heden 9 Mei af, verkrijg baar zijn aan de stations en bij den stationsboekhandel en van morgen 10 Mei af bij den particulieren boekhandel. De nieuwe dienstregeling brengt vele verbeteringen. De dienstweigeraars bij de marine. Te Soerabaja stonden voor den Zeekrijgsraad 18 Europeesche matro zen terecht wegens dienstweigering. Tegen één der beklaagden werd een gevangenisstraf van een jaar geëischt, tegen twee beklaagden 10 maanden en tegen de 15 anderen acht maanden allen met aftrek van den tijd doorge bracht in preventieve hechtenis. Bovendien werd voor 8 beklaagden verwijdering uit den militairen dienst geëischt. ADVERTENTIëN. vraagt bekwame alsmede gewend met paarden om te gaan. Leefiijd 18-25 jaar. Aanmelden aan het kantoor van 8—12 uur v.m. 50150 GEMENGD NIEUWS. Motorongeluk. Zondagmorgen omstreeks 3 uur is de 22 jarige student aan de R.K. Han- delshoogeschool te Tilburg, de heer Jacques Daaldrop, te Oirschot met zijn motorfiets tegen een muur gereden. In levensgevaarlijken toestand is hij in het ziekenhuis te Tilburg opgeno men. Het bleek dat hij een schedelbreuk, neusbeenfractuur, en gecompliceerde armbreuk had bekomen en bovendien verschillende scheurwonden. In het ziekenhuis is hij Maandag overleden. LAATSTE BERICHTEN. Moor dl Te Middelbeers is in den afgeloopen nacht in een sloot het lijk gevonden van den 73-jarigen landbouwer Th Dikker uit Middelbeers. Toen de heer D. gisteravond 10 uur nog niet thuis was gekomen, ging zijn familie en de politie er met lantaarns op uit om de donkere bosschen af te zoeken. Te ongeveer 2 uur in den nacht vond men het lijk van den heer I). met een schot in den hals terwijl de sche del een kleine wonde vertoonde. Het geweer hing den heer D. nog op den rug. Het was niet geladen. Het wordt niet onmogelijk geacht, dat D. is getroffen door een schot van een persoon die hem op de jacht ver gezeld zou hebben. Dikker, die in het bezit is van een jacht-acte was gisteren per rijwiel op jacht gegaan. Het rijwiel is nog niet gevonden. De marechaussee heeft breid onderzoek ingesteld. Hedenmiddag zal het parket arri- veeren. De omstandigheden wijzen er nog op, dat D. niet door een schot uit zijn eigen geweer kan zijn getroffen. Hel terrein is in den wijden omtrek afgezet. Burgemeester en Wethouders van WAALWIJK brengen ter kennis dat gelegenheid zal worden gegeven tot het kosteloos In enten van kinderen tegen pokken en wel op de navol gende -plaatsen, data, en tijd stippen Donderdag 11 Mei, des namiddags 5 uur in de R.K, Bewaarschool „Grootestraat14 244a te Waalwijk, Vrijdag 12 Mei, des namid dags 5 uur in de R.K. Meisjes school „St. Antoniusparochie", Donderdag 18 Mei, des namiddags 5 uur in het lokaal der St. Eiisabethsvereeniging te voormalig Besoijen en Vrijdag 19 Mei, des namid dags 5 uur in het Patronaats gebouw „Min. Loeffstraat* voor malig Baardwijk. Burgemeester en Weihouders van Waaiwijk. nog een uitge- Drunen AGENDA. WAALWIJK. W C.B. Dotjderdag van 6'/2—8 Weyers en Jan Grosfeld „Familieju- uur 'n^orven Halle. weelen", en blijspel „Een prettige dienst'. in een bedrijf Donderdag 8 uur. Repetitie W.G.V Gymnastieklokaal. CORRESPONDENTIE. „Een verielselke uii Het o i. onnoozeL en onschuldige vertelselke uit Drunen, dat in ons vorig nummer onder „Ingezonden Stukken* werd opgenomen, schijnt aan zekere zijde nogal stof te hebben doen opwaaien. De persoon die door dit stukje meent bedoeld te zijn, schijnt dit nogal ernstig op te nemen, hoewel in dit schetsje niemand genoemd is en ook nog minder iemand beleedigd of i.d. Gewoonlijk begint men dan te zoeken en te raden naar den schrijver of inzender; men weet dat zelfs zeker en 't gaat hier weer zooals gewoonlijk als men aan 't raden gaat, raadt men mis. De door den betrokkene gesigna leerde persoon is de schrijver of in zender niet. Wie 't wel is, is 't ge heim der redactie! Maar ook is eigen lijk de sop de kool wel waard, om zich daarover zoo op te winden! RED. gelden aangeboden voor solide 1ste Hypotheek, vanaf 4'/a °/o 2de a 6 °/0. Credieten boven f500.— 6 °/0. Br. met omschrijving onder No. der advertentie Bureau van dit blad. 50154 REUS' GELUKSKANTOOR Officieele uitslag der gevallen prijzen. Wij ontvingen over bovenstaand onderwerp nog een Ingezonden Stuk onderteekend „Dun Drunenschen Dre". Waar dit stuk precies 't zelfde behan delt of deze gebeurtenis nog wat uit spint of daaromheen borduurt, zullen wij 't bij het eerste laten en het stuk niet opnemen. RED. gevallen op het Agentschap van J REUS. De overige Nos zijn nieten. De volgende trekking zal ver moedelijk gehouden worden 11 September. Hoogachtend, J. REUS, Hoofdvert. LOTIS1CO. Nos. Prijs No. 16818 f 1000.- 2 x No. 16842 f 1000-— 2 x No. 7546 f 1000.— 1 x No. 18754 f 1000.— 1 x' No. 14351 f 400.— 2 x No. 9210 f 400.- 1 X No. 16838 f 400.— 2 x No. 7575 f 400.- 1 x No. 7609 f 400.- 1 x No. 16808 f 200.- 2 x No. 7569 f 200.— 1 x No. 7632 f 200.- 1 x No. 14369 f 100. - 1 x No. 4314 F 100.— 1 x No. 4364 f 100.— 2 x No. 19624 f 100.— 1 x No. 16802 f 100.— 2 x No. 7479 f 100.— 1 x No. 18785 f 100.- 1 x No. 18825 f 100.— 1 x Deze zijnde prijzen die zijn

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 6