lienis uit Kaalsheavel. i mm Mn. Wat is het geheim van een vroolijk gezicht? Steunt ook op vt gebied van „drukwerk" de plaatselijke industrie. em öopme" zullen geen onfslagen plaats hebben. De reden Is, naar het blad verneemt, te zseken In het steeds slechter worden von de afzetmogelijkheden, speciaal van hulsbrandkolen De voorraden daarvan zijn zoo sterk gestegen, dat niet langer kan worden voortgegaan met dezelfde hoeveelheden te blijven produceeren. Nieuwe Barrijtulgen. Met ingang van Maandag zijn op het baanvak Amsterdam—Maastricht v v. de nieuwe restauratie bar-rytulgen in gebruik genomen. Behalve de eerste en tweede klasse-passagiers, die uiter aard in de restauratierijtuigen toegang hebben, kunnen van het barrljtuig ook passagiers derde klasse gebruik maken, met dien verstande, dat zij in de bar- afdeellng den geheelen dag toegang hebben en in de restauratie-afdeeling voor bepaalde baanvakken. Deze baan- vakken zijn aangegeven op de prijslijst. Men betaalt thans ongeveer de ge wone koifiehuisprijzen in deze wagens. Vrees dat het gebruik van barrljtuigen tot ongewenschte toestanden zal leiden behoeft niet te bestaan, daar geen jenever of cocktail geschonken wordt. Wel zijn verkrijgbaar aperitifs, als port, sherry, vermouth en ook bier. De rijtuigen zien er, hoewel zij uit de vroegere restauratiewagens zijn omgebouwd, heel gezellig uit. Het is Interessant te zien, hoe met de ruimte gewoekerd is en alles op een zoo klein mogelijke plaats is ondergebracht. Katholieke Verkenners. De Katholieke Verkenners van Ne derland zijn Zaterdag en Zondag ln Den Bosch bijeen geweest voor het houden van hun tweede wapenschouw. De eerste was in 1931 te Utrecht ge houden. Zaterdagmiddag had op het Paradeplein een indrukwekkend défilé plaats, waarbij o.a. tegenwoordig waren vertegenwoordigers van het gemeente bestuur mgr. F. Hendrikx, vicaris- generaal van het bisdompater mr. dr. J. Beus, S. J. hoofdverkenner geestelijke, staatsraad J. Rambonnet. Des avonds hadden op het Vonk- en Vlamterrein onder groote belangstelling van het spubliek demonstraties plaats betrekking hebbend op het verkenners wezen, waarna om circa 9 uur een kampvuur werd aangemaakt. Staatsraad J. Rambonnet, hoofdveikenner van Nederland, alsmede prof. dr. Alph Steger hebben hierbij het woord ge voerd. Des Zondags om half elf heeft Z. H. Exc. mgr. A. F. Diepen voor de honderden leidsters een plechtige H. Mis gecelebreerd. Des middags vereenigden de deel nemers zich aan een Brabar.tsche koffietafel 'waarbij o.m. mr. F. J. van Lanschot, burgemeester van Den Bosch, het woord voerde Om 2 uur ving in het Concerlgebouw de algemeene ver gadering aan onder leiding van den hoofdkwartier-commissaris v. Leeuwen uit Den Haag. Op deze vergadering heeft prof. dr, F. Weve O. P. een rede uitgesproken waarna ook mgr. Diepen een toespraak hield. De nationale dagen werden besloten met een plechtig Lof in de kathedrale basiliek van St. Jan gecelebreerd door den doorl.en hoogeerw.heer mgr. F. N. J, Hendrikx, vicaris—generaal van het bisdom Den Bosch. R.K. Volkspartij en Kath. Dem. Bond. Zaterdag j.l. kwamen te 's Graven- hage bijeen vertegenwoordigers van de besturen van de R K. Volkspartij en van den Kath. Democratischen Bond. Aanwezig waren de dagelijksche besturen van beide partijen met uit- zondering van den penningmeester van eerstgenoemde party, die verhin derd was. Door alle aanwezigen werd princi piële overeenstemming bereikt. Men was eenparig overtuigd van de wen- schelijkheid van een fusie van beide pariyen en men werd het ook eens over de voorwaarden van een vereeni ging. Concrete voorstellen dienaangaande zullen thans aan de besturen der beide pariyen worden voorgesteld, waarna de partycongressen de definitieve beslis- sing moeten nemen. Sardjono neemt Kamerlid maatschap aan, Het Centraal stembureau heeft thans een telegram van Sardjono uit de straf kolonie Digoel ontvangen, waarin deze communist meidt, dat hij zyn benoeming tot lid der Tweede Kamer aanneemt. De origineele KING Peper munt. KING kweekt eiken dag nieuwe optimisten, dank zij de opwekkende en verkwik kende eigenschappen, die het bezit tengevolge van de berei ding uit een edel natuurpro- duet. Ook U zult KING waar- deeren,eenerzijds als een goed- koope lekkernij met een heer lijke smaak en geur, anderzijds om de verfrisschende werking, die er van uitgaat. KING Pepermunt. keurig werk verricht, vooral in afdee ling 3 het manwerk werd menig staaltje van keurige dressuurkunst vertoond-, dat ieders bewondering afdworg. Afd. 2 het waterwerk, kon ter plaatse wegens gebrek aan water niet worden verricht. Als keurmeesters fungeerden de Heeren J. C F. van Helsiand Inspecteur van Politie alhier en A. Steenbergen uit Waalwijk. De uitslag van de gehouden wed stryden was: J Jansen Kaatsheuvel, Bouvier, Alex 229 punten le prys, Chr. Merkx Kaatsheuvel, Belg. Herder, Breston 205 punten 2e prys, J. Brekelmans Kaatsheuvel. D. en Belg. Herder, Duo, 200 punten 3e prijs. M. van Dongen Kaatsheuvel, Belg Herder. Kunl 179 punten 4e prys, A Jansen Kaatsheuvel, Terv. en Belg. Herder, Prins 159V2 punt 5e prijs. De honden welke resp. den 1, 2.3, en 4en prys op deze wedstryden heb ben behaald zyn, nu deze zyn gekeurd door een bestuurslid van den K N P V., vrygesteld van de verplichte voorkeu ring tot toelating voor het certificaat politiehond. In Memorlam M. Musters. Kaatsheuvel, 16 Mei 1933. Politiehonden wedstrijden. Zondag jl. hadden op den Horst bij café de Wed J. van Berkel groote Politiehondenwedstryden plaats, van de Ver. .De Trouwe Hond". De politiehondenwedstryden mogen tlch telkens in 'n grootere belangstelling van de zyde van het publiek verheu gen, ook thans weer waren honderden •laar den Horst getrokken om deze wedstryden by te wonen. De vooroefeningen in den voormid- 'g gehouden hadden veel van het "echt weer te lijden. Namiddag toen "el weer eenigszins opklaarde werd Na een kortstondige ziekte overleed hedenavond vry plotseling de Heer M. J. Musters, in leven Qemeente-Ontvanger van de gemeente Loonopzand. Zyn plotseling verscheiden, na slechts een ziekbed van een tiental dagen, bracht by de tyiing van zyn afsterven heden avond allerwegen ontsteltenis De overledene was een man die op algemeene achting der burgery mochi bogen. Nog tljder.s zyn ziekte eerst zyn acht en veertigste jaar ingetreden mogen we zeggen, dat hij geheel zijn le ven geleefd heeft in en met Kaatsheuvel. Op 1 Januari 1907 deed hij zyn intrede op het Secretarie als 2e amb tenaar, waarnaast hij werd benoemd als schatter der dranklokaliteiten. Na den dood van den Heer P. Couwenberg, werd hy op 1 januari 1914 benoemd tot Gemeente Ontvanger der gemeente Loonopzand, waarnaast hy tot 1 Maart 1920 als ambtenaar ter secretarie alhier werkzaam bleef. Als Gemeente Ontvanger was hy een ambtenaar met de stipate plichtsbe trachting en een ongerepte eerlijkheid Naast zyn ontvangerschap was de overledene sinds Maart 1920 mede firmant van de schoenfabriek der Fa. van der Linden-Musters, waarin hy zich speciaal met de administratie belastte. In het verenigingsleven ter plaatse was hy lid van den R. K. Bond van Schoenfabrikanten, secretaris van het oude gezelschap Amoenitas. Bij plechtigheden in de Kerk was hij steeds als trouw lid van de Eere. wacht van het H. Sacrament op zijn post. De overledene laat een vrouw en vier kinderen achter, die thans opeen leeftijd kwamen, dat zy juist de lei ding van een Vader behoefden. R.l.P. Barakconcours T.B.C. Hedenavond werd het Barakconcours door de TBC Vereeniging alhier in de vier café's aan den Horst gegeven officieel gesloten. Ook dit concours is evenals de an dere een groot succes geweest en ge tuigt andermaal van het medeleven der bevolking in het werk der T.B.C com. missie. De uitslag was: 1ste pr. met 86 pnt. B. v. Berkel, een gratis aanslui ting met luidspreker aan de plaatselijke radiocentrale, gratis beschikbaar ge steld door de Radio-centrale, 2de pr. met 83 pnt. C v. Wanrooy, 3de pr. met 81 pnt. C. Moreval, 4de pr. met 81 pnt. J. v. Laarhoven. De prys van de aan het concours verbonden gratis verloting viel ten deel aan den heer J. Couwenberg. in totaal bracht dit concours f 107.70 op. De Voorzitter der T.B.C.-Commissie sprak een kort woord van dank en aanbeveling. Besmettelijke Ziekte. In het gezin van K. van de W. in de Berkdykschestraat alhier is een ge val van besmetteiyke ziekte diphiherie geconstateerd". De wetteiyk voorgeschreven maat regelen zyn getroffen. Werkloosheid. Op het Bureau voor Arbeidsbemid deling en Werkloosheidsverzekering stonden Maandag 23 personen als geheel en 51 personen als gedeeltelijk werkloos ingeschreven. Het aatal ie- werkgestelden in de gemeenteiyke werkverschalfing bedroeg over de af- geloopen week 93. Martavereentgtng. De propagandadag door de Maria, vereeniging Zondag jl. gehouden is een der best geslaagde dagen geweest van onze vrouweiyke R.K. Drankbe- sirijding. Bijna alle leden hadden beantwoord aan den oproep om met een H Com munteden dag in te zetten. De Hoogmis werd tot inteniie der drankbestrijding opgedragen. ln het plechtig Lof zong de zangclub „De Nacntegaal" op verdlensteiyke wyze de gezangen. De vergadering in het Patronaat daarna gehouden stond in het teeken van de grootste belang stelling. Na het openingswoord van de Presidente liet zich De Nachtegaai opnteuw hooren met een tweetal koor- werkjes, die een dankbaar applaus verwierven. Mevr. Brouns van Besouw hield een groote lezing over .De taak der Vrouw", waarin zy veel aan onze begaafde schrijfster van vrouwenlec- tuur Mevr. Steenhoff—Smulders ont leende. Jammer dat voor velen de lezing te lang scheen te duren. Vooral achter in de zaal hadden verschillende dames niet de noodige beheersching om iu stilte het schitterend betoog van de spreekster te volgen. Dit biyii in onze vrouwenvergaderingen nog steeds voor de velen, die gaarne van hur.ne belangstelling blijk geven, een groote ergernis. De tooneelclub der dames voerde onder regie van den heer M. de Vries het boetende tooneel- spel „Familiejuweelen" van Weyers en Grosveld utt. Het spel door de dames gegeven getuigde van goede leiding en veel toewydtng. Het dank baar applaus was welverdiend. Als toegift volgde „Een prettige dienst", een klucht, die fameus in sloeg. Martavereentgtng. Van andere zijde schrijft men on9 Zondag hield de Mariavereeniging haar jaarlijkschen grooten propaganda dag voor de drankbestrijding. Aan de zeer druk bezochte verga dering ging een plechtig Lof vooraf, waarbij de liturgische gezangen werden uitgevoerd door het dameskoor der Mariavereeniging. De presidente mej. A. Verhiel leidde de bijeenkomst in met een keurig openingswoord en het gebruikelijke gebed der drankbestrijding. De ver gadering deed staande een gebed voor het herstel van den geestelijken bonds adviseur den HoogEerw. Heer N. v. Riel, pastoor te Waalwijk. De bijeenkomst werd mede bijge woond door kapelaan Rietra, geestelijk adviseur der- plaatselijke afdeeling, en werd opgeluisterd door zang van het dameskoor, waarbij bijzonder de fraaie stemmen der dames M. v. d. Dungen en M. Berzeveld uitmuntten. Mevr. W. Brouns van Besouw uit 's Bosch hield een voor dezen dag ge- eigende voordracht in verband met de Meimaand en wijdde een „In Memo- riam" aan Mevr. A. Steenhof-Smulders, die met Mgr. Dr Alph Ariëns het werk der drankbestrijding in Nederland begon. Ter herdenking van deze pas overleden begaafde dichteres hield mevr. Brouns van Besouw haar voor dracht in de sfeer der poëzie en ont wikkelde het program der katholieke vrouwen voor dezen tijd in een be schouwing over de vier jaargetijden 's levens lente de bruid, zomer de echtgenoote en moeder, herfst met de eerbiedwaardigheid der in den strijd verworven deugd en goed Roomsche praktijk des levens, en ten slotte winter in voorbereiding tot den overgang naar het Beloofde Land. Geheel in de gedachte van den offergeest in de drankbestrijding be toogde spr, de noodzakelijkheid van den terugkeer naar de eenvoud en de versobering, als eerste vereischten tot herstel van het geschokt maatschappe lijk evenwicht. Na de pauze werd de vergadering vergast op twee mooie tooneelstukjes „Familiejuweelen" en „Een prettige dienst". En of die insloegen Buitengewoon goed en vlot spel. Jammer dat door samenloop van omstandigheden, vooral door de drukte, de vergadering eerst drie kwartier later kon beginnen dan was aangekondigd. Daarvoor moest over het geheel worden ingeboet. Maar 't was een prachtig geslaagde dag. Aan het bestuur der Maria vereeniging onzen dank. Duivensport. Zondag hield de Kaatsheuvelsche Concoursbond, gevestigd by den heer Jan van Dun een wedvlucht voor oude duiven vanuit Halie. Duurder dan een huishouding Lostyd 8,20. De eerste duif werd geconstateerd 10 4 35 uur, de laatste duif 10 53 18. De uiislag was als volgt; J. van der Linden 1 28 32 69, H. Snoeren 2 16 27 74, B. de Bruyckere 3 36 66 88, J. KemmereH 4 43 61 70 73, W. Kemmeren 5 25, B Kemmeren 6 30 34, TH. Damen 7, Th. Emmers 8 9 29 77, H. Netten 10 55 83, J. Opperman 11 57, P. van Es 12 14 22 C. van Boxtel 13 44 80, C. Zyimans 15, Fr. van den Assem 17 45 60. J. Zyimans 18, P. Kemmeren 19 33 68 82, Ch. Steenbergen 20 53 78 M. Soeterboek 21 87, A. Snaphaan 23' M. Zacht 24 37 56. J. Laros 26 91 M. B/okx 31, M. Damen 35, L. van Mosselveld 38, J, van Dongen 39 51 62, J. Couwenberg 40 41 42 67, |os. Valk 46, W. van der Ven 47, H. Cou wenberg 48 75. H. Hendriks 49 58 71 89, J. Snoeren 50, P. Llgtvoet 52, C. de Bondt 54. Jos. Pynenburg 59 A. van der Ven 62 72 86, Jac. Vloe mans 64, Fr. Snoeren 65, Anr. Pynen burg 76 79 85, Fr. Snoeren 81, Jos. Vrinten 84. Jud. Donders 90. SPORT. VOETBALSPORT. DE VOETBALCOMPETITIE. WAALWIJK. W. S. C. JULIANA. DRUNEN. KAATSHEUVEL. NEERLANDIA. CAPELLE. WIELERSPORT. WAALWIJK. WIELERBAAN DONGEN. in meer kleuren- en gouddruk behoeft men niet in Amsterdam of elders te bestellen. Wij leveren ze in de b e s t e en m o o i s t e uitvoering, speciaal in gouddruk, aan zeer voordeelige prijzen. de voorhoede danig was ver- Wanneer muizen zich toegang weten te verschaffen tot Uw provisiekast, slinken de voorraden veel sneller dan wanneer een groote familie er van eet. Muizen zijn tevens verspreiders van besmettelijke ziekten, zoo- dat het niet alleen eigenbelang maar ook plicht is dit ongedierte te bestrijden. Geen (kat of val is in staat vijftig muizen in één nacht te vangen, doch met één doosje Rodent verdelgde de Heer A. te K. in 2 avonden 113 muizen. Rodent faalt nimmer; het trekt muizen en ratten onweerstaanbaar aan en reeds het eerste hapje ls doodelijk. Koop dus nog heden een enkele doos k 50 et of een dubbele doos k 90 ct. en morgen zult U van dit ongedierte bevrijd zijn. importeurs: rirma B. Meindersma, Den Haajt A 46 PSV en Feüenoord Herstellen zich. Middelburg blijft op het goede pad. Baardwijk stelt teleur. De goede prestatie van PSV tegen de Oostelijke kampioenen heeft velen in liet Zuiden weer een vleugje meer hoop gegeven. Al is de kans dat PSV tenslotte nog op den titel zal beslag leggen maar heel gering, ondanks dat heeft de overwin ning weer wat meer vertrouwen in de ploeg ge geven. Wij geloovcn dat de Zuidelijke club nog een hartig woordje zal meespreken. Fcijenoord won met groote cijfers van Stormvogels, waar door nu Go Ahead, Fcijenoord en Stormvogels op dezelfde hoogte stanu. In het Zuiden gaat liet er steeds meer op lijken dat Middelburg haar positie als eerste klasser zal weten te handhaven. De club won nu weer van Hero en gaat dus met 3 overwinningen stevig aan den kop. Prnctlsch heeft zij alleen van VVV nog gevaar te duchten en het is dan ook te ver wachten dat de ontmoeting tussclien deze twee clubs te Middelburg de beslissing zul brengen. De Venlosche ploeg handhaafde Zondag haar po sitie door Juliana een nederlaag toe te brengen. We zakken vervolgens af naar de promovendi der derde klasse en daar lijdt het o.i. geen twij fel meer of de Elndhovensche club Picus zal de overwinnaar worden en in de 2e klasse terug- keeren. Den moeilijkste» wedstrijd, die tegen de degradanten in Tilburg, wonnen de Eindhovena- ren Zondag en daardoor staan zij nu op alle ove rige gegadigden reeds twee punten voor. Baardwijk ondervond dat het in de promotie ronde lang niet meevalt. Voor haar was het een nadeel dat haar aanvoerder niet van de partij kon zijn. Met 63 verloren de gcel-zwarten hun eersten wedstrijd tegen Zalt-Bommel. De uitslagen zijn: Kampioenschap van Nederland. FcijenoordStormvogels 40 PSVGo Ahead 21 HET ZUIDEN. Promotie 2e klasse. HeroMiddelburg 24 VVVJuliana 21 2e Klasse A. Breda—RBC i 1 Dongen—TSC 1—1 Promotie 3e klasse. ZeelandiaBoeimeer 34 GUDOKPicus 2S Zaltbommel—Baardwijk g_3 Standenlijsten Kampioenschap van Nederland. Go Ahead 3 2 0 1 4 9—3 Feijenoord 3 2 0 1 4 G—5 Stormvogels 3 2 0 1 4 4—6 P- S- V- 3 1 0 2 2 5—6 Velocitns 2 0 0 2 0 1—5 Promotie 2e klasse Zuid. Middelburg 3 3 0 0 6 12—4 V V V 3 2 0 14 6—3 Juliana 3 1 0 2 2 5—9 Hero 3 0 0 3 0 3-10 Promotie 3e klasse Zuid. Plcus 2 2 0 0 4 9—3 Zaltbommel 2 10 12 79 GUDOK 10 0 10 2—3 Baardwijk 1 0 0 1 0 3—6 Wij vernemen dat de wedstrijd WSCF C Turn hout, waarvan wij reeds melding hebben gemaakt, zal worden gespeeld op Donderdag 25 Mei a.s. Hemelvaartsdag. De eerste promotiewedstrijd in Zaltbommel heeft voor onze geel-zwarten geen succes gebracht. Als 0111 half 3 scheidsrechter Horsten beginnen blaast, verschijnt Zalt-Bommel volledig, terwijl Juliana 1 invaller telt voor den aanvoerder J. Wil helm, waardoor zwakt. De eerste minuten gaat de bal van doel tot doel, waarbij de verdedigers tijdig weten in te grijpen. Na 10 minuten spelen weet Zalt-Bommel bij een doorbrank te doelpunten, 1—0. De Jullana- spelcrs blijven hard doorwerken en binnen 10 mi nuten weten rechtsbinnen en rechtsbuiten den stand op 1—2 te brengen. Zaltbommel onderneemt ook enkele gevaarlijke aanvallen en weten gelijk te maken, 22. Dan wordt de Juliana-voorhocdc nog verschillende mooie kansen geboden, maar zij weet deze niet te benutten, hoewel de Zaltboin- mcl-verdedigers op gelukkige wijze hun doel schoon weten te houden. Bij Zaltbommel vallen de kansen beier uit en binnen 10 minuten weten zij 3 doelpunten te ma ken, 5 2, met welken stand de rust aanbreekt. Ondanks den grooten achterstand wordt direct flink aangepakt en het Znltbommcldoel ls telkens in gevaar en is hel onbegrijpelijk dat er geen doelpunten vallen. Na 10 minuten spelen brengt de linksbinnen met een hard schot den stand op 5—3. Juliana zet er nu alles op en de Zaltbommel- achterhoede moet telkens Ingrijpen. Dan komt echter weer een doelpunt waar het niet verwacht werd en weet Zaltbommel nogmaals te doelpun ten, 63. Ondanks dezen achterstand wordt toch nog hard gewerkt en het geluk zit ook de geel zwarten niet mede, als de Zaltbommel keeper een bal voor doel laat vallen en de centervoor nog ongelukkig overschiet en ook de Julianaspelers op het zware klelveld niet zoo goed uit de weg kun nen, verstrijkt de tijd zonder dat nog verandering in den stand komt. Juliana speelde een van de slechtste wedstrijden van heel de competitie en Zaltbommel verdiende de overwinning hoewel de uitslag geflatteerd was. Voor Zondag a.s. Is de returnwedstrijd al vast gesteld en wordt de promotiewedstrijd Baardwljk- Zaltbommcl op het Jullann-terrein gespeeld. Zaterdag hopen wij op dezen wedstrijd nog na der terug te komen. Dc wedstrijd tusschen de voetbalclub De Zwalu wen 2 en VJC 1, belden alhier, die Zondag vriend schappelijk werd gespeeld, werd gewonnen door De Zwaluwen met 40. Dc Sporters 1, alhier, versloegen Zondag HVV 1 uit Waalwijk met 71. VJC 2 speelde een zeer geanlmecrden wed strijd tegen Excelsior uit Vught. Excelsior zege vierde met 30. Donderdag 11 Mei hield de voetbalver. Neerlan- dla haar 3c Jaarvergadering. Omstreeks 7 uur opende de Voorzitter de heer J. Kerst de vergade ring en heette alle aanwezigen welkom. De Voorzitter sprak ln zijn openingswoord zijn groote voldoening cr over uit, dat al dc leden waren opgekomen. Daarna werd door den Secre taris, den heer M. J. van der Schans, een goed verzorgd jaarverslag uitgebracht, hetwelk met 'n flink saldo sloot. Daarna werd overgegaan tot bestuursverkie zing. Het bestuur werd gekozen als volgt: Voorzitter: J. Kerst; le Secretaris C. de Rooij 2e Secretaris M J van der Schans; Penningmees ter A. de RooyElftnl-comm. C. Rozcnbrand, A, van der Schans en M van der Schans, aanvoer der J van der Schans Dz. Daarna werd dc avond gezellig doorgebracht cn om 10 uur sloot de Voor zitter dc vergadering en keerden allen zeer vol daan huiswaarts. Dinsdagavond speelde dc sportclub CSC uit Ca- Pelle 'n vriendschappelljken wedstrijd togen Neer- landia uit Kaatsheuvel. CSC won met 41. 25 Mei Hemelvaartsdag. De directie der Wnnlwijksche Wielerbaan heeft voor een uitgezocht program gezorgd, zoowel voor amateurs en onafhankelijken als nieuwelingen. WIJ noemen slechts: Fr Slants, Ph Reijndcrs, Wachtmnns, Heeren, van Glls, Pellenanrs, Helle- mans, van der Heijden, C Slants cn J Martens. Nieuwelingen: L Barens, L Mecrts, België, A Slants, de Moor, Gebrs. Pol, Rosenbrnnd Dalnieicr, van Tilburg, Luitgnnrdcn, Zevenbergen, Knuist, v. Gecnen, F Zijlmnns, G van Boxtel, Kaatsheuvel, de Vaan, Brocks, van den Berg, van der Heijden. De wedstrijden vangen aan om half 3. Het zal er weer vol loopen. Frans Slnats schijnt op het sprinten verlekkerd te worden. I11 Cnpcllebrug namelijk werd hij In een sprintwedstrijd 2, achter van Braggehout cn in de 80 K.M. koppelcourse met Th vnn Oers no. 2 achter Meisschaart-de Schipper, met een verschil van 2 punten, zoowaar een prachtprcstatle. In den koppelwcdstrijd te Dongen bij De Zwa luwen wisten dc Gebr. Pol de 3e plaats te bezet ten. Jammer was het, dat A Slnats die met de Moor op 2 ronden voorsprong lag, wegens ziekte op moest geven. FRANS SLAATS. Naar „Dc Maandagmorgen" meldt, zal de Wnnl wijksche renner Fr. Slants op 10 Juni a.s. te Wnndrc in België een koppelwedstrijd rijden met als koppelgenoot de Belgische renner Lonckc. Ook aan de „Omloop van Bladel" die a.s. Zon dag verreden wordt zal Slants deelnemen, rijdt daar tusschen de meest bekende profs. onafhankelijken van ons land, van België, van Duitschland en van Tsjeclio-Slowakije. Op de Dongensche wielerbaan Dc Zwaluw wer den Zondag wedstrijden gehouden, waarbij de renners der W W C weer ettelijke successen be haald hebben. De uitslagen luidden: Sprintwedstrijd voor nieuwelingen: 1 Dc Moor; 2 Velt hoven, 3 Diepen, 1 D Pol, 5 van Lust, 6 Spierlngs. Achtervolging nieuwelingen over 20 ronden: 1 A Slants en G Pol, 2 vnn Hooff cn Nouwens. Sprint voor amateurs en onafhankelijken: l v. Zundert, 2 C Slants, 3 M Vrlens, 4 Vermalre, 5 var» Glls. Wedstrijd op eigen kracht voor onafhankelij ken over 60 ronden1 Reynders met 14 punten2 Rnsenbcrg met 9 p., 3 van Glls met 9 p., 4 W Pay- mnns met 8 p., 5 Mcrtens met 4 punten Koppelwcdstrijd voor nieuwelingen over ronden: 1 de Moor-van Leest met 6 punten; 1 ronde: 2 van Hooff-Diepen met 15 punten; Op 2 ronden: 3 Gebr. Pol met 5 punten; Op 4 ron den: 4 Velthoven-van Leest met 10 punten; 5 Splerlngs-Nouwens met 3 punten. Koppelwedstrijd voor amateurs en onafhanke lijken over 400 ronden: 1 P Reynders-v. Zundert met 18 punten; Op 3 ronden: 2 Vermalre-van Gils met 12 punten; 3 W Paymans-Vrlens met 8 punten; 4 J Mertens alleen. Op 7 ronden: 5 Rascn- berg-van Gils met 0 punten. HU 200 Op Schoendoos-etiqiietten

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 3