ATTENTIE. H. de Bont-v. Huiten In de as. week zal, met het oog or vacantie van ons personeel, der fradlth getrouw ons blad slechts éénmaal verschijnen en wel Zaterdag 15 Juli a. s. Heeren adverteerders en correspon denten gelleven hiermee rekening te houden en geen berichten voor 't No. van Woensdag in Ie zenden. ADMINISTRATIE. De notulen der vorige vergadering werden zonder opmerkingen goedge keurd. Jaarverslag. De secretaris, de heer G. Veltman bracht vervolgens zijn jaarverslag over 1932 uit. Daaraan is het volgende ont leend Bestuur. In het bestuur kwam in het afgeloo- pen jaar geen verandering. De Geestelijke Adviseur is de Hoog Eerw. Heer Deken van Riel, die thans helaas om gezondheidsredenen gedwon gen is, het werk van het Wit-Gele Kruis slechts van verre te volgen. Wij wenschen van ganscher harte, dat hij spoedig moge terugkeeren in de Ver- eeniging. Wijkverpleging. Deze werd waargenomen door de Eerw. Zusters van de Dochters van O. L. Vrouw van het H. Hart, t.w. Zr. Hil- legonda, Zr. ReinaTda en Zr. demen tia. Aantal patiënten in de wijk: 615 te gen 395 in 1931. Aantal verplegingen in de wijk 9906 tegen 7420 in 1931. Aantal patiënten in de kliniek: 309 tegen 254 in 1931. Aantal verplegingen in de kliniek 4013 tegen 3668 in 1931. Aantal uitgeleende artikelen 511 te gen 465 in 1931. Wijkkraam verpleging. De zusters Van Baal en Schamber- gen waren als wijkkraamverpleegsters werkzaam. Verpleegd werden 180 kraamvrouwen, wat 26 meer is dan in 1931 en 68 meer dan in 1930. Het aantal afgelegde bezoeken met verpleging bedroeg 3500, terwijl bo vendien 1080 huisbezoeken werden af gelegd. Consdltatie-bureau. De leiding van dit Bureau berust bij Dr. Wij er s. In 1932 werden ingeschreven uit Waalwijk 226 kinderen tegen 111 in 1931 en 11 uit omliggende gemeenten, wbtk getal in ïya Het aantal verleende consulten be liep 1332 in 42 zittingen. Tn 1931 was dit 765 in 48 zittingen. Bureau Praenatale zorg. Vanaf de oprichting, 19 April 1932, tot en met 18 April 1933 werd weke lijks de gelegenheid tot onderzoek open gesteld. Hiervan werd door 73 vrouwen ge bruik gemaakt, aan wie in totaal 224 consulten werden verleend. Deze cijfers pleiten zeer zeker voor het bestaansrecht van deze nieuwe en nuttige instelling. Hulp in de huishouding. Hiervan werd zoo druk gebruik ge maakt, dat aanstelling van een tweede kracht al zeer spoedig een dringende noodzakelijkheid werd. Financieele zorgen maakten uitbreiding schier on mogelijk. Aan allen, die het Wit-Gele Kruis op eenigerlei wijze hebben gesteund, be tuigen wij onzen welgemeenden dank. In het verslag wordt voorts een kort woord gewijd aan het jubileum van de Eerw. Zuster Hillegonde, die wel haast vijf jaar als ziekenverpleegster aan het Wit-Gele Kruis verbonden is. De Voorzitter onderstreepte de hul de die de secretaris bracht aan Zr. Hillegonde, doch hij legde er daarbij den nadruk op dat deze hulde tevens uitging naar de andere zusters, die zich aan het heilzame werk gegeven hebben. Spr. bracht den secretaris dank voor zijn verslag. Finantieel verslag. De penningmeester, de heer C. Pul lens, gaf daarna een overzicht over de financiën. De ontvangsten bedroegen in totaal 9588.92, waaronder saldo 2156.57, contributie 2304.01, subsidies 2677, verlossingen 1923.50, hulp in de huis houding 228. De uitgaven beliepen in totaal 9588.92, waaronder: salarissen 5188.48, huren 299.96, verplegings- artikelen 297.59, T.B.C. 65.25, bij drage Cons. Bureau 250, hulp in de huish. 520. Het resteerende saldo bedroeg 2145.95. De inkomsten der afd. Ziekenver pleging bedroegen totaal 7413.79 en van de afd. Wijkkraamverpleging 2175.13; de uitgaven voor deze bei de diensten waren resp. 6263.79 en 3325.13. Van de controleurs de heeren Drs. de Vries en J. Siemer, was schriftelijk de mededeelins ontvangen dat de boe ken en bescheiden in de beste orde wa ren bevonden. De voorzitter dankte den penning meester voor zijn uitstekend beheer. Bestuursverkiezing. Aan de orde kwam de verkiezing van 4 bestuursleden wegens periodiek aftreden van mevr. Hoffmans, mej. Gragtmans en de heeren A. v. Mierlo en A. Ver wiel. Volgens het huish. reg lement werden de aftredenden herko zen verklaard, daar geen candidaten- lijsten zijn ingediend. Voorts moest het bestuur met één lid worden uitgebreid om zoodoende een oneven getal te krijgen (11). Bij enkele candidaatstelling werd als nieuw bestuurslid gekozen mevr. Hen- ei rikx-Trimbach. Tot leden der controle-commissie werden voor 1934 opnieuw aangesteld de heeren Drs. de Vries en J. Siemer. Contributieverhooging. Aan de orde kwam hierna het be stuursvoorstel tot verhooging der con tributie. De voorzitter lichtte dit voorstel toe. In meerdere bestuursvergaderingen zijn de financieele moeilijkheden der ver- eeniging onder het oog gezien, en is de vraag gesteld, wat gedaan zou moeten worden om de begrooting in evenwicht te brengen. Voor 1934 becijferde spr. een tekort van 1300.dat onmoge lijk door bezuiniging gedekt zal kun nen worden. Er rest dus alleen ver hooging van contributie, al moet spr. toegeven dat dit in dezen tijd zeer be zwaarlijk is. Het bestuur wilde daar om de jaarlijksche minimum-contribu tie brengen van 1.50 op 2.50. Spr. hoopte daarbij dat diegenen die tot he den wat meer bijdroegen als de mini mum-contributie, deze gewoonte in de toekomst zullen blijven handhaven. Als tegemoetkoming aan werkloozen en diegenen wier gezinsinkomsten zoo laag zijn dat zij. onmogelijk meer kun nen betalen, zal voor dezen met 1.50 genoegen worden genomen. Diegenen, die voor deze uitzonderingsbepaling in aanmerking willen komen kunnen zich dan bij een der bestuursleden opgeven. Dev heer J. Siemer was in beginsel tegen verhooging der contributie. Uit het inleidend woord van den voorzitter leidde spr. af dat er een tijdelijke in zinking van middelen was, vooral door verlaging der subsidie. Liever dan een contributieverhooging zou spr. daar een tijdelijke verhooging van inkom sten tegenover stellen, b.v. door het houden van een tentoonstelling of fancy-fair. De voorzitter antwoordde dat het bestuur een en ander 'rijpelijk heeft overwogen, doch dat het van meening is dat men met deze tijdelijke vergroo ting van middelen niet voldoend baat is. De verhoogmi^a slist Spr' .6 welke_j*/™e,1-,k en hlJ wees er op ,n unstige positie de vereen, nog üfiièert, ten opzichte van die in an dere plaatsen, waar reeds lang als mi nimum 2.50 of 5.betaald wordt. Spr. voegde er nog aan toe dat met verschillende zuster - vereenigingen over de verhooging gesproken is. Ook het bestuur van die vereeniging wilde een gelijke verhooging toepassen en daartoe aan de alg. vergadering een voorstel doen. Mocht dit voorstel on verhoopt niet worden aangenomen, dan is die vereeniging zoo loyaal geen „overloopers" van het Wit-Gele Kruis aan te nemen. De heer Siemer kon zich na deze toelichting met het voorstel vereeni gen, doch beval het kweeken van extra inkomsten aan, daar ook 1933 een te kort zal opleveren. De heer Drs. de Vries vroeg het be stuur te trachten van de meer gegoe den een hoogere bijdrage te krijgen. Daartoe beval hij als middel aan een supplement bij de gewone kwitantie. De voorzitter zeide toe dit advies te zullen overwegen. De heer Schambergen kon zich bij het voorstel neerleggen, doch vroeg zich af of het niet beter was met de beslissing over de kwestie te wach ten en een nieuwe vergadering uit te schrijven. De voorzitter was hier persoonliik ♦egen. Hii achtte dit niet noodzakelijk daar voldoende publiciteit aan de agen da is gegeven. Wenscht de vergadering echter uitstel, dan zal spr. zich daarbij graag neerleggen. De Z.E. Pastoor Buys vroeg het be stuur het houden van een loterij te overwegen, zulks om het tekort over 1933 te dekken. De voorzitter was dankbaar voor dit advies. Het bestuursvoorstel werd aangeno men. Rondvraag. Bij de rondvraag bracht pastoor Buvs zijn hiizonderen dank aan Zr. Reinar- da, die inmiddels naar de Missie is vertrokken, voor de buitengewoon liefdevolle wijze, waarop zij hem ver- nleegd heeft. De heer Siemer maakte nog de op merking dat vergeten was den penning meester decharge te verleenen voor ziin beheer. Namens de controle-com missie zeide spr. nogmaals dat boeken en bescheiden in de beste orde waren bevonden. De voorzitter antwoordde dat het verslag der commissie reeds stilzwij gend de dechaTgeering inhield. Met een dankwoord sloot de voor zitter daarna deze jaarvergadering. R.K. H.B.S. 3 en H.H.S. 5 te Waalwijk. Voor het eindexamen der R.K. H.B.S. 3-j. c. te Waalwijk! zijn geslaagd: G. v. Delft, H. Donker, P. v. Loon te Waal wijk; J. de Bruin, A. IJpelaar en A. 1 Schalken te Kaatsheuvel; F. Carpay te Heusden; C. v. d. Griendt te Oudheus- ;den; A. de Bruyn te Raamsdonk en C. Nieuwenhuizen de D. Verhagen te Sprang-Capelle. Afgewezen 3. R.K. H.B.S. 3 en H.H.S. 5 te Waalwijk. Overgangsexamens 1933. Van de le klas naar de 2e klas zijn bevorderd A. Christ, J. Gruppelaar, E. v. d. Hammen, A. v. d. Heuvel, J. v. Kempen, L. Klerx, J. Klijberg, J. Langermans, F. v. Liempt, J. Wildeman en T. Dicks te Waalwijk; C. Boelen en F. Kitselaar te Drunen; A. v. Bommel te Hedikhui- zen; C. Heijs en J. v. Nieuwstadt te Kaatsheuvel; H« Leijten te Heusden en P. v. Mol en J. Renniers te Geertrui- denberg. Afgewezen 9. Van de 2e naar de 3e klas zijn be vorderd J: v. d. Dungen, A. Hamers, W. Klij berg, G. Maas, B. Mombers, H. Oud- kerk. N. Proveniers, W. Pullens, R. de Ruyter, C. Spitters, L. Tecker, F. de Vaan en .1. v. Zeist te Waalwijk; H. de Bont te Waspik; A. v. Laarhoven, A. I.eijsten en F. Tuerlings te Kaats heuvel. Voorwaardelijk in de 3e klas toege laten: J. Bank en H. v. lersel te Waalwijk. Afgewezen: 3. Van de 4e naar de 5e klas bevorderd H. Couwenbergh te Waalwijk; P. Peters te Nieuwkuik; C. Poppelier te Waspik en G. v. Spelde te Raamsdonk. Afgewezen: 1. Gevonden voorwerjyen. Op het bureau der gemeente-politie zijn inlichtingen te bekomen omtrent de navolgende gevonden voorwerpen: nikkelen vulpenhouder; pakje scheer mesjes, zilveren halsketting met me daille. j Botsing. De voermansknr van C. Pot ramde gisteravond een handkar die met meu bels beladen was. Een kast werd bij den val ernstig beschadigd. Grootestraat Telefoon 109. HET ADRES voor een 364 BETERF.H"ytP!*'lfi,i i f'DiNG L ie hamel ijkt Opvoeding. Woensdagavond vergaderde de Com missie voor de Lichamelijke Opvoeding In deze gemeente. :>n zijn jaarverslag betreurde de secretaris, de heer Dr Langtmeijer, den achteruitgang der cursussen. Het aantal deelnemers is van 120 tot 50 gedaald. De oorzaak van dezen achteruitgang werd voor een groot deel gezocht In de slechte tijdsomstandigheden, waarom besloten werd de contributie bij wijze van proel neming van 7 tot 5 cent per week te verlagen. Het nieuwe lid der commissie, de heer jacq. Spijkerman, werd door den voorzitter, den W.Eerw. heer Sanders, gt Y.istalleerd De Commissie besloot voorts in overleg te treden met de Commissie van Toezicht op het Lager Onderwfls over den toestand van het onderwijs in lichamelijke oefening op de lagere scholen. In verband hiermede zal de Commissie binnen korten tijd weer bijeen komen. DRUNEN. Door het gemeente- besiuur alhier worden ernstige pogingen het werk gesteld om voor onze gemeente de beschikking te krijgen over waterleiding. Deze week is aan alle woningen een circulaire ter onder- teekening aangeboden, ten einde een overzicht te krijgen, of er voldoende Interesse voor beslaat. Gedurende de maand juni werden voor den vleeschkeuringsdienst ter secretarie alhier aangegeven42 varkens en 30 runderen. Op het einde der vorige maand stonden bij 't agentschap der arbeids bemiddeling nog ingeschreven: 19 georganiseerde werkloozen, waarvan 16 als geheel en 3 als gedeeltelijk werkloos. In de werkverschaffing waren nog 15 oersonen werkzaam. SPRANG-CAPELLE (Voorm. Sprang). A.b, Z >naag des voormiddag» botf tien zal In de Ned. Herv. Kerk alhier leesdlenst worden gehouden, terwijl des namiddags 2 uur hoopt op te rreden Ds. Louwe Kooymans van Waalwijk. In de Geref. Kerk alhier hoopt a.s Zondag des voormiddags half 10 en des namiddags 5 uur in den Dienst des Woords voor te gaan Ds. J. C Hagen. Aan het hulpposikantoor alhier werd gedurende de maand Juni 1933 voor de Rijkspostspaarbank ingelegd f 4852 62, terugbetaald f 5927.81. Naar wij vernemen hoopt Ds H. Gunning E Bz. van Schoonhoven, beroepen predikant bij de Ned. Herv. Kerk alhier, Vrijdag 14 Juli a.s. een bezoek aan de gemeente te brengen ter kennismaking Des avonds hoopt Z Eerw. voor de gemeente op te treden. Bij onderhandsche aanbesteding is het bouwen van twee dubbele woonhuizen aan de Besoijenschesteeg alhier voor rekening van den heer J. Meijer, opgedragen aan den aannemer C. B. Timmermans alhier. CAPELLE. Voor de Ned. Herv. Gemeente alhier hoopt a s. Zondag op te treden D9. v. d. Vlught uit Drunen en wel de9 nam. half drie. 's Morgens half tien leesdienst A.s. Zondag de9 nam. 2 uur hoopt voor de Ned. Herv. Gemeente a. d. Loonschendijk op te treden Ü9. Guittart uit Raamsdonk. 's Morgens half tien leesdienst. Ü9. E. E. de Looze, beroepen predikant bij de Ned. Herv. Ge meente alhier, werd ook beroepen bij dé Ned. Herv. Gemeente te Vreeswijk. Tot kweekeling met akte aan de Chr. School a d. Loonschendijk is benoemd de heer P. J. de Rooij Pz. te Vrijhoeve-Capelle. RAAMSDONKSVEER. Gedurende de maand Juni werd aan het Post kantoor alhier ingelegd f 31561.70 en terugbetaald f 49903,76. In de maand Juni passeerden de Rolbrug over de Donge 1780 vaar tuigen met een totaal inhoud van 216779 ton. Zondag zal Ds. Guittart om han 10 optreden in de Dorpsche Herv. Keik en om 7 uur in die op 't Veer. Naar we vernemen werd den bouw van het Prot. Vereenlgingslokaal gegund aan dhr. A D. v. Suijlekom votsr de som van f5795. Dhr. J. Boezer Czn. slaagde voor Diploma A, Eindexamen Gymna- slum. Het zal Zondag 9 Juli a.s. een dag van bÈteekenis zijn. Zooals we reeds meidden zal dien dag het Con» gres worden gehouden der parochiale afdeelingen van de H. Familie in het dekenaat Geertruidenberg. In het Eere-Comité dat gevormd is hebben zitting genomen: Z. H. Exc. Mgr. A. F. Diepen, bisschop van den Bosch, beschermheer, de H.E, heer J. v. d. Hout, Deken en pastoor te Made, eere-voorzitter. Leden zijn de Z.Eerw. heeren H. J. Berkelmans, pastoor te RaamsdonksveerE. J, M. Janssens de Horion, pastoor te Dussen A. F. M. P. Lombaris. pastoor te MoerdijkH. (3 Hutjbers, pastoor le Wasnik- M', F. Senjj&iSr-£J5fGör"ië rlooge Zwaluwe f. F. M. Willaert, pastoor te Hank; A. J. v. d. Brekel, pastoor te Zeven- bergschen HoekP. J. v. d. Made, pastoor te Lage Zwaluwe, L. C J. M. van Heeswijk, pastoor le Raamsdonks* dorpW. J. van Kessel, pastoor te ZevenbergenV. C, v. d. Wee, pas toor te GeertruidenbergPater Hono- rius, rector Waspik Boven. Het Uitvoerend Comiié is samen gesteld ais volgtde Z.Eerw. heer V. C. v. d. Wee, pastoor te Geertrui, denberg. voorzitterde W.Eerw. heeren S. J. Morel, kapelaan te Zevenberg- schen Hoek, secretaris en A. v. d. Vaart, kapelaan te Raamsdonksveer, penningmeester. On half drie namiddag zal de stoet te Geertuidenberg opgesteld worden, die zal bestaan uit 1100 deelnemers. Een tiental afdeelingen van de H. Familie in het dekenaat Geertruiden berg en een viertal muziekkorpsen zullen met ontplooide vaandels en banieren door de straten trekken. Iedereen moet getuige zijn van deze groote manifestatie. Duizenden moeten zich Zondag verdringen rondom de spreekgestoelten. Twee bekende rede naars de Z.Eerw. H Gel. heer Prof. Hezemans en de ZEerw. pater W. jonckbloedt c s s r. zulten als sprekers optreden Moge het weer meewerken om deze groote manifestatie te doen slagen. De plaats voor een comsumpiie- tent voor het Muziek- en Zangconcours dat alhier de volgende maand wordt gehouden Is verpacht aan de hoogste Inschrijvers de heeren v. Houten en Weterings. In den loop van enkele dagen zullen alhier twee nieuwe kapperszaken verrijzen en wel in de Prins Hendrik, straat en op de Keizersdijk. Op 24 Aug. a.s. zal het echtpaar v. Dongen-Cornel zijn 40-jarig huwelijksfeest vieren. GEERTRUIDENBERG. Maandag middag werd in hotel Jansen alhier een vergadering gehouden van verte genwoordigers der gemeenten Geer truidenberg, Made c.a. Raamsdonk, Waspik en Zevenbergen, welke ge meenten behooren tot een rayon van het zuidfrdistrict van de Landelijke Commissie ter bestrijding van de gevolgen der jeugdwerkloosheid. Genoemde gemeenten werden met uitzondering der gemeente Raamsdonk door een of meer personen vertegen woordlgd In deze vergadering werd door Drs. v, d. Hout, secretaris van he tzulderdistrlct het doel en de wijze van werken uiteengezet. De indeeling in rayons is gewenscht met het oog op een gelijkmatige verdeeling der kosten en ter verkrijging van betere resultaten. Na besprekingen werd be sloten voor te stellen een wijziging te brengen In het rayon waarvan Geer- truider,berg als centrum-gemeente is aangewezen. Het kwam o.a. wensche. lijk voor Waspik in te deelen bi Waalwijk, terwijl Zevenbergen als centrum-gemeente bestemd zal worden voor eenlge gemeenten In de naaste omgeving van Zevenbergen. Hoewel in deze vergadering verder geen beslissingen zijn genomen is een inzicht verkregen in hetgeen de landelijke commissie beoogt en werd het voornemen gevormd verdere po gingen aan te wenden ook de jeugdige werkloozen in deze omgeving in de gelegenheid te stellen passende bezig, heden te vinden. HANK. Dinsdagnamiddag circa 5'/s uur had alhier een treurig ongeval plaats Eenige jongens waren gaan zwemmen in de Postsioot. Plotseling verdween de 19-jarige Johan Rijken, fabrieksarbeider alhier, in de diepte. Daar enkele personen die op het hulpgeroep met roeibooien kwamen toegesneld, mocht het gelukken nadat Rijken ongeveer 10 minuten te water had gelegen hem bewusteloos op den wal te brengen. Hier werd onmiddel lijk kunstmatige ademhaling toegepast, terwijl de pastoor van Hank en Dr. v. Vuure uit Dussen direct gewaarschuwd werden. Ter plaatse werd aan Rijken het H. Oliesel toegediend, terwijl Dr. van Vuure de behandeling voortzette. Na ruim 2 uur kunstmatige ademhaling te hebben toegepast kon Dr. v. Vuure niet anders dan den dood consfateeren. Het is een zware slag voor de ouders, daar hi] een oppassende jongen was. SPORT. W.S.C. Op het.door de Tilburgsche voetbal vereniging TAC uitgeschreven neder- laagtournooi is WSC erin geslaagd den wisselprijs, een prachtigen beker, voor het eerste jaar in haar bezit te krijgen. Een mooie prestatie als men bedenkt dat twee eerste klassers n 1 Longa en Willem II aan dit tournooi deelnamen. TAC slaagde erin alle wedstrijden te winnen. Daar WSC de beste cijfers behaalde i9 haar den beker toegewezen. De uitslagen waren TAC Longa 2 1 TAC—Willem II 3-1 TAC WSC 3-2 TAC Breda 4 0 R.W.B.—de Trekvogels Dinsdag 11 Juli ten half 7. Voor den wedstrijd RWB—de Trek vogels heeft het RWB-bestua" gemeend eenigszins te moeten ver- steiken, en zullen de spelers A. de ongh en G. Hens, beiden va? WSC, hun medewerking verleenen. Als men de opstelling van de Trekvogels nader beschouwd, dan zal het voor RWB zeer zeker een zwaar partijtje worden, waarvan ook nog wel wat te leeren zal zijn. De meeste spelers zijn le en 2e klassers, al zullen dan de beide internationals Wels en Lagendaal wel de meeste belangstelling genieten, Wels door zijn technisch hoogstaand spel, Lagendaal om zijn formdabel schot, die in Kopenhagen, Parijs en Antwerpen de schrik der doelverdedi- gers was en talrijke doelpunten ge- maakt heeft. Daarnaast staan nog een Westdljk, de Vries enz., spelers zooals men die in onze plaats maar zelden ziet. Wat zal RWB daartegen pres- teeren Het Is een feit dat men tegen een goede ploeg gewoonlijk het best voor den dag komt. Onze jongens zijn steeds in training geweest en dat is ook het geval met de beide WSC- speiers, welke zich ook niet onbetuigd zullen laten. Beiden zijn uitstekende spelers, die vooral hun hoofd hij het spel houden. Een en ander belooft voor onze plaats een bijzondere sport dag te worden, zooals wellicht niet meer zal plaats hebben. Scheidsrechter de heer Siasse. RWB komt als volgt uit W. v. d. Gouw, J. v. Veldhoven, A. de Jong, L. Passier, W.v. d.Pol, F. Pastier, G. Hens, A. v. Beek, P. Treffers, W. Snels, P. Hensen. Kermiswedstrijden op de Waalwijksche baan. Op de Waalwijksche Wielerbaan zullen as Donderdagavond te half zes groote wedstrijden verreden worden. Onder de deelnemers is ook Frans Slaats, die wij in langen tijd niet meer hier zagen rijden. Ongetwijfeld zullen velen hem, na zijn laatste successen' nog eens willen bewonderen, waartoe thans een mooie gelegenheid geboden wordt. Van de verdere deelnemers noemen wij, C. en A. Slaafs, J. Mar tens, Paijmans, Rovers van Erven, Princen, Vriens en Reljnen. Frans Slaats rijdt met zijn joigiien fiels-broer en wij zijn benieuwd hoe hij 't er met dezen koppeigenoot tegen de andere sterke koppels afbrengt. In de nieuwelingen races komen alle renners der Waaiwliksche Zwaluwen in de baan: Gebr. Pol. van Geenen, v. Boxtel, de Vaan, v d. Berg e a Ook de junioren zullen gelegenheid krijgen hun krachten te toonen. Een afwisselend program dus, dat een welkome attractie vormt, In de reeds zoo druk bezette kerm'sdagen. W. W. C. de Zwaluwen. Uitstag W. W. C. de Zwaluwen Woens dag j.l. Sprint Juniores. le serie 1 Banes, 2 Verhoofstad, 2e serie 1 Dollekens, 2 Camp, 3e serie A. Pol, 2 v. Zwietering. Finale sprint, 1 Dollekens, 2 Banes, 3 A. Pol. Sprint A klasse, 3 baanronden. le serie J. v. Geenen, 2 D. Pol, 2e serie de Moor, 2 A. Slaats, 3e serie 1 G. Pol, 2

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 10