RadioDrsgramma. Huiduitslag. SPRUTOL Zomer sproeten Anlo te Tilburg tegen een boom gebotst. Nabij .Dongewijk" op den Breda, schen weg onder Tilburg had Zondag middag een ernstig verkeersongeval plaats. Een auto, bestuurd door den heer V. uit Molenschot slipte en botste tegen een boom. De wagen reed daarna in een droge sloot langs den weg en kantelde. In de auto waren behalve de steen, fabrikant V., gezeten de heer en mej. O. beiden uit Molenschot en mej B uit Princenhage. Alle vier inzittenden liepen ernstige verwondingen op, terwijl de auto geheel in elkaar werd gedrukt. De heer V. bekwam een zware hersenschudding brak een arm en een been en had een diepe wond aan het hoofd. Zijn toestand is zeer ernstig. Ook de anderen liepen ernstige kwet. suren op Per ziekenauto van den G G. en G D. werden de gewonden naar het St. Elisabeths Ziekenhuis te Tilburg overgebracht Fatale familietwist in woon wagen ka mp. Vrijdagnacht omstreeks half een ontstond een familietwist in het woon wagenkamp te s Hertogenbosch. Een zekere v. d. D. kreeg in den woonwa. gen met zijn vrouw twist, die ernstig dreigde te worden, toen de man tot handtastelijkheden overging. De 19 jari ge zoon koos de partij van zijn moeder en ging den vader te lijf. De zoon werd toen door zijn vader buiten de woonwagen gezet, op zulk een hard handige wijze, dat hij bloedende ver wondingen opliep. Eenige woonwagenbewoners vonden den vader later badend in zijn bloed, bij den woonwagen liggen. Het bleek, dat de slagader van den linkerpols bijna geheel doorgesneden was Het slachtoffer werd op advies van den dokter naar het ziekenhuis vervoerd. De zoon werd in het Bureau van politie ingesloten. De vader wiens toestand in den beginne zich zeer ernstig liet aanzien, wil niet mededee- len, wie de dader is geweest. De zoon beweert zijn vader niet gestoken te hebben. Een mes of een scherp voor werp is niet op hem gevonden. De politie doet verder onderzoek. Het drama van Putbroek. De politie heeft in de bosschen bij Puth-Echt verschillende onderzoekin gen gedaan. Op verschillende punten werd in den grond gegraven. Naar het gerucht gaat, zou een en ander in verband staan met het feit, dat de boschwachter Van Elzen, die vorig jaar wegens moord tot twintig jaar gevangenisstraf is veroordeeld, en thans in de strafgevangenis te Leeuw arden is opgesloten, bekend zou hebben niet alleen dat hij destijds den moord gepleegd zou hebben, maar dat hij nog twee andere personen zou hebben doodgeschoten en in de bosschen be. graven. Men kon nog geen bevestiging krijgen van deze geruchten. Malversaties bij Volt. De politie te Tilburg heeft drie personen gearresteerd verdacht van het plegen van malversaties ten nadeele van de N.V. Gloeilampenfabri k .De Volt' te Tilburg. Gearresteerd zijn twee employé's van .de Volt" en een opkooper. De onregelmatigheden duurden reeds geruimen tijd. Aan den opkooper van oude materialen zouden door de beide employé's van .de Volt" regelmatig nieuwe materialen zijn verkocht. Valsclie munters ontdekt. Men melca uit Vcnio: De marechaussee van het Noord- Limburgsche grensplaatsje Arcen heelt in een leegstaande woning op de grens van deze gemeente en de gemeente Bergen (L.) bij een zekeren P. K. een complete installatie ontdekt voor het vervaardigen van valsch geld. Aange troffen werden een pers, een smidse, draaibanken, een zaagmachine en ver schillende andere machines, die gedre ven werden door den motor van een automobiel. Bovendien werd gevonden een groote groep staven en een hoe veelheid koperen schijven. Ook eenige vormen voor het gieten van 5 Mk. stukken zijn in beslag genomen. Storm te Boedapest. Het is Zondag te Boedapest ontzag gelijk warm geweest. De warmte is uitgeloopen op een onweer gepaard met een hevigen storm. Deze kwam zoo onverwacht en was zoo hevig, dat tal van booten op den Donau zijn omgeslagen, waarbij vier menschen zijn omgekomen. Voorts hebben vijf menschen, die bij het zwemmen door den storm verrast werden, den dood in de golven gevonden. Hittegolf in Finland. Volgens een mededeeling van het meteorologisch bureau is de hitte-golf, welke op het oogenblik in Finland i heerscht, de hevigste sedert de laatste honderd jaar. De gemiddelde temperatuur bedroeg de laatste dagen 90 graden Fahrenheit en er zijn geen teekenen, die er op wijzen, dat de temperatuur binnenkort zal dalen. DRUNEN. Maandag j.l. werd dooi de beide congregatie's afd. mannen en vrouwen liet jaarlijks patroon feest gevierd van den H. Aloysius. Des morgens kwart over zes werd door den ZeerEerw. heer pastoor Goossens, directeur der beide con gregatie's, een H. Mis opgedragen, waarbij door de leden de Holland- sche Mis werd gezongen. Het Aloy siusaltaar waaraan de plechtig heden plaats hadden was rijkelijk met bloemen gesierd. De H. Mis werd opgedragen voor de levende en overleden congreganisten. Onder de H. Mis had een alge- meene H. Communie plaats, vervol gens werd de zegen gegeven met het Allerheiligste, daarna vereering der relequie van den H. Aloysius. Het middenschip onzer ruime kerk was geheel gevuld, zoodat de opkomst der leden zeer goed te noemen was. Na de H. Mis vereenigden zich de meisjes in de groote zaal van hun vereenigingsgebouw, alwaar het ont bijt werd gebruikt. Na den middag had in de meisjes congregatie een feestelijke bijeen komst plaats waarbij een goed voor ziene koffietafel werd aangeboden. In de groote zaal der jongens congregatie en patronaat kwamen de leden om 6 uur bijeen alwaar zij aan het buffet een bon konden in wisselen voor consumptie. In alle afdeelingen zoowel bij vrouwen als bij mannen, had een prijsverloting plaats, waarvoor zeer veel animo bestond. Door de handboogschutterij werd een schietwedstrijd gehouden op het zoogenaamd gelukspapier, waarbij het zeer gezellig toeging. De leden vermaakten zich overi gens met biljart en kaartspel, onder wijl de harmonie een paar nummers ten beste gaf. De loterij op de jongens-congre gatie had een buitengewoon succes, dank zij den ijver en tact van de verkoopers der loten, die telkens in een ommezien hun kwantum loten wisten te plaatsen, In elke afdeeling heerschte een opgewekte geest, zoodat bij het slui tingsuur allen, waaronder een groot aantal met prijzen beladen, zeer vol daan huiswaarts keerden. NIEUWKUIJK. De gegeven uit voering in het Bondsgebouw dooi de K. J. V. Tnet medewerking van den humorist H.svan Engelen uit Waalwijk, is goed geslaagd. De zaal was flink bezet. Als gewoonlijk had Driek wederom enorm succes. Door de jongens van het patro naat werden nog enkele gymnastische toeren uitgevoerd. Het publiek was goed voldaan. Op Zondag 23 Juni a.s. zal de Liedertafel alhier een uitstapje maken naar Breda en omstreken. De reis zal geschieden per autobus. RAAMSDONK. Toen gisteren na middag circa 4 uur een luxe auto kwam uit de richting Raamsdonks- veer, passeerde juist nabij den over weg bij den heer Plas een jongetje per rijwiel, genaamd Scheers uit Geertruidenberg. Het jongetje kwam juist te vallen toen de auto wilde passeeren, en kwam met het hoofd op de treeplank van den wagen terecht. Kort daarna is het jongetje door dokter Knaap uit Raamsdonk- veer naar het ziekenhuis vervoerd. Den bestuurder treft geen schuld^ RAAMSüONK. Veriicti.ingspiüif tjl bevordering van Paardenfokkerij ge houden te Raamsdonk(dorp). Er waren ingeschreven 74 paarden, waarvan 63 op het terrein waren verschenen. Er was niet minder dan 550 gulden aan prijzen disponibel gesteld. De uitslag luidt als volgt: le prijs 25 gld. met Palona, Gebr. Oerlemans-v. d. Schans, Drongelen. le prijs 25 gld. met Justia, J. van Dam, Langeweg. 2e prijs 20 gld. met Lera, Gebr. I. A. Smits, Waspik. 2s prijs 20 gld. met Prestania, J.P, Ruijsenaars, Langeweg. Onderstaande alle 3e pr. van 15 gld. A. Z. Snoek met Rallij, Almkerk. Gebr. J. A. Smits met Perate, Waspik. M. van Mersbergen met Ruliana Drongelen. A. M. Nelemans met Nau-Nau, Moerdijk. G. J. Branderhorst met Rodona, Eethen. Gebr. Oerlemans-v. d. Schans met Cariba, Drongelen. A. v. Buuren met Nolina, Meeuwen. J. Schrauwen met Cariba, Zeven- bergschenhoek. C. J. v. Roolj met Riba, Tilburg. Onderstaande alle 4e pr. van 10 gld. Ant. Damen met Lutiste. Wagenberg. G. J. Branderhorst met Prand I, Eethen. M. v. d. Heuvel Jz. met Rola, Genderen. D. van Wijk met Sola I. Aalburg. A v. Belzen met Nlmanda, Breda. H. J. Ommen met Nolara, Bavel. Wed J. C. den Hollander met Legend, Klundert. J. v. Riel met Naatje I, L.-Zwaluwe. Gebr. Oerlemans-van der Schans met Grlnlkje, Drongelen. Met Maline, met Olhovia. met Parita, met Gea. Deze vijf dezelfde eigenaar. P. C. v. d. Noort mei Lobera I, Langeweg. Ga. Bruchem m. Stuiverke, Meeuwen. L. A. v. Eethen m. Natuna I, Andel. Wed. B. J. H. de Bont m. Prama I. Raamsdonk. A. M. Nelemans m Mooie, Moerdijk. W. Snoek met Subina, Nieuwendijk. Onderstaande alle 5e pr. van 5 gld. D. H. Middelkoop met Hodari, Lage-Zwaluwe. I de Blankers m. Dazlna I, Almkerk. M. van Mersbergen met Juliana, Drongelen. verdwijnen spoedig door een pot Bij alle drogisten. H. v. d. Heuvel Jz. met Padona, Genderen. A. D. v. Buuren m. Kanla, Meeuwen. C. v. Meel met Komona, Langeweg. C. Damen met Gracieuse, Zeven bergen. E. G. van Buuren met Manatha, Meeuwen. A. Z. Snoek met Polly, Almkerk. Wed. A. Straver Wz. met Melland, Eethen. Wed. A. Straver Wz. met Ramlna, Eethen. Gebr. Oerlemans-v. d. Schans met Dot, Drongelen. B. Th. Langewerf met Sustlca, Raamsdonk. J. W. Rovers m Ludlla, Wagenberg. L. A. v. Eethen metOsurtal, Andel. G. Sprangers met Nora L, Zeven- bergschen Hoek. D. H. Middelkoop met Hodail Lage Zwaluwe. Adr. Bink met Susta I, Oosteind. J de Blankers m. Sublientje, Almkerk. D. Mtllennaar met Rinata, Andel. D. Mlllennaar met Meta, Andel. M. J.v.d. Beek m. Surtosa, Genderen. ST. JOACHIMSMOER. Voor't exa men ter verkrijging van het diploma costumière, ingesteld door de R.K. Vereeniging tot bevordering van In dustrie-onderwijs voor meisjes «St. Anna», slaagde op 14 Juli 1.1. te 's-Bosch o.m. Mej. C. H. M. Verhelst alhier. Zij is leerlinge van de Huis- houschool v/h. Pensionaat «Naza reth» te Best. Tpt afgevaardigden voor de Algemeene Vergadering van den R. K. Voetbalbond te 's-Bosch in de zaal der R.K. Militaire Vereeniging zijn door «Blauw-Wit» alhier aan gewezen de heeren J. Kroot en Fr. Meeren respectievelijk voorzitter en secretaris van geuoemde club. SPORT, VOETBALSPORT. W. S. C. VV.S.C.Willem II (Veteranen). Hedenavond (Woensdag) wordt weder om de traditioneele veteranenwedstrijd tusschen de oud-spelers van WSC en Willem II. Tilburg, op het WSC-terrein gespeeld. Deze wedstrijd zal aanvangen om 7.15 uur. De beker die WSC op het TAC-tour- nooi gewonnen heeft, is te bezichtigen in het meubelmagazijn van den heer J. de Folter. Ook de voornaamste prijzen der verloting zijn daar tentoongesteld. SPRANG. N. E. O. A.s. Zaterdag 22 Juli, neemt het eerste elftal deel aan de door Neerlandia te Kaatsheuvel uitgeschreven seriewedstrij- den. Volgens loting moet er gespeeld wor den tegen BW, Besoijen, welke wedstrijd aanvangt om 4 uur. KAATSHEUVEL. Seriewedstrijden. Door de voetbalvereenigng Neerlandia te Kaatsheuvel zijn groote seriewedstrij den georganiseerd op Zaterdagen 22 en 29 Juli. 8 Vereenigingen nemen deel en komen uit als volgt 34 uur: SDO, SprangSparta, Vrij hoeven. 45 uur: HVV, KaatsheuvelWilhel- mina-Kaatsheuvel. 56 uurNEO, SprangBW, Besoijen 67 uur: Excelsior, CapelleVoor waarts, Aalst. Dus, sportvrienden, a.s. Zaterdag allen op naar het Neerlandia-terrein te Kaats heuvel. DRUNEN. Zondag had op het VJC-terrein een wedstrijd plaats tusschen VOV 1 uit He- dikhuizen en VJC gecombineerd 1 en 2, alhier. De combinatie van VJC was veel te zwak tegenover Hedikhuizen. Eind stand 52. KORFBALSPORT. SPRANG. N. E. O. A.s. Zaterdag, 22 Juli, zal op het ter» rein van bovengenoemde vereeniging, ge legen aan het Oosteinde, alhier, een com petitiewedstrijd voor den D.K.B. worden gespeeld tegen A.D.O. uit Geertruidenberg Dit is een zeer belangrijke wedstrijd, daar, indien het NEO mocht gelukken dezen wedstrijd te winnen, haar kans voor de eerste plaats op de ranglijst aan zienlijk grooter wordt. De spelers(sters) worden verzocht op tijd aanwezig te zijn en hunne beste krachten voor dezen wedstrijd te willen geven, daar ze nu in de gelegenheid wor den gesteld om voor de in Den Berg met 62 geleden nederlaag, revanche te nemen. De wedstrijd vangt aan om 6 uur pre cies. DUIVENSPORT. DRUNEN. Zondag hield de postduivenvereniging De Postduif, gevestigd in café A. van der Geld, een wedvlucht vanuit Weelde. De prijzen werden behaald als volgt: 1, 5, 14, 17, 19, 26, 27 Gebr. Maas; 2, 24, 2o M. van Sluisvcld; 3, 4, 8, 9 15 23 H. van Breugel; 6 W. Viveen-v. Ravensteyn; 7, 22 P. Willemse; 10, IIP. van Domme- len-Veltman; 12, 13, 16, 18 Gebr. v. Ra- vensteijn; 20, 21 J. Stiphout-Pulles. le en 2e overduif J. Stiphout-Pulles. Speciaal W. Viveen-v. Ravensteijn. le en 2e Koningspoule: II. v. Breugel. Aankomst eerste prijsduif 10.2.34 uur. Aankomst laatste prysduif 10.19.20 u. Duiven los 9 uur. Vrijdag a.s. inkorven voor wedvlucht Herenthals van 78 uur. Dinsdag a.s. inkorven voor wedvlucht Bordeaux van 78 uur. KAATSHEUVEL. De Concoursbond, gevestigd bij den heer J. van Dun, hield heden een wed vlucht met jonge duiven vanuit Lier. In- gekorfd werden ruim 700 duiven. Lostijd 9 uur voorm. Eerste duif 9.55.30 uur; laatste duif 10.17.21 uur. De uitslag was als volgt: 1, 12, 45, 46, 60, 123, 124 F. v. d. As sem; 2, 47, 94, 122 C. de Bondt; 3, 7, 19, 93 F. Damen; 4, 79, 110 Jos. Aussems; 5, 41, 51 J. Zijlmans; 6, 102, 107 A. Snap haan; 8, 11, 39, 48, 63, 64, 76, 82 Jos. Pij nenburg; 9, 36, 100, 127, 128 Jos Vrinten; 10, 116, P. van Esch; 13, 78, 126 A. van de Ven; 14, 70 P. Stokkermans; 15, 75 Jos Schrauwers 16, 22, 34, 58, 69, 74 Joh. Couwenberg; 17, 18, 44, 105, 132 K. Steen bergen; 20, 50, 61, 65, 103, 104, 115, 130 M. Zacht; 21, 91, 101, 112, 113 P. Snap haan; 23, 24 M. Soeterboek; 32, 42 111 M. van Bokstel; 33, 95, 108 W. Kemmeren 35, 37, 53, 54, 118, 125, 129 H. Snoeren; 38, 117 P. Laros; 40, 80 H. Netten; 43, 49, 66, 67 L. Mosselveld; 52, 84 F. Snoe ren; 55, 86. 96 W. van Best; 56, 59, 62, 81, 97 J. Opperman; 57. 109 G. Laros; 58 B. Kemmeren; 71 A. Snoeren; 72, 85, 99 P. Snoeren; 73 P. Kemmeren; 77, 83 Jan van Dongen; 87, 88 P. de Nijs; 89, 90, 119, 120, 131 H. Hendriks; 92, 98 C. van Boxtel; 106 .Tac. Vloemans; 114 A. de Vries; 121 Jan Bergmans. TENNISSPORT. Vlijmensche T.C.—Tioltib, Waalwijk 5-6. De Waalwijksche tennisclub „Tioltib" speelde een wedstrijd tegen de „Vlijmen sche Tennisclub", op de baan te Vlijmen. De uitslagen der diverse spelen waren als volgt: Dames-enkelspel 1. Mej. T. van TerselMej. L. Weners 16, 3—6. (Vlijmen). 2. Mej. M. van TerselMevr. M. Mom- mersteeg 5—7. 6—1, 3—6. (Vlijmen). Heeren-enkelspel 1. J. van TerselW. v. d. Ven 57, 97, 63. (Waalwijk). 2. R. van TerselF. van Wagenberg 7—5, 6—3. (Waalwijk). Dames-dubbelspel 1. Mej. J. Kalis en mej. P. van Iersel Mej. P. Kennen en Mej. R. Goossens 4 -6, 26 (Vlijmen). 2. Mevr. L. van Tersel en Mej. A. Pos telMevr. II. Mommersteeg en Mej. W. v. d, Ven 6—4; 6—3. (Waalwijk). Heeren-dubbelspel 1. M. van Loon en J. WiesmanG. Mommersteeg en W. v. d. Ven 57, 79 (Vlijmen). 2. R. van Iersel en Th. van DelftJ. van Wagenberg en A. v. Wagenberg 62, 63 (Waalwijk). Gemengd dubbelspel: 1. Mevr. L. van Tersel en J. v. Iersel Mej. L. Wevers en A. van Wagenberg 6—8, 6—2, 7—9 (Vlijmen). 2. Mej. T. van Tersel en Th. v. Delft Mej. P. Kennen en J. v. Wagenberg 6—4, 2—6, 6—3 (Waalwijk). 3. Mej. J. Kalis en J. WiesmanMevr. TL Mommersteeg en G. Mommersteeg 6-3, 2—6, 6—2 (Waalwijk). De wedstrijd eindigde dus met 65 in het voordeel van Waalwijk. GEMEENTERAAD. HEUSDEN. Met den Voorzitter waren alle leden aanwezig. De notulen der vorige vergadering ble ken in orde. 2. Ingekomen waren de volgende stuk» ken: Brief van Ged. Staten, inhoudende goedkeuring van een wijziging van de gem. begrooting van 1932; brief van Ged. St. goedkeurend de be noeming van den heer Ant. van Delft, gem. secretaris, tot gem. ontvanger; brief van den heer J. v. d. Schoor, berichtend dat hij zijn benoeming tot regent van het college der Godshuizen aanneemt. 3. Voorstel aan B. en W. tot wijziging van het Ambtenarenreglement. Ged. Staten hadden er hezwaar tegen, dat was aangenomen, dat met betrekking tot bepalingen omtrent ziekte, die van het Rijksambtenarenreglement van toe passing waren voor gem. ambtenaren. Zooals door Ged. Staten werd gewcnscht werd een verandering aangebracht. IV. Voorstel van B. en W. tot verla ging van het bedrag der door een gem.- ontvanger te stellen zekerheid. Dit was bepaald op 6000. De vereeni ging van tot zekerheid-stelling verplichte ambtenaren wilde niet hooger gaan dan 2000.Na informatie op de Prov. Griffie, of er tegen dit verlaagd bedrag bezwaar zou bestaan, had men vernomen dat Ged. Staten zulks wel zouden goed keuren onder zekere voorwaarden, waar om ook de Raad zijn goedkeuring ver leende. In verband hiermede werd de instruc tie gewijzigd. V. Voorstel van B. en W. tota wijzi ging van de instructie voor den gem.- ontvanger. Deze moet voortaan bedragen, die hy boven 2000 in kas heeft, met kennisge ving aan B. en W. stopten bij de Bank van Ned. Gemeenten en wel in bedragen van ƒ100.— Dit wordt goedgevonden. VI. Brief van Ged. Staten, houdende aanmerkingen op de verordeningen, re gelende de heffing en invordering van de handenbelasting,, met voorstel van B. en W. Deze stellen voor, dat voor honden, die in den loop des jaars van eigenaar ver wisselen en voor wie reeds belasting be taald is, zulks dat jaar niet opnieuw be hoeft te geschieden. VII. Aanbieding gem. rekening en re kening van het vleeschkeuringsbedrijf, beide over 1932. Met goedvinden van den gemeenteraad wijst de Voorz. een commissie van on derzoek aan. Deze zal bestaan uit de le den: Schmiehusen, Meerhorst en Ver- schure, die de benoeming aannemen. VIII. Voorstel van B. en W. tot wij ziging der gem.-begrooting en van het Vleeschkeuringsbedrijf, beide over 1933. Op de eerste moeten verschillende pos ten worden bijgevoegd, o.a. voor adver- tentiekosten 64.50, voor uitkeering vol gens art. 86 der L.O. Wet 25; idem 25, volgens art. 251 dier wet 100; subsidie voor de werkloozenkassen 600, enz., wat gevonden kan worden uit den post voor onvoorziene uitgaven. Op die van het Vleeschkeuringsbedrijf moet in verband met werkzaamheden voor de Crisis-Varkenswet 155.80 wor den gebracht. Deze gelden worden ech ter vergoed door het Rijk. IX. Gewijzigd ontwerp-contract met den Xoordbr. Chr. Boerenbond over de oprichting van een destructor voor de vernietiging van afgekeurd vee met voor stel van B. en W. De N.C.B. kan door verminderde in komsten de uitgaven niet meer dekken. Om het bedrijf gaande te houden, zal de gemeente een bijdrage moeten geven. In overleg met de Vereeniging van Ned. Ge meenten, afd. N. Brabant, is een nieuw contract ontworpen. Voorgesteld wordt, dat jaarlijks betaald wordt 2 cent per in woner en per H.A. oppervlakte, zoodat de gemeente ongeveer 38 heeft te be talen. Nadat de Voorzitter heeft medegedeeld dat hieraan niet is te ontkomen, wordt het voorstel aangenomen. Op een vraag van het lid Schmiehusen, hoe er vroeger met afgekeurd vee en vleesch werd gehandeld, antwoordt de Voorzitter, dat dit onder politie-toezicht werd begraven. Het lid stap vroeg, wat er met even- tueele winst van het bedrijf zou geschie den. waarop de Voorzitter zegt, dat dit ten bate is van den N.C.B. Ingekomen was nog een verzoek van het bestuur van het Groene Kruis, om voor 1934 een subsidie te mogen ontvan gen van 10. B. en W. stellen voor de behandeling hiervan aan te houden tot bij de behan deling van de gem.-begrooting. Verder was ingekomen een verzoek van de Winkeliersvereniging, om op 13 Aug. bij gelegenheid van het te houden Festi val, vrijgesteld te zijn van winkelsluiting. De Voorzitter zegt, dat de Raad per jaar voor zulk doel 21 uren kan reser veeren en stelt voor op het verzoek in te gaan, wat dan ook geschiedt, te meer daar wie wil zijn winkel, met het oog op den Zondag, dan toch gesloten kan hon den. Een ingekomen verzoek van de firma Prinsen en Van Halder te Haarsteeg, om een ontheffing ingevolge de Motor- en Rijwielwet, die zij reeds van Ged. Staten verkreeg voor zoover betreft „buiten den bebouwden kring" werd toegestaan. Voortaan mag de firma hier rijden met voertuigen met een breedte van 2.20 M., een hoogte van 4 M. en met een max. snelheid van 15 K.M. Dan was nog ingekomen een brief van Ged. Staten, met het oog op de te hou den Openbare vergadering op Maandag 31 Juli, welke wordt belegd voor de ge meenten, die betrokken zijn in de even- tueele vereeniging van gemeenten, om al daar met wenschen of klachten voor den dag te komen. Als gemachtigde der gemeente voor genoemde vergadering wordt aangewe zen de Voorzitter, die bepleiten zal de annexatie van Heesbeen en Doeveren bij Heusden. Rondvraag. Het lid Schmiehusen wijst er op, dat bij de Wijksehe Poort door velen vuilnis wordt gebracht en vraagt daar een bord te laten plaatsen. De Voorzitter vindt, dat dat toch niet helpen zal, doch zal streng laten oezien. Het lid Stap vraagt, met het oog op het vreemdelingenverkeer hier en daar hand wijzers te laten aanbrengen. De Voorzitter lichtte toe, dat zulks niet persé noodzakelijk is, zoodat ze voor hands achterwege blijven. Niemand verlangde nu verder het woord, w^i-om de Voorzitter de verga dering sloot. Wasch de aangedane plaatsen met warm water en Purolzeep, droog daarna voor zichtig af, doe er dan wat Purol op en strooi daar overheen nog wat Purolpoeder. Herhaal dit eiken dag, zoolang het noodig is. DONDERDAG 20 JULI 1933. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10,30 Solistenconcert. 11.00 Knipcursus Kinderkleeding. 11.35 Voortzetting Solistenconcert.

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 3