Transpirerende Voeten, 1932 en rekening Burgerlijk Armbe. stuur 1932. 5. Rondvraag. Door de harmonie „De Volhar ding werd Zondagnamiddag 5 uur een concert gegeven bij het café .Duinzicht'. Aangelokt door het mooie zomerweer hadden velén een uitstapje gemaakt naar de duinen, zoodat er een talrijk publiek aanwezig was. Ofschoon niet uit moedwil, werd door zeer velen het Rookverbod" niet in acht genomen, zoodat de surveil leerende politie een groot aantal over treders op de bon heeft gezet. V— Zondagavond acht uur gaf de harmonie der jongenscongregatie, een goed geslaagd concert op de Kiosk, onder de bekwame leiding van den directeur, den heer H. Brok. Het uitgebreid programma werd accuraat uitgevoerd. Vóór de pauze kregen wij een schitterend solo-num mer voor piston, door den heer J. v. d. Hoven. Na de pauze werden wij onthaald op het prachtig doch zware solo-nummer voor bariton door den heer J. Merkx. Beide solisten deden zich van hun beste zijde hooren, waarvoor hen een enthousiast applaus ten deel viel. Moge de harmonie der jongenscongregatie ons dezen zomer nogmaals op zulk een concert ver gasten. - De 8ste tournooiwedstrijd die Zondag j.l. alhier werd gespeeld tusschen „De Vrijbuiters" I en V.J.C I beiden uit Drunen werd glansrijk ge- wonnen door „De Vrijbuiters" niet 10-3. V.J.C. I verloor tegen de Vlijmen- sche Boys met 14. P.V.C. II alhier maakte gèlijk spel tegen P V.C. Elshout met 1 1. De Sporters II alhier versloegen Juliana Nieuwkuik met 4-1. DRUNEN. Zondagmiddag na de Hoogmis hield de R.K. Werklieden- vereeniging èen vergadering in de zaal der Meisjescongregatie. De op komst was goed. Besloten werd deel te nemen aan de groole demonstratie te Eindhoven op 3 Sept. a.s., waar voor zich reeds ruim 30 personen hebben aangemeld. De reis wordt per autobus ondernomen. Voorts werd besloten om iedere week een collecte te houden voor den bouw van het nieuwe sanatorium van H. L. waarvoor ieder lid wordt aangeraden een offertje te brengen. CAPELLE. Onder leiding van het onderwijzend personeel maakten j.l. Donderdag een 10-tal leerlingen der O. L. school in de kom het jaarlijksch schoolreisje. Met den eersten trein vertrokken de jeugdige reizigers welgemoed naar Rotterdam, waar een rondvaart door de havens werd gemaakt en een bezoek aan het vliegveld »Waalhaven« werd gebracht, waar het gezelschap door een controleur werd rondgeleid en gelegenheid had diverse vliegtuigen van nabij te bezichtigen, alsmede het opstijgen en dalen der machines. Na den middag werd met een auto bus van de V.I.O.S. uit Wateringen via Delft, waar in de Nieuwe Kerk de vorstelijke graftomben en het grafmonument van Hugo de Groot bezichtigd werden, naar Hoek van Holland gereden. De zee lokte al spoedig en in minder dan geen tijd waren schoenen en kousen uit. Na een goed uur in het zilte nat te hebben rondgesparteld, werd de bus weer opgezocht, om tot besluit van dezen mooien dag nog een tocht te maken door het Westland 'met een bezoek aan de druivenkweekerij van den heer Boon te Monster, waar de kleinen getracteerd werden op een portie druiven, wat ze zich heerlijk lieten smaken. Met den trein van ongeveer half tien arriveerde het gezelschap moe, maar voldaan, te dezer plaatse, waar het aan het station door een groot aantal belangstellenden, alsmede door het muziekgezelschap »Kunst na Arbeid«, werd opgewacht, waarna het onder de vroolijke tonen der muziek huistoe ging. 7 Üp het sportterrein aan de Zandschel werd j.l. Zaterdagmiddag de eerste ronde gespeeld van den door de voetbalvereeniging »Neer- landia« aldaar georganiseerden se riewedstrijd. De uitslag was als volgt: S.D.O. SprangSparta Vrijhoeve- Capelle 2—0, N.E.Ü. Sprang—B.V.V. Besoijen 0--2 en »Excelsior«, Ca- pelle»Yoorwaarts« Aalst (Gld.)5-1, zoodat in de finale, welke a.s. Zater dag gespeeld wordt uitkomen SDÜ, BW en «Excelsior. v Ds. E. E. de Looze te Rens- woude heeft voor het beroep naai de Ned. Herv. Gemeente alhier be dankt. Onze dorpsgenoot, de heer Adr. v. d. Linde, die met Kerstmis j.l. op het concours van het muziek college te Rotterdam met een 2en prijs bekroond werd en 29 Juni j.l. als solist medewerkte op een piano avond van leerlingen van den heer Jan Verhoeven te Rotterdam, slaagde j.l. Maandag hij het te Antwerpen gehouden examen voor het diploma »Degré moyon«. Geslaagde en familie onze hartelijke gelukwQnschen met dit schitterend succes. Bij het aan de Rijkskweekschool te Breda gehouden toelatings-examen slaagde voor de eerste klasse de jongeheer A. van Dommelen Jz. alhier. A.s. Donderdag des nam. half vier hoopt in de Ned. Herv. kerk te dezer plaatse op te treden Ds. Guittart uit Raamsdonksveer. (huwe lijksinzegening). j i Aan de Rijkskweekschool te 's Hertogenbosch werden bij het gehouden overgangs-examen van de 2e naar de 3e klasse bevorderd Mej. H. Dekkers en de heeren J. v. Beek Wz., J. Quirijns, Roubos en Verhoeven uit deze gemeente. - De postduivenvereniging »De Luchtvaart«, gevestigd in het café van Mej. Wed. v. d. Haart aan de Nieuwevaart hield j.l. Zondag met jonge duiven een wedvlucht vanuit Vilvoorde met den volgenden uit slag: H. Rosenbrand 1 24 47, W. Versteeg 2 10 11 26 45 50, A. Kloot wijk 3 5 27 41, J. van Doornik 4 16 46 55, A. Spierings 6 7 29 30 48, P. de Roon 8, M. de Jong 9 17 34, H. Dekkers 12 19 44, A. Versteeg 13 33 42, G. Treffers 14 23 32 51, L. de Haan 15 43, P. Nieuwenhuizen 18, P. Bakkeren 20 35, A. de Jong 21 22 54, E. Haverhals 25 38 49, W. Mandemakers 28 39 40, J. Ver steeg 31, C. Verhagen 36 37 53, A. Blom 52 56 57. Eerste overduif: W. Mandemakers. De eerste prijswinnende duif werd geconstateerd om 9.52.15 en de laatste om 10.8.15. Te Breda slaagden voor het M.U.L.O. examen voor diploma A. Mej. Beppie Oerlemans en voor diploma B. de heer A. van Dom melen Jz. alhier. A.s. Donderdag zullen een 40-tal personen uit deze omgeving met een tweetal autobussen een plezierreis maken naar Apeldoorn en omgeving ter bijwoning van den aldaar dien dag te houden N.C.R.V. landdag. Het aantal tewerkgestelden hij de gemeentelijke werkverschaffing heeft gedurende de week 1420 Juli bedragen 86. De heer J. C. de Ridder, eer tijds rijksveldwachter alhier, thans als zoodanig werkzaam te Tiel, is benoemdtot majoor bij de Rijks- vejdwacht, standplaats Tiel. De j.l. Zondag gehouden col lecte voor de Chr. school aan den Loonschendijk heeft opgebracht f 20,85. Van de lichting 1934 dezer gemeente zijn bestemd tot gewoon dienstplichtigen: M. v. Baardwijk, D. W. de Bas, 1). H. de Bie, J. M. de Bie, J. L. Blom, C. W. Hoeve naar, G. C. F. 't Hooft, J. M. de Jong, A. J. Korsten, C. Kruyf, J. Kruyf, P. W. Mandemakers, H. v. Oversteeg, .1. Rosenbrand, M. Spie rings, A. J. M. Spuybroek en H. Waarts; tot buitengewoon dienst plichtigen: C. G. Chabot, C. H. de ('doe, C. Goedhart, C. de Jong, C. A. Kuysten, J. Paulides, W. M. Rij ken, H. W. Spuybroek, J. J. C. Ver hoeven, A. Versteeg, W. Wagemakers en J. W. Zwart. Bij de j.l. gehouden overgangs examens aan de Iloogere Handel school te Dordrecht slaagde o.m. onze dorpsgenoot G. v. d. Hoeven. Handen en Oksels behandele men met Purolpoeder. Dit is het meest afdoende middel. In bussen van 45 en 60 ct. Alleen bij Apoth. en Drogisten, RAAMSDONK. Naar we reeds eerder mededeelden, zal op Zondag 30 Juli a.s. alhier de Wielerbaan geopend worden. De opening zal plaats hebben om half drie namiddag, waarna groote koppelwedstrijden voor nieuwelingen zullen worden gehouden, de wedstrijden worden met muziek opgeluisterd. Het programma is als volgt: Koppelwedstrijden over 200 baan. ronden, waaraan zal worden deelge nomen door de volgende koppels, de Moor Waspik Slaats Waalwijk, Dalmeijer Waspik—van Leest Raams. donksveer, Rozenbrand Capelle—van Dijk Tilburg, Gebrs. Pol Waalwijk. Koppelachtervolgingswedstrijden over 30 baanronden voor de leden van onze Wielerclub „het Vliegende Wiel", hieraan wordt deelgenomen door de Gast, Hank; Schrik, Ernst en Mook, Oosterhout; van Delft, bij genaamd Rausch, Raamsdonk(dorp); Gebr. van Kuijk en Vissers, Raams donksveer; J. de Hoog, Waspik; Gerritse en de Nijs, Geertruidenberg Timmermans, Raamsdonksveer Lie- vers, Waspik. Het programma mag er zijn, het moet gezegd worden dat de club een schitterend programma heeft samen gesteld. Wat de baan betreft, die moet volgens beweerd wordt uitstekend bevallen, moeite en kosten zijn niet gespaard. De baan is voor een ieder gemakkelijk te bereiken, en is gelegen aan den grooten weg aan de Keistraat, in de onmiddellijke nabijheid van het Station. Wanneer het weer meewerkt, dan belooft het a.s. Zondag te Raams donk(dorp) druk te worden. De bedevaart Kaatsheuvel-Keve. laar vertrekt op Zondag 6 Augustus a.s. Voor de lichting 1934 zijn in deze gemeente 16 ingeschrevenen bestemd tot gewoon dienstplichtige. Het hoogste lotingsnummer is voor hen ten deel gevallen aan P. J. M. de Veer. Twee ingeschrevenen zullen wegens een hooger lotingsnummer buiten oproeping blijven. RAAMSDONKSVEER. Door dc Commissie tot telling van het Rund vee werd vastgesteld, dat in deze gemeente 2558 stuks hoornvee zijn. De kinderen der Chr. School op het Dorp maakten onder leiding van het personeel een uitstapje naai de mooie Roestelhergen nabij Waal wijk. - Mej. T. van Gelderen, leer linge der Chr. Mulo op het Veer slaagde voor Diploma A Mulo examen. Alle 6 candidaten dier school behaalden hun Diploma voorzeker een schitterend succes. Naar we vernamen zullen 27 dezer ongeveer 20 personen uit deze gemeente gaan naar den land dag der N.C.R.V. te Apeldoorn. Met den houw van het Protest. Vereenigingsgebouw aan de Julianalaan is begonnen. Moge de houw voorspoedig gaan de behoefte voor een Vereenigingsgebouw is groot. De lengte bedraagt ruim 23 M. en de breedte ruim 9 M. ST. JOACHIMSMOER. 't Was Zondag bij gelegenheid van de jaar- lijksche volksspelen een drukken dag voor dit gehucht Op 't terrein der R.K. Voetbalvereeniging „Blauw Wit" hadden een 9-lal wedstrijden plaats, die voor 't druk opgekomen publiek voor elk wat wils aanbood. Liefhebbers van fiets, en rijsport konden genieten, leven goed als zij, die vermaak vinden in 't rijden of loopen met koddig bedachte hinder, nissen. 't Weer was zeer gunstig, wat zeer bevorderlijk was aan 't drukke bezoek. Te half vier werd met de afwerking van het program begonnen onder het spelen van lustige muziek. De beoordeelings commissie kon voor de verschillende wedstrijden de volgende prijzen toekennen. Voor wedstrijden op de fiets 1. Eierrijden. Ie prijs P. Hamers, 2e prijs J. Verboven, 3e prijs H. Rolberg, allen uit St Joachimsmoer. 2. Ringsteken. Ie prijs J. Verboven, 2e prijs G. van Gorkum, 3e prijs P. Jacobs, 4e prijs H. Rolberg, allen uit St. Joachimsmoer. 3. Fietsen met hindernissen. Ie prijs B. v. d Velden te Loonopzand. 2e prijs P. Jacobs, 3e prijs Jos. Klijn, beiden te St. Joachimsmoer. 4 Snelfietsen op eigen kracht. Ie prijs J. Meeren, 2e prijs J. Kroot, 3e prijs C. Meeren, allen te St. Joachimsmoer. 5. Koppelwedstrijden. Ie prijs J. Meeren en J. Sup te Kaatsheuvel, 2e prijs J. Kroot en B. v. d. Velden te Loonopzand. 3e prijs C Meeren te St. Joachimsm. Voor wedstrijden te paard. 1. Ringsteken. Ie prijs J. Klijn, 2e prijs Kroot, beiden St. Joachimsm. 3e prijs H de Rooij te Dongen. 2. Stoelrijden. Ie prijs J. Meeren, 2e prijs J. Klijn, beiden te St. Joachimsmoer 3e prijs H. Brabers te Loonopzand. 3. Zakloopen en sigaretrijden. Ie prijs J. Meeren, 2e prijs J. Klijn, beiden te St. Joachimsmoer. 3e prijs H. Brabers te Loonopzand Voor hardloopen met hindernissen. Ie prijs J. Kroot, 2e prijs P. Jacobs, 3e prijs Fr. Maas, allen te St. Joachimsmoer. Te half acht waren de programma punten afgewerkt en verlieten allen voldaan 't terrein. De Regelings commissie kan met voldoening op dit werk terugzien. SPORT, VOETBALSPORT. KAATSHEUVEL. NEERLANDIA. Zaterdag 22 Juli is de eerste ronde ge speeld van de seriewedstrijden, uitge schreven door de voetbalver. Neerlandia. De winnaars zijnSDO, Sprang, BW, Besoijen en Excelsior, Capelle. Deze vereenigingen komen a.s. Zater dag uit als volgt 3.304.30 uur: BWNeerlandia (af- mattingswedstryd). 4.305.30 uur: ExcelsiorSDO. Van 6—7 uur om den len en 2en prijs. Aangezien er schitterende prijzen voor deze serie beschikbaar zijn gesteld, raden wij een ieder aan eens naar het Neerlan- dia-terrein te komen, daarbovengenoem- de wedstrijden zeer spannend beloven te worden. De prijzen worden na afloop in het clublokaal bij den heer J. Treffers te Vrijhoeven uitgereikt. ZWEMSPORT. Waalwijksche Zivemvereeniging. De estafette-ploeg der Waalwijksche Zwemvcreeniging behaalde Zondag bij de wedstrijden in het Staalhergven te Ois- terwijk'; iden 2en prijs op de 3 x 50 M. wisselslag-estafette voor heeren. Een mooi succes van deze kranige ploeg. WIELERSPORT. De 25-uursrit te Rijswijk. De 25-uurs-koppelwedstrijd op de Rijs. wijksche wielerbaan is op een misluk king uitgeloopen. 's Nachts kon er we gens den dauw, die de haan glad maakte niet gereden worden. Herhaaldelijk had den valpartijen plaats, totdat de renners den strijd staakten. Dit bleek het publiek niet naar den zin en er deden zich onverkwikkelijke tafe- reelen voor. Wij ontleenen daaromtrent een passage aan het verslag in de N. R. Crt.: Het publiek wordt roerig. Zoo juist wordt per megafoon aan het publiek medegedeeld dat het onmogelijk is verder te rijden, doch dat het publiek morgen met bijbetaling van half geld kan terugkomen. liet publiek protesteert en roept: geld terug. Er was dus Zaterdagnacht ernstige kwestie over rijden of niet rijden. Maar al dat gedelibireer tusschen renners, di rectie en jury begon het publiek te ver velen. Hier en daar werden planken uit de barrière getrapt, zitkussens werden cp de baan gegooid en ten leste werden in de bocht een paar zitbanken losgebro ken en omlaag gegooid. Men trachtte het publiek te kalmeeren met de mededee- ling, dat de baan met benzine zou wor den droog gebrand, doch toen de ben zine wat lang op zich liet wachten, vin gen de protesten opnieuw aan. Na een half uur werd in de bochten benzine ge stort en sloegen de vlammen hoog op. De baan was inderdaad droog. En tegen half 3 zou de wedstri,jd worden voortgezet. Sommige renners waren echter al op hun veldbed ter ruste gegaan en toen einde lijk het peleton compleet was, had de nachtdauw de baan weer nat gemaakt. Na een aantal ronden verlieten verschei dene koppels wederom de btian en toen het publiek zich wederom begon te roe ren, werd bekend gemaakt, dat de aan wezigen Zondagmiddag of Zondagavond op hetzelfde biljet weder toegang kon den krijgen. Aan een paar honderd be zoekers werd de entree terugbetaald. Het was toen 's nachts half 4. Eerst Zondagmiddag is de wedstrijd pas voortgezet. Frans Slaats,' die met v. Oers aan den strijd deelnam, heeft zich Zaterdagavond onderscheiden en met een flinke punten- voorsprong wist dit koppel bij het klas sement vail 12 uur de eerste plaats te be zetten. De stand was toen: 1 Slaats-v. Oers 20 p.; 2 Schön-Bu- schenhagen 1 p.; 3 Broceardo-Guimbre- tière 0 p.; Op 1 ronde: 4 Vluggen-v. Hoek 7 p.; 5 J. van Kempen-Bogaart 5 p.; 6 P. van Kempen-Wals 4 p.: 7 K. van Nek Jr. —v. d. Horst 3 p.; 8 Pijnenburg-Braspen- ninx 3 p.: 9 Göbel-Hurtgcn 0 p.; 10e Van Hevel-v. Slembrouck 0 p.: Op 2 ronden: 11 Heslinga-Matena 8 p.; 12 van Rijk-van Rossum 2 p.; 13 van der Heijden-v. Nek Sr. 1 p. en 14 Wildschut-v. d. Leur 0 p. Zondag moest Slaats jammer genoeg wegens hevige kiespijn den strijd op- geven. De totaal-uitslag van dezen z.g. 25 uurswedstrijd (er werd in totaal slechts 13.30 uur gereden): 1 Pijnenburg-Bras- penninx 16 p.; op 1 ronde: Vluggen-van Hoek 42 p.; 3 Schön-Buschenhagen 36 p.; 4 Heslinga-Matena 35 p.: 5 Göbel Tlurtgcn 26 p.; 6 Broccardo-Guimbretière 20 p.: 7 Wildschut-v. d. Leur 17 p.; 8 v. Hevel-van Slembrouck 6 p.; op 2 ronden 9 J. van Kempen-Bogaart 37 p.; 10 K. v. Nek .Tr.-v. d. Horst 13 p.; op 3 ronden: Piet van Kempen-v. Oers 18 p.; 12 Van Dijk-v. Rossum 8 p.; op 4 ronden: Van der Heijden-van Nek Sr. WAALWIJK. W.W.C. De Zwaluwen". Als extra-nummer voor den clubwed strijd van heden (Woensdag) avond, aan vang 7 uur, kunnen wij er nog aan toe voegen, dat hieraan deelnemen het sterke koppel Juniores Hendriks en Damen uit Loon op Zand, die Zondag j.l. te Kaats heuvel den koppelwedstrijd wisten te winnen. Dit koppel zal een ploeg-achtervolging rijden tegen onze sterke juniores Dolle- kens en Camp. Entree als gewoon. Leden en Dona teurs vrij toegang. De wedstrijden uan hedenavond. In ons blad van Zaterdag maakten we reeds met enkele woorden melding van de wedstrijden welke de plaatselijke wie lerclub „De Zwaluwen" hedenavond or ganiseert en waarvoor tal van personen, waaronder vele winkeliers, prachtige prijzen hebben beschikbaar gesteld. Het bestuur van „De Zwaluwen" verzocht ons aan alle gevers, zijn grootsten dank over te brengen, een taak, waarvan wij onsv bij dezen gaarne kwijten. Wij ver trouwen dat dit milde gebaar van de zijde van het publiek voor De Zwaluwen een aansporing zal zijn, om ons op hun spannende wedstrijden te blijven vergas ten. Hieronder laten wij een lyst volgen van de prijzen en hun gevers. J. de Vries bonbonstel. J. Knepflé een groote krentenmik. Mulders-Sars electrische schemerlamp Zigenhorn een flesch odeur. J. Moonen een pot scheerzeep. P. Klerkx twee bussen leverpasty. v. Mier een flesch odeur. P. v. d. Aa een tabakspijp. Possemis twee schilderijen. Duisters een rennerscostuum. Snoek een sierkussen. A. van Eyck een luxe rookgarnituur. Stassar zilveren sigarettenkoker. Hombergen een tabaksdoos. P. v. Iersel twee luxe beelden. Brok een jasbeschermer. v. Dommelen een rijwielbuitenband. Kofa twee schilderijen. Speet een tabakspijp. Zijlmans een rijwielketting. G. Kroot een flesch port. J. Moonen luxe doos sigaretten, v. Vught-de Wit een lederen sigarettenkoker. C. Marks een portemonnaie. Electra een rijwielbuitenband. Ilaweko een fruitschaal. .1. Steenbergen luxe koperen kan. F. Smolders een portemonnaie. N. N. een scheerapparaat. KAATSHEUVEL. Op de Wielerbaan van de Kaatsheu- velsche Wielerclub aan den Horst wer den Zondag groote wielerwedstrijden ge houden, waarbij over belangstelling niet te klagen viel. 't Weer werkte ten zeerste mee, terwijl daarbij de Harmonie Apollo de wedstrijden met muziek opluisterde. De uitslag was: Sprint wedstrijd Nieuwelinge^: 1. A. Zijlmans; 2. A. van Berkel; 3 A. Spierings 4 A. Aarts. Ploegachtervolging v. Helvoirt, Tilburgv. d. Ven, Goirla en Ketelaars Goirle halen 60 meter in op Prince, Tilburg, v, d. Bemdt, Tilburg en Vriens, Tilburg. Klassementwedstrijd Nieuwelingen 30 roïfden: 1. Dalmeijer, Waspik; 2 v. Laar hoven, Tilburg; 3 van Wanrooy, Kaats heuvel; 4 Pruijmboom, Kaatsheuvel. Koppelwedstrijd nieuwelingen 100 ron den: 1 v. Boxtel-Dalmeijer 11 p.; 2 A. Zijlmans-van Berkel op 1 ronde 11 p.; 3 Pruijmboom-van Laarhoven 11 p.; 4 v. Wanrooy-Aarts 3 p. Koppélwedstrijd Juniores 50 ronden s 1 Hendriks-Damen, Loon op Zand 10 p.; 2 Pol, Waalwijk, alleen, 9 p.; 3 v. Boxtel- Wagenmakers, Kaatsheuvel 6 p.; 4 Dol- lekens-Kamp, Waalwijk 5 p.; Koppelwedstrijd 10 ronden Amateurs en onafhankelijken1 A. van de Ven Kloppers, Tilburg 8 p.; 2 Prince-van den Bemdt Tilburg 7 p.; 3 Vriens-Ketelaars met een strafronde 15 p. De Interprovinciale Wielerwedstrijd om de Gouden Fiets. „De Maandagmorgen" heeft den offi cial van de N.W.U. uit Brabant en Lim burg een vorstelijk geschenk aangeboden n.l. een massief Gouden Fiets op een voetstuk van het purperen halfedelsteen Amethist. Dit kunstvoorwerp is bedoeld als een wisselprijs tusschen de Noord- Brabantsche en Limburgsche wielren ners amateurs en onafhankelijken. Dit jaar worden twee wedstrijden ge reden; een te Eindhoven, op a.s. Zondag 23 dezer op de Wielerbaan de Zwaluw en een op Zondag 20 Aug. a.s. te Heer bij Maastricht en natuurlijk met dezelfde mededingers. Er zijn 40 der allersterkste renners ingeschreven, een prachtige be zetting aldus. De wedstrijden bestaan uit sprintserie's afvalrace's, ploegachtervolgingen en eigenkrachtwedstrijden met klassemen ten. Hel programma is dus zeer geva rieerd, dit om hel al de renners mogelijk te maken, uil te komen in het nummer, waarin zij het krachtigste zijn. DUIVENSPORT. WAALWIJK. De Waalwijksche Concoursbond hield op Zondag 23 Juli een wedvlucht van uit Vilvoorde. In concours 419 duiven. Duiven los 8.30 uur. Wind N.W. Aankomst 1 duif 9.53.8 uur; laatste duif 10.4.44 uur. Prijzen werden behaald als volgt: A. Stokwielder 1, 70, 93; J. Kipping 2, 51, 82, 83, 99; A. Verhoeven 3, 4; A. Bak kers 5, 23, 33, 41. 45; A. van Spijk 6, 14; C. Witlox 7, 22, 57, 66, 68, 85, 103; S. Sleenhoff 8, 90, 100; Th. Duivenkam 9, 21, 43, 79, 86; A. van Hilst 10, 16; M. Leij- tens 11, 18, 52, 71, 96, 97; P. Schoemans 12, 39, 40, 88; C. Broumels 13, 102; H. Knippels 15; J. de Peffer 17, 56; A. Lom- barts 19, 44, 62, 63; L. van Gelder 20, 47, 67. 81, 91; J. van Bladel 24, 25, 49; A. Adriaanse 26, 38; Fr. Schoemans 27; J. van Bokhoven 28. 31, 50, 58; J. v. Veld hoven 29, 104; Th. de Ronde 30, 76, 77, 84; Th. van de Geldt 32, 48: J. Verhagen 34, 95; J. Alessie 35, 36, 37, 56, 78. 89; H. Pullens 42, 53; P. van Helvoirt 46, 92; L. Leijtens 54, 59; A. Stam 60; G. de Leijer 61, 69, 72, 80, 87; G. Schoemans 64; D. van den Boomgaard 65. 74, 75; G. Strijk 76. 101; A. Hensen 94; W. v. Bok- hoven 98; C. Verhulst 105. Ie Overduif J. Kipping. DRUNEN. Zondag hield de postduivenvereniging De Postduif, gevestigd hij den heer A. v. d. Geld, een wedvlucht vanuit Herenthals met jonge duiven, waarvan de prijzen werden behaald als volgt: Duiven gelost om 8.30 uur. Aankomst eerste prijsduif 9.26.36 uur; laatste prijs- 'iuif om 9.33.46 uur. 1. 4. 5, 16, 23. 24, 25 Gebrs. Maas: 2. 7 P. Willems; 3. 8.A. v. d. Hoven; 6, 9, 10, 11, 18. 19 Gebrs. van Ravesteiin; 12, 14, 20 J. Veldman; 13 M. van Sluisveld; 14, 21. 22 J. Stiphout; 17 II. van Rnigel. Eerste Koningspoule P. Willems: 2e Koningspoule Gebr. Maas, Speciaal P. Willemse. Zondag hield de postduivenvereenl- sing De Postduif, gevestigd bij A. van der Geld, een wedvlucht met oude duiven vanuit Bordeaux. De prijzen werden behaald als volgt: 1, 3. 6. 7 Gebr. van Ravesteijn: 2 Gebr. Maas: 4 H. van Breugel; 5 W. Viveen; 8 J. Veldman. Eerste Koningspoule Gebr. v. Rave steiin; 2e Koningsnoule Gebr. Maas. Speciaal Gebr. Maas. Hét kampioenschap werd behaald door Gebr. van Ravesteijn.

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 3