ficus uil Kaalikem'. jongste bediende, Je Ecfio iien nel zuiden" Radioprogramma. SLAGERSKNECHT Aanbesteding, P. w. HIELE, Sïlï'ïïï I ro-DBrdri den bouw van een woonhuis „DE SCHOEN" te Waalwijk.' n.v. Reederij „THOR" GOEDERENDIENST IEMAND DIENSTBODE Kantoorbediende. „KERKKLOKJE" Houdt DONDERDAG 27 JULI ZITDAG TE WAALWIJK, Aan de Schoen- en Lederindustrie! het aangewezen Orgaan, het geheele land. Oosterhout van de Algem. R.K. Amb- tenarenvereeniging zal worden deel. genomen aan den Landdag te Oirschot, die Zondag 30 Juli a.s. wordt gehouden. i- Kaatsheuvel, 23 Juli 1933 Volksconcert. De Harmonie van het Kon. Muz. Gez. Euphonia gaf Zaterdag avond, begunstig door een schitterend weerlje, een volksconcert op de kiosk op de Markt, üe belangstelling was zeer groot, niet alleen uit de plaats zelf, doch ook uit de omgeving Onder leiding van directeur A Stravers werd een prachtig programma afgewerkt en verschillende nummers uitstekend ver tolkt. Het publiek was zeer dankbaar voor het gepresteerde. Aanbesteding. Onder architecteur van den heer H. J. v. d. Heuvel alhier werd te Loon op Zand aanbesteed het bouwen van vier woonhuizen voor rekening van den heer A.J. Basters te Loon op Zand. Uitslag: Gebr. v. d. Hoven Kaatsh. f 10 000 Gebr. Brekelmans f 9 993 J. v. Nieuwenhuizen Sprang f 9 697 Fr. v. d. Heuvel-Smulders Tilb. f 9 540 Fr. v. BerkelenLodewijks f 9.250 A W Vermeeren Loon op Z. f 9 057 Wed J. Vercammen Udenhoutf 8.990 C. Mutsaers Loon op Zand f 8 199 C. v. Hest Loon op Zand f 7.778 Gegund aan den laagsten inschrijver C. v. Hest Loon op Zand. Gymnastiek Vereeniging K. G. V. Op de groote Diocesane Bondswed. 9trijden Zondag te Nijmegen gehouden heeft onze R. K. Gymnastiekvereeni ging K G. V. haar naam wederom op schitterende wijze verdedigd. In zware concurrentie wisten onze jongens beslag te leggen op den Eerste prijs. Marschwedstrijd den Eersten prijsgroe- pen, den Eersten prijs vierkamp 3 de graad, den tweeden prijs vierkamp 1ste graad, den tweeden prijs vierkamp Adspiranten onder de 14 jaar en even. eens den tweeden prijs boven de 14 jaar, terwijl de adspirant G. Pepping den 2en prijs personeel met loting met deeersten prijswinnaar behaalde. Onzen kranigen gymnasten een woord van hulde. T. B. C. Duivenvlucht. Het Bestuur der f. B C. Vereeni ging is wederom begonnen met de organisatie van een groote T B. C. Duivenvlucht, welke op 13 Augustus a s. zal gehouden worden onder de auspiciën van den Kaatsheuvelschen concoursbond. De groote kosten die de T. B C. Bestrijding ter plaatse met zich brengt maken het noodzakelijk dat er met krachtige hand geholpen moet worden. De vereeniging staat momenteel behalve de gewone kosten voor een uitgave van f275.per maand aan sanatoria verpleging, ter wijl een 10 tal kinderen op de nomi. natie staan om binnen enkele weken uitgezonden te worden naar Eersel, wat een kosten van p.m. f500.— zal beloopen. De Secretaris der Vereeni ging de heer H. v. Woensel stelt zich disponibel om alle giften, groot en klein te accepteeren. 84 P- 83 P. 81 P. 81 P- 80 P- rozen Korpsdrijzen A. 1 Genoegen en Eendracht Dongen 2 Eendracht onder Ons Dongen 3 Espérance. Rijen 4 Alpenjagers, Roosendaal 5 Oefening baart Kun9t, Gilze Rozen prijzen serie A. 1 Jonge Germanen, Dongen 7 2 Prinses Juliana, Oosterhout 6 3 Willem Teil, Made 6 Korpsprijzen serie B. 1 Vriendenkring, Dongen 77 p. 2 Alpenjagers, Roosendaal 76 p Rozenprijzen serie B. 1 Genoegen en Eendracht, Dongen. 2 Eendracht onder ons. Dongen, Kampioensprijs J. Vissers van Eendracht onder On9, Dongen. Eerekruis Jac. v. As, Roosendaal. KoningskruisFr. de Haan van La bonne Esperance, Rijen. Prijzen bij-doelen. 1 M. van Liesdonk, Dongen. 2 A. Biemans, Dorst. 3 Jac. van As, Roosendaal. 4 A. van Kruchten, Roosendaal. 5 Jac. van Ark, Gilze. HUIZEN 296 M. K. R. O. N. C. R. V. HILVERSUM 1875 M. V- A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. van Rijckevorsel, plebaan J. Brekel mans deken der stad. mgr. C. Prin- 1 sen, jhr. A. F. O. v. Sasse v. Isselt, A. van Reyen, lid van Ged, Staten van Noord—Brabant, het gemeente bestuur van den Bosch, het bestuur van den N.C.B., den senaat van Carolus Magnus uit Nijmegen. Ter vergadering werden voorstel len uit de verschillende bisdommen besproken. Een telegram werd ge zonden aan den Paus, ook minister Marchant heeft hier een korte toe- Het echtpaar Mollison over den Oceaan. Het echtpaar Mollison heeft zijn vlucht van Engelaud naar Amerika volbracht. 40 Mijl voor hun einddoel moesten zij echter een noodlanding maken, waarbij hun vliegtuig werd vernield en zij zelf licht gewond waren. In een ander vliegtuig zijn zij naar New York doorgevlogen. Aulo—ongeluk in de Vogezen. Maandag is nabij Bain - ies-Bains ADVERTENTIiN. spraak gehouden. Op de parade voor een open auto geslipt en omgeslagen NIEUWS UIT HEUSDflN. Heusden, 25 Juli '33. Tusschen Ged. Staten en de N. V. Waterleiding Mij. N.W. Brabant is een financieele overeenkomst getroffen, waardoor de drinkwatervoorziening in deze streek verzekerd is, zoodat eer lang met den aanleg kan worden begonnen. Zaterdag slaagde te Eindhoven bij het examen van den Ned. Bond van .Groote*.schrijvers: .St. Genesius" voor Kantoorstenograaf en Ned, Taal onze stadgenoote Mej. J Crijns, die hare opleiding genoot bij de Eerw. Zusters J. M. J. te Engelen. Te Breda slaagde Vrijdag o.m, voor het Mulo diploma A onze stad genoot, de jongeheer M. Baaijens. Zaterdag speelde de V V. Longa op de seriewedstiijd bij Sparta in de finale Aanvankelijk speelde beide partijen gelijk, doch met pynalties verloor Longa met 2 1. Zondag speelde P.S.V. tegen de Vlijmensche Boys en verloor met 2 3. Juliana II speelde tegen Hollandia te Haarsteeg en verloor met dezelfde punten, terwijl Juliana I in de serie wedstrijd bij .Steeds Hooger" te 's Bosch speelde. Aanvankelijk won zij met 2 1 na verlenging; doch daarna verloren ze tegen Wilhelmina ('s Bosch) met 7 1, As. Zaterdagavond geeft de Heusdensche Fanfare haar maande lijksch concert op de Vischmarkt. Kaatsheuvels Belang. Zondag a.s. zal de Vereeniging Kaatsheuvels Belang een Algemeene Vergadering houden in de zaal van den heer Jan v. Dun om 12 uur precies. Allen, die belang stellen wor- den tot bijwoning uitgenoodigd. Brand. Hedenmiddag om 4 uur werd brand ontdekt in de woning van H. E. aan de Vaartstraat alhier. Op zolder bleek een partij goederen aan het branden te zijn. Met de hulp van toegeschoten burgers werd het brandend en smeu lend materiaal naar buiten gebracht en met enkele emmers water grooter onheil voorkomen. In de aanwezigheid van groote petroleumvlekken op het hout en anderszins vond de Gemeente-politie aanleiding om den bewoner in arrest te stellen. Heden Dacht om 12 uur wa9 E. nog in bewaring terwijl zijne huisvrouw met den kinderwagen en een paar kleine kinderen voor het politiebureau post vatte en daar mid. dernacht nog niet verdwenen was. Het een en ander bracht den gan. schen avond tot in den nacht heel wat volk de been. Heden (Woensdag) is H. E. ver- dacht van brandstichting op transport naar den Bosch gesteld. Volksconcert. Zaterdag 29 Juli a.s. geeft de Har monie .Apollo" op de kiosk op de Markt een groot Volksconcert, dat om 8 uur n.m. zal aanvangen. .1. Per Aspera ad Astra March Celebre v. Urbach. 2. La Gaza Ladra Ouverture G' Rossini. 3. Estudiantina, Valse E. Waldteufel, 4. Tweede Hongaarsche Rapsadie Fr. Liszt, 5. Slavische Rapsodie B.-dur C. Friedemann 6. In den Chineeschen Tempeltuin A. Ketelbey. 7. Une Fête d'Eté Potpourri A. Kom. 8. Finale. Kruisboog schutterij. Uitslag van het Zondag j.l, ge. houden Nationaal Concours der Kruisboogschutterij „Prin9 Hendrik gevestigd bij den heer Th. v. Boxtel alhier. SPORT. DUIVENSPORT. KAATSHEUVEL. De Concoursbond, alhier, hield heden een wedvlucht met jonge duiven vanuit Vilvoorde. Lostijd 8.30 uur. Eerste duif 9.54.30 uur, laatste duif 10.3.10 uur. Uitslag: 1, 2, 23 P. Snoeren; 3, 10, 20, 42, 61, 70, 71, 80, 102, 116 F. van den Assem; 4, 21, 28, 39, 52, 76 K. Steenbergen; 5, 17, 36, 60, 73; 89, 95, 96, 124 C. de Bondt; 6, 33, 93, 103 C. van Boxtel; 7, 121 Jan van Don gen; 8, 14 65 H. Hendriks; 9, 107 P. Zijl mans; 11, 78 P. Laros; 12, 32, 62, 63, 64, 37 H. Netten; 13, 50, 86, 101 H. Snoeren; 15, 34, 35, 44, 45,87, 118 M. Zacht; 16, 38 47, 90 P. van Esch; 18, 26, 83, 84 G. Laros 19, 55 Jos. Pijnenburg; 20, 41, 77, 108, 118 Priems; 22, 113 J. Couwenberg; 24, 25, 85, 119 J. Zijlmans; 29, 56 J. Berg mans: 30, 88 Jos. Schrauwers; 32, 49, 81 111 M. de Vries; 37, 46, 94, 126 Jos. Snaphaan 40, 82, 110, 120 M. van Boxtel; 43, 99, 127, 128 Jos. Aussems 48, 54, 67, 98, 106 L. Mosselveld; 51 A. Snoeren; 53 Jac. Vloemans; 75 Jac. Vloemans; 57, 59, 72, 93, 100 P. Remmeren; 58 W. Kern. meren; 66 P. Snaphaan; 68, 69 P. de Nijs; 74 Jac. van Dongen; 79 W. van de Ven; 91, 122, 123 B. Remmeren; 104, 125 F. Snoeren; 105 M. Damen; 109 Th. Sul- sters; 114, 115 Ant. Pijnenburg; 117 F. Damen. MOTORSPORT. lirabanl-Grensrit-I om de Gouden Kathedraal van „De Maandagmorgen" De Brabant Grensrit I, georganiseerd door V.M.V. Tilburg, is Ministerieel goed gekeurd. De rijders worden verwacht tusschen 7 en 10 uur Vrijdagavond, om 12.00 in den nacht van Vrijdag op Zaterdag 29 Juli, wordt op den Heuvel voor Hotel Modern, te Tilburg, gestart. Voor deze rit, is dus de goedkeuring verkregen voor het geheele traject en is de medewerking van de autoriteiten over al verzekerd. De inschrijving sluit automatisch 1 dag vroeger, dus Woensdag 26 Juli. Het inleggeld bedraagt 3.50 voor mo torrijder en automobilist, terwijl de mo torrijder 0.50 extra betaald voor wed strijdmateriaal, wat bij inlevering wordt gerestitueerd. Het traject van de Brabant Grensrit I voert langs de Brabantsche grens, uit sluitend over harde wegen, zonder ter- reinwerk. Alle zorg is besteed aan stipte organisatie en een verheugend feit is, dat deze rit door de autoriteiten geheel is goedgekeurd en alle medewerking is toegezegd. A. V. R. O. V. A. R. A. A. V. R. O. V. P. R. O. V. A. R. A. HUIZEN 296 M. K. R. O. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. HUIZEN 296 M. K. R. O. het bisschoppelijk paleis werd daarna een défilé gehouden. Hier voerden nog het woord mgr. Diepen, de loco- burgemeesler van den Bosch, wet houder Krijgsman en de aartsbis schop mgr. J. Jansen. Eerst om 8 uur werd het congres door den hoofddirecteur Frenken beëindigd. Zegening van auto's en motoren. Op Zondag 80 Juli tusschen 12 en 2 uur zal door den Directeur van den Sint Christoffelhond eene open bare zegening worden gehouden van auto's en motoren. Op het Heuvel plein te Tilburg komen de auto's en motoren te samen, terwijl de inze gening zal plaats hebben op het plein vóór den hoofdingang der kerk. Allen, uit iedere gemeente, ook zij die nog geen lid zijn van de Broe derschap, kunnen zonder kosten hieraan deelnemen. Statuten der Broederschap worden op aanvraag toegezonden. Aanmelding voor het lidmaatschap bij pastoor Aelcn, directeur S.C.B., Koningshoeven 2 Tilburg. De plechtige H. Mis voor de leden van den Sint Christoffel Bond zal plaats hebben in de kerk van* Koningshoeven op Zondag 30 Juli om 10 uur. waarin baron en barones d'Aulnis de Bourouill uit Haarlem, benevens een chauffeur gezeten waren Baron d'Aul nis was op slag dood, de brrones en de chauffeur werden zwaar gewond. Het Haarlemsche echtpaar was met vacantie te Oérardmer en maakte een autotocht langs de verschillende bad plaatsen in de Vogezen. AGENDA. WAALWIJK. Donderdag 8 uur repetitie W.G.V. Gymnastieklokaal. Vrijdagavond 5.30, 7 en 8.30 uur repetitie adspiranten W.G.V. W.C.B. Vrijdag van 6—8'/2 uur mkorven Halle. Zaterdag 8'/2 uur repetitie voor allen Liedertafel Oefening en Vermaak. Zaterdag 10 uur bestuursvergade ring Liedertafel Oefening en Vermaak. Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertaiel Oefening en Vermaak. Gevraagd in een klein gezin een flinke P. G. Geheel zelfstandig kunnende werken. Niet beneden 20 jaar. Brieven onder No. der advert. Bureau dezer courant. 50505 Voor direct gevraagd leeftijd 16-18 jaar. Brieven onder No der advert, a. h. Bureau v. d. blad. 50508 LAATSTE BERICHTEN. De inoord te Vlifmen. Gisteravond had te Vlijmen pl.m. half 10 een moordaanslag plaats waarbij de ruim 25-jarige Van Hees- j heen, bijgenaamd »de bok« uit Vlijmen door steken in de linker borstzijde gedood werd. Hij had ruzie gekregen over een duif, welke ruzie zulk een omvang had gekregen dat de messen er aan ait cm uDsuiuui volledige reclame wi! Hebben voor plaats en V'tzh, plaaise zijne advertenties in Waalwijksche en Langstraatsche Courant, en het oor Kaatsheuvel, Loonopzand, Waalwijk en Waspik. e pas kwamen. Het slachtoffer liep Vni]PriIop,. haio nog 300 meter verder en viel toen S reclaroe kan Seen dood neer. l e' b'eden, men bereikt dan Van H. is getrouwd en heeft twee 2"0Wa' 3 dezer streek, inderen. Hij staat als een vechters- HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. BTNNENLAND. Uniform verbod. Bij de Tweede Kamer is ingediend een wetsontwerp tot aanvulling van het Wetboek van Strafrecht, met het oog op kleedingstukken en onder scheidingsteekenen, welke uitdrukking zijn van een bepaald staatkundig sterven. Voorgesteld wordt, na artikel 435 van het wetboek van Strafrecht in te voegen een nieuw artikel 435a, luidende „Hij die in het openbaar kleeding stukken of opzichtige onderscheidings teekenen draagt of voert, welk uit drukking zijn van een bepaald staatkundig streven, wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste twaalf dagen of geldboete van ten hoogste honderd vijftig gulden." Congres der Katholieke Jeugdvereeni- ging in Den Bosch. Den Bosch heeft Zondag het on gekende feit beleefd, dat 9000 deel neemsters aan een congres binnen de muren der hertogstad vereenigd waren. Tien extra-treinen liepen van ver schillende richtingen des lands naar het station Den Bosch, alwaar de duizenden zich des ochtends om half elf verzamelden, waarna zij naar de St. Janskerk trokken. Hier cele breerde mgr. Diepen de H. Mis. Na de lunch in de overdekte Vee markthallen had aldaar des middags om 3 uur een congres plaats. Van de vele autoriteiten noemen wemgr. Diepen bisschop van den Bosch, mgr. dr. Lemmens bisschop van Roermond, mr. H. P. Marchant, minister van onderwijs, kunsten en wetenschappen, den vicuris van het bisdom den Bosch, mgr. F. Hendrikx, den commissaris der Koningin in Noord—Brabant mr. dr. A. B. G. H. kindei haas in de omgeving hekend. De doktoren konden slechts den dood constateeren. Omtrent den moord te Vlijmen vernamen wij hedenmorgen van personen die van de vechtpartij ge- tuige waren nog het volgende: Te goed halftien kwam zekere M. L. met zijn geit vanaf het voet- i halterrein/ Toen hij den Akker pas-1 ,s~:rde bij café H. Boom—de Vaan,1 waar gewoonlijk eenige menschen staan, werd hij nageroepen door Johannes van Heesheen. Deze was, naar men ons zeide, in eenigszins beschonken toestand, en vroeg aan L. wanneer hij zijn duif eindelijk eens terug zou krijgen. L. antwoordde daarop dat hij geen duif van v. H. in zijn bezit had, en dat v. H. eerst I het ringbewijs moest toonen. Daarop liep v. IJ. op L. toe en gaf hem een trap en mishandelde tevens de geit. Er ontstond een vechtpartij, waarbij men elkaar met klompen te lijf ging. Ook L. v. N. een vriend van v. H. mengde zich in het gevecht. Plotseling liep v. H. 1 weg en het bleek dat hij een steek met een mes in het hart had. Hij holde nog enkele honderden meters, terwijl hij riep: Vind je dat niet laf? Haal een dokter, Help mij. Toen zakte hij ineen. Daar dr. Wijers niet thuis was werd door een verpleegster een ver band gelegd, doch v. H. was reeds overleden, voordat hij naar het gasthuis was overgebracht. Hij was 25 jaar en stond hekend als iemand die van een ilinke borrel hield. L. en v. N. werden met een aan-1 tal getuigen 's avonds ten raadhuize verhoord, de eerste werd om 2 uur op vrije voeten gesteld, doch v. N. werd in arrest gehouden. Beiden staan als zeer oppassende huisvaders bekend, die zelfs nooit in een café komen. v. N. is eenigszins opvliegend van aard. Hij had hij de vechtpartij zelf een snee in den arm gekregen, doch waarschijnlijk is dit met zijn eigen mes gebeurd. Brand in de St. Petruskerk te Leiden. Gisteravond ruim half elf is de groote, massale en monumenlaal ge. bouwde St. Petruskerk aan de Lange- brug te Leiden in vlammen opgegaan. De brand is begonnen in het beneden gedeelte van den toren. Rond dezen toren was een houten staketsel gemaakt in verband met herstellingen, die aan het kerkgebouw werden aangebracht. Het vermoeden ligt voor de hand, dat loodgieters den brand veroorzaakt hebben. Met deze herstellingen is men zes weken geleden begonnen De kerk is geheel vernield. Uitbranding werd voorkomen. Balbo's vliegtocht. Balbo's eskader is gisteren opge stegen voor den terugtocht, eti laat in den avond te Shediac aangekomen. Post volbrengt zijn wereldvlucht. De Amerikaan Willy Post heeft zijn wereldvlucht binnen zijn eigen recordtijd volbracht. Zaterdag is hij te New York aangekomen waar hij spontaan verwelkomd is. Binnen 8 dagen was hij uit en thuis. ALWIJKSCHE STOOMDRUKKERIJ ANTOON TIELEN. direct gevraagd. Bekend met gewone worstmakerij en kunnende slachten. W. KAMP, Slager. Kaatsheuvel OPLEIDING VOOR CANDID A AT-NOTARiS bij M. DRUKKER, cand. nots., benoemd Ontvanger der Re- gistratie en Domeinen, te Waal wijk (thans te Schagen. alwaar inlichtingen). Aanvang cursus September '33. Op Zaterdag 5 Augustus, s nam. 3 uur, zal in café „EUPHONIA*4 te Kaatsheuvel, onder georganiseerde bouwvak patroons worden aanbesteed: voor den Heer C, v. d. Ven. Bestek en Teekening verkrijg, baar a f4.— (restitutie f2.-) 50504 De Architect, J. A. PRINS Hoofdstr. 195, Kaatsheuvel. .121 BOSCH Het beste adres voor Brillen, Breukbanden, Elastieken kousen, Messen, scharen enz. en voortaan elke maandmarkt STATIONSSTRAAT 3 4. Voor doelmatige reclame voor Uw fabrikaat is Off. Orgaan van den Ned. Bond van Schoenmakerspatroons en Schoenwinkeliers- vereenigingen omdat het gelezen en geraadpleegd wordt door schier alle schoenwinkeliers, schoen makerspatroons, schoenreparateurs en han delaren, in Vraagt billijke advertentie-tarieven Bureau LAAN VAN MEERDERVOORT 848. DEN HAAG. KANTOORUREN VAN 0IS UUR, DBS ZATERDAGS VAN fr—U Uil*. imiaiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Telef. No. 201, Directie te Slikkerveer. 38619 VAN en tusschengelegen plaatsen. Van WAALWIJK, Maandagmorgen. Van GEERTRUIDENBERG, Maandagmorgen. Van DORDRECHT Te UTRECHT, Maandagavond. Te AMSTERDAM, Dinsdagmorgen. Vaa AMSTERDAM, Donderdagmiddag 4 nar. Agentea i Estafette A'dam, Klovenierbargwal 83. Tel. 47378 Centrum Estafette Utrecht (Lichter Rijnkade). Tel. 10158. Geertrnidenberg. Tel. 141. 9,00 Zang door Dordtsch Mannenkoor Caecllla. 9,20 Het Omroeporkest. 10,00 Gramofoonmuziek. 10,15 Omroeporkest. 11,00 Vaz Dias. 11,10 Concert uit „de Vereeniging", Nijmegen. 8,00 Morgenconcert. Landdag op het landgoed Berg en Bosch te Apeldoorn. 10,00 Concert. 11,00 Opening, sprekers Mr v d Deure en Burge meester van Apeldoorn, Zang, enz. enz. 12,30 Ultz Muzlektournool. 2,00 Mededeellngen balonwedstrljd. 2,30 Heropening, sprekers Exc. Schokking en Donner, zang en jmuziek, enz., Sluiting. 4,00 Concert. 5,00 Ooggetuigenverslag off. ontvangst stadhulze 0,00 Indrukken van den Landdag. 7,00 Concert Stafmuziek Kon. Marine, Den Helder 8,00 Concert. 9,15 Vaz Dias. 9,30 Concert. 10,15 Ooggetuigeverslag groot vuurwerk. 10,45 Gramofoonmuziek. VRIJDAG 28 JULI. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Janny van Oogen draagt voor. 10,30 Een halfuurtje walsen. 11,00 Onze keuken. nel hKSPinnnf ui- nol me ,4 r, is "i 11,30 De Notenkrakers, 12,00 Gramofoonmuziek. 12,30 Kovncs Lajos. 2,15 Zangvoordracht. 2,35 Gramofoonmuziek. 3,00 Voordracht. 3,30 Gramofoonmuziek. 4,00 Orgelspel. 4,30 Janny van Oogen vertelt. 5,00 Vara-klein-orkest. 6,25 C Sipkes: Natuurschennls. 6,45 Bont programma. 8,3010,15 Residentieorkest. 8,00 Cursus. 9,00 Cursus kerkdiensten in het buitenland. 10,00 Vrijz. Gods. Persbureau. 10,05 Vaz Dias 10,15 Declamatie door Albert van Dalsum. 10,45 Gramofoonmuziek. 11,00 Gramofoonmuziek. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Kinderoperette. 11,30 Voor zieken en ouden van dagen. 12.15 Het KRO-Sextet. 2,00 Orgelconcert. 3,15 Gramofoonmuziek. 3,45 Voordracht door Pierre Bnlledux. 4,00 Gramofoonmuziek. 4,30 Vervolg voordracht. 4,45 Gramofoonmuziek. 5,00 De KRO-Boys. 6,45 Gramofoonmuziek. 7,15 C Grijns: Kennis van de weidelijke Jacht. 7,35 Gramofoonmuziek. 8,00 Het Sted. Orkest van Maastricht. 10,30 Vaz Dias. 10,35 Iwan Schustow met zijn Balalaika-kapel. ZATERDAG 29 JULI. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Uitz v Arbeiders in Continubedrijven. 12,00 VroolUke gramofoonplaten. 1,00 Vara-klein-orkest. 2,15 Gramofoonmuziek. 2,50 Uitz Geref Ver v daadw Vredesactie. 3,10 Vara-orkest. 4,00 De Notenkrakers. 6,00 Kinderuurtje. 7,00 Zang en plano. 7,30 Uitz v h platteland. 8,00 Herhaling SOS berichten. 8,02 Feest-revue: Feijenoord Jubileert. 9,30 Vaz Dias en varia. 9,45 Vervolg revue. 11,15 Gramofoonmuziek. 8,00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje.'' i 12,15 Het KRO-Sextet. 1,45 Gramofoonmuziek. 2,00 Voor de rijpere Jeugd. 2.30 Kinderuurtje. 4,00 Gramofoonmuziek. 5,00 Stafmuziek 6e Reg Infanterie, Breda. Esperantonieuws. 6,20 Journalistiek weekoverzicht. 7,15 Jhr Dr Mollerus: Ervaringen op een lucht reis naar N-0 Indië. 7,45 Gramofoonmuziek. 8,00 Avondprogramma. 8,30 en 10,30 Vaz Dias. 11,00 Gramofoonmuziek. i DONDERDAG 27 JULI. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuziek. i 10,30 Ochtcndconcert. 11,00 Cursus knippen v klnderkleedlng. 11,30 Vervolg concert. 12,30 Lunchconcert. 2,30 Omroeporkest. 3,00 Voordracht door MIeke Verslraete. 3,30 Gramofoonmuziek. 1 4,00 Voor zieken en ouden van dagea. 4,30 Gramofoonmuziek. 5,00 Voor grootere kinderen. Radiotooneel. 5,40 Gramofoonmuziek. 6,30 Sportpraatje. 7,00 Gramofoonmuziek. 8,00 Vaz Dias. 8,05 Kovacs Lajo» en zijn orkact. 3332

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 6