Vergeet vooral niet om a.s. Donderdag 3 Augustus om half negen de PROGAS-DEMONSTRATI H in „Musis Sacrum*' bij te wonen. Nieuws oil Kaslsbennl t zijn 30 personen uit deze gemeente te werk gestold. Jammer dat het werk ten einde loopt, vermoedelijk zullen de werk zaamheden nog drie weken duren. In de eerstvolgende periode van veertien dagen is in deze ge meente de onvermengde margarine voor rechthebbenden verkrijgbaar bij de volgende winkeliers, op het Veer bij H. J. Meewisse en A. H Zijlmans en op het Dorp bij Adi de Bont. RAAMSDONKSVEER. Zoolang de goedkeuring van den Minister bij de Radiocentrale nog niet is in gekomen, kan nog niet begonnen worden met het uitzenden van een vast programma van het buiten landsch station waarmee de Centrale kort geleden vermeerderd is. Op welke manier de bekendmaking van de buitenlandsche programmas zal plaats hebben, wordt nog nader be kend gemaakt. Op Zondag 30 Juli a.s. zal alhier op plechtige wijze de her nieuwing der intronisatie van het H. Hartbeeld plaats hebben. De plechtigheden worden gehouden on der het Lof. Door de schoolkinderen zullen op het Kerkplein eenige liederen worden gezongen, onder begeleiding van de Kon. Erk. Har monie »de Eendracht«, die wederom hare welwillende medewerking zal verleenen. Onze dorpsgenoote Mej. Corry van Hal behaalde op de Industrie school te Moerdijk het diploma voor Lingerxies, Kinderkleeding en Da- mescostuums. Bereids maakten we er melding van, dat de echtelieden H. Leijten- van Dongen alhier, op Vrijdag 28 Juli hunne 50-jarige echtvereeniging hopen te herdenken. In aansluiting hierop kunnen we thans berichten dat het feest eerst op Zondag 80 Juli a.s. zal worden gevierd. De Kon. Erk. Harmonie »de Eendracht« zal het echtpaar Zondagmiddag circa half vijf een serenade brengen. GEERTRUI DEN BERG. De Geer. truidenbergsche kermis behoort weder om tot het verleden Behoudens enkele strubbelingen had zij een goed verloop. Dank zij het prachtige weer was de belangstelling zeer groot. Vooral Zondag was het aantal vreemdelingen enorm. De meeste kermisattracties maakten goede zaken. Vooral het Lunapark en de Steile wand waar ijzingwekkende toeren werden ver richt, mochten zich in een groote belangstelling verheugen. Ook de café s maakten goede zaken, zoodat de zakenmenschen ondanks de malaise geen reden tot klagen hebben. 'i Is kermis. Op de markt bevindt zich een bananenkoopman. Rondom hem een groote menigte bananenkoopers. Plotseling een vecht, partij in de Brandestraat Alle belang stellenden voor den bananenkoopman rennen naar de Brandestraat om het vechtpartijtje in oogenschouw te nemen zoodat de koopman alleen overblijft. Ondanks zijn roepen en schreeuwen kan hij geen belangstelling meer wekken. Plots schiet hem .iets te binnen. Hij neemt een leegc kist, smijt deze woedend op den grond, zoodat de splinters er af vliegen. Luidkeels loopt hij met een stuk bananenkist rond den kinderdraaimolen en 't Lunapark. Dit trekt de belangstelling van het publiek. Van alle kanten komen nieuwsgierigen opdagen en denken dat de koopman krankzinnig is ge. worden Ook een drietal agenten van politie spoeden zich naar de plaats des onheils Dan is de koopman weer bij zijn bananen gearriveerd en begint weer met den verkoop. De belang stelling is weer groot, grooter dan van te voren. De bananen vliegen weg Onze stadgenoo: de heer E J. Jonker slaagde te Rotterdam voor het diploma Engelsche handelscorres pondentie. Kerkdiensten op Zondag 30 Juli 1933. Ned. Herv Kerk des v.m. 10 uur Ds. Zuurdeeg. Evangelisatie .Immanuel" de9 v.m. 10 uur Ds. v. d. Loos uit Lage— Zwaluwe. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 28 Juli '33 Onze stadgenoot G. C. Bouman slaagde te Breda voor het examen Mulo B. Op Woensdag 2 Aug. is de Heer Commissaris der Koningin voornemens de gemeente te bezoe ken en zal alsdan om goed twee uur ten gemeentehuize audiëntie verleenen. Tot de Chr. Kweekschool te Gorkum zijn toegelaten onze stad- genooten Mar. Baaijens en Ger. Bouman. Vrijdagavond speelt de v.v. Juliana II een friendlygame tegen haar stadgenoote P.S.V. diaken der Ned. Herv. benoemd de heer A. Tot Gemeente Bax. sJ— In plaats van Zondag a.s. zal de R.K. fanfare op de Vischmarkt concerteeren op Woensdag 2 Aug. (verjaardag van H. M. de Koningin- Moeder). Kaatsheuvel, 27 Juli 1933 Door de hitte bevangen. Op de schoenfabriek „Emza" vielen hedennamiddag een drietal arbeidsters van de hitte in zwijm. De hulp van den dokter moest wor den ingeroepen. Met verlof van de Arbeidsinspectie is met ingang van Vrijdag de werktijd vervroegd. Er wordt aangevangen om 6 uur en geëindigd om 4 uur. Koninginnedag vierihg In overleg met de Eerw. Broeders zal Koninginnedag dit jaar een echt kinderfeest worden. Na de kinder mis zullen in den voormiddag op het Don Bosco-terrein voetbal-serie- wedstrijdeu gehouden worden tus- schen drie elftallen van de St. Jans- school en van de St. Bernardus- school. K. B. stelt voor deze gelegen- ïeid een wisselbeker beschikbaar. De Kinderzangaubade is bepaald op 12 uur v.m. Om 4 uur zal een dnderoptocht gehouden worden, waarin de twee mondharmonica- orkesten der beide scholen mee trekken. Alle kinderen, zoowel meis- es als jongens, mogen aan den stoet deelnemen. Aan de mooiste p oepen, de mooiste versierde fiehen of voorstellingen worden prijzen toe gekend. Na afloop van dé stoet wordt een gecostumeerde voetbalwedstrijd gespeeld tusschen twee schoolelftal- en. Als slot zal vermoedelijk een jallonwedstrijd voor de laagste klas sen georganiseerd worden. Om de tosten te dekken zal een Oranje- oloempjesdag gehouden worden. On getwijfeld zal eenieder 'n dubbeltje over hebben om 'de kinderen dit 'eest te bereiden. Bloempjesdag. Bij gelegenheid van de opening van het nieuwe sanatorium van ierwonnen Levenskracht zal a.s. Zondag zoowel in Kaatsheuvel als in Berkdijk en St. Joachimsmoer een bloempjesdag georganiseerd wor den om bij te dragen tol het groote werk door de arbeidersorganisaties lier tot stand gebracht. Volksconcert. Wij willen herinneren aan het groote volksconcert, dat de harmonie Apollo onder leiding van haar direc teur de heer P. B. Bisselink Zaterdag avond op de Markt alhier geeft. Voor de diverse winkelvitrines is kennis te nemen van het programma. Snoeren, f Na een langdurige smartelijke ziekte overleed hedennacht de weled. leerJ. Snoeren Pzn. groot-industrieel alhier. In den afgestorvene gaat een man heen die algemeen geacht en lemind was. Hij kende in den om gang geen onderscheid tusschen zijne evenmenschen. Voor zijn zaak en zijn personeel was hij een ijverig werker en een humaan patroon. Ook in eigen zaken heeft hij de groote schommelingen, waaraan de schoenindustrie de laatste 10 jaren onderhevig is geweest, medegevoeld. "arenlang was hij lid der Eerewacht van het H. Sacrament, bestuurslid en ijverig secretaris van de harmonie Apollo. Hij rustte in vrede. Kaatsheuvels Belang. Zondag 30 Juli a.s. des middags om 12 uur precies zal een leden vergadering worden gehouden van de vereen. Kaatsheuvels Belang in de zaal van den heer Jan v. Dun. Agenda 1. Opening door den Voorzitter. 2. Resumé door den Secretaris. 3. Financieele beschouwingen. 4. Bestuursverkiezingen. (Vacatures W. L. M. de Both, van Kemenade. Aftredend het geheele bestuur, dat unaniem zijn mandaat beschikbaar stelt, doch tevens zich bereid verklaart bij her kiezing opnieuw een bestuursfunctie te aanvaarden, uitgenomen de heer H. v. Linden, die niet meer wenscht herkozen te worden.) 5. Koninginnedagviering. 6. K.B.-plannen voor de toekomst. 7. Rondvraag en sluiting. De vergadering is toegankelijk voor K.B.-leden en allen die belangstellen in het doen en streven van deze j vereeniging. In vrijheid gesteld. Genoemde H. E., die Woensdag j.l. op transport gesteld werd naar i 's Bosch als verdacht van brand- stichting is reeds denzelfden dag, na door den Officier van Justitie j verhoord te" zijn, op vrije voeten gesteld. Een afscheid. Heden avond werd in de Gymna stiekzaal der St. Jansschool een treffend afscheid gevierd. Mej. Tini Vesters, de altijd opgeruimde K. J. V. leidster gaat de wereld verlaten en zich terug, trekken in het klooster der Eerw. Zusters Franciscanessen te Oirschot Waar de K.J V. in Mej. Vesters'n leidster verliest, waaraan de afdeeling veel te danken heeft, n leidster die in haar voorbeeld zoo schitterend het blije K. J. V. leven wist te vertolken, kou haar heengaan niet onopgemerkt voorbijgaan. Het atscheidsfeest haar aangeboden zal haar ongetwijfefd lang een aan gename herinnering blijven. Bij haar binnentreden werd haar en hare familie een welkom toegezongen, in toepasselijke zang en declamatie waarbij een prachtig spreekkoor w^rd opgevoerd werd reeds haar toekomst in beeld gebracht, doch haar meteen dank gewijd voor wat zij voor de K.J. V. deed. De ijverige Directeur Kapelaan Rietra bracht dat in zijn afscheidsspeech andermaal in woorden er de hoop bij uitsprekend dat haar voorbeeld nog lang zal mogen nawerken. Mej. Elshout die steeds met haar samenwerkte, sprak namensde K. J. V 's en schetste haar als het exempel van een K. J. Ver. geheel volgens het ideaal. Mej. Tini Vesters dankte geroerd in eenvoudigs hartelijke taal, de taal, die door de meisjes steeds zoo goed begrepen werd. R. K. Parochiaal Zangkoor St. Cecilia. Het R. K. Par. Zangkoor St Cecilia zal op uitnoodiging deelnemen aan den Propagandadag voor Kerkmuziek, welke Zondag a s. te Dongen onder leiding van de St. Gregoriusvereeni. ging en de Liturgische vereeniging van het Bisdom Breda in medewer- king van de St. Gregorius Ver. van het Bisdom 's-Bosch in het Leo XIII gebouw zal gehouden worden. Onder leiding van Directeur W. Berzeveld zal gregoriaansch gezongen worden de Tractus van Aschwoensdag en onder leiding van Directeur J. Teurlings „Domine nom sum dignus" van Vittoria „Stabet Mater" van Palestrina, twee koorwerken voor 4 stemmig mannekoor. MARKTBERICHT. Eieren 3 cent. Varkens f 8—f 12. 28 Juli, 1933. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.). Mijnheer de Redacteur, Zoudt U, voor het volgende, eenige ruimte willen reserveeren, waarvoor mijn dank bij voorbaat. Ik heb met belangstelling? Uw be richtje gelezen over die .Spookgeschie denis" hetwelk U moet zijn toegezon den door een geweldigen dwarskijker, die van de geheele geschiedenis blijkbaar niets, maar dan.ook absoluut niets weet. 1. heeft het spook het geen enkelen voorbijganger lastig gemaakt, omdat dit niet de bedoeling was. 2. Ten tweede, de familie waar aangeklopt werd, waren goede beken den, waar een gedeelte der .spook- familie' op bezoek was. 3. De persoon, waarvoor het spook op den loop ging, was juist een der bezoek ontvangende vrienden Alles bij elkaar dus een geheel onschuldig iets en kan ik met den besten wil niet begrijpen, hoe iemand daardoor zijn gemoedrust kan verliezen en zelfs wenschen dat de politie van een en ander getuige zou zijn geweest. Ik weet zeker, geachte heer dwarskijker, dat onze politie veel meer gevoel voor humor heeft in haar pink, dan U in Uw geheele corpus en diezouereen9 fijn om gelachen hebben. Is Uwe zwartgalligheid misschien ook toe te schrijven aan .de abnormale warmte of iets anders"? Iemand, die het precies weet. RECHTZAKEN. Uitspraken. W. J. B. 35 jaar leerlooier te Waalwijk, vrijgesproken conform den eisch, ter zake van de aanklacht, dat hij zijn zuster met een mes heeft willen steken. AGeNDAT*. WAALWIJK. Zaterdag 8 uur, Luxor Bioscoop, »De bende der wrekers». Zaterdag 8 uur, R.D.B.-Theater, »Cohen en Kelly in Afrika. Zaterdag 8'/2 uur repetitie voor allen Liedertafel Oefening en Vermaak. Zaterdag 10 uur bestuursvergade ring Liedertafel Oefening en Vermaak. Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel Oefening en Vermaak. Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 6 en 8'/2 u. Luxor Bioscoop »De bende der wrekers». Zondag6 en 8'/2 u. R.D.B.-Theater, «Cohen en Kelly in Afrika. W.C.B. Maandag van 6—8'/2 uur inkorven Dax. Maandag 8 9.30 uur. Gymnastiek dames K. en V Gymnastieklokaal O. S. Dinsdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V Gymnastiek!. O. S. Woensdag 7 8.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V., Gymnastieklokaal O. S. GEMENGD NIEUWS. Sprinkhanen renvooien China 's oogsten. Naar het Chineesche ministerie van Binnenlandsche Zaken meedeelt, heerscht in uitgestrekte gebieden van China, vooral in de streken langs de Gele Rivier, die kort geleden door overstroomingen werden geteisterd, een ontzettende sprinkhanenplaag. De vel den zijn verwoest, de oogst is ver nield 65 millioen boeren bezitten geen graan of andere levensmiddelen De Chineesche regeering heeft uitge breide maatregelen genomen, om de vele millioenen boeren voor den hongerdood te bewaren. 12 Weken roerloos op zijn rug. Nu reeds 10 jaren vrij van pijn Nieuwe overwinning op rheumatiek Steeds weer komen de onweder- legbare bewijzen biamrn dat rheumatiek degeregelde .kleine dagelijksche dosis" Kruschen eenvoudig niet kan weerstaan. Hier volgt een geval, dal ons weer onlangs meegedeeld werd: „H t is nu eenige jaren geleden dat ik ziek werd door spier-rheumatiek en ik 12 weken lang plat op mijn rug moest blijven liggen. Mijn dochter kocht toen een flacon Kruschen Salts en eiken morgen nam ik een dosis. Al gauw bemerkte ik verbetering en ik ging er dus mee door. Met volledig succes. Want van dien dag af, nu tien jaar en acht maanden geleden, heb ik nooit eenig teeken van rheumatiek meer gevoeld. Nooit heb ik één dosis overgeslagen. Eerder zou ik mijn middageten willen missen dan mijn dosis Kruschen Salts Tegenwoordig ben ik vrij van alle spierpijnen en wanneer ik ook anderen hoor klagen over stijfheid of pijn in de gewrichten, raad ik steeds Kruschen aan." Indien uw afvoerorganen altijd naar behooren hun plichten vervulden zou het giftige urtne-zuur zich nooit kun nen ophoopen En dan zoudt ge tot het einde uwer dagen niet weten wat rheumatiek is Want het is het over- tollige urinezuur, dat de rheumatische toestanden veroorzaakt. De verschil, lende minerale zouten nu in Kruschen sporen alle afvoerorganen (dus ook de nieren) aan tot gezonde regelmatige werking, opdat het urinezuur en andere schadelijke afvalstoften der spijsver tering behoorlijk uit het lichaam ver- wijderd worden. Het is deze kleine aansporing die u noodig hebt Laat Kruschen ook u hierin helpen. Koop vandaag nog een flacon en be gin morgenochtend ook met de kleine dagelijksche dosis." Kruschen Salts is uitsluitend ver. krijgbaar bij alle apothekers en dro gisten a f0 90 en f160 per flacon en wordt gefabriceerd in Engeland door de Fa. E Griffiths Hughes Ltd sinds 1756 te Manchester gevestigd. Stralende gezondheid voor één cent per week. Ontvoerder ter dood veroordeeld. Te Kansas-City in den staat Mis souri is voor het eerst in de Ame- rikaansche geschiedenis de doodstraf uitgesproken wegens het misdrijf van ontvoering. Een zekere Walter McGee, die in Mei de dochter van den ambtenaar McElnoy had ont voerd en tegen betaling van een hoogen losprijs weder had vrijgelaten, is veroordeeld tot den dood door ophanging. LAATSTE BERICHTEN. Geslaagd. Aan de examens voor Fransche taal en Handelscorrespondentie van- wege „Mercurius" en de „Vereen, van Leeraren" nam met gunstig gevolg deel de heer René Koolwijk te Tilburg. Deze candidaat genoot zijn opleiding hij den heer J. Smarius te Waalwijk. Tentoonstelling. Op Zondag 30 Juli zal in de R K. Meisjesschool aan de Crispijnstraat een tentoonstelling worden gehouden van handwerken, door de kinderen vervaardigd. De tentoonstelling is geopend van na de Hoogmis tot 7 uur. Entree is voor iedereen vrij Verjaardag Koningin - Moeder. Naar wij vernemen zal onze har monie St. Crispijn. in overleg met Waalwijks Belang, allerwaarschijnlijkst een concert geven op de kiosk van W. B. op de Markt op Woensdag avond a s. 2 Augustus ter herdenking van den 75en verjaardag van H. M. de Koningin Moeder. B K. Werklieden vereeniging St. Clemens. Maandag 7 Augustus zal de R.K. Werkliedenvereeniging om half 8 iti het Bondsgebouw eene algemeene ledenvergadering houden. Agenda 1. Opening door den Voorzitter. 2. Strijdlied »Zang en Arbeid« no. 9. 3. Notulen der vergadering. 4. Bespreking aangaande onze deel neming aan de Bondsdemon- stratie te Eindhoven op 3 Sep tember e.k. 5. Rondvraag. 6. Korte repetitie van eenige liederen uit Z. en A. met liet oog op de komende gew. demonstratie. 7. Sluiting. Maria-Congregatie parochie St. Clemens. Zondag a.s. 30 Juli zal de feestdag van de tweede Patrones van de Congregatie eenigszins plechtig wor den herdacht, 's Morgens om 6 uur zal voor de leden en eereleden de H. Mis worden gelezen tot intentie van de levende en overleden leden der Congregatie. De Congreganisten worden verzocht onder deze H. Mis zooveel mogelijk gezamenlijk tot de H. Tafel te naderen. Concert Roestelberg. Wij vestigen er nogmaals de aan dacht op dat in „Berg en Dal" aan den Roestelberg morgenavond dooi de harmonie St. Crispijn een concert zal worden gegeven. Deze nieuwig heid zal o.i., wanneer het weer wat mee wil werken, heel wat volk naai den Roestelberg trekken. Het concert begint om 6 uur. TENNIS. Op de liaan van Hotel Verwiel speel den de heerenteams der beide Waal- wijksche tennisclubs Bios en Tioltib een wedstrijd. Tioltib won met 42. l)e uitslagen der gespeelde partijen waren Enkelspel: A. van Tilburg verliest van R. van Iersel 5—7, 1—6. J. Eibers wint van H. Witlox 6L 1—6, 6—4. K. Bakker verliest van .1. van Tersel 16, 1—6. F. Knepflé verliest van Th. van Delft 6—8, 2—6. Dubbelspel .1. Eibers en K. Bakker winnen van J. Wiesman en H. Witlox 63, 6—3. A. van Tilburg en F. Eibers verlie zen van J. van Iersel en R. v. Iersel 2-6, 4—6. R. K. V. V. H. V. V. Zondag gaat de R.K. V.V. H. V. V. een nederlaagtournooi beginnen, waar aan een prachtige beker is verbonden voor die club die aan H.V.V. de groot ste nederlaag weet toe te brengen. Als eerste staat op het program de R.K.V.V. Top uit Drunen, die vorig seizoen ook voor de 2e klasse uitkwam in district den Bosch en toen op 't einde een goede plaats wist te bezetten. Dus er staat voor onze blauw-witten een zware wedstrijd te wachten. De wedstrijd vangt aan om 2,30 uur. Wij raden de sportliefhebbers aan Zondag eens een kijkje te gaan nemen op het HVV-terrein, dat gelegen is bij Café Galgewiel, van den heer A. Steenber gen-Kroot. Het 2e elftal van H.V.V. is ingedeeld in de Jeugd-competilie en begint Zater dagmiddag. Het moet een uitwedstrijd spelen en wel tegen PSV 1 te Drunen; een lastige wedstrijd voor onze reser ves. Voor eenige weken terug wisten zij op eigen terrein ér een overwinning op te behalen, maar of dat nu zal gaan zullen we maar afwachten. Wij wen schen onze jeugdigen veel succes. De financieele zorgen van het Rijk. 1 Minister Oud heeft in het ontwerp tot heffing van een omzetbelasting belangrijke en principieele wijzigingen aangebracht. De belasting zal tot een bedrag van 4% van den verkoopprijs thans één maal geheven worden. Zij is verschul digd door den fabrikant en voor zoo ver zij ingevoerde goederen betreft, door den importeur. In het laatste ge val is een bijzonder invoerrecht ver schuldigd van 4% van de waarde dei- goederen, het gewone invoerrecht in begrepen. De fabrikant is verplicht de belasting in rekening te brengen aan den kooper. Hij heeft daarvoor een privilegie als aan het Rijk is toegekend bij invordering van accijnzen. De be lasting wordt voldaan door middel van een plakzegel op de factuur. De opbrengst wordt geschat op 85 millioen gulden. Buiten den crisisdienst en de nieuwe maatregelen is al een tekort van 100 millioen. Voorts zijn bij den Minister in overweging een crisis-inkomsten belasting, een coupon-belasting, belas ting van vermogen in de doode hand, nieuwe salarisverlaging. Er zal tot het uiterste bezuinigd worden. Ons disconto verlaagd. Van 4 tot 3.5%. De directie der Nederlandsche Bank bericht, dat het wisseldisconto met ingang van 29 Juli door haar is vast gesteld op 3£ terwijl zoowel het promessendisconto, als de beleening op effecten en goederen en de rente voor de voorschotten in rekening-cou rant met ingang van denzelfden da tum bepaald is op 4%. Wie het breed heeftlaat het breed hangen. De N. R Crt. schrijft: Ons wordt vandaag een brief ge toond van de Völk scher Beobachter, het officieele orgaan van Hitier, waar bij een chèque wordt teruggestuurd, omdat „grundsaizlich" geen adverten- tiën door tusschenkomst van buiten, landsche advertiebureaux worden op genomen Jammer, dat Duitschland dergelijk geld niet gebruikt om zijn verplich tingen tegenover de Nederlandsche crediteuren na te komen. Bombardementsvliegtuig neergestort Te Oceanside (Californië) is een groot militair bombardementsvlieg tuig neergestort en geheel verbrij zeld. Zeven personen zijn hierbij om het leven gekomen. Geen algemeene staking in België. De socialistische partijraad hield Woensdag in het Volkshuis een be langrijke vergadering ter bepaling van zijn houding ten opzichte van de actie voor het afkondigen van een algemeene staking in alle be drijven. De socialistische partijraad verklaarde dat in de huidige om standigheden geen redenen aanwezig zijn om van het wapen der alge meene staking gebruik te maken. AD VERTEN TI eiN. Heden overleed tot onze diepe droefheid na een kortstondig lijden, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze innig- geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader in den ouderdom van ruim 80 jaar. Waalwijk Jeanne van Loon. Mien van Loon. Arnhem Cor Bosman-van Loon H. Bosman Waalwijk Gerard van Loon Jo van Loon-Groels en Kind. Rotterdam Jo van den Assem van Loon L van den Assem en Kind. Waalwijk, 28 Juli 1933. De plechtige uitvaart zal plaats hebben op Maandag 31 juli 1933, des voorm. 10 uur, in de Parochiekerk van St. Jan Baptist te Waalwijk. 30. Purol bij Doorzitten - Zonnebrand - Siuhioopen is de heer C0RNELIS JOHANNES VAN LOON Weduwnaar van Mevrouw Helena Dinphina Maria Herculeijns,

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 10