fiimiil Inklemt wacht totdat deze gearriveerd zou 1 willen meevieren en één dag in net nrCjus, de zijn. jaar willen beseffen een deel uit te zeeplaats. maken van het groote gezin van j 21 Aug. gaat het door een druiven- Nederlanders. Wij zijn over het al- rijke streek van de Provence, waar Kaatsheuvel, 31 Aug. 1933 Koninginnedag 1933. De viering van Koninginnever- jaardag 1933 heeft bewezen dat de vereeniging »Kaatsheuvels Belang« nog het initiatief en de werklust bezit tot organisatie. Het weer werkte tot een uitstekend slagen op schit terende wijze mede, doch daarnaast heeft de bevolking geloond niet onverschillig te staan tegenover de pogingen, die in het werk gesteld werden om ter plaatse wederom eens een nationalen feestdag gevierd te zien, zooals wij weten, dat Kaats heuvel vieren kan. In den voormiddag speelden de jongens der beide R.K. Jongens scholen op het Don Bosco-terrein serie voetbal-wedstrijden om een prachtigen Koninginne-beker, welke in het voordeel van de elftallen van de St. Bernardusscholen beslecht werd. De kinderaubade om 12 uur voor het gemeentehuis gebracht, door meer dan 1000 schoolgaande kinderen zoowel uit Kaatsheuvel als van Berkdijk en den Loonschen Dijk onder leiding van den Eerwaarden Broeder Joad én met begeleiding van de harmonie van hel Koninkl. Muziekgezelschap »Euphonia« was een mooi succes, niet slechts dooi de wijze waarop de zang tot zijn recht kwam, doch vooral ook dooi de groote belangstelling, welke de geheele burgerij voor deze officieele kinderhulde aan het openbaar gezag betoonde. Burgemeester van Besouw sprak de kinderen een hartelijk dankwoord toe, waarin hij wees op het feit, dat H. M. dit jaar tevens haar 35ste regeeringsjaar herdenkt. De groote kinderoptocht in den namiddag gehouden, was een stoet groot in lengte, kinderlijk in op vatting en uitbeelding en getuigenis gevend van 't spontane enthousiasme waartoe het kind zich zoo gaarne leent. Een kostelijke tractatie op fruit en chocolade nadien in de scholen gegeven was een welkome voldoening na de vermoeiende route door de kleintjes gemaakt. Een dubbel elftal bleek echter nog on vermoeid, want onder groote hilari teit van een amusant genietende schare supporters van allen leeftijd, werd daarna op het D.E-S,-terrein lusschen twee schoolelftallen een gecostumeerde voetbalwedstrijd ge speeld, die velen de lachspieren te groote eischen stelde. Om goed 7 uur vingen de avond concerten aan. Apollo opende met een marsch, waarna een ouverture en een rhapsodie gegeven werd, zonder vermelding van naam. Het bleek, dat hel publiek, wat de vele luistervinken op de radio als een bewijs van goede opmerkingsgave gemeen veel te verdeeld en te be krompen en daarom is het juist zoo goed om één dag eens werkelijk één te zijn. Om dezen dag te vieren moet men vrij zijn. En al geeft het buitenland ons hierin een zeer beschamend voorbeeld, in Nederland kan men er nog niet toe komen om zooveel mogelijk alle menschen vrij te geven. Het woord «een feestdag voor het geheele volk» is bij ons tot een aan fluiting geworden. Wij zijn als altijd weer ingedeeld in categorieën. Men schen die den geheelen dag vrij zijn, menschen die den halven dag vrij zijn, en menschen die den geheelen dag moeten werken. Ja er zijn zelfs kantoren waar de directeuren met oranje getooid op kantoor komen, maar vergeten om hun personeel dien dag vrij te geven. Waar blijft de feeststemming? Waar blijft het saamhoorigheidsgevoel met dat deel van de natie, hetwelk wel vrij heeft Moet firma A. noodgedwongen open blijven omdat firma B. het vertikt om te sluiten. Nu is hel tijd dooi de daad dezen dag tot een werkelijk nationalen dag te maken, een dag waarop alle verdeeldheid en alle concurrentielust is verstild in het begeeren om in dezen miserabelen tijd te toonen dat wij één zijn en willen blijven. Behalve de leuze: vlagt meer, zou zeer zeker de leuze geeft meer vrij op 31 Augustus, m.i. gehoord moeten worden. Opdat het worde een feestdag voor het geheele volk.» Bovenstaande is een ingezonden stuk uit de «N. R. Crt.,» dat zeker hier in Waalwijk wel eens gelezen mag worden. 31 Augustus is dit jaar weer voorbij gegaan zonder dat we hier een enkele feestklank heb ben gehoord, uitgezonderd dan de spontane uitingen door de jeugd. We hebben nu zoovele Oranje— comité's hadden die Donderdag avond niet voor één avondconcert op de Markt kunnen zorgen. Met dank, OPMERKER. natuurlijk menige tros druiven ge snoept werd en we bijna uitsluitend hiervan leefde. De streek is zeer dun bevolkt en om de 30 K.M. pas seert men zoo nu en dan een dorpje. Het is hier een tamelijk woeste streek, zijn naar Parijs vervoerd. Van hieruit zien we den Eifeltoren met kunstige lichtreclames. Zondag slapen we voor het eerst uit en gaan dan om half elf naar de Notre Dame. Vooraan in de kerk werden we bij de armen gegrepen en teruggestuurd, omdat we alweer geen jasje aan hebben en niet in ons hemd de kerk in mogen. Het hielp uiterst geschikt voor de jacht, waar-niets dat ik zeide dat men op Zon dag de H. Mis bij moest wonen. van dan ook, zelfs Zondags, veel gebruik gemaakt wordt. Het, terrein is zeer heuvelachtig en we moeten dan ook een enkele keer loopen. We komen uitgehongerd te Aix en Provence aan. Een Liter melk en een pond brood bracht ons weer op streek en we konden nu een hotel gaan zoeken. Den volgenden dag 22 Aug. lieten we zien nog wel te kunnen fietsen. De drang om naar Parijs te komen is groot. De wegwijzers zijn hier uitstekend. Het is in routes inge deeld en men behoeft van tevoren maar te zien welke route men vol gen wil. Tot Parijs volgden wij route 7 en behoefden alleen maar bij de kruisingen naar richting no. 7 te zien. Verder zijn ook de grootere afstanden vermeld. Zoo staat bijv. voorbij Aix reeds: Paris 783 K.M. Eerst raakten we elkaar een 50 K.M. kwijl; daarna ging 't naar Avignon, waar natuurlijk le Palais des Papes bezichtigd werd. Over Oranje ging het tot Valence. De kilometerteller van dien dag was van 2928 op 3126 gesprongen. Dat wedien nacht sliepen als rozen laat zich wel begrijpen. 23 Aug. Met een vaartje van 22 K.M. gaat het op Lyon aan. De glooiingen worden allen genomen en we zijn om 12 uur dood gereden we kunnen niet meer op onze bcenen staan. Een beetje bouillon, melk en vleesch moet ons weer ter been helpen. Zoo hobbelden we verder Lyon uit tol we buiten de stad weer 'n mooie weg kregen, maar ook veel stijging. We brachten liet dan ook niet verder dan tot Pont Charras, een klein dorpje met veel hotels, waar we overal gingen vragen en ten laatste nergens meer onder kon den komen. Om wat op streek te komen gebruikten we enkele eieren met cognac, wat ons weer heelemaal Men zeide dat men maar bestendig gekleed moest zijn. Dus touristen mochten er niet in. Maar achterin wisten we toch een stoeltje te krij gen. Bij de stalletjes aan de Seine koch-f waarmede zij vorig jaar het kampioen: ten we nu een plan van I arijs en schap won, de competitie in. Met dat stevenden daarna on hot Hotel He« elftal komt dp plnh morgen WAALWIJK. W.S.C.—HERO. De kampioen-van klasse A op bezoek. De a.s. competitie. Morgen speelt W.S.C. de derde thuis wedstrijd in successie. De wedstrijden worden nu elke week belangrijker, want steeds dichter nadert de 17e September de dag waarop de nieuwe competitie een aanvang gaat nemen. Tegen het Bredasche HERO, de club die vorig jaar een goeden gooi deed naar een plaats in de Zuidelijke le klasse, kun nen we morgen een spannende partij verwachten. HERO is in Waalwijk niet onbekend, want in bijna elk zomersei zoen ontmoette WSC deze faire ploeg een meerdere malen. Dit jaar heeft de club weer ernstige kampioensplannen en zij gaat met ongeveer hetzelfde elftal, A. A. Fleskens. stevenden daarna op het Hotel des Invalides af, om de graftombe van den grooten heerscher der Franschen le zien. Hier werd dus zijn laatste wensch vervuld, die als volgt was »Je désire que mes cendres reposent sur les bords de la Seine au milieu de ce peuple francais que j'ai tant aimécf. De graftombe onder den grooten koepel is werkelijk indrukwekkend en men staat er lang te turen al vorens men deze plaats verlaat. Dit gebouw is nu geheel ingericht als oorlogsmuseum en onze haren rezen ten berge toen we plotseling onze Schoonhovenaar uit Rome tegen het lijf liepen. Deze was 13 Aug. uit Rome vertrokken om naar Parijs te gaan. Het plan over Lourdes te gaan liet hij te Marseille varen, stevende toen in volle vaart op Paris aan alwaar hij Donderdagsavonds aankwam. Na een week niets gegeten te heb ben dan wat druiven en fruit. Hij moest Hollandsch eten hebben zeide hij en kon het er hier niet langer uithouden. Leve de Hollandsche keuken is ook onze leus. Maar ons geduld wordt tot Zaterdag op de proef gesteld. Tot 12 uur bleef de Schoonhovenaar op onze kamer en nam daarna afscheid van ons om in 3 dagen naar huis te peddelen. Maandag 28 Aug. gingen we naar het Louvre en de Tuilerien, dan naar Père Lachaise waar o.a. Molière en andere groote Franschen begra ven liggen, 's Avonds naar de Hallen naar opknapte. We hadden het dien dagde groote markt van Paris. Behalve van 3126 tot 3270 K.M. gebracht. I de reuze voorraad groenten die er 24 Aug. Van Pont Charras gaat telken avond aangevoerd worden, het de Loire langs naar Moulins, I komen er iederen avond 450 geslachte een zeer mooie stad met een oude I koeien en 250 geslachte varkens. Onze Tweede vertegenwoordiger in de te 1 gothische kathedraal. Dit stadje zet ten we 's avonds op stellen en ieder een wist dat we Hollanders waren en naar Parijs gingen, waar ze zeer hoog tegen opzien. Dien dag konden we 150 K.M. boeken. 25 Aug. gaat het weer verder via La Charité, een stadje waar iedereen ons aangaapte als kwamen we uit de lucht gevallen. Nu op menschen leken we niet veel meereen baard van een week oud, goed zwart van het stof, een smerig overhemd aan etc. Het werd dus hoog tijd dat we in Parijs kwamen om ons wat op te knappen. In Briere hielden we Hier kwamen we in een Chineesch restaurant terecht. Een zeer deftige zaak voor Oostersche studenten. We bestelden een Chineesch maal, maar kregen er een vork en lepel bij. Dit was echter m'n plan niet en ik wilde op z'n Chineesch eten. Een buffetdame hielp ons uit den brand en vroeg of we Duitsch spraken. Ze dacht echter dat we Duitschers wa ren en voor Hitier waren weggeloo- pen, die in Frankrijk zeer gehaat is. Of ik ook zeide dat we Hollanders waren ze geloofde het niet, waarop ze ineens in 't Hollandsch zeide «Maar als men Hollander is moet miöflinflPrpbnHwhrjAM „7 Kamer, de man van het I halt en boekten een winst van 1401 men toch Hollandsch spreken Nu direct'wist te noemen Anollo had «Schoenenwetje», die 31 Augustus K.M. met het vooruitzicht morgen U begrijpt dat onze haren ten berge ppn 7PPP rrnprlnn 1 f4111 zilveren jubileum herdacht als 1111 Parijs te zijn. rezen in een Chineesch Hotel te burgemeester van Geldrop. een zeer goeden avond.. Het programma liet in stemming en afwerking niet te wenschen over. Ook Bel Canto hield zijn naam hoog. Zoowel de a capeila-koren als Hollands Glorie en het Vlagge- lied met begeleiding van Apollo's koper liepen best van stapel. De R.K. Gymnastiekclub K.G.V. onder correcte leiding van den Eerw. Broeder Ceranus gaf ter afwisseling en aanvulling werk te genieten, dat na ieder nummer langdurig en welverdiend applaus mocht inoogsten. De kioskversiering en verlichting, de schijnwerpers, het weer, de prachtige orde, welke de gemeente politie wist te handhaven, kortom alles werkte mede om 31 Aug. 1933 een dag te doen zijn, waarop de organisatoren met trotsch AU F DER WANDERSCHAFT. VI. Paris, 28 Aug. 1933. 26. Aug. Met volle kracht rukken we op Parijs aan. Te Montargés stond een standbeeld van Mirabeau, een groote Fransche schrijver in die buurt geboren. Verder nog een beel- Paris een Vlaamsche dame te ont moeten. 'Dinsdag 29 Aug. M'n vriend kwam tot de ontdekking dat hij reeds 2 dagen met een kapotte broek rond tenis van Paul Baudoin en andere I liep, geheel doorgereden. Nu ik moest Zooals U weet hebben we 19 Aug. I grooten. Fontainebleau, 't Loo der naar een naaister om ze te herstel len Bij de eerste moest ik om 8 uur terug komen. Precies 8 uur was ik present om te hooren, dat ik hier niet klaar kwam. Een andere zeide dat de broek eerst gewasschen moest worden en de andere dag klaar was, dus dat ging niet. Zoo kreeg ik nog 2 andere schep sels en kwam eindelijk klaar. Het Mijn maat moest z'n paspoort laten I kostte 20 frs., terwijl de heele broek zien en z'n kotfer openmaken. Na I maar 30 frs. gekost had. Maar dit dit voorval ging het op Parijs aan, I bleek een -vergissing, zoodat we er waar we öm plm. 5 uur arriveerden, I met 5 frs. afkwamen. Om 10 uur na in 7 dagen 1000 K.M. te hebben dan gingen .we naar het Louvre, het liet schoone land Italië verlaten, het land van de druiven en perziken, waarvan we er menige naar binnen geslikt hebben en waar de landwijn slechts 10.30 per 2'/2 L. kost en we deze als water gedronken hebben. Italië, het land met zooveel barbières als bij ons sigarenwinkels, waar men zijn geld voornamelijk besteedt voor de uiterlijke schoonheid, terwijl de woningen veel op krotten gelijken, bewoond door schoone prinsessen. Verder de macaroni, die de Italiaan zoo handig naar binnen kan toove- Fransche koningen is gelegen in een zeer boschrijke streek met heuvelachtig terrein. Een milieu waarin wij in dien toestand niet thuis hoorden, wat we een dorpje verder ondervonden. Bij 't gereed maken van ons eten kwam een agent die ons vroeg waar we vandaan kwamen en of we toeristen waren. komt de club morgen ook aalwijk, zoodat de WSC-ers op een stei ken tegenstand kunnen rekenen. Het /.al \ele supporters dan ook benieuwen noe de zwarthemden zich teecn deze ploeg zullen houden. g volgen-aten hiCr d8 opste,ling van HERO Doel: A. van Raay. Achter: J. Talboom en P. Hopstaken. Midden: J. Horvest, Th. Dikmans, E. Lauret. Voor: A. van Bavel, H. van Gils, J. Huy- bregts, J. de Bruyn, G. Brehm. De wedstrijd, die om half 3 begint, wordt geleid door den bekenden scheids rechter Fr. Geenen. Het wedstrijdprogramma, dat voor het geheele seizoen is vastgesteld, laten wij hier volgen: J 17 Sept.: RoermondW.S.C 24 Sept.: W.S.C,V.O.S 1 Oct.: Tegelen—W.S.C. 8 Oct.: De Valk—W.S.C. 22 Oct.: W.S.C.—T.A.C. 29 Oct.: W.S.C.—Helmond, o Nov.: PTCUSW.S.C 12 Nov.: W.S.C—Wilheimina. 2fi Nov.: Helmond—W.S.C 3 Dec.V.V.V.—W.S.C. 17 Dcc.: W.S.C—De Valk. -4 Dec.: W.S.C.Roermond. 31 Dcc..: T.A.C—W.S.C. 7 Jan.: W.S.C—PICUS. 21 Jan.: WilheiminaW.S.C 28 Jan.: W.S.C—Tegelen. 4 Febr.: W.S.C.V.V.V 18 Febr.: V.O.S—W.S.C. De thuiswedstrijden van WSC zullen tot 1.) Nov. om half 3 aanvangen. R. W. B. Onze reserves spelen a.s. Zondag 3 teien W.S ^endschappel«ke wedstrijd Het is reeds eenige jaren geleden dat !fw?rnofiet,nS hJ6eft p,aa,s SeKad' door- "aar de K.N.V.B. promoveer de. Toentertijd stonden deze wedstrijden on behoorlijk peil en kunnen wij, gezien de omstandigheden, ook nu van een goe den wedstrijd getuige zijn. Aanvang half 1 terrein R.W.B. R.W.B 1 zal waarschijnlijk ook een thuiswedstrijd spelen, doch is men met een tegenpartij nog in onderhandeling en zal de wedstrijd eventueel nader bekend gemaakt worden. R.K.V.V. QUICK. Zaterdag 2 en Zondag 3 Sept. n.m. 4 uur vinden de reeds aangekondigde lief- dadipheidswedstrijden plaats. Wij vertrouwen dat deze sportieve daad met een druk bezoek beloond zal worden, gezien het waarvoor en hoe ge deeld zal worden. V.V. BLAUW-WIT. Zaterdag j.l. werd onder groot belang stelling de finale afgespeeld van de serie, uitgeschreven voor de fabrieks-elftallen. De uitslagen waren als volgt: 3 uur: Van HarenTroked 42. 4 uur: Blauw-WitDe Amstel 12. Om 5.30 uur werd gespeeld om den len en 2en prijs: Van Haren—De Amstel, welke eindigde in een verdiende 40 overwinning voor de Van Haren-mannen. Na de wedstrijden was het prijs-uit- reiken in het café „Galgenwiel". De Voorzitter van dé V.V. Blauw-Wit de heer C. Beerens, wenschte de aan voerders proficiat met hun behaald suc ces en hoopte nog meermalen in vriend schap een serie of i.d. te organiseeren. Daarna bedankte hij den scheidsrechter den heer M. Verhuist, voor zijn goede en correcte leiding. Allen bleven nog een menig uurtje gezellig en voldaan bij el kaar. De V.V. Blauw-Wit kan op een geslaagde seriewedstrijd" terugzien. goed terugzien. mogen I ren. Dan de troostelooze, gloeiende afgelegd. We blijven nu lot Woens-1 paleis der vroegere Fransche konin- Ondersche.iding. woestenij in de Apenijnen, waar we dagmorgen in Parijs en zullen via onzen buikgordel 2 maal moesten Brussel-Antwerpen-Turnhout naar en Zaterdagavond plm. verjaardag de I Verder de heerlijke Middellancïsche onderscheiding genieten van begiftigd Zee en de mooie rustige Italiaansche te worden met de Bronzen medaille I Rivièra, verheerlijkt door den tropi- van Oranje Nassau. Wij mogen sclien plantengroei. Dit alles hebben deze onderscheiding niet misplaatst I we nu verlaten om le komen in het noemen, waar wij den eenvoudigen door God beschermde Frankrijk, het Jan allen kennen als een voorI land van druiven en honig. We komend zeer plichtsgetrouw ambte- hebben nu in totaal al 2700 K.M. naar, wiens strafregister gedurende afgelegd. De Fransche Rivièra is wat 3/ lange jaren geheel blanco bleef. natuurschoon betreft net zoo mooi I a^s de Italiaansche, maar ik voor mij INGEZONDEN S'l UKKEN. I prefereer de Italiaansche Rivièra ver (Buiten verantwoordelijkheid der Red.), boven de Fransche. In Frankrijk zit Mijnheer de Redacteur. }}.et vo1 Engelschen en Amerikanen, tt-it die onophoudelijk in als haring- «llet is opmeikelijk en tegelijk tonnen volgepropte autocars voorbij een gelukkig verschijnsel, dal men vliegen en heel het karakteristieke wegen bespeuren kan, een drang I van het landschap bederven. Monte- om onzen nationalen feestdag te Carlo ligt op sterven, overal draaien Meren met iets van den ouden luis- de roulettes en de aardigheid van ter Men vlagt meer, men doet zijn de speelbank Casino is er geheel af. best om dezen verjaardag van H.M. Nice kozen we als nachtverblijf. Ook de Koningin intensiever te beleven hier tallooze roulettes en andere dan voorheen. Kortom de nationale I hnzarrlsnelen De weg is goed hazardspelen. Zondag 20 Aug komen. VII. Paris le 29 Aout '33. Eindelijk hebben we ons doel be reikt, de laatste pleisterplaats van onze route. Hier wordt de schade weer ingehaald en zijn al gauw weel de oude en kunnen nu ten minste onder de menschen verschijnen, wat we dan ook doen. Ons verblijf is naast de Notre Dame, dus mooier en gemakkelijker gaat hel niet. Het eerste wat we doen is in de darmen of ingewanden van Parijs te kruipen, d.w.z. voor 7 cent een tour onder geheel de stad door maken, dus ook onder de Seine door. Zoo gaan we dan a l'Etoile waar de onbekende soldaat begraven ligt. Het is hier een groot kruispunt van de breede avenue's, o.a. de Avenue des Champs Elysées, die des avonds een lichtzee vormt. We loopen nu de bekende avenue af en komen op place de la Concorde, waar de Obélisque de nationale gedachte is sterker dan in vroeger jaren en dat heeft wat het vieren van den een en dertigsten Augustus I tot L'Agaij en we "nemen hier voor gewicht van 250.000 K.G., en is door betreft, zeker zijn goede zijden. I't laatst een bad aan de Cöte d'azur. I Mehemet Ali in 1836 aan Louis ledereen zal gaarne dezen dag Daarna ging het weer verder tot Philip aangeboden en van Egypte uit in een expres gebouwd schip gen, thans ingericht als museum, met een prachtige verzameling van Egyptische, Assyrische, Chaldeesche en Grieksche voorwerpen en een uitgezochte collectie schilderwerken waarbij velen van Vlaamsche en Hollandsche meesters, o.a. Rem brandt, H. Bosch, P. Breugbel, Rubens, Jordaens. Om 2 uur hadden we alles vluch tig gezien en bezochten daarna de hooggelegen basiliek Sacré Coeur. Daarna de in Grieksche stijl opge trokken kerk de Madeleine, het Pantheon waarin de groote Fran schen vereerd worden, de Notre Dame, de schatkamer en La Chapitre, en hiermede hebben we het voor naamste van Parijs gezien. Dan nog niet te vergeten de armoede die hier geleden wordt. Onder de Seine- bruggen en Hallen ziet men vodden van menschen liggen met wat stroo onder het hoofd en kranten onder het lichaam, en die hier dan helaas den nacht moeten doorbrengen. Tenslotte nog eenige cijferstot Parijs hebben we 3752 K.M. afge legd, daarbij komen nog 450 K.M., Lnnghn0nn^aal' Ph? heefT°°dat we in het geheel plm. 4200 een hoogte van bijna 23 M. en een K M hebben afgel*gd in vi2 dageilj dus met de vrije dagen mede nog een moyenne van 100 K.M. En dit alles per H.J.Z.-rijwiel. SJEF TRIMBACH. WIELERSPORT. Waalwijksche Wielerbaan Het was Woensdagavond druk op de aalwijksche Wielerbaan,- voornamelijk daar de bekende veteranen Konst en van Eggelen er hun krachten weer maten. Konst sprak tevoren het publiek toe en zeide dat hij zijn sportieve capaciteiten op 66-jarigen leeftijd te danken heeft aan het veelvuldig gebruik van Hollandsche kaas. Ook nu toonde de jongste renner zich het sterkst door Konst in de 18e ronde in te halen. De koppelwedstrijden die verreden werden hadden een spannend verloop: De uitslagen waren: 1. DollekensBoring 5 p. 2. Verhoofstadv. d. Linden 4 p. 3. v. Kuikv. Strien 2 p. Op 1 ronde: f - 4. Wagemakers-van Delft 3 p. 1. Slaatsv. d. Heijden 10 p. 2. de MoorRosenbrand 0 p. Op 1 ronde: 3. v. Geenen-v. Boxtel 14 p. Op 2 ronden: 4. Broeksv. d. Meulen 5 p. IV'aalwijksche Zwemvereeniging Deze week waren er aan het zwem bad 1266 bezoekers, de temperatuur was gemiddeld 21°. CORRESPONDENTIE. Tal van bijdragen, berichten enz. moeten wegens gebrek aan plaats ruimte blijven liggen. RED. MARKTBERICHT. Waalwijk, 31 Aug. 1933. Varkens f 7f 11. Eieren 4 a 4'/a cent. of

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 12