liitmuilhaimimi (tadioproéramnia. Gemeenteraad. LOON-OP-ZAND. Zaterdag had het zoontje van C. v. N. het ongeluk van een vrachtwagen te vallen met het noodlottig gevolg dat het een diepe hoofdwonde kreeg. De hulp van Dr. Smals werd ingeroepen. Alhoewel zijn toestand ernstig was, was er toch geen levensgevaar. Maandag kwam een jeugdig arbeider op de schoenfabriek van de lirma v. Lier bekneld tusschen de hakkenzetmachine. Men had bijna een uur noodig om hem uit zijn netelige positie te bevrijden. De hand waarmee hij bekneld zat was intus- schen geweldig gezwollen. Behou dens enkele ontvellingen zal een en ander nogal goed atloopen. «j NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 7 Sept. 1933. De Eerw Zuster Aniceta van de congregaiie van Tilburg, die reeds een achttal jaren aan 't hoofd stond der school van vrouwelijke handwerken, zoowel fraaie als nuttige, is met ingang van gisteren overgeplaatst naar Huize Nazareth te Venlo. De Heer Schrijder, maréchaus seé dezer brigade, is na een detachee ring van 2 maanden bij de paleiswacht alhier teruggekeerd Zondag wordt de serie-wedstrijd van de v.v. P S.V. voortgezet. Er aan deel genomen wordt door J. v Arkel (Amerzoden), Juliana I (Heusden) en Nooit gedacht (Vlijmen). Voorts wordt er gespeeld door de Heusd Profs, en V.O.V. (Hedikhui- zen) Hiervoor is een zilveren krans beschikbaar gesteld. J De bedevaart ter eere van St. Cornelius naar Bokhoven, wordt dit jaar gehouden op Maandag 25 Sept( Hedenmiddag viel een 2 a 3 jarig kind van de familie v. D. in de haven. Gelukkig werdt het spoedig opgemerkt, en den heer D. die zich gekleed te water begaf, mocht het gelukken den kleine behouden aan wal te brengen. Knapenkoor. Dezer dagen is in onze Parochie een permanent knapenkoor opgericht, be staande uit jongens van de beide Broe derscholen. De bedoeling is dit koor op te leiden voor den kerkzang en an dere gelegenheden. De heer Tuerlings, directeur voor meerstemmige muziek van het R. K. Par. Zangkoor zal zich met de leiding belasten. De successen met de jongens reeds meermalen voor heen bereikt, mogen ons doen ver wachten, dat ook dit knapenkoor een succes zal worden! Mond en klauwzeer. i De besmettelijke veeziekte mond- en klauwzeer heeft dit jaar in onze ge meente een afmeting aangenomen die wij nog nooit in die mate hebben ge kend. Dagelijks worden aangiften ge daan. Vooral in de omgeving van de Moer heerscht de besmetting schrik barend. 11.00 Kook- en bakpraatje. 11.30 Ensemble Otto Hendriks. 12.30 Lunchconcert. 2.15 Gramofoonmuziek. 2.30 Omroeporkest. 3.00 Gramofoonmuziek. 4.00 Pianorecital door Mies de Jong. 4.30 Radio-kinder-koorzang. 5.00 Voor kleine kinderen. 5.30 Diner-concert. r. v. u. wonder dat dit voorstel gedaan wordt, teriaal in goede orde bevonden werd. daar een uer woningen nog met eens De vergadering wordt daarna op de in een latsoeniijKe siai te nerscnapen gebruikelijke wijze gesloten, zou zijn. in een der „woningen' be- Keuring certificaat Politiehond K.N.P.V. In de maand September zal op de terreinen van de heeren Timmermans nabij den Galgenwiel onder Kaatsheu vel wederom de keuring plaats hebben voor het certificaat politiehond van dq Kon. Nederl. Politieh. Ver. Als datums zijn vastgesteld 18, 19, 20, 21, 22 en 23 September, telkens vanaf 9 uur v.m. De keuringen zijn voor iedereen toegankelijk. Als keurmees ters zullen fungeeren de heeren J. C. F. van Helsland, Inspecteur van Po litie te Kaatsheuvel, Westendorp, par ticulier te Nijmegen en de Jong, parti culier te Rotterdam. Muziek. Tot heden was Kaatsheuvel zoo goed als verstoken van een gelegenheid tot het nemen van viool- en violoncelles- sen. Steeds is dit als een gemis gevoeld, doch thans bestaat de kans dat hierin binnen korten tijd voorzien zal wor den. Een bekend muziekleeraar voor beide instrumenten met diploma con servatorium den Haag en Antwerpen, is voornemens zich in Kaatsheuvel en Waalwijk hiervoor disponibel te stel len. Per annonce zullen later definitief lesgelegenheden en condities gemeld worden. Voorloopig zal de heer Tuer lings voor hen die hiervoor interesse hebben nadere gegevens verstrekken. Concert Euphonia. Ter gelegenheid van de herdenking van het 35-jarig regeeringsjubileum van H. M. de Koningin zal de Harmonie van het Kon. Muziekgezelschap „Eu phonia" Zaterdagavond a.s. om 8 uur een groot volksconcert op de kiosk op de Markt geven. O.m. zal worden uit gevoerd de Ouverture De Barbier van Sevilla van Rossini en Madchen von der Spule van Fr. van Suppé, de groote wals Wintersturme van J. Fucik en de Fantaisie. La Favorite van Donizetti. R. K. Voetbalver. D.E.S. In het groote nederlagentournooi door de R. K. Voetbalver. „Roda" te Tilburg dezen zomer gegeven, is het onze R.K. Voetbalver. DES mogen ge lukken de grootste overwinning te be halen door Roda met 71 te kloppen. Dit succes is ook het elftal te aange namer, daar de prijs bestaat uit elf draagmedailles voor de overwinnaars en een plaquette voor de vereeniging. Zondag a.s. krijgen we een mooie ontmoeting op het DES-terrein. Het sterke Best Vooruit, spelend in de le klasse van de R.K.F., komt op bezoek. De ontmoeting het vorig jaar op het Best-terrein, eindigde in een nederlaag voor de onzen met 21. Met vertrouwen zien we echter de friendly game tegemoet van Zondag a.s. ZONDAG 10 SEPTEMBER 1933. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. 9.00 Postduivenberichten. 9.03 Tuinbouwhalfuurtje. 9.30 Orgelspel. N. E. V. 10.00 Kerkdienst uit de Groote Kerk te Leeuwarden. Ds. W. Pothoven. V. A. R. A. 11.30 Zondagmorgentoespraak. A. V. R. O. 12.00 Filmpraatje. 12.30 Het Omroeporkest. 2.00 Boekenhalfuur. 2.30 Cello-voordracht. 3.00 Het Residentie-orkest. 4.30 Gramofoonmuziek. V. A. R. A. 5.00 Dilettanten-uitzending. V. P. R. O. 6.00 Halve uren met boeken. 6.45 Kerkdienst uit de Ver. v. Vrijz. Herv. te Beverwijk. Ds. v. d. Brugh A. V. R. O. 8.00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 8.15 Concert door het Omroeporkest. 9.10 L. W. Nijland met int. chansons. 9.30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 11.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN 296 M. K. R. O. 8.30 Morgenwijding. N. C. R. V. 9.30 Gramofoonmuziek. 9.50 Kerkdienst uit de Geref. kerk te Middelstum. Ds. v. Hulsteyn. K. R. O. 12.15 Het KRO-orkest. 2.10 Boeken en Schrijvers. 2.30 De K.R.O.-Boys. 3.00 Gramofoonmuziek. 4.00 Ziekenlof uit Bloemendaal. N. C. R. V. 5.00 Gewijde muziek. 5.50 Kerkdienst uit de Ned. Herv. Kerk Hoflaankerk, te Kralingen (Rot terdam). Ds. Joh. E. v. d. Valk. 7.30 Gramofoonmuziek. K. R. O. 7.45 Rector J. v. GalenJeugdwerk- loozcnzorg. Het K.R.O.-orkest. Vaz Dias. Humoristische vertelling. Vervolg concert. Zangvoordracht. Orkest. Zangvoordracht. Vaz Dias. Orkest. Epiloog door het Klein Koor. MAANDAG 11 SEPTEMBER 1933. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. Gramofoonmuziek. Morgenwijding. Gramofoonmuziek. Voordracht. Orgelconcert. Lunchconcert. Gramofoonmuziek. Vioolrecital. Gramofoonmuziek. Zangrecital. Causerie. Kovacs Lajos en zijn band. Gramofoonmuziek. P.T.T.-kwartiertje. Nieuwsberichten van Vaz Dias. Studio-opvoering van „De Opera- Directeur". Gramofoonmuziek. Het Omroep-orkest. Nieuwsberichten van Vaz Dias. Gramofoonmuziek. HUIZEN 296 M. N. C. R. V. Schriftlezing en meditatie. Gramofoonmuziek. Morgendienst. Lezen van Chr. Lectuur. Gramofoonmuziek. Gramofoonmuziek. Orgelconcert. P. M. Legêne: Een uitstervend volk. Gramofoonmuziek. Wenken voor de keuken. Gedeeltelijke uitzending van de 19e Maranatha-conferentie, o.l.v. Johannes de Heer. Gramofoonmuziek. Bespeling van het Studio-orgel. Vragenuurtje. Persberichten van het Ned. Chr. Persbureau. Vragenuurtje. Vervolg uitzending van de 19e Maranatha-conferentie. Gramofoonmuziek. Het Haydn-kwartet. Gramofoonmuziek. DTNSDAG 12 SEPTEMBER 1933. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. 8,00 Gramofoonmuziek. Populair pro gramma. 9.00 Beethoven-programma. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Ochtend-concert. 8.10 9.00 9.05 9.25 9.45 9.55 10.10 10.20 10.25 10.40 8.00 10.00 10.15 10.30 11.00 12.00 2.15 2.30 3.00 4.00 4.30 5.30 7.00 7.45 8.00 8.05 9.45 10.15 11.00 11.10 8.00 8.15 10.30 11.00 11.30 12.15 12.30 2.00 2.35 2.45 3.30 5.00 5.15 6.30 7.10 7.20 7.45 9.00 9.30 10.30 6.30 Lezing door Dr. W. H. C. Tenhaeff A. V. R. O. 7.00 Voortzetting diner-concert. Intermezzo: Korte causerie door Dr. H. H. T. Bekenkamp. 7.30 Filmreportage. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Gevarieerd programma m. m. v. Kovacs Lajos en zijn orkest en Alex de Haas met straatliederen. 10.00 Mariette Serlé. 10.20 Kovacs Lajos. 11.00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 11.10 Gramofoonmuziek. HUIZEN 296 M. K. R. O. 8.00 Morgenconcert. 9.30 Pont. Hoogmis door Z.H. Exc. Mgr. A. F. Diepen, Bisschop van 's-Hcrtogcnbosch, in de par.-kerk v. d. H. Dyonisius ('t Ileike) te Tilburg. 11.30 Gramofoonmuziek. 12.15 Onthulling standbeeld van wijlen Z.H.E. Mgr. J. Zwijsen te Tilburg. 12.45 Gramofoonmuziek. 1 00 Lunchconcert. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Gramofoonmuziek. 3.30 Zang- en piano-recital. 5.00 Gramofoonmuziek. 5.30 De K.R.O.-Boys. 7.15 Prof. Dr. W. Lampen O.F.M.: Ze gelkunde. 7.35 Gramofoonmuziek. 7.45 Middenstandskwartiertje. 8.00 Gramofoonmuziek. 8.30 Vaz Dias. 9.00 Het K.R.O.-orkest. 9.50 Gramofoonmuziek. 10.00 Viool-soli. 10.10 Het KRO-orkest. 10.30 Vaz Dias. 10.35 Viool-soli. 10.45 Het KRO-orkest. 11.15 Gramofoonmuziek. WOENSDAG 13 SEPTEMBER 1933. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.00 Orgelspel. 9.30 Gramofoonmuziek. V. P. R. O. 10.00 Morgenwijding. V. A. R. A. 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de Continubedrijven. 12.00 De Flierefluiters. 12.30 Orgelspel. 12.45 De Flierefluiters. 1.45 De Notenkrakers. 3.00 VARA-tooneel. 5.30 Amsterdamsche Orkest Vereen. 6.00 Hetty Beck draagt voor. 6.15 Amsterdamsche Orkest Vereen. 6.45 Actueel allerlei uit het N.V.V. 7.00 Amsterdamsche Orkest Vereen. 7.25 Concert. 7.40 Amsterdamsche Orkest Vereen. 8.00 Herhaling S.O.S.-beriehten. 8.02 Vaz Dias en Varia. 8.15 De Flierefluiters. 8.45 De chansonniers. 9.00 VARA-orkest. 9.45 De chansonniers. 10.10 VARA-orkest. 11.00 VARA-tooneel. 11.15 De Notenkrakers. HUIZEN 296 M. N. C. R. V. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Morgendienst. 11.00 Piano-duetten. 12.15 Gramofoonmuziek. 12.30 Middag-concert. 2.30 Voor postzegelverzamelaars. 3.00 Concert. 5.00 Kinderuurtje. 6.00 Landbouwhalfuurtje. 6.30 Onderwijsfonds voor de Binnen vaart. 7.15 Ned. Chr. Persbureau. 7.30 Causerie Dr. F. J. Krop. 8.00 Dubbel Mannenkwartet „Euterpe" te Haarlem. 9.00 Ir. Joh. Kooijmans: Hoe verkrij gen we ons drinkwater. 9.30 Amsterdamsch Salon Orkest. 11.00 Gramofoonmuziek. i staanue uit een eiiKeie Kamer, nuisl een zin, bestaanue uit vauer, inoeuer en zeven kinueren. Waar net bier eenter iemand netrett die moeilijk de huur van een anuere woning zal Kunnen be- taien, zou spr. graag zien uat rijk en gemeente hier ue neipenue nand reik ten. De Voorzitter zegt dat de tijdsom standigheden van dien aard zijn, dat voor een dergelijk geval momenteel geen liulp kan worden verleend. Het voorstel van B. en VV. om de 3 krotwoningen onbewoonbaar te ver klaren, wordt me& algemeene stemmen aangenomen. 3. Voorstel van B. en W. tot ge deeltelijke verharding van den ge meentezijweg met klinkers. De Voorzitter merkt op dat deze weg zeer duur van onderhoud is. Jaarlijks geeft de gemeente er 500.voor uit. Nu B .en (W.. in de gelegenheid zijn een partij van 00.000 misbakken straat klinkers te koopen, willen zij deze ge legenheid benutten om den weg te ver beteren. De weg zou over een lengte van ^00 M. en een breedte van 2Vi M. Juinnen worden verhard. Naast den weg kan dan een fietspad worden aange legd. Spr. meent dat deze mooie ver- oetering voor de gemeente zeer voor- ieelig zal uitkomen. De heer v. Heesbeen vindt het een goed werk, maar geeft in overweging het harde wegdek niet weg te nemen om te voorkomen dat de steenen latei gaan verzakken. LNüLZUNDLN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.). I)e Personeele Belasting en het standpunt der Waalivijksche Vereeniging van Vergunninghouders. Door de benandeiing van ons verzoek inzaxe personeele belasting in de open bare vergadering van den gemeenteraad is deze aangelegenheid pubnek domein geworden en sielien wij er prijs op de motieven te doen kennen, waarop het verzoek steunt. De Personeele Belasting is een vertee- ringsbelasting. Men moet in die belasting bijuragen naar de mate en de wijze, waarop men zijn persoonlijke behoelte voldoet. Die een fraai huis bewoont, be taalt meer personeele belasting dan iemand, die meent met een bescheidener woning te kunnen volstaan. Houdt men een dienstbode, de fiscus eischt daarvoor schatting, eveneens van auto's, enz. Het is in flagranten strijd met het stel sel dezer belasting cijns te vorderen van uitgaven voor exploitatie van bedrijven. Onze organisaties hebben zich tot de Regeering gewend en gewezen op de groote onbillijkheid om de koffiehuizen voor het volle pond in de personeele be lasting te betrekken, waardoor de kaste- lijns worden ten achter gesteld bij fabri kanten, winkeliers en pensionhouders. Het is onduldbaar, dat de eene categorie van neringdoenden wordt bevoorrecht boven eene andere categorie. De regeering heeft volmondig de be swaren der organisaties erkend en een wijziging der wet in 't leven geroepen, waardoor de gemeentebesturen de be voegdheid hebben gekregen koffiehuizen jelijk te stellen met winkels en pensions. De Raad dezer gemeente heeft gemeend van die bevoegdheid geen gebruik te J moeten maken, zoodat hier de groote on billijkheid onverminderd blijft voortbe staan. Het is teekenend, dat geen enkel be- VLIJMEN. Destructor. Geen Belastingverhooging. De raad der gemeente Vlijmen ver gaderde Donderdagavond ten gemeen tehuize onder leiding van burgemeester G. R. v. d. Ven. Aanwezig alle leden. De notulen worden goedgekeurd. Aan de orde: 1. Ontwerp-besluit van Ged. Staten tot verlaging van de salarissen van Ambtenaren van den Burgerl. Stand. De voorzitter zegt dat de verlaging alleen geldt voor die ambtenaren die tevens burgemeester, secretaris of ont vanger zijn. Hoewel de verlaging in grijpend is, stellen B. en W. voor er instemming mede te betuigen. De raad gaat daarmede accoord. 2. Voorstel van B. en W. tot onbe woonbaar verklaring der woningen plaatselijk gemerkt nos. 17, 100 en 106. De voorzitter zegt dat de Inspecteur der Volksgezondheid persoonlijk in deze gemeentq een onderzoek heeft in gesteld naar den toestand der wonin gen. Hij is daarbij tot de conclusie ge komen dat veld woningen in de naaste toekomst zullen moeten worden opge ruimd. De woningen van L. v. Hees been, M. Kuijpers en J. Jansen zijn totaal ongeschikt en moeten dan ook onbewoonbaar worden verklaard. De heer v. d, Griendt vindt het geen doeling ligt. Het voorstel wordt aangenomen. Hierna komt een defect aan het electrisch licht, zoodat de raad zich ge durende 10 minuten met kaarslicht moet behelpen. 4. Goedkeuring rekening van het Burg. Armbestuur over 1932; en 5. Voorloopige vaststelling van de rekening der gemeente over 1932 en van die van het G.E.B. De heer v. Heesbeen zegt namens de commissie van onderzoek dat alle re keningen in orde bevonden zijn. Zij worden goedgekeurd. 6. Aanbieding van de begrooting van de gemeente voor 1934 met inbe grip van die van het G.E.B. en van de daarbij behoorende verzoekschriften. De voorzitter kan mededeelen dat B. en W. de begrooting hebben kunnen doen sluiten zonder verhooging van belasting. Evenals vorig jaar zullen 100 opc. op de fondsbelasting en 200 opc. op de Pers. Belasting moeten wor den geheven. De subsidie voor werk- loozenkassen is tot 12.000.ver hoogd (v.j. 6000. De leden krijgen ter bestudeering een afschrift der begrooting. N.C.B.-destructor. De voorzitter stelt dan aan de orde de aansluiting bij den destructor van den N.C.B., welk voorstel in de vorige vergadering werd aangehouden. Reeds 95 der gemeenten is aangesloten en spr. acht het daarom gewenscht dat ook deze gemeente daartoe overgaat, daar men er zeker van kan zijn, dat dit tenslotte toch zal moeten gebeuren. Spr. zou de gemeente liever niet het risico laten loopen da ter. ij later meer moet betalen. Weth. v. Buul verwacht geen resul taten van deze wet, zoolang de vleesch- keuringswet in flagranten strijd is met de warenkeuringswet. De voorzitter merkt op dat het hier gaat over de vernietiging van afge keurd vleesch dat niet meer onder de menschen mag komen. De heer v. Heesbeen vindt deze wijze van vernietiging te duur; hij is van meening dat verbranding met petro leum even afdoende is. De Voorzitter geeft toe dat de wet i? gemaakt in een tijd van hoogconjunc tuur, doch z.i. neemt dat niet weg dat zij nu dient te worden uitgevoerd. De heer v. Heesbeen wil het punt nogmaals aanhouden. De heeren Boom en v. Halder mee- nen dat de gemeente er niet aan ont komen kan. Op de vergadering van der N.C.B. in Tilburg is dit reeds gezegd. De voorzitter wil de leden nog eens gelegenheid geven er over te denken en zal het punt in de volgende verga dering in stemming brengen. Rondvraag. De heer v. Wagenberg vraagt de huur der woningen der Woningbouwver- eeniging te verlagen. De Voorzitter antwoordt dat reeds 50 ct. verlaging is gegeven. De heer v. Engelen dringt aan op verbetering der Korte Heistraat. De voorzitter zegt dat B. en W. na verloop van tijd met een voorstel zul len komen. Spr. wijstj er op dat er een mooi fietspad langs dezen weg ligt. De heer v. Halder wil bij deze droog te de brandweer duchtig laten oefenen, j De voorzitter zegt dat pas nog een oefening gehouden is, waarbij het ma- strijder van het verzoek in den Raad de orincipieele kwestie heeft aangeroerd. Men stelde het voor alsof de koffiehuis- houders een gunst verzochten. Het te gendeel is waar; wij komen op voor ons goed recht. 't Zit er wel aan, zoo werd gezegd, want de vergunninghouders hebben nog ngs een uitstapje gemaakt naar Maas tricht. De beteekenis van dat argument ontgaat ons ten eenen male. Een uitstapje per autobus pleegt geen maatstaf te zijn voor welstand. Integendeel de kleine lul den gaan per hus, de beter gesitueerden weten een meer comfortabel vervoermid del te kiezen en plegen ook iets langer weg te blijven dan de dagjesmenschen. Een verwijzing naar de belasting op de openbare vermakelijkheden snijdt ook geen hout. Betalen de caféhouders soms geen vermakelijkheidsbelasting, wanneer zij laten dansen of muziek- en tooneeluit- voeringen geven? Ze hebben al zoo lang betaald, werd als ander argument aangevoerd. Geloof maar gerust, al is een hond z'n leven lang ge slagen, dan vindt hij 't tot aan zyn laat- sten snik nog niet prettig. Een raadslid doet de geweldige ont dekking, dat de belasting wordt ver haald op den consument. Deze belasting is een verkapte bedrijfsbelasting en alle exploitatie-kosten worden niet alleen bij de koffiehuizen, maar in iedere zaak ge calculeerd in den prijs, dien de afnemer zal hebben te betalen. De exploitatie-uitkomsten der koffie- huisbedrijven worden me't den dag slech ter. Nog steeds moet een Waalwyker wor den gevonden, die in ons bedrijf ook maar een bescheiden vermogen heeft weten te verdienen. Daarom wordt de grove onbillijkheid steeds scherper ge voeld. Ten slotte is het ondoenlijk alle tegen werpingen in dit kort bestek te ontze nuwen. Wij constateeren, dat door nie mand de principieele zijde van 't vraag stuk is bestreden. Dat geeft ons voldoe ning en den moed om telken .iare op nieuw inwilliging van onze rechtmatige eischen op te vorderen. De Waalwijksche Vereeniging van Vergunninghouders. BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. 1—8 September 1933. Geboren: Adriana Wa. Ma. dv J. F. van den Ho ven-Kerkhof. Johannes P. zv F. van Haaren-Maas, Allegonda Ma. dv F. van Haaren-Maas. Johannes zv J. Trom melen-Schapendonk. Overleden: Geene. Huwelijks-aangiften C. J. H. van Daalen. 23 jaar en Ma. Aa. Muskens 21 jaar, heiden alhier. Th. van der Lee, 28 jaar, te Nieuwkuik en \a. van Tuyl, 25 jaar, te Waalwijk. Gehuwd G. van der Lee. 30 jaar, te Nieuwkuik pn Aa. Ba. van Vugt, 27 jaar, alhier. H. J. Maas, 30 jaar en Th. Demmers, 26 j. beiden alhier. Ingekomen: Wa. Pa. Kluvtmans, van Tilburg. T. W. van Leest, van Drunen. Ma. Oudejans, van Bloemendaal. S. P. van Leeuwen en echtg. van Raamsdonk. A. J. Peters, van Raamsdonk. P. J. Dunont en gezin van 's-Bosch. Ja. Pa. Chra. van Velthoven, van 's-Bosch. Wa. La. La. Ennink van Niimegen. Ja. Aa. Ma. v. d. Heijden van Rotterdam. A. Klerks van Oudheusden. La Na. Strikkers van Ginneken. M. Drukker en gezin van Schagen. A. B. L. v. d. Bult van Eindhoven. Vertrokken H. P. G. en P. J. L. Broos naar Oss. D. Ca. van Oversteeg naar Snrang-Capel- le. Aa. G. Leijtens naar Oirschot P. L. van der Made naar Loon on Zand. P. J. F. Nieuwenhuijs naar Vusht. J. A. M. Dekkers naar Oudenboseh. L. A. M. Verwiel naar Roosendaal. Ca. Ta. Ca. van Heesheen naar Oisterwiik. Ma. Aa. van de Gouw naar Rerpeiik. J. C. Pullens en gezin naar Hilvarenbeek. Aa. Zegers naar Geldron. G. en J. A. Th. van Delft naar Nijmegen. H.

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 9