Mn Hemen Correspondent!!!!. itaaioprfieramma. doel gesteund n 1., het werk van Huize Nazareth te Tilburg Voetbal. Zondag a s komen de vijf elftallen van onze R K. Voetbalclub DES allen in het veld DES I ontvangt op het DES terrein in de Hoofdstraat St Michielsgestel een elftal waar de onzen zoo ze spelen van moeten winnen. Voor de 2de Klasse R K Voetbal bond speelt DES 2 A tegen Quick te Waalwijk. Op het DES terrein aan de Marktstraat speelt DES 2 tegen St Joseph te Tilburg DES 3 A komt op eigen terrein tegen Volharding 2 in het veld. terwijl DES 3 6 een bezoek gaat brengen bij Uno Animo 2 te Loonopzund Laten we hopen dat het bezoek voor de wedstrijden zeker niet minJer zal zijn als Zondag j 1. Dauola. We waren nog niet in de gelegenheid iets omtrent het optreden van den illusionist en Facimateur Fra Da vol a in de zaal van den heer Jan v. Dun op Zondag j I te melden. Wij zouden het recht te kort doen als we dezen succesavond, onvermeld voorbijgingen. Want zoo ooit, dan heeft Davola Zondag succes gehad Zijn werken was zoo zeker en zonder twijfel, dat we vaak aan bovennatuurlijke krachten zouden moeten gaan gelooven. Geen wonder, dat we hem in de zaal me' den term van moderne wonderdoener hoorden betitelen Het applaus na elk vaak reeds tijdens 't nummer, doch vooral na zijn afscheids speechje, da' met een .au revoir* sloot, bewees, dat Davola de zaal aan zich verplichi had. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 2 Nov. 1933. Tot Voorzitter van de Chr. Jonge- lingsvereeniging »Eben Haëzer« is benoemd de heer Kleinloog, Hoofd der Openb. School te Heesbeen, die zich beschikbaar stelde. \J De uitslag van den wedstrijd kampioenschap Heusden en Altena bij de Damclub V.D. is alsvolgt De Graag—Deurlo 2—0, De JoodeBax afgebroken. Groepwedstrijd Jonker—Fitters 11, Swagemakers Schreuder 2-1. Wederom werd de partij Deurloo Fitters afgebroken. Mej. F. v. d. Pol, leerlinge aan den handwerkcursus bij de Eerw. Zusters alhier, slaagde te G'berg voor het examen costumière. De R.K. Tooneelvereeniging »Kunst en Vermaak« heeft in studie genomen het tooneelspel »Onder de Sovjetvlag« en het blijspel »De nieuwe Burgemeester«, welke eerlang zullen worden opgevoerd. Heusden (Juliana) speelt Zondag tegen Baardwijk in afd IV le kl. A. v. d. B. V. B.' P.S.V. speelt in de R.K. V. B. 2e kl. tegen D.V.O. Haarsteeg, terwijl Longa de strijd zal aanbinden tegen Wilhelmina (Wijk). KANTONGERECHT WAALWIJK. Zitting van Donderdag. Een flinke straf. C. L. uit Raamsdonksveer was op den 's BoschVlijmen met zijn auto in botsing gekomen met den wagen van den stucadoor Vink uit St. Mi chielsgestel, Zelf was hij niet ver schenen, maar getuige Vink ver klaarde dat L. zeer hard gereden had zoodat het tevoren reeds te zien was dat hij de bocht bij de Tweede Hut niet heelhuids zou pas- seeren. Dat gebeurde ook L. schoot naar de trambaan on botste daar tegen V. op, met het gevolg dat diens wagen geheel in elkaar gedeukt werd. Kantonrechter gaf een boete van f 50, subsidair 50 dagen hechtenis, en V. stelde een hooge civiele vor dering in het vooruitzicht. Zoo zal L. wel voorzichtiger worden I Fietspad en rijiveg. De landbouwer W, de K. uit Kaatsheuvel was in overtreding om dat hij op het fietspad reed inplaats van op den rijweg, en de verzeke ringsagent A. de G., eveneens uit Kaatsheuvel, werd verbaliseerd om - dat hij den rijweg hield inplaats van het fietspad. Het moge tegenstrijdig lijken, maar de zaak is zeer eenvoudig: de G. had een doodgewone fiets, terwijl de K. zich de luxe van een hulpmotor permitteerde. De K. was er »zonder erg» inge loopen, en ook zonder dat zou het heel begrijpelijk zijn dat hij zijn «motorrijtuig» liever niet de kinder hoofdjes der Tramlaan liettrotseeren Kantonrechter begreep het en liet het daarom bij f 2 of 1 dag. De G. vond zichzelf onschnldig en wist Kantonrechter te overreden zijn zaak aan te houden om verbalisant Speelman te hooren. Stakingsaangelegenheden. Twee zaken waren de nasleep van de staking van grondwerkers die hier dezen zomer plaats had. Nanko 't L., los arbeider uit Veen, heeft zich bij die gelegenheid als werkwillige aan geboden. Om het zekere voor het onzekere te nemen had hij maar een pistool bij zich gestoken, want je kan nooit weten watje als onder kruiper te wachten staat als je je lanss een eenzamen weg naar huis begeeft. Hij had het pistool in een rooden zakdoek gewikkeld en geladen met acht scherpe patronen. Maar toen de politie er een luchtje van had ge kregen werd hij op lfi Augustus op den Winterdijk aangehouden en gefouilleerd, met het gevolg dat hij het wapen kwijt raakte. »De man met het pistool» is in het proces—verbaal beschreven als terughoudend en erg geheimzinnig, en die eigenschappen demonstreerde hij ook voor deheeren. Hij had zijn zaak eerst al laten afroepen, en had zich bij verstek laten vonnissen toen hij uit de publieke tribune kwam opdagen. Zijn verklaringen waren al even duister, en Kantonrechter moest ze uit zijn gesloten gezicht trekken. Zij kwamen erop neer dat hij het ding voor niets van een smokkelaar had gekregen, en niet eens wist hoe hij ermee moest omgaan. Je moet met die dingen voor zichtigzijn, vermaande Kantonrech ter vaderlijk, want een menschen- leven is er gauw geweest. Dergelijke wapens moetje maar niet aanschaffen en je mag blij zijn dat de politie het revolver heeft afgenomen voordat e er dwaze dingen mee gedaan hebt. Hij kreeg f 5 boete subs. 5 dagen en glimlachte toen hij hoorde dat iet pistool werd verbeurd verklaard. W. M. K., venter te Waalwijk, leeft 'n meer onstuimige natuur, lij ontkende ten stelligste wat hem werd ten laste gelegddat hij bij iet wegleiden der stakers door de lolitie door overluid schreeuwen aan het Hoekeinde rumoer gemaakt leeft. Hij kreeg desondanbs f 3 of 2 dagen maar dat geeft niethij gaat in beroep en zal getuigen meebrengen. Maagarinewee. In Waalwijk hebben onbekenden smokkel—margarine aan den man trachten te brengen. Enkele winke liers hebben zich laten verleiden hel builenlandsche product te koopen, maar zij hebben er niet veel plezier van gehad, want de politie heeft het goedje al heel gauw in beslag ge nomen. Bij Ja. S. waren het 36 ponden zetmeelhoudende margarine, die zij van een onbekende gekocht had. Ze deed dat omdat ze van de ge wone leveranciers bijna geen mar garine kan krijgen, en geregeld de klanten de deur moet wijzen. Na tuurboter is volop te krijgen, maar 72 cent per pond kunnen vele klanten niet betalen. Deze boter, die voor 95 cent per kilo verkocht werd, heeft ze in voorraad genomen om haar klanten te kunnen helpen. Kantonrechter wees op het on— sociale van dit soort naastenliefde. Daardoor worden nuttige regeermgs- maatregelen tegengowerkt. Hier paste z.i. dan ook een zware straf. Verdachte kwam er voor deze keer af met f 10 of 5 dagen. L. v. E., voor hetzelfde feit ver baliseerd, was niet verschenen. Daar hij al een beduidende hoe veelheid van het product had verkocht kostte het haar f 25 of 10 dagen. Alles natuurlijk met verbeurd verklaring van de in beslag genomen smokkelmargarine. Heerlijk vischrechl. Tot de instellingen van den ouden stempel die wij uit vroeger dagen hekben overgeërfd behoort ook het «Heerlijk Vischrecht», en instituut dat zelfs in visscherskringen geen algemeene bekendheid g -niet. De hengelaar T. A. T. employé der Spoorwegen, waande zich veilig toen hij met permissie van zijn on middelijke chef op het gebied der spoorwegen, onder de spoorbrug van het Afwateringskanaal te Baardwijk, zijn hengel uitwierp. Maar de politie zette hem op de bon daar hij geen werd daar lastig gevallen door den grenadier. Toen zij hulp wilde in- roepen van voorbijgaande burgers ging beklaagde aan den haal en nam het taschje mee dat hij haar ontrukt had. Hij zag kan9 om de portemonnaie met een inhoud van f 10 er uit te nemen, waarna hij de juffrouw het taschje uit de verte toesmeet. De krijgsraad veroordeelde beklaagde wegens roof tot 4 maanden gevange- nisstraf. Aanrijding door schuld. Wegens overtreding der Motor en Rijw eKvet stond terecht W. J. M. S., 24 jaar, bakker te Raamsdonksveer, in verzet van een vonnis van den kantonrechter. Onder Sprang—Capelle had ver dachte een aanrijding veroorzaakt, die wonder boven wonder goed is afgeloopen zonder doodelijk gevolg. Wegens gebrek aan bewijs werd tegen verdaehte vrijspraak geëischt. INGEZONDEN STUKKEN. L* Buiten verantwoordelijkheid der Red.) Mijnheer de R dacteur. Gaarne zag ik onderstaande in Uw veelgelezen blad geplaatstbij voor baat mijn dank. Ik heb in Uw blad van Zaterdag 28 October het raadsverslag gelezen en zag ik ook een redevoering in staan van den heer Spijkerman, nl. dat een paar werkloozen het ver tikten oin het werk wat hun was opgedragen te doen. Daar ben ik het voor mijn per soon niet zoo direct mee eens. Ik zal beginnen vanaf dat de geineeniebode mij uitnoodigde op het raadhuis te komen. Dat was op Dinsdag 10 October, maar ik was niet thuis. Toen ben ik Woensdag 11 October »naar boven» geweest en ben toen naar het werk gegaan dat mij was opgedragen. Toen zag ik dat ik toch zeker een paar hooge laarzen of klompen met van die gummiebanden voor dat werk noodig had. Daarbij komt nog dat ik als kleermaker dat werk nog nooit heb gedaan en ook niet kan. Geeft U een grondwerker eens een jas in de handen, wat er die ervan maakt. Toen ben ik naar den heer S. gegaan om schoenen of klompen, want v. Dartel had ze ook van hem gekregen voor niets, en U had tegen mij gezegd dat U er mij niet aan kon helpen, en ik als werkeloos zijnde kon ze voor die armzalige acht of viertien dagen dat er te wei ken was zooals U zeide, toch ook niet koopen. Ik zou niet weten waar dat geld vandaan te halen. Toen ben ik Donderdagsmorgens 12 October er toch naar toegegaan om half acht en heb er tot 11 uur water uit staan pompen en werd natuurlijk likkende nat. Toen het water er zoowat uit was moest er met de schop gewerkt worden. Dan had ik met mijn lage schoenen aan in dien slibberigen leemgrond moe ten gaan staan en daar zak je tot bijna je knieën in. Ik geloof toch wel dat ik geen ziekte op 't lijf be hoef te halen. Toen ben ik weer naar't raadhuis geweest en heb v. Roosmalen ge sproken over schoenen of klompen, maar die stuurde mij weer naar den heer S. Ik zeide: als de heer S. niet thuis is, wat dan De gemeente, al staat die feitelijk buiten dat werk, had er ook geen. Toen heeft van Roosmalen den heer S. opgebeld, doch die was niet thuis. Toen werd mij gezegd door van Roosmalen dat ik dan maar weer morgenvroeg moest gaan werken. Ik zeidan zal ik weer gaan, maar doe ik het werk maar dat het droogste is, want je snapt toch wel dat dat niet kan blijven gaan. Ik het lichte werk doen en v. Dartel al het zware, dat gaat niet op. Nu ik was terugegaan en toen was er in dien tij»l een vakman aangezet en werd mij gezegd dat ik maar »naar boven» moest gaan en zeggen dat ze al een vakman had den aangezet die dat werk altijd deed. Nu ik ging »naar boven» en toen was alles g'»ed, maar toen ik Tilburg, 2 Nov. 1933. Geachte Redactie. Gelieve onderstaande regelen in Uw veel gelezen blad op te nemen. Bij voorbaat mijn dank. In het blad van Zaterdag 28 Oct. las ik een advertentie, geplaatst door J. MuLaers Bredascheweg 102 Til burg. De advertentie bevatte het opschrift»Wij beloven geen 500 gulden die U toch niet kan beko men». Daar dit opschrift bedoeld was op de advertentie die ik op denzelfden datum plaatste in Uw blad, verzoek ik van bovengenoemde heer beleefd zich duidelijker uit te drukken. EnwelOf het nooit bewe zen zou kunnen worden als iemand goedkooper verkocht en betere kwa liteit zou kunnen leveren. Zoo ge noemde heer dit denkt vergist hij zich, daar Nederland deskundigen genoeg bezit om kwaliteit stoffen te kunnen beoordeelen. Of is het hier een andere bedoeling? Ik verzoek daarom dan ook beleefd aan J. Mutsaers een duidelijke verklaring te geven zonder iemand in zaken te beleedigen. Gaarne hierop a.s. Zaterdag een antwoord tegemoet ziende. U, Mijnheer de Redacteur, nog maals dankend voor de verleende plaatsruimte. Hoogachtend, Th. KLUMPERS, Nijverstraat 16, Tilburg. Heeren Corresponden speciaal ge lieven goed uit te zien naar de mede- deelingen in ons blad. Zoo kregen Dinsdagavond en Woensdag vergunning had van de houdster der Zaterdags om ,Sjjn 'geld kwam was v.sehverunnninu ,n d,l kanaal, een ef voorsmjj nie(s bijen ben ik voor- goed eraf gezet. Dat is nu dan al drie weken Ik geloof alsdat ze mij expres daaraan gezet hadden omdat ze dachten dat ik het toch niet zou doen. Zoodoende konden ze mij wippen, snap je! Nogmaals mijn dank voor de verleende plaatsruimte, Th. v. d. WIEL. vischvergunning in dit kanaal, een hengelsportvereeniging. Verdachte betoogde nu dat de vischclub niets te vertellen had op het gebied der spoorwegen, laat staan dat hij haar vergunning te vragen had. Kantonrechter schetste hem van de beteekenis van het Heerlijk Vischrechtin de Heerlijkheid Baard wijk, dat nog steeds bestaat en zich uitstrekt over alle wateren onder Baardwijk. Verdachte werd aldus schuldig bevonden, maar Kantonrechter vond de verbeurdverklaring en de hengel voor deze euveldaad al straf genoeg, weshalve hij geen boete oplegde. RECHTSZAKEN. Krijgsraad. Berooving in het Haagsche Bosch H. C M uit Geertruidenberg, 20 j'aar. gewoon dienstplichtig soldaat bij het Regiment Grenadiers te Den Haag than9 gedetineerd, verscheen voorden Krijgsraad wegens berooving. Op 2 Aug 1933 zat Mej H Jansen Ravenstein in het Haagsche Bosch en Wij willen den inzender op z'n dringend verzoek om opname niet teleurstellen, hoewel wij ons niet kunnen voorstellen dat de commissie op onbillijke gronden eene beslissing van steun-intrekking zal nemen. Hier moeten zich o.i. dus andere feiten hebben voorgedaan of eene vergissing in 't spel zijn. Wij zullen voor de toekomst stuk ken over de steunverleening of wat daaraan vastzit, niet of bij hooge uitzondering opnemen, daar deze kwesties thuis hooren bij de com missies of bij de hoogere instantie zoo die er is. Wij noch 't publiek kunnen daaraan iets afdoen, integen deel. RED. morgen nog verschillende berichten voor ons blad, dat met het oog op Allerheiligen Dinsdagmiddag was ver schenen. RED. HILVERSUM 296 M. V. A. R. A. A. V. R. O. V. A. R. A. V. P. R. O. A. V. R. O. HUIZEN 1875 M. K. R. O. N. C. R. V. K. R. O. N. C. R. V. K. R. O. HILVERSUM 296 M. HUTZEN 1875 M. N. C. R. V. HILVERSUM 296 M. A. V. R. O. K. R. O. HILVERSUM 296 M. V. A. R. A. V. P. R. O. R. V. U. HUIZEN 1875 M. N. C. R. V. DRAISMA- •VALKlIIBUR ••iLEVERTRAA LEEUWARDEN BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. 27 October3 November 1933. Geboren Johannes C A zv L C Snoeren-Lom- barts. Elisabeth Ma. Ja. dv L J Klerkx- Strikkers. Elisabeth Ja. dv J R Kool- Bonis. Johanna Fa. Ma. dv G Rom- bouts-Beerens. Adriana Ma. dv M W v. d. Heijden-van Brunschot. Petro- nella E dv M W v. Ryswyk-Stam. Overleden: H J Stokwielder, 86 jaar. C Biekens, echt£. van Aa. Ca'. Verhoeven, 72 jaar. Huwelijks-aangiften: W v d Meerakker, 23 jaar en Aa. Pul lens, 24 jaar, beiden te Waalwijk. Th de Rijk, 31 jaar te Utrecht en Ja. Pa. Ma. Ca. van Rooijen, 23 jaar alhier. H J M D van Krevel, 30 jaar te Eindhoven en Ca. Pa. Ma. van Dooren, 35 jaar, te Waal wijk. Gehuwd: G. E. Korteweg, 29 jaar te Zevenber gen en Ma. Ha. Blok, 30 jaar te Waal wijk. Ingekomen Aa. Ja. Konings, van Ammerzoden. J W Schipperheijn van Nijmegen. Vertrokken: Ha. Ja. Aa. Tha. Wieringa, naar Oss. Ja. Ma. van Muylekom, naar de Bilt. Aa. Pa. Ma. van Mosselveld naar Til burg. Aa. Ma. Ja. Schrappers naar 's-Bosch. LA Sanders, naar Vught. Ca. Aa. Ma. van Ertrijck naar Vught. W. Verbeke naar Drunen. Wa. Ja. Pa. Didden naar Eindhoven. SPRANG-CAPELLE. Over de maand October 1933. Geboren: Jozef Wilhelmus Edmundus zv J Th de Wit en C Segeren. Adrianus zv J A v. Oversteeg en C Snijders. Hendrik zv A de Jong en C van Zeist. Johannes Arie zv P C Ophorst en A P van den Ho ven. Peter zv A Paans en M van Eek. Antonie Hendrik zv A H Spierings en C Ros. Gehuwd H J van der Laar, oud 27 jaar en M Sterrenburg, oud 31 jaar. G Joustra, oud 32 jaar en A D Verbeek, oud 27 jaar. G Swart, oud 32 jaar en M A Spran- gers, oud 33 jaar. C H Hagen, oud 28 jaar en M E Middelkoop, oud 23 jaar. W. Mandemakers, oud 31 jaar en H Wa- gemakers, oud 27 jaar. L F v. Dongen oud 27 jaar en C E Timmermans, oud 20 jaar. A J Nederveen, oud 27 jaar en J Ophorst, oud 23 jaar. W Bras- wij ZONDAG 5 NOVEMBER. 9,00 Postduiven- en voetbal berichten 9,03 'fuinbouwlialf uurtje 9,30 Vara-orkest 10,20 Martien Beversluis draagt voor 10,40 Vara-orkest 11,30 Zondagniorgentoespraak 12,00 Lunchconcert I,15 Gramofoonmuziek 2,00 Boekenhalfuur. 2,30 Concert 1,00 Dr Dudok houdt een inleiding tot het Hadiotoonccl op Dinsdagavond 4,20 Graniofooninuziek 4,45 Sportuitslagen en gramofoonmuziek 5,00 Kinderuurtje 0,00 Alb v Dalsum spreekt over Toonecl en cultuur 6,45 Kerkdienst Ver v Vrljz Herv Beverwijk 8,00 Vaz Dlas 8,15 Concert 9,30 Mr A W Kamp draagt voor 9,50 Concert II,00 Gramofoonmuziek 8,30 Morgenwijding 9,30 Gramofoonmuziek 10,20 Kerkdienst Ev Luth Kerk Amsterdam Daarna tot 12,15 Gramofoonmuziek 12,15 KRO-orkest 1,00 Rector de Groot: Leekenapostolaat en jeugdwerk I,20 Orkest 2,10 Roeken en schrijvers 2,30 De KRO-Boys 3,00 Concert 4,00 Ziekenlof 5,00 Orgelbespeling 5,30 Kerkdienst Geref Kerk Bcrgen-op-Zoom 7,00 Korte Evangeiisatiedienst. 7,45 Voetbaluitslagen RKF 7,50 Kap Janssen: Spanje 8,10 Gramofoonmuziek 8,15 Opera- en Operette-concert 9,00 Vaz Dias 10,40 Epiloog MAANDAG 6 NOVEMBER A. V. R. O. 8,00 Gramofoonmuziek 10,00 Morgenwijding 10,15 Gramofoonninziek 10,30 Voordracht II,00 Orgelconcert 12,00 Lunchconcert 2,30 Piano-recital 3,00 Gramofoonnniziek 4,00 Dansmuziek 4,30 Causerie 5,30 Zigeunermuziek 6,00 Gramofoonmuziek 6.30 Concert door een Hollandsch Ensemble 7,00 Causerie 7,30 Concert door Het Omroeporkest 8,00 Vaz Dias 8,05 Concert door het Omroeporkest 9,00 Radio-tooneel 9,35 Kovacs Lnjos 11,00 Vaz Dias 11,10 Gramofoonmuziek 8,00 Schriftlezing en meditatie 8,15 Gramofoonmuziek 10,30 Morgendienst 11,00 I.ezen van Chr. lectuur 11,30 Gramofoonmuziek 12,30 Orgelconcert 2,00 Uitzending voor scholen 2.35 Gramofoonmuziek 2,45 Wenken voor de keuken 3,15 Cursus knippen en naaien 4.00 Bijbellezing 5,00 Concert 6,30 Onderwijsfonds voor de Binnenvaart 7,15 Ned-Chr. Persbureau 7,30 Vragenuurtje 8.30 Enkrateia-uurtje 9,30 Het Chr. Radiokoor. 11,00 Gramofoonmuziek DINSDAG 7 NOVEMBER 8,00 Gramoioonmuziek 10,00 Morgenwijding 10,15 Gramofoonmuziek 10,30 Zangvoordracht 11,00 Kook- en bakpraatj. 11,30 Pianorecital 12,00 Lunchconcert 2,30 Gramofoonmuziek 3,00 Knipcursus 4,00 Vioolrecital 4,30 Rndio-kinder-koorzong 5,00 Halfuur voor kleinere kinderen V. P. R. O. 5,30 Bijbelvertelllngen A. V. R. O. 6,00 Concert 7,00 Causerie door J Pelser Jr 7,25 Gramofoonmuziek 7,30 Engelsche les 8,00 Vaz Dias 8,05 Concert 10,00 Radio-tooneel 10,35 Concert 11,00 Vaz Dias en gramofoonmuziek HUIZEN 1875 M. 8,00 Morgenconcert 10,00 Bisschopswijding ZH Exc Mgr Brandsmn I,00 KRO-Soxtet 2,00 Vrouwenuurtje 3,00 KRO-orkest 3,45 Znngrecltal 4,15 KRO-orkest 5,00 Vervolg zangrecital 5,15 KRO-orkest 5,30 Gramofoonmueiek 6,40 Espcrantocursus 7,15 Dr Deelen: De waarde v h moederschap 7,35 Gramofoonmuziek 7,45 Middenstandskwartiertje 8,00 KRO-Boys, Vaz Dias 8,50 Gramofoonmuziek 9,00 Sted Orkest Maastricht 9,50 Voordracht door D'n Dré 10,10 Gramofooumuzick 10,30 Vaz Dias 10,35 KRO-Boys en Gramofoonmuziek WOENSDAG 8 NOVEMBER. 8,00 Gramofoonmuziek 9,30 Onze keuken door P J Kers Jr 10,00 Morgenwijding V. A. R. A. 10,15 Uitz v arbeiders in continubedrijven 12,00 De Notenkrakers 2,15 Gramofoonmuziek 3,00 Voor de kinderen 5,30 Trio Favoriet 6,30 Lezing V. A. R. A. 7,00 Kapitalisme, socialisme enz, mevr Vcrwey- Jonker 7,20 Vara-orkest 8,00 J de ltoode: 15-jurig best Dultsche republ 8,15 Vara-orkest 9,00 Radiotoonecl 9,40 Vara-orkest 10,20 Vaz Dias 10,35 Muzikaal allerlei II,00 Gramofoonmuziek 8,00 Schriftlezing en meditatie 8,15 Gramofoonmuziek 10,30 Morgendienst 11,00 Piano-recital 12,15 Gramofoonmuziek 12,30 Kwintet 2,00 Gramofoonmuziek 2,30 Praatje v jeugd postzegelverzamelaars 3,00 Concert 5,00 Kinderuurtje 6,00 Landbouwhalf uurtje 6,30 A J Herwig: D erozen in den tuin 7,15 Ned Chr Persbureau 7,30 Gramofoonmuziek 7,45 PTT-k w a r tiert j e 8,00 Gramofoonmuziek 8,15 Concert 10,05 Vaz Dias en Gramofoonmuziek VAN

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 11