Hieuis uil Ksalsluntei m itaiiiooroQrainma. Een mooie prijsvraag. Loopjongen UfiENEEIÉlËNMEIIK PATER B. ROTBOF maandag 20 MmOer H. de Bont-v. Huiten Leider o£ Leidster P. BROUWER R.K. Vrouwenbond. Grootestraat Telefoon 109. HET ADRES voor een 364 BETERE HEERENKLFEDINO. intentie filmspeler te worden, maar zet bij zijn eerste komst zoowat heel Hollywood op stelten. Dol komisch zijn de verwikkelingen, waarin het jongmensch onophoudelijk geplaatst wordt. Zijn eerste optreden als acteur is een volmaakt fiasco. Op het einde echter wendt het geluk zich naar zijn zijde. Hij komt in conflict met een medeminnaar en slaat er zoo geducht op los, dat de film-exploitant toch nog verborgen kwaliteiten in hem ontdekt. De gevolgen laten zich begrijpen: Ha rold's wildste droomen worden ver wezenlijkt en hij krijgt het liefste ac- tricetje van Hollywood op den koop toe. Waarschuwingen. In verschillende in het land ver schijnende dagbladen komen adverten ties voor van den volgenden inhoud: „Te koop nieuwe bonte katoenen lap pen, 80 cent per kg. of 5 cent per el. Zending rembours. Noordhooek-Heg- straat 73, Lonneker". Deze advertentie wordt geplaatst door een zekeren Gritter. wonende te Lonneker. Wanneer een bestelling wordt ge daan, ontvangen de bestellers na eeni- ge dagen een pak, inhoudende pl.m. 1 kg oude, waardelooze lappen. De burgemeester van Lonneker waar schuwt tegen de practijken van be doelden Gritter. De H. C. v. P. te Amsterdam geeft belanghebbenden in overweging in lichtingen in te winnen bij zijn admi nistratie, alvorens in relatie te treden met Petrus Hermanns Velsen, geb. te Dongen 5 Februari 1875, wonende te Amsterdam, Karei du Jardinstraat 64, beletage, die onder den naam „Cen traal Bemiddelingsbureau voor Hypo theken, assurantiën", hypotheekgelden aanbiedt. Bossche R.K. Diocesane Middenstandsbond. Woensdag werd te üss in het Bondsgebouw de zeer druk bezochte jaarvergadering gehouden van den R.K. Middenstandsbond in het bis dom van 's-Hertogenbosch. De belangrijke dag werd ingezet door het bijwonen der H. Mis in de St. üerardus Majellakerk opge dragen door kapelaan T. Vissers, geestelijk adviseur der afdeeling Üss. De jaarvergadering werd mede bijgewoond door den geestelijk Bondsadviseur Dr. van Beurden en burgemeeder Ploegmakers uil Oss, oud-voorzitter. In zijn openingsrede wees de voorzitter de heer Jos. Meyring, Den Bosch, op den voor den mid denstand zoo buitengewoon moei lijken tijd. üp het congres hebben wij daden van de regeering verlangd, welnu op dit moment is de regeering doende den middenstand daadwer kelijk te helpen. Voor den midden stand, voor wien de handhaving van orde en rust en vooral het hooghouden van hetgezag een eerste vereischte is, kan er geen reden zijn zich niet krachtig achter het gezag te scharen, waarbij de handhaving van den gulden ook voor onze maatschappelijke groei van het aller grootste belang is. Spr. wekte op tot vertrouwen in de R. K. Staats partij. Er wordt beweerd, dat de mid denstand zich meer en meer in fascis tische manier had uitgesproken; zulks moest van de vergadering eens scherpe afkeuring ondervinden. De ellendige economische toestand is een algemeen verschijnsel en kan slechts door algemeene maatregelen worden bestreden. Spr. spoorde aan de stands- en vakorganisaties trouw te steunen en constateerde met voW doening dat de Bossche Dioc. Mid denstandsbond groeit. Het aantal leden verdeeld over 50 afdeelingen is in een jaar weer gestegen van 36U0 tot 4400 met thans 50 afdee lingen, waarbij sedert gisteren als nieuwe afdeelingen werden inge schreven: Ammerzoden, Loon op Zand en Best. De secretaris, de heer Van der Kar, Den Bosch, bracht het jaar verslag uit. Volgens het kasverslag van den penningmeester den heer P. Cremers, te Oss, bedroegen de ontvangsten f 15757.34, de uiigaven f 13078.01, zoodat het batig saldo bedraagt f 2078.73. De begrooting voor 1934 bedraagt t 1G000.— w.o. voor onvoorzien is geraamd f 500.—, batig slot f 39.93. Over 1933 wordt een overschot verwacht van f 1400.—. Voor het Dr. van Beurdenfonds werd f 400 gevoteerd! Besloten werd de volgende jaar vergadering te houden in Tilburg, de voorjaarsvergadering in Valkens- waard. In het bestuur werden herkozen de heeren: J. Frederiks, Kaatsheu vel; P. Cremer, Oss; G. A. v. d. Waarden, Nijmegen. De heer Frederiks legde een ver klaring af, waarin hij te kennen gaf het niet eens te zijn met het manifest der R.K. Staatspartij. Hij verklaarde, dat het tot botsing moet komen, want honderden worden gedreven naar het fascisme. Er zijn priesters die voor de coöperatie verklaren dat de middenstand zich maar moet veiligstellen. Spr. is van oordeel, dat de mid denstand weinig te verwachten heeft van de huidige democraten-leiders. Met het oog op zijn opvattingen verlangt spr. dat er gestemd zal worden over zijn bestuursfunctie. De voorzitter meende, dat door de verklaring van den heer Frederiks er geen aanleiding bestaat om te stemmen. Die stemming was feitelijk al geschied, doordat er g^en tegen- candidaten waren gesteld. In den breede werd gediscussieerd over de verschillende stroomingen die er heerschen en voorts werd overgegaan tot behandeling der bondsagenda. SPRANG-CAPELLE (Vm. Sprang). Predikbeurten Zondag 12 Nov. '33. Ned. Herv. Kerk: v.m. 9,30 uur lees- dienst; n.m. 2 uur Ds. Bartelema van Zeist. Geref. Kerk: v.m. 9,30 uur en n.m. 2,30 uur Ds. J. C. Hagen. Tot predikant bij de Ned. Herv. Gemeente alhier, is beroepen candidaat van der Pol te De Bilt. WASPIK. Door de tooneelvereeni- ging »0 B. K onderafdeeling van de R.K. W. V. zal op 12 en 13 Nov. a.s. hare eerste winteruitvoering ge geven worden in het patronaatsge- üouw. Opgevoerd zal worden: De Een zame Hoeve», door J. H. Tromp, en een klucht»40», door H. de Vries. Ook dit jaar zal alhier een winkelweek behouden worden en wel van 22 Nov. tot 29 Nov. a.s. DUSSEN Openbare vergadering van den Raad der gemeente Oussen, op Zaterdag 11 November 1933 des namiddags ten 3 ure. Agenda 1. Ingekomen stukken en mede deelingen. 2 Aanbieding gemeente begrooting voor het diensijaar 1934. 3 Benoeming armmeesters. 4. Uitbreidingsplan der gemeente Kaatsheuvel, 10 Nov. 1933 Nieuwe zaak. Naast de verschillende nieuwe winkels, die onze plaats den laatsten tijd rijker geworden is, moeten we thans gewagen van de aanwinst van een nieuw winkelbedrijf van meer dan gewone beteekenis. Het pand naast Euponia, voor eenige maanden nog K.J V. huis is onder leiding van Architect Prins tot een prachtig winkelhuis ge schapen. Aannemer Kleingeld die hier onder moeilijke omstandig heden heeft moeten werken heeft keurig werk geleverd. Alleen reeds de pui met zijn prachtig tegelwerk is een verfraaiing voor de omgeving Niet minder echter de affaire hierin gevestigd door dhr. Ch. Chavenu. De naam »Au bon Marché« blijkt bij nader bezien naar waarheid gekozen. De volksmond spreekt van bazar en als we 'n blik om ons werpen zien we in de ruime winkel ieurig in afdeelingen geëtaleerd kinderspeelgoed, glas, porcelein en aardewerk, religieuze artikelen, tin- werk, plateelwerk, emailleartikelen. lederwaren, schrijf- en kantoor behoeften, koperwerk, uurwerken, gero-artikelen, staalwaren, rookbe- noodigdheden, schoonmaakartikelen enz. enz. De etalages spreken van smaak en sorteering. Bij de officieele opening heden, was veel belangstelling, die door velen in bloemen werd uitgedrukt. We wenschen Au bon Marché een bon debit. Kaartconcours. Het op Zaterdag j.l. in café Oerle- mans in de Telefoonstraat geopend Rikconcours belooft schitterend te zullen slagen. Werd voor dit kaart concours groote deelname verwacnt, het zal toch veler verwachtingen hebben overtroffen dat hiervoor zooveel animo bestond. De schitterende prijzen welke voor dit concours echter zijn beschikbaar gesteld zal wel voor een groot deel bijdragen in het groote succes. De stand op 6 Nov. was alsvolgt C. van Wanrooij 21 p., J. van der Kaa 17 p., M. de Kort 16 p., W. Sulsters 16 p., L. Damen 15 p., en G. van Boxtel 14 p. Zaterdagavond a.s. wordt het concours voortgezet. De heer P. van Bokstel, die 20 November 50 jaar lid is van het R. K. Zangkoor van St. Jan. Ongeval. Donderdagmorgen ongeveer 7 uur passeerde een autobus van de Holt. Buurtspoorwegen de Hoofdstraat. Tegenover het pand van slager W. Kamp reed de bus op een op de staat liggende klinker, die hier door met kracht door de groote spiegelruit vloog. Jubileum Gymnasliekvereen. K.G.V. Zondag a.s. viert onze R.K. Gym nastiekvereniging K.G.V. haar l2'/a jarig jubileum. Het bestuur heeft gemeend dezen dag niet onopge merkt te mogen laten voorbijgaan en werd daaromtrent besloten het heugelijk feit eenigszins feestelijk te herdenken. Des morgens om 7 uur zal een H. Mis, waarondei de leden ter H. Tafel zullen naderen, voor en namens de vereeniging worden op gedragen. Van 12—1 uur zal door het Be stuur gelegenheid worden gegeven tot receptie in de groote Patronaats zaal. Na den middag om half 4 zal door de vereeniging een rondwande ling door de gemeente worden gemaakt, waarna om ongeveer 4 uur de feestelijke bijeenkomst voor leden en adspiranten in het R.K. Patro naat zal aanvangen. Kon. Muziekgezelschap »Euphonia«. Zondag 12 Nov. a.s. zal des avonds in de zaal van het Koninklijk ïviu- ziekgezelschap »Euphonia« 'n groote tooneelavond worden gegeven door de Brabantspelers. Opgevoerd zal worden het blijspel in vier bedrijven »De Roof der Sabijnsche Maagden«. De roep die den Brabantspelers uit ons »Zuidelijk Haagje« is voor afgegaan en waarvan wij meermalen een zeer goede recensie lazen, ver zekert ongetwijfeld den bezoekers van Euphonia een genotvolle Zon dagavond. Kaalsheuvelsche Boijs. A.s. Zondag zullen de Kaatsh. Boys I een bezoek brengen in Waalwijk waar zij haar krachten alsdan moeten meten met WSG II. Het 2e elftal van de Boys speelt in Besoijen tegen RWB 2, terwijl het 3e elftal den Bosch een bezoek zal brengen om te trachten DEVO de puntjes afhandig te maken. Voor de supporters die alleen de thuiswedstrijden bezoeken ziet het er dus Zondag niet al te gunstig uit. Kaalsheuvelsche Wielerbaan. Zondag 12 Nov. zullen op de Kaatsheuvelsche Wielerbaan, ge legen nabij café de Wed. J. van Berkel aan den Horst ondanks het late seizoen groote wielerwedstrijden worden gehouden. Door de directie is voor een zeer afwisselend programma gezorgd, dat velen naar den Horst zal trekken. Een onnium zal verreden worden tusschen van den Biggelaar en A. Gommers-Dalmaijer en A. de Moor. Een achtervolging tusschen A. Slaats en J. Gommers en eigen race Jtusschen v. d. Leest, G. van Boxtel, A. Zijlmans, A. Spierings, van Wanrooy en Pruimboom. Hierna zal een l'/j uurs koppel wedstrijd gereden worden tusschen de navolgende deelnemers A. de Moor, WaspikA. Slaats, Waalwijk, A. GommeivJ. Gommers, Dongen, A. Zijlmans, Kaatsheuvel- J. Dalmaijer, Waspik, G. v. Boxtel, Kaatsheuvel—A. v. d. Biggelaar, Oislerwijk, J. Spierings, Kaatsheuvel van Leest, Ra.tmsdonk, M. van Wanrooij-Pruimboom, Kaatsheuvel. Kon 's morgens niet aan 7 werk omdat het hoesten hem 's nachts zoo had afgemat. »Door een verwaarloosde verkoud heid kreeg ik het op mijn borst, waardoor ik het verschrikkelijk be nauwd had. Ik kon 's morgens niet naar mijn werk gaan, omdat ik 's nachts niet sliep van benauwdheid. Na 't gebruik van Abdijsiroop trad een algeheele verandering in. Ik kon weer rustig diep ademhalen, mijn werk verrichten en slapen. Ik voel mij nu zoo goed als nooit tevoren en dank dat mijns inziens alleen aan de Abdijsiroop^. Zoo schrijft ons de heer J. H. te B., wiens origineele brief voor ieder ter inzage ligt. De op bijzondere wij/.e samenge stelde Abdijsiroop werkt heerlijk slijmoplossend, verzachtend, hoest- stillend; verruimt Uw ademhaling en tast Uw hoest in de grondoorzaak aan, vermijdt etterige slijmvorming en ontsteking. Door Abdijsiroop te nemen hebt Gij iets bijzonders voor borst en keel en op iederen leeftijd kunt Ge Abdijsiroopgebruiken.Thans per flesch f 1.—fl.50, f2.75. Ge bespoedigt Uw genezing doorbuitens huis Abdijsiroop-Bonbons (»gestolde« Abdijsiroop) te gebruiken. 35 cent en 60 cent per doos. (Reel.) MARKTBERICHT. Waalwijk, 10 Nov. 1933. Varkens f7 f9. Eieren 5'/2 7 cent. Zaterdag 8 uur, Luxor Bioscoop, »Movie Crazy» Zaterdag 8 uur, R.D.B.-Theater, »Gluck uber Nacht» Zaterdag 8'/4 uur. Lezing Dr. Ernest Claes, Hotel Vcrwiel. Zaterdag 81/, uur repetitie Frith- jofsage met solisten. Algemeene op komst gewenscht. Liedertafel Oefe ning en Vermaak. Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel Oefening en Vermaak. Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 6 en 8'/2 u. Luxor Bioscoop »Movie Crazy» Zondag 6 en 8'/, u. R.D.B.-Theater, »Gluck uber Nacht» Maandag 8 uur, Luxor Bioscoop, De dame en haar chauffeur, De strijd om Diamant A. Maandag 8 uur, R.D.B.-Theater, »Gluck uber Nacht» Maandag 8 uur. Groot concert der Kon. Liedertafel »Souvenir des Mon- tagnards» in vereeniging met de Liedertafel «Oefening en Vermaak». Maandag 8—9.30 uur. Gymnastiek dames K. en V. Gymnastieklokaal O.S. Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gymnastiekl. O. S. Donderdag 7'/2 uur. Algemeene vergadering R.K. Vrouwenbond in den Gildenbond. VERVOLG PROVTVCT A AL NTETTWS. Belangrijke aankoop van bouwterrein. Door de N.V. Ivo van Haren'» Schoenfabrieken, alhier, zijn de lande rijen aan de Oostzijde der Baardwijk- sche straat geheel aangekocht voor bouwterrein. Bedoeld bouwterrein heeft een totale lengte van 600 M. en een diepte van ongeveer 40 M. en om vat het grootste gedeelte van den be- staanden tuin achter de woning van den heer Jos. van Heijst-van Steen, den geheelen moestuin over de Loint en het daarachter gelegen sportterrein tot aan den spoorweg. Het terrein biedt plaats voor het houwen van on geveer 100 woningen, die allen be stemd zullen worden voor het perso neel der Van Haren's Schoenfabrie ken. Er zullen woningen van verschil lend type verrijzenvooraan hoofd zakelijk middenstandswoningen en winkelpanden, verderop voornamelijk arbeiderswoningen. Met de gemeente zal nog nader over leg dienen te worden gepleegd over de bestemming v. d. strook grond, halver wege deze straat, thans begroeid met struikgewas. Laten we hopen, dat ook de verbetering en het onderhoud van den weg, die thans in een zeer slechten toestand verkeert, eens degelijk fer hand zal worden genomen. Het terrein is, voor zoover de be staande tuinen betreft, aangekocht van den heer Jos. van Heijst-v. Steen en hel daarachter gelegen Patronaats sportterrein van den heer P. Loeff te Sterksel. Het behoeft wel geen betoog, dat door deze plannen de Baardwijksche straat, die reeds in zoo korten tijd aan de Westzijde grootendeels met fraaie woningen was volgebouwd, en aan deze zijde aan den ingang een prach tig winkelpand krijgt van de fa. Klerkx -Sommers, van groote beteekenis gaat worden, maar ook voor den naam on zer gemeente en haar industrie zijn deze uitbreidingen een verblijdend verschijnsel. Het Kantongerecht te Waalwijk. Bij het afdeelingsonderzoek der Eerste Kamer betreffende een nieuwe gerechtelijke indeeling, bleken ver scheidene leden van oordeel, dat verscheidene kantons te groot zul len w- rden voor een behoorlijke rechtsbedeeling. Zij wezen daarbij op het toekomstige kanton 's-Her- togenbosch. Immers, zoo de aanhangige voor stellen worden aangenomen, hetgeen niet aan twijfel onderhevig is, zullen aan het Kantongerecht te 's-Herto genbosch, hetwelk thans reeds vol doende werk heeft niet minder dan 56 gemeenten worden toegevoegd, waaronder eenige steden, zooals het industrieële Waalwijk, de fabrieks stad Oss, de steden Zallbommel, Ravenstein en Heusden, terwijl het kanton zich niet alleen zal uitstrek ken over een groot deel van Noord- Rrabant, maar ook nog over een deel van Gelderland. Het heeft dan ook aanvankelijk niet in de bedoeling van de vorige regeering gelegen om dit kanton zoo ui gestrekt te maken, daar zij het kanton Waalwijk dat er nu ook onder zou vallen, had willen be houden, doch te kwader ure is zij hierop teruggekomen en de tegen- woordige Minister heeft, jammer genoeg, dit gedeelte van het betrok- ken wetsontwerp van zijn ambts- voorganger overgenomen en zelfs het goed gemotiveerd amendement van het T weede Kamerlid Teulings, dat de strekking had het kanton gerecht te Waalwijk te herstellen, niet aanvaardbaar verklaard, waarna deze het heeft teruggetrokken. De leden, hier aan het woord, verwachten van den tegenwoordigen minister echter, dat, zoodra hem zal blijken, dat hij zich ten dezen op. zichte heeft vergist, hetgeen naar hunne overtuiging spoedig het geval zal zijn, hij niet zal aarzelen de benoeming van een tweeden kanton rechter voor het kanton 's Herto genbosch mogelijk te maken. Benoeming. De heer mr. A. J. M. Oonincx, griffier bij 't Kantongerecht te Eind hoven is benoemd tot kantonrechter te Terneuzen, terwijl hem tevens de waarneming is opgedragen van de werkzaamheden van kanton rechter te Hulst en te Oostburg. Een witte zwaluw. Wij lezen in 't N. v. d. D. Een abonné maakt ons er op attent, dat zich te Waalwijk buiten de kom der gemeente den geheelen zomer heeft opgehouden een witte zwaluw. Hij weet niet of deze zwaluw gebroed heeft, maar hij deelt ons bovenstaande mede, naar aanleiding van een bericht van de Berlijnsche Diergaarde, dat te Reckenburg op den trek een witte zwaluw is waar genomen. Zou het dezelfde zijn als de Waalwijksche? Wij kondigen een zeer in. teressanie prijsvraag aan, van belang voor onze winkeliers en zakenlieden en voor onze lezers. Er zullen aardige geldprijzen aan verbonden worden. Wij hopen spoedig nadere bijzonderheden te kunnen ver melden. DE ADMINISTRATIE. Inplaais van kaarten. De Heer en Mevrouw N. PESSERS-RUDING geven met vreugde kennis van de geboorte van hun zoon HANS. Waalwijk, 10 Nov. 1933. SCHOENFABRIEK ELVEKA vraagt voor de aldeellng S T 1 H K E R IJ. Uitsluitend schriftelijke solli citaties met opgave van referen ties en verlangd salaris., 51005 gevraagd bij Firma DE GREEFF-VERWIEL op Donderdag 16 Nov., des avonds 7'/3 uur. SPREKER Onderwerp MOEDER EN KIND. Toegang vrtl voor alle leden boven 18 jaar. Plaatsbespreken h 10 ct. bij het Sigarenmagazijn Fa. WED. PULLES. begint de trekking der 464e Staatsloterij. Koopt daarom de bekende bij Crispijnstraat 47, W A A L W IJ K. Daar Is het Gelukskan- toor en daar vallen de prlfzen. WAALWUK, 2,30 3,00 3,25 3,45 3,50 •1,05 1,40 5,10 5,15 0,00 0,30 0,40 7,00 7,20 A. V 8,00 8,15 8,45 9,00 9,45 10,00 10,25 10,30 11,15 9,40 12,00 12,15 1,00 1,20 2,00 2,30 2,40 3,00 4,00 4,15 ZONDAG 12 NOVEMBER HILVERSUM 296 M. V. A. R. A. 8,30 Postduiven- en voctbalberichten 8,32 Tuinbouwhalfuurtje 9,00 Orgelspel 9,20 Grnmofoonrauziek 9,40 Orgelspel V. P. R. O. 10,30 Kerkdienst uit den NPB te Baarn A. V. R. O. 12,00 Fllmprnntje 12,30 Kovacs Lajos en zijn orkest V. A. R. A. 2,00 Concert Int Zwemwedstrijden Amsterdam Concert Lezing door Henk Brugmans Gramofoonmuziek Int Zwemwedstrijden Amsterdam Concert Declamatie door Charlotte Kohier Gramofoonmuziek Kinderuurtje Utrechtsch Stedelijk Orkest Int Zwemwedstrijden Amsterdam Utrechtsch Stedelijk Orkest Wakker en Tropenduit Utrechtsch Stedelijk Orkest R. O. Va* Dlas Kovaos Lajos en zijn orkest Gramofoonmuziek i Het Omroeporkest Gramofoonmuziek Solistenconcert Gramofoonmuziek Avro-concert Gramofoonmuziek HUIZEN 1875 M. N. C. R. V. 8,30 Morgenwijding K. R. O. 9,30 Gramofoonmuziek Hoogmis uit Oldenzaal Middenstandskwartlertje Lunchconcert Boekbespreking Lunchconcert Godsdienstonderricht Grnmofoonmuzlek Solo-kwartet Con Amore, Blerick Grnmofoonmuzlek Solo-kwartet Con Amore Ziekenlof N. C. R. V. 5,00 Gewijde muziek 5,15 Orgelspel 5,30 Kerkdienst Geref Kerk Amsterdam-O Daarna tot 7,45 gewijde muziek K. R. O. 7,45 Sportuitslagen RKF 7,50 Pater Breukers: I.ond en volkenkunde 8,15 Concert 8,35 Gramofoonmuziek 8,45 Het RK A'dnmsch Klnderkoo r 9,00 Vaz Dlas 9,05 Voordracht door Kathe Kruse 9,35 Vervolg A'damsch Kinderkoor 9,50 Grnmofoonmuzlek 10,00 Concert 10,40 Epiloog door het klein koor MAANDAG 13 NOVEMBER. HILVERSUM 296 M. V. A. R. A. 8,00 Gramofoonmuziek V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding V. A. R. A.- 10,15 Voordracht door Jnnny van Oogen Orgelspel Mej v d Akker: Vrouwenberoepen Het klein-orkest De Flierefluiters Concert Marticn Beversluis draagt voor Gramofoonmuziek Liederen v vrouwelijke componisten Modepraatje Gramofoonmuziek Na schooltijd De Notenkrakers Muzikaal babbeltje Piano Frans Nienhuis draagt voor Piano Herhaling SOS-berlchten Vaz Dlas Concert Viool en piano Varn-orkest Lezing door H Cnnnegietcr Varn-orkest Cnrel Rijken draagt voor De Flierefluiters Orgelspel Gramofoonmuziek HUTZEN 1875 M. N. C. R. V. 8,00 Schriftlezing en meditatie Morgenconcert Morgendienst Lezen van Chr lectuur Gramof oonmuzlek Orgelconcert Uitzending voor scholen A J Herwig over kamerplanten Cursus knippen en stofversleren Bijbellezing Gramofoonmuziek Chr llederenuurtje Orgelmuziek Vragenuurtje •led Chr Persbureau Vervolg vragenuurtje Aecordeonmuzlek A Hijmans: Openluchtscholen Vaz Dlas Orgelconcert «Grnmofoonnlatenconccrt DINSDAG 14 NOVEMBER HILVERSUM 296 M. A. V. R. O. 8.00 Gramofoonmuziek 10,00 Morgenwijding 10,15 Gramofoonmuziek 10,30 Orgelconcert 11,00 Kook- en bakpraatje 11.30 Vervolg orgelconcert 12,00 Lunchconcert 2,30 Zangvoordracht 3,00 Knipcursus 4,00 Pinno-recital 4,30 Rndio-kinder-koorzang 5,00 Voor kleinere kinderen V. P. R. O. 5,30 Bijbclvertellingen A. V. R. O. 8,00 Kovacs Lajos en ztin orkest 7 AO Engelsche les 8,00 Vaz Dtas 8,05 Concert 10,00 Radlo-tooneel 11,10 Vaz Dlas 11 AO Gramofoonmuziek 10,30 11,00 11A0 1,00 2,30 3,00 3 AO 3,42 4,00 4 AO 4,30 5 AO 6,30 7,10 7,30 7,50 8.00 8,02 8,10 8,30 8,50 9,10 9,35 10A0 10,35 11,10 11,30 8,15 10,30 11.00 11,30 12.30 2,00 2,35 3,15 4,00 5,00 5,15 0,15 6,30 7,15 7 AO 8,00 9.00 9,30 9,40 10.40 HUIZEN 1875 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert 10,00 Gramofoonmuziek 11,30 Godsdienstig halfuurtje 12,15 Lunchconcert 2,00 Vrouwenuurtje 3,00 Modecursus •1,15 Grnmofoonmuzlek 4,45 Liederen-recital 5.00 Grnmofoonmuzlek 5,15 Liederen-recital 5,30 Concert 0,00 Het Int Studenten-Mlssiecongrcs 0,15 Vervolg concert 6,40 Fsperanto-eursus 7,15 Knth Radio Volks-Unlversltelt 7,35 Gramofoonmuziek 7,45 Verbondskwnrtlertje 8,00 KRO-orkest 8A0 Vaz Dlas 8,25 Galvet-Kwartet 8,55 Gramofoonmuziek 9,00 Rndiotooneel 9A5 Cal vet-kwart et 9,55 Grnmofoonmuzlek 10,00 KRO-orkest 10A0 Rndiotooneel 10,35 Vaz Dlas 10.40 KRO-orkest 11,00 Gramofoonmuziek WOENSDAG 15 NOVEMBER HILVERSUM 296 M. V. A. R. A. 8,00 Grnmofoonmuzlek 9,30 Onze keuken door P J Kers Jr V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding V. A. R. A. 10.15 Ultz v arbeiders In continubedrijven 12.00 Orgelspel 1,00 A de Vries spreekt 1,05 Van alles wat 2.15 Knipcursus 3,00 Voor de kinderen 5,30 De Notenkrakers R. V. IJ. 6A0 Cursus: Het wezen van den Volkenbond, door van der Mandere V. A. R. A. 7,00 Kapitalisme, Socialisme enz. .T Mntthijsen 7A0 Varn-orkest 8,00 Vaz Dlas enz 8,15 Uitvoering: De Moeder 9,00 J Roode: De uitslag der verkiezingen in Duitsehlnnd 9,15 Varn-orkest 10,00 Hoorspel 10,45 Orgelspel 10,45 Orgelspel 11,00 Lezing door Dr B Premseln 11,20 Gramofoonmuziek HUIZEN 1875 M. N. C. R. V. 8,00 Schriftlezing en meditatie 8,15 Morgenconcert 10,30 Morgendienst 11,00 Liederen-recital 12,15 Gramofoonmuziek 12,30 Middagconcert 2,00 Concert 2,30 Huishoudelijke raadgevingen 3,00 Lezen van Chr lectuur 3,30 Concert Chr Dameskoor Breukelen 5,00 Kinderuurtje 6,00 Landbouwhalfuurtje 7,15 Ned Chr Persbureau 7,30 Declamatie door mej Annle Visch 8.00 Evangelisatie-samenkomst 9.30 Concert 10,00 Vaz Dins 10,30 Grnmofoonmuzlek ADV LR I EiN 1 lefc.

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 10