UITSLAG van den Foto-Wedstrijd. BAZAR ALS EXTRA I ATTRACTIE I een REUZE GROOTE I jRACE-AUTOl I f 2.50. I IHaweko Bazar! I vanaf heden tot en met 6 December Grootestraat 125 WAALWIJK bij een aankoop van 4i. In alles even goedkoop1 28. N.V. Waalwijksche Autoverhuur- en Expeditie-Mij. „Wavcem" Grootescraat 266a 29. H. Kolsteren-Lagarde Sigarenmagazijn Grossier in Koloniale waren Grootestraat 199-201 30. H. Klerkx-Sommers Manufacturenmagazijn, - Meubelhandel Min. Loeffstraat 14 31. Kofa Magazijn Fa. Cunen Manufacturen, Dames-Mode-Artikelen en Meubelen. Markt 17. 33. P. van Eeuwijk Brood- en Banketbakkerij Antoniusstraat 54 34. E. Verdurmen-Botermans Wijnen. Gedist. en Likeuren - Agentsch. Oranjeboombierbr. Stationsstraat 50 35. C. J. Jutte Dameskapper Grootestraat 271 36. A. de Rooij-Bourgonjen Groothandel in Sigaren en Sigaretten Laageinde 83 37. Jacq. Moonen-de Ruijter Sigarenmagazijn Grootestraat 274 38. H. Stassar v.h. J. Rievers Goud, Zilver, Uurwerken en Optiek Stationsstraat 88 32. Filiaal Velo Waschmachine-Mij. Grootestraat 140 Een feit is 't zeer zeker dat nog nooit een prijsvraag in onze plaats zoo is ingeslagen m zulk een succes had dan de /oio prijsuiaug ditmaal door ons blad georganiseerd. Succes voor de deelnemende winkeliers, wier etalages meer dan ooit zijn bezocht en bekeken, succes voor de deelnemers, die er een fiksche wandeling langs de etalages door de gelieele gemeente voor moesten maken en tevens een aan gename verpoozing in de huishou dens waar de lijsten werden inge vuld en waar de prijsvraag dikwijls aanleiding gaf tot verkwikkelijke toonevltjes, zelfs tot kjeine ruzietjes, wie ue nizender(der) mocht zijn en hoe later de buit zou worden ver deeld. En dan de buit die wachtte, was niet gering. Ook de deelname is overeenkomstig 't leuke van den wedstrijd geweest en de daaraan ver bonden mooie prijzen. Er zijn niet minder dan 867 for muiieren ingezonden een respectabel getal, 't is ons tegengevallen dat betrekkelijk zoo weinigen precies hebben ingevuld. Hier is de naam van de straal foutief, daar een huis nummer enz. Er zijn in het geheel shchls 1U8 juiste formulieren inge komen talrijken zijn aan 't sukkelen geweest vooral met de foto's uit de St. Antoniusparochie, (daar moesten maar slagers wonenI); doch ook even goed u.t de Grooleslraat, dan met de namen van de straten, wie spreekt nu van «Langstraat» inplaats van Groote Straat, wie weet nu niet dal waar boekhandel Sikkers resideert dit deel der gemeente »Murkt» heet enz. enz.winkeliers uit de St. Antoniusparochie verhuisden naar het Hoekeinde of naar v.m. Baard wijk. 't Viel ons op dat het inwendig „bedrijf" der K.E.M.l. zoo algemeen juist werd aangewezen. Zeer veel last hadden de inzenders met de beide Kofa-magazijnen, daar zij niet wisten dat deze officieel tot de Markt behooren. Het meerendeel heeft ze tot de Stationstraat gere kend. Wij hebben dit echter niet als fout willen aanmerken omdat de ver gissing heel begrijpelijk is. Vroeger immers begon de nummering der Stationsstraat bij de huizenrij die thans voor het Kofa-magazijn heeft moeten plaats maken. Een der inzenders, de jongeheer J.Kuijsten Jzn. uit de Wagenstraat, heeft bijzondere zorg aan de beant woording besteed. Hij heeft niet alleen de 45 zaken goed beantwoord maar hij heeft daarenboven een leuke slagzin gevonden uit de 45 namen der deelnemers, die hij zoo heeft gerangschikt, dut hij daaruit de volgende aardige slagzin kreeg Ieder Wciaiwijker leest de Echo en he>fl kans op 'n prijs.)) De prijzen kunnen vanaf a.s Maandagnüdiiag aan ons bureau in ontvangst worden genomen. Voor de geldprijzen krijgt men bons, die men bij een der deelnemend* winke liers kan besteden en <tie dan later deze bons wel zullen komen inwis selen. 'Dnslotte dank aan de winkeliers, aan de oplossers, aan degenen die extra prijzen schonken, aan allen die medewerkten aan 't grootelijks welslagen van onzen fotowedstrijd. Mogen ook de winkeliers en zaken- menschen er succes van hebben en er een spoorslag in vinden ook in de toekomst bij nieuwe acties deze te steunen, naast krachtige reclame in het blad van Waalwijk en de Langstraat. Wij hebben hierboven reeds gezegd dat de deelname zeer groot was; we willen eens even eenige cijfers noemen Uit de St. Crispijnstraut b.v. 52, uit de Putstraat 48, uit v.m. Baardwijk 131 en Besoijen 116, maar ook van buiten heeft men 't bewijs willen leveren dat men de Waal wijksche winkels kent en bezoekt en men de Echo b est, zoo uit Drunen, Nieuwkuijk, Sprang, Vrijhoeve, Ca- pelle enz. waren lal van inzendingen. De winkeliers kunnen hieruit eens een lesje putten, n.l. hoe ons blad gelezen en nagepluist wordt. Als men het aantal inzendingen b. v. uil Baardwijk en Besoijen ziet, danbe- begrijpt men niet dat de Baard wij k- sche en Besoijensche winke iers, die zoo met hun tij i meegaan, niet meer ad verteeren in ons blad en dat is voor de anderen evenzoo. En nu de prijs winners. We noemden reeds het getal van 867 inzendingen (onze brievenbus lelde er op een morgen liefst 147) en men begrijpt dat het nazien van al die inzendingen, de namen, straten huisnummers enz. een heel werk is gewee-d, dat aan de redactie en hare helpers heel wat uurtjes heeft gekost, maar dal is bij zoo'n welslagen zoo wel voor deelnemers-winkeliers als oplossers alsook voor ons een ge- noegelijk werk, dat voldoening schenkt. Zooals we zeiden zijn er talrijken die alles juist hebben beantwoord, zoodat vanzelf de anderen afvielen en ond. r de goede aders moest worden g- loot. De uitslag hiervan is als volgt le prijs 25. le prijs: Wed. J. A. Bakker, Hooisteeg 13, Waalwijk. 2e prfis 15. 2e prijs: Jac. Ophorst Senr., Westeinde 57, Waalwijk. 3e prijs 10. 3e prijs: W. J. v. d. Mee, Baardwijkschestr. 22, Waalwijk. 4e prfis 2.50 4e prijs: A. C. Maijers- v. d. Zaken, Westeinde 116b, Waalwijk. 5e prijs 2.50 5e prijs: A. Klijssen, 1 Grootestr. 81, Waalwijk. 6e prijs 2.50 6e prijs: Norbert v. Hooff Sr., le St. Crispijnstraat 92, Waalwijk. 7e prijs 2.50 7e prijs: A. van Loon t Nieuwstraat 5, Waalwijk. TROOSTPRIJZEN: le prijs: 1 Jongens- of Meis jesboek, H. de Kort-Dam, St. Ant.plein 10, Waalwijk. 2e prijs: 1 Jongens- of Meis jes-boek, Tini Dekkers, Stationsstraat 77, Waalwijk. 3e prijs: 1 Schemerlampje, Mevr. Fooy Hedikhuizen, C 66. 4e prijs: 1 Sigaretten-doos, A. van Steensel, Nieuwkuik. 5e prijs: 1 Boterletter, Wed. van Tuyl, Antoniusstr. 36, Waalwijk. 6e prijs: 1 doos Bonbons, A. Surig, Grootestraat 71 Waalwijk. 7e prijs: 1 doos Bonbons, W. v. Hooft, Markt 10, Waalwijk. 8e prijs: 1 foto, Jac. v. Hilst, Laageinde 21, Waalwijk, 9e prijs: 1 fl. Eau de Cologne, Piet Vos p.a. G. H. Bakker, Burg. v. d. Klokkenl. 7 E, Waalwijk. 10e prijs: 1 Jongens- of Meis jes-boek, A. H. v. Caem Dz., Nieuwstr. 137a, Sprang-Capelle. 11e prijs: 1 Jongens- of Meis jes-boek, J. J. Dalmaijer Jr., A 221, Sprang-Capelle. 43. H. van Mil-van Sprang Brood- en Banketbakkerij Grootestraat 234 42. E. Dekkers-Verschure Koperslager Stationsstraat 77 44. L. van Well Manufacturen, Babygoederen, Mode artikelen Grootestraat 209 39. H. Speet Warenhuis Markt 3 40. Magazijn Electra Verlichtingsartikelen Rijwielen en Onderdeelen Grootestraat 207 Kofa-Magazijn 1 I Heerenconfectie en Mode-artikelen Markt (ongen.) iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiitiiiii<iiii|i||i|||||",|,|||l|l,|lllB IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIII IhawekoI [cadeau]

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 7