IE is een Ziet onze Etalage en U hebt antwoord. H. KQLSTEREN-LAGARDI, Grootestr. Verscüe Aallsbeslellen Miems oil Kaabtieiinl ANTON HOLTGREFE Brief uit Waspik. J THÉ DANSANT TEL. 139. WAALWIJK. Luie Bakkerij NIEUWJAARSWENSCH Ook san de wagens. Fa. P. T. BIERLAAOHVAN DER HEIJDEN lo. 105. Zaterdag 30 Dec. '33. 56e Jg. DERDE BLAD. PROVINCIAAL NIEUWS. Waalwijk, 29 Dec. 1933. Hoopt In Waaiwllk. Steunt de VVaalwIJksche handel en Industrie. W. B. Waspik, 28 Dec. 1933. Geachte Lezer. Zoo naderen we dan het einde van 1933 en wanneer mijn brief U onder de oogen komt zijn we reeds begonnen met elkaar een zalig uit einde en een goed begin toe te wenschen. Ook wij willen daarbij niet achter blijven en wenschen onze lezers en belangstellenden in 1934 veel succes, zoowel moreel als financieel. Met genoegen konden we constateeren, dat onze brieven in Waspik nog steeds de belang stelling welen te trekken, getuige degenen, die vaak in «Ingezonden Stukken» hierop reageerden. Jammer genoeg zijn er nog wel eens lezers, die een verkeerd oordeel over onze brieven hebben. Die meenen dat onze brieven uitsluitend bedoeld zijn als critiek op een en ander, terwijl toch niets minder waar is. Op het einde van het jaar, waarin men bij ieder mensch een pogen ziet om alles goed te maken, en troebele toestanden nog een beetje te verhelderen, willen wij dan nog eens nadrukkelijk verklaren, dai met onze brieven absoluut niet anders bedoeld wordt, als het weer geven, het opschrijven van hetgeen door het Waspiksche publiek zooal wordt rondverteld. Dat er wel eens feiten of omstandigheden gepubli ceerd worden, die voor menigeen een nieuwtje zijn, daarvoor is schrij ver een Adept». Jaarbeschouwingen over onze gemeente zullen we maar niet houden, daar dit voor slechts zeer weinigen bemoedigend zou wezen. We stoppen 1933 dus in den doofpot, en gaan trachten in 1934 ieder ons eigen pakje te dragen, zonder dat we probeeren dit op de schouders van anderen te schuiven. Dan zal '34 ons brengen een jaar, zoo niet van voorspoed, dan toch van tevredenheid. Dat niemand onzer ingezetenen hierop een uitzondering moge maken, wenschen wij van ganscher harte. Mogen wij de menschenpraatjes gelooven, dan staat ook Waspik op de lijst der »inbraken», althans men vertelt dat een poging daartoe heeft plaats gehad, en dat de inbrekers(?) door de bewoners zijn verjaagd ge worden. Echter hoorden we ook een andere en misschien meer aanne melijke verklaring van 't geval, en dan zou het weer betrekking hebben op de zeer «onvriendelijke» toestand welke sinds enkele jaren in een onzer buurten heerscht. Geen dezer twee lezingen is natuurlijk aangenaam voor den betrokkene, maar bij 't laatste geval, behoeven onze lezers toch zeker niet zoo gauw beangst te zijn voor een herhaling. Met de Kerstdagen hebben we weer diverse keurige etalages van onze winkelstand kunnen bewonde ren, waarbij verschillende etaleurs waren uitgegaan van het »Kerst idee». Hoe langer hoe meer gaan onze winkeliers inzien, dat het pu bliek tot kijken moet en kan wor- dèn aangezet, als zij maar zorgen dat hun etalages aantrekkelijk inge richt en minitieus verzórgd zijn. Men denke er echter wel aan, dat ook weer niet alles mooi staat. Zoo zagen we b.v. in een meubel-etalage, een voorstelling van de offerende H. Drie Koningen. Op deze figuren waren o.a. dekens geëtaleerd 1 Hoe modern dit misschien moge wezen, voor velen is het stootend om de voorstelling van een zoo heilige zaak, te gaan ge-(mis-) brui ken voor etalage-doeleinden. De etaleur, die deze kast maakte heeft er vermoedelijk niet zoo diep over nagedacht, maar wij kunnen hem wel vertellen, dat de magnetische kracht, die van elke etalage op het koopend publiek moet uitgaan, hier een groote mislukking is. Met een kort dankwoord aan «Entre Nous» willen wij onzen laat- sten brief van dit jaar besluiten. Deze vereeniging vergastte ons met de opvoering van dol-kluchtige blij spel»De Gebr. Kalkoen Zonder het muzikale gedeelte van de Har monie te willen vergeten, en zonder in bijzonderheden te willen treden, willen we toch even opmerken, dat verschillende dilletanten het zeer ver gebracht hebben in het spelen van damesrollen, en speciaal van »oude- vrijsters-rollen.» Zoozeer, zelfs, dat wij bij het zien der oude dienstbode van Gebr. Kalkoen, direct moesten denken aan een zeer beroemde re vuester, die met een dergelijke rol al zooveel succes wist te behalen. O. i. deed de huishoudster van Gebr. Kalkoen voor hel jubileerende dienstmeisje in »Da's goed bekeken» niet onder. Entre NousBravo. ADEPT. Geslaagd. Bij het op 12 December te Dor drecht gehouden examen slaagde Mej. Marie Schellekens voor Steno- graaf. Geslaagde genoot haar opleiding bij het Centraal Bureau Instituut Pont te Den Haag. G. P. van Hullen. U DENKT TOCH AAN DE Zondagmiddag van 5—0 uur In MUSIS SACRUM? DAGELIJKS verkrijgbaar. Zooals wij onlangs reeds gemeld hebben herdenkt de heer G. II van Huiten, gemeente—bouwkundige, op 1 Januari a.s. den dag waarop hij voor 25 jaren in dienst dezer ge meente trad. Op 1 Jan. 1909 werd de heer v. Huiten benoemd tot gemeente- opzichter, welke functie sinds enkele jaren in gemeente—bouwkundige is omgedoopt. Men zal begrijpen dal 't gemeente-bestuur dit jubileum niet onopgemerkt wil laten voorbijgaan, ondanks het feit dat de jubilaris thans reeds enkele jaren non—actief is wegens een hem als opper brandmeester overkomen ongeval. Dinsdag a.s. zal een otTicieele huldi ging plaats hebben. Wij behoeven nint breed uit te weiden over de verdiensten die de heer v. Huiten in zijn veelzijdigen en drukken werkkring voor onze gemeente gehad heeft. In de vele jaren dat hij in dienst der gemeente werkzaam was, heeft hij zich doen kennen als een ijverig functionaris, in een betrekking die veel en dik wijls heel ondankbaar werk vraagt. Veel werk, want men bedenke slechts welk een uitbreiding en verfraaiing onze gemeente in de laatste kwart eeuw heeft ondergaan en de uit breiding der verschillende openbare diensten daarmede kregen. Wij noemen hier den aanleg der Mr. van Coothstraat, Julianastraat, den aanleg der Putstraat en den bouw van arbeiderwoningen aldaar, de moderniseering der St. Antonius- parochie met hare mooie en prac- tische arbeiders— en middenstands woningen langs St. Antoniusstraat, St. Crispijnstraat, het St. Antonius- plein, de woningen in de Mr. van Coothstraat, de vernieuwing Kerk- pad, voorts het ontwerp en den bouw van tal van gemeenlegebouwen, als scholen in de St. Crispijnstraat, Baardwijkschestraat, algeheele ver nieuwing der Grootestraat, Stations straat, verbetering der haven. We geven er hier slechts enkele uit de respectabele lijst van groote werken, die onder of met zijn leiding tot stand kwamen. Wij gelooven dat we hem voor een en ander openlijk hulde mogen bren gen, al is hem critiek niet gespaard wat begrijpelijk is, gedachtig het spreekwoord»wie aan den weg timmert enzen dat was hier 't geval waar den heer van Huiten alle werkzaamheden werden opge dragen van welk genre ook, 't zij bouw- als waterwerken, wegenbouw, wegenonderhoud en wat dies meer zij. Dat men op die wijze wel eens fouten maken kan, is begrijpelijk, maar dat de critiek daarvoor steeds klaar stond dit is eveneens juist. Daarbij komt dat de werkkring van den heer v. Huiten zich niet alleen beperkt tot de functie van gemeente—bouwkundige, hij was daarneven nog lange jaren haven meester en sinds 1918 opperbrand- meesler. Zeer zeker is 't dat de jubilaris in z'n drukke werkzaamheden vele verdiensten gehad heeft en hij met tevredenheid mag terugzien op z'n afgelegden werkkring. Dat de heer v. Huiten ook onder zijn collega's ambtenaren zeer zien is, is wel gebleken uil zijn benoeming tot voorzitter der afd Waalwijk en Omstreken van de Alg R.K. Ambtenaren vereeniging. Het zal den heer v. Huiten bij zijn jubileum aan blijken van be langstelling niet ontbreken. Wij feliciteeren hem van harte en hopen dat hij spoedig weer geheel hersteld moge zijn. Kegelconcours. A.s. Zaterdag ten 5 uur begint de laatste ronde van 't groot Kegel concours in de Twee Kolommen, nl. Zaterdag, Zondag en Maandag kan nog worden gegooid naar de prachtige prijzen die beschikbaar zijn gesteld. Er bestaat voor de kegelaars nog gelegenheid genoeg om een daarvan machtig te worden en ook de dag prijzen zijn niet weinig aanlokkelijk. Wij twijfelen .er niet aan of er zal vooral de laatste dagen nog menige kaart genomen worden. Maandag 1 Januari ten half twaalf zal 't concours gesloten worden en de prijzen direct uitgereikt. Wij mogen er wel even op wijzen dat iiiet alleen de kegelaars er een prettig amusement hebben, ook de kijkers hebben er een echt gezellig zitje en »hoe meer ziel, hoe meer, vreugd«. Aanbesteding. Donderdag werd in café 1'. van Gromvoirt aanbesteed het bouwen van 10 woonhuizen en 2 winkel huizen voor rekening der N.V. van Haren'sSchoenfabriekenalhiei (arch. J. A. Lelieveld te Hillegersberg). Ingeschreven werd als volgt Jipiiwpnhnizen. Snranö 147198 f46634 f46385 f45997 f45887 NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 28 Dcc. '33. f44449 f44100 f43962 f43960 f43894 f43546 Nieuwen huizen, Sprang P. Michael, Vrijh.-Capelle A. de Graauw Zn. Waspik A. P. Kramer, B'broek C. B. Timmermans, Sprang P. Mol en J. Luijten, Oosterhout P. v. Beek, Oosterhout Gebr. Brekelmans, Kaalsh. J. v. Alphen, Oosterhout G. de Bont-v, Dommelen Nieuwkuik G. A. Baeten, Waspik Gebr. Naglé, Geertruidenberg f 43444 Mertens en Weterings, R'veer f42600 P. J. Pennings en v. Lamoen St. Michielsgestel f41900 J. v. d. Aa-de Kroon, Waalwijk I 41800 J. de Bont-v. Huiten, Nieuwk. f 40875 J. P. v. d. Linden. St. Michielsgestel f40530 H. Maas, Waalwijk f40000 A. v. Hulten-Krol, Waalwijk f39999 G. v. Ileesch, Waalwijk f39975 J. Koolen-v. Huiten,Waalwijk f39940 Fa. Wed. A.Aarts Zn. f39885 P. A. Kramer, Gendercn t 39982 Knoop en den Ekster, Made t 39494 Gebr. v. Dijk, Wagenberg f38097 H. Blom en Zn,-Aalst f37490 De gunning is aangehouden. Aanbesteding. Onder architectuur van den heer A. v. Huiten Jr., is het bouwen van een heerenhuis voor den lieer Heer J. van Heesbeen aan de J uliana- straat opgedragen aan de heeren A. v. Huiten—Krol en H. Maas, aan nemers alhier. Fabrieksongeval. In de Lederfabriek der N.V. P. van Loon Gzn. alhier geraakte een arbeider uit Nieuwkuik bekneld in een machine. Hij kreeg verwondingen aan hoofd en hals en moest door Dr. Kolster worden verbonden. Vergadering Bouwvakpatroons. In de zaal van café van Berkel zal op Dinsdag 16 Januari de jaarver gadering worden gehouden van de vereenigingen v. Langstraatsche Bouw vakpatroons. Deze vergadering is belegd in samenwerking der verschillende plaat selijke vereenigingen. Naast de jaar. verslagen vermeldt de agenda een progaganda speech van den heer Chr, van Liempt, Voorzitter der R K. Middenstandsvereeniging, Door de fa. Panhuijsen uit Tilburg zal een film over triplex bewerking worden vertoond. Het ligt in de bedoeling de ver gadering een eenigszins feestelijk tintje te geven. Zoo wordt er een Brabantsche koffiemaaltijd gehouden en is er na afloop der vergadering een gezellig samenzijn. Vergadering van Melkslijters. Heden (Zaterdag)avond zullen de melkslijters in café Wed. J. v. Hel- voirt in de Putstraat bijeenkomen tot het houden eener bespreking tot oprichting van een melkslijtersver- eeniging, Alg. Groene Kruis. Tot bode bij het Alg. Groene Kruis is door het bedanken van Adr. Jan- son, aangesteld de heer-W. Kuijsten- Kluitenaar. Loterij. Aan de voetbalvereeniging H.E.C. is door B. en W. vergunning verleend tot het houden eener loterij. Er zullen 500 loten worden uitgegeven. Mond- en Klauwzeer. Opnieuw is in deze gemeente Mond en Klauwzeer geconstateerd en wel onder het vee van de kinderen de R, te vm. Baardwijk. BIOSCOOP. R. D. B.-Theater. Deze week geeft het R. D. B. theater twee hoofdnummers. Mary Dressier speelt in de prachtige Metro film .Emma" haar beste spel. Zij werd voor haar karakter-uitbeelding in deze film onderscheiden door de Academy of Nation Pictures. Stan Laurel en Oliver Hardy, de bekende komieken, zullen het publiek eens hartelijk laten lachen in hun groote klucht „Waar is Opa" Zij moeten op zoek naar zek ren mijnheer Smit, welke raam echter zoo weinig zeldzaam is, dat zij voor de vreemdste situaties komen, die den toeschouwer zullen doen schudden van het lachen. Luxor-Bioscoop. In de Luxor gaat een film over het Parijsche nachtleven .Vijanden der Wet" (de schoone Poolsche), een der sterkste speel-sensatie films van den laatsten tijd. De film brengt ons in de obscure buurten waar een cocaïne zwendel bende huist. De strijd wordt tenslotte door de politie gewonnen, niet echter dan na een overbluffende opeenvolging van sterke en sensa- tioneele scènes. De chauffeur A. v. S. werk zaam bij de Mij. Alad, ging zich nadat hij een auto had schoonge maakt, bij een kachel warmen. Doordat op zijn kleeren hier en daar veel benzine was terecht gekomen, vloog hij in brand, waardoor v. S., vreeselijke brandwonden opliep, zoodat hij in 't St. Antoniusgesticht moest worden opgenomen, waar men aanvankelijk vreesde, dat hij een hand zou moeten missen. Gelukkig is na een paar dagen gebleken, dat zulks niet noodig zal zijn, hoewel het nog%lang zal duren, voordat hij weer hersteld zal zijn. Het nieuwbenoemde Hootd der Openb. School, de heer W. Knoop, thans als zoodanig te Nederhemert, is voornemens zijn betrekking te aan. vaarden met 1 Maart. gratis deelneming aan de Brabantsche Koffietafel op den sluitingsdag, heeft menig liefhebber doen besluiten nu een kans waar te nemen. De drie achtereenvolgende Zondagen was de Barak zoo goed als geregeld bezet. De extra prijs werd gewonnen Moor den heer J. van Heesch met 91 pnt., momenteel de hoogste stand van het concours. Voor as Zaterdag, Zondag en Maandag wordt wederom een vette gan9 uitgeloofd, ongerekend de gewone dagprijzen De Brabantsche Koffietafel belooft eveneens goed bezet te worden. Als vermoedelijke sluitingsdatum is 7 Januari a s. bepaald. Kaatsheuvel, 29 Dec. 1933. Postduivententoonstelling. De Postduivenvereeniging „De Reisduif" hield in combinatie met hare zustersvereeniging .De Getrouwe Duif* een tentoonstelling in haar clublokaal bij den heer Chr. Oerle- mans. Telefoonstraat alhier. Als keurmeesters fungeerden de heeren P. van Dongen en Jac. Koenen beiden uit Dongen. Er waren een 150 tal inzendingen en het was voor de keurmeesters lang geen gemakkelijke taak hieruit hun keuze te doen. Zij hebben echter met veel succes Was het afgeloopen jaar, Voor zeer velen niet heel klaar, 't Heeft toch zeker wel wat schijn.... 't Nieuwe kan wel beter zijn. Is het waarheid, is het leugen, 'Laten wij ons tocii verheugen, Want 't is zeker en gewis, Dat er eens een keerpunt is. In de schoenen, in het ijzer, Alle menschen worden wijzer. Blijven werken onder nul, Kan nog niet de grootste sul. Langzaam gaan we dus vooruit, Is het met de paardeschuit Ieder heeft geen »Pelikaan«, 't Zou hem dan vlug beter gaan. Aan hen, die ons hielpen varen, Willen wij geen dank besparen, Slechts voor 't komend nieuwe jaar, Dat het nog wat vlugger vaar', Helpt U mee, dan gaat het goed, Krijgen wij weer nieuwen moed, Blijven w'op den uitkijk staan, Vaait de zaak in goede baan. Hadden wij Uw goed vertrouwen, Mogen wij dit blijven houwen, 't Maakt voor U ook onderscheid, 't Leveren van kwaliteit Staan we klaar met elk artikel, Helpen U uit elk perikel, Met een dakraam voor Uw dak, Binnenpot voor het gemak, Drinkfunleintje voor Uw pietje, Koekepan voor keuken-Mietje, Waschteil voor een vuile jongen, Paardentoom voor bokkesprongen, Klemmetjes voor schoone luiers, Echte handkracht—rolveegschuiers. Voor Uw naam een witte plaat, Waarop ook Uw functie staat: Tapvergunning—Slijterij, Broekenperser—Maatschappij, 'k Zou nu nog wel duizend dingen, Verder kunnen gaan bezingen, Maar 'k scheid eruit, ik kan niet meer, Mijn laatste zucht is wagensmeer 'k Besluit dus met mijn beste wenschen Aan al mijn goede klantenmenschen, 'k Wensch ze 't zelfde als zij mij, 'k Stop er mee en 'k blijf erbij. Hoogachtend „DE IJZER H ANOEL" HARKT HOEK RA AOHUI1PLEIN WAALWIJK. Duiventenloonstelling De KaatsheuvelscheConcoursbond gevestigd bij den heer Jan van Dun, gaat Zondag en Maandag a.s, in haar vereenigingslocaal een groote post duivententoonstelling organiseeren. Gezien het succes dat de vorige tentoonstelling heeft opgeleverd, toen niet minder dan 600 duiven aan wezig waren, mogen we verwachten, dat ook deze show zoowel voor Kaatsheuvel als omgeving een attrac tie zal zijn. Armenconcert. Het Armenconcert dat het Ko ninklijk Muziekgezelschap »Eupho nia» telken jare ten bate van de armen van de St. Elisabethsveree niging geeft, is voor dit jaar vastge steld op Zondag 7 Januari a.s. Naast de harmonie zal het bekende duo Marino Jeanette, dat dit seizoen reeds op vele plaatsen mei groot succes optrad hun medewerking verleenen. Met de voorverkoop van kaarten zal dezer dagen worden aangevangen. R.K. Voetbalvereeniging D.E.S. Zondag 31 Dec. a.s. zal onze R.K, Voetbalvereeniging DES het jaar sluiten met een vriendschappelijke match tegen DVC uit Dongen. Deze vereeniging speelt in dezelfde klasse n.l. 2e klasse I. V. C. B. en prijkt thans bovenaan op de ranglijst. Een bewijs dat zij in goeden vorm is. Dezen zomer reeds kwam DES tegen DVC uil in de serie—wedstrijden te Oosterhout, waar DVC met 4—2 wist te winnen. Thans is de beurt aan DES om revanche te nemen en we zien met vertrouwen de friendly game tegemoet. DES beschikt thans over uitstekende krachten en met een beetje goeden wil mogen we ver trouwen dat de overwinning in Kaatsheuvel zal blijven, wat een waardig slot zou zijn voor het jaar 1933. Vermoedelijk zal DES 2 A voor de competitie tegen HEC 2 uit Waalwijk op het terrein aan de Markstraat moeten uitkomen. In ver band met het défilé voor den schei dende Burgemeester zullen de wed strijden eerst om 2 uur aanvangen. Afsch eidsfeest Bu rgem eesler van Besouw. In de bestuursvergadering van de Ver. Kaatsheuvels Belang, heden Vrijdagavond gehouden, is het pro gramma vastgesteld van den stoet die Zondag 31 Dec. a.s. om 12 uur des middags voor den Edelachtbaren heer J. L. van Besouw, burgemees ter alhier, bij gelegenheid van diens officieel afscheid, voor het Gemeente huis zal defileeren. 1. Bestuur Vereen. Kaatsh. Belang. R.K. Gymnastiekvereen. K.G.V. Kon. Muziekgez. «Euphonia». Personeel en deputatie van school kinderen der diverse scholen. R.K. Voetbalvereen. DES. Jonge Werkman. R.K. Werklieden vereeniging. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. St. 9. 10. 11. Jo- NIEUWKUIJK. Ie en 2e Kerstdag gaf de tooneelvereen. »Kunst na Arbeid» in het Bondsgebouw haar eerste winteruitvoering. Beide keeren was de zaal tot in de uiterste hoeken bezet. Opgevoerd werd het drama »De verloren Zoon», dat in alle opzichten goed werd gespeeld. Het was een tooneelwerk vol pakkende momenten. De stampvolle zaal heeft telkens van het spel genoten, wat ook was te verwachten. Afgewisseld met enkele humoristische nummers is het voor velen wederom een genot vollen avond geweest, zooals wij dat van »Kunst na Arbeid» gewoon zijn. Door den Z.E. heer pastoor Beckx en den oud-burgemeester werden woorden van dank gesproken. Woensdagmorgen had het zoontje van Arn. de Gouw, toen hij uit een zijweg kwam geloopen, het ongeluk plotseling onder een auto te geraken. Het jongetje werd met een gebroken pols opgenomen. Naar we vernemen treft den bestuurder geen schuld. hun zware taak tot ieders tevreden- heid weten te volbrengen. De uitslag was als volgt: Oude doffers: 1 P. van der Velden, 2 G. van Corstanje, 3 H. van Esch, Z.E V. J. van Corstanje, E.V. Chr. van Heeswijk. Oude Duivinnen; 1 G. de Benis, 2 C. van Rooij, 3 G. de Beni9, z e.v C. van Woensel, e v. Chr. Oerlemans. Jonge dofter9; 1 W. van der VeldeD, 2 H. Emmen, 3 P. van der Velden, z.e.v. C. van Woensel e.v. C. van Woensel. Jonge Duivinnen: 1 C. v. Woensel, 2 Chr. van Heeswijk, 3 C. v. Hees- wijk, z.e.v. Chr. van Heeswijk, e.v. C. van Rooij. De beste duif der tentoonstelling werd ingezonden door C. v. Woensel. T.B.C. Vereeniging. Het Zaterdag j 1. geopende T.b c. barakconcour9 bij den heer van van Heesch, is bijzonder goed ingezet, en de uitgeloofde prijzen de dagprijzen, de extra prijsde gratis verloting en de R.K. Bouwvakarbeidersbond Joseph. R.K. Werkmeestersbond St". annes de Dooper. R.K. Bond van Overheidsperso neel, met reinigingsdienst en brandweer. Verdere onderafdeelingen der R.K. Werkliedenvereeniging. 12. Bijz. Vrijw. Landstorm. 13. Scholen parochie Berkdijk, per soneel en deputatie schoolkin deren. 14. R.K. Patronaat par. Berkdijk. 15. K.J.V. en K.J.M. Berkdijk. 16. R.K. Voetbalvereen. Rapid. 17. De Kruisboogvereeniging Willem Teil (Berkdijk). 18. R.K. Kiesvereeniging (Berkdijk). 19. Kaartgezelschap «Ons Genoegen» Berkdijk. 20. Biljartclub Berkdijk. 21. Bijz. Vrijw. Landstorm Berkdijk. 22. Harmonie St. Jan, Berkdijk. 23. Kegelclub Amoenitas. 24. Kegelclub Houdt de Plank. 25. Kegelclub N.O.P. 26. K.J.V. en K.J.M. Kaatsheuvel. 27. Mariavereeniging Kaatsheuvel. 28. Zangvereeniging Bel Canto. 29. Ver. Jonge Boerenstand. Afdeeling Kaatsheuvel N.C.B. Kon. Erk. Schietvereen. St. Jan. Wielerclub Kaatsheuvel. Voetbalver. Kaats. Boys. 34. Biljartclub «Na Arbeid Sport». 35. Hrmonie «Apollo». 36. Eerste Kaatsh. Tennisclub. 37. R.K. Bond v. Schoenfabrikanten. 38. R.K. Middenstandsvereeniging. 39. R.K. Winkeliersvereniging. 40. Vereeniging Bouwvakpatroons. 41. ILK. Bond van Klein Schoenfa brikanten. 42. Biljartclub «Krijt op Tijd». 43. Kaartvereeniging Telefoonstraat. 44. Kaatsheuvelsche Burgerwacht. De opstelling van den stoet zal plaats hebben om half twaalf, waar bij de deelnemende vereenigingen verzocht worden -zich op te stellen 30. 31. 32. 33.

Echo van het Zuiden | 1933 | | pagina 5