Radioprogramma. den Hoogeerw. ontslapene door de Geestelijkheid onder het zingen van het »Sub Venite« was ingehaald, zongen de aanwezige Geestelijken met de Eerw. Heeren Swagemakers, Kapelaan alhier en Pater van den IJsel van 't Missiehuis St. Antonius als Cantores de eerste Nocturne van de Metten uit het officie van de ovei ledenen. De omfloerste vaandels der deel nemende vereenigingen stonden ge flankeerd ter zijde van de lijkbaar, waar omheen de Eerw. Heeren Geestelijken waren gezeten. De plechtige lijkdienst werd ge celebreerd door den ZeerEerw. lieer J. van Enschot, Pastoor der Par Berkdijk alhier en Biechtvader van den overledene in vervanging van den Hoogeerw. Deken van Biel uit Waalwijk, die door ziekte verhinderd was. De Eerw. Kapelaan de Klijn fungeerde als Diaken en de Eerw. Heer Kapelaan Bielra als Sub Diaken, Kapelaan Swagemakers vervulde de taak van ceremoniaris. De Gregoriaansche Gezangen wer den on verdienstelijke wijze onder leiding van den heer W. Berzeveld en de drie-stemmige Requiemmis van den Lorenzo Perosie onder leiding van don heer J Tuerlings uitgevoerd. Na het laatste Evangelie besteeg Pastoor van Enschot den predikstoel om een treffende lijkrede te houden. Als tekst koos Zijn eerw de woorden uit den brief van Paulus aan de Hebreeërs »Gedenk deginen, die in overheid over U gesteld zijn«. De ZeerEerw. spreker gaf een necrologie van den Hoogeerw. ont slapene, waarin hij zijn vruchtbaar leven de revue liet passeeren. Hij wees op zijn jeugd waarin deugd en godsdienstzin een voorbereiding vormden voor zijn schitterende priesterlijke loopbaan. Hij volgde hem op den weg in het seminarie te Weert en in ons Bisdom. Hij schelste hem als den voorbeeldigen professor aan het klein Seminarie, waar hij de hem opgelegde zware taak met alle ernst ter harte nam. Hij herinnerde aan het arbeidzaam leven als Kapelaan te Geertruiden- berg en Tilburg (Noordhoek) waar zijne nagedachtenis nog steeds in eere is. Uitvoerig herdacht hij den afgestorvene als Pastoor dezer parochie, waarin hij zijne groole arbeidskracht op een wijze tot ont- plooiïng wist te brengen, dat wel haast zijne parochie als een der meest godsdienstige uit het geheele Bisdom bekend werd. Zijn liefdadig heid is spreekwoordelijk. De vele instellingen op dit gebied getuigen hiervan. De bloei der godsdienstige vereenigingen g ngen hem zeer ter harte. De groei van de meisjes congregatie en de H. Familie zijn hiervan het resultaat geweest. De voorbereiding tot de eerste H. Communie der kleinen verzorgde hij als zijn eerste plicht en het resultaat dat in 193.1 het aantal H.H. Communies in zijne parochie steeg tot bijna 230.000 is hiervan een sprekend bewijs. De gewijde spreker deed slechts grepen uit het vruchtbaar leven, waarbij hij nog memoreerde de stichting der B K. scholen, de K.J.M. en K J.V., de Ver. der H. Elisabeth, zijn aanpassingsvermogen in zijn hoogen ouderdom in de hervorming der Sportver., de oprichting van standsorgnnisaties etc. Bij de diverse jubilea, die de Hoogeerw. Priester mocht vieren sprak telkens over duidelijk de aanhankelijkheid en dankbaarheid van zijne geliefde parochianen. Spreker sloot met het dringend verzoek aan degeloovjgen ook na zijn dood blijk te geven van deze dankbaarheid door de ziel van den afgestorvene voort durend in gebeden te herdenken. Waar de H. Schrift zegt dat zij die in Overheid gesteld zijn een groole verantwoording aan God ver schuldigd zijn, mag Pastoor Völker op deze nag« dachtenis in gebed de grootste aanspraak maken, om alzoo zijn intrede in den hemel te be spoedigen. Na de absoule formeerde zich dezelfde stoet om onder de droeve tonen der harmonieën naar het kerkhof te trekken, waar de laatste Liturgische plechtigheden onder ademlooze stille door een groote mpnigte werden gevolgd. Het R.K. Par. Zangkoor en de Zangvereeniging »Bel Canto« zongen tot afscheid het ontroerend mooie »Beati Mortui« van Felix Mendel sohn Bartholdy. Voortdurend galm den onze zware kerkklokken wee moedig hunne deelneming door de heldere winterlucht als een laatste groet aan hem, die, als zij, als ver heven taak de verfraaiing van gods huis zich als hoofddoel gesteld had. De plaatselijke RadioCentrale zond met vergunning van Zijne Exc. den Minister de geheele plechtigheid door de gemeente uit en maakte door een dertigtal luid sprekers in de kerk het mogelijk om alles tot in de uiterste hoeken van de geheel gevulde groole kerk te volgen. De gemeente- en rijkspolitie in de opstelling en fjrmeering van den stoet door de Jonge Werkman bij gestaan zorgde voor de volmaaktste orde op straal, in de kerk en op het kerkhof. Benoemingen. Z.H. Exc. de Bisschop van 's Her togenbosch heeft benoemd tot pastoor der parochie Kaatsheuvel den Z.Eerw. heer A. J. v. d. Brekel, tot pastoor te Zevenbergsc'ien Hoek den Wel— Eerw. heer A. A. M. v. Muckelen berg, die Rector was bij de Zusters van L. Vrouw Visitatie te Tilburg en tot kapelaan te Eindhoven (Gestel H. Lambertus) denWeleerw. heer A. D. M. Swagemakers, die kapelaan was te Kaatsheuvel. Pastoor v. d. Brekel. Pastoor A. J. van den Brekel is in 1870 te Tilburg geboren. Hij studeerde aan de beide seminaries van dit bisdom, en werd in 1900 lot priester gewijd en kort daarna tot kapelaan te Raamsdonksveer be noemd. Na een tweejarig verblijf te Raamsdonksveer werd hij benoemd lot kapelaan der St. Pieterskerk te 's Bosch. In 1921 volgde zijn benoe ming tot pastoor te Zevenbergschen Hoek. Moge Kaatsheuvel iu pastoor v. d. Brekel een waardig opvolger vinden van Mgr. Völker. Kapelaan Swagemakers. De tijding van het heengaan van kapelaan Swagemakers is geheel on verwacht gekomen Slechts antler- half jaar was kap. Swagemakers te Kaatsheuvel werkzaam, doch in dien lijd heeft hij zich door zijn ijverigen en enthousiasten arbeid bij alle pa rochianen bemind weten te maken. Vooral voor den groei der H. Familie waarvan Z.Eerw. directeur was, heeft hij buitengewoon veel gedaan. Verschillende vereenigingen zullen in hem een volijverigadviseur ver liezen. Kaatsheuvel zal zijn kapelaan slechts noode zien vertrekken. LPfdudiyht idsconcert. De kaartverkoop voor het Lief dadigheidsconcert van de Zang vereeniging Bel Canto is deze week begonnen. Mogen de tijden minder gunstig zijn dan voorgaande jaren, dit mug geen reden zijn om voor dit concert een kaart te weigeren, want ook de lasten die op de St. Vincentiusvereen. door de Spijs kokerij drukken zijn juist door den crisistijd zwaarder. Dagelijks worden niet minder dan 91) kinderen van een warmen maaltijd voorzien. Be denk dat dit alleen kinderen zijn uit Kaatsheuvel, e.» dat door de Spijs kokerij de T.B.C.—bestrijding een hurer beste werken doet. Naar wij vernemen is door het bestuur van Bel Canto voor dit concert geëngageerd het bekende duo Timmermans uit Den Haag. Kruisueibund. Aan de tooneeluitvoering die a.s. Zondag door tiet Kruisverbond in het Patronaat gegeven wordt is tevens een propagandavergaderirig verbonden, waarbij een spreker een onderwerp uit de drankbestrijding zal behandelen. Biljartsport. Maandagavond om 7 uur zal de biljartclub »N'a Arbeid Sport» ge vestigd in café van mej. Wed. J. v. Berkel haar eerste thuiswedstrijd spelen voor den Kaatsheuvelschen Biljartbond tegen het sterke zestal »Ons Genoegen» gevestigd in het café van den heer L. v. d. Kaa. Met belangstelling wordt deze ontmoeting verwacht. Tooneeluitvoering. Het zal Zondag in Kaatsheuvel niet aan de noodige ontspanning ontbreken, want behalve de uit voering in de zaal van »Apollo» en de propagandavergadering met tooneeluitvoering in het Patronaat, zal ook in de zaal van den heer L. de Bondt een tooneeluitvoering g» geven worden. De R.K. Tooneel vereen. «Vriendschap onder Ons» zal er optreden met het beroemde tooneelspel »Het vierde Gebod». Reeds 12 maal voerde bovenge noemde vereeniging dit werk met succes op. Aan de avonduitvoering gaat om half vier een kinder voorstelling vooraf. R.K. Werkliedenvereen. St. Jan. De R.K. Werkliedenvereen houdt een algem. vergadering op Dinsdag 30 Jan. a.s. om half acht, waarin behalve huishoudelijke zaken, een lezing met lichtbeelden gegeven wordt en besproken wordt een actie tot verlaging der huishuren. Kaalsheuvelsche Boys. Als de ijsgelegenheden Zondag PEPERMUNT geen struikelblok worden zM het le elftal van de Boys Baardwijk in eigen veste gaan bekampen. Het 2e elftal gaat naar B.V.V. te 's Bosch, terwijl het 3e thuis speelt tegen R.W.B. III. R.K. Voetbalvereen. D.E.S. De D.E.S.elftallen hebben een zwaren Zondag. Het le elftal gaat voor de 2e KlasseB van den 1VCB Oss in eigen huis bekampen. DES 2 A krijgt voor de 2e Klasse A van den R.K. V. B. Vios uit Tilburg op bezoek, terwijl DES 2 B voor de 2e Klasse B bij Sarto 2 te Tilburg te gast is. L)ES 3 A ontvangt voor de 3e Klasse A St. Joseph uit Tilburg, terwijl DES 3 B voor de 3e Klasse B Vincent te Tilburg gaat bezoeken. We hopen dat het voor DES een voetbaldag met meer succes zal zijn dan Zondag j 1. Ijsbaan Kaatsheuvel. Men schreef ons Donderdag: Na de mooie vorstperiode, waarvan we in de maand December hebben mogen genii ten, is moeder natuur ons wederom terwille geweest door opnieuw Koning Vorst opdracht te geven sloten en grachten in ijsbanen te herschapen. Was er in December tot ver in den omtrek één roep over de ijsgelegenheid die Kaatsheuvel dit jaar voor 't eeist bood, wat de ijsbaan thans belooft overtreft dit nog ver. De regenbuien van vorige week hebben het waier ruim 25 cM. doen stijgen, zoodat thans ruim '/2 M. water gepeild wordt. Daarbij heeft de absolute windstilte, waai onder 't ijs gevormd is, als gevolg gehad dat zich niet de minste rimpeling of hobbeling op de vlakte vertoond. Het gelijkt één groote spiegel, waar door de onderliggende ieemlaag als door glas zichtbaar is. Het bestuur der ijsclub «Mast en Duin» heeft 't noodig geoordeeld met de open stelling der banen te moeten wachten tot Zaterdag 27 Januari, terwijl de offlcieele opening is vastgesteld op Zondag 28 Februari. De ha monie van het Kon. Mu ziekgezelschap zal deze opening met muziek opluisteren. De baan staat open voor de leden der ijsclub, ter wijl aan de loketten dagkaarten verkrijgbaar zijn, voor inwoners tegen 10 ct., (kinderen 5 ct., en voor vreemdelingen k 25 ct., per persoon. Voor 't m men van gezinskaarten is op de baan alsnog gelegenheid. (Zie verder de advertentie in dit nummer). HILVERSUM 1875 M. \4. A. R. A. V. P. R. O. A. V. R. O. V. A. R. A. A. V. R. O. HUIZEN 301 M. K. R. O. N. C. R. V. K. R. O. N. C. R. V. K. R. O. A. V. N. C A. V V. P A. V R. V A. V. K. R K. R V. A V. P V. A X. c HILVERSUM 1875 M. R. O. HUIZEN 301 M. R. V. HILVERSUM 1875 M. R. O. R. O. R. O. u. R. O. HUIZEN 301 M. O. O. HILVERSUM 1875 M. R. A. R. A. HUIZEN 301 M. R. V. SPORT. VOETBALSPORT. He' Ne<l- Kiflal verliest van Boedapest. De Nederlandsche Bondspbeg, die Woensdagmiddag op het Spartam cld te Rotterdam tegen Boedapest speelde, leed een verdiende 5—1 nederlaag. De samenstelling van het elftal was: Doel: Halle (Go Ahead. Achter: Weber (ADO) en Pienter (Be Quick); Midden: Vrauwdeunt, Van Heel (bei den Feycnoord) en Breitner (ADO). Voor De Jong (Xerxes), Bonscma (Vc- locitas), Bakhuys (ZAG), Drok (RFC), en van Wijngaarden (Ajax). Vooral de voorhoede heeft slecht vol daan. DE VOETBALCOMPETITIE. Willem II ontvangt Middelburg. Longa naar Eindhoven. In Waalwijk no. een tegen no. tien. Wat doet Wilhelminat I" tie lijn der verwachtingen dat Willem II haar thuiswedstrijd tegen Middelburg wint, ook al zijn de Zeeuwen de laatste keeren niet voor de poes ge weest. Longa moet een bezoek brengen aan Eindhoven, dat de laatste weken niet veel bijzonders heeft laten zien. De Til- burgsche ploeg zal deze klip dan ook wel zonder averij omzeilen. Dat NOAD te gen BW weer eens uit zijn slof zal schie- ten, is niet onwaarschijnlijk. Als de Hek kensluiters even hard vechten als verle den week, zien we hen de punten hou den, waardoor NAC een extra reden krijgt om eens flink tegen PSV aan te pakken. De Bredanaars staan er rnaar slecht bij en het zou ons niet verwonde ren als hun positie morgen nog angst ger werd. In Bleijerheide geeft het een span nende Limburgsche derby. In de tweede klasse zien we no. laatst tegen de leiders in het veld treden. Wij vreezen dat WSC niet hetzelfde stoute stukje zal uithalen als VOS vorige week bestond.Wilhelmina gaat naar Venlo en we voorspellen hier een Bossche ne derlaag. Van Picus-de Valk is weinig te voorspellen. In de derde klasse zullen de thuis spe lende clubs wel meester van het terrein blijven, zoodat WSC 2 tegen DEVO niet veel kans maakt. Het programma is: le Klasse. Bleijerheide—MVV; Willem II—Mid delburg; NOAD—BW; NAC—PSV; Eind hovenLonga. 2e Klasse B. Picus—De Valk; VVV—Wilhelmina; W SC—Tegelen. Katholiek Voetbal. l.V.C.B. Als HEC in haar ouden vorm is, kan zij in Tilburg een overwinning behalen op Oranje-Wit en zoodoende haar kans handhaven. SVD zal er Uno wel we ten onder te houden, terwijl we DES in Oss een nederlaag voorspellen. Hier is he' programma: Tweede klasse B. Tilburg: Oranje-Wit—HEC. Oisterwijk: K.TW—St. Mich.-Gestel. Oss: Oss—DES. Loon op Zand: Uno Animo—SVD. Tweede klasse L. Kaatsheuvel: DES 2a—VIOS. Waalwijk: HEC 2Velocitas 2. KaatsheuvelWilhelminaQuick. Waalwijk: HVV—RODA 2. WAALWIJK. W. S. C. W.S.C.—TEGELEN. Morgen krijgt WSC de leiders der afd. op bezoek. Tegelen, dat voorbestemd schijnt te zijn om dit jaar het kampioen schap te verwerven. Zoo oogenschijnlijk wordt dit voor de zwarthemden een zekere nederlaag, want we weten maar al te goed over welk een prima ploeg de Limburgsche gasten be schikken. Niet voor niets nemen zij met zulk een mooien voorsprong de eerste plaats in. Het zou vermetel zijn te ver wachten, dat WSC tegen dit elftal ook maar een enkel punt zou bevechten. Ech ter kunnen op voethalgebied rare din gen gebeuren. Was ook niet de overwin ning van VOS op Roermond een volko men verrassing? De WSC-ers weten nu maar al te goed wat er voor hen op het spel staat. Wor den van de komende 4 thuiswedstrijden er niet enkele in een overwinning omge zet, dan is het zeker dat degradatiewed strijden gespeeld moeten worden. Wij zijn er daarom van overtuigd dat de zwarthemden zich in de komende wed strijden zoo heftig mogelijk zullen ver weren, om te trachtenhet gevaar, dat hen boven het hoofd hangt, nog te kee ren. Laten zij dan morgen beginnen met Tegelen zoo goed mogelijk te weerstaan. Ondanks het weinige succes van de laat ste weken hebbpn wy alle vertrouwen in de WSC-ploeg nog niet verloren, liet is immers nog hetzelfde elftal dat vorig seizoen en ook in deze competitie nog zulke goede wedstrijden gespeeld heeft. Met eendrachtig en energiek samenwer ken is er nog wel iets te bereiken. Dat de bezoekers morgen van 'n mooien wedstrijd genieten kunnen, staat vast. Van Tegelen gaat een grooten roen uit en wij verwachten dat velen de a.s. kam pioenen aan het werk zullen wil'en zien. De Limburgers komen in de volgende opstelling uit: Doel: F. Swinkels. Achter: J. Ververgaardt en H. van den Kerkhof. Midden: C. Driessen, L. Dondit en A. Theeuwens. Voor: J. Thonissen. H. Huijs, J. Nelis- sen. P. van Rhee en J. Thissen. Men neme er no'a van dat vanaf heden de thuiswedstrijden van WSC weer om half 3 aanvangen. WSC öaat on bezoek bij DEVO in Den Bosch, de leidende ploeg in deze Afd. WSC 3 speelt om 12 uur thuis tegen Nivema uit Den Bosch. JULIANA. Zndag a.s. moet het le e'ftal naar Roo sendaal om voor den K.N.V.B.-Beker den strijd aan 'e binden teeen den 2e klasser Alliance. Wij ziin benieuwd wat onze geelzwarten na deze lang rustperode zul len nresteeren en zien met spanning den uitslag tegemoet. Juliana 2 speelt een zeer belangrijke thuiswedstrijd en krijgt Kaatsheuvelsche Bovs on be*onk. Bij de eerste ontmoeting in Kaatsheuvel konden onze reserves het tot geen overwinning brengen, maar wij vertrouwen, dat zij, nu op eigen terrein wordt gespeeld, er alles op zullen zetten om te trachten revanche te nemen. Het 10,40 ZONDAG 28 JANUARI 9,00 Voetbalmedede-clingen 9,03 Tuinbouwhalfuurtje 9,30 Orgelspel 10,00 Kerkdienst Rem Kerk, Utrecht, Ds Immink 12,00 Lunchconcert 2,00 Boekenhalfuur 2;30 Zondagmiddagcoucert 1,00 Mandoline-muzlek 4,20 Gramofoonmuziek •1,45 Sportuitslagen Vaz Dlas 5,00 Kinderhalfuurtje 5,30 De Flierefluiters 6,00 Voetbal van den dag 6,20 Vara-orkest 6,45 Amstel's Mannenkoor Harmonie 7,00 Vara-orkest 7,15 Amstel's Mannenkoor Harmonie 7,30 Vara-orkest 8,00 Vaz Dlas 8,15 Concert 9,00 Mr A W Kamp draagt voor 9,20 Het Omroeporkest 10,00 Radio-Journaal en Gramofoonmuziek 10,15 Kovacs Lajos en zijn orkest 11,00 Gramofoonmuziek 11,15 Kovacs Lajos en zijn orkest 8,30 Morgenwijding 9,30 Kerkdienst Gercf Kerk, Nieuw-Vennep, Ds L E Smilde 11,00 Gewijde gramofoonmuziek 12,15 De KRO-Boys 1,00 Boeken en schrijvers 1,20 KRO-Boys 2,00 Godsdienstonderricht voör ouderen 2,30- Relais KRO-progr Phohi-zender 3,30 Causerie namens Fed PK Vrouwenbonden 3,45 KRO-orkest 1,30 Ziekenhalfuurtje 5,00 Zondagevangellsatle, Dr J H Gunning 5,50 Kerkdienst Ned Herv Kerk Beekbergen Ds G C H Bos 7,45 Voetbaluitslagen RKF 7,50 Ih J C de Vries: Montenegre, een verdwe nen Koninkrijk 8,15 Het KRO-orkest 8,50 Voordracht door Anton Vcrheyen 9,00 Vaz Dlas 9,05 KRO-orkest y 9,20 Volksliederen 8,00 10,00 10,15 10,30 11,00 12,00 I,00 2,30 3,00 4,15 4,30 5,30 7,00 7,20 7,30 8,00 8,05 10,15 11,00 11,10 8,00 8,15 10,30 II,00 11,30 12,30 2,00 2,35 2,45 3,15 4,00 5,00 5,15 6,30 7,15 7.30 8,00 10.30 10,40 8,00 10,00 10,15 10,30 11,00 11,30 2,00 3,00 4,15 4,30 5,00 5,30 6,00 0,30 7,00 7,30 8,00 8.05 9,00 9,10 9,40 9,50 10,30 11,00 11,10 8,00 10,00 11,30 12,15 2,00 3,00 4,00 4,15 4,30 5,00 5,15 5,30 5,50 N. E. 6,00 6,10 7,15 7,45 8,00 8,25 8,30 11,00 8,00 9,30 10,00 10,15 12,00 2,00 2,15 3,00 3,45 5,30 6,30 7,00 7,20 8,00 8,15 10,25 10,35 11,35 8,00 8,15 10,30 11,00 12,15 12.30 1,15 1,45 2,30 3.00 4,00 5,00 6.00 6,30 7,15 7,30 8.00 9,00 9,30 11,00 Het KRO-orkest Optreden Margheiita Cossa Voordracht door Anton Verheyen Vaz Dias Het KRO-orkest Epiloog MAANDAG 29 JANUARI Gramofoonmuziek Morgenwijding Gramofoonmuziek Rob Geraerds leest voor Orgelconcert Gramofoonmuziek Lunchconcert Viool-recital Concert Gramofoonmuziek Causerie door Max Tak Kovacs Lajos en zijn orkest Causerie in Esperanto door Mr S Pragnno Gramofoonmuziek Piano-recital Vaz Dias U'itz Bouwmeester-revue: Vooruit manr weer Radio-tooneel Cyclus: Toppen v h verleden, Moskou 1812 Vaz Dias Gramofoonmuziek Schriftlezing en weditntie Morgenconcert Morgendienst Lezen van Chr lectuur Gramofoonmuziek Orgelconcert Uitz voor scholen G ramofoonmuziek Wenken voor de keuken Cursus knippen en stofversieren Bijbellezing Gramofoonmuziek Concert Vragenuurtje Ned Chr Persbureau Vragenuurtje Concert Vaz Dias Gramofoonmuziek DINSDAG 30 JANUARI Gramofoonmuziek Morgenwijding Gramofoonmuziek Sollstenconcert Kook- en bakpraatje Concert Het Omroeporkest Knipcursus Gramofoonmuziek Radio-klnder-koorzang Halfuur voor kleinere kinderen Bijbelvertellingen G ramofoonmuziek Mej Ada Geyl: Moderne Eng Letterkunde Kamermuziek Engelsche les Vaa Dlas Concert Zang Het Omroeporkest Zang Avro-radio-toonecl De Jacht n h Goud van Kapitein Kld Kovacs Lajos Vaz Dias Concert Morgenconcert Gramofoonmuziek Godsdienstig halfuurtje De KRO-Boys Vrouwenuurtje Modccursus Gramofoonmuziek Piano-recital Gramofoonmuziek Vervolg pianorecital Gramofoonmuziek Causerie namens den LTB door J Dekker Gramofoonmuziek V. Lezing Ds B ten Haar Dzn, Diepenveen Gezag en vrijheid Cursus Esperanto Dr J. J. Klessen: Positieve Eugenese Vcrbondskwartlertje Gramofoonmuziek Vaz Dlas Concert ln het Concertgebouw te A'dam Gramofoonmuziek WOENSDAG 31 JANUARI Gramofoonmuziek Onze Keuken door P. J. Kers Jr. R. O. Morgenwijding Uitzending voor de arbeiders in de conti nubedrijven VARA-Kleln-Orkest Grnmofoonmuziek VARA-Knlpcursus Voor de kinderen De Notenkrakers Trio GuaronI Orgelspel Sport-uitzending Vroolijke gramofoonplaatjes Vaz Dias De Rivalen Vaz Dias Muzikaal allerlei Gramofoonmuziek Schriftlezing en meditatie Morgenconcert Morgendienst Liederen-recital Gramofoonmuziek Kwintet o. 1. van Piet van den Hurk Halfuur orgelplaten Kwintet Praatje voor jeugdige Postzegelverzamelaars Gramofoonmuziek Piano-recital Kinderuurtje Landbouwhalfuurtje Onderwijsfonds voor de binnenvaarl Ned. Chr. Persbureau Declamatie door J van Dijken Orgelbespeling D Wouters: Wat niet voor de microfoon kwam? NCRV-kleiin-orkest Gramofoonmuziek

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 7