lituvs nit KaalskDul. ZWANEN BERG'S GROENTEN SN BLIK kiezing, aftredend W. M. Dalmaijer, A. Braspenning, J. W. Genuït Jr., 8 Causerie door den voorzitter, dhr. van Willigenburg»Onze houding ten opzichte van de ernstige vragen van dezen tijd«, 9 Rondvraag en sluiting. De Ned. Herv. Jongelings— vereeniging op G. G. »Timotheus« zal naar wij vernemen op Woensdag 14 Maart a.s. in de zaal van den Chr. Volksbond in feestelijke jaar vergadering bijeen komen. A.s. Woensdagavond zal in de zaal van den Chr. Volksbond alhier voor de plaatselijke afdeeling van den Ned. Bond v;>n Chr. Fabrieks- en Transportarbeiders de bondsfilm «In het kielzog van onzen bond« vertoond worden. CAPELLE. Voor de Ned. Herv. gemeente alhier hoopt a s. Zondag des morgens half tien op te treden Ds. Cupérus. Naar we vernemen bestaat het voornemen ook in de gemeente Sprang Capelle ëen»Pelikaan-comité« op te richten. Het aantal lewerkgestelden bij de gemeentelijke werkverschaffing bedroeg in de afgeloopen werkweek 80. \J Onder leiding van den heer H. Boer hield de Coöp. Aankoop vereeniging van landbouwersbenoo- digdheden »Sprang-Capelle en om streken» w.a. Dinsdagavond 7 uur in de zaal van den heer J. Treffers aan het Bruggetje te Vrijhoeve Capelle een druk bezochte openbare vergadering. Na een kort openingswoord van den voorzilter werd het woord ge- teven aan den heer Ir. C. A. G. paan, directeur van het Land- en Tuinbouwbureau der I. G. Farben- industrie Aktiengesellschaft te Am sterdam, die in een interessante rede den invloed schetste van de kalihoudende stikstolmestslofTen op den grond en op het gewas. Deze rede, welke door allen met de meeste aandacht gevolgd werd, lichtte spreker nader toe met de uit 3 deelen bestaande film »Kalibemes- ting in Nederland«. Met woord van dank aan den spreker voor de duidelijke uiteen zetting van zijn onderwerp sloot de voorzitter deze goedgeslaagde ver gadering. Door den architect, den heer J. Michaël, werd j.l. Dinsdagavond b uur in het café..van den heer J. Quirijns voor rekening van den heer C. van Oosterhout Bzn. aanbesteed het bouwen van een winkel-woon huis in de Nieuwstraat, waarvoor alsvolgt ingeschreven werd: M. v. Campen, Capelle f 3687.— G. Paans, Capelle f 3615. J. Michaët Czn., Vrijh.-Capelle f 3533.— Firma H. Michaël en Zn., Kaats heuvel (Loonschendijk), f 3530.— J. W. Nieuwenhuizen, Sprang f 3499.— Gebr. Spierings, Capelle f 3319. H. Wagemakers, Capelle f 3128. Alb. Hoefnagel, Capelle f 2999.— Het werk is gegund aan den laagsten inschrijver. In de eerste helft der maand Maart zal op uitnoodiging van de Afd. «Sprang Capelle e. o.« van Volksonderwijs in de zaal van den heer L. F. v. Dongen als spreker optreden Ds. Westmeijse uit Bot terdam. A.s. Zondag des morgens half tien en des nam. 2 uur hoopt voor de Ned. Herv. gemeente a. d. Loon schendijk op te treden de heer Hage, godsdienstonderwijzer te Kampen. Aan de Hoogevaart zal een hulppost van het Ned. Boode Kruis worden geplaatst, waarin, naar we vernemen, een telefoontoestel, brand- card en verbandtrommel zullen worden ondergebracht. Onze nieuwe gemeenteveld. wachter, de heer A. Keinemans, is j.l. Woensdag beëedigd en in functie getreden. Voor rekening van den heer G. v. Zeist werd door den bouw kundige, den heer F. Michael te Vrijhoeve Capelle, aanbesteed het bouwen van een woonhuis, waar voor alsvolgt ingeschreven werd: A. Wiilemsz., Sprang f 2926 C. B. Timmermans, Sprang f 2844.— J. W. Nieuwenhuizen, Sprang f 2768.— G. Paans, Capelle f 2617.— J. Michaël, Vrijhoeve Capelle f 2598 C. Kersten, Raamsdonksveer f 2423.— Gebr. Spierings, Capelle f 2300.— Het werk is gegund aan den laagsten inschrijver. De Coöp. Aankoopvereeniging »Capelle, Vrijh. Capelle en Sprang« w.a. houdt a.s. Dinsdag des avonds half zeven in de zaal van den heer J. Treffers aan het Bruggetje te Vrijhoeve Capelle een algemeene ledenvergadering. Aan de orde komt: I. Rekening en verantwoording van den Secretaris-Penningmeester over 1933, 2. Aanschaffen veevoeder, hulpmeststoffen (Superphosfaat, stik stof), kolen enz. Vergadering. Vrijdag 23 Februari zal in de zaal Aan het op Zaterdag 31 Maart van (jen jieer j Smit een vergadering as. en Maandag 2 April d. a. v. te gehouden worden, bijeengeroepen door 's Gravenmoer door het muziekge- Jiet Bestuur der Vereen. Kaatsheuvels zeischap »Euterpe« te organiseeren Belang, om de organisatie der feeste- solisten concours zullen van het jjjkheden bij gelegenheid van de offi- muziekgezelschap »Kunst na Arbeid« cjecie installatie van den nieuw-be- alhier ook 3 solisten, alsmede één noemden Burgemeester, de Edelachtb. duo deelnemen, terwijl van de heer j A p Mallens te bespreken. Al- j gemengde zangvereeniging »'t Boze- ,e besturen van de diverse vereenigin- knopje« een dubbel mannenkwartet aan dit concours zal deelnemen. Op de a.s. Dinsdag 27 dezer en Donderdag 1 Maart d.a.v. door het muziekgezelschap »Kunst na Arbeid« onder leiding van zijn directeur, den heer Alb. Christ, in gen ter plaatse zijn ter vergadring ge nood igd. Installatie Burgemeester A. F. Mallens. In een onderhoud door het Bestuur der Ver. K.B. en Loon op Zand's Be- Ingekomen Ra. J. M. van Dartel van Leiden. A, B. H. en Th. F. E. Nóldes van Drunen. G. F. J. Oprinsen van Tilburg J. A. M. Matthee van Raamsdonk. 1). J. van Oss en echtg. vq,n Bergharen. Aa. Dues van Wessera (Did.). Ga. P. van Gor- cum en Pa. van Spaandonk van Sprang- Capelle. Ma. A. L. Rosseel en Ma. P. E. van der Meijs van Tilburg. Vertrokken Ma.. M. van Rijswijk naar Eethen. A., J,' r Tr n or, lang met Burgemeester Mallens geliou- Ma..M. van Rijswijk naar Eetben. A., de zaal vanden heer L. K v. Dongen - ,lo wnllnti* vnn H. J., H. F. en H. Kooke naar Arnhem, te geven uitvoering zal de aan het lr ®„iiZijn E J. A. Pullens en echtg. naar Tilburg. muziekgezelschap verbonden too- Edelachtb. bepaald op Zaterdag r, ódrozek naar Tilburg. - Wed. A. j3 Maart. j Blitterswyk-van Hofwege en gezin naar neel vereeniging verleenen. zijn medewerking CAPELLE. In de Geref. Kerk Voetbal. A.s. Zondag de kampioenswedstrijd 1Heusden I. 9 J",. i y 1Kaatsheuvelsche Boys aan het Bruggetje, hoopt a s Zondag Aa 2 25 februari op te treden Ds. I. K. ,ror, op Keizer. Bij gehouden aanbesteding, is de vergrooting van de Stoom- schoenfabriek der firma Kerst en Oerlemans alhier, opgedragen aan den aannemer G. Paans. In de Woensdagavond gehou den vergadering van het algemeen bestuur der Koleninkoop-Vereeni- ging is in de vacature van secretaris benoemd de heer K. Rosenbrand. In het café van den heer J. Qurijns aan den Vaartkant hield de hengelsportvereeniging »De Maas mond» Woensdagavond j.l. een feestelijke samenkomst, welke uit nemend geslaagd is, dat het er gezellig naar toeging, laat zich begrijpen. In de Chr. School in de Heistraat werd een goed geslaagde ouderavond gehouden. Eenige on derwerpen werden ingeleid, en het werk der leerlingen tijdens de pauze bezichtigd. Medewerking werd ver leend door het kinderkoor »De Zangvogeltjes» onder leiding van den heer M. C. Rijken. RAAMSDONKSVEER. Wegens vacaturebeurt te Sprang zal Ds Guittart Zondag slechts één keer voor zijn gemeente optreden en wel op 't Dorp om half lien. J GEERTRUIDENBERG. Voor de Evangelisatie Eben Haezer.T Raams donksveer -fejopi Zondag a.s. des v.m 9'§0 en des n m. 2 uur voor te gaan Ds. D. J. v. d. Graaf uit Ede, Kaatsheuvel, 22 Febr. '34. Aanbesteding. Onder architectuur van den heer J. A. Prins te Kaatsheuvel werd heden aanbesteed het bouwen van een woon huis voor rekening van den heer J. H. Pols, alhier. Uitslag: L. v. Luxemburg, Kaatsheuvel 5555 A. Kleingeld, Kaatsheuvel 5345 H. Michaels, Loonschendijk 5335 A. de Grauw, Waspik ƒ5139 M. v. Campen, 's-Grev.-Capelle 5119 C. Michael, Vrijh.-Capelle 5290 C. Mutsaers, Loon op Zand 4968 H. Moolenschot, Kaatsheuvel 4966 Gebr. Brekelmans, K'heuvel 4910 H. Willemsen, Sprang 4885 P. de Grauw, Waspik 4867 C. den Teuling, K'heuvel 4722 C. Kolsteren, Kaatsheuvel 4616 Aanbesteding. Onder architectuur van den heer J. A. Prins te Kaatsheuvel werd heden aanbesteed het bouwen van een woon huis voor rekening van den heer P. J. Elshout, alhier. Uitslag: l H. Michael, Loonschendijk 3990 C. Kolsteren, Kaatsheuvel 3975 IA. de Grauw, Waspik 3939 J. Michael, Vrijh.-Capelle 3920 A. H. Willemsen, Sprang 3791 L. v. Luxemburg, Kaatsheuvel 3727 P. de Grauw, Waspik ƒ3727 M. v. Campen, 's Grev.-Capelle 3661 H. Molenschot, Kaatsheuvel 3663 Gebr. Brekelmans, Kaatsheuvel 3620 C. Mutsaers, Loonopzand 3629 C. den Teuling, Kaatsheuvel 3495 A. Kleingeld, Kaatsheuvel 3020 Gunning volgens bestelt. Kaatsheuvelsche Boys. Zondag a.s. staat voor de Kaatsheu velsche Boys de voornaamste wedstrijd uit het seizoen op het programma. Heusden, dat met de Boys aan de Het 2e elftal van Kaatsheuvelsche Boys speelt tegen Heusden 2. Aanvang 12 uur. Het zal er aan belangstelling niet ontbreken, want indien de Boys zegevieren, hebben zij den lang ver wachten eeretitel behaald en zullen zij weer een trede hooger gaan op den voetballadder. Komt allen tijdig, sport liefhebbers. R.Iv.V.V. D.E.S. A.s. Zondag ontvangt bovengenoem de vereeniging het sterke HÉC uil Waalwijk. Het belooft een van de spannendste wedstrijden van 't sei zoen te worden. HEC is immers een oude kennis nog uit neutraal verband. We herinneren ons nog den interes- santen wedstrijd hier tegen de Waal- wijksche ploeg gespeeld, die eindigde in een 22 gelijk spel. DES is echter na hun overwinning van j.l. Zondag, vast van plan ook HEC te verslaan, om zelf wat te stijgen op de ranglijst. Na het spel van Zondag te hebben ge zien, kunnen we met een gerust hart de HEC-ers hier verwachten. DES-lui stelt uwe supporters niet teleur, speelt een open spel, vlug en vurig, geef uw tegenstander geen mo ment vrij spel, en profiteer van de ge noden kansen. Als er 2 maal 3 kwar tier wordt gewerkt, en de wil is aan wezig, dan zijn wij er van overtuigd, dat de puntjes in Kaatsheuvel blijven. Moge een grqot aantal bezoekers a.s. Zondag naar hét DES-terrein trekken. De wedstrijd vangt aan om half 3. R.K. Kaatsheuvel, steunt uwe R.K. sportclub. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 22 Febr. 1934. Ir. Cramer B. N. A. besteedde hier aan voor de N.V. Fabriek van Melk producten het bouwen eener fabriek met den volgenden uitslag, waarvan 't eerste bedrag de massa, 't tweede bedrag zonder ijzeren vakwerk Gebr. Kreukniet, Gorinchem f46975 f39591 N.V. Ned. Aannemers Mij v.h. Boersma, 's Hage f45460 f40220 N.V. Fundeer— en Beton bedrijf, Gorinchem f43070 f36910 N.V. Beton Mij. v.h. Begram v. Eeten en de Bruijn, A'dam f42800 f39400 Kon Rott. Betonijzer Mij. v. Waning Co., Rott2rdam f41460 f36960 Gebr. U ij ter linde, R'dam J. K. Simons, Schiedam H. Kleinloog. Genderen Jac. v. Wijk, Heusden G. de Bont, Nieuwkuijk Jan de Bont, Nieuwkuijk f39867 f 36867 f38276 f 33951 f36966 f29566 f35275 f28000 f34775 f27675 f32715 f 2820(jf Voor de club-competitie bij de V. D. werd gespeeld in de 2e kl. Ant. SluijmersAbr, Sluijmers 02; 3e kl. Fitters—Gijs Jonker 2—0 beide partijen waren afgebroken partijen. Heden vertrok van hier de hee A. v. d. Plas, brigadecommandan der Kon. Marechaussee naar zijn nieuwe standplaats Kaatsheuvel. Gedurende de omstreeks 12 jaren dat genoemde Opperwachtmeester hier in functie was, heeft hij dat gedaan op een wijze die hem de achting zijner superieuren en ge meentenaren verwierf. Juliana I speelt Zondag te Kaatsheuvel voor de competitie tegen de Kaatsheuvelsche Boys een strijd, waarvan voor de Heusdenaren veel afhangt. - I BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. 1623 Februari 1934. Geboren: Johanna M. dv G. C. van Boxtel-Kort hout. Cornelis E. zv C. H. van Mierlo- Sprang-Capelle. Aa. Th. Nuyten naar Haarlem. Ma. P. Samuëls naar Vlijmen. Aa. M. Vloedgraven en Ea. Avontuur naar Tilburg. Wa. M. Biemans naar Hoogeloon. van Bladel. Maria J. dv J. A. Ophorst- van Drongelen. Wilhelmus H. zv H. spits staat van het ranglijstje, komt W. M. N. van Wyk-Neetens.Hendricus j zijn in het voethalspel gelukkig nooit uit- SPORT. DE VOETBALCOMPETITIE. l)e groote derby in Tilburg. Middelburg's kans. W.S.C. ontvangt De Valk. Roermona tegen V.V.V. De ontmoeting waar het Zuiden zich al lang op gespitst heeft, die tusschen de beide Tilburgsche leiders, zal morgen plaats hebben. Willem II gaat thans nog aan den kop en zij zon haar positie zelfs door een gelijk spel al beduidend verbe terd zien. De garde van Pelikaan echter kan daartegenover wijzen op het terrein- voordeel, al is dit bij een plaatselijke kamp toch nooit zoo groot. In het Sport park speelden heide concurrenten gelijk, doch op verzoek van Longa heeft de K.N.V.B. deze ontmoeting ongeldig ver klaard, zoodat we ons nog op een derde derby kunnen voorbereiden. Wie Zondag aan het langste eind zal trekken ligt volmaakt in het onzekere. Middelburg krijgt bezoek van de kolen- menschen en heeft o.i. een mooie kans om NAC en NOAD weer eens wat angst op het lijf te jagen. Het terreinvoordeel is tenminste voor de Zeeuwen altijd van veel beteekenis. In Maastricht zal het vermoedelijk een strijd tusschen gelijk waardige tegenstanders worden. Bij de 2e klassers vraagt op de eerste plaats dc ontmoeting van WSC tegen De Valk onze aandacht. De Waalwijkers moe ten uit hun nog resteerende thuiswed strijden een flink aantal punten verza melen, willen zij den dans nog ontsprin gen. Tegen een ploeg als De Valk zal dat den zwarthemden echter niet meevallen, cok al zijn wij ervan overtuigd, dat zij hun. huid zoo duur mogelijk zullen ver- kEjpén. De Valk kan op een warme ont vangst rekenen, maar over den uitslag voorspellen we liever niets. Roermond krijgt bezoek van VVV en zal o.i. van deze Vcnlosche club nog niet 700 gemak kelijk winnen als het op papier wel mag lijken. Ook Picus en TAC zullen elkaar niet veel in kracht ontloopen. In de 3e klasse is nog ingelascht de be langrijke ontmoeting DEVOBaardwijk. Het programma luidt: le klasse LONGA—Willem II; MVV—PSV; Mid delburgBleijerheide. 2e klasse A: TerncuzenHero; TSCAxel; Vlis- singenBBC; DoskoDe Baronie. 2e klasse B: RoermondVVV; PicusTAG; WSC— De Valk. 3e klasse D: DEVOBaardwijk. KATHOLIEK VOETBAL. Een Langstraatsche tweestrijd. Het I.V.C.B.-programma vermeldt den kamp tusschen DES en HEC op het ter rein der Kaatsheuvelsche club. Het be looft daar een warme strijd te worden, met voor beide partyen gelijke kansen. Ook al is HEC een tikje sterker te achten als de DES-ers. De leiders gaan hij het wispelturige St. Michielsgestel op bezoek. De wedstrijden zijn: Zuid 2 B: Tilburg: Oranje WitUno Animo. Kaatsheuvel: DESHEC. Oisterwijk: KJWOSS. St. Mich.-gestelSt. Mich .-ge stelSVD. W. S. C. W.S.C.DE VALK. Na een flinke rustpoos zullen we de zwarthemden morgen weer in een coin- petitiestrijd gewikkeld zien. De vrije weken heeft WSC niet onbenut gelaten. Er zijn enkele nuttige oefenwedstrijden gespeeld en wij zijn daarom des te meer benieuwd of WSC de depressie der laat ste competitiewedstrijden eindelijk le ho ven gekomen is. De strijd gaat morgen tegen De Valk, een ploeg die nog steeds tot de meest ge duchte tegenstanders dezer afdeeling be hoort. Ook dit jaar heeft de Valkens- waardsche club dat ten duidelijkste be wezen. Zij beschikt over een elftal waar in uitstekend klinkende namen voorko men. Daar zijn b.v. doelman Lavrijssen, Manen, van Asten, v. Dooren, Loos, Wij nen en de Vocht, allen nog van de roem ruchte garde, waarover de Valk in zijn beste jaren beschikte. WSC is dan ook zeker de mindere van deze club, doch dit wil in het geheel nog niet zeggen, dat het reeds een uitgemaak te zaak zou zijn, dat de bezoekers morgen met heide punten naar huis zullen ver trekken. Geenszins is dit het geval, want de zwarthemden zullen de overwinning zeker niet cadeau geven. Verrassingen wapen in handen. Daarbij zijn de WSC- ers zich ervan bewust, dat zij zich met volle energie zullen moeten geven, wil len zij in de spannende eindrace zich 'n kleine voorsprong op VOS verschaffen. Wij verwachten voor deze zoo uiterst belangrijke, en dus zeker spannende ont moeting, een groote belangstelling, te meer daar de zwarthemden sinds vele weken niet op eigen terrein uitkwamen. De Valk zal uitkomen in de volgende opstelling DoelA. Lavrijssen. Achter: Adr. Lavrijssen, A. Manen. Midden: Chr. van Asten, Bogers, G. Marsman. T. van Dooren, De Leest, Loos, Wynen, De Vocht. De wedstrijd begint om half 3. JULIANA. Voor Zondag a.s. is alsnog ingelascht de competitiewedstrijd DEVOBaard wijk, en moeten onze geel-zwarten een zware wedstrijd gaan spelen. De eerste ontmoeting eindigde met gelijk spel en zijn wij benieuwd na deze lange rust periode, hoe de uitslag van dezen wed strijd zal zijn. Juliana 3 speelt een thuiswedstrijd te gen Kaatsheuvelsche Boys 3. Aanvang 12 uur. Juliana 4 komt in den strijd tegen RWB 4. Aanvang om 2 uur. R.K.V.V. H.E.C. Morgen, Zondag, moet HEC naar DES, Kaatsheuvel, voor het spelen van haar laatsten competitiewedstrijd van dit sei zoen. E11 al is het dan de laatste, het be looft niettemin een der spannendste te worden. Voor HEC is er veel aan gelegen om dezen wedstrijd te winnen, immers slechts indien zij dezen wedstrijd wint, kan zij nog aanspraak maken op de 2e plaats. HEC moet dus alle krachten in spannen om dezen wedstrijd tot een goed einde te brengen. DES zal er natuurlijk wel alles opzetten 0111 de overwinning te behalen. HEC weet echter met weike wa pens zij DES moet bestrijden, n.l. met vurig enthousiasme en volharding. Slechts indien zij deze twee eigenschap pen te werk stelt is er eenige kans op succes. Daarom, HEC-ers, zorgt er voor, dal ge niet overspeeld wordt. Speelt met den vasten wil om te winnen, zooals ver leden Zondag. Dan alleen is er kans op succes. De wedstrijd vangt aan 0111 half 3. Ver trek per fiets vanaf de markt om half 2. HEC 2 ontvangt Wilhelmina uit Kaats heuvel. Eenige weken geleden wist HEC in Kaatsheuvel te winnen met 40. We verwachten nu ook dat ge winnen zult, HEC-ers. Herstelt 11 van de groote neder laag en houdt de beide puntjes in Waal wijk. De wedstrijd begint om 12 uur op het HEC-terrein. HEC 4 gaat hedenmiddag hij DES op de seriewedstrijden Uno Animo bekampen. Dit is voor onze jeugdige HEC-ers mis schien een te zware partij. Doch houdt goeden moed, HEC-ers, met eendrachtig samenwerken is heel veel te hereiken. Vertrek per fiets om 2 uur vanaf het HEC-terrein. De wedstrijd wordt gespeeld cp het Don Bosco-tcrrciu 0111 3 uur. R. W. B. Het programma voor 25 dezer is weer geheel voor de lagere elftallen. RWB 2WSC 3 kan voor onze reser ves wel een revanchegelegenheid wor den. Aanvang 2 uur, terrein RWB. 12 uur: RWB 3—BW 6. Het 3e elftal is niet meer zoo sterk als het geweest is, doch heeft wel een klein kansje om te winnen. RWB 4 gaat op bezoek bij Baardwijk 4. Aanvang 2 uur. R.K.V.V. HERCULES. Door de groote toename van leden heeft liet bestuur der R.K. J.V.V. Hercu les besloten zich hij den R.K.V.B. aan te sluiten, aan welk verzoek reeds voldaan is, zoodat vanaf heden de R.K.V.V. Her cules ook hij den R.K.V.B. is aangesloten. Jammer dat de competitie reeds te ver gevorderd is, anders waren zij reeds dit seizoen met een elftal uitgekomen. De R.K.V.V. Hercules telt tnans 70 le den, waaronder 1 elftal van leden boven de 18 jaar en daarnaast 4 jeugd-elftallen, waarvan er drie in de a.s. jeugdcompeti- tie zullen uitkomen. Voor het le elftal zullen voorloopig vriendschappelijke wedstrijden worden vastgesteld. Zondag a.s. kunnen wij deze jeugdige ploeg reeds aan het werk zien, n.l. tegen DES Hl uit Kaatsheuvel. De wedstrijd vangt aan om half 1. Het terrein is gelegen in de 2e Zeine West. Wij hopen, dat vele voetballiefhebbers dezen wedstrijd zullen hijwonen en deze nog jeugdige vereeniging zullen steunen 0111 zoodoende mede te werken tot groo teren bloei van de R.K.V.V. Hercules en van de geheele Roomsche Sport hier in Waalwijk. op bezoek. Winnen de jongens van den Horst, dan hebben zij in de le klasse B.V.B. het kampioenschap be haald. Dat de Boys er alles op zullen zetten is begrijpelijk. Aan supporters zal het Zondag a.s. alzoo niet ont breken. J. zv C. J. H. van Daalen-Muskens. Wilhelmina P. M. dv J. J. Tausch-Ivem- pen. Theresia M. dv M. G. Remie-van Delft. Overleden: ..J. van Herwijnen, echtg. van Ca. van Herlijnen, 56 jaar. Huwelijks-aangiften: Geene. Gehuwd: Geene. I gesloten en vooral niet bij een wedstrijd als deze. De Valk staat immers even kans loos als gevaarloos, terwijl WSC voor haar leven moet vechten en elk punt voor haar van de grootste beteekenis kan zijn. Als WSC zichzelf weer mocht terugvin den in dat snelle, verrassende wijde spel dat wij zoo dikwijls van haar zagen, dan heeft zij tegen de Valken een geducht WAALWIJK. Zaterdag GFLN repetitie Lieder- lafel Oefening en Vermaak. Zaterdag, Zondag en Maandag, Luxor Bioscoop, Dr. Jekyll en Mr. llyde. Zondag R.D.B.-Theater, Het leelijke meisje. Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel «Oefening en Vermaak». Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Maandag 8'/a uur. Alg. vergadering Waalwijks Belang, Hotel Verwiel. Maandag 89.3U uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiek dames K. en V. Gymnastieklokaal O.S. Woensdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gymnastiekl. O. S. Woensdag algemeene vergadering R.K. Bond van Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden, Hotel Verwiel. MARKTBERICHT. Waalwijk, 23 Febr. 1934 Varkens f8 f 1?.— Eieren 3— 31/, cent. GEMENGD NIEUWS. De moord te Eindhoven. De moord te Eindhoven, waaromtrent Speciaal geconserveerd voor 't behoud van den vorschen smaak. Veertien soorten. AGENDA.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 10