Maanlicht en Liefde. Madonna Wo bist dn ANTON HOLTGREFE ingang lijdelijk in den Dam Dij de Roode lamo Laatste week uaa de Piies-Lamgen iriisaraag. re R D- B. THEATER VOOR UW: Gordijnhenoodigdheden, Schoonmaakgereedschap, Verfwaren en beits, waterverf Huishoudelijke artikelen, enz. Slechts EERSTE kwaliteit. Telefoon Nr. 72. No. 24 WOENSDAG 21 MAART 1934 dat )en et. I I i 1 I i Ingevolge de bevelen van Zijne Excellentie den Minister van Binnenlandsche Zaken, breng ik ter openbare kennis, dat Hare Majesteit, Adelheid, Emma, Wilhelmina, Theresia, Prinses van Waldeck Pyrmont, Moeder van Hare Majesteit de Koningin en Weduwe van wijlen Zijne Majesteit Koning Willem III, gisteren, te kwart voor acht te haren paleize te s-Gravenhage, op ruim 75-jarigen leeftijd is overleden. Mede namens genoemden Minister verzoek ik den inwoners, tot na de begrafenis, door ingetogenheid en vermijding van feestbetoon in het openbaar, getuigenis af te leggen van den rouw, waarin de Nederlandsche Natie door Haar overlijden is gedompeld. De Burgemeester, E. MOONEN. oen, ;ent :ent :ent PROVINCIAAL NIEUWS Waalwijk, 21 Maart 1934. Benoemd. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de St. Theresiaschool alhier, is met in gang van 1 April benoemd mej. 15. Leijtens. Overlijden Koningin-Moeder. Ter gelegenheid van 't overlijden van H. M. de Koningin-Moeder, wapperde van alle openbare ge bouwen in onze gemeente de na tionale driekleur halfstok en luiden heden de klokken drie maal. K-K- Kiesvereeniging. Wij vestigen de aandacht op de algemeene vergadering der R. K. Kiesvereeniging afd. St. Jan, die morgenavond ten 8 uur in de groote zaal van 't Bondsgebouw wordt gehouden. Voor de agenda zie men de adver tentie in 't vorig nummer en de verspreide biljetten. lioode Kruis-vergaderirg uitgesteld. De vergadering van de afdeeling Waalwijk van 't Roode Kruis die a.s. Zaterdag in Musis Sacrum zou worden gehouden en waarvoor de nitnoodigingen reeds waren verzon den, wordt vanwege verhindering van den spreker Luitenant-Generaal 1\ J. van Munickrede (zulks in verband met het overlijden van H.M. de Koningin-Moeder) uitgesteld tot naderen oproep. U.K. Kiesvereeniging par. Antonius. In de R. K. Meisjesschool in de BSt. Crispijnstraat werd Maandag avond een veigadering gehouden van leden der R.K. Kiesvereeniging uit de parochie St. Antonius, zulks op initiatief van de parochieele propa gandaclub. De bijeenkomst werd geleid door 3 den heer F. Smolders, voorzitter der prop.club, die in zijn ope ningswoord in het bijzonder ver welkomde den Z.E. heer pastoor n Verhagen en den heer Th. Bakkers, secretaris der R K. Kiesvereeniging. In het kort zette de voorzitter B uiteen de wijzigingen die er in het reglement der Kiesvereeniging ge- bracht zijn. R Daarna was de aanwijzing van «■bi bestuursleden en van een afgevaar digde naar de vergadering van den Staten—kieskring Heusden aan de orde. Daar door de leden geen can- didalen waren gesteld, werden de door het bestuur voorgestelde can- didalen, de heeren J. v. d. Geld en astii van Oudheusden, bij acclamatie aangewezen om voor deze parochie in het bestuur der Kiesvereeniging zitting te nemen. Tot afgevaardigde werd eveneens bij acclamatie benoemd de heer J. v. d. Geld, die deze functie al l inger waarneemt, terwijl tot plaatsvervan gend afgevaardigde werd aangewezen de heer F. Smolders. Nadat deze huishoudelijke punten waren afgewerkt, gaf de voorzitter het woord aan den heer F. Knepflé, die een rede zou houden over I -^Mensch en Maatschappij.» Spr. begon met een enkel woord over het enthousiasme dat den laatsten tijd over de katholieken, en vooral over de jongeren, is vaardig geworden. In groote lijnen schetste hij ver bolgens de grondslagen der ver schillende staatkundige richtingen, telkens, de gebreken daarvan aan- toonende. Daartegenover stelde hij ~^de katholieke maatschappij—leer, die de juiste synthese schept van eenling en gemeenschap. Aan het slot van zijn rede ging spr. dieper in op het verschijnsel der levensverviakking op allerlei terrein, en riep hij de aanwezigen op zich daartegen teweer te stellen door in zichzelf een krachtige per soonlijkheid aan te kweeken. De voorzitter sprak een dank woord. [sen it 5 vin{ AA ens ei ukke elen. Nadat nog eenige leden van de rondvraag hadden gebruik gemaakt, sprak de heer Smolders een slot woord. Daarin wees hij, aan de hand van enkele citaten uit het Vasten mandement der Ned. Bisschoppen, op het groote belang der hand having der eenheid onder dekalho lieken. Ook spoorde hij deaanwe zigen aan tot toetreding tot de propagandaclub. Een geslaagde N.C.R.V.-avond. Uit de verre omgeving kwamen Maandagavond talrijke N.C.R.V. vrienden naar de zaal Musis Sacrum alhier, om daar den »Woord— en Beeldavond» bij te wonen. Per auto, per autobus of zelfs ondanks het slechte weer per fiets, waren zeer velen opgekomen, zoodat Musis reeds even voor het aanvangsuur propvol was. Ds. P. K. Keizer, Geref. predikant te Capelle, opende den avond met psalm 150 1 en met gebed, waarna tlij een welkomstwoord sprak tot de groote schare trouwe N.C.R.V.— luisteraars. Het hoofdnummer van hel rijk gevarieerde programma was wel de propaganda—rede van Dr. J. J. Wallien van Ginneken, lid van het algemeen bestuur der N.C R.V. Z Eerw. wees op den veelzijdigen strijd die er in onze dagen woedt. Op dien strijd op polilick gebied wilde hij dezen avond niet dieper ingaan, doch hij wilde zich er toe bepalen te wijzen op het groote belang van een eigen christelijke radioomroep. De radiogolven dringen tot in bijna elk huis door. Velen zijn dan ook reeds dank zij den Omroep teruggekomen tot Gods Woord. Na aldus het uiterst groote geeste lijke belang van den Christelijken Omroep te hebben in het licht ge steld, moest spi. ook gewagen van de geweldige financieele lasten die op de N.C.R V. drukken. De uit zendingen zijn bovenmate duur, vooral ook door de doorzending naar Oosten West—Indië. Daarom spoorde Z.E. de aanwezigen aan de N.C.R.V. te steunen en te blijven steunen door hun lidmaatschap. Spr. legde er den nadruk op dat men daardoor de vereeniging niet alleen financieel steunt, doch dat men daardoor ook steeds haar macht vergroot, zoodat het bestuur, als het event, bij de regeering moet aankloppen, met recht kan zeggen dat het alle Nederlandsche christe lijke luisteraars achter zich heeft. Tenslotte vroeg Z.E. ook den onmisbaren steun van het gebed. Zooals wij reeds zeiden was het programma zeer gevarieerd. De zangvereeniging «Hallelujah)) gaf onder leiding van den heer J. v. d. Kolk een aantal koorwerken ten beste, die als naar gewoonte zeer verdienstelijk werden gezongen en dan ook een krachtig applaus deden losbreken. Voorts werden eenige films ver toond. O.m. ook die van den laatsten N.C.R.V.—landdag, waaruit duidelijk de massale belangstelling voor dit grootsche gebeuren bleek. Verschil lende bekende persoonlijkheden uit de N.C.R.V. kwamen op hel witte doek. Ook was er een goed geslaagde opname van het huldigingsdefilé in het Amsterdamsche Stadion, ter gelegenheid van het 35jarig regee- ringsjubileum van H.M. Koningin Wilhelmina, waarbij de aanwezigen H.M. zelf haar dankwoord zagen en hoorden spreken. Voorts werd de opening der Staten Generaal door H.M. op het doek gebracht. Na de filmvertooning werd door de geheele zaal staande het «Wil helmus» aangeheven. Nadat de heer I. C. Mortier nog de aandacht gevraagd had vooreen collecte ten bate van zieke luisteraars, die aan den uitgang zou worden gehouden, kreeg Ds. H. Guittart uit Raamsdonksveer gelegenheid tot het uitspreken van zijn slotrede. Z.E. apprecieerde ten zeerste den nalionalen inslag die hij in dezen avond had mogen constateeren. Ook deze spreker wees op het zeer groote belang van den Omroep. Hij gewaagde van een «radio- gemeente», die zich over de kerk muren heen uitstrekt, en de leden der verschillende kerkgenootschap pen vaak nader tot elkaar brengt. Z.E. hoopte dat die eenheid bewaard zou blijven, ook in dezen geweldigen tijd, want als de christelijke Omroep niet op zijn post is zal hij door onchristelijke aethergolven worden verdreven. Spr. verzocht daarna de aanwezigen mee te zingen «Alles wat adem heeft love den Heer» en ging vervolgens voor in gebed. Daarmede was deze mooie en uitstekend geslaagde radioavond gesloten. W.B.C. Biljarllournooi. De sluilingsavond van het WBC- tournooi kenmerkte zich door een overgroote belangstelling. De wed strijd tusschen Volhouden Sprang en de WBC eindigde-4n een over winning voor de thuisclub. De uitslag was als volgt: Commissie voor Schoenen leden prachtige prijzen zijn verbonden, de heeren v. Arendonk, Maas en zoodat het dit jaar wel de moeite Reiner; i waard is een kijkje te nemen. plaatsvervangers de heeren v. d. i SPRANG—CAPELLE (V.m. Sprang). Rhoer, v. d. Hoven en Bloemensaht. De Arja Ml, Th Hëen£kt>rk» ver gaderde Vrijdag j.l. in de zaal van den Chr. Volksbond, onder leiding van dhr. HET THEATER MET DE BESTE FILMS. ALLÉËN ZONDAG 25 MAART te 6 en 8'/, uur MARY BRIAN '34 in Jhr. Mr. F. X. Verheijen 25 jaar Kantonrechter. Op 24 April a.s. zal het 25 jaren v- (1- Ham- j geleden zijn, dat Jhr. mr. Verheijen 1)0 Voorzitter opende de goedbe- werd benoemd tot Kantonrechter te zochtc vergaderig met voorlezing van j Zevenbergen. j 101 en daarna voor in gebed. Jhr. mr. F. X. J. A. Verheijen Direct na voorlezing der notulen kreeg werd benoemd als griffier van het inleider voor dezen avond, de heer j Kantongerecht Zevenbergen op 5 v- H°ek het woord. Aan de orde Maart 1902 en benoemd lot Kanton- j van behandeling was, schets No. 26 Een schitterende show-en revuefilm, rechter aldaar 24 April 1909. De <ler Arja: „Volk en Party". waarin acht bekende schlagerliederen Ondanks het streven der fascistische voorkomen, of half-fascistische partijen, dat partii- r>i i i vorming oen aantasting der volLen- I P1?.?Jsb«preking en voorverkoop Volhouden. A. de Jong H. Maijers W. van Ham J. Maijers J. de Roon C. Hulst 21 73 41 100 72 69 WBC F. Schoelilz F. Slaats M. Slaats G. Pullens P. Danckaert M. de Folter Hoogste serie WBC F. Slaats 34. Hoogste serie Volhouden H. Maijers 17 Gem. WBC 3.27. Gem. Volhouden 2.13. Dc prijsuitreiking van het WBC toürnooi zal plaats hebben Zondag a.s. om 12 uur in de zaal van dhr. A. van Berkel, waarbij bestuur en leden der deelnemende vereenigingen worden uitgenoodigd. Kantonrechter is een zoon van Jhr. A. A. J. M. Verheijen, oud—burge meester van LoonopZand, destijds Notaris te Groningen. Een comité van huldiging heeft zich bereids gevormd, met als voor zitter den heer J. J. van Aken. Delftsche Leerlooierij en Drijf riemen fabriek. Aan het jaarverslag over 1933 der Delftsche Leerlooierij en Drijfrie- menfabriek ontleenen wij het vol gende De stukken wijzen een verlies over 1933 van f 4.587. Ondanks de nog steeds toene mende exportmoeilijkheden bleven de omzetten op het peil van 1932, 1C0 heigeen, de omstandigheden in aan- 100 merking nemende niet onbevredi- '00 gend kan worden genoemd. Ten gevolge van de scherpe concurrentie was het echter niet mogelijk, de producten met een normale winst marge af te zetten. Om tot betere In de hoofdrollen LIANE HAID. OTTO WALLBURG. Een heibeltje. Zaterdagavond meenden een paar Cappelenaren in een café alhier een gezegde van een der bezoekers ver keerd te moeten opnemen en daar voor vergelding te eischen. Een hunner pakte een stoel om op den delinquent z'n hoofd te plaatsen, maar werd daarin verhinderd door een der bedienden, die daarvoor op zijn beurt een oorvijg had te incas- seeren. De beide heeren werden echter direct uit de zaak gewerkt en buiten gekomen school een ervan nog ernsti ger in zijn colere en wilde opnieuw het café binnengaan, thans met een open mes bewapend. De toegang werd de heeren echter belet en daarmee was de zaak uit; alleen liepen zij nog een proces-verbaallje oj). Laat men onze plaats zooveel mogelijk bezoeken, maar laat men evenals wij 'rustig blijven. Loterijvereeniging. In 't Westelijk deel onzer gemeente is een Loterijvereeniging opgericht onder den naam van «Geluksvogels». Tot bestuursleden werden gekozen dc heeren W. Treffers-, voorzitter, H. Bruurmijn, penningmeester en P. Treffers, secretaris. Huizenverkoop te Baardwijk Gisteravond zijn door Notaris A. Schaap in café W. v. Helvoirt te vm. Baardwijk verkocht de onroe rende goederen van de erven van den heer J. van Huiten. Koop 1, het winkelhuis, met werk plaats, erf en tuin, t o. de 15,K. Kerk werd opgehouden. Koop 2, 3 buizen met erf en tuin naast koop- 1, werd verkocht aan den heer C. Leijtens voor f2600.— Koopen 4 en 5, twee dubbele woonhuizen met erf en tuin, werden verkocht aan den heer G. Beijnen voor f7240. Koopen 6 en 7, 2 woningen met erf en tuin aan het Hoogeinde, eveneens aan den heer G. Beijnen, voor f 1870.— Centrale II. L. S. Groep Schoenfabrikanten. De Groepscommissie der Groep Schoenfabrikanten der CentialeH.L. S. vergaderde Maandag te Tilburg. Een vijftal bindende besluiten werden genomen nl. inzake: Vaststelling van minimum-winkel verkoopprijzen levering van schoenen uitsluitend aan aangesloten winkeliers uitverkoopen verbod van aanneming van zegels van zegelkantoren, aanbieding van kortingen en geven van geschenken verhaal omzetbelasting. Benoemd werden de contact commissies, die met de regeering overleg zullen plegen. Deze commis sies zijn als volgt geformeerd: Commissie voor Overleder: leden de heeren Mannaerts, Roosen en Spapens plaatsvervangers de heeren Kuypers, Vesters en Raming. Commissie voor Sandalen leden de heeren Lub, Kerst en Stibbe plaatsvervanger de heer Roosen. Commissie voor leder (algemeen) leden de heeren v. Bommel en de beid was, zette inl. duidelijk uiteen, waarom de A. R. Partij voor partij organisatie is. Onze groote A. 15. sctaatsman Groen van Prinsterer heeft er dan ook zijn groote strijd voor ge streden in de toenmalige Staten-Gene- raal, tegenover de „conservatieve" Thorbecke, van Rain van Tsselt e.a. Het recht en de noodzakelijkheid van partijvorming besprak inl. vooral naar aanleiding van de volgende punten. Ie. Elke geestelijke ontwikkeling voert tot verschil van beginsel. 2e. Wie een beginsel als waarheid aanvaardt, strijdt ervoor. 3e. Hij zoekt gelijkgezinden, tot ge meenschappelijk verdedigen en ver breiden van die beginselen, d.i. partij organisatie. dagelijks bij Fa. WED. TH. C. PULLES Telefoon 116 Sigarenmagazijn mi tumtum in ii in n innam in de Kom is te werk gesteld Mej. J. Oerlemans, eertijds onderwijzeres aan de O. L. school in de Nieuwstraat. De (postduivenvereniging „De Luchtvaart" houdt a.s. Zaterdag 24 de- zerdes avonds 7 uur in liet café van Mej. Wed. A. v. d. Haart, aan de Nieu- wevaart een algemeene ledenvergade ring ter bespreking van het vliegpro- gramma en het houden van een oefen- vlucht. \y De nieuwe lidmaten der Ned. Herv. gemeente te dezer plaatse zullen a.s. Zondagmorgen in den ochtenddienst in Dit alles echter onder deze voorwaar- de Ned. Herv. Kerk door Ds. Cuperus, dat t beginsel, werkelijk een begin- na deze week hun belijdenis gedaan t^ IUXOR BIOSCOOP. VRIJDAG 8 UUR ZATERDAG en ZONDAG de sel is. Rij de bespreking kwamen vooral ter sprake, het verschil tusschen de C. H. Unie en de A. R. Partij. Of de een heid van beginsel niet inhoudt, ver eeniging, inplaats van zooals nu, schei ding. Verder kwam ter behandeling de vraag of alle partijen recht van be staan hadden. Hoeveel partijen Groen v. Prinsterer onderscheidde. Na dc mooie bespreking werd de vol- i resultaten le geraken zullen de I verhoudingen in de lederbranche, belangrijk ten gunste van de pro- jducenten moeten worden gewijzigd. iWij hopen, dat de organisatie, Centrale Vereeniging ter behartiging gendè vergadering vastgesteld op Vrij- Niemand verzuime dit schitte rend filmwerk. Wederom het beste wat deze week in Waal wijk vertoond wordt. 51692 van de belangen van de Huiden-, Leder-, Schoenen- en aanverwante branches, welke in 1933 o m. met dit doel is opgericht, een verbetering zal bewerken. De hierboven gemaakte opmer kingen gelden mede voor de onder nemingen, waarbij wij zijn geïnte resseerd. dag 20 April, waar ingeleid zal wor den: „De R. Katholieke Staatspartij", schets no. 30. Na de rondvraag sloot de voorzitter de vergadering en eindigde Ds. Hagen met gebed. Naar wij vernemen zal de arbeid der Ned. Herv. Zondagschoolvereeni- ging „Jachin" weer hervat worden en Op de vaste activa werd dit jaar hebben zich als leiders(leidster) aan niet afgeschreven. De omstandig heden maken het niet mogelijk een meening uit te spreken over de te verwachten resultaten van het loo- pende boekjaar. dit werk verbonden de heeren J. v. d. Schans-de Rooij, Corns. Nieuwenhuij- zen en H. Ros en Mej. W. Nieuwen- huijzen-Barbier. Ook zal deze in het vervolg weer gesplitst worden in groote belijdeni: hebben, bevestigd worden. Bij 't draaien met de auto reed j.l. Maandagmorgen een reiziger uit Bre da, die op de Nieuwevaart bij den win kelier K. geweest was, tegen het rij wiel van den harmonicaspeler L., die zijn fiets even tegen de heining voor de woning van den landbouwer v. A. had geplaatst. Het rijwiel werd in elkaar gedrukt en de bestuurder van de auto reed, of er niets gebeurd was, verder. De zaak is in onderzoel< bij de politie. De Jeugd-club der plaatselijke afdeeling va nden Chr. Fabrieks- en Transportarbeidersbond kwam Don derdagavond in liet gebouw voor Chr. Belangen aan het Bruggetje, onder lei ding van den plaatselijken jeugdleider in vergadering bijeen. LX Naar: 51695 Fa. P. T. BIERLAAGH-VAN DER HEIJDEN DRUNEN. Het kind van A. Berens verwondde zich Zondag j.l. door het vallen tegen de kachel zoo ernstig aan het hoofd, dat men haar onder ge- neeskundige behandeling moest stellen. Dr. Akkermans legde een verband. De serie-wedstrijden die geduren de de wintermaanden tusschen de biljart clubs B.J.C. alhier en E B C. uit Elshout gehouden werden, zullen gesloten worden met een prijs-wed- strijd. Deze week gaat B J C. hiervoor met een zestal naar Elshout. De eind- wedstrijd zal alhier worden gespeel^/ Zondag hadden alhier de vol gende voetbalwedstrijden plaats: De Sporters I alhier wonnen van Geel-Zwart uit 's Bosch met 10 4. V J C. I won van T O P. II beiden alhier met 1—0. De Sporters III wc(ny nen van V.J C II met 71 DRUNEN. Met ingang van gisteren is benoemd tot pastoor te Uden de heer A. J. M. Goosen, kapelaan te Boxtel. De nieuwbenoemde pastoor is in 1889 te 's Bosch geboren. Hij werd in 1914 tot priester gewijd en was achtereenvolgens werkzaam als kape laan te Haps, Drunen en Boxtel. DRUNEN. Met Paschen zal alhier een groote tentoonstelling worden gehouden in de zaal bij de Eerw. Broeders van de huisvlijtschool; en kleine Zondagschool. Door het teveel links nemen van den gevaarlijken bocht hij de smidse alhier door den bestuurder der auto van v. B. uit Kaatsheuvel, werd de wielrijder W. v. d. H. aangereden, v. d. H. bracht het er met den schrik af; zijn rijwiel werd bijna gehqel vernield. CAPELLE. In het Stationskoffiehuis van den heer L. F. v. Dongen alhier hield de Coöp. Verbruikersvereeniging „Ons Belang" j.l. Donderdagavond een algemeene ledenvergadering, /slechts matig bezocht was. Na een kort openingswoord van den voorzitter, den heer H. Boer, waarbij deze de aanwezigen welkom heette, bracht de secretaris-penningmeester, de heer Adr. Blom, een keurig ver zorgd verslag uit omtrent den toestand der vereeniging, waaruit bleek dat deze zich in een voortdurenden bloei mag verheugen en dat de Coöp. bak kerij goed rendeert. Besloten werd na De samenkomst werd door den lei der op gebruikelijke wijze geopend en een kort openingswoord gesproken. Wegens afwezigheid van den secretaris welke verhinderd was, werden de no tulen tot een volgende vergadering aangehouden. Door het lid D. Haver- hals werd een onderwerp ingeleid, ge titeld: „De waardeering van den Ar beid", waarin inleider duidelijk uit liet komen, dat ook de arbeider 'n Beeld drager Gods is. Op dit leerzame referaat volgde een geanimeerde bespreking. (Door een tweetal leden werden nog eenige voor drachten ten gehoore gebracht. I Besloten werd de volgende vergade- ring ,te [houden op Donderdag 5 April I a.s.; alsdan zal het lid Ant. van Vuu- ren een onderwerp inleiden, j Het lid A. van Oversteeg bepleitte de i wenschelijkheid van een volledig ver slag der vergaderingen in het Jonge renblad en plaatselijke pers „De Echo van het Zuiden". De leider zegt met dezen wensch zooveel mogelijk rekening te zullen houden. Na 'n woord van dank voor de opkomst volgt slui ting met dankzegging. [Zaterdagmiddag werd mej. R.V. alhier zoodanig aangereden, dat zij een bloedstorting opliep, zoo/lat genees kundige hulp van Dr. R. moest wor den ingeroepen. 8 Bij gehouden aanbesteding is het bouwen van een woon- en winkel huis voor rekening van den heer M. Rijken, alhier, opgedragen aan A. Wil- lemse te Sprang. De arbeider T. M., werkzaam op de schoenfabriek der firma Kerst Oerlemans alhier, geraakte Zaterdag morgen met een zijner vingers tusschen de af lapmachine. WASPIK. De Christelijke Gemengde Zangvereeniging .Oefening kweekt Kunst" gaf j.l Zaterdag een druk be- zochte uitvoering in een lokaal der vooimalige openbare lagere school. Na het gemeenschappelijk gezang werd het woord van welkom gespro kendoor den Voorzitter den Heer J. Dubbelman. Onder leiding van den Directeur, den heer van der Kolk uit Besoyen werden de verschillende zangnummers op voortreffelijke wijze uitgevoerd.- De solo's gezongen door Mevr. van der Kolk en Mej van der Wiel oogstten veel bijval, Ook de welke voordrachten vielen zeer in den smaak. O K.K. heeft den aanwezigen een ge; notvolle avond verschaft. De premiekeuring voor sprint- stieren zal voor deze gemeente wor den gehouden te Waalwijk °P de° 9en April a.s. des voormiddag9 19 12 uur. RAAMSDONKSVEER. I" vel.' band met het overlijden van H> Koningin Emma zal in de ne - Kerk op 't Veer Woensdagavond H half acht een «Rouwdienst» verschillende afschrijvingen op diverse eigendommen als bakkerij met woon- om huis en inventaris, etc., aan alle brood-worden gehouden. verbruikers 5 dividend uit te keeren. RAAMSDONKSVEER 1» Maart. De omzet over het afgeloopert jaar bleek ongeveer 10 hooger te zijn dan over het boekjaar 1932. Te ongeveer 9 uur sloot de voorzit- Julianalaan geopend worden. Uee ter deze vergadering, waarbij hij de j wedstriid het Wapen van KaamsdonK hoop uitsprak, dat de Coöp. bakkerij, tegen S.V.W I, waarmee het terrein doordat zij steeds le klasse grondstof- 1 geopend zou worden is niet goed in- KAAMSUUNKövc.^ -■- Zooals we vorige week mededee zou Zaterdag j 1. het V°el,!?allerre!° van de Vereeniging O.E V.O- aan Wijs; J Broeders van len verwerkt, alsmede door het feit, gezet Nog vóór den wedstrijd zou aan plaatsvervangers de heeren Hatiff alsdan Mpkip(ï dat de thans geldende broodprijzen vangen kwam de speler van het Wa en Leijten. Commissie voor Zoolleer: leden de heeren Biesels en v. tl. Heijden plaatsvervangers de heeren Schoen - makers en Smits. vervaardigd door Jongens en Meines k„™™r- enz. enz. Hieraan is ook tevens een loterij verbonden, waaraan voor maakte. Als volontair aan de O. L. school pen van Raamsdonk, Adriaan van lersel. oud 27 jaren, met zijn schou- der op zoodanige manier in aanra king met een ander speler, dat hij Ie Echo van het Zuiden. TWEEDE BLAD. IIIIIIIIIIIIIIIIIIISIIIIIIIIIIIMH 376 100 100 573

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 5