Om het Russische spoor wegtransport. Uit Charkof wordt gemeld, dat de Gepeoe aldaar 24 hooge ambtenaren van het Volkscommissariaat voor Verkeerswezen heeft gearresteerd, die het gebrek aan rollend materieel hebben uitgebnit om tegen hooge steekgelden wagons beschikbaar te stellen. Te Odessa, Charkof en in andere steden zijn wegens omkooperij en sabotage omstreeks 400 ambtenaren gearresteerd. Naar uit Moskou via Reval wordt gemeld, heeft de rechtbank opnieuw drie spoorwegbeambten wegens gro ve nalatigheid in den dienst ter dood veroordeeld. De Paus ontuangt de Wereldpers. De H. Vader ontving Maandag middag in bijzondere audiëntie 80 leden van de vereeniging der builen- landsche per$ te Rome, welke teza men 5000 bladen vertegenwoordigen. De H. Vader wilde de journa listen in het bijzonder danken voor hun belangstelling en steun tijdens het Heilig Jaar, want, zoo zeide Zijne Heiligheid, indien dit zoo'n schoonen en sterken weerklank in de wereld gevonden heeft, dan is dit niet in het minst aan de ijverige medewerking van de buitenlandsche correspondenten te Rome te danken. De H. Vader deed daarna op de persvertegenwoordigers een beroep, om mede te werken aan de. ver breiding van de waarheid, gerech tigheid en vrede onder de volkeren. Tenslotte zeide Zijne Heiligheid aan allen Zijn zegen te willen geven. Dit is de eerste maal dat een Paus aan de vertegenwoordigers der bui tenlandsche bladen te Rome een audiëntie verleend heeft. De Ontwapeningsbesprekingen. Te Parijs had Henderson, de voorzitter der Ontwapeningsconfe rentie, een onderhoud met minister Barthou, en naar men zegt zijn daardoor Engeland en Frankrijk weer wat nader tot elkaar gebracht. De Engelsche bladen zijn, na de Fransche nota aan Engeland, weer optimistisch gestemd ten opzichte der voortzetting der Ontwapenings conferentie. De overkomst van gezant Pon^et van Berlijn naar Parijs wordt be schouwd als een voorleeken van FranschDuitsche besprekingen. TeGenèvezijn gunstige perspectieven. Internationale oplichters. Te Londen en Warschau is een internationale oplichtersbende ont dekt, die reeds voor meer dan 59.090 pond valsche effecten had weten te plaatsen. Amerikaansche vlootmanoeuvres. Deze week begonnen de Ameri kaansche vlootmanoeuvres. waaraan behalve 100 schepen, 300 vliegtuigen deelnemen. De manoeuvres duren 30 dagen. Trein ontspoord. In Braziiië is een trein van een helling gestort, waardoor 9 menschen werden gedood. Bloedige botsingen tusschen fascisten en communisten. Zondagmiddag hebben zich te Brussel ernstige relletjes voorgedaan tusschen leden van de Légion Na tionale en jonge communisten, waar bij verscheidene personen zware verwondingen hebben opgeloopen. Een fascist in uniform werd door een troep communisten aangevallen. Hij maakte gebruik van een dolk en trof een der communisten inden buik. De communist blijkt in den afgeloopen nacht in het ziekenhuis te zijn overleden. De politie dreef de aanvallers met den gummistok op de vlucht. Later op den middag, toen de fascistische bijeenkomst ten einde liep, werd op verscheidene plaatsen weer gevochten. Voor negen ge wonde communisten moest genees kundige hulp worden ingeroepen. Baldur v. Schirach tegen de katholieke jeugd. Ter gelegenheid van de opening van een drijvende jeugdherberg te Hamburg, heeft de rijksleider voor de jeugd, Baldur v. Schirach, een toespraak gehouden, waarin hij zeide, dat de Hitlerjeugd, die 80 pet. van de Duitsche arbeidersjeugd in haar rijen heeft, trotsch is, dat zij »Bond van Duitsche arbeidersjeugd» is. Er zijn evenwel nog kleine jeugdgroepen, die voor zich aan spraak willen maken op bizondere rechten, er is nog een blok van confessioneele jeugd, dat beweert dit bizondere recht noodig te hebben voor de vervulling van haar bizon dere taak. Wij bestrijden dat, aldus spr. Wij erkennen geen bizonder recht, in het jonge Duitschland bestaat slechts één recht, het recht van den staat. 3000 politieke gevangenen in Oostenrijk. «y® In de diverse concentratiekampen van Oostenrijk bevinden zich on het oogenblik 750 nationaal socialisten en 114 sociaal.democraten. Verder zijn 2000 k 2500 sociaal democraten in gevangenissen gedetineerd. Tegen 't Heidendom. Ook de bisschop van Trier heeft een herderlijk schrijven uitgevaar digd, gericht legen het moderne Duitsche heidendom. «Steeds meercr, aldus de bisschop, «wagen het vertegenwoordigers van een moderne heidensche wereldbe schouwing de geloovigen te na te komen. Zij prediken een godsdienst van het ras en het bloed, die in onoverbrugbare tegenstelling staat tot de geloofsleer onzer H. Kerk, ja tot de grondwaarheden van het Christendom en die de verleiding tot het nieuwe heidendom en tot afval van Christus tot gevolg heeit« Het herderlijk schrijven herhaalt dan de bekende veroordeeling van het nieuwe heidendom door den aartsbisschop van Keulen. De Kerkenstrijd in Duitschland. De «Neue Züricher Ztg.« publi ceert een zeer sensationeel bericht over den strijd in de evangelische kerk van Duitschland. De Berlijnsche correspondent van het Zürichsch orgaan, wiens inlich tingen de reputatie hebben, zéér betrouwbaar te zijn, meent te weten, «dat zes honderd protestantsche predikanten, namens hun gemeenten, een verzoek ten Vaticane hebben ingediend, om een massa-terugkeer van de Duitsche protestanten in de Katholieke Kerk voor te bereiden«. BINNENLAND. De vA.V.R.O.» in 1933. Aan het jaarverslag der A.V.R.O. 'over 1933 ontleenen wij het vol gende De «Radio Bode» had op 1 Jan. 1934 een nuttige oplaag van 260.U00 exemplaren per week. De baten, die de exploitatie van de «Radio Bode» in 1933 afwierp, stegen tot een record—bedrag. Niet minder dan f 690.000 kwam aan de kas van het Omroepbedrijf ten goede. Het geraamde bedrijfs—overschot voor 1933, n.l. 209.000 gulden, werd daardoor werkelijk f532 500. Voor 1934 worden de perspectie ven niet ongunstig genoemd. De Luistervinken stortten in de eerste drie maanden van 1934 reeds f 350.000 aan contributie. De beschikbare direct mobiliseer- bare middilen beliepen op 31 Dec. 1933 een bedrag, Rroot f2.331.485.29 (vorig jaar f 1.707.281.96). Aan de Omroepprogramma's werd ten koste gelegd een som van t 659.460.27. De «Radio Bode» als zelfstandige exploitatie verleende aan den^ om roep een subsidie, groot f288.378 45. Het totaal aantal leden is belang rijk gestegen; het is n.l. van 174.682 in 1932 gekomen op 200.258, alzoo een vermeedering van ruim 25.000. Herziening van den werkloozensteun Naar wij vernemen, heeft de mi nister van sociale zaken de colleges van B. en W. van de vier groote gemeenten uitgenoodigd tot een con ferentie met de betrokken wethou ders over het vraagstuk van her ziening van de steunregeling, in ver band met den financieelen toestand van Rijk en gemeenten. Ontwikkeling en ontspanning van werkloozen Bij de behandeling van de begroo ting van het departement van sociale zaken bij de StatenGeneraal werd er de aandacht van den minister van sociale zaken op gevestigd, dat het bedrag van f 200.000 dat voor 1934 was uitgetrokken voorontwik keling en ontspanning van werk loozen, naar alle waarschijnlijkheid niet voldoende zou zijn om de ge meentebesturen in staat te stellen, het noodige op dit gebied te ver richten. Wij vernemen thans, dat nu het departement van sociale zaken een inzicht heeft gekregen in heigeen de gemeentebesturen in 1934 ten be hoeve van ontwikkeling en ontspan ning van werkloozen zullen noodig hebben, het in het voornemen van den minister van sociale zaken ligt, zeer binnenkort verhooging van den post met f 250.000 aan te vragen, zoodat op het desbetreffende artikel f 450.000 beschikbaar zal zijn. De aanvragen van de gemeente besturen zullen thans spoedig wor den afgehandeld. Voor veilig verkeer. De K.N.A.C., die onvermoeid den strijd voert voor een veilig verkeer immers de beste propaganda voor de automobielspnrt gaat het land rondreizen met de z.g. Veiligheids laan, de rij instrumenten, die de voor de veiligheid essentiëele onder deden van den auto toetsen. Men herinnert zich, dat deze instelling, te 's-Gravenhage verleden jaar voor de eerste maal in werking gebracht, een volledig succes is geworden. Thans zullen ook automobilisten in andere plaatsen hun wagens aan de proef kunnen onderwerpen. Amsterdam heeft dit jaar de primeur. Er zijn zeven z.g. teststations opge richt. Achtereenvolgens worden de stads- en koplampen, nummerlicht en stoplamp gecontroleerd. Daarna worden de ruitenwisscher, richting wijzer, stuurspeling, rempedaal en handrem gelest, dan het sporen van de voorwielen en tenslotte de remmen, banden, signalen. Alles wordt nog eens nagekeken alvorens aan den eigenaar van een goedge- keurden auto de wimpel wordt uit gereikt. Auto's die op een bepaald onderdeel zijn afgekeurd, kunnen na herstel worden herkeurd. Witboek over de muiterij. In zijn memorie van antwoord aan de Eerste Kamer over de In dische begrooting kondigt dr. Colijn de aanstaande verschijning aan van een «Witboek», dat een uitvoerig en volledig overzicht zal bevatten van de muiterij op «De Zeven Pro vinciën». Aan het verzoek tot het overleggen der processtukken uit die zaak, kan de minister niet voldoen. Congres van R.K. Raadsleden. Zooals wij reeds meldden, worden jaarvergadering en congres van de Federatie van Bonden en Centrales van R K. Raadsleden in Nederland dit jaar gehouden op Zaterdag 2 en Zondag 3 Juni a.s. te Rotterdam. Voor het congres zal worden be handeld het onderwerpDe Burge meester, het College en de Raad, in hun onderlinge verhouding. Hierover zullen prae—adviezen worden uitgebracht door Mr. D. F. Pont, burgemeester van Hillegom, die meer in het bijzonder het college van B. en W. naar voren zal halen. Mr. R. Schoepp, lid van den Ge meenteraad van Grave, en voorzitter van de Vereeniging van R.K. Ge meenteraadsleden voor Grave en omstreken, die meer in het bijzonder zal behandelen de posiiie van den burgemeester tot het Collegeenden Raad en Mr. C. Ch. van Haren, leider van het adviesbureau voor Gemeente politiek der -R.K. Staatspartij en secretaris der Federatie, die den na druk zal leggen op den Raad. SPORT. VOETBALSPORT. Nederland slaat Ierland met 52. Wat de grootste chauvinist moeilijk had kunnen denken, is Zondagmiddag in het Amsterdamschc Stadion geschied Nederland heeft het Iersche Prof.-elftal met liefst 52 geslagen. Dat is een pres tatie, die in de voetbalgeschiedenis van ons land een speciale vermelding zal blijven verdienen, vooral daar door deze overwinning de afvaardiging der Oranje- ploeg naar Italië verzekerd is. Na den supervorm, waarin het Neder- landsche elftal voor enkele weken de Belgen heeft afgestraft, vreesden we voor een lichte desillusie. Zoo goed als tegen de Belgen zou het immers toch onmoge lijk meer kunnen vlotten. En even heeft het er Zondag ook uit gezien alsof dit pessimisme gerechtvaar digd was. Dat was in de eerste periode na de rust, toen de Ieren een 21 voor sprong hadden. Toen kwam er echter weer nieuwe bezieling in de Nederland- sche ploeg. Hel enthousiasme, gepaard aan een goede techniek, overspeelde het geraffineerde spel der bezoekers totaal. En de Hollandsche aanvallers wisten weer van doortasten: niet minder dan vier schitterende doelpunten werden in betrekkelijk korten tijd gescoord. De overwinning was voor Nederland, al moge zij eenigszins geflatteerd zijn, dub bel en dwars verdiend. Van onze spelers had doelman van Male een slechte dag. Hy maakte op tijd een blunder en ook voor beide doelpun ten ging hij niet geheel vrij uit, zeker niet voor het laatste. Het was dan ook maar goed, dat de lange Rotterdammer een paar knapen van backs voor hem had. Weber en v. Run waren in prima vorm en zaten de Ieren geweldig op hun huid, zoodat er voor dezen bijna geen doorkom men aan was. De middenlinie heeft vooral in het laatste deel van den wedstrijd een bewonderenswaardig spel gespeeld. Ook Andriessen, die nogal eens aan inzinkingen lijdt, was dezen middag in topvorm. Pellikaan en v. Heel verdienen slechts lof. De voorhoede had het tegen de sterke Iersche verdediging lang niet gemakke lijk. Bakhuys was weer de allesbeheer- schende ziel, zijn spel was af. Smit was in nog grootscheren vorm als tegen Bel gië en ook de overige drie bliezen hun partij weer uitstekend. Bij de Ieren waren het de verdedigers de buitenspelers en de beroemde mid denvoor Moore, die speciaal opvielen. Keeper Foley heeft tal van malen prachtsafes verricht on de vijnige scho ten der Hollanders. Van de backs was vooral Gaskins uitstekend. Ook Chatton in de middenlinie speelde zeer goed. Over het verloop van het spel het vol gende: De eerste helft verstreek onder een angstige panning. De aanvallen van Ne derland waren gevaarlijker dan die der tegenstanders. Er waren voor de rust nog slechts enkele minuten te spelen, toen Nederland de leiding nam. Wels gaf een fraaie voorzet, die Smit met een pheno- menalc kopbal wist te benutten. Het ge juich der 40.000 toeschouwers brak los, en hel verstomde pas, toen v. Male in de allerlaatste seconde der eerste helft een schuiver van Squires liet schieten. Na de rust zetten de Ieren een offen sief in en dit leidde hen tot succes, dank zij de medewerking van v. Male, die den hal te lang in zijn handen hield en met hebben en houden door Moore over de lijn werd geknikkerd. Dit doelpunt was voor de Hollanders een aanleiding om de zaken met nog grooteren ernst te gaan aanpakken. Onze voorhoede nam het spel geheel in han den en zette een serie heel gevaarlijke aanvallen in. Na tal van „narrow esca pes" der Ieren stormden Mynders Vente en Bakhuys in fraaie combinatie op het tioel af, Bakhuys zag zyn kans scnoon, en loste een schuiver die doel trof. Onder ontzettende spanning gingen de minuten voorbij, tot 12 minuten voor het einde het groote moment kwam dat Ne derland opnieuw de leiding nam. Uit 'n voorzet van.Wels werd de bal tegen den paal getrapt, waarna Bakhuys klaar stond om in te koppen. En vijf minuten later maakte Vente de overwinning tot een voldongen feit door nummer 4 in te knallen. Nauwelijks was dit doelpunt koud of Smit had, om alle onzekerheid uit te bannen, voor het 5e en laatste punt gezorgd. Kort daarop werd onder onbeschrijfe lijk gejuich het einde aangekondigd van dezen emotioneelen en voor Nederland glorieuzen kamp. De stand is nu Nederland 1 1 0 0 52 2 België 10 10 4—4 1 Ierland 2—0 1 1 6—9 1 De wedstrijd BelgiëNederland zal nu moeten heslissen of België ofwel Ierland met Nederland naar de eindronde om 't kampioenschap zal gaan. WAALWIJK. W. S. C. A..s. Zondag W.S.C.Tegelen. In tegenstelling met het oorspronkelijk vastgestelde program zal WSC Zondag bezoek ontvangen van de aspirant-kam pioenen der afdeeling: Tegelen. Voor heide clubs wordt dit een uiterst belangrijke wedstrijd. Tegelen heeft de punten noodig om haar mooie kans niet te verliezen, en voor WSC is de ontmoe ting als het ware de laatste stroohalm, waaraan de zwarthemden zich, in de moeilijke positie, waarin zij zijn komen te verkeeren, krampachtig zullen vast klampen. Zoo staal ons Zondag- dus een wed strijd van meer dan gewone spanning te wachten. R. W. B. J.l. Zondag zijn weer 3 elftallen van RWB in het strijdperk geweest. Het 2e elftal tegen Baardwijk 2 onder leiding van scheidsrechter Meulensteen en won aldaar met 52. RWB 4 bracht het er minder goed af bij WSC 4 en verloor met 50. Ook moest R.W.B. 3 in Olympia, Vlij men haar meerdere erkennen door met 5—1 het onderspit te delven. De algemcene ledenvergadering is thans vastgesteld op Maandag 23 April c.k., des avonds'half 8 in het clublokaal. Agenda vermeldt Opening; Notulen; Ingekomen stuk ken;-Jaarverslag Secretaris en Penning meester; Bestuursverkiezing, enz., enz. Candidatenlijsten, onderteekend door 10 leden plus de candidaten zelf, kunnen tot en met 16 April bij den Secretaris worden ingediend. R.K.V.V H.V.V. Huldigingswedstrijd HVVHEC. Onder ideaal voetbalweer had j.l. Zon dag bovenvermelde wedstrijd plaats, die voor HVV een groot succes is geworden. Voor den aanvang van den wedstrijd bood de Voorzitter van HEC, de heer C. Dekkers, een prachtige bloemenmand aan, waarvoor de Voorzitter van HVV, de heer C. Beerens, een hartelijk woord van dank bracht. Daarna feliciteerde de Z.Eerw. Heer Pastoor Verhagen HVV met het behaalde kampioenschap, waarna de kampioens- ploeg werd gefotografeerd en de wed strijd aanving. Voor de rust toonde HVV zich de meer dere en wist dit uit te drukken door een 4-tal doelpunten, waartegen IIEC maar tweemaal wist te doelpunten. Na de hervatting werd HVV op eigen helft teruggedreven en kwam de HEC- ploeg er geleidelijk beter in, doch de achterhoede van HVV bleef safe, zoodat HEC eerst 10 minuten voor het einde haar 3e doelpunt wist te scoren. Met 43 kwam het einde van dezen zeer sportief gespeelden wedstrijd. HVV 2 speelde om 12 uur tegen Blauw wit uit St. Joachimsmoer en won liefst met 130, zoodat het voor HVV 'n ware succesdag was. DUSSEN. R.K.V.V. DUSSENSCHE BOYS. Zondag speelden de elftallen der Boys met wisselende successen. Het le elftal Iced in Waspik een gevoelige doch ver diende nederlaag. De uitslag is evenwel zeer geflatteerd, 31 in het voordeel der WSC-ers had de verhouding heter weer gegeven. Het Boys-bestuur zou er zeker niet kwaad aan doen, om eens een geduchte training op haar leden toe te passen, daar er diverse goede krachten onder schuilen, Wiens spel in dit milieu niet tot uiting komt. Het 2e elftal deed zooals van hen werd verwacht en stuurde Hercules met den kous op den kop naar huis. Het 3e elftal was bang voor een malsche regenbui en stuurde de poes naar WSC III. Hieronder volgt een kort verslag van het verloop der wedstrijden. W.S.C. 1—DUSS. BOYS 1. Direct na den aanvang een snelle WSC- aanval, waaruit de Waspik-midvoor over schiet. Dan trekken de Boys ten aanval doch stranden op de hechte WSC-verde- diging. Na eenigen tijd op het midden- veld te hebben gestreden maakt WSC in een snelle aanval 10. De Boys worden teruggedrongen en WSC neemt het spel in handen. Bij een ver schot maakt de Dussensche doelman een blunder en het is 2—0. Toch blijven de Boys-aanvallen niet van gevaar ontbloot en maakt de WSC-doelman enkele benauwde oogen- blikken mee. Nog voor de rust maakt Waspik 30. Na de hervatting komt de Boys-mid denlinie er beter in, doch het samenspel der voorhoede is van dien aard, dat geen succes kan volgen. De linkshalf der WSC-ers plaatst dan, na 'n algemeenen aanval, met een keihard schot prachtig ju. Ondanks dezen achterstand blyven de Boys-lui hard doorwerken, maar geen succes volgt. WSC voert den stond op tot 60, waarmee liet einde komt. De rechtshalf der Boys was wederom de bes te speler van het veld, maar zijn fraai aangegeven ballen werden niet benut. Gedurende den geheelen wedstrijd heb ben de jeugdige Boys-lui hun overgroote meerderheid duidelijk gedemonstreerd. Dat het niet meer dan 20 werd, moet aan het slechte schieten worden geweten, v. Dortmond zorgde voor de beide pun ten. Het samenspel werd in dezen wed strijd voldoende toegepast. MOTORSPORT. Brabant-Grensrit. Vrijdag en Zaterdag heeft vanuit Til burg een Brabant-grensrit plaats gehad, waaraan 75 personen deelnamen. De rit werd vorig jaar gewonnen door den heer Ed. Lepelaars, Tilburg met Opel. De rou te liep thans over een lengte van 725 K.M. langs de grenzen dezer provincie. Dc uitslagen zijn als volgt: Auto'sj 1 M. Brouwer, Ginneken, Che vrolet 27 strafpunten; 2 A. Couwenberg, Tilburg, Ford 45 punt.; 3 A. van der Vliet, Tilburg, Chevrolet 52 p.; 4 E. Mut- saerts, Tilburg. Ford 53 p.; 5 dr. A. Weys, Leiden, Ford 66 pnt. Motoren: I C. Ermes, Dongen, TWN 67 p.; 2 J. Snijder van Wissekerke, Voor burg, Coventry Aegle 110 p.; 3 L. de Graaf, Heerlen, Rally 136 p.; 4 J. Rom- pelman, Volcette 137 p. Teams: 1 Studebaker H. van der Heij den, W. Krauf en Grietsma 225 p.; 2 Che vroletG. Ager Jr., W. van Doorne en F. van den Assem 381 p.; 3 Ford: E. Mut- saerts, A. van Strien en Th. Knegtel 408 punten. WIELRENNEN. Waalivijksche Wielerbaan. Wij namen dezer dagen eens een kijkje op de nieuwe Waalwijksche Wielerbaan, die thans, op enkele bijkomende werk zaamheden na, is gereed gekomen. De baan ziet er uitstekend uit en maakt, uoordat het rijvlak aanmerkelijk verbreed is, een veel ruimeren indruk als vroeger. De bochten zijn ook beduidend hooger gelegd. Aan de buitenzijde is de baan geheel omgeven door een houten afzetting, waarop reclames zullen worden aange bracht. Op de baan zelf moeten nog de lijnen en nummerteckens worden aange bracht, daarna zal zij voor het gebruik gc-reed zijn. De Zwaluwen zullen haar Zondag al vast inrijden met een onder linge krachtmeting en op 22 April volgt, zooals gemeld, de officieele opening. Men is thans nog bezig met het egali- seeren van het middenterrein, waardoor het geheel een heter „oog" begint te krijgen. Waalwijk heeft thans een wielerbaan, waarop het trotsch mag gaan en waarom vele wielerclubs „De Zwaluwen" zullen benijden. W.W.C. „De Zwaluwen" De W.W.C. „Dc Zwaluwen" houdt a.s. Zondag haar eerste wedstrijd op de nieu we cementen baan en wel om het club kampioenschap Hieraan nemen alle ren ners der W.W.C. deel, o.a.A. Slaats, de Moor, van Geenen, G. van Boxtel, Dolle- kens, Kamp, enz., die allen hun uiterste best zullen doen om op de nieuwe baan succes te behalen. Het programma vermeldt: koppel-, eigen kracht-, achtervolging- en sprint wedstrijden. Liefhebbers mogen niet verzuimen de zen eersten wedstrijd op de keurige baan by te wonen. DUIVENSPORT. WAALWIJK. De Postduivcnvereeniging „Ons Genoe gen" hield Zondag j.l. een wedvlucht vanuit Lier. De prijzen werden behaald als volgt: 1, 8, 12 P. van Beijnen; 2, 3, 5, 7 C. J. Hamers; 4, 9, 10. 11. 13, 15, 17, 18 Jac. \an Engelen; 6 M. Vugts; 14, 16,.19, 20 Th. van Vugt; le overduif M. Vugts. A.s. Vrijdag inkorven voor Vilvoorde van 68.30 uur, in café Jac. v. Engelen. DRUNEN. Zondag hield de postduivcnvereeniging ,-De Postduif", gevestigd in café A. van der Geld een wedvlucht vanuit Lier. Afstand 75 K.M. De prijzen werden be haald als volgt: 1, 8 P. ,Maas; 2, 5, 11, 14, 17, 20. 21, 24 Gebr. van Ravensteyn; 3, 9, 22, 23 P. v. Dommelen-Veltman4 A. van Son; 6 P. Willemse; 7, 15 M. vari Sluisveld; 10, 12, 16, 18, 19 Ravensteijn-Pulles; 13 A. van den Hoven. Speciaal M. van Sluisveld. Eerste Koningspoule: P. Willemse. Zondag a.s. wedvlucht vanuit Mons. Afstand 156 K.M. Inkorven Vrijdagavond van 78 uur. BURGERLIJKE STAND. SPRANG—CAPELLE. Over de maand Maart 1934. Geboren Johannes Leendert zv M. C. Wervers en P. de Haan. Albert zv T. van Zeist en II. de Haan. Cornelis zv A. Snyders en J. van Beek. Antonie zv P. J. Tref fers en P. de Bie. Maria Anna dv W. Braspenning en J. C. Kruyf. Heiltje dv M. Boeser en J. Faro. Gehuwd P. Verduvn, oud 28 jaar en H. Werther oud 26 jaar. H. Spierings 25 jaar en T. van Zeist, oud 24 jaar. Overleden B. Hakkert, oud 83 jaar zv L. Hakkert en F. van Leeuwen. Ph. Hakkert oud 74 jaar z.v. L. Hakkert en F. van Leeu wen W. van der Schans, oud 53 jaar, echtgenoote van W. J. Goedhart. W. Versteeg, oud 75 j. echtg. van S. van Zeist. A. C. Goedhart, oud 74 jaar, wed van F. M. de Jong; W. C. van Iersel, oud 21 jaar, echtg. van A. Haverhals. L. J. van Zeist, oud 50 jaar, echtg. van A. J. Schiedon. H. Koenen, oud 68 iaar zv C. Koenen en M. de Jong. Joh. Vos oud 67 jaar, echtgenoot van A. v. Dongen. RAAMSDONK. Van 31 Maart t.m. 6 April 1934. Geboren Antonius G. zv Godefridus J. Zagers- Smits. Jacobus C. zv Petrus Braat- Baijens. Adriana M. dv Huibertus J. Verschure-Kemmeren.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 2