een Heerenhorloge GRATIS. een Dames Armbandhorloge GRATIS. Fa. ANTON HOLTGREFE Bij een besteed bedrag van f 10* geven wij Bij een besteed bedrag van f 20* geven wij PROVINCIAAL NIEUWS v'h. Bierlaagh-van der Heijden IJZERHANDEL Markt Hoek Raadhuisplein, Waalwijk TEL. 72. No. 36. Woensdag 2 Mei 1934. 57e Jrg. uitstapje naar 't Zuiden, naar deze Griendt te \\aalw«k 4 G. in de Open- B.in Puppy-klasse. imn Verzorgde tentoonstelling kl^e, cn 2 G- Limiteklasse. Dragon van C van Berkel te Waahvyk DE ECHO ÏM SET ZDIOEN Victorv. d. 01dehovevanJos.de Fol-2 B in Puppy-klasse. TWEEDE BLAD. Waalwijk, 2 Mei 1934. /NT. HONDENTENTOONSTELLING TE WAALWIJK. Voor de zooveelste maal is weer be waarheid, dat in Waalwijk alles slaagt, wat flink wordt opgezet, goed georganiseerd en gesteund door een practische reclame. En dat men hier goed en flink weet aan te pakken, een in elk onderdeel kloppende organisatie weet in elkaar te zetten, daarvan is het, groote succes van de 3e Hondententoonstelling, die door de Kynologen-Vereeniging Waal wijk en Omstreken" werd georgani seerd ter gelegenheid van 't tienjarig bestaan, opnieuw een duidelijk bewijs. Ook 't weer heeft medegewerkt tot dit bijzonder welslagen, want na de uitstekende organisatie en de belang rijke inschrijvingen, de groote belang stelling vooraf, was 't afwachten wat 't weer zou doen, want daarvan hing voor de keuringen en 't bezoek zeer veel af. Zooals we hierboven schreven heeft ook een heerlijke Mei-temperatuur prachtig meegewerkt en toen we Zon dagochtend om 10 uur naar de tentoon stelling gingen, was de Markt één auto park, niet minder dan honderd wagens van diverse pluimage vonden daar standplaats, 't Was een af- en aanrij den, een aanbrengen van honden, dat veel belangstelling trok. Aan de zaal en op de terreinen was 't al druk, de veterinaire dienst deed z'n werk, de honden werden gebencht en weldra bleek dat niet alleen de kwantiteit (pl.m. 200) zeer goed was, maar nog verre werd overtrof ten door de kwaliteit. Wij hebben reeds meermalen de ver schillende aantallen gegeven, zoodat wij niet in herhaling zullen treden, maar wel mag worden geconstateerd, dat de inzendingen prima waren en vooral de groote rassen een collectie le zien gaven, die men op de grootste tentoonstellingen tevergeefs zoekt. Spoedig konden de dames en heeren keurmeesters (essen) een 20-tal met hun moeilijke taak beginnen. Deze keuringen,trokken zeer veel be langstelling: zij zijn dan ook zeer in teressant. Dan komen de echte lief hebbers zich verdringen om de ringen van hun geliefkoosd ras. De drukte tusschen 12 en 2 uur was geweldig. Dank zij 't prachtige werk van het secretariaat en de hulp der ring-ste- wards kon een en ander vlot verloo- pen, zoodat om 2 uur alles was ge keurd, wat op zichzelf een prestatie is. Daarbij kwam dat de Kynologen- vereeniging gebroken had met offici- eele opening en wat daarbij hoort, wat voor de jury-leden zooveel kostbare tijd wint en de inzenders en belang stellenden veel wachten bespaart. Nu kon alles achter elkaar, zonder stop pen, worden afgewerkt. Ten 3 uur vereenigde de Kynologen- vereeniging, dames en heeren jury leden, den vertegenwoordiger van den Raad van Beheer, den heer Harms en andere officials aan de lunch, waar voor door de Sociëteit „De Gezellig heid" haar lokaal welwillend was be schikbaar gesteld. Aan dezen lunch sprak eerst (1e heer W. Eibers, voorzitter van het tentoon- stellings-comité, die dank bracht aan dames en heeren keurmeesters(essen), aan den Raad van Beheer, aan ring- commissarissen, aan den heer Bakkers en z'n helpers, de heeren Brugman en Adriaanse, aan de schenkers van me dailles, kortom aan allen die op welke wijze ook hadden medegewerkt aan 't welslagen dezer tentoonstelling. De heer Tielen, voorzitter van de Ky nologen-Vereeniging „Waalwijk en Omstreken" sloot zich hij dit dank woord gaarne aan, maar wilde speciaal hulde brengen aan het comité dat de tentoonstelling organiseerde, met haren wakkeren voorzitter, den heer W. Ei bers. Het leeuwenaandeel van het wel slagen, van den roem die iedereen heeft over de organisatie, opzet en af werking van deze expositie, komt zeker toe aan den heer Th. Bakkers, den se cretaris, die enorm veel werk heeft moeten verzetten, zich veel opoffering van tijd en werk heeft getroost, om al les zoo punctueel té doen functionnee- ren. Hij heeft dit gedaan op een wijze boven eiken lof verheven. Hij memo reerde de woorden van den lieer Harms vertegenwoordiger van den Raad van Beheer, die hem den avond tevoren z'n groote bewondering uitte over de keu rige administratie, over de punctueele regeling, zooals hij maar zelden was tegengekomen. Hij bracht den heer Bakkers en z'n helpers hartelijk hulde en dank namens de vereeniging. Hij sprak ten slotte de hoop uit dat men zou begrijpen dat men hier moest roeien met de riemen die men heeft, speciaal wat de ruimte betreft en dat het oordeel of critiek niet te zwaar zou zijn, daar de outillage zoo goed doen baar was gemaakt en dat allen een goeden indruk aan de tentoonstelling en aan Waalwijk zouden meenemen. De heer Harms bevestigde gaarne hetgeen de voorzitter gezegd had over het secretariaat, roemde (1e joviale en hartelijke ontvangst en zeide dat het waartegen men eerst wel een beetje opzag voor hem, de juryleden en de andere officials, een groot genot en voldoening was geworden. Hij bracht voor dio prima regeling enz. den dank van den Raad van Beheer en alle an deren, feliciteerde de vereeniging met haar 10-jarig bestaan, wees op 't groote succes dezer tentoonstelling in elk op zicht en uitte de beste wenschen voor de toekomst. De heer Jungling, redacteur van „de Hond", sloot zich hierbij gaarne aan en wees vooral op de exacte regeling en het vlotte en prettige verloop der keuringen en de hartelijke sfeer die hier heerschte. Waalwijk was volgens hein in elk opzicht tip-top voor den dag gekomen. De heer Eibers heeft de verschillen de sprekers bedankt. Ondertusschen had het secretariaat gezorgd dat alle keurmeesters-slips waren uitgezocht en dat de eere-keu- ring na de lunch kon aanvangen. Deze keuring stond onder leiding van den heer Harms en trok groote) belang stelling. Hier was dan ook het puikje der Ned. Hondensport te bewonderen. Al de beste vertegenwoordigers van hun ras kreeg men hier bijeen, van den St. Bernard tot den kleinen das hond en terrier. De voorzitter van het Tentoonstel- lings-comité reikte met een hartelijk woord de behaalde medailles en be kers uit, terwijl de heer Harms wees op de beteekenis van de eere-keuring en ook van deze prima tentoonstelling, die voor de hondensport van zoo groot belang is. Hij sprak de hoop uit dat vele honden liefhebbers van Waalwijk en omgeving zich bij de jubileerende vereeniging zouden aansluiten. De heer Harms verzocht nog den heer Jac. Henkelman met z'n met „uit muntend" bekroonde Holl. Herder reu „Hector van de Langstraat" even in den kring le verschijnen, om het pu bliek te laten zien het type van een goeden Hollandschen Herder, 'n waar dig vertegenwoordiger van het echte Hollandsche ras, dat weer op den goeden weg is. Deze hond kon niet aan de eere-keuring deelnemen, omdat hij niet was ingeschreven in 't Ned. Hon den-Stamboek. Ook had hij 't voorrecht aan 't pu bliek de ter opluistering door mevr van Herwaarden uit Mijdrecht inge zonden twee schitterende Spaniels voor te stellen, die overal 't kampioen schap behaalden met den kostbaren Siriusbeker. Met een hartelijk bravo voor de deelnemers en de Kynologen-vereeni ging, waarbij allen zich spontaan aan sloten, sloot hij met dank aan bestuur comité, officials, deelnemers en pu bliek, die voor de vereeniging het ten toonstellings-comité, zoowel als de ex posanten een volledig succes is ge weest en die in onze gemeente weer eens een echte Zondag van echt ver tier en prettige drukte heeft gebracht onder zeer gezellige sfeer, die bezoek trok uit Brabant, Gelderland en Hol land, en waarbij ook ongeveer heel Waalwijk blijk van belangstelling gaf. Hulde daarvoor aan (1e Kynologen- vereeniging „Waalwijk en Omstreken". ter te Waalwijk, 3 G. in de Openklasse. Erna van P. van Dun, Kaatsheuvel 3 G. 1 2 B. in Puppv-klasse. Puppj Duvera van J. de Folter'te Waalwijk in de Puppy-klasse. Siegfried Carola van P. Sineulders te Loon op Zand 1 Z. G. in Openklasse en Nat. Fokkersklasse. Gevlekte Duitsche Doggen Pacha von Ritterhof van J. van den Avoird te Tilburg 2 Z.G. in de Open klasse. Milada van A. Merkx te 's-Bosch 1 Z.G. n Nat. Fokkersklasse. Audhumba van C. Otjcns te Dongen 1 Z.G. in Nieuwelings- en Jeugdklasse. Greyhounds: Aiglon van .1. B. van Ierlant te Tilburg 1 U. in de Openklasse. Spirit van J. Hamburg te Waalwijk 2 G. in de Nieuwelingenklasse. Arie van Ouwerling te Tilburg 2 G. in de Liniite-klasse. Airedale Terriers Presto van Fl. Timmermans te Waal wijk 1 G. in Nieuwelings- en in Jeugd klasse. Truitje van Joh. Bax te Nederhemert 1 Z.G. in Nieuwelingsklasse en 2 Z.G. in Puppv-klasse. Fox Terriers Winston van F. Ketelaars te Tilburg 3 Z.G. in Openklasse. Monico van Mevr. Winando te Tilburg 2 G. in Nieuwelingenklasse. Strop en Timber van Jac. Hoeben 1 Z.G. in koppelklassc. Desirée van C. Manders te Waalwijk 1 Z.G. in Nieuwelingenklasse. den gezondheidstoestand van den HoogEerw. heer Deken van Riel: „In verband met den gezondheidstoe stand van den Hoogeerw. heer Deken, kunnen wij tot ons groot genoegen U mededeelen, dat er een zekere vooruit gang te hespeuren valt, maar toch zal Zijne Hoogeerwaarde nog enkele maan den absolute rust moeten houden, al vorens hij weer zoo ver hersteld is, dat hij in uw midden zal kunnen terug- keeren. Laten wij intusschen niet ophouden, krachtens den plicht van liefde en dankbaarheid. God vurig te smeeken, dat Hij den Hoogen lijder kracht naar beproeving moge schenken, en dat de iThe Blacksmith's Tjovial Indge van A. Eekels te Tilburg 1 G. in de Nieuwe- sehers te 's-Bosch 2 U. in Openklasse, lingenklasse. I Dingo of Black Band van Mevr. Vis- Julia van W. Smits te Tilburg, 1 Z.G. schers-Salden te 's-Bosch 1 Z.G. in Pup il de Limite-klasse. py-klasse. Barzois: Cillia of Black Band van Mevr. Vis- Lewaska van C. L. Hutten te Tilburg 2 schers-Salden te 's-Bosch 1 U. in Puppy- Pesca van H. van Dijk. 's-Bosch 1 G. J vooruitgang van zijn gezondheidstoe- in Puppy-klasse. Sehotschc Terriers: Polizei-inspector's Peggy van G. Vis stand moge aanhouden." Brabantsche Poppententoonstelling. G. in Puppv-klasse. Sloeqi's Raia van Mevr. Ouwerling te Tilburg 1 U. in Puppv-klasse. Saluki's Kampioen Emir v. d. Dreef van Mevr. C. A. Simonis te Raainsdonksveer 1 U. in Openklasse. Leila el Saluk van dezelfde 1 U. in klasse. Gladharige Duitsche Diverg-Pinschers: Gesta van M. Span te Tiiburg 1 G. in Openklasse. Erlita van A. Elshout te Dongen 1 G. in Nieuwelingenklasse. Sjaantje van F. Elshout te Kaatsheuvel 1 U. in Jeugdklasse. Openklasse. Whippets: ..f. King's Son van J. H. Kooremans te °-ray Tilburg 1 U. in Open-klasse. Internationale tentoonstelling te Kampioene Jessica van Rozenlust, van Waalwijk, dezelfde 1 U. in Opcnklasse. Een geslaagd jubileum. 197 lnRpSppy-kfes£. ,C bondon. De keuring der eere- Kortharige Duitsche staande honden: Dryno van Th. Elshout te Druncn 1 G. in Nat. Fokkersklasse en 1 G. in Nieuwe- lingenklasse. Mirza van A. T. Klop te Tilburg B. in Puppy-klasse. De Brabantsche Poppententoonstel ling die 14 Mei a.s. wordt geopend in Musis Sacrum en georganiseerd wordt door en ten behoeve van 't Groene Kruis te Waalwijk, belooft hoogst in teressant te Worden en een buitenge wone attractie te zullen vormen. Wij noemen o.a. de volgende stands, die geheel in origineele kleederdracht, aankleeding van interieurs enz. wor den gehouden, n.l.: Brabantsch boe- De Nieuwe Rotterdamsche Courant renerf op Giersbergen, Waahvijksche schoenmaker aan den werkstoel, Bra bantsche Gilden met vendelzwaaiers, Driekoningen in Brabant, Brabantsche Boerenverhuis, Brabantsche Klompen makerij en Bossche markt. Medewerking verleenen de afdeelin- materiaal was. Belangstelling I gen Eindhoven, Breda, den Bosch, Oss uit Holland en Gelderland. I e.m.a. Gisteren heeft de kynologen-vereeni- Voorts zal men er vinden een thee- >ing Waalwijk haar tienjarig bestaan schenkerij, sweep-stake loterij, rad van aventuur en meer dergelijke verma kelijkheden. Het belooft dus iets interessants en gezelligs, maar zeker iets zeer origi neels en typisch Brabantsch te wor den, dat niet zal nalaten vele bezoe kers uit de geheele provincie en daar buiten te trekken. prijzen toont, hoe goed het (Dit dameshorloge heeft een prima binnenwerk en loopt op een edelsteentje.) Om het bedrag van fl. 10.of fl. 20.te besteden, kunt l bij ons EEN HtlF JAAR Uw inkoopen doen. De besteede bedragen worden in een boekje dat U meekrijgt, aangeteekend. In het boekje staan ongeveer 1600 verkrijgbare artikelen vermeld. Pointers: van Mej. J. Lievegoed Ie Een woord van lof aan de directie van de Radio-Centrale, den heer Kila, die als steeds bereidwillig», de bezoe kers in staat stelde te luisteren naai den wedstrijd BelgiëNederland te Antwerpen. Dit was voor velen mede een groote voldoening. Alexander Den Bosch 1 l'. in Jeugdklasse. Engelse he Setters: Shiplake Amber van H. Kruif le Waal wijk 1 Z.G. in Openklasse. Gordon Setters herdacht. De voor dit feest in de tuin en zalen van het hotel de Twee Ko lommen gehouden internationale ten toonstelling voor alle rassen is goed geslaagd. Alles werkte mee, het weer was uitmuntend en het uitgebreidere Ralph van Mei. N. Gaillard te lilburg auto-verkeer maakt, dat het op Zondag ^CockeT^Spaniels: i wat afgelegen liggen van Waalwijk, al- Cowboy's Carla van M. L. v. d. Sanden thans voor het spoorwegnet, niet meer i te Drunen 2 B in Puppy-klasse. Zoo hinderlijk was. Uit Holland en Hollandsche Herdershonden: Gelderland waren velen opgekomen. Nero van A. van der Velden te Loon Wij geven hieronder op Zand 2 G. in Openklasse. Ado Daatje v. d. Alblasstroom van H. I Geertzen te Den Bosch 1 Z.G. in Open de uitslagen klasse. voor de deelnemers uit Waalwijk en! Balthazar van Adr. Verheijden te Til- omgeving niet den volledige,, uitsla* Het aantal van 197 honden was voor een eendaagsche tentoonstelling zon der kampioenschap ook goed te noe men. De regeling was in goede handen, de keuringen waren op tijd geëindigd. Bij de keuring der eereprijzen viel het nog eens op, hoe buitengewoon Mevr. A. J. van Aalst, Waardenburg, met inzending Cocker Spaniels. 4. Zilveren medaille voor den hesten herdershond der tentoonstelling: Etna-Arpette van Maarlant /Bouvier) van P. G. van Hezewijk, Nijmegen. 5. Zilveren medaille voor den besten herdershond, tevens gecertificeerd poli tiehond: Niet toegekend. 6. Zilveren medaille voor den hosten jachthond der tentoonstelling: Astrid v. d. Zeven Bergjes (Dashond) van Mevr. Pouw-Neumann, Voorthuij- zen. 7. Zilveren medaille voor den hesten niet-jachthond der tentoonstelling: Nicky v. d. Oldehove (St. Bernard) van J. C. G. Meutstege, Eindhoven. 8. Zilveren medaille voor den besten terrier der tentoonstelling. Proud Teddy (Fox Terrier) van J. v. d. Graaf, Rotterdam. 9. Zilveren medaille voor het beste dameshondje Royals Pattv (Pekingees) van M. C. Cloetingh Boon. Den Haag. 10. Zilveren medaille voor den hes ten hond der rassen: Boxers, Keeshon den. Poedels, Dobermann Pinschers: Fenchel v. Neu Drosedow (Boxer)van H. Th. de Weert, Blaricum. 11. Zilveren Sirius-beker 1934 voor den hesten hond der tentoonstelling (uit geloofd door Sirius-hondenbroodfabriek) Dezelfde. Van de overige prijzen laten wij hier nog volgen die, welke toekwamen aan inzenders uit Waalwijk en omgeving. St. Bernards: Carel v. d. Oldenhove van Th. v. d. Christina van A. van Sluisveld te Els hout 1 Z.G. in Nieuwelingenklasse. Tervnerensche Herdershonden Hector v. d. Laarhofshoek van J. van Loon te Tilburg 1 Z.G. in Puppy-klasse. Duitsche Herdershonden Alvanos van C. Brans te Loon op Zand 4 G. in Nieuwelingenklasse, i Hec van G. van der Heijden te Waal wijk 5 B. in Nieuwelingenklasse. Dicky van E. v. d. Pluym te Waalwijk G. inde Jeugdklasse. Malte van Markenwald van W. van der Zanden te Dongen Z.G. in Jeugdklasse. Thea. van Th. de Leijer te Waalwijk 4 G. in Jeugdklasse. Mickv van E. v. d. Pluym te Waalwijk 2 G. in Jeugdklasse. Raspoetina van T. van der Velden te Kaatsheuvel 5 B. in Puppy-klasse. Sunbeam van J. Eibers te Waalwijk 4 B. in Puppy-klasse. Sehotsche Herdershonden Astor van J. Vuchts te Tilburg 1 G. in Openklasse. Bouviers: Bcvot van M. de Vries te Kaatsheuvel 3 Z.G. in Openklasse en 1 Z.G. in Nieu welingenklasse. Adrienna v. d. Koedrijvers van Mej. C. Rijken te Dussen 2 Z.G. in Openklasse. Keeshonden Alva van P. IJpelaar te Loon op Zand 1 G. in Jeugdklasse. Friso van H. Huijsmans te Tilburg 1 G. in Openklasse. Webo van F. van Wees te Waalwijk 1 G. in Nieuwelingenklasse. Doreen van Walhalla van A. Bakkers te Waalwijk 2 B. in Nieuwelingenklasse. Boxers: Donovan van J. Tausch te Waalwijk 2 der Eere-keuring, waarbij drie jubi- man ,e Waalwijk U. in Puppy-klasse. o _r, leum-bekers van (le vereeniging wer- Herta v. d. Langstraat van J. Pulles te „oe(j hel niateriaal was en welke waar den uitgereikt: J[aalwiijk 1 U. in Nieuwelings- en in hon(,en naar Waalwijk waren Den eere-prijzen werden als volgt toe- Arens tc üen Boscll 3 G. opgekomen. I V0°r de" 1)eSlC" reU!in ""SS' Herdershonden Aig n "Greyhound) van .1. B. v. Ier- Eburon van A Boot tv Waalwijk 1 G. lant Til hu re ,n Nieuwelingen-klasse. 2. Jubileumbeker voor de beste teef 1 Groenendaelers: der tentoonstelling I Eleonora van J. van Zwietering te Fenchel v. Neu T)rosedow (Boxer) van Sprang G. 1J1_üPei^k[fs|f; H. Th. de Weert, Blaricum. 3. Jubileumbcker voor de beste in zending der tentoonstelling: Hoofdbestuur Liedertafel „Oefening en Vermaak". Op uitnoodiging van 't bestuur der Liedertafel „Oefening en Vermaak" te Waalwijk, hebben zich de navolgende heeren bereid verklaard zitting te ne men in een Hoofdbestuur voor deze vereeniging, n.l. de heeren L. W. J. C. Christ, J. v. Iersel-Holtus, Norbert v. Loon, Jan Tielen, Willem Timmer mans en Jan Wiesman, en van wie de heer van Iersel het voorzitterschap heeft aanvaard. Hiermede is wederom in eere her steld een instituut dat in vroeger jaren steeds bij de liedertafel heeft bestaan en waarvan indertijd o.a. de heer Jud. Timmermans Wzn, tal van jaren voor zitter, en de heeren Broeders, Zeegers en Wiesman leden zijn geweest. Beschermheer was toen notaris Bink. Moge de weder-instelling van een hoofdbestuur ook thans mede strek ken tot groei en bloei der liedertafel, ons oudste vocaal gezelschap, dat zich opmaakt voor de herdenking van haar 75-jarig bestaan in 1935 en dat om tal van redenen ons aller steun en me dewerking zoo dubbel verdient. N.V. Stoomschoenfabriek A. H. van Schijndel. In de op 30 April 1.1. gehouden jaar vergadering der N.V. Stoomschoenfa briek A. H. van Schijndel, werd de ba lans en winst- en verliesrekening goed gekeurd en het dividend bepaald op <8 voor de gewone en, 6.2 voor de cum. pref. aandeelen. De aan de beurt van aftreding zijnde commissaris, de heer F. W. Rommer- laar te Enschedé werd herkozen. De melkprijs. In de 1.1. Donderdag gehouden ver gadering van de vereeniging van melk- rr a t-w 11 j M I slijters alhier, heeft ir. v. Meel, secre- Het Dagblad van NoordBrabant zegt I I tans der Brabantsche inelkcommissie °'m"' i,yc7„ni een uiteenzetting gegeven van de wer- „Deze tentoonstelling bracht Waal- f* n u;: w«k een drukken Zonda«,Van al.e \Y kanten waren inzendingen binnenge komen. De eigenaren van de bijna 200 honden, die aan de tentoonstelling deelnamen, de familie, kennissen en vrienden, die deze eigenaren vergezel den en tenslotte de vele bezoekers van buiten, die de tentoonstelling bezoch ten, brachten vertier en levendigheid. De Markt stond propvol met auto's, in de Grootestraat was het een groot ge deelte van den dag een komen en gaan, en in „De Twee Kolommen", was het een dringen, een gepraat en een la waai, dat af en toe hooren en zien VCTnTen we dadelijk constateeren, datda« van H.K.H. Prinses Juliana op het succes van de tentoonstelling zeer Maandag 1.1., wapperde van de offi- groot is geworden. Het aantal inzen- j "«le gebouwen onzer gemeente de dingendingen was zeer groot, het he- nationale driekleur. Een verheugend zoek druk en alles was schitterend ge- verschijnsel is het zeker te consta ee- regetd. Aan het verenigingsbestuur en dat tal van particuliere woningen, de tentoonstellingscommissie komt dan kantoren, fabrieken enz. vlagden; wij ook alle eer toe voor hun werk. Een h°P<>n dat d,t meer en meer moge toe- bijzonder compliment verdient zeer neaiea- zeker de heer Th. Bakkers, de tentoon- He harmonie St. Crisp,jn maakte een stellings-secretaris, die zich door de muzikale rondgang door een deel der voorbereidingswerkzaamheden en de zette daarbij uiteen hoe de gedwongen prijsregeling zal werken, die zal wor den ingesteld indien geen vrijwillige regeling tot stand komt. Na deze uiteenzetting had een uit voerige bespreking plaats over den melkprijs. Ofschoon velen zich uit spraken tegen verlaging van den prijs, werd besloten den prijs gedurende de maand Mei te stellen op 7 cent per li ter, hetgeen dus een verlaging van 1 cent beteekent. Verjaardag H. K. H. Prinses Juliana. Ter gelegenheid van den 25sten ver regeling op den dag zelf, een goed or ganisator en een hard werker heeft ge toond. Toestand Deken van Riel. gemeente; het ware gewenscht dat zoo iets vooruit werd aangekondigd, dan zou de belangstelling grooter zijn. In v.m. Baardwijk concerteerde de harmonie St. Jan op de muzieknis. Met eenige nationale hymnen werden nog In de H. H. Missen van 1.1. Zondag, andere nummers uitgevoerd en kreeg werd van den predikstoel de volgende men aldus een aardige uitvoering, die mededeeling voorgelezen betreffende blijkbaar zeer op prijs werd gesteld; 't was er zeer druk.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 5