mi i o ii rt era mm a R.K. Kenkenmeisie „WILHELMINA" STEEDS MEER KLANTEN N. V. STOOMERIJ-VERVERIJ KING-pepermunt is het beste dagelijksche middel ter opwek king en verkwikking. en -winkeliers cn schoenmakers, te za- men vertegenwoordigend een getal van ruim 13000 groote en kleine be drijven, welke bij deze centrale zijn aangesloten. De vergadering was vrijwel voltal lig en nam de voorgestelde wijzigingen in de statuten en het huishoudelijk reglement met algemeene stemmen aan. Aan deze vergadering was Vrijdag j.l. vooraf gegaan een te Utrecht in het Jaar beursgebouw gehouden ge combineerde vergadering van alle be sturen der bovengenoemde groepee ringen, welke over de voorgestelde re gelingen gunstig adviseerden. De door de regeering benoemde commissaris voor de Centrale, prof. H. A. Kaag, was eveneens op deze ver gadering te Tilburg aanwezig. Op de meergemelde vergadering te Utrecht was door hem, aangezien hij toen verhinderd was, telegrafisch een beroep op de vergadering gedaan, om in een geest van samenwerking aan de moeilijkheden in het bedrijfsleven bet hoofd te bicden, waarna de regee ring ook niet na zou laten, het bare te doen. Begrijpelijkerwijze stemden de ze blijken van belangstelling algemeen tot groote voldoening, omdat reeds lang bij de aangeslotenen het verlan gen bestaat, dat de regeering de reeds getroffen ordeningspogingen door af doende maatregelen zal consolidee- Het dagelijksch bestuur, bestaande uit de heeren L. Verwoerd, voorzit ter; Chr. van der Aa, W. Lub Jzn., J. Quirijns, L. J. Uytendaal en J. Verhey werd door de vergadering gedechar geerd voor het gevoerde beleid en bij acclamatie voor het komende jaar als zoodanig herkozen. In een vacature werd voorzien door de benoeming van den beer O. J. Theunissen. Alle lot dusverre genomen binden de besluiten, met uilzondering van 'n besluit betreffende sandalenleder werden met algemeene stemmen goed gekeurd en verlengd. Aan het slot dezer bijeenkomst sprak de vergadering haar volledig vertrouwen uit in het beleid van het Dagelijksch Bestuur. De heer Jan Quirijns werd belast met de dagelijksche leiding van het kantoor; later zal benoeming volgen lot directeur. Contingenteering van den invoer van leder. In de memorie van antwoord op het voorloopig verslag der Eerste Ka mer over het wetsontwerp tot regeling van den invoer van zooileder, drijf riemenleder, tuig- en zaalleder en van overlcder en ander leder, waaronder zeemleder en voeringleder, zegt de Minister van Economische Zaken a.i. dat de opvatting, als zou in de be hoefte aan overleder hier te lande voor 60 pet. door invoer uit Duitsch- Iand worden voorzien, onjuist is. Bij de uitvoering van deze contingentee- ring is wel gebleken, dat de Neder- landsche industrie niet geheel in staat is, in de behoeften te voorzien, in het bijzonder wijl het hier allerminst een uniformproduct is, doch in allerlei kwaliteiten en variëteiten wordt ge vraagd. Bekendmaking. De Commissaris van Politie te Roo sendaal en Nispen maakt bekend, dat aldaar Alexander Joseph Rauzendofer geboren te Weenen 14 Maart 1881, hoopman, wonende te Wiener-Neu- stadt, getracht heeft een sigarenfabri kant op te lichten. Deze maakt er zijn werk van Nederlandsche firma's of ferten te vragen voor groote leverin gen in Albanië en leveranties in het vooruitzicht te stellen, waarbij hij tracht bedragen van ong. 150.van reflectanten los te krijgen, z.g. als vergoeding voor reiskosten. Van leve ringen komt niets. Signalement: kleine gestalte, grij zend dun haar, donkere oogen, Israë- lietisch type. De Burgemeester van Nieuw- I ekkerland geeft belanghebbenden in overweging, bij hem inlichtingen in te winnen, alvorens handelsrelaties aan te knoopen met een zekere Arie Dek ker, geboren 27 Mei 1909 te Nieuw- Lekkerland, kantoorbediende, ver blijfplaats vermoedelijk te Rotterdam, dus niet te verwarren met zijn broe der A. C. Dekker, woonachtig te Nieuw-Lekkerland. BIOSCOOP. Ein Lied geht um die Welt. R.D.B.-Theater. De film die met een slag het hart van het Nederlandsche publiek heeft veroverd komt thans ook te Waalwijk in het R.D.B.—theater. Wie kent niet de meesleepende schlager—muziek die aan deze film ontleend is? Wie heeft zelf niet eens »Ein Lied geht um die Welt» op de lippen gehad? In de film spelen Joseph Schmidt, Victor de Kowa, Charlotte Auder en Fritz Kampers de hoofdrollen, en zij doen dit op een wijze die het tot een genot maakt enkele uren bij deze film te vertoeven. Wij zullen niet trachten, het ver haal, dat door deze rolprent loopt in het kortte schetsen. Dit is immers slechts bijzaak, en het voornaamste is dat er vele komische verwikke lingen in voorkomen, die alle op zeer origineele wijze tot oplossing worden gebracht, en dat er liefde en verliefdheid een zeer belangrijke rol in spelen. Hoofdzaak is in deze film het feit dat men er zich kostelijk mee amuseeren zal, dat men wordt mee gesleept door de schlagers tot men onbewust de melodieuse klanken mee gaat neuriën. En het spel der hoofdpersonen kennen wij voldoende uit vroegere amusementsfilms waarin zij den hoofdtoon voerden. De stem van Joseph Schmidt zal zeker alle be zoekers bekoren. Wie de komende avonden eens recht hartelijk wil lachen mag niet verzuimen »Ein Lied geht um die Welt» te gaan zien en hooren. »De Duivel van U 68». Luxor Bioscoop. In de film „de Duivel van U 68', die deze week in de Luxor loopt, speelt Tallulah Bankhead, die in Amerika in korten tijd zoo'n groote naam heeft gemaakt, de hoofdrol, naast Gary Cooper en Charles Laugh- ton, wiens demonische creatie als Nero in de film „Het teeken des Kruises" hem tot een der beste karakterspelers stempelde. Cooper is hier weer de man die wegens zijn charmeur-eigenschappen in conflict komt met een echtgenoot. Hier is die echtgenoot Commander Sturm (Charles Laughton), gezagvoer der overeen duikbootenbasis in Noord Amerika, die spoedig de verhouding van zijn vrouw (Tallulah Bankhead) en luitenant Sempter (Gary Cooper) ontdekt en op vreeselijke wijze wraak neemt. Hij geeft bevel uit te varen met een duikboot, waarop zich tevens zijn vrouw en luitenant Sturm bevin- den. Hij jaagt de boot dan in het ongeluk door een opzettelijke botsing met een mailboot en men ziet scènes van een felle spanning en uitstekend spel. Luitenant Sturm weet de beman ning te overtuigen van den waanzin, waaraan hun commandant leidt. Sturm neemt dan de leiding over van de verongelukte duikboot, die met man en muis op den bodem van den Oceaan ligt, en met behulp van red dingsapparaten weten allen dan de oppervlakte te bereiken, waarna zij door booten worden opgepikt. Alleen commandant Sturm blijft achter en men ziet den waanzinnige zwaar boeten voor het onheil, dat hij over zijn medemenschen tracht te brengen. De film heeft tal van spannende en fraaie momenten, waartoe het spel van de acteurs in niet geringe mate mede werkt. Van een bezoek aan de Luxor zal men deze week dan ook geen spijt hebben. Biljarten. Woensdagavond werd in café Kem perman een biljartmatch gespeeld tus- schen het aldaar gevestigde .Ons Ge noegen" en de biljartvereen. „Rijen". De uitslag was als volgt Rijen. Ons Genoegen. H. v. d. Steen 100 Jos. Klerks 99 Maarhees 99 Dijkstra 100 J. Klei 85 Fr. Slaats 100 v. d. Steen 81 Th. v. Weert 100 Beekmans 35 J. de Graaff 100 A. Willems 96 Pulles 100 496 Bedevaart der Congregatie Parochie St. Jan. 599 De congreganisten, die de bede vaart naar de Zoete Lieve Vrouw te's Bosch zullen meemaken, moeten Maandag (Tweeden Pinksterdag) zorgen tijdig aan het station te zijn. De trein vertrekt om 1.40. Na aan komst te 's Bosch gaan ze naar de Kathedraal, waar een Congregate— oefening gehouden wordt voor den troon der H. Maagd. Om 5.30 wordt het Lof gezongen, waaronder een korte toespraak door een Eerw. Pater. De terugreis geschiedt met de trein van 7.28 uit 's Bosch. De tijd tusschen de congregatie-oefening en het Lof zal gebruikt worden om iets te gebruiken in het Oranje hotel, Verwerstraat. R.K. Sportclub parochie O. L. Vrouw. Naar wij vernemen zal Donderdag avond in de Patronaatszaal te v m Besoijen een vergadering plaats hebben waarop tot definitieve oprichting van een R.K. Voetbalvereeniging voor de parochie O. L„ Vrouw.' De vergadering zal onder leiding staan van den WelEerw. heer kapelaan de Klijn uit Kaatsheuvel en als spreker zal optreden de ZeerEerw. heer Rector de Visser, bondsadviseur der R.K F De bijeenkomst is vooi ieder toegan kelijk en wij verwachten dan ook dat het er druk zal zijn. Biljartsport. Maandag 2en Pinksterdag zal in het café „de Lindeboom" alhi er een groote biljartdemonstratie gegeven worden. De bekende biljartmoester de heer Hasselman uit Breda zal dien avond Mlfohardl's Loxeertabletten Doos 60 ct. Bij Apoth. en Drogisten. een partij biljart spelen van 500 caram boles cadre met een voorgitt van 300 caramboles. Zijn partner is de heer J. Reus. Het zal den heer Has selman nog niet zoo gemakkelijk vallen den wedstrijd te winnen, daar zijn part ner hem reeds versloeg. Tweede Apotheek. Naar wij vernemen zal in het pand schuin tegenover de kerk van St. Jan, vroeger bewoond door de Singer-Mij. een tweede apotheek gevestigd worden. Apotheker is de heer Jos. Nijman, uit Amsterdam. Fa. Klein-Tummers. De heer Klein-Tummers heeft zijn bekende zaak in groenten en fruit overgeplaatst van Stationsstraat naar Grootestraat, waar hij een veel ruimer pand betrokken heeft. Hedenmiddag zal de nieuwe winkel worden geopend. Het interieur ziet er keurig en tnsch uit en in de ruime etalage is een keur van de fijnste fruitsoorten ten toon ge- steld. Een specialiteit dezer zaak zijn de geweckte groenten, die alle van eigen fabrikaat zijn. Wij wenschen den eigenaar in zijn nieuwe pand het beste succes en twij felen er niet aan ot hij zal na deze uitbreiding zijn clientèle nog beter dan vroeger kunnen gerieven. Tentoonstelling „General Motors''. De auto-show op het terrein der N.V. VVaveem is werkelijk een bezoek overwaard. In de groote tent zijn een aantal der zeer fraaie nieuwe modellen personen wagens opgesteld. De „Chevrolet" geeft er den hoofdtoon aan. Een vier tal der prachtige nieuwe modellen zijn er opgesteld, waarbij een keurige open two-saeter van fraai roodbruine kleur. Daarnaast is er de nieuwe „Pontiac", een zeer voorname „la Sal ie" met de allernieuwste stroomlijn- vormen cn ingebouwde bagage-kofl'er. Voorts zijn er ook twee der nieuwe modellen „Oldsmobile", waarin de stroomlijn met fraai resultaat is toe gepast. Bijzondere belangstelling trekken de nieuwe „Opef'-wagens. Er zijn 2 zes-cylinders. Leuke, sportieve wagen tjes van de nieuwste constructie. Iets nieuws is hier het weglaten van de treeplanken, wat aan de sierlijke lijn van den wagen zeker ten goede komt. Deze nieuwe Opeis zijn zeker een groote verbetering in vergelijking met de oudere modellen van dit merk, waarvan er ook nog enkele geëxpo seerd zijn. Behalve deze personenwagens zijn er voorts een Opel-bestelwagen en een aantal van de robuste G.M.C.-trucks. Zooals wij Woensdag reeds schre ven is de show de belangstelling van ieder automobilist waard. Velen heb ben er dan ook reeds een kijkje geno men en vandaag en morgen is daar toe nog altijd gelegenheid. Men ver- zuime niet de fraaie wagens te gaan bezichtigen. Gevonden Voorwerpen. Op het Politiebureau zijn inlichtin gen te bekomen omtrent de volgende gevonden voorwerpen Zilveren dameshorloge, blauwe ceintuur, twee sleuteltjes. Voorts is komen aanloopen een Belg.-Holl. Herdershond (reu). Ned. Herv. Gemeente te Besoijen. len en 2en Pinksterdag, beide dagen des voormiddags te 10 uur, hoopt in den dienst des Woords in de Nederl. Herv. Gemeente te Besoijen voor te gaan de heer G. v. d. Linden, gods dienstonderwijzer te Oud-Beijerland. Eend met eieren in een ijsco—wagen. Men schrijft uit LoonopZand aan het Hsgz. Reeds enkele weken geleden werden op het landgoed »De Oos terkommer» aan den weg Tilburg— Loon—opZand herhaalde de bord jes Verboden Toegang, gekaapt. De eigenaar J. B. van Opstal, onder wijzer te Loonopzand, stelde zich in verbinding met de politie, die op haar beurt een oogje in het zeil hield. Op Maandagvoormiddag werd er een eend met 12 eieren gemist, welk dier te broeden zat. De eieren moesten over enkele dagen al uitkomen. In het begin van den namiddag werd door de politie op den weg Loonopzand kaatsheuvel onbeheerd aangetroffen het ijscowagentje van H. uit Til burg, hetwelk door de politie ge visiteerd werd en waarin men de eend met de 13 eieren aantrof. Direct daarna werd ook H. gear resteerd en in verzekerde bewaring gesteld. Na een langdurig verhoor viel hij tenslotte door de mand, en bekende den diefstal gepleegd te hebben. Eend en eieren werden in beslag genomen en tegen H. werd procesverbaal opgemaakt. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 17 Mei 1934. Dinsdagmiddag had op den hoek der Gasthuisstraai en de Botermarkt een aanrijding plaats tusschen een auto en een fiets. De laatste werd nogal beschadigd, doch 't ongeval liep af zonder persoonlijke onge lukken. C. Zaterdag speelt Longa tegen Stormvogels te Woudrichem en den 2en Pinksterdag gaat Juliana I deelnemen- aan den Bekerwedstrijd te Kaatsheuvel. MARKTBERICHT. Waalwijk, 18 Mei 1934. Varkens f8 f 10. Eieren 2—2'/2 cent. AGENDA. WAALWIJK. Zaterdag, Zondag, Maandag, R.D.B.- Theater, Ein lied geht um die welt. Zaterdag Zondag en Maandag, Luxor Bioscoop, De duivel van U 69. Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel «Oefening en Vermaak». Maandag 12 uur repetitie Lieder tafel Oefening en Vermaak. Maandag 89.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiek dames K. en V. Gymnastieklokaal O.S. Woensdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gymnastiekl. O. S. ZONDAG 20 MEI 1934. HILVERSUM 301 M. V. A. R. A. V. P. R. O. A. V. R. O. V. A. R. A. A V. R. O. HUIZEN 1875 M. K. R. O. N. G. R. V. K. R. O. N C. R. V. K. R. O. MAANDAG 21 MEI 1934. HILVERSUM 301 M. A. V. R. O. V. P. R. O. A. V. R. O. HUIZEN 1875 M. N. C. R. V. K. R. O. N. C. R. V. DINSDAG 22 MEI 1934. HILVERSUM 301 M. A. V. R. O. A. V. R. O. HUIZEN 1875 M. K. R. O. BINNENLAND, Winkelsluitingswet. Minister Colijn heeft het amende ment Tenlings inzake de Winkel sluitingswet (6 uur verkoopen op Zondag inplaats van 4 uur) onaan vaardbaar verklaard. Hij liet doorsehemeren dat het aftreden van minister Verschuur op dc eerste plaats is te wijten aan zijn ziekte, maar dat wellicht neven omstandigheden een rol hebben gespeeld. Half Juni is er een nieuwe minister van Oeconomische zaken te verwachten die dan deze zaak zelf kan behartigen. De heer Colijn was 't met dit onderwerp niet eens, daar hij dit in strijd acht met den grondslag van dit kabinet: «het achterwege laten van voorstellen, die tot geschillen van principieelen aard kunnen leiden. Waarom is dan het ontwerp-Ver- schuur ingediend? Toen het in den ministerraad werd bespioken, heeft minister Colijn zijn bovengenoemd bezwaar ingebracht. Daarna is in het kabinet, toen de heer Colijn ongesteld was, een uit spraak gevallen, die onmiddellijk ruchtbaar geworden is. Een poging den minister, die deze ruchtbaarheid gegeven had, terug te doen treden van zijn voornemen, zou tot een ministercrisis geleid hebben. Zelf terugtreden zou de samenwerking van het kabinet in gevaar hebben gebracht. De heer Colijn heeft daarom zijn persoonlijk inzicht op geofferd en een passieve houding aangenomen. M. a. w. tegen een behandeling van het ontwerp door minister Verschuur heeft hij geen bezwaar gemaakt. Iets anders is het echter nu hij zelf tot de activiteit geroepen wordt. Als dhr. Teulings e.a. in deze niet zoo haastig geweest waren en gewacht hadden tot er half Juni a.s. een nieuwe minister zou zijn, zou de minister zijn aangenomen hou ding hebben gehandhaafd. Spiritus uit bieten vervaardigd De regeeiing overweegt, zooals minister Colijn in de Tweede Kamer heeft medegedeeld, ernstig de moge lijkheid om den suikerbieten een andere bestemming te geven dan die welke zij tot nu hadden, n.l. de productie van bietsuiker. Het is zeer waarschijnlijk, dat daarbij gedacht wordt aan de vervaardiging van alcohol, in het bijzonder spiritus, uit bieten. De overval te Oy n. De arbeider B. uit Oss, die, ver dacht van medeplichtigheid aan den overval te Oyen, was gearresteerd, is gisteren in vrijheid gesteld. De beide andere verdachten, de 23 jarige Van en de 16-jarige H. de B. uit üss, van wie vrijwel vaststaat, dat zij de daders van het misdrijf zijn, bevinden zich nog in arrest in de marechaussee-kazerne aldaar. Zij worden vandaag naar het huis van bewaring te 's Bosch gebracht. BRABANTSCHE POPPENTENTOONSTELL1NG. Trekkingslijst Verloting. Prys. Nummer. Ie prijs no. 825 2e prijs no. 235 3e prijs ;no. 686 4e prijs no. 735 5e prijs no. 374 6e prijs no. 906 7e prijs no. 212 8e prijs no. 877 *9e prijs no. 779 10e prijs a......... no. 818 lie prijs no. 908 12e prijs no. 138 13e prijs no. 828 i 14e prijs no. 869 15e prijs no. 548 16e prijs no. 669 17e prijs no. 616 18e prijs no. 429 19e prijs po. 340 20e prijs no. 798 21e prijs no. 88 22e prijs no. 141 23e prijs no. 166 24e prijs no. 195 •25e prijs no. 285 '26e prijs no. 622 27e prijs no. 266 28e prijs no. 218 29e prijs no. 649 30e prijs no. 460 31e prijs no. 483 32e prijs no. 333 33e prijs no. 288 34e prijs no. 658 35e prijs no. 676 36e prijs no. 957 37e prijs no. 557 38e prijs no. 939 39e prijs no. 662 40e prijs no. 357 41e prijs no. 992 42e prijs no. 242 43e prijs no. 636 44e prijs no. 7 45e prijs no. 795 46e prijs no. 800 47e prijs no. 771 48e prijs no. 75 49e prijs no. 978 50e prijs no. 315 51e prijs no. 713 52e prijs no. 441 53e prijs no. 987 54e prijs no. 986 55e prijs no. 789 56e prijs no. 409 57e prijs no. 775 58e prijs no. 92 59e prijs no. 370 60e prijs no. 916 61e prijs ino. 479 62e prijs no. 457 63e prijs no. 335 64e prijs no. 318 65e prijs no. 57 Pop 83. Sprei 111. Geboortedatum pop 17 Juni. De prijzen kunnen worden afgehaald aan het Wijkgebouw, Mr. van Cooth- straat, Waalwijk. GEVRAAGD te Vlijmen degelijk zelfstandig kunnende koken en werken v. g. g. v. 2e meisje en kinderjuffrouw bij de vier kinderen aanwezig. Brieven onder no. der adv bureau van dit blad. 52CL\ DAT WIL ZEGGEN: TILBURG IS OP DIT GEBIED N©. OOK OP GEBIED VAN PRIJZEN. EENIGE PRIJZEN Stoomen Verven Colbertcostuum 2.50 4.50 Demi-saizon 2.50 3.7Ó Regenjas incl. waterpr. 2.75 3/5 Winterjas3.00 -'-50 Mantels2.25 3-00 Japonnen vanaf 1.75 „2.50 Depót voor Waalwijk: Sigarenmagazijn Wed. Th. C. PULLES, Grootestraat 247. Depót voor Baardwijk: Mej. C. BURMANJE, Hoogdmle 8. Depót voor Drunen: Wed. J. BROK, Manufacture- Depot voor Kaatsheuvelv. AMELSFOORT, Ga/kuisstraat. regelen zonder Kramp ol Pijn 9,CO Postduivmbeiiehtin, voetbalmeRedecliunon. 9,03 Tuiubouwlialfuurtje. 9,30 Orgelspel door Joh. Jong. 10,30 Kerkdienst uit den Ned. Prot. Bond te Zeist. Spreker Ds. N. Zwiep, Enschede. 12,00 Radio-Kinderkoor o.l.v. Jacob Hamel. 12,30 Lunchconcert door het Omroeporkest. 2,00 Boekenhalfuur. 2,30 Kamermuziek. 3,10 Opera: „Paljas". 4,40 Sportuitslagen van Vaz Dias. 5,00 Een wonderlijke avontuur van Oome Keesj* 5,30 Muzikaal Allerlei. 0,00 Voetbal van den dag. 6,20 Gramol'oonmuziek. 0,30 Hoorspel: „Men neemt". 8,00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 8,15 Concert. 8,45 Eenige fragmenten uit de jongste opvoe ring van de Passiespelen. 9,05 Concert. 9,25 Radio-journaal. 9,40 Kovacs Lajos en zijn orkest met medewer king van Rnatc Müller en AVRO-girls. 10,30 Gramofoonmuziek. 10,45 Kovacs Lajos en zijn orkest. 8,30 Morgenwijding. 9,30 Gramofoonmuziek. 10,20 Kerkdienst uit de Ned. Herv. Kerk, Kloos terkerk, te 's-Hage. Prof. Dr. A. H. de Ilartog. 12,15 BcspeMng van het Carillon der St. Joseph- kerk, Heuvel, Tilburg. 12,45 Gramofoonmuziek. 1,00 Van boeken en schrijvers. I,20 De K.R.O.-Boys. 2,00 Godsdienstonderricht voor ouderen. 2,30 Het K.R.O.-Orkest. 3,00 Gramofoonmuziek. 4,10 Manncnzangver. Stemmen uit de Mijnstreek. 4,30 Ziekenhalfuurtje. 5,00 Kerkdienst uit de Geref. Kerk, Oosterkerk. 's-IIuge. Ds. J. Altemu. 7,15 Gramofoonmuziek. 7,45 Voetbaluitslagen RKF. 7.50 Causerie over Pinksteren. 8,15 Gramofoonmuziek. 8,20 De Vijf Forellers. 8,35 Gramofoonmuziek. 9,00 Vaz Dias. 9,05 Het K.R.O.-Orkest. 9,55 Gramofoonmuziek. 10.05 Het K.R.O.-orkest. 10,35 Vaz Dias. 10,40 Epiloog door het Klein Koor. 8,00 Gramofoonmuziek. 9,00 Morgenwijding. 9,15 Orgelconcert. 10,00 Orgelconcert. 10,30 Kerkdienst uit de Nieuwe Remonstrant- sehe Kerk te Amsterdam. 12,00 Lunchconcert door De Minstreels. 2,15 Kommer Kleijn. 2,45 Muziek bij de thee. Bach-concert door het Omroeporkest. Met den AVRO-reportagedienst op da sportvelden. 5,30 Kovacs Lajos cn zijn orkest. 7,30 Piano-recital. Nieuws- en sportberichten vim Vaz Dias. Opera-concert door 't Omroep-orkest. Voordracht. Concert door de A.V.R.O.-Ozonolia's. Avondschijvenparade. Dans-orkest. 8,30 Morgenwijding. 9,30 Gramofoonmuziek. 9,40 Hoogmis uit de parochiekerk „De Liefd*" te Amsterdam. II,30 Gramofoonmuziek. 12,15 Gramofoonmuziek. Orgelconcert door Jan Zwart. Middagvergadering van den Bondsdag van den Boud van Mcisjesvereenigingen op Geref. Grondslag in Nederland, in de Noor- derkerk te Middelburg. Gramofoonmuziek. Bespeling van het Studio-orgel. Gramofoonplaten. Het versterkt N.C.R.V.-orkest. Gramofoonmuziek. Het N.C.R.V.-Ilarinonie-Orkest. Voordracht door Arie Post. Gramofoonmuziek. Vaz Dias. Het Bacli-koor en orkest der Bethlehemkerk te 's-Gravcnhage. Gramofoonplaten. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 4,00 5,15 8,00 8,15 9,00 9,20 10,00 11,00 12,30 2,00 1,30 5,00 5,45 6,15 7,15 7,30 8,30 9,15 9,30 11,00 10,15 Gewijde muziek. 10,30 Muziek van zijden en keerzijden. 11,00 Kook- en bakpraatje. 11,30 Cello-recital. 12,00 Gretl Vernon zingt. 12,15 Het Ensemble Rentmeester. 2,15 Heet van de naald. 2,30 Piano-recital. 3,00 Knipcursus. 4,15 Muzikale schelmenstreken. 4,30 Radio-Kinderkoorzang o.l.v. Jucob Hamel. 5,00 Radio-tooneelHans en Grietje. 5,30 Dinerconcert door het Omroeporkest. R. V. U. 6.30 Cursus. 7,09 Het Omroeporkest. 7,30 Voettoeristen iets voor U1 8,00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 8,05 Populair concert door 't Omroeporkest. 9,00 RadiotooncclEr is een schaap vermoord. 9,30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 11,00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 11,10 Gramofoonmuziek. 8,00 Morgenconcert. 19,00 Gramofoonmuziek. 10,30 Muziokuitzcnding voor fubrieken. 11,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 Het K.R.O.-Sextet. 2,00 Vrouwenuurtje. 3,00 Mode-cursus. 4,15 Gramofoonmuziek. 1,30 Zangrecital. 4,45 Gramofoonmuziek. 5,15 Vervolg Zangrecital. 5,30 Gramofoonmuziek. 6,00 De K.R.O.-Boys. 6.50 Gramofoonmuziek. 7,15 Causerie door Jhr. Dr. J. C. Mollerus. 7,35 Gramofoonmuziek. 7/10 De K.R.O.-Boys. 8,30 Vaz Dias 8,35 „De H. Bloedooek te Boxtel" door kape laan A. Smits. 8,50 Gramofoonmuziek. 9,00 Het K.R.O.-orkest. 9,50 Hoorspel: De Helderziende. 10,10 Het K.R.O.-Orkest. 10,50 Gramofoonmuziek.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 10