Ilitan uil halskmel. Waarheen op reis. zich onmiddellijk telefonisch in ver binding met het vliegveld Baldonnel vanwaar mecaniciens naar Moy zijn vertrokken om 't defect te herstellen. DRUNEN. Door de harmonie »De Volhardingcc zal op Dinsdag22 Mei a.s. om half elf een uitvoering worden gegeven voor H.II. donateurs met hunne dames. Behalve dat de harmonie enkele mooie nummers ten beste geeft, zal het populaire Duo Martron uit den Haag optreden met een groot varieerend program, waarbij zeer bijzondere attentie gevraagd wordt voor 't revue-schets »Is 't nou goed« in 8 tafereelen. Na afloop dansen. Evenals vorig jaar zal op den eersten Zondag met kermis in de R.K. Kerk alhier met open schaal worden gecollecteerd in alle H. Missen ten bate van het Crisis Comité. Bovendien zal voor het zelfde doel een speldjesdag gehouden worden. Moge iedereen een kleinig heid van zijn kermisgeld voor dit mooie doel ten offer brengen. Het kermis-terrein alhier is' reeds druk bezet met kramen en allerlei soort vermakelijkheden, zooals stoomcarrousel, bioscoop, luchtschommel, kinder draaimolen, enz., zoodat aan jong en oud amu sement in overvloed geboden wordt. Met de twee Pinksterdagen en den Zondag daarop volgende, zal de bibliotheek op de jongens congregatie vanwege de kermis ge sloten zijn. Wij verwijzen voor de kermis amusementen naar de advertenties in ons eerste blad. Speciaal vragen we attentie voor de programma's in hotel Vissers en café Th. Elshout, en de prachtige caroussel van een goede oude bekende, den heer Giesen. ELSHOUT. A.s. Zondag zullen wederom enkele processies onze parochie komen bezoeken. De H. Missen zijn alsdan om 6, 7, 8, 9'/2 en 10'/2 uur. Vanaf 5 uur is de kerk geopend en gelegenheid om ter H. Tafel te naderen. CAPELLE. Voor de Ned. Herv. gemeente te dezer plaatse hoopt a.s. Zondag des morgens half tien en a.s. Maandag (2en Pinksterdag) eveneens te half tien op te treden Ds. Cuperus. A.s. Zondag des nam. 2 uur hoopt voor de Ned. Herv. gemeente a. d. Loonschendijk op te treden Ds. v. d. Vlught uit Drunen. Des morgens half tien leesdienst. De rekening over het dienst jaar 1932/1933 van het waterschap «De Binnenpolder van Vrijhoeven- Cappek vermeldt aan uitgaven een bedrag van f 586,58 en aan inkom sten f652,65, alzoo met een batig saldo van f66.07. De begrooting voor het dienstjaar 1934/1935 wordt geraamd op f668,03, waarbij de waterschapslasten geraamd zijn op f3,per H.A. Dhr. J. v. d H. aan den Loonschendijk kreeg dezer dagen een balk op zijn voet, zoodat ge neeskundige hulp moesi worden ingeroepen. Zaterdagavond kwam de arbeider M. v. P. zoodanig met zijn rijwiel te vallen, dat geneeskundige hulp van Dr. R. werd ingeroepen. In de Geref. Kerk aan het Bruggetje hoopt a.s. Zondag 20 Mei op te treden Ds. P. K. Keizer. Het dochtertje van C. S. in de Nieuwstraat viel van den zolder met het gevolg dat de schouder ontwricht werd. Dinsdagavond werden door eenige dames bloempjes ten verkoop aangeboden, ten bate van het fanfarecorp »Serena«, tot aankoop van nieuwe instrumenten. Deze eerste verkoopavond is goed ingezet. WASPIK. A.s. Woensdag 23 Mei des namiddags drie uur zal in het hotel van Iersel eene algemeene vergadering worden gehouden van stemgerechtigde ingelanden van den gecombineerden groot Waspikschen en Raamsdonk— schen Binnen- en Bnitendijkschen en Overdiepschen Polder. Aan de orde is gesteld 1 Vaststelling der rekening over het dienstjaar 1932/1933. 2 Vaststelling der begrooting voor het dienstjaar 1934/1935. 3 Verzoek van het bestuur om zoonoodig de uitvoering der werken in eigen beheer. RAAMSDONKSVEER. len Pink sterdag treedt Ds. Guittart op des morgens om half tien in de Veersche kerk en om 2 uur in die op het Dorp en 2en Pinksterdag om half tien weder in de Dorpsche kerk. J De opbrengst van 't Emma- bloempje was nu slechts ongeveer 50 gulden, een bedrag zoo laag als het nog nimmer geweest is. v§ Tot Voorzitter van't gebouw Rehoboth werd gekozen Ds. Guit- tart en tot bestuurslid dhr. G. Timmers. RAAMSDONKSVEER. Dezer dagen herdacht de heer P. Heurter den dag, dat hij voor 50 jaar in dienst trad bij de firma D. P van Suijlekom en Zn., Scheepsbouwwerven alhier Heurter heeft zich al dien tijd doen kennen als een ijverig scheepsmaker; met de meeste nauwgezetheid en vol plichtsbetrachting heeft hij steeds zijn taak vervuld. Bij zijn superieuren stond Heurter goed aangeschreven, en hij was ook steeds een goed kameraad voor zijn collega's. Al is er van te voren geen bekend heid aan gegeven en is de daginalle stilte, zonder publieke huldebewijzen, voorbij gegaan, toch meenen we, dat dit zeldzaam jubilé wel vermeld mag worden. In het eerstvolgend tijdvak van veertien dagen is de onvermengde margarine voor rechthebbenden ver- krijgbaar bij de volgende winkeliers A. Th. W. van Hulst en C. A. van Eijl. Op 3 Juni a.s. eindigt het 2de tijdvak van drie maanden, waarvoor bonnen werden afgegeven voor de rundvleeschdistributie. Degenen, die recht hebben, dat vleesch te ontvangen en daarvoor in de volgende periode van drie maanden in aanmerking wenschen te komen, moeten zich op Dinsdag 22 Mei a s. aanmelden aan het bureau voor de steunverleening alhier, tusschen des voormiddags 9 en 12 uur, onder overlegging van de thans nog geldige kaart, indien deze aan hen is uitgereikt. Het ligt in het voor nemen, voor het volgende tijdvak uitsluitend kaarten uit te reiken, voor zien van 13 bons, die elk geldig zijn voor 1 K.G. vleesch. Degenen, die recht hebben op 2 K G. vleesch per week, doch slechts 1 K G wenschen te betrekken, gelieven dit bij hunne aanvrage mede te deelen. Op de te Oosterhout gehouden stierenkeuring zijn goedgekeurd de stieren van de landbouwers; W. Th. de Wit, A. J. Bink en E. G. Romme. De harmonie .St. Bavo" zal op 2en Pinksterdag op concours gaan naar Dordrecht, en zal uitkomen in de 3e afdeeling. We wenschen onze harmonie veel succes. Bij besluit van den Commis saris der Koningin in de provincie NoordBrabant, d.d, 12 Mei 1934, zijn benoemd tot veldwachter der gemeente Raamsdonk S. A. Kloonen en P. Schampers. GEERTRUI DEN BERG. Openbare vergadering van den Rasid der ge meente Geertruidenberg, op Vrijdag 18 Mei 1934 des namiddags twee uur in het gemeentehuis aldaar. Te behandelen zaken: 1 Mededeeling proces-verbaal van kasopname over het 1ste kwartaal. 2 Vaststelling vergoeding ingevolge art. 101 L O. wet 1920 voor de bij zondere scholen over 1932. 3 Vaststelling voorschot ingevolge art. 101 L.O. wet 1920 voor de bij. zondere scholen voor 1934. 4 Voorstel B. en W. tot het aangaan eener geldleening groot f20.000 5 Wijzigingen gemeentebegrooting dienst 1933. 6 Aanvraag voor aankoop bouw terrein door H. Rijpert en A. de Jong. 7 Voorstel B. en W. tot herziening salarissen van het gemeente.personeel in verband met a.s. wijziging der pensioenwei. 8 Ingekomen stukken. 9 Reclames. j Hedenm orgen is door een des kundige van de Hembrug in den Bergschen Pofder de granaat welke, zooals wij reeds hebben gemeld in den kelder van de woning, bewoond door den heer Fiendriks, alhier werd ge vonden, tot ontploffing gebracht. De granaat kartets bleek ongevaarlijk te zijn alhoewel er nog wat kruid in zat. Er werd een put van ongeveer een meter diep gegraven waarin de granaat met de lont werd gelegd. Daarna werd er een hoe veelheid grond opgegooid waarna de lont werd ont stoken. Een luide knal en het projectiel was onschadelijk gemaakt. De geheele granaat wns versplinterd en w*as tengevolge van de ontploffing nog een meter dieper in den grond geslagen. De mantel van de g/anaat was 1 centimeter dik. Hij bleek van Duit- schen oorsprong te zijn. Predikbeurten op Zondag 20 Mei 1934. Evangelisatie Immanuel des n m. half zes Ds. Strating urt Oosterhout. Ned. Herv. Kerk des v.m. 10 uur Ds. Zuurdeeg. DUSSEN. Dezer dagen geraakte door onbekende oorzaak, 't paard van den landbouwer A. v. H. te water, en zakte bijna geheel in den modder weg. Met vereende krachten is men er ten slotte in geslaagd 't dier uit zijn benarde positie te bevrijden. De heer Spierings, veearts te Waal wijk, die toevallig ter plaatse was, kon geen letsel bespeuren. Toen den groentenboer v. D., met zijn volgeladen driewieler, tegen de steile helling van de «Sluis», al hier opreed, kantelde plotseling het voertuig en sloeg om. De meeste groenten waren weg of bedorven. Hij zelf kwam met den schrik vrij terwijl zijn wagen licht beschadigd werd. Wederom heeft zich alhier 'n geval van kinderverlamming voor gedaan. Het 4—jarig dochtertje van de familie v. D„ werd door deze vreeselijke ziekte getroffen. De on gelukkige kleine werd naar 't Zieken huis te Utrecht overgebracht. Op Zaterdag 12 Mei j.l. hield de Boerenleenbank alhier des na middags half zeven in hotel Kop- pelpaarden hare algemeene jaarver gadering, Directeur v. Etten, die voor 't eerst als zoodanig optrad, opende met een welkomstwoord de vergadering. Bij vaststelling van de presentie lijst bleken een en veertig leden aanwezig te zijn. De directeur deed verslag van inkomsten en uitgaven in afgeloopen jaar, waarna rekening en balans werden goedgekeurd. Voorts werden de heeren B. van Dijk en W. Pols gekozen in 't be stuur. Deze personen fungeerden den laatsten tijd als plaatsvervan gers. In den raad van toezicht werden gekozen de heeren A. Lensvelt en Adr. Verhoeven. De heer Joh. Raams werd als zoodanig herkozen. De zit—uren van den kassier werden vastgesteld op Woensdag en Zater dag van 4 tot 8 uur. Na nog enkele besprekingen van huishoudelijken aard sloot de voor zitter onder dankzegging voor de trouwe opkomst deze vergadering. SPRANG—CAPELLE (V.m. Sprang). Predikbeurten op Zondag 20 Mei (le Pinksterdag) Ned Herv. Kerk v.m. 9.30 uur leestdienst; nam. 2 uur Ds. Mühl nickel van Waalwijk Geref. Kerk v m. 9 30 uur en nam. 5 uur Ds. J. C. Hagen. Maandag (2e Pinksterdag) v.m. 9.30 uur Geref. Kerk, Ds. de Wit uit den Bosch. Jaarvergadering van den Chr. Besturenbond Sprang- Capelle op a.s Woensdag 23 Mei, des avonds half acht in de zaal van den Chr. Volks bond. Agenda: Opening, Notulen, Ingekomen stukken, Jaarverslagen van Secretaris en Penningmeester, Rond- vraag, Sluiting. Holland—België. De groote internationale ontmoe ting waarover wij in ons vorig num mer spraken staat thans definitief vast. Zondag 27 Mei zal op het DES—terrein de ontmoeting plaats hebben van een versterkt DES te. geneen zeer sterk Turnhouts elftal, «Turnhout S. V.» dat bijna uit sluitend uit eerste klassers bestaat. Thans is ook definitief vastgesteld, dat met de voetballers het 50 man sterke symphonie orkest St. Victor meekomt om 's avonds op de Markt te concerteeren. De Belgen zullen om half vijf in 't clubhuis van DES verwelkomd worden, om daarna voorafgegaan door onze gymnasten, onze Har monieën, het bestuur van K. B. en de jeugdvoetballers in stoet naar het Gemeentehuis te trekken, waar de gasten officieel door den Burgemees ter zullen worden ontvangen. Om goed zes uur zal de wedstrijd aan vangen, terwijl na den wedstrijd 't symphonieorkest zal optreden. DES zal dezen dag benutten om ten bate van de R.K. Sportbeweging, die ons aller krachtige steun noodig heeft een bloempjesdag te houden. Naar Zeist. De groote dag voor Bel—Canto nadert. Maandag a.s. wordt om 12 uur de reis naar Zeist aanvaard om in de afd. uitmuntendheid deel te nemen aan 't groote Zangconcours te Zeist, waar op 2 dagen niet min der dan 45 koren uitkomen. 't Is voor onze zangvereeniging een heele stap. Nauwelijks 6 jaren oud heeft ze op concoursen lauwe ren op lauweren geoogst. Weinige koren kunnen in zoo'n korten tijd op zoo'n successen wijzen. In 1928 le pr. 3e afd. 404 pnt. te Zeist. In 1929 le pr. 2e afd. 367 pnt. j te Eindhoven. In 1931 le pr. 1 afd. 364 pnt. te Zaltbommel. 't Koor heeft zich voorbereid om ook thans met goed resultaat uit den strijd te komen. Met cijfers zooals B. C. tot heden gewoon was, zal dat moeilijk gaan, doch zooals wij het koor nog dezer dagen hoor den, mogen wij gerust zijn op succes. Wij wenschen B. C. 'n goed resul taat te Zeist. SPORT. De wedstrijd NederlandZwitserland. Naar gemeld wordt zal de Zwitsersche ploeg, die op 27 Mei om het wereldkam pioenschap tegen Nederland speelt, ten zeerste gehandicapt zijn door het niet medespelen van 5 leden der club Ser- vette. Daaronder is de bekende doelman Sèchehaye, die onbetwist een der sterk ste doelverdedigers van het continent is. De geruchten als zou dc Nederlandsche ploeg niet in haar geheel kunnen ver schijnen blijken thans wel geheel onjuist. Zoowel Bakhuys als Mijnders zullen be schikbaar zijn." Bakhuys had slechts een lichte knieverwonding, maar deze zal hoogstwaarschijnlijk volgende week in zooverre hersteld zijn, dat ze yan geener lei invloed op zijn spel zal zijn. Dinsdagmorgen vertrekken onze spe lers naar Italië. Op het oogenblik is er nog strijd over de vraag, welke omroep de wedstrijd, zal uitzenden. De A.V.R.O. heeft daarvoor vergunning gekregen, doch de moeilijk heid is dat de speeltijd gedeeltelijk valt onder den zendtijd van de V.A.R.A. De Competitie. K.F.C. naar Groningen. Willem II speelt iveer thuis: 'n Limburgsche derbg. Belangrijke strijd voor W.S.C. Weinig clubs >gaan jmet een gerust hart naar Groningen om daar de stoere Noor delijke kampioen te bekampen. Al heeft K.F.C. ook j.l. Zondag op overtuigende wijze hare meerderheid over de Veloci- tanen bewezen, toch zullen de Ivoogers Maandag danig op hun tellen moeten passen, willen zij niet voor verrassingen komen. In elk geval verwachten wij niet dat K.F.C. weer een 40 score zal boe ken. Willem II speelt opnieuw thuis en krijgt thans bezoek van Heracles, waar van zij in (Almelo klop kreeg. Wij achten dc tricottores wel in, staat de beide pun ten beneden de rivieren te houden. In het Zuiden is er voorts een zeer belangrijke ontmoeting tusschen Juliana en Tegelen, de beide Limburgsche clubs die en goede kans maken om Middel burg uit de eerste klasse te knikkeren. Wie dezer twee clubs morgen wint maakt een prachtkans. Ongetwijfeld is het ter reinvoordeel van Juliana van zeer groot belang, maar toch durven we nog geen voorspelling wagen. Middelburg zal in- tusschen zelf wel op zijn zaak passen en daarom geven we de Baronie in de Zeeuwsche hoofdstad geen schijn van kans. Voor de derde klasse promotie speelt W.S.C. thuis tegen E.S.V. Dit wordt zeker een wedstrijd die van buitengewoon groote beteekenis zal zijn. Het lijdt geen twijfel of de strijd zal in deze competitie tusschen W-S.C. een E.S.V. gaan en daar om kan de slag van Maandag straks wel eens den doorslag geven. Als W.S.C. op volle kracht speelt achten we haar wel in staat de Eindhovenaren het hoofd te bieden. In 2 B staan nog enkele onbeteekenen- de partfjen te wachten. Het programma luidt: Kampioenschap van Nederland GroningenVelocitasK.F.C. Tilburg: Willem IIHeracles. Afdeeling IV (Zuid). Promotie 2e klasse. Spekholzerheide: JulianaTegelen. Middelburg: MiddelburgDe Baronie. 2e klasse B. Tilburg: T.A.C.Helmond. Den Bosch: WilhelminaDe Valk. VenloV.V.V.Picus. Promotie 3e .klasse. Waalwijk: W.S.C.—E.S.V. W. S. C. W.S.C.E.S.V. (2e Pinksterdag). Op Tweeden Pinksterdag staat W.S.C. voor de moeilijke taak haar voornaam- sten concurrent, 't Eindhovensche E.S.V., te bekampen. We vallen maar direct met de deur in huis en zeggen dat deze wed strijd een zware zal worden. E.S.V. heeft immers Zondag al wel doen blijken dat het haar ernst is met haar poging om de tweede klasse te bereiken. De, 4—1 over winning op Zaltbommel zegt in deze reeds voldoende. Wij kennen E.S.V. nog maar al te goed van de beslissende wed strijden, die vroeger tegen deze club ge speeld moesten worden. Het zijn stoere en pootige voetballers, met een spelsys teem waartegen het moeilijk vechten is. Dat mogen de jW.S.C.'rs wel eens be denken voordat zij Maandag in het veld komen. De tegenstand zal ongetwijfeld grooter zijn dan die welke zij Zondag in den Bosch ondervonden. Maar de zwart- hemden kunnen zich gesterkt voelen door de gedachte, dat een overwinning op deze sterkste tegenpartij hen al een beel stuk nader zal brengen tot het zoozeer be geerde doel: de handhaving in de twee de klasse. Slaagt W.S.C. er Maandag in te winnen, dan is zij immers reeds bedui dend op de andere clubs uitgeloopcn, n.l. op E.S.V. 2 punten, op DEVO en Zalt bommel elk 3 punten. De inzet is dus wel waard om er nog eens een extra schepje bovenop te gooi en en den strijd met grooten geestdrift aan te pakken. Wij vertrouwen dat de W.S.C.'ers daarvoor zullen zorgen en wij hebben voldoende vertrouwen in de ploeg om den uitslag van dezen wedstrijd met niet al te sombere gevoelens af te wachten. Wij verwachten voor deze ontmoeting, die zeker zeer spannend zal zijn, een groote belangstelling. R. W. B. lste Pinksterdag zullen dan de eind- wedstrijden van de R.W.B.-serie gespeeld worden. Wie zal de 11 paar voetbalschoenen meenemen? Niemand zal dit op het oogen blik kunnen zeggen. B.V.V. heeft maar met 10 gewonnen van Oisterwijk, een club die onderaan op de ranglijst staat. Pinksteren! Hel zomerseizoen is dus weer aangebroken. De zomer met zijn zon, zijn groen en al zijn geneug ten van het buitenleven. Onwillekeu rig dwalen nu onze gedachten weer veruit door de vensters van muffe huis- en studeerkamers, vrijuit de atuur in. We droomen van al het heerlijks dat ginds voor ons weer te genieten is. We krijgen weer behoefte om dat alles tegemoet te treden, over al de milde stralen der zon te gaan op- angen. We willen eens uit ons ge- rone alledaagsche millieu zijn. lvort- m: wij willen op reis! Maar waar heen? Wij weten, dat velen onzer lezers zich deze vraag in de komende dagen zullen stellen, en daarom hebben wij ons gehaast om hen bij de beantwoor ding daarvan van dienst te zijn. Als bijlage van onze courant zullen de lezers voortaan wekelijks een beschei den tijdschriftje aantreffen, dat be oogt richtlijnen te geven voor hen die met vacantie willen gaan. Voor wie de teekenen des tijds ver staat en zijn vacantiedagen in eigen land doorbrengt is er veel wetenswaar digs over de aantrekkelijkste streken an ons Nederland. Zij die de grenzen overtrekken, zul len erin vinden wat hen interesseert en zij die heelemaal thuisblijven kun nen zich via de artikelen van dit nieuwe tijdschriftje droomen in de heerlijke natuur van Frankrijk, Zwit serland, DuitschlandEn dat alles voor niemendal. Reizen behoeft werkelijk niet duur te zijn," mits men maar over een dosis fantasie beschikt. Moge „Waarheen op reis?" bij onze lezers die fantasie opwekken, dan zijn wij er zeker van dat het spoedig aller sympathie zal hebben gewonnen. Longa, met haar oud-internationaal Gee ring als centervoor, heeft met 30 ge wonnen van Capelle; dit zyn immers geen sprekende cijfers, om te zeggen een dezer clubs nemen den eersten prijs mee. Jam mer is het dat W.S.C. het in de 2de ronde heeft moeten afleggen tegen de Kaatsh. Boys, anders had deze club zeker zooveel kans als een der bovengenoemde vereeni- gingen. A.s. Zondag komen dus: 1 uur B.V.V.T.O.P. Mocht het zym dat T.O.P. om de een of andere reden niet zou opkomen, dan zal W.S.C. zoo vriendelijk zijn deze plaats in te nemen. 3 uur LongaKaatsh. Boys. 5 uur finale. Om 3en en 4en prijs zal worden geloot. I)e lste en 2e wedstrijd duren 2 x 30 min., terwijl de finale 2 x 45 min. ge speeld zal worden. Bij gelijk spel wordt met 2 x 7,5 min. verlengd, met dien ver stande dat de vereeniging die het eerst een doelpunt maakt den wedstrijd wint en hiermede beëindigd wordt; blijft de stand ook na verlenging gelijk, dan zal het lot beslissen. R.K.V.V. H. .V V. Op het terrein [van H.V.V. zullen op 2en Pinksterdag en Zondag 27 Mei groote seriewedstrijden worden gehouden, waar aan prachtige prijzen verhonden zijn. De wedstrijden worden gespeeld onder con trole van de R.K.V.B. en zullen door pri ma scheidsrechters geleid worden. Daar er verschillende deelnemers zijn uit onze plaats durven wij dan ook het publiek verzekeren dat zij van spannende wed strijden zullen kunnen genieten. Niemand mag dan ook verzuimen deze seriewed strijden bij te wonen en moeten zij het tevens als plicht gevoelen onze R.K. sportbeweging, die hier in Waalwijk steeds meer op den voorgrond treedt, in haar streven te steunen. De volgende vereenigingen zullen aan onze serie deelnemen: IIEC, Hercules, Quick, Wilhelmina, Kaatsheuvel, Rapid, Berkdijk. Des, Kaats heuvel. Het belooft dus op het HVV-ter- rein druk te worden, wat bovengenoem de deelnemers ook ten volle verdienen. Dus allen op naar het HVV-terrein, dat gelegen is vlak bij het café Galgewiel. DUSSEN. R.K.V.V. Dussensche Boys. Zondag speelde 't eerste elftal onzer vereeniging haar laatsten competitie-wed strijd tegen M.V.V. te Moerdijk. Voor ,de rust domineert 't Boys-elftal en is niet voor 't M.V.V.-doel weg te slaan; zij zoeken evenwel het doel te hoog! Doch ook de enkele MVV-uitvallen zijn niet van gevaar ontbloot; zij weten de Bovs-verdediging driemaal te passee- ren. Na de thee is MVV 't meest aanvallend en bezorgt menig minder aangenaam oogenblik aan de Boys-defensie. Doch geleidelijk nemen de rood-witten 't spel weer in handen, de halflinie steunt even wel niet voldoende meer, zoodat 't werk der Boys-voorhoede danig wordt ver zwaard. Bij 'n snelle doorbraak van den Boys-midvoor geeft hij 'n fraaie pas aan den rechtbinnen, deze zet voor en |de linksbuiten, scoort voor de Boys 't eenig- ste doelpunt. Na nog enkele wederzijdsche aanvallen fluit v. Laarhovenj die slechts matig vol deed, inrukken. Op 21 Mei a.s. speelb 't eerste elftal tegen Be Ready uit Hank. Dat kan 'n aar dige ontmoeting worden. Ook 't tweede elftal komt binnen de lijnen en wel tegen de Jonge Werkman uit R'veer. Dussen is dus met Pinksteren niet van goede voetbalsport verstoken. Gaat allen zien! WIELERSPORT. Waalwijksche Wielerbaan. Wij vestigen nogmaals de aandacht van wielersport-enthousiasten op de be langrijke wedstrijden, die morgenmiddag op de Waalwijksche baan zullen worden gereden. j Er staan enkele races op het program

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 6