scheppen en dezen verordenende bevoegdheid te geven, dwingt men een minderheid in het bedrijf of beroep den wensch der meerder heid te volgen. Zijn deze denkbeelden nu inder daad sterk afwijkend van wat het gildewezen ons te zien gaf? Wij gelooven het niet. SPORT. VOETBALSPORT. Nederland in den strijd om het wereldkam pioenschap. Wel zelden zal sportlievend Neder land met zooveel belangstelling een wedstrijd van het nationale elital heb ben afgewacht als thans, nu de Oran je-mannen morgen te Milaan zullen uitkomen voor het wereldkampioen schap. In Zwitserland treft onze ploeg geen gemakkelijke tegenstander, ook al is dit land gerangschikt onder de 8 zwak keren. Zwitserland geldt op de Euro- peesche internationale voetbalmarkt nog steeds als een land, waar men ter- dege rekening mee moet houden, voor al nu er de laatste jaren het beroeps- spel wordt toegelaten. Groot krachtsverschil heeft er tus- schen Nederland en Zwitserland nooit bestaan. De Zwitsers zijn er in onze lage landen nog niet in geslaagd een overwinning te behalen, maar omge keerd heeft Oranje in het Alpenland steeds in het zand gebeten. Maar dat alles, zal men zeggen, da teert toch van een of meerdere jaren terug. Daarmee mogen we geen ver gelijking meer maken, want de Neder- landsche ploeg is sindsdien stukken vooruit gegaan. Dit laatste zij onmiddellijk toege geven, maar de laatste wedstrijd te gen Frankrijk heeft wel bewezen, dat onze ploeg in het geheel niet onfeil baar is. Wel is ons vertrouwen in het elftal belangrijk gestegen, nu we ervan ver zekerd zijn, dat aanvoerder v. d. Meu- len nog eenmaal van de partij zal zijn, maar toch zijn wij er zeker van dat 'n cvenlueele overwinning niet dan na uiterst zwaren strijd zal kunnen be haald worden. Dat morgenmiddag heel Nederland met spanning het groote gebeuren te Milaan zal volgen, staat voor ons vast. liet Ned. Elftal in Italië. Woensdag zijn de Nederlandsche spelers te Gomo, waar zij verblijf hou den, aangekomen. Het elftal is volkomen fit; het oefent in het stadion te Como. In Chiasso heeft de K.N.V.B. aan Mussolini een hartelijk telegram ge zonden bij het overschrijden van de grens. Men heeft hierbij vreugde uit gesproken om bij het binnentreden van Italië hulde te brengen aan den cm inenten sportman, die zooveel me dewerking heeft getoond om het groo te wereldtournooi op voetbalgebied te doen slagen. In Italië zegt men, dat men Zondag te Milaan krijgt een kaaswedstrijd, omdat Zwitserland het land van de Zwitsersche kaas, zal spelen tegen Nederland, het land van de Neder landsche kaas. Het was een aardige gedachte van de Zwitsersche voetbal lers, die hun trainingskwartier heb ben in een dorpje even voorbij de St. Gothard-tunnel, om 's middags toen het Nederlandsche elftal in den trein passeerde in het gelid te staan op 't trainingsveld met de Nederlandsche vlag. De KNVB heeft den Zwitserschen voetbalbond voor dit eerbetoon harte lijk bedankt. Over de warmte, die zeer erg is, klaagt geen enkel speler. Men heeft de Italiaansche bladen tactisch bewerkt, zoodat men hoopt, dat er Zondag, behalve een belang rijk contingent Nederlandsche aan hangers, ook een groot gedeelte van de Italiaansche toeschouwers Neder- iand zal toejuichen. De kans dat Mijn- ders zal spelen is niet groot. Dit oor deelt niet alleen de keuze-commissie, maar ook dr. van Dam. De Zwitsersche sportbladen rekenen op een Zwitsersche overwinning. o. Nellen naar Italië. Donderdag is ook de reservespeler v Nellen naar Italië vertrokken. Als Mijnders niet kan spelen zal v. Nellen (ius de linksbuitenplaats bezetten. De wedstrijd wordt geheel uitgezonden. De uitzendingskwestie schijnt nu te zijn opgelost. De A.V.R.O. heeft n.l. aan de V.A.R.A. verzocht, om Hollan der's verslag over te nemen en in haar zendtijd fe verspreiden. Het laatste deel van den strijd wordt ook op gramofoonplaten opgenomen en 's avonds uitgezonden. DE VOETBALCOMPETITIE. Een zware dobber uoor Mid delburg. Tegelen naar Breda. W.S.C. in Bommel op bezoek. Naast het sport-evenement in Mi laan trekken nog enkele belangrijke promotiewedstrijden de aandacht. Van de grootste beteekenis is wel de ontmoeting tusschen Juliana en Middelburg. De le klasser staat er met 2 verliespunten zoo voor, dat haar positie zoo goed als hopeloos zou Morden als zij morgen weer een wed strijd verspeelde. Toch vreezen wij, dat de Zeeuwen het in Zuid-Limburg niet tot een overwinning zullen bren gen en dat de kansen der Limburg- sche clubs morgen weer beduidend zullen stijgen. Tegelen achten we tem minste sterk genoeg om de Baronie in eigen huis te weerstaan. Dan de promotie 3e klasse. WSC speelt daar een uitwedstrijd tegen Zaltbommel en zal in dit stadje op haar tellen moeten passen, wil zij niet in den kleigrond blijven steken. Tusschen E.S.V. en DEVO kan het een hartig partijtje worden. De thuis club heeft hier o.i. de beste kansen. Het programma luidt: Promotiecompetitie 2e klasse. De BaronieTegelen; Juliana Middelburg. 2e klasse B: T.A.C.Helmond. Promotiecompetitie 3e klasse: E.S.V.—DEVOZaltbommel-WSC. WAALWIJK. W. S. C. ZALTBOMMEL—W.S.C. Na den succesvollen afloop der bei de eerste degradatie-wedstrijden gaat WSC morgen de Bommelerwaard in om daar den derden concurrent te treffen. ZaltbommelDat is voor WSC een bekende naam. Hoe dikwijls hebben we spannende ontmoetingen tusschen de Bommelaren en WSC gezien, in de jaren dat beide clubs in dezelfde af- deeling uitkwamen. Dat is weliswaar al weer heel wat jaartjes geleden, maar ondanks dat herinneren we ons deze ontmoetingen nog levendig. Nu komen morgen beide clubs weer tegen elkaar, maar WSC als degra dant en Zaltbommel als kampioen. Het is moeilijk een voorspelling te doen, vooral daar het al zoo dikwijls uitermate moeilijk is gebleken Bom mel in eigen huis op de vette, zware kleigrond te verslaan. Het debuut dat Bommel in de pro motie-ronde gemaakt heeft is welis waar niet al te schitterend en wij ge looven dan ook niet dat de ploeg voor een 2e klas-plaats in aanmerking zal komen, maar toch vreezen we dat WSC en ESV in het Geldersche Stad je een zwaren dobber zullen hebben. Zaltbommel is een ploeg van taaie, vasthoudende spelers, waartegen men niet gemakkelijk zal winnen. Mocht WSC ook dezen uitwedstrijd winnen, dan is haar kans weer be langrijk verbeterd. Met 6 winstpun ten uit de eerste helft der competitie en 2 uitwedstrijden tegenover 1 thuis wedstrijd, mogen we dan ook de vol gende wedstrijden met een gerust hart atwachten. De minste struikeling van E.S.V. zou dan immers al voldoende zijn oin WSC zoo goed als zeker in de 2e klas te doen blijven. Aan de zwarthemden is het, om voor hunne supporters morgen dit hoopvolle verschiet te openen! De trouwe supporters-schare zal de zwarthemden ook in Bommel wel weer komen aanmoedigen. Treffers-elftalB.W.B.-comb. Donderdagavond had een voetbal wedstrijd plaats tusschen een T.-elf- lal en een R.W.B.-combinatie, welke door de T.-pIoeg met 2I werd ge wonnen. Direct na den aftrap is T. in den aanval, maar deze worden door de achterhoede van RWB afgeslagen. Dan gaan beide partijen gelijk tegen elkaar op. Als er 10 min. gespeeld is, liet de T.-doelman een hard schot gaan, hetwelk bij gemakkelijk had kunnen houden. Als T. dan weer aan valt, wringt de midvoor zich door de R.W.B.-verdediging en brengt met 'n mooi doelpunt de partijen op gelij ken voet, 11. RWB is tot de rust in ue meerderheid, maar de achterhoede Min de T.-ploeg is in prima vorm. Na de rust gaan beide partijen weer gelijk tegen elkaar op en komen bei de doelen om beurten in gevaar. Een maal brengt bij T. de paal redding, terwijl de RWB-doelman geluk heeft als de T.-midvoor is doorgebroken en mist. Als de T.-ploeg wederom in den aanval is passeert de midvoor enkele RWB-spelers en geeft met een hard schot den RWB-doelman het nakij ken. Dan tracht RWB den gelijkma ker te forceeren, doch de T.-achter- hoede houdt moedig stand en als de scheidsrechter het einde blaast, heeft de T.-ploeg dezen wedstrijd met 21 gewonnen. R.K.V.V. H.V.V. 2en Pinksterdag werd op 't terrein van bovengenoemde vereeniging de le ronde gespeeld der reeds vermelde seriewedstrijden, die tot dusver, dank zij de goede leiding, goed verliepen. Ondanks den sterken wind zagen wij toch verschillende mooie spelmo menten en dat het ook aan spanning niet ontbrak geven hier de uitslagen weer QuickBlauw-Wit 31. H.E.C.—RAPID 0—0, door H.E.C. gewonnen met strafschoppen. WilhelminaD.E.S. 21, zoodat zich voor Zondag 27 Mei in de finale geplaatst hebben: Quick, HEC en Wilhelmina. De loting gaf den volgenden uit slag. Quick lootte vrij, HECWilhelmina spelen om half 1, terwijl Quick om 2 uur met den winnaar de finale speelt. Wanneer het weer wat meewerkt verwachten wij voor de laatste ronde veel belangstelling. De wedstrijden zullen geleid worden door den heer W. Jansen uit Tilburg. HVV 1 zal a.s. Zondag deelnemen aan de seriewedstrijden uitgeschreven door de R.K.V.V. Blauw-Wit te Sint Joachimsmoer. DUSSEN. R.K.V.V. Dussensche Boys. A.s. Zondag speelt het le elftal te gen het oude Good-Luck 1 uit Geer- Iruidenberg. Dat zal een zware dob ber voor de Boys worden, waaruit voor hen zeer veel te leeren valt; het onderspit moeten zij natuurlijk del ven, maar toch kan dit een leerrijke middag worden. Maandag j.I. speelde een Boys-com binatie tegen Olympia van R'veer. Het was een mooi partijtje voetbal. Voor de rust bracht Olympia eerst de stand op 20, waarna Donkersloot voor de Boys 2-1 maakte. Toen scoorde Olym pia en maakte 31. Daarna nemen de Boys het spel geheel in handen en domineeren voortdurend op de Olym- pia-helft. Wanneer het eindsignaal klinkt, hebben de Boys een 4-3 over winning in de wacht gesleept. WIELERSPORT. Pijnenburg naar de wereldkampioen schappen. Pijnenburg is door de N.W.U. afge vaardigd naar de Wereldkampioen schappen te Leipzig, om daar Neder land als prof.-sprinter te vertegen woordigen. Naar het Dagbl. van N.-B. verneemt heeft Pijnenburg die uitnoodiging aanvaard en zal hij zich vanaf heden speciaal voor deze wereldkampioen schappen gaan voorbereiden. WAALWIJK. W.W.C. „De Zwaluwen". W.W.C. „De Zwaluwen" houdt Maandag-avond 8 uur een vergade ring alleen voor de renners in het clublokaal. Trouwe opkomst zeer ge- wenscht. Belangrijke besprekingen omtrent clubwedstrijden op de baan, welke Woensdagavond 30 Mei, 7 uur, een aanvang nemen. GEMEENTERAAD DRUNEN. Geen verkoop der Openbare School. De Raad der gemeente Drunen ver gaderde Donderdagavond ten gemeen, tehuize onder voorzitterschap van burgemeester Mr. v. d. Heijden. Aanwezig alle leden. Over de Notulen der vergadering van 13 Maart 1.1. heeft de heer v. Dru nen enkele opmerkingen. Spr. wenscht daarin te zien opgenomen, dat de voorzitter den heer Verhoeven, op diens opmerking omtrent het mate riaal der Bossche brandweer, geant woord heeft: Ik heb met jou klets praatjes niets te maken. De Voorzitter zegt, er geen bezwaar tegen te hebben deze uitlating op te nemen. Spreker meent, dat hij reden had om zoo tot den heer Verhoeven te spreken. De heer v. Drunen heeft voorts be zwaar tegen de redactie van punt 20. Daar staat dat de Voorzitter dreigde het lid de Wijs buiten te laten zetten. Spr. merkt op, dat de voorzitter woordelijk heeft gezegd: „De Wijs er uit!" De Voorzitter antwoordt, dat het goed mogelijk is, dat hij in deze bej wogen vergadering zooiets gezegd heeft, doch dat de notulen in elk ge val juist de bedoeling van zijn woor den weergeven. Spr. kan zich dan ook met deze redactie goed vereenigen. De heer Verhoeven wil op deze kwestie terugkomen, doch de Voorzit ter verzoekt hem bij de notulen te blij ven. De heer Verhoeven: Ja, 't is mooi, ik er uit en de Wijs er in. Ik wensch dat letterlijk wordt opgenomen: „Ik heb met jou kletspraatjes niets te maken". Die woorden vind ik voor 'n advocaat niet gepast. De Voorzitter: Dat zal gebeuren. De heer v. Drunen zegt voorts, dat bij de kwestie-Pesterd gesproken wordt van 80 K.M. inplaats van 80 II.A. De Voorzitter zegt deze fout reeds opgemerkt te hebben. De Notulen worden met 74 stem men vastgesteld met de door den Voorzitter toegezegde wijzigingen. Tegen stemden de heeren v. Drunen, W. v. d. Wiel, Verhoeven en de Wijs. De notulen der vergadering van 31 Maart, 24 April en 25 April worden ongewijzigd vastgesteld. Aan de orde: 1. Ingekomen stukken, w.o.: a. dankbetuiging van H.M. de Ko ningin voor de betuigde deelneming bij gelegenheid van het overlijden van H.M. de Koningin-Moeder. b. besluit van Ged. Staten d.d. 9 Mei 1.1., houdende goedkeuring van het raadsbesluit d.d. 24-25 April 1.1. tot overdracht van het G.E.B. aan de P.N.E.M.; c. proces-verbaal van kasopname bij den Gemeente-ontvanger d.d. 17 Mei 1934; d. besluit van Ged. Staten d.d. 18 Mei 1934 houdende goedkeuring van het raadsbesluit d.d. 24 April 1934 tot onderhandsche verpachting van een stukje tuingrond aan Adr. Hereygers. Deze stukken worden voor kennis geving aangenomen. 2. Wijziging begrootingen 1933 van gemeente en G.E.B. De heer W. v. d. Wiel vraagt in lichtingen over een post oninbare vor deringen bij het G.E.B. De Voorzitter antwoordt, dat dit vermoedelijk is van iemand die de ge meente verlaten heeft zonder zijn schuld aan het bedrijf te voldoen. In de meeste andere gemeenten kan zoo iemand niet bij het electriciteitsnet aansluiten voordat hij in zijn vroegere woonplaats aan zijn verplichtingen heeft voldaan. Wordt goedgekeurd. 3. Wijziging begrootingen 1933 van gemeente en G.E.B. De Raad gaat daarmede accoord. Aflossing geldleeningen. 4. Bestemming beschikbaar geko men gelden door verkoop van het G.E.B. (Prae-advies). De Voorzitter zegt, dat de gelden die de gemeente per 1 Juli a.s. ont vangt voor den verkoop van het G.E.B. ten bedrage van pl.m. 110.000.ge deeltelijk zullen moeten worden aan gewend tot directe aflossing van het nog onafgeloste gedeelte der ten be hoeve van het bedrijf aangegane geld leeningen groot ruim 52500. 17.750.Van dit laatste bedrag is de aflossing vóór 31 December 1938 niet toegestaan. Hiermede zal dus bij de bestemming der beschikbare gel den rekening dienen te worden ge houden. Het daarna nog overblijven de kapitaal kan worden aangewend tot delging van andere daarvoor in aanmerking komende geldleeningen, ten laste der gemeente aangegaan. B. en W. stellen voor te besluiten tot aflossing der diverse daarvoor in aanmerking komende leeningen. Spreker wijst er nog op, dat de ge meente door deze aflossing 4.5% van haar geld maakt, terwijl bij belegging hoogstens 4% zou worden gekregen. De gemeenteschuld wordt met bijna de helft verminderd, zoodat de ge meente er financieel belangrijk op vooruit gaat. Het voorstel wordt aangenomen. School Wolf shock. 5. Verkoop O.L. School met woon huis etc. te Wolfshoek C 75. De Voorzitter schorst de openbare vergadering teneinde dit punt eerst in vertrouwelijke zitting te bespreken. Na heropening deelt de Voorzitter mede, dat de school is ingezet op 1500.en niet is afgemijnd, perceel 2 is op 350.ingezet en op 60. afgemijnd. De massa is ingezet op ƒ2125.en op ƒ450.afgemijnd, zoodat geboden is 2575. B. en W. meenen te moeten voor stellen de gebouwen voor dezen prijs niet te moeten verkoopen en te trach ten school en woonhuis te verhuren. De heer v. Drunen vraagt wat de gebouwen tot nu toe hebben opge bracht. De Voorzitter zegt, dat de woning voor 200.verhuurd was en 't land voor 20. De heer v. Drunen is niet voor ver koop van de school, vooral met het oog op het feit dat de protestanten na verloop van tijd nog wel eens om een openbare school zullen komen. Dan heeft de gemeente in elk geval al een schoolgebouw. De buurtbewoners zullen daar ook mee gebaat zijn, meent spr., want dan behoeven de kinderen niet meer den geheelen dag van huis om de school te bezoeken. De heer Verhoeven wil de school laten bestaan, al is het alleen als sou venir. De gemeente kan er bovendien vruchten van plukken. Het voorstel van B. en W. wordt aangenomen. Rondvraag. De heer v. Drunen vraagt inlichtin gen over de werkverschaffing aan de 3 wielen. De Voorzitter zegt, dat B. en W. hebben geineend den Raad te moeten voorstellen enkele perceelen rond de 3 wielen uit de pacht te moeten ne men, en B. en W. daarbij te machtigen deze perceelen, voor zoover nog bruik baar, aan de tegenwoordige pachters te geven en den Raad later de pacht- vermindering te doen vasfstellen. De bedoeling is het terrein te verbeteren en behoorlijk te egaliseeren. Het ter rein kan dan later in perceelen wor den gesplitst. De heer v. Drunen juicht dit plan toe. Oorspronkelijk is men begonnen grond in de wiel te rijden, maar dat vindt spreker verkeerd. Beter is het, zooals er thans gewerkt wordt. Spr. zegt, dat ter plaatse zeer veel aange slibde grond ligt, op sommige plaat sen wel tot 68 meter diepte. Spre ker wil deze goede grond uitgraven en brengen op de minder vruchtbare perceelen. De Voorzitter weet, dat er grond in de wiel gebracht is. Dat komt omdat B. en W. van meening waren, dat on der de zandlagen wel kleigrond zou zitten, wat niet het geval bleek te zijn. Als bet waar is wat de heer v. Drunen zegt, dan verdient zijn denkbeeld ze ker overweging. Spreker zal dan ook een proef laten nemen en de zaak ter harte nemen. Wel merkt spr. daarbij op dat B. en W. moeten zorgen binnen het raam der begrooting te blijven. De heer W. v. d. Wiel vraagt, hoe B. en Wstaan tegenover de circulaire van den Minister aangaande de verla ging van de salarissen der ambtena ren. De Voorzitter zegt, dat B. en W. meenen, dat de salarissen, die door den Raad zijn vastgesteld, niet te hoog zijn. Over de salarissen van bur gemeester, secretaris en ontvanger be schikken Ged. Staten. De vergadering wordt hierna ge sloten. DRUNEN. Maandagmorgen 2en Pinksterdag arriveerde te Ulicoten een groote menigte bedevaartgangers per autobussen uit Waspik, Raams- donk,Hank, Geertruidenberg, Raams- donksveer, Oosterhout, Oosteind, Gilze, Rijen en Chaam, allen onder afdelingen van de groote processie van Drunen, tot het houden van de jaarlijksche bedevaart ter eere van den H. Bernardus, patroon tegen jicht, rheumatiek en veeziekten. Om 8 uur werd een H. Mis op gedragen, speciaal voor de bedevaart gangers waaronder de meesten de H. Communie ontvingen. Om 10 uur plechtige Hoogmis met predicatie door een Eerw. Pater Gapucijn. Vóór de Hoogmis werden 3 gouden en 4 zilveren medalljes uitgereikt aan leden die 50 en 25 jaar de bedevaait hadden mede gemaakt, onder toepasselijke woor- deirdoor den Z.Eerw. heer pastoor, die de jubilarissen feliciteerde en deze kranige pelgrims ten voorbeeld en ter navolging stelde aan allen. De gouden jubilarissen waren Adr. Mertens en Alb. Roksnoer uit Ooster hout en P. v. d, Pol uit Waspik. De zilveren jubilarissen, Ant. v. d. Pluijm, Corn. v. Sprang, Joh Oomen en Corn, de Jong allen uit Raams- donksveer. Als een zeldzaamheid mag worden vermeld dat de 80-jarige P. v. d. Pol uit Waspik de reis nog te voet had gemaakt, zooals vroeger, dat is een afstand van ruim 8 uur. De Eerw. Pater betreurde het dat deze bedevaart voortaan per autobus en niet meer te voet werd gemaakt zooals vroeger. Ik heb zeide spreker verscheidene jaren deze bedevaart heen en weer te voet medegemaakt op den len en 2en Pinksterdag vanaf Raamsdonks- veer tot Ulicoten. Toen zag men daar niet tegen op. Telken jare werd door een groote menigte vrouwen en mannen daaraan deel genomen. Wordt er tegenwoordig een groote wandeltocht georganiseerd, dan zijn daarvoor nog deelnemers(sters) ge noeg te vinden, doch een bedevaart te vot t maken, daar ziet men tegen op. Z.Eerw. hoopte dat de voet processie wederom in eere zou worden hersteld. In den daarvoor aangelegden tuin achter de kerk werd om 2 uur pro cessie gehouden met kruis en vaan dels groot en klein, het beeld van den H. Bernardus en het Allerhei ligste onder baldakijn voorafgegaan door 30 strooiende bruidjes en geës corteerd door 4 lampiondragers. Na de processie had een plechtig lof plaats waarna vereering der relekwie van den H. Bernardus. Na alloop werd omstreeks 3 uur de terugreis aanvaard. Door de Poslduivenvereeniging »De Postduif», gevestigd in Café A. v. d. Geld werd een wedvlucht gehouden van uit Noyon, met on bevlogen duiven. Afstand 280 K.M. De prijzen werden behaald als volgt: 1, 3, 5 P. Maas, 4 A. v. d. Hoven, 6, 9, 10, 11 Gebr. v. Raven- steijn, 2, 7, 8 v. Ravensteijn-Pulles. Zondag a.s. wordt een wedvlucht gehouden van uit Corbeil. Afstand 392 K.M. De speldjes-verkoop ten bate van het Wit-Gele Kruis heeft in onze gemeente opgebracht f 23.60. Wanneer men thans een wande ling maakt langs de akkers, dan ziet men nu eerst goed wat een schade de nachtvorst van verleden week heeft toegebracht aan aardappelen, boonen en erwten, waardoor deze gewassen wel niet allen verloren zijn, doch een grooten achterstand krijgen in groeikracht. DRUNEN. Gedurende de kermis dagen had alhier de uitloting plaats onder politietoezicht van de loterij ten gunste van een vaandel voor de Mannen-zangvereeniging »Zang en Vriendschap«, gevestigd bij dhr. A. v. d. Geld. Uilslag was als volgt: lste pr. No. 1996, 2e 1883, 3e 277, 4e 255, 5e 835, 6e 2138, 7e 1344, 8e 233, 9e 793, 10e 766, 11e 1081, 12e 509, 13e 475, 14e 1770, 15e 2411, 16e 305, 17e 2437, 18e 1383, 19e 747, 20e 533, 21e 546, 22e 954, 23e 2333, 24e 2166, 23e 1223, 26e 426, 27e 93, 28e 748 De prijzen zijn te bekomen in 't café bij A. v. d. Geld. Op 12 Juni a.s. zal alhier de Processie vertrekken naar Brielle ter vereering der H. Martelaren. ELSHOUT. Op de laatste Zondag van de maand Mei zullen nog ver schillende processies een bezoek komen brengen aan de Wonderbare Moeder. De H. Missen zijn dan als volgtom 6 uur voor de parochie, 7 uur voor de R.K. Werklieden vereniging van Baardwijk, 8 uur

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 6