De Echt) ïaii yet Unite CETA-BEVER PRODUCTEN. POLLES-HEESSEEN'S Gestoomd MgeM EEN BIJKANTOOR Fa. ANTON HOLTGREFE KENNISGEVING. Voor sport en lijn P. D. H. de Bont-v. Huiten i\ No. 43. Zaterdag 26 Mei '34. 57e Jrg. DERDE BLAD. W a a i w if k s Beiats {j, Bezoekt het Groot Concert van 's-Heriogenbosch' Muziek korps, directeur M. Ogier Jr. op Zondagavond a.s. Ica half negen. PROVINCIAAL NIEUWS Waalwijk, 25 Mei 1934. DE 100ste VERJAARDAG VAN DEN HEER JUD. TIMMERMANS W.zn. Zonder eenig uiterlijk vertoon is lieden de 100ste verjaardag van den beer Jud. Timmermans Wzn. gevierd. 's Morgens te 10 uur werd in de pa rochiekerk van St. Jan Baptist een plechtige H. Mis opgedragen. Per rijtuig arriveerde de jubilaris aan de kerk, waar zich natuurlijk tal van belangstellenden hadden opge steld. Ook in de kerk was het zeer druk. Na de H. Mis poseerde de heer Tim- niermans voor het kerkportaal voor den fotograaf om daarna weer per rij tuig naar zijn woning te vertrekken, waar inmiddels tal van bloemstukken waren binnengebracht. Te half 12 had een korte huldigings- pïechtigheid plaats door het personeel in de directiekamer van het hoofd- nloor der Mij. „Noord-Braband". Met hel huldigingscomité, bestaan de uit de heeren W. L. van Herpt te Amsterdam, Loeffen te 's-Hage, Priems te Eindhoven, Franson te Brussel, Rcijners te Antwerpen, Huys- mans, van Zeist en Driessen te Waal wijk, was het geheele personeel van den binnendienst en het personeel van de fa. W. Timmermans en Zn. aan wezig. Door den heer W. L. van Herpt, werd de jubilaris namens het perso neel van den binnen- en buitendienst van „Noord-Braband" en van de fa. V/. Timmermans Zn. als volgt toe gesproken De zeldzame gebeurtenis, een 100- jarige directeur, verplicht ons, om van ons gevoelen te doen blijken. Niet alleen een aangename plicht, maar eene eer stellen wij er in, om ons te mogen uiten. Wij zijn trots en dank baar tevens, als kinderen jegens hun vader, als leerlingen en dienaren je gens hun meester. Hoe klein en onbe duidend staan wij tegenover de pres tatie van onzen 100-jarigen jubilaris. Niemand onzer kan in eene vergelij king eenigszins benaderen, wat door hem gewrocht is. Een reuzen-arbeid, meer dan 3/4 eeuw staande aan het hoofd van een zaak, die in alles het karakter draagt van een stichting voor eeuwen. Reeds hebben een 3-tal geslachten deel ge had in de. werking, in de samenstel ling en de resultaten van het door hem bestuurde bedrijf. Steeds meer deelnemers schenken aan zijne lei ding het vertrouwen, dat hij nog nim mer heeft beschaamd. Al mochten de schokken in de wereldgeschiedenis, 't Instituut „de Levensverzekering" ook doen trillen en schudden, zijne erva ren hand stuurde steeds naar een vei lige haven heen. Hoe ccnse®»aticf ook in eerste be ginselen, wist hij toch het nut en de noodzakelijkheid van het dorre cijfer materiaal toe te passen. Geleerd door de statistiek, waakzaam voor de cri- Hek, gedreven door ethiek, werden ;Joor hem de bakens verzet, voor het 'getij verliep. Met den lijfspreuk zijns Vaders „Geduld, Moed en Volharding" voor oogen, trad hij in diens voet spoor. Met geduld heeft hij het nog jonge boompje opgekweekt. Met moed werden de moeielijkheden en bezwaren overwonnen, terwijl hij in Volharding een voorbeeld heeft ge geven aan de gansche wereld. Nimmer is dan ook met meer recht en reden een nieuw devies aan de Mij Noord-Braband" toegepast, als dat vij thans zoo welverdiend zien schit teren, n.l. „Door Ervaring Sterk". Heeft de Mij. „Noord-Braband" een roem verkregen, waarop wij allen trots zijn en wordt dan bij het hooren X van dien naam onmiddellijk gedacht aan Waalwijk, niet minder samenge vlochten met dezen titel is de door luchtige naam van de Directie Tim mermans. Meerdere Maatschappijen van Levensverzekering mogen met eere genoemd worden en zijn een sie raad voor ons bedrijf. Maar geen en kele Maatschappij draagt zoo het ca chet van hare Directie, als de „Noord- Braband". Ieder onbevangen vakman zal onmiddellijk erkennen dat de naam Timmermans onafscheidelijk is verbonden aan de „Noord-Braband" te Waalwijk. Zelfs in de hoofdstad van België resideert een telg van dezen stam. Op deze machtige organisatie is het ca chet onuitwischbaar ingedrukt. Stich ter, Bestuurder, Directie zijn met de." hcchlste handen verbonden aan de zaakj-dio^eene groote bekendheid aan Waalwijk heeft geschonken. Het is daarom ook heden eene bijzondere dag voor Waalwijk. Een eerbiedwaardig inwoner te be zitten die eene eeuw oud is, is een be nijdenswaardig voorrecht, temeer klemt dit, waar dit een zoo verdien stelijk man betreft. Het is dan ook niet te hout gespro ken dat iedere inwoner van Waalwijk hem kent en eert. Is dit begrijpelijk en verklaarbaar voor het tegenwoor dige geslacht, wij zijn dan ook bereid mede te werken om deze hoogachting te doen voortduren tot in lengte van jaren. Een blijvende getuigenis zal onze nakomelingen verhalen, van hetgeen hij is- geweestr^ran- hetgeen hij heeft gedaan, van het voorbeeld, dat hij ons gegeven heeft. De tijd moge zijn geest en energie verslappen en zijne krachten doen slinken, ja éénmaal hem de weg van alle vleesch doen opgaan, maar zijn voorbeeld zal blijven, zijn roem zal zich. voortplanten in steeds wijderen kring. Het kunstvol product van des schil ders penseel zal nog in de verre toe komst gewagen van den onvermoei- den man-, het zal later spreken tot het nageslacht over den onovertroffen Nestor, die alle mededingers onafzien baar ver achter zich liet en met ont zag vervulde. Het nageslacht zal het bijna onge looflijke feit van dezen dag op liet doek voor oogen hebben en daarbij zeggen, dat is nog nooit gebeurd, dat zal ook nooit weer geschieden. Het zoo zeldzamé geval, dat mij de eer en het genoegen verschafte, om hier de gevoelens: te vertolken van de breede schaar van Agenten, Inspec teurs en Hoofd-agenten, alsmede van de Ambtenaren van den Binnendienst Van de Maatschappij „Noord-Braband" en het personeel van de firma W. Tim mermans Zonen, verbreekt met een slag alle grenzen, tusschen familie en ■zaken. Zeer zeker zijn de rechten der kinderen en kleinkinderen op het feest van hun Vader en Grootvader pri meur. Niemand zal er aan denken om zich te plaatsen tusschen den eerbied- waardigen Patriarch en zijne Door luchtige Familie. Maar waar zij jui chen daar volgen wij, zij het dan ook op eerbiedigen afstand, om ook ons hart te openen, om ook onze hulde aan te bieden. Met groote vrijmoedigheid durf ik dan te verklaren, met alle respect voor des schilders idealen arbeid, dat het Beeld van onzen Jubilaris onuitwisch baar is gegrift in ons hart en in ons hoofd. Mijne collega's en medewerkers, die niet zoo vaak en niet zoo van nabij, het voorrecht hebben gehad, zooals 't personeel van den binnendienst, om in nauw contact met onze Directie ie mogen leven en streven, zijn gein&pL- reerd door de faam, die zich over hem heeft verbreid. Hieraan kan geen af breuk worden gedaan door het eervol, ja roemvol aftreden uit zijne hooge functie, dat dezer dagen de wereld is verkondigd. Eerbiedig buigend gaan wij het graf voorhij zijner te vroeg ont slapen Zonen, om onze felicitatie nog te richten tot zijn eenig overgebleven zoon en kleinzoon, welke heeren bij zonder, de traditie van hunne respec tievelijke doorluchtige Grootvaders, zoowel in naam als in daad zullen le vendig houden. Zijn zij thans de dra gers van het gezag, berust in hunne handen thans het stuurrad van onze Maatschappij, voor hen zal, evenals voor ons, dc richting gevolgd worden, die het kompas .van den Jubilaris aan wijst. Wij zullen onzen Jubilaris blij ven huldigen als onzen Directeur, tot zijn strijd zal zijn volstreden en een maal een onverwelkbare kroon zijn deel zal zijn. Zoo zij het. De heer v. Herpt bood een portret aan van den jubilaris, geschilderd door den heer Theo van Delft, en tevens een fraai herinneringsalbum gecnlligra- feerd door den heer H. v. Beurden en gebonden door den heer Mandjes. Namens den jubilaris en de directie sprak de heer Jud. Timmermans Ph.zn. een dankwoord tot het personeel, waarin hij de bijzonder aangename verstandhouding onder het personeel van „Noord-Braband" in het licht stelde. De jubilaris zelf sprak zijn groote voldoening uit over het hem aangebo den geschenk. Het portret was volgens hem „als een spiegel". Nadat de glazen op het welzijn van den jubilaris geledigd waren, was deze huldiging ten einde. De belangstelling allerzijds was op de zen feestdag zeer groot en met ingeno menheid vernamen wij dat personeel, charitatieve, kunstlievende en andere vereenigingen, behoeftigen, verkeloo- zen e.a. rijkelijk bij dit jubileum zijn bedacht. Het werk in den Buitenpolder van Besoijen. In ons vorig nummer hebben onze lezers onder »Capelle» een simpel berichtje kunnen lezen betreffende het stopzetten der kadeverhooging in den buitenpolder van Besoijen waardoor 82 arbeiders uit de ge- Met ingang van heden hebben wij fe WAALWIJK, Raadhuisplein 255, gevestigd waarvan de heer ARN. VER WIEL als Directeur zal optreden. Voor de aanstelling van IIoofd-Agenlen en Agenten wende men zich lot bovengenoemd adres. De Heer J. REUS blijft als Hoofd-Agent voor onze Maatschappij werkzaam. 2 Voor verschillende plaatsen nog Hoofd-Agenten en Agenten gevraagd. Eerstvolgende trekking 25 Juni 1934. ~3KI N V. Directie „LOTISICO". meente Sprang^Capelle hun werk- object hebben verloren. En toch is de beteekenis van dit bericht niet zoo simpel als men denken zou, wat kanblijken uit het volgende De buitenpolder van Besoijen be sloot onlangs de kade te veriioogen ter voorkoming van inundatie bij Noorder-en Westerstormen, hoewel er toen reeds op aan werd gedrongen dit werk uit te stellen, waar een commissie voor Waterschapsbelan- gen uit en door de Kamer van Koophandel voor de Langstraat doende was om te komen tot afslui ting van 't Oude Maasje, waardoor niet alleen de Langstraatsche havens op peil zouden worden gehouden, maar ook de polder watervrij. Ook de Waalwijksche Buitenpolder had aanvankelijk het plan tot kade verhooging, doch dit waterschap heeft daarmede voorloopig willen wachten, ondanks het feit dat de Waalwijksche polder door het werk in Besoijen steeds meer gevaar liep te worden geinundeerd. Intusschen ging het bestuur van den Besoijenschen Buiten polder voort; in het begin met 15, later met 30 en tenslotte zelfs met 82 arbeiders typisch, alleen werkkrach ten uit SprangCapelle werden door den Besoijenschen Buitenpolder in Waalwijk te werk gesteld. Ook ging men door toen Gedepu teerde Staten een aanschrijving zon den 't werk te staken en zij zelfs weigerden de begrooting goed te Leuren Tot ten slotte de minister heelt ingegrepen en geweigerd steungelden voor dit werk verder toe te staan, waardoor vanzelf dit werk is stil komen te liggen. Welk inzicht het bestuur met deze houding gehad heeft is ons "niet duidelijk, temeer waar het toch wist of kon weten dat de werkzaam heden der f genoemde commissie druk vorderden, vrijwel algemeene medewerking is verkregen, het rapport weldra aan autoriteiten zal worden ingediend en dit werk dan hoogde accijns (voor sigaren 17'/2 percent en voor sigaretten 50 percent) nog niet is betaald, hiervan aangifte moeten doen. Opgegeven moet wor den de hoeveelheid voorhanden op 1 Juni a.s. en de aangifte moet uiterlijk den 2en Juni ten üntvang- kantore worden ingeleverd. Vanaf heden zijn formulieren ten kantore te verkrijgen, waarop deze aangifte moet worden gedaan. De benoodigde aanvullingszegels zullen dan uiterlijk 1(3 Juni in het bezit zijn van de aangevers, die moeten zorgen, dat de zegels uiterlijk 20 Juni op de verpakkingen zijn aan gebracht. Men is niet verplicht de klein handelsprijzen met een gelijk bedrag te verhoogen die kan dus dezelfde blijven. Zoo men dit wel wenschf te doen, dan moet dit worden opge geven met vermelding van de hoogere prijs, waarvoor men dan vanzelf sprekend ook meer moet bijbetalen. Inzameling St. Vinccntiusuereeniging. De St. Vincentiusvereen. besloot ook dit jaar weder eene inzameling te doen houden van gedragen klee ding, schoeisel, dekking, kachels, kortom van alle voorwerpen die op zolder of in de kast rondslingeren en toch maar steeds ongebruikt blijven. Voor dit moeizame maar mooie werk krijgt zij hulp en medewerking van de wakkere leden der katholieke Jonge Middenstands Vereeniging »de Kruisridders», die op Zaterdag 2 Juni a.s. deze inzameling zullen houden. Het goede doel dat hiermede be oogd wordt moge eenieder aan sporen tot het succes van deze inzameling bij te dragen. President St. Vinceniiusvereenig'ng. In de 1.1. Zondag gehouden ver gadering der St. Vincentiusvereenf' is tot president gekozen de heer J. Siemer. Deze presidentzetel kwam ledig door het overlijden van Dr. G. J. M. Sweens. Namens den HoogEerw. Heer Deken N. v. Biel, als eere-voorzitter, Oe beste welke bestaan, Hollaudscti fabrikauf Vloerzeil- en Parketvloerwas f0 47 en f 0.78. Meubelboenwas f 0.14 cn f0 42. (KleurenWit, Zwart, Geel, Rood, Lichtbruin, Donkerbruin). Prachtbijts, 30 kleuren f 0 26, f0 41, f0 67, f 0.72, f 1.13, f128, f0 17, f 0.52, f 0.88 f 1 60. Velpa Koudlijm (timmermanslijm) f 0.31 en f 1,13 Kneedstopwas en Smeltstopwas f 0.09 en f 0.16 (om meubelgaatjes dicht te stoppen). Velpon de huishoudlijm die alles lijmt f 0.10 en f 0 26. Gupa (om lüüü dingen mee te repareeren) f 0 26. Instanio (om alle vlekken uit kleeren te halen f 0.35. VerderJapanlak, Glansverf, Waterverf, Aluminiumverf, ernissen, Schoolbordenverf, Terpentijn, Lijnolie, enz. enz. Larbolineum, Ivoolteer, Bruine Teer, Gele en Groene Larbolineum, uurlak, Grondverf, Muurzwart, Rijwiellak, Creoline, Spirituslak. VerderSponzen, Zeemen, Zeil wrij vers, Parketborstels, Vegers en alle mogelijke ander borstelwerk, slechts eersts kwaliteit en normale prijzen. Heeft U aS een Spaar&ankboefcfe voer Uw Heeren horloge of Uw dames armbandhorloge I HET KOSf U NIETS1000 KLANTEN HEBBEH ER REEDS EEN v/h. Bierlaagh-van der Heijden IJZERHANDEL Harkt Hoek Raadhuisplein, Waalwijk - TEL. 72. ook vermoedelijk spoedig zijn beslag zal krijgen, waar het rijk waar schijnlijk zijne bijdrage zal verleunen uit het 60 millioenplan, zoodat de verwezenlijking van het plan spoe diger zal komen dan door iemand gedacht werd. Laat allen die geroepen zijn bij te dragen tot de totstandkoming van dit werk, allen die invloed kunnen uitoefenen bij de hoogere regeerings- instanties, het hunne doen ter be vordering van dit zoo hoogst nuttige en noodzakelijke werk voor het heden, maar zeker voor de toekomst dezer geheele streek van Waalwijk, het Land van Altena, de Langstraat tot en met den Biesbosch. Aangifte voor sigaren en sigaretten. De Rijksontvanger brengt onder de aandacht van kleinhandelaren, die nog sigaren en sigaretten in voorraad hebben, waarvan de ver- Waatwijks Belang. Seizoen 1934—1935. Concert op Zondag 27 Mei a.s., te geven door het 's Hertogenbosch Muziekkorps. .r ?o.C .Directeur Mar. Ogier Jr. Aanvang half negen. Programma Ie Deel. 1. Generaal Heutz Marsch, A. Roeien. 2. Le Voyage de la Lune, Ouverture J. Offenbach, arr. M. J. Ogier. 3. Valse Interrompue L. Montagne. 4. Divertissement Espagnol L. C. Désormes. a. Sequidilla. b. Habanera. c. Roléro de Cadiz. d. Cachucca. e. Zapatéado. IIe Deel. 5. Pique Dame, Ouverture F«rv. Suppé. 6. Mein Traurn, Walzer v G. WaldteufeL 7. La Tourterelle, Polka G. Damaré. Piccolo-solo dhr. J. Doomernik. 8. Grand Fantasie »Le Tribut de l •jj Zamora» Ch. Gounod. Tuba-solo dhr. G. Zauenbrecher. 9. Grand Marche »Lorraine» jv o -LvGanne.. Alleen verkrijgbaar bij: JAN VAN MIL v,h Gez. v. d. Banden WAALWIJK. Het mag een wonder heeten dat beide inzirtenden er zoo betrekkelijk goed afkwamen. V. had slechts eenige lichte snijwonden cn M. had een gebroken enkel Deze gunstige afloop is zeker te danken aan het feit dat de ruiten van de Chevrolet niet zijn stuk gegaan. Gecnenkele dei ruiten was beschadigd, hoewel toch de auto zoo grondig in elkaar gereden was dat men een stuk uit de carrosserie moest zagen om de inzittenden te bevrijden De heer Melhado is naar het Ziekenhuis te Tilburg overgebiacht De auto van den heer W. was aan de achterzijde in elkaar gedrukt. U.K. Voetbalbond. In de gisteravond in de Patro naatszaal te v.m. Besoijen gehouden vergadering is dc Besoijensche R.K. Voctbalvereeniging definitief opge richt. Er is een voorloopig bestuur benoemd, bestaande uit de heeren Jac. v. Loon, Fr. Passie^ J. en W. Vesters. Rector de Visser heeft een rede gehouden waarin hij dc gevaren dei- neutrale sport schetste en wees op den cwensch van de Bisschoppen lot organisatie in katholiek verband. Het voorloopig bestuur zal uitzien naar een geschikt terrein enz. De vereeniging telt thans reeds een 30-Hal leden. werd de nieuwe president door den WelEerw. heer v. Rooij op waardige wijze geïnstalleerd, en werd ook een memoria gewijd aan het goede, dooi den oveileden president voor de Conferentie gewrocht. Voor de Blinden De speldjesverkoop voor de Blin den, waarvoor pater Andreas vorige week in ons blad een lans brak, heeft in onze gemeente opgebracht f 141een mooi bedrag. Een gelukkige! Bij de 23 Mei 1.1. gehouden trekking der Haagsche Verzekerings Sociëteit viel op lot No. 13421 den prijs van f 10.000. Aan den houder van ,0 van dit no. werd door den agent A. Duquesnoij alhier nog denzelfden dag-het bedrag uitgekeerd. Zwembad. Aantal' bezoekers184. Temperatuur: 17°. Chr. Jongclinysvereen. »Immanuel v.m. Besoijen. J De eerw. heer Joh. v. d. Hoek, godsdienstonderwijs, hoopt Maandag 28 Mei-a.s. des avonds om half acht een lezing te houden in 't Gebouw voor Chi\ Belangen in de Besoijen- scheslraat alhier. Begrafenis Henri Witlox—Bressers. Donderdagmorgen had te Moer gestel de plechtige begrafenis plaats van den heer Ilenri Witlox-Bressers. In de parochiekerk van St. Jans Onthoofding droeg dr. J. Witlox, zoon van den overledene, hoofd redacteur van3 De Maasbode, het H. Misoffer op met assistentie van rector Cop pens en kapelaan Tho massen. Dr. Witlox verrichtte ook de absoute met dezelfde assistentie. Aan de zijaltaren werden II.II. Missen opgedragen door den anderen priesterzoon van den overledene, den weleerw. zeergel. heer A. Witlox, geestelijk directeur van het Klein Seminarie Beekvliet, en door den weleerw. zeergel. heerdr. W. Kersse- makers, leeraar aan het Seminarie Beekvliet, en den weleerw. heer L. Kerssemakers, kapelaan te Tilburg. De weleerw. heer A. Witlox ver richtte de. plechtigheden op het kerkhof, daarbij door dr. Witlox ais diaken geassisteerd. Hier rust de heer Henri Witlox, na zijn leven vol activiteit, aan de zijde van zijn echtgenoole, die nog steeds voortleeft in de piëteitvolle herinner.ng van allen, die het voor recht hadden haar te kennen. Bij de begrafenis waren talrijke vooraanstaande industrieelen uit Brabant en bekende figuren uit de geestelijke wereld aanwezig. Autobotsing. Donderdagavond is op de Bredasche weg nabij Tilburg een luxe auto van den heer Mulders Sars alhier in botsing gekomen met de auto van den heer Werther te Sprang Eerstge noemde wagen werd bestuurd door dhr. G Verhagen alhier, naast wie gezeten was de heer Melhado uit Amsterdam. Juist toen de chauffeur de auto van W die voor hem reed, wilde passeeren, maakte deze zonder richting aan te geven een zwenking naar links, zoodat de wagens in volle vaart op elkaar botsten De nieuwe Chevrolet sloeg nie: minder dan 6 maal over den kop en was zoo goed als geheel vernield. Grootestraat Telefoon 109. HET ADRES voor een 364 BFTFRF HFFRFNKJFEniNfi Smakelijk, Voedzaam Jujüc: en Gezond. NEEMT PROEF. Tel. 99. Gevonden voorwerpen. Op het Politiebureau zijn inlich lingen te bekomen omtrent de na volgende gevonden voorwerpen Groen zwempak met badhanddoek, bruine por tem on na ie, 2 p. schoenen, koper cliché, bos sleutels, huissleutel. BIOSCOOP. R.D.B.- Theater: Een Brief uit het Verleden. Het hoofdnummer van het pro gramma dat het B.D.B. theater deze week vertoont is een boeiende en aangrijpende speelfilm, die vervaar digd is naar het bekende boek van Fred Lewis Allen. De film is een terugblik op de oorlogsjaren. Op een bal maakt luitenant Emerson, in het dagelijk sche leven een bekende bankier, kennis met de mooie Mary Lane. De oorlog scheidt hen echter en Mary moet zelf een bestaan zoeken en haar zoontje opvoeden. Tien jaren gaan zoo voorbij voordat zij Emerson opnieuw ontmoethij herkent haar echter niet en zij maakt zich niet bekend. Het wreede leven heeft teveel van haar gevergd en na eenige maanden sterft zij. Emerson ziet dan te laat zijn misstap in en kan tenminste nog haar zoontje Jimmy gelukkig maken. Een groot aantal bekende artisten werkte mede aan deze aangrijpende film. Wij noemen slechts de namen van Margaret Sullavan, John Boles, B. Burke, Beg Denny. Van een bezoekaanditdramatische filmwerk, dat ieder enkele uren lang in spanning houdt, zal niemand spijt hebben. Luxor- Bioscoop. y>De Groote Bluf la De film »De Groote Bluf« die deze week in de Luxor-Bioscoop draait, is er een met veel sensatie en liefde en vooral met tal van vroolijke momenten. De lijst van medespe lende toont ons de bekendste namen op het gebied der amusements-film Lee Parry, Betty Amann, Adèle Sandrock, Harald Paulser, Paul Hörbiger, Otlo Wallburg. Het geval speelt zich af in de filmwereld. De parels van een der bekendste sterren zijn gestolen dooi den beruchten bandiet Silver Jim. Dank zij een origineele sollicitatie is het dezelfde Silver Jim, die de hoofdrol gaat spelen in een nieuwe film. Een jaloersche vrouw verraadt het geheim en op een gala-avond zal Silver Jim gearresteerd worden. En dat gebeurt ook, maar hoe dat willen we nog niet vertellen. Wel kunnen we zeggen dat het sénsationeele slot een heel onverwachte ontknooping zal brengen. Een vroolijke film, vol spanning en afwisseling en doorweven mei de muziek van ettelijke schlagers van Franz Grothe en Fritz Rotter. Luxor Bioscoop. Met het oog op de uitzending van de voetbalwedstrijd Holland Zwitserland zal de voorstelling van Zondag om kwartier over zes aan vangen, de tweede voorstelling om half negen. Neemt Telefoon De telefoon heeft in onze streek nog steeds niet het burgerrecht ver kregen waarop zij recht heeft, en dat zij elders reeds lang verworven heeft. Toch zijn de voordeelen aan de telefoon verbonden zeer groot. Men hoore wat het Maandblad SOUPLESSE W///7/M

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 9