AANBESTEDING. NolS-U. Ll-ScUOOl flanel!! van leerlingen N Grootestraat 271 bij de MarkV, Tel. 25 ii i ii i II! iiiiiiii m mi i ii hi ilium min mi III llll II U koopt in oen e.M.o. zaak goedkoop, gezellig en goed Concertavond NIEUWE SLAGERIJ OPENEN. HEROPENING. Zaterdag a,s. HEROPENINj Café met Feest- en Vergaderzaa muissniireau in Beiasiingzahen ..HEK»" VERMIST 2 zwart-bonte kalveren Het vernieuwen van den boven bouw van bet Warenhuis der firma H. Speet te Waalwijk. Aangifte van Ziekenfondspatiënten bij de bode Op telefonische aanvraag worden recept afgehaald. Fa. A. FREDERIKS, Mag. De Zon' - KAATSHEUVEL publiek verkoopen Notaris Schreurs Fanfare „WILHELMINA" te Veen op Zaterdagavond a.s. Trouwkaarten of Trouwbrieven een halfpondsblik fijne Leverpastei cadeau. 1 Mei aanvang van het Belastingjaar 1934-35. R.D.B. THEATER OPROEPING. Notaris A. Schaap Groote Donderdag 21 Juni a.s. - GROOTESTRAAT 225 - C. J. Willemse-v. Kempen L. Leijtens-van Leeuwe Adviesbureau „VEMA" HOUDERS VAN LOTEN publiek aanbesteden TE WAALWIJK. Verpakte geneesmiddelen. Chemicaliën en Speclallté's. Zlekenverpleglngsartlkelen en Verbandstollen. Krulden en Veegeneesmiddelen. is de naam van een nieuwe organisatie van voor- q ruimioozaken DooRGEHEEi NtDEKiAND^ aanstaande Manufaturiers uit het geheele land. e.M.o vaart onder de vlag der grootste en machtigste inkoopcombinatij en heeft daardoor waarborg tegen minimum prijzen in te koopen. e.M.o zorgt vooreen verkoopmethode welke niet geëvenaard is in Nederland e.M.o biedt U een weloverwogen inkoop en rationeele verkoop, een keurcollectie van artikelen welke met kennis van speciaalzaken door vakkundig personeel aan U aangeboden worden. In den Kersenboomgaard van VERHAGEN te Meeuwen, Grootestraat 139 W AA L W IJ K H. H. BILJARTLIEFHEBBERS!! Verder mijn van ouds bekende CONSUMPTI 52198 Grootestraat - W A A L W IJ SPRANGSCHEWEG 5A, WAALWIJK (bij Overweg v.m. Besoijen.) BILLIJKE CONDITIËN. Ned. Dondselftal verliest van Roma. Ter gelegenheid van den Olympischen Sportdag te Amsterdam, die uitstekend geslaagd is, speelde het Nederlandsche Bondselftal tegen de Italiaansche club Horna. Met 51 behaalden de Romeinen den zege op de Nederlandsche ploeg, die een vrij mat en onproductief spel te zien gaf. DE COMPETITIE. De laatste loodjes. Ajax krijgt weer kans. De zomerhitte ten spijt is er nog lustig gevoetbald Zondag. In Tilburg was het zelfs een hoogstaande partij tusschen Willem II en K.F.C., waarin de Tilburgers (ie onoverwinnelyken een punt afsnoep ten. Waren de verhoudingen geheel tot hun recht gekomen, dan zou Willem II zelfs gewonnen hebben. Heracles behaalde een zege op Veloci- tas, wat echter op het eindresultaat van geen invloed meer is. In het Zuiden weer geen voortgang, daar de ontmoeting MiddelburgJuliana gestaakt werd met den stand 1—1. De match wordt nu op neutraal terrein uit gespeeld. Zaltbommel sloeg Devo met 52. DE UITSLAGEN. Kampioenschap van Nederland. AlmeloHeraclesVelocitas 31 Tilburg: Willem II—K.F.C. 1—1 Promotie tweede klasse: Middelburg: MiddelburgJuliana 11 (Gestaakt wegens onbehoorlijk optreden van 't publiek). Promotie derde klasse: 's-Bosch: DevoZaltbommel 25 Internationaal: Amsterdam: Ned. ElftalRoma 1;5 De stand der kampioenscompetitie is thans K.F.C. 7 4 2 1 10 14—4 Ajax 0 3 2 1 8 17—5 Willem II 6 2 2 2 0 11—15 Heracles 8 4 0 4 8 1420 Velocitas 7 1 0 6 2 820 E.S.V.—W.S.C. A.s. Zondag wordt te Eindhoven dé laatste en beslissende ontmoeting ge speeld tusschen W.S.C. en E.S.V. Ook Ie Eindhovenaren hebben bun "vijfde match gewonnen, zoodat zij hun kan sen behouden hebben. Doch reeds bij jen gelijk spel in Eindhoven is W.S.C. Zondag definitief behouden. Wint E.S.V. echter, dan eindigen beide jlubs met 10 punten en dan zal een beslissingswedstrijd op neutraal ter- •ein noodzakelijk zijn. Het spreekt vanzelf dat er voor de Dntmoeting van a.s. Zondag een ge weldige belangstelling bestaat. W. S. C. Hedenavond wordt op het W.S.C.-ter- -cin een wedstrijd gespeeld tusschen de /eteranenelftallen van W.S.C. en N.O.A.D. lit Tilburg. Deze interessante ontmoeting, lie zeker het aanzien zal waard zijn, zal mi half acht beginnen. R.K.V.V. H.E.C. De eerste ronde van de seriewedstry- len, uitgeschreven doo H.E.C.had op 10 Juni plaats. Daar Wilhelmina Kaats- ïeuvel niet was opgekomen, speelde l.E.C. 2 een vriendschappelijke wedstrijd egen H.V.V. Het wrs, inplaats van een /uiigen kamp, die we van Wilhelmina ladden kunnen verwachten, een luste- ooze wedstri.jd met af en toe een ople ving. H.V.V. won met 21. Van heel wat beter gehalte was de vedstrijd Sporters tegen Quick. Sporters •.peelde de eerste 20 minuten zoo verras- ;end goed, dat Quick er geen vat op kon irygen. Dat het met rust slechts 20 ,'oor Sporters was, had Quick voor een ;root deel te danken aan het goede werk /an haar doelman. Na rust was Quick >yna voortdurend in de meerderheid en vist drie doelpunten te scoren door haar •echtsbinnen, waartegen Sporters geen mkel doelpunt meer kon stellen, zoodat iet einde kwam met een 31 overwin- ïing voor Quick Waalwijk. Zondag 17 Juni werd (ie tweede ronde •an de seriewedstrijden gespeeld. De eer- tc wedstrijd werd gespeeld door D.E.S. 2 kaatsheuvel en Hercules Waalwijk. Het vas een vrij rumoerige wedstrijd. Twee ;pelers van D.E.S. en een van Hercules .verden van het terrein gestuurd. Het is eer te betreuren dat verschillende spe- ers zich niet voldoende kunnen beheer- ichen, wat niet bevorderlijk is voor de EK. voetbalsport. Hercules won tenslotte net 42. De tweede wedstrijd ging tusschen Uno Vnimo 2 en Hercules Waspik. Van den lanvang af neemt Uno het spel in handen •n heeft spoedig een 30 voorsprong. Iercules blijft echter moedig doorspelen, loch verder dan 1 doelpunt kunnen zij iet niet brengen. Doch ook Uno bleek ïaar kruit verschoten te hebben en wist liet meer te doelpunten, zoodat het ein- le kwam met een 31 overwinning voor Jno Animo. Direct na de wedstrijden had de loting laats tusschen de vier winnaars. Deze varen Quick, H.V.V. en Hercules Waal- vijk en Uno Animo Loonopzand. De uit lag was: H.V.V.Hercules, Uno Animo- juick. Op deze wedstrijden komen we Saterdag nog terug. Het eerste elftal van H.E.C. verloor, net 10 man spelend, na een weinig span- icnden wedstrijd met 1—3 van Kaatsh. loys. H.E.C. 3 verloor Zaterdagmiddag 'an D.E.S. met 01. B. S. V. Gisteravond speelde B.S.V. een vriend- chappelijken voetbalwedstr. tegen D.W. iil Druilen, welke in een gelijk spel 00 mdigde. Daarna had de loting plaats 'oor de seriewedstrijden, uitgeschreven loor B.S.V., met den volgenden uitslag: Zaterdag 23 Juni: 4 uur 30. Mesco tegen D.G.S. 6 uur D.V.C. tegen D.W. Dinsdagavond 20 Juni: 8 uur W.V.B. tegen Van Haren. Vrijdagavond 29 Juni 7 uur 30. Timtur tegen Helon. De entréeprijzen zijn Zaterdag 15 ct., :inderen 10 cent. Dinsdag en Vrijdag 10 ent, kinderen 5 cent. Het Bestuur van B.S.V. WIELERSPORT. Wedstrijden te 's-Bosch. Zondag zijn op de Bossche Wielerbaan /eer belangrijke wedstrijden gehouden. )c sprintwedstrijden werden gewonnen loor v. d. Heuvel, voor Pijnenburg en )inkelkamp. Bijzonder spannend was de achtervol- ingsrace tusschen Fr. Slaats en v. Hout ver 5 K.M. De renners gaven elkaar niet eel toe, maar tenslotte werd van Hout iet een voorsprong van een twintigtal meters winnaar. In den koppelwedstrijd waren Slaats- Pijnenburg verre van superieur. De totaal uitslag luidt als volgt. 1. PijnenbergSlaats 12 punten. Op een ronde: 2 DeneefBuysse 6 punten. 3 Braspenningvan Hout 3 punten. Op twee ronden 4 OszmellaSchindler 9 punten. 5 Van der HorstKrynen 9 punten. Van Hoekvan Nek 8 punten. Waalwijksche Wielerbaan. A.s. Zaterdag, 's middags om 6 uur, wordt op de Waalwijksche baan een in teressant programma verreden, bestaande uil sprint-, achtervolgings- en koppel wedstrijden. De volgende koppels zullen uitkomenv. GeenenCeclen, Gebrs. Gommers, Pellenaars-»-Aarts, Reijnen Tillieu en v. HelvoirtPrinccn. Dat be looft dus een felle kamp te geven. In de achtervolging komt v. Geenen uit tegen v. Helvoirt. Ook de omniumrace tusschen den Waalwijkschen nieuweling Kamp en "den Eindhovcnaar Antonis kan een spannende race geven. GYMNASTIEK. Katholieke Turndag in Den Bosch. Zondag j.l. is te 's-Bosch onder groote belangstelling de jaarlyksche bondsdag van den R.K. Diocesanen Gymnastiek Bond gehouden. Uit het geheele diocees waren circa 2500 turnsters en turners samengekomen om aan de groote demonstraties deel te nemen. In de St. Jan woonden allen te 12 uur de H. Mis bij, die werd opgedra gen door den bondsadviseur, Rector Vis sers en werd bijgewoond door Z. H. Exc. Mgr. Diepen. Na de H. Mis defileerden de gymnasten op de Parade voor den Bis schop. Ten stadhuize werden de honds» leiders officieel ontvangen. Om half drie ving een rondgang aan door de stad, welke tevens als marsch- wedstryd gold. Een hulde aan het H. Hart-monument maakte hierbij deel uit van het programma. Nadat deze rondgang beëindigd was, werden op het Gemeentelijk Sportterrein groote demonstraties gegeven, die van zeer goed gehalte waren en bijzonder in den smaak vielen van het talrijke publiek. In de morgenuren waren de wedstrij den gehouden. Wij laten hieronder de resultaten vol gen, die de Waalwijksche vereenigingen W.G.V., Kunst en Kracht en Orova daar bij behaalden: Marschwedstrijd Dames: 2e prijs Orova 52.8 punt. Pyramiden: 2e prijs Orova 7J/« pnt. Driekamp adspiranten II: le prijs Orova I met 148è pnt. en Orova II met 145* pnt. Driekamp adsp. T 2e prijs Orova I 138 pnt. en Orova II 128* pnt. Driekamp Dames: 3e prijs Orova 120 punten. Heeren Vierkamp 2e gr.: 2e pr. W.G.V. 110 pnt. Heeren Vierkarr.o 3e gr.: le pr. Kunst en Kracht 136 pnt. en W.G.V. 128 pnt. Marschwedstrijd heeren: le pr. W.G.V. 50 pnt. en Kunst en Kracht 49.5 pnt. Pyramiden: Eereprys W.G.V. 30 pnt., 2e prijs Kunst en Kracht 28* pnt. Vierkamp adspiranten: 3e pr. W.G.V. 103* pnt. Adspiranten TT: 2e prijs W.G.V. 175* pnt., Kunst en Kracht 174 pnt. WANDELSPORT. Tweedaagsehe af standsmarschen, Breda. Door den Zuidelijken Bond van Wan- delsportvereenigingen, in samenwerking met de Vereeniging voor Vreemdelingen verkeer „Breda Vooruit" is op Zaterdag 14 en Zondag 15 Juli a.s. een tweedaag sehe afstandsmarsch uitgeschreven, wel ke geheel zal plaats hebben in de prach tige bosschen (Mastbosch, Liesbosch, Ul- venhoutsche Bosch en de Chaamsche Bosschen) van de Houtvesterij „Breda". De eerste dag zal een afstand van 30 K.M. worden geloopcn, terwijl des Zon dags de marsch 40 K.M. lang zal zijn. Deze marschen zijn officieel goedge keurd door de „Nederlandsche Unie voor de Wandelsport" en beloven een der hoogtepunten te worden voor de wan delsport in Nederland in het seizoen 1934. De start heeft Zaterdags plaats te 2 uur n.m. en des Zondags te 10 uur v.m. telkens vanaf de sociëteit Concordia, al waar tevens het eindpunt is. Voor uit stekende kleedgelegenheid is zorg ge dragen. Deze afstandsmarsch is tevens bedoeld als een uitstekende oefening voor hen, die deel wenschen te nemen aan de Vier- daagsche Afstandsmarsch te Nijmegen. Behalve dat iedere deelnemer(ster) na het voleindigen van deze marschen een prachtig insigne ontvangt, zijn talrijke extra-prijzen, als zilveren bekers, kran sen, takken en plaquettes beschikbaar gesteld. Na afloop van den wandeltocht van Zaterdag is er gratis gelegenheid om in het prachtige Sportfondsenbad te Breda een heerlijk bad te nemen. Aanvragen om reglementen zijn te richten aan het Secretariaat van „Breda Vooruit", Veemarkt 34a, Breda. Koopt fn Waalwijk. Stpunt de Waalwijksche handel en Industrie. W. B. SI SO is kwaliteit en is en is voordeelig. Wordt daarom gevraagd. Busjes van 12'/2 en 25 cent. M. v. HILST, Nieuwstraat 21. Holl. Grondkrcdietbank, Witte Kruis, Panama, Congo, Ant werpen enz. worden verzocht naam en volledig adres op te geven onder No. der adv. Bur. v. d. Blad met vermelding van aantal. 52196 Waarom buitenlandsch SI-SO koperpoets is Nederlandsch Fabrikaat, goed en voordeelig. Probeer ze eens Busjes van 12'/a en 25 cent. WED. MOONEN, Nieuwstr. in den Baardwijkschen Polder, oud l'/3 en 2 jaar. Beide met afgestooten linker hoorn. De kleinste heeft een witte vlek op de neus. Tegen belooning terug te bezorgen bij HUB. VAN SON, Keiweg, Drunen. Het Architectenbureau VAN REE BOSSAERTS te Waal wijk, zal onder georganiseerde aan nemers De aanbesteding zal plaats hebben op Maandag 25 Juni 1934, des avonds ten 8 uur in Café ROYAL aan de Groote straat te Waalwijk. Bestek en teekening verkrijg baar aan het Architectenbureau voornoemd tegen betaling van f4.per stel (restitutie f2. Inlichtingen verstrekt onder- geteekende. 52174 De Architect, ED. BOSSAERTS. Iedere huisvrouw moet toch weten Met Sl-SO kan toch niets zich meten Want hel is zeker en gewis Geen betere koperpoets er is. Busjes van 12'/a en 25 cent. J. TEN HAAFF, Putstraat 26. voor den nieuwen cursus kan tol 13 Juli geschieden bij het Hoofd der School, den Heer M. C. GOUDBERG, St. An- toniusstraat 19. Schoolgeldheffing naar in komen. Leermiddelen vrij. Toelatingseisch het met goed gevolg doorloopen hebben van zes klassen der lagere school. Met SI-SO voor alle metalen krijgt mijn zaak tevreden klanten. Busjes van 127a en 25 cent. J. BRUURMIJN, Antoniusstr. 110. e.M.o. zaken hebben anaf heden een afdeeling EENHEIDSpr ijzen artikelen an uitsluitenc prima artikelen. Ons motto is gelijk aan minderen prijs. 6 Meter prima linnen kroonband l() c. 5 feston puntjes 10 c. 3 paar zijden brandabrours 10 c. 6 paar zw. of bruine koordveters 10 c. 4 10 c. 10 bolletjes splitgaren kleuren sort. 10 c. 3 cartons ijzergaren zwart 10 c. 3 kluwen rijggaren wit 10 c. 3 rollen mooi noodband 10 c. iets beters te leveren dan anderen, zoo mo- Een greep uit onze eenheids prijzen artikelelen 15 Meter prima kroonband Prima dames gordel 2 paar prima dames jaritelles 1 1 sterke sokkenhouders 7'/2 meter feston punt prima 5 doz. mooie pa riem oer knoopen 25 25 25 25 25 25 25 1 ons knot cmo-reintjeswol gcwilleerd. 25 c, 5 dubbele stukken huishoudzeep. 25 te Waalwijk, zal bij inzet op Vrijdag 22 Juni 1934 in Café »de Koren beurs» en bij toeslag op Vrij dag 29 Juni 1934 in Hotel »de Twee Kolommen« te Waal wijk, telkens om 7 uur des avonds, Het flink en zeer gunstig ge legen Woonhuis, met afzon derlijke huurwoningen en tuin te Waalwijk aan de Grootestraat, kad. Sectie C. Nos. 2234, 2235, 2236 en 2237, groot tezamen 9 aren 80 c.A. Bewoond geweest door de eigenares wijlen Mej. A. Th. M. Verwiel. De huurwoningen zijn verhuurd te zamen a f 7,50 per week. 52146 Aanvaarding bij de betaling. Waarom verkoop ik Sl-SO koperpoels Omdat mijn klanten tevreden zijn. Busjes van 1272 en 25 cent. P. HESSELBERT, Antonijisstraat 124. te Drunen bericht dat de onroerende goederen, gelegen onder de ge meente Nieuwkuijk, eigendom van de Erven van wijlen den Heer FRANCIS VAN SON, zijn ingezet als volgt Koop 1 op f 800. Koop 2 op f 810,— Koop 3 op f 520.— De toeslag blijft bepaald op Woensdag 27 Juni i93k des. nam. 7 uur precies ter herberge van G. DE BONT te Nieuw kuijk. 52182 te geven door de gunstig bekend staande Aanvang 7 uur O. T. HET BESTUUR. Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen. zullen wij onze Ter kennismaking ontvangt ieder die voor minstens fl.(een gulden) Vleeschwaren koopt Als steeds zullen wij door PRIMA WAREN en LAGE P R IJ Z E N Uw vertrouwen trachten le winnen 52199 Aanbevelend, van mijn geheel gemoderniseerd en naar de eischen des tijds ingericht U kan ik voortaan ook ontvangen daar ik geplaatst heb een EERSTE KLAS BILJART merk de Schepper. Nette bediening. Beleefd aanbevelend, Door Uw aangiftebiljet 1934/35 in te vullen met onze bemiddeling, voorkomt U een te hooge aanslag. Wij belasten ons met het opmaken van BEZWAARSCHRIFTEN tegen aanslagen in de Inkomsten-, BEROEPSCHRIFTEN Vermogens-, Personeele belasting VERZOEKSCHRIFTEN Schoolgeld en Omzetbelasting. Voor belastingzaken, het inrichten en bijhouden van boekhoudingen naar het

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 4