SPORT. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL, Ontzettend motorongeluk te Esschen. Zaterdagavond 0111 ongeveer half acht had te Esschen een ontzettend verkeersongeluk plaats. De 32-jarige Emile Daems uit Horendonck, reed door tot nu toe onbekende oorzaak te gen een boom langs den weg naar Wildert. Doordat het voorwiel langs den boom schampte, bleef de motor er legen aan geleund staan, terwijl de motorrijder er op bleef zitten. Onmid dellijk daarop schoot de benzine, die uit de tank vloeide in brand, en deel den de vlammen zich mede aan de kleeren van Daems. De ongelukkige verbrandde bijna geheel, hoewel ijlings toegeschoten hulp nog trachtte de vlammen met. zand te blusschen. Toen ue blusschingspogingen eindelijk slaagden, was I). voor het grootste ge deelte verbrand. Het stoffelijk over schot werd naar het doodenhuisje te Esschen overgebracht. De man was gehuwd .Zijn vrouw verkeerde in blijde verwachting. Omtrent de oorzaak van dit gruwe lijk ongeval, verkeert men'in het on zekere. Niet onwaarschijnlijk is D. door het springen van een achterband tegen den boom gereden. Of hij! na de botsing nog leefde, valt niet met zeker heid te zeggen. Waarschijnlijk is dat echter niet, daar niemand der toege snelde personen hem nog heeft zien bewegen. Naar verluidt reed D. op een door hem geleenden Sarolea. Ongeval. De heer H. JBommaert uit Haarlem, die zich per motorrijwiel met zijspan naar Contich begaf, in België, is te Brasschaet tegen een boom gereden. Daarbij brak het zijspan van het mo torrijwiel af. Het motorrijiel kwam in een sloot terecht. De 34-jarige vrouw van den heer Blommaert, die in het zijspan zat, was cp slag dood; de 14-jarige dochter is met een gebroken been naar het Stuyvenherggasthuis te Antwerpen overgebracht, waar zij eenige uren later het bewustzijn nog niet had ge kregen. 1 De heer Blommaert zelf bleef on gedeerd. De onbewaakte overweg eischt weer eert, slachtoffer. Op den onbewaakten overweg in den z.g. zwarten weg, dief de spoorlijn AmersfoortBaarn in de gemeente Soest kruist is een ernstig ongeluk gebeurd. v Uit de richting Amersfoort naderde op een oogenblik de sneltrein. Een wielrijder, die juist nog den overweg wilde oversteken, werd door ce locomotief gegrepen, met het ge volg, dat hij eenige meters verder op den grond gesmakt werd. Het bleek dat de man een ernstige hoofdwonde bekomen had en een gebroken dij been. Door prof.Kok, die zich toevallig in den trein bevond, werd de hoofd wonde verbonden. Hoewel de man bij aankomst te Baarn nog eenige teeke- ncn van leven gaf, overleed hij spoedig na aankomst aldaar. Volgens ooggetuigen heeft de man de trein wel zien aankomen en nog geweifeld alvorens door te rijden. De explosie-ramp in de Frunse-Fabriek. Te Moskou zijn tot dusver 60 arrestaties verricht. Midden Juni heeft in een der groot ste chemische fabrieken der sovjet unie, de Frunse-fabriek, een ont zettende èxplosie plaats gehad, tenge volge waarvan een vier verdiepingen hooge vleugel der fabriek geheel (Ver woest wérd en acht en zeventig per sonen werden gedood of gewond. Hoewel door de sovjet-autoriteiten omvangrijke maatregelen genomen zijn 0111 de oorzaken en jde gevolgen van de explosie in het duister te houden, staat het thans wel ,vast, dat deze hel gevolg was van een daad van sabotage. i Naar een Duitsch blad uit Moskou verneemt, heeft de gepoe de laatste dagen verscheidene arbeiders en kan toorbedienden der fabriek aan een uitvoerig verhoor onderworpen. In Moskou zijn tot dusver zestig personen gearresteerd, die met de ont ploffingsramp in verband worden ge bracht. Onder de arrestanten zouden zich ook leden der bolsjewistische partij bevinden. Het door de explosie getroffen ter rein is nog steeds door politie en mili tairen afgezet. Tot de fabriek worden allen arbeiders, die voorzien zijn van speciale toegangskaarten, toegelaten. Ook het opruimingswerk wordt on der toezicht van militairen verricht. Vliegtuig stort neer op de menigte. Tijdens een luchtvaart-meeting bij Belgrado, is een vliegtuig neergestort en op de menigte terecht gekomen. Er zijn 8 jdooden te betreuren. Ne gen personen werden gewond. Botsing in de lucht. Op het Engelsche vliegveld Yate in het granfschap Gloucestershire zijn twee vliegtuigen tegen elkaar gebotst en neergestort. Drie personen werden gedood. Zwaar weer in Limburg. 4 Boven Limburg heeft Zondagmid dag een zwaar onweer gewoed, waar door eenige /boerderijen afbrandden. Een man werd door den bliksem ge dood. DE VOETBALCOMPETITIE. Ajax verliest van Heracles. Willem II heeft nog een kansje. Middelburg en Juliana winnen beiden. - W.S.C. blijft in de tweede klasse. Met het tournooi om het landskam pioenschap schieten we nu toch flink op. Zondag kan de kous af zijn en het pleit beslecht. Maar wie het standen lijstje beziet moet de mogelijkheid er kennen dat het op een of meer be slissingswedstrijden aan komt. Ajax heeft zich n.l. Zondag in Almelo laten kloppen en Willem II won den strijd in Groningen. Slaagt de Zuidelijke kampioensploeg er nu in om K. F. C. in eigen huis te kloppen, dan eindi gen deze beide clubs al met gelijk pun tental. En als Ajax dan van Velocitas wint, zullen ze met hun drieën nog een slot-robbertje moeten maken. Mogelijk zijn we dus voorloopig nog niet aan het eind, tenzij de K.F.C. aan alle illusies van Willem II en Ajax een einde maakt. De stand is: KFC 7 4 2 1 10 14—4 AJAX 7 3 2 2 8 18-7 Willem II 7 3 2 2 8 13—15 HERACLES 8 4 0 4 8 13-20 VELOCITAS 7 1 0 6 2 7-19 In het Zuiden deden Juliana en Mid delburg wat van hen verwacht werd, zoodat het wachten thans is op den slotwedstrijd. Hier is de stand: Juliana 5 4 1 0 9 156 Middelburg 5 3 117 12—8 Tegelen 6 2 1 3 5 12—13 De Baronie 6 0 15 1 1527 W.S.C. zal het volgend jaar weer in de tweede klas spelen. In den strijd te gen E.S.V. is dat Zondag beslist en op afdoende wijze, want met niet minder dan 40 zijn de zwarthemden de baas gebleven. De eindstand dezer ronde bewijst wel dat W.S.C. voor de derde klassers te sterk is, alle zes de ge speelde ontmoetingen werden gewon nen. Een mooi resultaat dat wel een proficiat waard is! De eindstand is: W.S.C. 6 6 0 0 16—4 12 ESV 6 4 0 2 15-8 8 Zaltbommel 6 1 1 4 8—14 3 Devo 6 0 1 5 4—17 1 De uitslagen zijn: Kampioenschap van Nederland. Almelo: HeraclesAjax 21 Groningen: VelocitasWillem II 02 Promotie tweede klasse. Middelburg: Middelburg-Tegelen 30 Spekholzerheide: Juliana-de Baronie 8- Spekholzerheide: JulianaDe Baronie 82 Promotie derde klasse. Eindhoven: E.S.V.W.S.C. 04 Finale om den K.N.V.B.-beker. Utrecht: VelocitasFeijenoord 32 WIELERSPORT. Pijnenburg en Slaats winnen te Almelo. Op de Almelosche Wielerbaan heeft Fr. Slaats de achtervolgingsrace ge wonnen van Wiegman. In de 50 K.M. koppelwedstrijd werden Pijnenburg Slaats winnaar. Slaats en het wereld-uurrecord. Gedurende den wielerwedstrijd Za- terdagmidag op de Almelosche baan gehouden, deelde F. Slaats mede, dat hij nog dit seizoen op de Almelosche baan een aanval wil doen op het we- reld-uurrecord. DRUNEN. Ongeveer 14 dagen geleden werden hier duizende kilo's kruisbessen die op de veiling onverkocht bleven, in het water geworpen. Wellicht ten gevolge hiervan sterven de visschen die zich in den wiel bevinden en drijven in groote hoeveelheid aan de opper vlakte rond. Hieronder bevinden zich zeer dikke palingen. Jammer genoeg, is ook deze visch thans waardeloos. Op Maandag 9 Juli wordt door de leden van de beide congre- gatie's alhier het patroonfeest ge vierd van den H. Aloysius. Des morgens wordt een plechtige H. Mis opgedragen waaronder alge- meene H. Communie der leden. Na den middag feestvergadering in de congregatiezalen. Zondag werd te Ammerzoden een vriendschappelijken wedstrijd gespeeld tusscben V.J.C. I alhier en Jan v. Arckel II aldaar. Bij de rust stonden de kansen gelijk met 1-1. Toen kwam de regen als spelbreker en moest de wedstrijd verder wor den afgelast. In de vergadering van stemgerechtigde ingelanden van het waterschap »Hei of Meerdijk» en Polder van Drunen, gehouden op Dinsdag 26 Juni ten huize van mej. Wed. Vissers alhier, werd als voor zitter gekozen Mr. R. J. v. d. Heijden met 118 van de 231 geldige stemmen, doch deze verklaarde zijn benoeming niet te zullen aanvaarden. Als be stuurslid werd bij tweede stemming gekozen dhr. Adr. Pelders met 147 van de 242 uitgebrachte geldige stemmen. In de vacature van een voorzitter is alzoo nog niet voorzien. DRUNEN. Door de harmonie der jongens congregatie alhier wordt op Zondag 8 Juli deelgenomen aan het groot Nationaal Zang-en Muziek concours, uitgeschreven door de Gemengde Zangvereeniging .Voor ons Genoegen" te Utrecht. Zij zal uitkomen in de eere-afdeeling met als verplicht nummer .Les joyeuses Commères de Windsor", Célèbre Ouverture de Nicolaï en als vrij nummer Les scènes pittoresques" van Massenet. Het eoncoursterrein ligt te Jutphaas 2 KM. van de Utrecht- sche stations. NIEUWKUIJK. Vrijdagmorgen werd alhier voor rekening van het Cisterciënser klooster »Onzenoort«, onder architectuur van den heer Karei van Dael uit Eindhoven aan besteed de verbouwing van het bestaande klooster. Op deze onderhandsche aanbe steding werd als volgt ingeschreven Jos van Dijk, Princenhage f88.450 Huijbrechts, Eindhoven f86.970 Gebr. van Heeswijk, Best f86.925 Jan de Bont, alhier f84.675 Godefr. de Bont, alhier f81.798 Het werk is aan den laagsten inschrijver gegund. OUDHEUSDEN. Openbare ver gadering van den raad dezer ge meente, te houden op Donderdag 28 Juni 1934, des namiddags 7.30 uur, ten Gemeentehuize. Agenda 1. Ingekomen stukken. a. Besluit van Ged. Staten, waarbij goedkeuring verleend wordt aan een Raadsbesluit tot wijziging der gemeente-begrooting voor 1933 en 1934. b. Koninklijk Besluit waarbij goedkeuring wordt verleend aan de verordening op de heffing van schoolgeld. c. Proces-verbaal van Kasop— neming bij den gemeente-ont vanger. 2. Voorstel van B. en W. tot wijziging van de verordening op de keuiing van vee en vleesch. 3. Voorstel van B. en W. om toe te treden als lid van den Noord— Brabantschen Brandweerbond. 4. Voorstel van B. en W. tot wijziging der gemeente begrooting voor 1933 en 1934. 5. Herbenoeming van M. van M. v. Sluisveld als tijdelijk gemeente ontvanger en H. de Wit als tijdelijk Ambtenaar van den Burgerlijken Stand. 6. Aanwijzing Commissie tot onder zoek der gemeente-rekening over 1933. 7. Voorstel van B. en W. tot ver hooging van de subsidie aan het Burgerlijk Armbestuur met f1500 8. Voorstel van B. en W. tot het verleenen van extra hulp aan werk- loozen over 1934. SPRANG—CAPELLE (V.m. Sprang). De winkelierster L. alhier kwam dezer dagen in haar woning te vallen met het gevolg dat zij een diepe wonde aan haar voorhoofd bekwam en geneeskundige hulp van Dr. W. moest worden inge roepen, die de wonde heeft gehecht. In den nacht van Maandag op Dinsdag werden bij A. V. alhier een 7-tal kuikens door een hond doodgebeten. Kippenhouders weest op uw hoede. CAPELLE. Door het schrikken van het paard voor een auto ge raakte de landbouwer v. R. j.l. Zaterdagmorgen op de Nieuwevaart met kar en paard in de vaart. Een tweetal personen, die op de kar zaten, kwamen gelukkig met den schrik en een nat pak vrij. De postduivenvereniging »De Luchtvaart«, gevestigd in het café van Mej. Wed. A. v. d. Haart aan de Nieuwevaart, hield j.l. Zondag een wedvlucht met oude duiven vanuit Pont St. Maxence met den volgenden uitslag: W. Versteeg 1 6 20, E. Haverhals 2 9, A. Blom 3 17, G. Treffers 4, A. Spierings 5 10, A Klootwijk 7 8 16 18, C. Verhagen 11, W. Mandemakers 12, J. Versteeg 13 19, A. Versteeg 14, W. de Meter 15. Eerste overduif C. Verhagen. Aangetoonde duiven W. Versteeg, E. Haverhals, A. Klootwijk en A. Spierings. De extra prijs, een konijn, werd behaald door E. Haverhals. In de j.l. Zaterdagavond in 't café van Mej. Wed. A. v. d. Haart gehouden algemeene ledenvergade ring van de aldaar gevestigde spaarkasvereeniging »Vele Kleintjes maken één Groote«, bleek uit de rekening en verantwoording, dat in het afgesloten boekjaar door de leden f620 was gespaard. Nadat de rekening en verantwoording waren goedgekeurd werden de gespaarde gelden aan de leden uitgekeerd. Besloten werd nieuwe leden aan te neiïien, welke zich kunnen opgeven in het vereenigingslokaal. De zoon van den bakker J. B. aan het Vaartje had het ongeluk zich aan een ruit zoodanig te ver wonden, dat hij zich onder genees kundige behandeling van Dr. R- moest stellen. J.l. Vrijdag had de vrachtrijder de R. uit Sprang het ongeluk bij den overweg alhier met zijn vracht auto in de sloot te rijden. De in zittenden in de cabine konden gelukkig ongedeerd daaruit ver wijderd worden, zoodat dit ongeval, behoudens eenige materieele schade, goed afgeloopen is. Met een andere vrachtauto werd de wagen uit de sloot gehaald. Door Ds. Cuperus zal a.s. Zondagnamiddag in de Ned. Herv. kerk te Waspik een vacaturebeurt worden vervuld. Op Zaterdag 7 Juli a.s. wordt te Tilburg door de Gewestelijke Landstorm Commissie »De Meierij» een landstorm-schietdag georgani seerd, bij welke gelegenheid een défilé van alle deelnemers aan dezen schietdag zal plaats hebben. Ook de afdeeling »Sprang-Capelle« van den Bijz. Vrijw. Landstorm zal dien dag naar Tilburg trekken, zoowel voor deelname aan den schietwedstrijd, als voor het défilé. Naar we vernemen zullen deleden, welke deelnemen, op vertoon van hun legitimatiebewijs of bewijs van toegang na 4 uur vrijen toegang hebben tot de tentoonstellings terreinen te Tilburg, alwaar des avonds 8 uur de prijsuitdeeling zal plaats hebben. v» MAN DOOR BLIKSEM GEDOOD TE VRIJHOEVE-CAPELLE. Zooals wij reeds per bulletin bekend maakten is tijdens de hevige onweers bui van gisteren te Vrijhoeve-Capelle de arbeider Van Beek door den blik sem getroffen en gedood. Tijdens het onweer schuilden een vijftal arbeiders, waaronder de gehuw de 35-jarige H. J. van Beek, in een in aanbouw zijnde boerderij, waar zij werkzaam waren. Plotseling klonk een dreunende slag en spleet een groote steunbalk midden door, terwijl de arbeider van Beek op den grond stortte en geen teekenen van leven meer gaf. Al spoedig bleek, dat de ongeluk kige Van Beek door den bliksem, die in het dak was geslagen, was geraakt en onmiddellijk aan de gevolgen is over leden. Dr. Roos die ter plaatse ver scheen kon slechts den dood consta- teeren. Het lichaam van den ongelukkige vertoonde een kleine brandwonde aan den buik. Vermoedelijk heeft v. Beek tegen den steunbalk geleund, waar langs de bliksem zijn weg had geno men. De man laat een vrouw en drie kinderen achter. Het stoffelijk over schot is naar de woning overgebracht. Het tragisch gebeuren verwekte in het dorp een diepe verslagenhid. De vier overige arbeiders werden al len meer of minder gekwetst. Zij had den verschillende brandwonden, niet van ernstigen aard. §RAAMSD()NKSVEER. »Dominé is overleden.ee Dat was de droeve mare die Zondagmorgen vóór acht uur door de gemeente ging. Ds. Guittart overleed vannacht om één uur. Droelheid, innige droefheid vervulde de harten zijner Gemeente leden. Dinsdag 19 dezer was Ds. geope reerd alles ging zoo voorspoedig tot Vrijdag; toen deden zich eenige ongunstige verschijnselen voor. Zater dagnamiddag verergerde de toestand en om één uur was Ds. niet meer. Groot is de slag voor zijne Echt- genoote en kinderen, die in hem een liefdevolle Echtgenoot en zorgvolle Vader verliezen. Groot ook voor de Gemeente, die hij sinds 6 Maart 1932 gediend heeft met een trouw en liefde als maar zelden voorkomen. Hoe leefde Ds. in elk opzicht met zijn Gemeente mede; vroeg niet of ze voor of tegen zijn prediking waren. »Het zijn schapen van één kudde«, zei hij meermalen. In dagen van blijdschap kwam Ds., deelend in de vreugde; maar ook in dagen van droefheid en smart .kwam hij en trachtte te troosten met Gods Woord. Waren de kranken rnstig z ek, dan kwam hij meer malen driemaal er dag, soms nog laat in den t vond. Ook aan het Vereenigingsleven gaf Ds. al zijn beschikbare tijd en krach ten. Knapen-, Jongelings- en Mar.nen- vereeniging, Werkmansbond, zij allen hadden hem tot Eere-Voorzitter, niet in naam, maar in er daad. Voor zitter van het Schoolbestuur, van de Bijbelvereeniging,Zendingsvereen en Protestantsch Vereenigingsgebouw. Al den tijd dat Ds. Herder en Leeraar dezer Gemeente was heeft hij tweemaal per Zondag den dienst geleid, behalve zijn vacanties, die hij echter zeer weinig en dan nog bizon der kort nam. Meermalen ging hij driemaal per dag in den Dienst des Woords voor tweemaal in eigen Gemeente en eenmaal daar buiten. En dat niet tegenstaande hij de laatste maanden niet sterk meer was. Maar het heerlijk Evangelie wilde hij verkondigen, zoolang hem dat maar mogelijk was, dat was hem zoo lief, zoo bizonder lief. Nu rust Ds. van zijn aardsche taak en we mogen gelooven, dat hij ingegaan is in de rust, die daar overblijft voor het Volk van God. Achtereenvolgens stond Ds. Guit- tart te Minnertsga, Hindeloopen, Dalfsen, Oosterhaule, Oosterend (Fr.) en laatstelijk te Raamsdonk. In het volgend nummer hopen we een verslag te geven van de begrafenis die plaats had Dinsdag op het kerkhof te Raamsdonk. LOONOPZAND. In de maand Juli e k. zullen op de plaats van het vroegere kamp aan den weg Loonopzand—Tilburg enkele esca- drons cavalerie hier hun tenten opslaan om enkele nachten te bi- vakkeeren in verband met deleger- oefeningen in deze streek. Successen van de harmonie „A polio". De harmonie Apollo behaalde op 't groot solistenconcours, uitgeschreven door het Rotterdamsch Symphonie or kest te Hillegersberg Zaterdag 23 Juni wederom groote successen. Met 10 solisten en een kwartet werd aan Jiet concours deelgenomen. De uitslag was Jos. Brokken, Sopr. Sax. 3e Afd. met 4e Fantaisie van Escudié le prijs inett 110 punten. 1 M. Oerlemans, tuba, met Air Varié van Montagne, le pr. met lof met 122 punten. A. van Wanrooij, ten. sax., 2e afd. met Morceau de Salon No. 10 van Painparé, le pr. met 107 punten. Jac. de Brouwer, bariton, 2e afd., met Morceau de Salon van Painparé le pr. met 112 pt. J. W. v. d. Heijden, Piston, hoogste eereafd., met Fantaisie Var. Marlbo rough van Langlois, le pr. met 117 pt. A. de Brouwer, Sax. Alt., le afd., met Fantaisie sur la dernière Pensée van Weber, le pr., met lof met 120 p. A. Valk, B. Clar., hoogste eereafd., met Concertino van Weber, le prijs met 113 pt. M. v. Best, hoorn, hoogste eereafd., met Morceau de Salon van Painparé le pr. met 105 pt. J. de Vries, Trombone, hoogste eere afd., met Concert van David le prijs met lof met 120 p. C. v. d. Heijden, ten. sax., 3e pfd. met Solo de Concert van Singelee 2e prijs! met 100 pt. Trombone-kwartet: J. de Vries, L. v. d. Ven, H. v. Dongen en J. Damen hoogste eereafd. met Fantaisie uit Tanhauser yan Wagner le prijs met lof met 121 pt. 1 puivensport. De Kaatsheuvelsche Concoursbond, gevestigd bij den, heer J. v. Dun, hield heden een wedvlucht vanuit Pont St. Maxence. Eerste duif 11-57-19, laat ste duif 12-18-48. Uitslag: 1 W. Sulsters; 2, 6 M. Zacht;3, 30, 23 C. de Bondt; 4, 5, 7, 10, 11 F. v. d. Assem; 9 J. v. d. Linden; 12 P. Stok- kermans; 13, 17, 25 Jac. Vloemans; 14 Jan Bergmans; 15 J. Couwenberg; 18 J. Couwenberg; 16 P. de Nijs; 20 P. Remmeren; 21 .1. Remmeren; 22 F. Damen, 24 Jos. Schrauwers; 26 H. Hendriks; 27 J. van Dongen; 29 C. v. Boxtel. - De Kaatsheuvelsche Postduiven» bond hield een wedvlucht vanuit Pont St. Maxence. Uitslag: 1. C. de Rooij; 2, 11 M. de Benis; 3, 9, 25 Chr. Oerlemans; 4 St. Dek kers; 5 W. van der Velden; 6, 12, 14 A. van Dijk; 7 G. van Boxtel; 8 A. La- ros; 10, 26 Th. Emmers; 13, 20 Ch. v. Heeswijk; 15 Jac. Hoevenaars; 16 F. v. Woensel; 17 Hugo Esch; 18, 23 B. Emmen; 19 C. Klis; 21 W. Stubbe; 22 A. Lugters; 24 P. Lugters; 27 P. van der Velden. Voetbal. Heden speelde een combinatie van het eerste en tweede DES een vriend schappelijke wedstrijd tegen Sarto uit Tilburg op het Don Bosco terrein alhier. Het resultaat van deze zeer goedgespeelde match was een gelijk spel 33, waardoor de verhouding goed werd weergegeven. Voorkeuring K.N.P.V. Zaterdag jongstleden had op de terreinen van de heeren Timmermans nabij den Galgenwiel de voor keuring plaats voor de certifica ten van den K.N.P.V. De heeren J. C. F. v. Helsland, inspecteur van politie alhier, en L. van der Grient rijksveld wachter te Waalwijk traden als keur meester op. De 'uitslag was, A de Brouwer Sprang, met Belg. Herder 230 punten; A. van Seters Kaatsheuvel, met Groenendaler 222pnt; H. v. Seters Kaatsheuvel, ruwharige H. Herder 215 pnt.; S. Fijneman Waalwijk; Duitsche Herder 198 pnt; .P. v. Don gen Loonopzand, H. Herder 197 pnt; J. Meesters Tilburg, Mechelsche ,Her- der 189 pnt; A. Korsten Bouvier, Til burg 160. pnt. Een teruggetrokken; een afgewezen. Politiehondensport. Zondag hield de Kaatsheuvelsche Politiehondenclub, gevestigd bij den heer L. van den Kaa aan den Horst alhier een groote politiehondenwed strijd op de)}terreinen der vereeniging. Als keurmeester fungeerden de hee ren van den Abeelen uit Loonopzand en J. Jansen te-Kaatsheuvel, terwijl als helper was toegevoegd de heer J. Timmers alhier. De uitslag van ïden wedstrijd was als volgt: J. van der Kaa 238 punten; H. Dirks 1544 punt; M. Glaudi 223 pnt.; J.van der Velden 223 pnt.; J. van Seters 208 pnt. en J. van Rooij 259 pnt. 1

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 3