Bezoekt de Kookdemonstraties Agent Deze eon is 13.- waan MARCONIST „WILHELMINA" - TILBURG Gemeen t e-C3 asfabriek W a a I w ij k. «r- TOEGANG V R IJ. OP DINSDAG 3 JULI, 's avonds 8 uur, in Concertzaal „DE LINDEBOOM", St. Antoniusstraat en op WOENSDAG 4 JULI, 's avonds 8 uur, in het PATRONAATSGEBOUW, Min. Loeffstr. INGEZONDEN STUKKEN. SPORT. BLIRGÊRLIJKE STAND.~ H. de Bont-v. Huiten BINNENLAND. GEMENGD NIEUWS. AGENDA. ll&aa de jeu$d: goed ingevoerd TENTOONSTELLING 1934. levert HET BESTE op dit gebied Sluiting Cursussen Rijksvakschool De sluiting der curssussen aan de Rijksvakschool voor Leerlooiers en Schoenmakers zal plaats hebben op Donderdag 19 Juli a s. v.ro. kwart voor elf Op dien dag en ook den volgen, den Vrijdag en Zaterdag zal het werk der leerlingen voor belangstellenden te bezichtigen zijn van 9—12 en van 2—5 uur. Belanghebbenden zijn op deze expositie van harte welkom. Huizen-verkoop. Bij den gisteravond in Hotel De Twee Kolommen, door notaris A. Schaap gehouden toeslag van den ver koop van het woonhuis met huurwo ningen te Waalwijk van mej. A. Th. M. Verwiel, werden deze gemijnd door den heer Jan Marks, voor rekening van den heer J. Trimbach alhier voor een bedrag van 8500. Kook-demonstratie. Wij vestigen gaarne de aandacht op de aankondiging der Gemeente-Licht- bedrijven, terzake de Kook-demonstra tie in de a.s. week te houden in ,,de Lindeboom'' in de St. Antoniusstraat en het Patronaatsgebouw, Min. Loeffstr. Zwembad. Het Zwembad van de Waalwijksche Zwemclub in het Hoefswiel, werd deze week bezocht door 867 bezoekers. De temperatuur was 20°. De veiligheid van ons Zuiden. Namens een op 20 Juni te Eind hoven gehouden bijeenkomst van burgemeesters uit verschillende dee- len van Noord-Brabant en Limburg hebben de burgemeesters van Maas tricht, Tilburg en Weert een adres aan den ministerraad gezonden, waarin ernstige bezorgdheid wordt geuit over de vraag of van de Ne derlandsche weermacht bij de thans reeds doorgevoerde en nog te vree- zen bezuinigingen bij een onverhoopt eventueel conflict wel een zoo groote en in het bijzonder preventieve kracht zal uitgaan, dat de neutra liteit van ons vaderland zal worden ontzien en geen enkel deel van ons territoir zal worden geschonden. Zij wijzen er voorts op, dat het lang niet denkbeeldige gevaar, dat bij een treffen van tegen elkaar staande machten het terrein van den strijd zal liggen op Noord Brabantschen en Limburgschen bodem, alleen kan worden afgewend wanneer onze weermacht zoodanig sterk is, dat van haar een krachtige preventieve werking uitgaat. Daarom dienen naar hun oordeel in de eerste plaats als voorzorgsmaatrege len te worden genomen verhooging van de weerbaarheid, de sterkte en kracht van onze weermacht, zoo mede het op hoog peil brengen en houden van haar uitrusting en be wapening en het nalaten van die bezuinigingen, welke de waarde van de weermacht zouden kunnen scha den. Adressanten verzoeken derhalve de regeering alle maatregelen te nemen die de weerkracht van ons tegenwoordig leger zoodanig zullen opvoeren, dat het door zijn preven tieve werken in staat zij eventueele gevaren van een buitenlandschen inval te voorkomen en de onafhan kelijkheid van land en volk te handhaven. Zooals wij hierboven melden, is aan den ministerraad een adres gericht, waarin de burgemeester van Maas tricht, Tilburg en Weert aandrongen op maatregelen, die tot versterking van het Nederlandsche leger zouden lei den, in verband met de h.i. onvoldoen de veiligheid der Zuidelijke provincies. Nader vernemen wij, dat de genoem de burgemeesters dit adres mede ge zonden hebben namens hun collega's van Bergen op Zoom, Breda, Eindho ven, Geleen, Helmond, Den Bosch, Kerkrade, Roermond, Roosendaal, Sit- tard, Venlo, Venray, Waalwijk en Heerlen. Landstormschietdag. De schietwedstrijden zullen op Zaterdag 7 Juli 's morgens 9 uur op het Sportpark te Tilburg aan vangen. Om half twee wordt in de Spoorlaan verzameld voor het défilé. 2 uur precies afmarsch. De stoet is als volgt samengesteld Muziekkorps, Korpsvaandel met volledige Vaandelwacht, afdeeling Tilburg en 15 afdeelingen, Muziek korps, 15 afdeelingen, Muziek van Huize Nazareth, 15 afdeelingen van den Bijzonderen Vrijwilligen Land storm. MarschrouteStation, Stationstraat, Nieuwlandstraat, Heuvelstraat, Mo numentstraat, langs het Gemeente huis waar de autoriteiten zijn ver zameld, Korvelscheweg, Goirlesche- weg, Sportpark. Daarna voortzetting der Schietwedstrijden. Om 8 uur prijsuitdeeling op het Tentoonstellings—terrein, voorafge gaan door eene toespraak van Zijne Excellentie den Minister van Defen sie en van Zijne Excellentie Luit.- Generaal L. F. Duijmaerv. Twist en de voorzitter der Gewestelijke Landstormcommissie F. W. v. Beek, Burgemeester van Boxtel. ARBEIDERS VAN KAATSHEUVEL EN WAALWIJK. „Gij zijt dwazen. Gij werkt niet meer als arbeiders maar als slaven. En uwe leiders? Booswichten, niets doeners en corruptie-plegers! Zij zetten in Uw midden een grooten bek op, maar zorgen verder met koorts- achtigen haast om zelf „binnen" te zijn! Zonder uitzondering bouwen zij voor zich en hun verwanten prachtige weel derige woningen. Zij strijken duizenden guldens op van Uw in slaven-arbeid verdiende 70 ct. contributie. Bij de finale afrekening zullen we wel meer over hen verklappen, over het complotje wat van Uw zuurverdiende centen den grooten mijnheer uithangt en zich goed betaalde baantjes schept! De Coöperatie! Weg daarmee! Wat is het anders als een nieuwe baantjes- schepperij. Kijk eens naar den directeur van Uw coöperatie, die auto rijdt en zelfs in de bakkerskar durft zitten! Zij verkondigen niets dan onwaarheden om hun eigenbelang te voldoen. Dat gaat naar een volstrekt slavendom, zooals Rusland het kent en waar cor ruptie, diefstal en verduistering hoogtij vieren. Trouwens ons kleine landje wordt toch reeds geheel en al door deze drie geregeerd. Neen, luistert dan liever naar wat wij U kunnen beloven: Zoodra wij de macht gegrepen heb ben zullen wij daadwerkelijk gaan in grijpen in het bedrijfsleven. Industrie na industrie zullen wij be- invloeden en betere toestanden schep pen in samenwerking van arbeiders en middenstanders, Uw huidige leiders verdeelen Uw organisatie in drie groe pen, n.l. christ, neutraal en Kath., wel ke het onderling zelf niet eens zijn. De toekomst is aan de Nederland sche Fascistischen Staat. Wanneer wij fascisten bijv. onze macht zullen heb ben ontplooid, zal geen schoenfabrikant het meer wagen om onrechtvaardigheid te plegen, want fascisme is Rechtvaar digheid. Heeren Schoenfabrikanten, het is de vraag of gij Uw geld en goed verkre gen hebt op rechtvaardige wijze, maar onze beweging zegt U dat eigendom dienst is en niet 'n begrip om op 'n hei- densche wijze Uw minderbedeelde me- demenschen uit te zuigen en te ontrech ten! Heeren arbeiders-leiders het geloof is hooger dan het dak van de parochie kerk en de waarheid breeder dan Uw enge parasieten-hersens! Maar het Fascisme komt." Arbeiders van Kaatsheuvel en Waal wijk! U ziet het, het is erg met U gesteld, want het is geen gekheid wat wij hier boven hebben aangehaald. Integendeel, het is den hoofdinhoud van een Oranje- pamflet van het Zwart Front, dat bezig is ons uit den nood te helpen. En de heeren fascisten kunnen het weten. Hebben zij het niet ontdekt dat er zoowat geen eerlijke staatslieden meer in ons landje zijn en dat alles van curruptie aan elkaar hangt? Maar U kunt gerust zijn: het fascis me is op komst! Over enkele jaren re- geeren de zwart-, of bruin-, of geel-, of blauwhemden, en dan is in Nederland alles „koek en ei". Dan is er geen cor- cuptie meer, geen verduistering, geen moord of doodslag, geen armoede. En fin, we bannen uit deze wereld alles wat ons leven minder behagelijk kan maken. Uitzuigers en uitgezogenen van thans zullen in dezelfde weelde baden. Das musz ein Stuck vom Himmel sein!" Conclusie van het pamflet: geeft uw 70 centen niet meer aan uw corruptie organisatie, maar geeft ze aan ons, het Nederlandsche Volksfascisme, want onze leiders moeten ook leven! Arbeiders, de keuze kan voor U niet moeilijk meer zijn. Buiten verantwoordelijkheid der Red. Mijnheer de Redacteur. Gaarne zagen wij onderstaand stukje geplaatst in uw veel gelezen blad. Bij voorbaat dankend. Omtrent het bericht voorkomende in uw blad van j.l. Woensdag moeten wij opmerken dat het Lotisico-lot waarop de 100.000 is gevallen, niet verkocht is door den heer J. Reus, maar door den heer J. Hornes, (van het kantoor J. Reus). De vier Gelukkigen. R.K. V.V. QUICK I— H.V.V. I. Zondag 1 Juli speelt de R.K. V.V. Quick een vriendschappelijke wed strijd tegen de R.K. V.V. H.V.V., kam pioen der 2e klas van den R.K. V.B. Het is haar in de competitie niet ge lukt van Quick te winnen, wellicht zullen zij a.s. Zondag revanche nemen, want H.V.V. beschikt over over een uitstekend elftal. Maar ook Quick heeft een goed elftal, dat is wel bewe zen op de seriewedstrijden bij H.E.C., om van een vereeniging als de Spor ters, die in de eerste klas speelt, te winnen. Jammerlijk zagen zij zich Zondag in de finale een halve minuut voor het einde de kans ontnomen, door een gelijk spel tegen Uno Animo uit Loonopzand, dat deze wedstrijd won met penalty's en wel met 5 tegen nul. Wij raden eiken sportliefhebber hier in Waalwijk aan om Zondag eens een kijkje te gaan nemen op het Quick- terrein, het zal beslist de moeite waard zijn om deze twee ploegen tegen elkaar te zien strijden. De wedstrijd vangt om 12 uur aan, terrein Quick. W. C. B. Zondag 24 Juni hield de W.C.B. een wedvlucht vanuit Pont St. Maxence, af stand 317 K.M. Los 7.20. Eerste duif 12.1. Laatste duif 12.27.35. In concours 141 duiven. Wind Z.O. A. Stokwielder 1, 39, 41; A. van Eijck 2, 16, 14, 21, 45; M. Leijtens 3, 10, 18; J. van Velthovcn 4, 35; K. Broumels 5, 7, 11, 22; J. Leijtcn 8, 31, 37; W. v. Bok hoven 9; J. Kipping 12, 16, 24, 27, 44; A. van Ililst 13, 15, 28; J. Blok 17; C. Hamers 19; Duijvekam 20; L. van Gelder 2d, 32; J. Schoemans 25; J. v. d. Houdt 26; J. Verhagen 29, 38; A. van Spijk 30; Th. van der Geld 33; Sleenhof 34, 36; J van Bladel 40, 42; P. L. Pullens 43; C. Verhulst 46; M. Verhulst 47. Vrijdag 22 Juni werd gevlogen van uil St. Sebastiaan (Spanje). Afstand 1100 K.M. Los Vrijdag 1 uur. N. wind. Van deze vlucht constateerden de vol gende liefhebbers: 1 K. Broumels, Zaterdagavond 5.26. 2 J. van Bladel Zaterdagavond 6.4. 3 A. v. Eijck Zondagvoorin. 11.11. 4 v. d. Geld Zondagnam. 4.20. 5 J. van Bladel Zondagnam. 7.20. Vorig jaar constateerde de heer K. Broumels dezelfde duif als 1-jarige om 6.15 met Z.O. wind. WAALWIJK. Van 22—29 Juni. Geboren: Johanna G. M. dv. G. J. de Vries-Olijhoek. Henrica L. M. dv. M. Pulles-Heesbeen. Johanna G. dv. M. C. v. d. Vcn-v. Loon. Christianus L. zv. H. J. Maas-Demmers. Overleden: Johanna Bobben echtgen. van A. J. van Oostrum 72 jaar. Huwelijksaangiften: W. van Engelen 23 jaar Ie Vlijmen en H. P. van Zon 22 jaar te Waalwijk. HuwelijkenL. F. van Heuinen 22 jaar en Ma. M. Bossers 22 jaar beiden alhier. G. J. Vlamings 29 jaar en Aa. J. Jan sen 32 jaar beiden alhier. J. M. v. d. Griendt 30 jaar en Ca. G. Hendriks 25 jaar beiden alhier. Ingekomen: A. Trommelen en gezin van Luik (B.). A. Geerts en gezin van Helmond; Ga. H. Brok van Drunen. A. J. de Graaff van Amsterdam. Ma. W. Vervoort van Vught. Ma. C. Heijmans van Den Bosch. H. M. Hellings van St. Oedenrode. L. IJ. van Hilst en ge zin van Drunen. Ha. J. van der Wiel van Vlijmen. Ca. M. Dumoulin van Nijmegen. W. J. v. d. Gouw en gezin van Moergestel F. C. M. Geerts van Tilburg. M. J. J. Jansen van Den Haag. Ma. B. F. Hoffmans van Nijmegen. L. H. Mominersteeg van Nieuwkuik. P. .T. Hartogs van Steenbergen. VertrokkenC. J. Turken naar Nijme gen. K. F. Rosdorff en gezin naar Rotterdam. GEERTRUIDENBERG. Geboren; Paulina Lamberta dv. Johan nes Lambregts en van Allegonda Johanna Jacobs. Johanna Petronella Maria dv. Willem van Steyn en van Elisabeth P. M. Hijken. Gehuwd: Pieter van Schouwen, we duwnaar van Janneke Gisbers 61 jaar en Elisabeth C. de Wijs weduwe van Adri- anus Goossens 42 jaar. Vertrokken: Albertus J. van Schouwen naar Raamsdonk. Cornelia M. Ren- niers naar Raamsdonk. RAAMSDONK. Van 16 tot en met 22 Juni. Geboren: Antonia J. dv. Pieter Pruijs- sers-Pols. Leendert zv. Leendert Heurter-van Gils. Wilhelmus M. J. zv. Hendricus C. Bouwens-Rijsdijk. Pie- ternella H. M. dv. Arnoldus J. Bink-v. d. Noort. Hcndrika L. dv. Karei v. Don- gen-de Graaf. Overleden: Maria J. van Strien oud 1 jaar. Johanna C. Klerkx, wed. van A. van den Heuvel oud 84 jaar. Pieternel- la H. M. Bink oud 3 dagen. Theresia Th. van Steenoven, echtgen. van J. C. Schoenmakers oud 73 jaren. Grootestraat Telefoon 109. HET ADRES voor een 364 BETERE HEERENKLEEDING De toestand van den Prins. H. M. de Koningin, die gistermiddag in de Residentie is teruggekeerd heeft na zich in het Huis Ten Bosch ver- frischt te hebben na haar reis uit Brig, een bezoek gebracht aan Haar zieken Gemaal in het Paleis Noordeinde, waar H. M. langen tijd aan het ziekr bed vertoefde. De toestand van Z. K. H. was gisterenavond onveranderd. Nieuwe verkeersregelen gaan 16 Juli in. Tiet tijdstip van inwerking treding van het K. B. van 24 Maart 1934 (Staatsblad no. 125) tot nadere wij ziging van het motor- en rijwiel reglement, is bepaald op 16 Juli a.s. Er moge hierbij even worden herinnerd aan de voornaamste wij zigingen, welke in dit besluit zijn opgenomen: a) Indien men stop lichten heeft, moeten die oranje kleurig zijn; b) het snijden zal worden verboden; c) eveneens het inhalen op bepaalde weggedeelten; d) geluidssignalen worden beperkt; e) autodeuren moeten dusdanig worden geopend, dat er geen gevaar ontstaatf) stilstaande auto's moeten lichten vertoonen; g) driewielige bakfietsen worden aan beperkende bepalingen onderworpen; h) de sirene wordt vervallen verklaard voor den buitenweg. Geboeid ontkomen Woensdagmiddag omstreeks half een bevond zich op het station te Arnhem een chef van de rijksveld- wacht in burger, als begeleider van een arrestant, die geboeid naast hem stond. Het »transport« was afkomstig uit Rotterdam en was met den trein van 11.53 te Arnhem aangekomen om vandaar met den trein van 12.36 naar Zutfen te worden over gebracht, waar de arrestant door de justitie gehoord moest worden. Toen de veldwachter zich voor een hoogst noodzakelijke boodschap even verwijderen moest, vroeg hij den man een oogenblik te wachten, doch deze achtte de opheffing van zijn bewaking een zoo welkome gelegenheid om zich aan den langen arm der gerechtigheid te onttrekken, dat hij de terugkomst van zijn be geleider niet afwachtte. Geboeid en wel koos hij het hazenpad, zoodat de politieman bij zijn terugkomst tot de onaangename ontdekking kwam, dat de vogel ge vlogen was. Hoe de geboeide er in geslaagd is het station te verlaten is voor- loopig een raadsel. Een nauwkeurig onderzoek op het emplacement le verde geen succes op. Daar men hem ook bij de controle aan den uitgang niet opgemerkt heeft, mag men aannemen, dat de vluchteling het station langs een minder ge- bruikelijken weg verlaten heeft. De onfortuinlijke politieman moest de reis naar Zutfen alleen voortzetten om daar over het mislukte transport verslag uit te brengen. Scheepsongeluk in de haven van Lorient. In de haven van Lorient heeft Dinsdagavond 6 uur het uitgaande kleine stoomschip Prosperité met 200 passagiers aan boord, allen arbeiders van het havenbedrijf en van het arse naal, het binnenkomende eveneens kleine stoomschip Marie-Ange ge ramd. Men neemt aan, dat beide schepen gezonken ziin. Er zijn zes lijken geborgen. In het ziekenhuis konden 6 passagiers weer tot bewust zijn gebracht worden. De slachtoffers zijn allen arbeiders, die van hun werk huiswaarts keerden. Verdronken. Gisteravond is het 2.jarig zoontje van de familie B. te Breugel (N.-B.) in een tobbe met water gevallen en verdronken. Door een autobus aangereden. Gistermiddag is de 72 jarige J v. d Veeken, wonende te Ryen, terwijl hij den Ryenschestraatweg wilde over steken en daarbij slechts op een der twee elkaar passeerende A.T.O -auto bussen lette, door een der wagens ge grepen en doodelijk gewond Enkele oogenblikken na het ongeluk is hij aan de bekomen verwondingen overleden. Den chauffeur treft geen schuld. Vijf menschen levend verbrand. Woensdagochtend heeft een auto ongeluk plaats gehad in de buurt van Luxueil. Vijf personen zijn om het leven gekomen. Een auto, waarin zeven personen zaten, slingerde over den straatweg en sloeg ten slotte om. De wagen ge raakte in brand Vijf personen konden niet meer uit den wagen komen. Zij verbrandden levend. De beide ande ren werden met ernstige brandwonden en beenbreuken naar het ziekenhuis van Vesoul overgebracht. Wervelstorm strijkt over Japan. Boven Noord-Japan heeft een hevige typhoon gewoed Volgens de tot dus. ver ontvangen berichten zijn ruim 340 huizen verwoest. Een aantal personen werd gedood en gewond, 81 personen worden ver mist. Strafvervolging tegen Kamerlid IJsselmuiden Naar wij vernemen heeft de cura tor in het faillissement van de stich ting Rijn—Strandbad aan den offi cier van justitie te Arnhem het ver zoek gericht een strafvervolging in te stellen tegen het Tweede Kamerlid, den heer J. J. W. IJsselmuiden. (Tel.) Het Spelling-compromis. De Tweede Kamer heeft de motie- Tilanus, waarin het compromis voorstel inzake de schrijfwijze van 62-JARIGE AMSTERDAMMER VERSTIJFD DOOR RHEUMATISCHE PIJNEN Loopt nu weer „als de beste" »Ik ben op het oogenblik 62 jaar oud en leed al sinds lange jaren aan rheumatiek in de beenen, die hoe langer hoe erger werd. Ten slotte was het zoo ernstig, dat ik vanaf mijn 60e tot voor kort als het ware verlamd te bed moest blijven. Daar ik zeer levenslustig ben, werd alles geprobeerd, doch niets hielp. Ein delijk kwam op raad van een kennis, die goed succes heeft gehad met uw middel, ook Kruschen Salts aan de beurt en zie, 3 maanden reeds nadat ik begonnen was Kruschen Salts te gebruiken, kon ik in de kamerloopen met een stok, en daarna ging het zienderwijze vooruit. Tegenwoordig maak ik eiken dag een ochtendwan delingetje door de Amstellaan, en als de beste hoor En dit alles schrijf ik uitsluitend toe aan Kruschen. Dank, dank, dank ervoor S. Z. te A. De oorzaak van rheumatiek is een teveel aan urinezuur in het lichaam, hetgeen ontstaan is door te trage werking der inwendige organen (o.a. ingewanden en nieren). En indien deze organen niet beter gaan werken, hoopt dit kwaadaardig urinezuur en andere afvalstoffen, die uw gezond heid kunnen benadeelen, zich steeds meer in uw lichaam op. De zes verschillende zouten in Kruschennu, sporen deze afvoerorganen tot betere werking aan, zóó dat alle opgehoopte sehadelijkeafvalstoffenuithetlichaam verwijderd worden. De pijnen wor den nu gestild, gezwellen slinken, verstijfde ledematen worden weer lenig. Daarna zal »de kleine dage- lijksche dosiscc U inwendig schoon houden, vrij van afvalstoffen, over tollig urinezuur en dus ook vrij van rheumatiek. Kruschen Salts is uitsluitend ver krijgbaar bij alle apothekers en drogisten voor f0.90 en fl.6ü per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Stralende gezondheid voor één cent per dag. Let op, dat op het etiket op de flesch, zoowel als op de buiten verpakking de naam Rowntree Han dels Maatschappij Amsterdam voor komt. de Nederlandsche taal wordt ver worpen, aangenomen met 48 tegen 43 stemmen. Een motie—Möller waarin de regeering wordt verzocht strengere eischen te stellen voor de kennis van het Nederlandsch op de scholen werd aangenomen. WAALWIJK. Zaterdagen Zondag, R.D.B.-Theater, »Es war einmal ein Musikus». Zaterdag en Zondag Luxor Bioscoop, »Een nacht in het Paradijs». W.C.B. Zondag van 9—10 uur inkorven oefenvlucht Tilburg. Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel «Oefening en Vermaak». Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Maandag 89.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiek dames K. en V. Gymnastieklokaal O.S. Woensdag 78.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gymnastiekl. O. S. ADVERTENTIëN. f Heden overleed te Oir- schot tot onze diepe droef heid, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervende onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Groot, vader, de Heer Cornelus Beekmans, Echtgenoot van Mejufrouw Maria v. d. Ven. Wij bevelen de Ziel van den dierbaren overledene in de gebeden der geloo- vigen aan. Uit aller naam, E. BEEKMANS. R.K. Priester, Waalwijk. 29 Juni 1934. 10 cent per 1| ons: 15 cent per 3 ons; 15 cent per 2 ons: 25 cent per 2 ons: vraagt voor WAALWIJK EN OMGEVING Brieven onder No. der advertentie Bureau dezer Courant. Geheimhouding verzekerd. „L 1 D O" RIJWIELEN, compleet met kast, drager, 3 veer, of imit. Terryzadel, eerste klas banden 1 28.—, 3 jaar garantie. Zending franco rembours. Vrij zicht. Bij inzending van deze adv. nog f3.- korting op deze toch ul lage prijzen. VRAAGT GRATIS PRIJSCOURANT Rtjwieltabriek „Garan;" Wagenlngen. Tel. 2165.. Voor jongelieden van 15 tot 21 jaar bestaat gelegenheid om opgeleid te worden tot ter Zee en bij de Luchtvaart. Brieven Bureau van dit Blad onder No. 3475. N.V. STOOMERIJ-VERVERIJ Onze groote clientèle in Waalwijk en Om* streken is hiervoor het beste bewijs! Door onze moderne Inrichting kunnen wij U goedkoop bedienen. EEMGE PRIJZEN: Stoomen Verven Colbertcostuum 2.50 Demi-saizon 2.50 Regenjas incl. waterpr. 2.75 Winterjas3.00 Mantels2.25 Japonnen vanaf 1.75 Depót voor Waalwijk: Sigarenmagazijn Wed. PULLES, Grootestraat 247. Depót voor Baardwijk: Mej. C. BURMANJE, Hoogeinde 8. Depót voor Drunen: Wed. J. BROK, Manufacturen. Depót voor Kaatsheuvel: v. AMELSFOORT, Gasthuisstraat. f 4.50 3.75 3.75 4.50 3.00 2.50 Th. C. Zandkoekjes, Dessertkranv jes, Utrechtsche Spritsjes. Demi-Lune, Vanille Croquets, Marie. Tosca-bonbons, Chocolade Kattetongen, Pinda-Oublies. Boterboertjes, Amandel-doublés. Gr. Kersenstokken 5c.st

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 14