Radioprogramma RIJKSSCHOOL VOOR LEERLOOIER! SCHOENMAKERS TE WAALWIJK. Dhr. van Buuren. Misschien zijn er in Doeveren of Heesbeen wel inen- schen die het bedrag van 25.— be schikbaar w;Ilen stellen. De Voorzitter betuigt nog zijn spiit dat de gemeente voor Doeveren en Heesbeen zoo weinig kan doen. Het voorstel van B. en W. wordt met algemeene stemmen aangenomen. Hierna wordt de openbare vergade ring gesloten. OUD-HEUSDEN-ELSHOUT. Donderdagavond vergaderde de raad der gemeente Oudheusden c.a. ten raadhuize te Elshout, onder voorzitter schap van burgemeester Mr. R. v. d. Heijden. Aanwezig alle leden. De notulen der vorige vergadering worden na voorlezing onveranderd vastgesteld. Aan de orde: 1. Ingekomen stukken. a. Besluit van Ged. Staten, waarbij goedkeuring verleend wordt aan een raadsbesluit tot wijziging der gemeen te-begrootingen voor 1933 en 1934. b. Koninklijk Besluit waarbij goed keuring wordt verleend aan de veror dening op de heffing van schoolgeld. c. Proces-verbaal van kasopneming bij den gemeenteontvanger. Deze stukken woren voor kennisge ving aangenomen. 2. Voorstel van B. en W. tot wij ziging van de verordening op de keu ring van vee en vleesch. De Voorzitter zegt dat deze wijzi ging in verband staat met het in wer king treden van den destructor van den N.C.B. De heer v. Lieshout vraagt waar de boeren hun doode beesten moeten laten. De Voorzitter zegt dat B. en W. de opslagplaats zullen aanwijzen. Voor- loopig is nog geen besluit genomen, maar het ligt in de bedoeling voor het district van den vleeschkeuringsdienst een kadaverhuisje op te richten. Geluk ken deze pogingen niet dan zal de ge meente zelf een inrichting moeten ma ken, wat nogal bezwaarlijk is, in ver band met de uitgestrektheid der ge meente. Met de belangen der boeren wordt natuurlijk rekening gehouden. De dieren behoeven nooit lang in de wei te blijven, want steeds worden de lijken direct na verzoek door den des tructor-dienst opgehaald. De heer v. Lieshout dringt er op aan dat spoedig een definitieve regeling zal getroffen worden, desnoods door de plaatsing van een houten loods. De Voorzitter zegt dat dit laatste verboden is, daar het kadaverhuis aan de wettelijke eischen moet voldoen. Met alg. stemmen wordt tot toetre ding besloten. 3. Voorstel van B. en W. om toe te treden als lid van den Noord-Bra- bantschen Brandweerbond. De Voorzitter zegt dat de Minister op toetreding heeft aangedrongen. B. en W. meenen dat het thans wensche- lijk is toe te treden. De kosten zijn slechts 8.— per jaar en vormen dus geen bezwaar. De heer Brok vraagt of deze aan sluiting nut zal hebben. De Voorzitter zegt dat de leden van den brandweerbond gratis alle advie zen kunnen krijgen, zoodat zij zich niet op partijdigen behoeven te verlaten. Bij de aanschaffing van materiaal en de aanstelling van personeel is dit van be lang. De gemeente blijft geheel vrij en de bond kan haar geen verplichtingen opleggen. Het voorstel wordt aangenomen. 4. Voorstel van B. en W. tot wijzi ging der gemeentebegrooting voor 1933 en 1934. De raad keurt de lijst van overschrij vingen goed. 5. Herbenoeming van M. v. Sluis- veld als tijdelijk gemeenteontvanger en H. de Wit als tijdelijk Ambtenaar van den Burgerlijken Stand. De Voorzitter zegt dat het de bedoe ling is deze herbenoemingen slechts tot 31 December 1934 te doen gelden, in verband met de eventueele opheffing der gemeente. Met algemeene stemmen worden bei de functionarissen herbenoemd. 6. Aanwijzing Commissie tot onder zoek der gemeente-rekening over 1933. De Voorzitter acht het wenschelijk dat de 5 raadsleden buiten de wethou ders de rekening nazien, zoodat de be noeming van een commissie overbodig wordt. De raad gaat daarmede accoord. 7. Voorstel van B. en W. tot ver hooging van de subsidie aan het Bur gerlijk Armbestuur met 1500. De Voorzitter zegt dat de financieele toestand van het Burg. Armbestuur weer zeer slecht is, tengevolge van den economischen toestand. De extra sub sidie wordt mogelijk gemaakt door een meevaller op de gemeente-begrooting. De raad gaat daarmede accoord. 8. Voorstel van B. en W. tot het verleen^n van extra hulp aan werkloo- zen over 1934. De Voorzitter merkt op dat het Nat. Crisis Comité weer een bepaald bedrag beschikbaar stelt voor bedeeling in na- tura aan werkloozen, mits de gemeente een gelijk bedrag bijpast. Het bedrag is 4.— per werklooze, terwijl er 14 werkloozen zijn, zoodat de uitgaven voor de gemeente op 28.komt. Er moet voor de bedeeling een com missie benoemd worden die B. en W. t.z.t. zullen aanwijzen. De raad keurt dit voorstel goed. Rondvraag. De heer v. Mook vraagt of de raad niet mag weten wanneer de verpach tingen gehouden worden. Er zijn twee weiden, die in werkverschaffing be werkt zijn, verhuurd. De Voorzitter zegt dat B. en W. van den raad opdracht hebben gehad tot verpachting. De verhuring dezer beide weiden is gedaan volgens het besluit van den raad en bij openbare inschrij- ving. De heer v. Mook meent dat met de verhuring van de weide aan Merks raar is omgesprongen. Spr. wil den voorzitter geen beschuldiging maken. De Voorzitter zegt dat de weide op nieuw verpacht is ter wille van Merks zelf, die er zelf om gevraagd heeft. De heer van Mook meent toch dat er een onregelmatigheid in het spel was. De Voorzitter: Mij is daar niets van bekend. Er was besloten opnieuw te verpachten als M. tot een voldoend be drag wilde inschrijven. De heer v. Mook. Er komen perso nen in voor wier namen ik niet wil noe men. Ik zou ook namen kunnen noe men van leden van den raad. Hoe staat het met de weide van v. Beers? De Voorzitter: Daarover wil ik eerst in besloten vergadering mededeelingen doen. De heer v. Vugt vraagt den voorzit ter om de brandspuit enkele malen per jaar te probeeren, daar ze bij den laat- sten brand weer niet in orde was. De Voorzitter zegt dat het slecht functioneeren der brandweer niet in het materiaal, doch hoofdzakelijk in de slechte organisatie van het corps zijn oorzaak vindt. B. en W. hebben deze kwestie breedvoerig besproken en heb ben besloten t.z.t. een nieuwe regeling te treffen. Spr. moet toegeven dat met meer oefeningen wellicht iets te berei ken zou zijn. De voornaamste fout is echter dat er geen gezag en gehoor zaamheid heerscht. Spr. heeft het per soonlijk meegemaakt dat de spuitgasten eeenvoudig het bevel van den brand meester om te pompen negeerden en met hun handen in hun zakken naar den brand bleven staan kijken. Op die manier kan er van de geheele brand weer natuurlijk niets terecht komen. Spr. zegt toe aan deze kwestie zijn volle aandacht te zullen schenken. De heer de Baaij vraagt verbetering van het fietspad naar den Baardwijk- schen Overlaat. De Voorzitter neemt van deze op merking nota, doch zegt dat deze weg ligt onder Drunen en in beheer is bij het waterschap. De heer v. Mook vraagt een licht punt aan te brengen op den Heusden- schen weg. De heer v. Vugt zou graag zien dat bij het postkantoor een lantaarn ge plaatst werd, daar de menschen des avonds de brievenbus niet kunnen vin den. De Voorzitter maakt van een en an der aanteekening. Hierna wordt de vergadering ge sloten en gaat de raad in geheim comité. ZONDAG 1 JULI 1934. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. A. V. R. O. V. A. R. A. V. P. R. O. A. V- R. O. HUIZEN 301.5 M. N. C. R. V. K. R. O. N. C. R. V. K. R. O. De heerlijke smaak van KING-pepermunt is voorden modernen mensch meer dan en kel een genot. Het edele na tuurproduct, waarvan deze fijne smaak afkomstig is, werkt op wekkend en verkwikkend als een weldadige medicijn. MAANDAG 2 JULI 1934. HILVERSUM 1875 M. R. O. HUIZEN 301.5 M. R. V. DINSDAG 3 JULI 1934. HILVERSUM 1875 M. R. O. HUIZEN 301.5 M. O. WOENSDAG 4 JULI 1934. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. R. V. U. V. A. R. A. HUIZEN 301.5 M. N C. R. V. A. V N. C A. V K. R De cursus van de Mach. Schoenmakerij- afdeeling aan de Rijksvakschool loopt ten einde en de oproeping voor de nieuwe cur sussen heeft wederom plaats. Wij maken van deze gelegenheid gebruik, om het on derwijs aan ons Instituut eenigszins uitvoerig toe te lichten, omdat wij nog herhaaldelijk constateeren, dat belanghebbenden niet of althans slecht op de hoogte zijn van de mo gelijkheden, welke ons Instituut biedt. Tot onze spijt kunnen we niet ontkennen, dat de dagcursussen voor de Mach. Schoen- makerij-afdeeling tot heden niet die be langstelling van belanghebbenden der Ned. Schoenindustrie hebben gevonden, waarop zij recht hebben, al ontveinzen wij ons niet, dat de mogelijkheden op dit gebied in een klein land als het onze, uiteraard beperkt zijn. Wie echter den polsslag voelt van onzen tijd, die zal moeten toegeven, dat meer dan ooit, de industrie behoefte heeft aan goed geschoold personeel, zoowel lager als hoo- ger, wil zij zich steeds verder ontwikkelen en vervolmaken, om daardoor den concur rentiestrijd met het buitenland succesvol te kunnen voeren. Op het gebied van de wetenschappelijke bedrijfsleiding, normalisatie, etc. staat de schoenindustrie tot op zekere hoogte nog in haar kinderschoenen en de ontwikkeling van dit proces gaat zeer geleidelijk, het eene groeit n.l. uit het andere doch wil men dit alles gemakkelijk kunnen begrijpen, wil men het kunnen analyseeren, wil men het kunnen omvatten, dan moet een breede grondslag gelegd zijn, waarvoor ons Instituut op de allereerste plaats in aan merking komt. Immers, de taak van de Rijksvakschool is, om het vak, zoowel practisch als theoretisch, in al zijn veelzijdigheid grondig te leeren, zoodat een uitstekende basis verkregen wordt, waarop in de practijk kan worden verder gebouwd. Van verschillende zijden is trouwens reeds herhaaldelijk betoogd, dat in de fabriek het vak niet meer geleerd kan worden, daar moet een maximum geproduceerd worden in een minimum van tijd en daarom is daar voor opleiding, die nooit systematisch, altijd onvolledig en minder wetenschappelijk zou zijn, geen plaats. Het kan zijn nut hebben in dit verband erop te wijzen, dat, wil het onderwijs aan ons Instituut met vrucht gevolgd kunnen worden, het wenschelijk is, dat de leerlingen een behoorlijke algemeene ontwikkeling be zitten, b.v. het einddiploma MULO, 3-jarige Handelsschool of H.B.S. Is dit niet het geval, dan-kunnen slechts zij, die over een meer dan middelmatigen aanleg beschikken, en dan met inspanning van alle krachten het onderwijs afdoende volgen. De leerstof is n.l. de laatste jaren, zoo wel practisch als theoretisch zoo uitgebreid geworden, dat niet 2 doch gemakkelijk 3 leerjaren daarmede te vullen zouden zijn, zoodat alleen hij, die een behoorlijke voor opleiding genoten heeft, en verder zijn uiterste best doet, het tempo kan bij houden. Op de Rijksvakschool wordt den leerlin gen het geheele vak, dus practisch en theo retisch grondig onderwezen, waartoe drie practijkleeraren en 1 ook theoretisch vol komen op de hoogte zijnde leeraar aan 't Instituut verbonden zijn, die den geheelen dag het hoe en het waarom van de bewer kingen verklaren. Hiertoe is de leerstof zeer methodisch ingedeeld, zoodat begonnen wordt met het eenvoudige, terwijl geleidelijk de meer gecompliceerde fabricage-systemen worden doorgenomen. Het doel van het onderwijs is dus uit sluitend, te zorgen dat de leerlingen iedere bewerking, die de schoen moet ondergaan, zelf technisch juist kunnen uitvoeren, terwijl bij het onderwijs zeer veel zorg besteed wordt aan het oeconomisch verbruik van de grondstoffen. Wij mogen thans van onze school getui gen, dat zij op het gebied van de schoenin dustrie, voor zoover het onderwijs dat toe staat, voorzien is van het allernieuwste en als zoodanig een model-inrichting van den eersten rang genoemd mag worden. We sparen dan ook kosten noch moeiten om de outillage van ons Instituut geheel te doen aanpassen aan de moderne opvattingen van de industrie, waardoor natuurlijk ook de kwaliteit van het onderwijs regelmatig stijgt. Het onderwijs aan de Rijksvakschool i? gesplitst in twee gedeelten, n.l, BOVEN WERK en ONDERWERK, zoodat beide afdeelingen ieder een jaar duren. In de BOVENWERK-AFDEELING wordt practisch het volgende uitgeoefend Modelleeren van onderwerk. Leestenmaken. Modelleeren van bovenwerk. Snijden van overleder. Vaststellen netto voetenmaat der modellen. Voorbereiding stikken. Stikken der schachten. Terwijl theorie gegeven wordt over: Modelleeren van onderwerk. Algemeene Leestenkennis. Modelleeren van bovenwerk. Snijderij-afdeeling. Overleder-calculatie. Voorbereiding stikkerij. Stikkerij-afdeeling. Alsmede het eerste gedeelte over: Warenkennis. Bedrijfsinrichting. Bedrijfsorganisatie. Algemeene kostprijsberekening. In de ONDERWERK-AFDEELING wor den door de leerlingen de schoenen onder leiding van de leeraren geheel zelfstandig gemaakt, dus vanaf stanzen tot het afmaken toe. De fabricage-systemen, die hierbij worden toegepast, zijn de volgende Handwerk. Handzwikken en machinaal houtgepend afwerken. Mc. Kay met rand en tusschenzool (Hee- ren en Dames). Mc. Kay (Dames Guba-hak). Mc. Kay-Welt met rand en tusschenzool. Goodyear-Welt, uitsluitend Heerenwerk. Ago (uitsluitend Dameswerk L XV-hak). Terwijl theorie gegeven wordt over Stanzerij-afdeeling. Zoolleer-calculatie. Zwikkerij-afdeeling. Goodyear-afdeeling. Ago-afdeeling. Onder werk-afdeeling Uitpoetserij-afdeeling. Alsmede het 2e gedeelte over Warenkennis. Bedrijfs-inrichting Bedrijfs-organisatie. Algemeene kostprijsberekening. Aansluitende aan het technisch onder j wijs in de Machinale Schoenmakerij-afdee- ling wordt onderwijs gegeven, voor zoove: dat voor de Machinale Schoenmakerij van belang is, in lederbereiding, teekenen, machineleer en anatomie. Zooals uit het voorgaande moge blijken, wordt aan onze school de meest mogelijke veelzijdigheid en volledigheid betracht. De cursussen beginnen den eersten Maan dag in September, terwijl aan belangheb benden, zoowel mondeling als schriftelijk, nadere inlichtingen worden verstrekt en 't prospectus op aanvrage gaarne wordt toe gezonden. De Lederbereiding is een van de oudste industrieën en berust nog veelal op overle vering, ofschoon men zich thans meer en meer rekenschap gaat geven, van wat er eigenlijk bij de looierij gebeurt. Het moderne bedrijf stelt trouwens ook geheel ander eischen van algemeene kennis en oeconomie, wil men de concurentie het hoofd kunnen bieden. Het is niet voldoende meer een goed stuk leer te kunnen maken, men moet zich ook kunnen aanpassen aan de steeds wisselende eischen en ook moet men het kunnen maken met een minimum van kosten. Daarvoor is een behoorlijke opleiding noodig voor de looierij in zijn geheel. Vroeger groeide men veelal geleidelijk in het bedrijf van den vader in, die specialist was in een der takken der leernijverheid, zonder dat hij zich veel om veranderde omstandigheden of andere mogelijkheden be hoefde te bekommeren, Ook de opleiding van andere personen in een bepaald hedrijf was gemakkelijk te verkrijgen. In het moderne bedrijf is daarvoor thans de mogelijkheid al zeer beperkt, terwijl die opleiding altijd zeer eenzijdig is. Dit be zwaar wordt ondervangen door het vakon derwijs, dat aan onze school gegeven wordt. Het onderwijs aan de Rijksschool voor Leerlooiers is allereerst veelzijdig en boven dien zoowel theoretisch als practisch. De school is voorzien van een goed ingerichte looierij, waarin met de leerlingen alle looi- wijzen en alle mogelijke soorten leder ge regeld gefabriceerd worden, zooals ook uit ons programma duidelijk te zien is. Aan dit onderwijs in het eigenlijke looiing sluit zich aan het onderwijs in natuur-, scheikunde en beginselen der lederbereiding, welke vakken ook als hoofdvakken beschouwd worden, omdat ze het inzicht der leerlingen verdiepen en hen in staat stellen het bedrijf meer zaakkundig te kunnen uitvoeren. Zij worden door deze kennis in staat ge steld de grondstoffen, halffabrikaten en fa brikaten te controleeren en de door het Rijksproefstation uitgevoerde analysen en verstrekte adviezen beter te begrijpenzij kunnen daardoor dus een meer uniform pro duct maken en fouten in de fabricage tijdig ondervangen en ook zoo noodig, zonder te veel risico, de bakens verzetten, omdat zij het geheele terrein der lederbewerking beter kunnen overzien. Vermelden wij nog, dat ook nog onder wijs geheven wordt in looierijrekenen en looierij-technische kennis van machines en werktuigen, gedurende enkele uren per week en het is duidelijk, dat het onderwijs aan ons instituut veelzijdig en volledig is en alles biedt wat de toekomstige werkmeester, bedrijfsleider of patroon noodig heeft. Dit alles is samengedrongen in een cursus van een jaar, die dan ook slechts een grond slag, zij het dan ook een degelijke en absoluut noodige grondslag, kan leggen voor de toekomstige leiders der lederindustrie. Het onderwijs wordt gegeven alle dagen der week van 8.30—12 uur en van 1.305 uur, behalve des Zaterdags van 8.30—12 uur, terwijl het grootste aantal uren praktijk is, aangevuld met de noodige theorie, zooals boven reeds aangeduid. Het schooljaar begint den eersten Maan dag in September. Onderwezen worden o.a. PLANTAARDIGE LOOIING Ouderwetsche kuiplooiing (alleen theore tisch) Zoolleder Riemenleder Tuigleder Technisch leder Overleder, grauw en zwart Meubelleder en vachetten Sandalen- en voetballeder Leder voor sportdoeleinden, in alle kleuren Luxe ledersoorten Splitleder. MINERALE LOOIING: Kalfs- rund en kipsbox Chevreaux en imitatiechevreaux 9,00 Postcluivcnberichtcn. 9,03 Tuinbouw half uurtje. 9,30 Uitzending van het VA RA-Zomerfeest te Amersfoort. 12,00 Zang door het kinderkoor „Onder Ons". 12,15 Grnmofoonmuziek. 1,00 Kinderkoor „Onder Ons". 1,15 Kovacs Lajos en zijn orkest. 2,00 Boekenhalfuur. 2,30 Gramofoonmuziek. 3,00 liet Residentie-orkest. 1,30 Sportuitslagen van Vaz J)ias. Nabeschouwing wedstrijd AjaxVeloeitas. 5,00 Orgelspel. 5,30 Gramofoonmuzipk. 5,40 Voetbal van den dag. 6,00 Halve uren met boeken. 6,30 Causerie. 6,45 Wijdingsuur in de studio. 8,00 Nieuws- en sportberichten van Vaz Dias. 8,15 Concert door liet Omroeporkest. 9,00 Radio-journaal met muzikaal gevolg. 9,'iO Marion Anderson, Neger-altzangercs, zingt met begeleiding van liet Residentieorkest. 9,40 Het Omroeporkest. 10,10 Voordracht. 10,30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 11,10 Gramofoonmuziek. 11,40 Roy Fox and hls Band. 8,30 Morgenwijding. 9,30 Gramofoonmuziek. 9,45 Hoogmis uit de Parochiekerk van den H. Jacobus te Winterswijk. 11,45 Gramofoonmuziek. 12,15 Het KRO-orkest. 1,00 Boeken en Schrijvers. 1,20 Het KRO-orkest. 2,00 Godsdienstonderricht. 2,30 Het Hilversumsch Strijktrio. 3,00 Gramofoonmuziek. 3,30 Het Hilversumsch Strijktrio. 4,00 Ziekenlof uit Bloemendaal. 5,00 Kerkdienst uit de Geref. Kerk te Laren. 6,30 Gramofoonmuziek. 6.45 Duetten door Mevr. Augusta Reclaire. 7,45 Voetbaluitslagen van de R.K.F. 7,50 Causerie Prof. Dr. A. Steger. 8,15 De KRO-Bys. 9,00 Vaz Dias. 9,05 Piano-recital. 9,20 Gramofoonmuziek. 9,30 Het KRO-orkest. 10,15 Vaz Dias. 10,20 Het KRO-orkest. 10,40 Epiloog door het Klein Koor. Gramofoonmuziek. Morgenwijding. Ernstige klanken. Voordracht. Orgelconcert. Kovacs Lajos en zijn orkest. Gramofoonmuziek. Piano-recital. Gramofoonmuziek. Disco-causerie. John van Bruck en zijn orkest. Orgelconcert. Causerie: Mobilisatieherdenking. Gramofoonmuziek. Causerie over den Nat. Luchtvaartdag. Nieuwsberichten van Vaz Dias. Gramofoonmuziek. Concert door het Omroeporkest. Voordracht. Concert door het Omroep-orkest. Nieuwsberichten van Vaz Dias. Gramofoonmuziek. Kovacs Lajos en zijn orkest. Schriftlezing en meditatie. Morgenconcert. Morgendienst. Lezen van Chr. Lectuur. Gramofoonmuziek. Orgelconcert. Liederen-recital. Wenken voor de keuken. Halfuurtje kl nderliede ren Bijbellezing. Gramofoonmuziek. Piano-recital. Vragenuurtje. Ned. Chr. Persbureau. Gramofoonmuziek. Vragenuurtje. Concert. Causerie. Het Amsterdamsch Salon-orkest. Gramofoonmuziek. Gramofoonmuziek. Morgenwijding. Orgelconcert. Piano-recital. Kook- en bnkpraatje. Het Ensemble-Rentmeester. Gramofoonmuziek. Concert door het Omroeporkest. Knipcursus. Concert. Radio Kinderkoorzang. Verhalen voor kleinere kinderen. Concert door het Omroeporkest. Causerie: Het ontstaan van liet cabaret. Gramofoonmuziek. Causerie: Waarom verdere inpoldering der Zuiderzee?. Nieuwsberichten van Vaz Dias. Kovacs Lajos en zijn orkest. Grnmofoonmuziek. Nieuwsberichten van Vaz Dias. Walter Schacht en zijn orkest. Morgenconcert. Gramofoonmuziek. Muzlekuitzcndlng voor fabrieken. Grnmofoonmuziek. Godsdienstig halfuurtje. Lunchconcert. Vrouwenhalfuurtje. Mode-cursus. Voordracht. Gramofoonmuziek. Voord rncht. Gramofoonmuziek. De KRO-Boys. Gramofoonmuziek. De KRO-Boys. Vragen van lieden en toekomst. Gramofoonmuziek. Middenst andskwart iert je. Het KRO-orkest. Vaz Dias. Zang-recital. Het KRO-orkest. Iets over de KRO-vloot. Eerste bedrijf van de opera „Rigolette". Vaz Dias. De KRO-Boys. Gramofoonmuziek. 8,00 Gramofoonmuziek. 9,00 Klein VARA-Ensemble. 9,30 Onze Keuken. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Uitzending voor de arbeiders in de Conti nubedrijven. 12,00 De Notenkrakers. 12,30 Gramofoonmuziek. 12,45 De Notenkrakers. 1,15 Gramofoonmuziek. 1,30 De Notenkrakers. 2,00 Gramofoonmuziek. 2,15 Knipcursus. 3,00 VARA-tooncel. 5,30 De Flierefluiters. 6,30 Carl. Denig: Trekken en kampeeren. 7,00 Sportuitzending. 7,20 Cello-rcltal. 8,00 Herhaling S.O.S.-berichten. 8,03 Orgelspel. 8,20 Schets: Ten mislukte samenzwering. 8,30 Het VARA-orkcst. 9.00 Lezing: De democratie in de arbeidersbe weging. 9,20 Het VAR A-orkest. 10,00 Vaz Dias. 10,15 Het VARA-orkcst. 11,00 Grnmofoonmuziek. 8,00 Schriftlezing en meditatie. 8,15 Morgenconcert. 10,30 Morgendienst. 11,00 Chr. Zangver. „Soli Deo Gloria", Vinnen. 12,15 Grnmofoonmuziek. 12,30 Bespeling van het Studio-orgel. 1,30 Het Kinderkoor „Melodin", Rotterdam. 2,45 Gramofoonmuziek. 4,00 Concert door liet Delftsch trio. 5,00 Kinderuurtje. 6,30 Onderwijsfonds voor dc Scheepvaart. 7.00 Ned. Chr. Persbureau. 7,15 Dr. F. G. Petersen: „Uw Koninkrijk kome". 7,30 Landbouwlinlfuurtje. 8,00 Zangclub „Con Amore" en HEMO-orkest. 10,00 Vaz Dias. 8,09 10,00 10,15 10,30 11,00 12,00 2,15 2,30 3,00 4,30 5,30 6,30 7,15 7,30 7,40 8,00 8,05 9,00 10,00 10,20 11,00 11,10 11,15 8,00 8,15 10,30 11,00 11,30 12,30 2,00 2,45 3,15 4,00 5,00 5,30 6,30 7,00 7,15 7,30 8,00 9,00 9,30 11,00 8,00 10,00 10,15 10,30 11,00 11,30 1,30 2,00 3,00 4,15 4,30 5,00 5,30 7,00 7,30 7,40 8,00 8,05 10,30 11.00 11,10 8,00 10,00 10,30 11,00 11,30 12,15 2,00 3,00 4,00 4,15 4,45 5,00 5,15 6,00 6,30 7,15 7,35 7,45 8.00 8,30 8,35 8,50 9,30 9,40 10,40 10,45 11,25

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 6