GEMENGD NIEUWS. RADIO-PROGRAMMA. BINNENLAND. HERIJK Maten en Gewichten* COLPORTEUR. Voor a.s. Vrijdag en verder voor de Kermis weer verkrijgbaar Versch gebakken visch Gestoomde Makreel Spekbokking Fijne Zuurwaren Versch Gerookte Paling SDflDT TEGEN CONCURREERENDE PRIJZENU Beleefd aanbevelend, H. KLEIJN-TUMMERS. TELEFOON 125 Groolestraat 198 52314 naast R. D. B. Theater. oO Londen, tengevolge van het overlijden van haar vader. Eenige minuten na zessen arriveerde de Koningin reeds op het emplacement te Hoek van Holland om de eerste te zijn om haar dochter te begroeten! Toen de boot in zicht kwam stond Prinses Juliana voor een der vensters, terwijl de koningin op den uitersten punt van^het emplacement stond. Zoodra moeder en dochter elkaar konden zien. zwaariden zij elkaar har telijk toe. Toeivide boot aan den wal was vast gelegd en de looper was uitgelegd, kon .Zestien menschen geurond. Zondagmidag botste op den Napo- leonsweg onder de gemeente Grathem een personenauto tegen een autobus uit Asten <N.-B.>, waarin één en twin tig personen waren gezeten. De bus kantelde en twee personen uit Asten werden zwaar gewond, terwijl veer tien personen lichte verwondingen opliepen'/ Tegen vier uur kwam uit de rich ting Panheel met groote snelheid een autobus, waarin één en twintig leden eener hengelclub uit Asten ge zeten waren. Zij werd door een per sonenauto, bestuurd door den heer Meulenberg uil Sittard, in de flank gereden. De autobus, die bestuurd werd, door v. d. Boomen uit Asten kantelde en werd vrijwel geheel ver nield. Van de inzittenden werd de o4'-jarige arbeider Van Hoek uit Asten ernstig aan hel hoofd gewond terwijl hem de polsslagader is doorgesneden. De"39-jarige gehuwde arbeider Pauls- sen uit Asten, vader van zes kinderen, liep zeer ernstige hoofdwonden en inwendige' kneuzingen op. 'Tijdens - den oorlog gefusilleerd. Maar nu vrijgesproken. Er is, naar V, 1). uit Parijs meldt, uitspraak gedaan in de ook in ons blad vermelde zaak, waarin de nabe staanden van vijf soldaten, die in 1915 l it een compagnie, die gemuit had, door het lot aangewezen, gefusilleerd varen, eerherstel hadden gevraagd. Een bijzonder militair gerechtshof beeft deze. vijf soldaten nu, na hun dood, vrijgésproken van de beschuldi ging van muiterij. Hitte-slachtoffers te New-York. Behalve een dozijn dooden ten ge volge van de tropische hitte, zijn vijf personen het slachtoffer geworden van twee. menschen die door de hitte krankzinnig zijn geworden. Te Elisabeth in New Jersey greep de zoon van den politieagent Moran dc revolver van zijn vader, die juist bezoek had en doodde een hunner, terwijl personen werden gewond. Te Michigan is een man, die eenigs- zins op leeftijd was en door de hitte niet kon slapen, geplaagd door het lawaai van zijn benedenburen in woe de ontstoken. Hij doodde drie perso nen en daarna den sheriff,, die een onderzoek kwam instellen. .Oudste man ter wereld gestorven. De oudste man ter wereld, de ruim anderhalve eeuw oude Zaro Agha, is heden overleden. Zaro Agha werd volgens beweerde officieele-bevestiging in 1775 geboren. Hij is twaalf maal gehuwd geweest en heeft in totaal zes en dertig kinderen gehad. Het laatste kind, een dochter, werd, naar beweerd wordt, geboren toen hij negentig jaar oud was. Een zoon van hem stierf in 1900 in den ouderdom van 101 jaren. Zijn eigen vader zon 112 jaar ouo zijn geworden. Zelf huwde hij zijn laatste vrouw cp 152 jarigen leeftijd. Van al deze data bezat Zaro certifi caten van de Turksche regeering. Zaro was ruim zes Engelsche voet lang en liep zelfs in zijn hoogen ouder dom nog recht als een kaars. Vliegongelukken. Meer dan 200.000 menschen woon- den de jaarlijksche vlootrevue van de Britsche luchtstrijdkrachten bij. De demonstraties werden evenwel door een eriVfstlg ongeluk onderbroken. Een bommenwerper, die een noodlanding wilde ïiiKkcn, stortte ter aarde en ging in vlammen op. De commandant, een zoon van den Loi'd-Mayor van Londen, kwam om het leven. Een vliegtuig met drie personen aan boord, dat deelnam aan een ster- vlucht naar Boulogne, is op ongeveer 30 kilometer van deze stad van een hoogte van 400 meter neergestort. De drie inzittenden onder wie een vrouw, werden gedood. Een tweede vliegongeluk heeft zich \oorgedaan op het vliegveld van Orly. Daar is de instructeur van de Aero- cJub met zijn machine neergestort. Hij werd gedood, terwijl een zijner leerlingen werd gewond. Tragisch Verlovingsfeest. In de^jPqrijsche voorstad Colombes vierden twee families een verlovings feest. In den middag werd een boot tochtje op de Seine gemaakt. Toen zij evenwel om een eilandje voeren, werd hun bootje door een motorboot ge ramd. Het geheele gezelschap, be staande uit zes personen, kwam in het water terecht en alleen de 25-jarige de Koningin haar ongeduld niet langer bedwingen; zij liep den looper over aan boord en omhelsde de Prinses har telijk. De Koningin en de Prinses namen in de gereedstaande auto plaats en reden onmiddellijk naar den Haag. waar zij ongeveer kwart voor acht ten paleize Noordeinde aankwamen. De Koningin en de Prinses trokken zich dadelijk na aankomst in het paleis terug en begaven zich na eenige oogen- blikken naar de sterfkamer waar het stoffelijk overschot van Prins Hendrik opgebaard stond. verloofde wist zich te redden. Zijn beide broertjes van 10 en 12 jaar, een 25-jarige nicht, zijn 19-jarige bruid en haar broertje kwamen in de golven om. Demeuler en Noir overleden. Naar wij vernemen is de Belgische F.N.-rijder Demeuter, de winnaar van den Groote Prijs van Europa, die kort geleden te Assen werd ver reden, aan de bij zijn val tijdens de wedstrijden om den Groote Prijs van Duilscliland bekomen verwondingen overleden. Deze races hebben dus niet minder dan drie slachtoffers geëischt. Ook de Asser-kampioen Noir is omgekomen. lichaamd is, inderdaad verder gaat dan noodzakelijk is. Bepaaldelijk ziet zij er een bezwaar in, dat, verkreeg het ont werp in dezen vorm kracht van wet, de verruiming een algemeen karakter zou dragen en dat daardoor met de belan gen van hen. die de verruiming niet wenschen, geen rekening zou worden gehouden. Teneinde aan dit bezwaar tegemoet te komen, zou tweeërlei gedragslijn kunnen worden gevolgd, en wel: óf in behandeling neming van het crisisont- werp, hetwelk dit bezwaar niet heeft, met gelijktijdige intrekking van het ont werp, dat beoogde eenige technische wijzigingen in de wet te brengen, en in diening van een nieuw wetsontwerp, waarin de tijdelijke verruiming niet is opgenomen, óf wijziging van het laatst genoemd ontwerp in dier veoge, dat daaraan alsnog de noodige bepalingen worden toegevoegd, welke een onvoor waardelijke toepassing van de daarin neergelegde crisisregeling kunnen voor komen. De minister heeft gemeend, met het oog op den te betrachten spoed, aan de laatste oplossing, waarvan de voor bereiding reeds door zijn ambtsvoor ganger is geschied, de voorkeur te moe ten geven. 10,15 10,30 Tarwe-fraude in Noord-Brabant. Eenigen tijd geleden is een fraude van beteekenis ontdekt in Oost-Bra bant, waar men een groot aantal boe ren verkeerde zaai-tarwe had geleverd. Thans zijn, zooals bekend, groote knoeierijen op veel grooter schaal in West-Brabant ontdekt ten nadeele der Rijks-tarwe-centrale. De Tel. schrijft dat gebleken is dat op tal van manieren onrechtmatig tar- westeun is genoten. De omvang van de knoeierijen blijkt zoo groot te zijn, dat op het oogenblik nog met geen moge lijkheid valt te zeggen voor hoeveel duizenden guldens de staat is bena deeld. Zoo staat het b.v. vast dat een groot aantal boeren z.g. T.C.-tarwe, dat is tarwe, die onder beperkende be palingen in den vrijen handel verkocht moet worden, als regeeringstarwe heb ben ingeleverd, met 't gevolg dat hier voor tarwesteun is uitgekeerd. Voorts zou er aan het licht gekomen zijn. dat er aanzienlijke fraudes zouden zijn ge pleegd ten nadeele van de tarwecentra- le, doordat de C.H.V. van den N.C.B. te Breda, met haar vele bijkantoren, aanzienlijke partijen z.g. „uitschoonsel" van tarwe, die niet voor levering in aanmerking kwam, toch voor volwaar dige tarwe zou hebben ingeleverd, waardoor dus eveneens op onrechtma tige wijze de centrale voor een aanzien lijk bedrag zou zijn benadeeld. Ook be weert men, dat er tot voor kort be langrijke quanta Belgische tarwe via Zeeuwsch-Vlaanderen ons land zouden zijn binflengesmokkeld. Deze tarwe zou evenals regeeringstarwe aan de centra le zijn geleverd. In korte trekken komen de aan het licht gekomen knoeierijen hierop neer, dat op allerlei manieren veel meer tar we aan de centrale is geleverd en der halve veel meer steun is uitgekeerd dan voor de opbrengst van de zelf-ver- bouwde tarwe. Het meeste opzien heeft wel de in levering van het „uitschoonsel", in de plaats van volwaardige tarwe verwekt. Naar wij vernemen vindt dit voor namelijk zijn oorzaak in het feit, dat bij deze knoeierijen een groote onderne ming betrokken zou zijn, die bij de ge westelijke tarwe-organisatie een groot vertrouwen genoten heeft. Men deelde mede, dat de geweste lijke tarwe-organisatie, is samengesteld uit tien bestuursleden, n.l. vijf vertegen woordigers van den N.C.B., drie leden van de Noord-Brabantsche Mij. voor Landbouw en twee vertegenwoordigers van den Chr. Boeren- en Tuinders- bond. Door het grootste aantal leden domineert hier in deze organisatie van zelfsprekend de N.C.B., die zooals be kend ook in 't gewest overal zijn groo- ten invloed heeft. De N.C.B. fungeert in de geheele provincie Noord-Bra bant als het bemiddelingsinstituut tus- schen de centrale en de boeren. In Til burg is het kantoor van de gewestelijke tarwe-organisatie gevestigd in de kan toorgebouwen van den N.C.B. Men verwacht nog veel meer ont hullingen. Nederland op de Brusselsche wereld tentoonstelling. Naar uit Brussel gemeld wordt, wordt door de leiding van de in 1935 aldaar te houden wereldtentoonstelling, binnen een paar weken de officieele mededee- ling verwacht van de benoeming van een Nederlandschen regeeringscom- missaris. De Nederlandsche deelneming aan deze tentoonstelling zal een opper vlakte beslaan van ongeveer 6000 vier kante meter. Wijziging Winkelsluitingswet 1930. De minister van oeconomische zaken heeft een brief gericht aan den voorzit ter der Tweede Kamer met betrekking tot de wijziging van de Winkelslui tingswet 1930. De regeering is thans tot de conclusie gekomen, dat de regeling, zooals die thans in het ontwerp van wet be DONDERDAG 5 JULI 1934. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. 8,00 Gramofoonmuzlek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Het koor van West-Minster Cathedral zingt. 10,30 Kamermuziek. 11,00 Knipcursus Kinderklceding. 11,30 Voortzetting Kamermuziek. 12,00 Lunchconcert door de Minstreels. 2,30 Adda Hcynssen zingt en speelt. 3,00 Gramofoonmuzlek. 4,00 Halfuurtje voor zieken en ouden van dagen I,30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 0,30 Sportpraatje. 7,00 RadiotooncelWe trokken er met een draai orgel op uit. 7,40 Gramofoonmuziek. 8,00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 8,05 Concert door liet Omroeporkest. 9,00 Op de tribune. Koos Koencrie van 'n voet balwedstrijd. 9,20 Het Omroeporkest. 10,00 Gramofoonmuziek. 10,20 Het Omroeporkest. 11,00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 11,10 Kovacs Lajos en zijn orkest. HUIZEN 301.5 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert. N. C. R. V. 10,00 Leger des Heils-kwartiertje. 10,15 Morgendienst. 10,45 Gramofoonmuziek. K. R. O. 11,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 Het KRO-orkest. N. C. R. V. 2,00 Cursus fraaie handwerken. 3,00 Gramofoonmuziek. 3,15 Lezen van Chr. Lectuur. 4,00 Bijbellezing. 5,00 Cursus handenarbeid. 5,30 Fluit-rccital. 0,30 Gramofoonmuziek. 7,30 Weekoverzicht. 8,00 Het Amsterdamscli Dubbel Mannenkwartet „Artl". 9,00 Lezing. 9,30 Gramofoonmuziek. 9,50 Vaz Dias. 10,00 Het trio v. d. Pas-Brederode-Rontgen. 10,45 Gramofoonmuziek. VRIJDAG 6 JULI 1934. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. 8,00 Gramofoonmuziek. V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding. V. A. R. A. 10,15 Rolien Numan draagt voor. 10,35 Orgelspel. II,00 Lezing. 11,20 Gramofoonmuziek. 11,45 Gramofoonplaten. A V. R. O. 12,00 Gramofoonmuziek. 12,30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 2,30 Voordracht. 3,00 Gramofoonmuziek. V. A. R. A. 4,15 Gramofoonmuziek. 4,30 Janny van Oogen vertelt. 5,00. Het VARA-orkest. 5,45 Gramofoonmuziek. f.,00 Het VARA-orkest. 6,45 Gramofoonmuziek. 7,00 Orgelspel. 7,30 Lezing. 7,50 Gramofoonmuziek. 7,57 Herhaling S.O.S.-berichtcn. V. P. R. O. 8,00 Lezing. A. V. R. O. 8,30 Concert door het Residentie-orkest in het Kurhaus te Sclieveningcn. V. P. R. O. 9,00 Cursus. 10,15 Vrijz. Godsd. Persbureau en Vaz Dias. 10,30 Lezing. V. A. R. A. 11,00 Muzikaal allerlei. 11,30 Gramofoonmuziek. HUIZEN 301.5 M. N. C. R. V. 8,00 Schriftlezing en meditatie. 8,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Morgendienst. 11,00 Bespeling van het studio-orgel. 12,15 Leger des Heils-kwartiertje. 12,30 Liederen-recital. Het Ensemble van der Horst. Lezen van Chr. Lectuur. Gramofoonmuziek. Lezing door H. Pilon. Concert. „Zorg voor veiligheid als gemeenscliaps- plicht", H. A. Korstjens. 6,15 Gramofoonmuziek. 6,30 A. J. Herwig over planten. 7,00 Ned. Chr. Persbureau. 7,15 Gramofoonmuziek. Literair halfuurtje. De Haarlemsche Orkestvereeniglng. Grain f ooonm uziek ZATERDAG 7 JULI 1934. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A. 8,00 Gramofoonmuziek. 9,00 De Notenkrakers. V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Uitzending voor de arbeiders in de Contlnu- V. A. R. A. bedrijven. 12,00 Klein VARA-ensemble. 12,30 Gramofoonmuziek. 12,45 Klein VARA-ensemble. 1,15 Gramofoonmuziek. I,30 Klein VARA-ensemble. 2,00 Sportuitzending. 2,20 VARA Mandoline-Ensemble. 3,00 Orgelspel. 3,20 Gramofoonmuziek. 3,30 Orgelspel. 4,00 Het muziekfeest in Leningrad. 4,20 Gramofoonmuziek. 5,00 De Flierefluiters. 5,40 Letterkundig overzicht. 6.00 Dc Flierefluiters. 6,30 Gramofoonmuziek. V. R. O. 7,00 Rede door F. Buning: „De toekomst der Maatschappij". V. A. R. A. 8,00 Herhaling S.O.S.-bericliten. 8,03 Gramofoonmuziek. 8,20 Mannenkoor Kunst en Vriendschap. 8,45 Toespraak. 9,00 Het VARA-orkest. 9,30 Hoorspel: Ik heb gehoord 9,45 Het VARA-orkest. Vaz Dias en varia. Het VARA-orkest. II,00 Grnmofoonniuzick. 11,15 Het VARA-orkest. 11,30 Gramofoonmuziek. HUIZEN 301.5 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuziek. 10,30 Muzlekuitzending voor fabrieken. 11,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 Gramofoonmuziek. 12,45 De. KRO-Boys. 1,30 Gramofoonmuziek. 2,00 Halfuurtje voor dc rijpere jeugd. 2,30 Gramofoonmuziek. 3,00 Kinderuurtje. H. I. R. O. I,00 Uitzending voor de Theosofische Vereen. Ned. Afdecllng. 4,30 Uitzending voor liet Ned. Agentschap van de Star Publishing trust. K. R. O. 5,00 Zwemcursus. 5,20 Het Harmonie-orkest der Oranje-Nassau- mijnen. 6,20 Journalistiek weekoverzicht. 6,45 Gramofoonmuziek. 7,15 LezingBommen op burgers. 7,35 Gramofoonmuziek. 7,40 Het KRO-orkest. 8,30 Vaz Dias. 8,35 Gramofoonmuziek. 8,45 Het KRO-orkest. 9,00 Gramofoonmuziek. 9,30 Dc KRO-Boys. 10,20 Gramofoonmuziek. 10,30 Vaz Dias. 10,35 Dc KRO-Boys. II,00 Gramofoonmuziek. Boys Zondag èeil Vcteranenwedstryd, die een meer amusant karakter droeg. Onder de lustige tonen der fanfare Wilhelmina marcheerden de „cracks" naar het ter rein. Spoedig hadden zij hun plaatsje gevonden en daar begon 't spel. Het pu bliek gierde 't uit en genoot volop van dezen spannenden wedstrijd. De buite lingen waren legio en de stijve spieren zullen wel niet lang op zich laten wach ten. De strijd eindigde in een 73 over winning voor de A ploeg. Er was voor deze wedstrijd vry. veel publiek opgeko men. In een spannenden en fairen wed strijd hebben de Boys junioren 't klaar gespeeld de Be Ready junioren met een 52 nederlaag naar huis te sturen. Het was een mooie wedstrijd, waarin de Boys voorhoede boven alles uitblonk. WIELERSPORT. Jo van Geenen. Onze Waalwyksche coming-man Jo v. Geenen boekte j.l. Zondag wederom een klinkende overwinning. Hij startte n.l. in den 75 K.M. wegwedstrijd, gehouden te Tiel door de Tielsche Wielerclub. Er werd door ruim 40 renners aan deze course deelgenomen. Na een schitterend gereden wedstrijd vol zware strijd kwam de jeugdige Waalwijker als eerste door de finish. Hij bleek bij aankomst nog buitengewoon fit te zijn. Deze prachtige prestatie van dezen jeugdigen Waalwijk- sehen renner is zeker wel een felicitatie waard en zeer zeker is Jo v. Geenen ook de belangstelling van alle sportieve Waalwijkers ten volle waard. Ongetwij feld zal hy nog meer van zich doen spreken. ADVKKTEN Tleiv van Karei Lotsy blijft in de T. C. Naar wij vernemen zijn er van ver schillende zijden in voetbalkringen drin gende pogingen in het werk gesteld om den heer K. J. J. Lotsy te bewegen terug te komen op zijn besluit om zich uit de Technische Commissie terug te trekken. Deze pogingen hebben, zooals wij van bevoegde zijde vernemen, succes gehad, zoodat het thans vaststaat, dat de heer Lotsy als voorzitter van de T.C. in func tie blijft. Teneinde echter de taak van den voorzitter eenigermatc te verlichten, zal de T.C. worden uitgebreid met één lid. Tn deze functie zal de heer Otto de Vries benoemd worden. De voetbalcompetitie. Ajax heeft Zondag om het landskam pioenschap gewonnen van Velocitas met 3i, zoodat thans nog 3 clubs een kans maken, n.l. K.F.C., Aiax en Willem II. De wedstrijd K.F.C.Willem II. die Zon dag gespeeld wordt, zal de beslissing moeten brengen. Mogelijk eindigen (1e drié candidaten echter met een gelijk aantal punten. De stand is: K.F.C. Aiax Willem II Heracles Velocitas 4 1 10 10 8 8 2 14—4 1 21—8 1 13—15 1 13—20 1 8—22 0 1,15 2,30 3,00 4,00 4,30 6,00 7,30 8,00 10,30 R.K. V.V. H.E.C. De algemeene leden vergadering, wel ke Zondag j.l. werd uitgesteld, zal nu gehouden worden op a.s. Donderdag 5 Juli 1934. Nogmaals sporen wij alle H.E.C.'ers aan deze belangrijke vergade ring bij te wonen. Zooals zij op het op roepingsbiljet hebben gezien, staan er •zeer belangrijke punten op de agenda. Komt dus allen ter vergadering, gij steunt daarmede het bestuur in zijn moeilijke taak en gi.i versterkt daarmede den band die de leden onderling verbindt. De vergadering begint om 8 uur n.m. Dé leden worden verzocht op tijd aan wezig te zijn, opdat ook op tijd begonnen kan worden. DUSSEN. V.V. D.V.C. Zondag had alhier de opening plaats van 't nieuwe voetbalterrein der pas op gericht voetbalvereen. D.V.C. Voor deze gelegenheid speelden S.V.W. uit Gorin- chem (3e klas K.N.V.B.) tegen W-S.C. uit Waalwijk, welke wedstrijd W.S.C., na een spannend verloop, verloor met 5 -1. Daar W.S.C. bijna geheel met hare reser vespelers was opgekomen, is dit heel goed verklaarbaar. Er was voor deze fraaie wedstrijd zeer weinig publiek. Tot slot speelde een zeer onvolledig D.V.C. tegen Raptim uit Gorcum en verloor deze met 91. Na 't onverkwikkelijke incident van Zondag j.l. mag deze dag zeer zeker als geslaagd worden beschouwd en is een groot succes voor de organiseerende ver- ceniging geworden. R.K. V.V. Dussensche Boys. Veteranen-wedstrijd. Geheel verschillend van haar plaats- genooten organiseerde de Dussensche Burgemeester en Wethouders van Waalwijk MAKEN BEKEND: dat dit jaar voor den Herijk vin Maten en Gewichten zitting zal worden gehouden te Waalwijk in een der beneden lokalen van de Openbare School (Stations straat No. 24). Op Maandag 16 Juli van 9'/a—12 en 1—4 uur, voor die genen, waarvan de geslachts naam begint met de letters A tot en met G. Op Dinsdag 17 Juli van 9'/2—12 en 1—4 uur voor die genen, waarvan de geslachts naam begint met de letters H. tot en met K. Op Woensdag 18 Juli van 9'/j12 en 14 uur voor die genen, waarvan de geslachts naam begint-met de letters L tot en met O. Op Donderdag 19 Juli van 9'/>—12 en 1—4 uur voor die genen, waarvan de geslachts naam begint met de letters P tot en met T. En op Vrijdag 20 Juli van 97i12 en 1—4 uur voor die genen, waarvan de geslachts naam begint met de letters U tot en met Z. Aan belanghebbenden wordt in herinnering gebracht: 1e dat de maten en gewichten vóór 1 October 1935 gestempeld moeten zijn met de letter H en dat er, bij verzuim of ver hindering om van de zitting gebruik te maken nog gelegen heid bestaat maten en gewichten te laten herijken aan het IJk- kantoor te 's Hertogenbosch, Wolvenhoek 2, eiken Woensdag en Donderdag an 9—12 en van 2—4 uur. 2e. dat de maten en gewich ten, welke worden gestempeld met het afkeuringsmerk niet in winkels enz. mogen teruggebracht worden. Voor nadere bijzonderheden wordt verwezen naar de be kendmaking in het gemeentelijk aanplakbord vóór het gemeente huis. Waalwijk, den 3en Juli 1934. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester E. MOONEN. De Secretaris J. VAN MIEBLO. Voor dit bUd wordt terstond een ijverig Colporteur gevraagd voor 's Grev.-Capelle e. o. Zich te vervoegen bureau van dit blad. £8»tf

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 7