1ÏNÜ- Nic, v. d, Water-Mahieu is verplaatst MIN. LOEFFSTRAAT 14 een depot t\ firma Jamie Heden zijn onze prijzen H. KLEIJN-TUMMER IJ. „lllil t F ft De bekende Brood- en Banketbakkerij AGENDA. VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. SPORT. BUITENLAND. ter vergadering ZIET ONZE ETALAGES.— NIC. v. d. WATER-MAHIEU Ziet onze Etalages!!! Afdeeling warmbloed. 2 - jarige mer - ries 25, 3-jarige merries 11, 4 jarige merries en ouder zonder veulen 35, aantal veulens 30, Remonte—paarden voor aankoop door de Regeering 35, Keuring van merries voor het M. C. (Militair Certificaat) 71, Wedstrijd M. C. merries 1934, gereden onderden man23. De jury oestaat uit de navolgende heeren Afdeeling Koudbloed G. C. Sneep, Arbiter; A, Bax Gzn., Zevenbergschen Hoek M. Cox te Eind hoven en Aug. de Schutter te Dinteloord- Afdeeling Warmbloed Adr. Nelemans Moerdijk, Arbiter; M. G. van Baaien, AsperenG. Costermens te Eist en A. Kooij Jr. te Kedicnem. Openlucht-theater „Mooi Oisterwijk". Evenals vorige jaren zullen ook de zen zomer weer Openlucht-spelen te Oisterwijk gegeven worden. Als speel dagen zijn vastgesteld al de Zon- en feestdagen van de maand Augustus. Op genoemde dagen zullen de Oisterwijk- sche Kunstkringers, die al sinds jaren hun Openlucht-theater met groot suc ces bespelen, uitkomen met het vroolijk spel van zomer-tourisme van Joh. W. Broedelot ,,De Klimgeit". De regie be rust wederom in handen van Gerard Groenland, den vanouds bekenden re gisseur van den Kath. Kunstkring. verschillende familienamen onder teekenen; als de kaart maar niet het karakter krijgt van briefwisse ling. Thans weet de lezer, wat er al zoo tegen drukwerktarief gefran keerde prentkaart mag worden ge schreven. Doe er uw voordeel mede. En zeg het anderen! Wal may op een mnsicht» slaan. Hel is voor zeer velen dikwijls nog niet duidelijk wat er zooal op een met 1% cent gefrankeerde an sicht-kaart geschreven mag worden. Ter voorlichting laten wij daarom onderstaand volgen, dal ontleend is aan het maandblad P.T.T. nieuws. liet begrip «prentkaart» of, zoo als men veelal zegt, »aasicht», is ook in postaal opzicht tamelijk rek baar, Onder prentbriefkaarten verstaat de post niet alleen de gereprodu ceerde afbeeldingen van straten, pleinen, gebouwen enz., doch ook fotografische, figuurlijke en fantasie- afbeeldingen, alsmede de door een deel van het publiek met den wijd- schen naam van «kunst» kaarten aangeduide producten (delezerkent ze weieen onwezelijke schoone dame of een adonis van een heer, of beiden, waaronder in gulden let Iers de gedrukte mededeeling «Mijn hart klopt alleen voor U» of iets dergelijks), verder de geïllustreerde Kerst- en Nieuwjaarskaarten enten slotte de gelegenheidskaarteu, al dan niet bedrukt met een rijmpje of gelukwensch. Deze prentkaarten mogen, mits ze aan de gestelde afmetingen vol doen (ten minste 7 bij 10 cm en voor het binnenlandsverkeer ten hoogste 13 bij 18 cm), zonder omslag worden verzonden tegen het tarief der gedrukte stukken, dus in het binnenlandsch verkeer te fran— keeren met een postzegel van l'/2 cent, voor het buitenland met een van 2'l2 cent. (Ten minstede rech terhelit van de adreszijde moet beschikbaar blijven voor het adres en de aanwijzingen, op den postdienst betrekking hebbende.) Maar dan komt voor velen de groote moeilijkheid Wat mag er op staan Hierover blijken de meeningen hemelsbreed te verschillen. De eeu zegt: «Alleen de naam» en een derde, die wel eens een klokje heeft hooren luiden, zegt: «Alles bij elkaar niet meer dan vijf woorden.» De zaak ligt zóóóf aan de beeld - zijde öf aan den linkerkant van het adresvlak mogen worden ge schrevende naam en de voorletters, het beroep, de firma, de kwaliteit, het adres (eventueel ook het tijdelijke) en de handteekening van den af zender. Hiermede zijn we er echter nog niet, Verderhet telegramadres, detelegraafcode, het telefoonnummer het post— of bankrekeningnummer, alsmede de datum van afzending. Er komt nóg meer! Bovendien mogen worden bijgevoegd, doch in ten hcogste vijf woorden of vijf daarvoor gebruikelijke letters: groe ten (b.v. «De hartelijke groeten van...» ol »M. h. g. v.gelukwenschen («Den jarige heil!... of iets derge lijks), betuigingen van dank of rouwbeklag en verdere beleefdheids termen. Een tegen drukwerktarief te ver zenden prentkaart zou dus, zoowel in het binnenlandsch verkeer als in dat met het buitenland, als volgt beschreven mogen zijn: «Hartelijke gelukwenschen met' uw jubileum. J.W. D. Pietersen, handelaar in groenten, aardappelen en fruit, Meentkade 571 b, Broekoplangendijk (tijdelijk Pension Garpe Diem, Hembrandtplein 18, Sparrenheuvel- Oost), teleloon 371, postrekening 278452, Telegraph Code, 16 Juli 1934.. (handteekening). Dit is natuurlijk sterk overdreven, niemand zal het in zijn hoofd halen een dergelijke tirade op een prent kaart te schrijven. Maar: het zou geoorloofd zijn! Hoewel de Post onder «afzender» in den regel slechts één persoon verstaat, wordt bij prentkaarten ten aanzien daarvan de meest mogelijke soepelheid betracht. Men mag dan ook gerust schrijven»De hartelijke groeten uit Valkenburg. Vader, Moe der, Mies en Jan» of desnoods met DRUNEN Vrijdagavond j.i. gal t circus Amanda Roberti op den Turken berg te JJongen zijn eerste voorstelling onze gemeente. Neemt men in aanmerking, dat de Vrijdagavond hier geen uitgangsavond is, dan mag de directie van het aan tal bezoekers niet klagen, integendeel. En het publiek heeft met stijgende be- langstelling en onverholen bijval de de verrichtingenvan het gezelschep gevolgd. Deze avond is ontegenzeggelijk een succes geworden. De executanten heb ben het kletterend applaus, dat gedu rende de drie uur lange voorstelling herhaaldelijk opklonk, volkomen ver diend. Wat we te zien kregen muaite uit door beschaafdheid en belang wekkendheid. Dit circus maakt een zeer nettejindruk en op de kleeding valt niets af te dingen, al de nummers waren uitstekend verzorgd, zoodat we iedereen, ook voor de kinderen een bezoek durven aanbevelen. Vergeleken met andere wereldondernemingen is dit circus klein, maar geeft in zijn soort uitstekend werk te zien Wat we aan paarden.dressuur en aan kunstverrichtingen te paard te aan schouwen kregen hoeft zeker niet on der te doen voor wat groote onder- nemingen bieden. Circus Roberti be- schikt over een prachtige verzameling, groote en kleine paarden, wai pas goed uitkomt, wanneer men onder de pauze de geh^ele collectie in de stal len bijeen ziet. Maar behalve dres suur, waaronder het rekenpaardje en het apporteurpaardje zeer merkwaar, dig waren, beschikt het circus nog over tal van andere krachten, athleten, krachtmenschen(waaronder de ver maarde geweldige Siegfried), kunst, fietsen, koorddansen, 'n gedresseerde aap' een paar uitstekende clonws, die in de pauze en tusschen de nummers alleraardigst aanvullen en een orkes tje dat er zijn mag. De directrice Mevrouw Amanda Roberti, die zelf ook in ue verschillende nummers op treedt, kan ervan verzekerd zijn, dat, die voorstelling zeer in den smaak is gevallen, wij twijfelen dan ook niet ot hier in Drunnen zal ook deze sympathieke groep met een druk be zoek vereerd worden ondanks de slechte tijden, zal men deze dagen een bezoek brengen, het is de moeite waard. Het zal optred en op Zaterdag en Zondag om 8 uur op het kermis terrein naast de R.K. kerk. De entree is zeer laag gesteld, zoodat het voor niemand een beletsel is een .kijkje te nemen. DRUNEN. Bij gelegenheid van haar 40 jarig Klooster jublilé werd Soeur Regina alhier op de meisjes, congregatie, alwaar zij zulk een reeks van jaren de leiding heeft, feestelijk gehuldigd. De directeur der congregatie, pas toor Goossens, feliciteerde haar met haar jubilé en prees haren ijver en toewijding voor de belangen der congregatie en bracht haar daarvoor zijn oprechten dank ook namens de leden. Als blijk van erkentelijkheid werd haar een prachtig Theresia-beeld aangeboden, dat door de jubilaresse dankbaar werd aanvaard. Een speciaal voor deze gelegenheid gemaakt feestlied werd door alle leden gezongen. Verder werden nog eenige leuke stukjes voorgedragen Moge de ijverige, door elkeen geachte en beminde Zuster nog een tal van jaren gespaard blijven voor den verderen bloei der congregatie. EE THEN. De meisjes der Ver. Dorkas te Eethen en Drongelen maakten verleden week Donderdag onder leiding harer eere-presidente Mevr. v. d. Schans haar jaarliiksch uitstapje. Ditmaal ging het per auto bus over Arnhem, Apeldoorn en Amersfoort. In het late avonduur keerde het gezelschap vermoeid, maar voldaan huiswaarts. 4 punten. Op 3 ronden: 3 Doleweerd-Kivits 4 p.; Op 4 ronden: 4 Mels-v. d. Bergh 4 p. Junioren. Eigen kracht 40 r. 2 kl.: 1 v. d. Biggelaar 8 p.; 2 Kuijs 6 p.; 3 Jan Pol 4 p.; 4 v. d. Hammen 4 p. Afvalwedstrfjd: 1 A. Pol; 2 v. Esch Wzn.; 3 M. Dollekens; 4 A. de Vaan. Koppchvcdstryd 90 r. 3 kl. 1 v. d. Biggelaar-Sambeek 10 p.; 2 Ver- hofstad-M. Dollekens 9 p.; 3 Jan Pol-A. Pol 6 p.; 4 Kuijs-Timinermans 5 p. Er is heel goed gereden. A.s. Woensdag weer clubwedstrijden. Aanvang 7.30 uur, Prfjzen als gewoon. MARKTBERICHT. Waalwijk, 20 Juli 1934. Varkens f8 f 11. Eieren 2'/3 3 cent. VEILINGVEREENIGING „DE LANGSTRAAT", DRUNEN. Prijsnoteering van 19 Juli 1934. Aardbeien 6—22 c., Kersen 1622 c., Morellen 1628 c., Roode bessen 3 10 c., Witte bessen 2—6 c., Kruis bessen 28 c., Zwarte bessen 311 c., Frambozen 10—20 c., Janbaas 3^2—3 c., Oomskinderen 8—12 c.. Yellow Trans- par 9—15 c., idem II 5—8 c., Keswick 4—8 c., Tomaten 28 c., Krombek 7— 16 c., Erwten 4—12 c., Srfijboonen 10— 14 c.. Wagenaars 2—6 c., Boterboon 2—6 c., Dubbele boonen 6—10 c., Stok- princes 1820 c., Tuinboon 13 c., Postel ij n 4—6 c., Juintjes 5—8 c., Ra barber 1—2 c., Aardappelen 3J/£~5J<£ c., alles per K.g. Bloemkool l]/27 c., Savoiekool 1-3 c., Spitskool 13^22 c., Roode kool 2— 5 c.. Knolselderij 1—3 c.. Sla 1 c., Meloenen 7—20 c., Andijvie J^—\/2 c., Komkommers 3—4 c., alles per stuk. Selderij J4—y2 c.. Kroten 1 c., Peen 13 c., alles per bos. WAALWIJK. Zaterdag en Zondag, R.D.B.-Theater, »Is mijn man niet geweldig?» Zaterdag en Zondag Luxor Bioscoop, »De vlucht naar het Vreemdelingen legioen», »IIet valsche spoor». Zondag 12 uur. Repetitie Lieder- talel „Tot Bloei der Toonkunst". Maandag 89.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiek dames K. en V. Gymnastieklokaal O.S. oensdag78.30uur.Gymnastiek aspiranten K. en V. Gymnastiekl. O. S. 1932/33 bedraagt 3 5 en de ver zwegen inkomstenbelasting 0.7% van de totale belastingopbrengst. N.V. y>Atlanta(.( failliet verklaard. De Vacantiekamer der rechtbank heeft hedenmiddag uitgesproken het faillissement van de drukkerij N. V. „Aatlanta", uitgeefster van het dagblad! „De Tribune". Landstormscliietdag te Tilburg. De Plaatselijke leider van den Bijz. Vrijw. Landstorm deelde ons mede, dat de Landstormschietdag te Tilburg gehouden zal worden op 22 of 29 September a.s. Waalmijksche Zwem vereen iging. Aantal bezoekers 1495. Temperatuur 24°. Gegund. Door de directie der in aanbouw zijnde Bata.fabrieken te Best zijn alle benoodigde terrazzo en betonwerken opgedragen aan de firma Gebr. Mion, Tilburg en Waalwijk. »Oroya». Heden slaagde de heer H. A, Werther volontair ter secretarie alhier voor het diploma A. Pitman's Steno grafie. DRONGELEN. De jongejuffrouw C. C. Haase alhier behaalde deze week te 's-Gravenhage het U. L. O.- diploma. Ze ontving hiertoe haar opleiding bij den Heer H. Van Oos- trom, hoofd eener Chr. LJ. L. O. te Den Haag, vroeger te 's-Hertogen bosch. Wielerclub „De Zwaluwen". H tl slag van «Ie Woensdag 1.1. gehouden clubwedstryden Amateurs en nieuwelingen. Eigen kracht 40 r. 2 kl. 1 Dalmefjer 10 p.; 2 L. Dollekens 5 p.; 3 D. Pol 5 p.; 4 v. d Bergh 2 p. Afvalwedstrfjd: 1 G. Kamp; 2 Sieg- mans; 3 Doleweerd; 4 Scherens. Koppel wedstrijd 100 r. 2 kl.: 1 v. Gee- nen-Dollekens 10 p.; 2 D. Pol-C. Kamp De staking te San Francisco verloopt. De algemeene staking van Ame- rika's westkust schijnt thans te ver- loopen. Onder de leiders der staking zeil heerscht geen eenstemmigheid maar men heefi goed gevonden het conllikt door middel van arbitage op te lossen. Teneinde overeen stemming te bereiken tusschen werkgevers en werknemers heeft gen. Johnson met beide partijen onderhandeld De levensmiddelenvoorziening dei- stad San Francisco, die in een critiek stadium heeft verkeerd, is thans weer aanmerkelijk verbeterd. Reusachtige voedselvoorraden wor den naar de stad gebracht, waar het— dagelijksche leven weer meer en meer zijn gewone vormen aanneemt. Nader wordt uit San Francisco gemeld Het algemeene stakingscomité heeft met 191 tegen 174 stemmen besloten de algemeene staking op te heffen. De »Opruiming» van 30 Juni. Nu nadere bijzonderheden om trent de onderdrukking van de re volte op 30 Juni langzamerhand bekend worden, blijkt dat ook een aantal Joden daarbij is omgebracht. Men vermoedt, dat 'deze slachtoffers niet officieel bij de «opruiming» ge vallen zijn, doch veeleer slachtoffers zijn van de wraakzucht van plaatse lijke fanatici. Zoo is bekend geworden, dat te te Hirschberg (Silezië) op 1 Juli een aantal Joden is gearresteerd, van wie het grootste deel echter spoedig weer op vrije voeten werd gesteld. Vier hunner werden evenwel in een auto weggevoerd en later op den openbaren weg dood achtergelaten Men deelde naderhand mede, dat deze 4 slachtoffers getracht hadden te ont snappen. Het waren een advocaat, Förster genaamd, een handelsman, Charig, een dokter, Zweig en zijn echtgenoote. België1 s Financiën. De Belgische minister van Finan ciën, Sap, heeft een uiteenzetting gegeven van het financieele program der regeering, waarin hij verklaarde dat de gouden standaard zal worden gehandhaafd, de belastingen ver laagd, het evenwicht der begrooting gehandhaafd en de staatsleeningen zullen worden geconverteerd. Totaalopbrengst der verzwegen belastingen. Het totaal van de opbrengst der verzwegen inkomsten en vermogens belasting is thans bekend n. 1 10 7 millioen gulden. Voor 1931/32 is het bedrag bijna 4 millioen voor 1932/33 3.7 millioen en voor 1933/34 3 1 mill. De verzwegen vermogensbelasting over Wij vestigen de aandacht op de advertentie der Dames-Gymnastiek. yereeniging „Orova", voorkomende in dit blad en waarin verschillende belangrijke mededeelingen worden gedaan voor de leden en a s -leden. W.C.B. Uitslag van de gehouden wedvlucht vanuit Bordeaux: 1. Cor Verhulst, 2. Jos van Riel. Maandag inkorven voor Dax. Kinderoptocht van y>Oranje-Huis«. De Oranje.Vereeniging „Oranje Huis" te Waalwijk—Centrum heeft besloten ook dit jaar bij de viering van het Koninginnefeest, weer een kinderoptocht met versierde voor werpen in te lasschen Hiertoe is bereids de medewerking verzocht van schoolhoofden der Lagere Scholen in het Centrum. De opzet is weer hetzelfde als de vorige jaren en kan iedere jongen en meisje meedoen, mits zij de lagere school bezoeken en woonachtig zijn in het Centrum. Men behoeft dus geen lid te zijn om de kinderen te laten meedoen, hoewel natuurlijk nieuwe leden zeer welkom zijn, Hoe meer leden, hoe beter de finantiën en hoe beter ook de verzorging van de feestelijkheden kan worden Wij noodigen hierdoor alle kinderen uit tot deelname aan de kinderoptocht met versierde voorwerpen en ver zoeken speciaal de ouders om de kinderen bij voortduring tot deelname aan te sporen en op te wekken door belangstelling te toonen, plannen mede te ontwerpen, enz. In aanmerking komen versierde fietsen, autopeds, vliegende Hollan ders, wagens enz. enz., terwijl ook groepen van meerdere kinderen op prijs gesteld worden. De bedoeling is niet iels kostbaars te maken, doch de samenstelling moet van goeden smaak en goeden geest getuigen. Aangezien dit jaar de kinderfeesten de hoofdschotel van de feestviering zullen vormen, zullen bijzondere prijzen beschikbaar worden gesteld. Men kan zich op school opgeven, de meisjes bij de Eerw. Zusters en de jongens bij de Eerw. Broeders en de kinderen die de openbare school bezoeken bij hun klasse- onderwijzer. Geeft U spoedig voor deelname op en zegt het dan Uw vriendjes of vriendinnetjes, die doen dan zeker ook mee. Mochten er nog kindervrienden zijn die een extra prijs beschikbaar willen stellen, zoo houden wij ons aanbevolen en gelieve men zich daarvoor te wenden tot het Bestuur van «Oranje Huis» Secretaris J. J. M. van Heeswijk, Stationsstraat 28. Bijz, Vrijw. Landstorm. De Bijz. Vrijw. Landstorm afd. Waalwijk houdt hedenmiddag ten 4 uur op de speelplaats der St. Petrus- school een schietoefening. Ondernemende toeristen Naar wij vernemen is de heer Th. van Delft Jr. alhier voornemens om met een drietal mede-studenten een fietstocht door West.Europa te maken. De ondernemende jongenlui vertrek ken begin Augustus en gaan via Duitschland, Zwitserland, Italië, langs de Riviera en door Frankrijk en België weer terug. Zij hopen dezen tocht in een maand tijd te kunnen volbrengen: De heer H. Hoffmans alhier gaat per fiets naar Oberammergau, ook een prestatie, die wel eens vermeld mag worden. Gevonden voorwerpen. Op het politiebureau alhier zijn inlichtingen te bekomen omtrent de navolgende gevonden voorwerpen een paar bretels, doublé armband, schuifladder, muilkorf HERSTEL NED. HERV. KERK TE WAALWIJK. Ged. Staten schrijven o.m.: Naar aanleiding van het rapport, dat Uwe Commissie van Rapporteurs in volgnummer 57 heeft uitgebracht om trent de voorgestelde subsidies voor Onderwijs, Kunst en Volksgezondheid, hebben wij de eer U het volgende mede te deelen. Kosten herstelling toren Verleend Rijkssubsidie Voorgesteld prov. subsidie Kosten herstelling daken (raming) Toegezegde Rijkssubsidie Voorgestelde prov. subsidie De gemeente draagt bij 15 procent der kosten 33254.80) of 4988.22. (III) Nr. 2. Restauratie Ned. Herv fmmf te Waalwijk. Wat betreft het aandeel v* Kerkvoogdij en van de gemeente kosten dezer restauratie, beschikk» over de volgende gegevfens: 11254.80 5627.40 2250.96 11000.' 4400.- 7878.36 3376.44 (I) 22000.— 15400.— 6600.- (IT Voor rekening van de Kerkvc blijft dus (I) (II) - (III 4988.22. Waterschappen. Bij Kon. Besluit zijn benoemd in Noord—Brabanta.' tot dijkgraaf van het waterschap de Emiliapolder J. C. van Dongen, te Made, b. met ingang van 1 Juli, tot heemraad van het waterschap Emiliapolder J. Vermeulen te Made, c. met ingang van 1 Juli tot heemraad van hel waterschap de Hooge Maasdijk van het Bovenland van Heusden, A. M. Buijs Mzn., te Hedikhuizen, en J. M. Buijs Azn. Ie Herpt, d. met in gang van 1 Juli tot heemraad van het waterschap 't Oudland van Altena, J. Daim, te Woudrichem en IJ. M. Kentie, te Woudrichem. Nieuwe Motor- en Rijwielwet. Er is een nieuwe motor- en rij wielwet ingediend, die o.a. zware straffen bevat tegen dronken chauf feurs. De afgifte van rijtuigbewijzen wordt gecontroleerd en demaximum- snelheid door het centraal gezag vastgesteld. Ook de snelheids maniakken moeten oppassen. KAPITALISTISCHE WERK- VERSCHUIVING. De Nieuwe Tilburgsche Courant schrijft: Minister Steenberghe heeft in de Tweede Kamer den heer IJzerman uit stekend van repliek gediend op diens vraag waarom de Bata-fabrieken geen bijzonder leder-contingent kregen. Omdat de oprichting van deze fa briek niet werkverruiming maar werk- verschuiving beteekent. De minister wees er, volgens het resumé in de Maasbode op, hoe Bata de fabriek in Brabant vestigde, ofschoon het concern wist, dat de oude fabrieken hier al niet rendabel produceerden en Bata zich bo vendien buiten alle pogingen houdt om ordening in het bedrijf te krijgen. Waarin het sociaal-nuttige bestaat van een onderneming, die de overpro ductie doet toenemen, is ons een raad- sel. In elk geval lijkt het nogal natuur lijk, dat zulk een concern niet aan extra leer-invoer geholpen wordt. Bij dit oordeel van de Maasbode kan men zich veilig aansluiten. Frs En als men weet, dat het Batj cern in alle plaatsen van eenig t winkels gaat vestigen en aldu w middenstand mee verder gaat uit Bri den, dan klemt dit alles nog veel i Hitte in Amerika. «o,, De temperatuur in Amerika i graden. Er zijn reeds 58 doode de Zuid-Westelijke staten is gebrek aan water. Overslroomingen. De Weichsel is in Polen stroomd. Er zijn 30 dorpen stroomd en 50 inwoners en 1( ders verdronken ADVERTENT! SN Zat artike gevaa Hiermede roepen wij de led staan van de clubs van Dinsdag 8 u ninge en Woensdag half zeven Wi acht uur stand om den marschwedstrijd tel prem spreken die plaats heeft is de Tilburg op 29 Juli a.s. uit te Degenen die op deze vergai land ring niet aanwezig zijn, word eskad geacht niet te willen deelnem was g aan dezen wedstrijd. verra: De vergadering wordt gehc neem den bij den Heer J. v. IERSE uitbrc Grootestraat 186, in den tt dan des avonds, a.s. Maandag t-ook i 8 uur. moett Het jaarlijksche uitstapje vo hierm de aspirantleden is tot bq al een September uitgesteld. Frans Wij willen de ouders van rpJïkj kinderen die met Septeml parite op den cursus willen komi en d nog even er op attent mak bijna zich op tijd bij een der bestuu ^anc* leden op te geven. mBul HET BESTUUR van'z regeei oorloj de p< wapei naar [Naast het nieuwe winkelpand der firma H. KLERX SOMMERS.] Aan onze zaak is thans mede verbonden zoodat alle Jamin-artikelen tegen de bekende lage Jamin-prijzen voortaan in onzen winkel verkrijg baar zijn. Aanbevelend, Min. Loeffstraat 14, WAALWIJK [vin. Baardwijk.) 38) De Op zij dat zij langer en dat kon di persor een in! had. Rus Meikh in de fred's succes /rouw A ...reiter Mac lepêcl 'as al Tomaten 10 ets. per pond 3 pond 25 ets. Westlandsche Meloenen 22—25—28 ets. per stuk Druiven 30 3540 ets. per pond. gram Perziken [kleintjes] 12 stuks 10 cent 30 ets. per k)Io. Rust le soort Bananen 33 ets. per kilo. hij hac Oogstappel 12—15—20 ets. per kilo. Beleefd aanbevelend, Grootestr. 198 naast R D. B.-Theater Telefoon gestelc gen. H uu.McinaBaianm Vfi 'ft rrr.r

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 10