ïeüwTuit kaatsheuvel" NIEUWS UIT HEUSDEN. 1- SPORT, BURGERLIJKE STAND. INGEZONDEN STUKKEN. KANTONGERECHT, RAAMSDONKSVEER. De inleve ring van de militaire goederen voor je dienstplichtigen der lichting 1919 moet voor deze gemeente geschieden op 8 October as. om 10'/a uur des voormiddags in het St. Henricusge- bouw alhier. Op het dezer dagen te Breda gehouden examen slaagden voor co- stumière Mej. Betsie Broeders, en voor Lingerie de dames Corrie van den Elshout, Jet Faro, Zus van Zwol, Rika van Seters en Marie Joore. Qe geslaagden genoten haar oplei ding bij Mej. Anna Broeders, cou peuse.leerares alhier. De onvermengde margarine is jn het volgend tijdvak alhier voor rechthebbenden verkrijgbaar bij de volgende winkeliers, van Steijn en P. van Leeuwen. Tot onderwijzeres in nuttige handwerken aan de St. Theresiaschool alhier is benoemd de Eerw. Zuster Gondulfa in de wereld genaamd M. f?C van Nieuwburg. Dezer dagen is alhier een dames- taschje gevonden met inhoud, inlich tingen te bekomen bij de gemeente, politie. GEERTRUIDENBERG. Op Vrij dag 31 Aug. a.s. zal de verjaardag van H. M. de Koningin wederom zooals andere jaren op luisterrijke wijze in deze gemeente worden gevierd. Het Oranje Comité is weer in volle actie en heeft een programma samengesteld dat klinkt als een klok 's Morgens om 7 uur zal er een reveille worden ge houden door de harmonie Apollo, waarmede de dag wordt ingeluid. Om 10 uur volgt een muzikale wandeling door de schoolkinderen, waarna zij op de diverse scholen zullen worden ge- tracteerd Ook hieraan verleent de harmonie wederom haar medewerking Om 2 uur zullen de ouden van dagen een autotocht gaan maken met als doel het Burgersdierenpark te Tilburg. Van half 6 tot half 8 wordt door de sjrmphonie en gemengde zangver eeniging Geertruidenberg een concert gegeven op de kiosk op 't marktveld, welk concert door de welwillende medewerking van de Oisterwijksche Radiocentrale versterkt zal worden uitgezonden, door een viertal luid sprekers op het marktveld te plaatsen. Des avonds van half 9 tot half 11 wordt door de Koninklijke Harmonie Cecilia uit Princenhage een groot concert gegeven, waarvan wij reeds bij voorbaat weten, dat dit concert weer in de puntjes zal worden verzorgd. Tot slot volgt evenals andere jaren een schitterend vuurwerk. Nog zij ver meld, dat de prachtige kiosk en het groote marktveld met zijn schitterende lindenboomen geheel electrisch zal worden verlicht zoodat wij er niet aan twijfelen of duizenden zullen wederom Geertruidenberg bezoeken, om op gepaste wijze de verjaardag van H. M te vieren. Predikbeurten op Zondag 26 Augustus 1934. Evangelisatie Immanuel des n. m. half zes D9. de R009 uit Helvoirt. Evangelisatie Eben Haezer te Raam9- donksveer kerkdienst om 9,30 en des n. m. 2 uur. DUSSEN. Het was Zondag j.l. in ons dorp 'n ongewone drukte rond twee uur. De Vroolijke Trappers waren n.l. gearriveerd, 'n rijwiel— vereeniging uit 's Bosch bestaande uit ongeveer tweehonderd man. Zij namen hun intrek in hotel »Kop— pelpaarden». Het was een, voor ons dorp althans ongewoon schouwspel deze wielrijders(sters) in hun fleurige pakjes door ons dorp te zien trekken. Te ongeveer drie uur vertrokken zij weer in de richting G'Berg. De arbeider J. had 't ongeluk bij <ie werkzaamheden aan de wa terleiding alhier door 'n spade van 'n andere arbeider ernstig aan zijn hand te worden getroffen. De assistent van Dr. v. Vuuren verleende de eerste geneeskundige hulp. MEEUWEN. Concours—hippique Zaterdag 25 Augustus 1934. Nu de inschrijving is gesloten en eeu overzicht is verkregen over de deelname, blijkt dat de opzet van het concours goed is. Voor alle no's is het aantal inschrijvingen van goed tot zeer groot. De vereeniging treft dan ook bijzondere voorbereidingen om een vlotte afwerking van het pro gramma te verkrijgen, zoodat op tijd wordt gewerkt. Behalve de uitschrij vende rijvereeniging treden nog 4 an dere in het strijdperk; voor de indi- vidueele dressuurproef meldden zich 33 deelnemers, voor de gewilligheids- proef 16 (voor dit experiment bestaat mooie belangstelling), 21 M. C mer- riën werden aangegeven. Op welk concours zal men 17 eenspan stam boekmerriën en niet minder dan 12 tweespannen in den ring zien ver schijnen? Vooral voor dit laatste zal het aantal prijzen vergroot moeten worden Blijven nog te ver melden 4x3 en 16 deelnemers in de springconcoursen en 24 stoelendansers. Is dus de hoeveelheid inschrijvingen prachtig, de qualiteit doet daar niet voor onder, de beste paarden uit onze streek zullen uitkomen tegen cracks uit Zuid-Holland en Gelderland. Kortom de inschrijving is schitterend. Het aantal extra prijzen is nog be langrijk uitgebreid zoodat voor ieder no. een of meer extra prijzen worden gegeven als: zilverenmedailles, beker enz De burgemeester schonk een prachtige zilveren medaille Des avonds zal men kunnen ge nieten van een schitterend concert te geven door .Oefening en Uitspanning, uit Wijk; waar dit toch een van Nederland's beste corpsen is, is ver dere toelichting omtrent hetgeen ten gehoore zal worden gebracht wel over bodig. Zaterdag zij dus het parool: allen op naar Meeuwen. CAPELLE Vergadering van de Coöp. Aankoopvereeniging Capelle, Vrijhoeve.Capelle en Sprang W. A. op Dinsdag 28 Augustus 1934, des avonds 7 uur bij J. Treffers te Vrijh. Copelle. Aan de orde komen de volgende punten aanschaffen veevoeder, hulp meststoffen, kolen enz aanschaffing van pulp voor den a.s winter. seeren van de jaarlijksche t.b.c.-duiven- vlucht, waarvoor het bestuur noodza kelijk vond een apart persbericht te publiceeren. Ontvangsten der T.B.C.-Propaganda- dagen 18 en 19 Augustus 1934. Watt Half Watt-liedjes 104.— Collecte Ravotti Gazette Oliebollen Ponny-rijden Hardlooper Cocadorus Poppennaam Berengroep Dikzakken Boerenverhuizing Voetbal Berkdijk Voetbal DES-Eindhoven Voetbal DES-Loon op Zand Concours-hippique N. L. J. v. d. H. Collecte internationaal Apollo: Heusden, 23 Aug. '34. Bij het aanleggen der water leiding heeft men op de Vischmarkt een onderaardsche gang ontdekt, waarvan het gewelf pl.m. 4 M. bedraagt. Hij is gevuld met water en heeft, zooals bij peiling bleek, een diepte van meer dan 5 M. Natuurlijk worden tal van gissingen gemaakt, waarvoor die gang gediend heeft. De hier opgerichte vereeniging van schoenmakerspatroons voor het Land van Heusden en Altena heeft tot bestuur gekozenJ. Overweel (Babiloniënbroek) Voorz., Sprangers (Almkerk) Secr., J. Timmermans (Heusden) penningm., v. d. Bent (Werkendam) comm. en v. Kampen (Veen) comm. De jongste collecte voor het plaatselijk crisis-comité heeft opge bracht f 175.05. -- Heden is men gereed gekomen met den aanleg van de waterleiding hier ter stede, terwijl binnenkort een begin gemaakt wordt met de aan sluiting aan de hoofdleiding over de groote Maasbrug. Kaatsheuvel, 23 Aug. 34. Gemeenteraad. De Raad dezer gemeente komt Woensdag 29 Augustus a.s., des nam. 7 uur in openbare vergadering bijeen. Gunning verfwerk. Het verfwerk aan het schoolhuis te Loonschendijk, voor rekening dezer ge meente, is bij openbare inschrijving ge gund aan M. van der Heijden te Kaats heuvel. Vergadering T.B.C.-Vereeniging. Hedenavond werd in café Jan van Dun een bestuursvergadering gehouden van de plaatselijke t.b.c.-vereeniging al waar een resumé werd gegeven van de schitterend geslaagde propaganda-da- gen op 18 en 19 Aug. j.l. gehouden, die een recette opleverden van 1542.15. De Voorzitter bracht ter vergadering dank aan allen, die zoo joviaal hebben medegewerkt aan het slagen van deze dagen. Een speciaal woord van lof bracht hij andermaal aan den Weled. Heer Henri van Woensel, die ongetwij feld het leeuwendeel van het succes voor zijn rekening mag nemen. Aan mej. de Wed. Span, die twee dagen lang haar huis met personeel geheel dis ponibel stelde voor het goede doel, aan de provinciale en plaatselijke pers, die zooveel voor het welslagen van deze dagen heeft bijgedragen. Ook de heer J. Witlox, de secretaris van de festiviteiten, mocht een woord van hulde in ontvangst nemen en het voorstel van den Voorzitter om hem een plaats in het bestuur in te ruimen, werd met de algemeene goedkeuring van de overige bestuursleden bekrach- tigd. Besproken werd de uitzending van 'n 8-tal kinderen naar de vacantiekolonie te Eersel, welke reeds in de naaste toe komst zal kunnen geschieden. Besloten werd de verloting van de prijzen aan de propagandadagen verbonden, te doen plaats hebben op Maandag 27 Aug. om 8 uur in het café van de Wed. C. M. Smit. Dien avond zal, naast de verlo ting, de avond attractief gemaakt wor den met het optreden van de onver moeide Kokadorus en andere nummers van onze propaganda-dagen. Voorts werd besloten tot het organi- 36.58 6.45 23.36 92.17 20.38 31.38 45.72 13.95 35.27 38.90 30.56 14.85 15.25 38.90 113.60 2.50 0.50 Mutsen 7.52 Kappellen 83.80 Dansen en entrée 132.43 Bel Canto: Draai-orgel Dansen en entrée Euphonia: Mutsen Kapellen Kapellen Dansten en entrée 223.75 101.94 ƒ129.93 ƒ231.87 Bloempjes Hoedjes Hoedjes 9.66 6.49 66.58 92.45 6.80 3.25 ƒ175.18 ƒ234.10 Collecte Patronaat Collecte Euphonia (zaal) T.B.C.-Vlucht. 10.05 0.65 1.23 1542.15 1/ In tegenstelling met de berichten hier omtrent in de provinciale en plaatse lijke pers verspreid, deelt het bestuur van de t.b.c.-vereeniging alhier mede, dat de jaarlijksche t.b.c.-duivenvlucht, ten bate van de plaatselijke t.b.c.-ver eeniging, zal gehouden worden op 23 September a.s. vanuit Quievrain. De organisatie van deze vlucht be rust naast het t.b.c.-bestuur, in handen van de Kaatsheuvelsche Concoursbond. Het t.b.c.-bestuur me< de daartoe be noemde Commissie zal voor de inzame ling van geldprijzen en prijzen in natura zorgen, zoodat degenen, die iets voor deze vlucht willen afstaan, verzocht worden hun bijdragen uitsluitend aan bovengenoemde organisatie af te staan. Het t.b.c.-bestuur, gezien het resul taat, dat eendrachtige samenwerking in de afgeloopen propagandadagen heeft weten te bereiken, wenscht ook in de tot heden Z90 schitterend geslaag de t.b.c.-vluchten voor hetzelfde goede doel geen versnippering te brengen. Broeder Palmace. De Eerw. Broeder Palmace vanaf de oprichting van het Klooster der Eerw. Broeders van Liefde alhier, Overste en Voorzitter van het Schoolbestuur der beide Broederscholen, is benoemd tot Overste van het klooster en juvenaat „Eijckenburg" in Stratum en als Secre taris van den Provinciaal, van de pro vincie Nederland van de Eerw. Broe ders van Liefde te Gent. Ongetwijfeld is het heengaan van dezen ijvervollen en nauwgezetten Broeder Onderwijzer en Overste een slag voor de scholen en het convent te Kaatsheuvel. Met de promotie van Broeder Palmace mogen we hem intus- schen feliciteeren. VOETBALSPORT. .WAALWIJK. W. S. C. W.S.C.—R.n.C. en W.S.C. 2—B.V.V. 2. De beide hoogste elftallen van W.S.C. zullen morgen op eigen terrein een oefen wedstrijd spelen. W.S.C. I ontvangt de bekende Roosen- daalsche tweede klasser R.B.C., een ploeg die wij nog maar zelden in Waalwijk hebben zien spelen. Dit kan een aardige ontmoeting worden, daar (wij mogen ver onderstellen dat beide partijen ongeveer even sterk zullen zijn. Indien W.S.C. het zelfde spel geeft als verleden Zondag, is er tegen deze Roosendaalsche ploeg wel licht een succesje te bereiken. Voor de supporters is het een mooie gelegenheid om de zwarthemden weer eens aan het werk te zien. Velen zullen benieuwd zijn naar de prestaties, vooral daar het nieuwe competitie-seizoen in aantocht is. De voorwedstrijd wordt gespeeld tus- schen W.S.C.2 en de reserves van B.V.V. uit Den Bosch. Zeer waarschijnlijk zul len de bezoekers voor W.S.C. ie sterk zijn, maar toch kan ook dit een zeer interessante en nuttige partij ^worden. R. W. B. Morgen, Zondag, zal dan de laatste wedstrijd van de na-coujpetitie gespeeld worden en wel tegen /Heusden op het RWB-terrein. Mocht ook deze wedstrijd door ons gewonnen worden, dan komen wij voor het eigenaardige geval te staan dat er een beslissingswedstrijd moet ge speeld worden tegen de Kaatsh. Boys op een neutraal terrein. Dus, RWB-'ers, wer ken en de beide puntjes in de wacht sleepen. Ook deze wedstrijd staat alweer onder leiding van den heer Braspenning. Aanvang 3 uur. JULIANA. Zondag a.s. wordt op het Julianaterrein de vierde wedstrijd voor het nederlaag- tournooi gespeeld. Longa 2 uit Tilburg komt op bezoek. De reserve's van deze le klasser beschikken over een sterk elf tal en Juliana zal weer een zware wed strijd te spelen krijgen. -De laatste twee wedstrijden brachten geen gunstige uit slag voor onze geel-zwarten en zullen verschillende spelers voor ideze wedstrij den worden geprobeerd om voor de competitie een elftal ter beschikking te hebben. Zondag zal .vermoedelijk weer met een gewijzigde opstelling gespeeld worden en we vertrouwen dat weer vele voetballiefhebbers op het Juliana-terrein aanwezig zullen zijn om Juliana tegen Longa 2 in den strijd te zien. Aanvang half 3. R.K. W.V. H.E.C. Zondag 26 Augustus speelt een HEC- combinatie een vriendschappelijke wed strijd tegen Sporters I uit Drunen op het terrein van HEC. Sporters beschikt over zeer goed spe lende en hard werkende spelers, die tot de laatste minuut volhouden. Hoewel Sporters in de le klas R.K. V.B. speelt en dus een klas lager dan H£C, verwach ten we toch wel dat jzy een waardige tegenstander zal zijn. We kunnen dus verzekerd zijn van een zeer spannende wedstrijd, welke we gaarne aan het pu bliek, dat we in groote getale verwach ten, aanbevelen. De wedstrijd zal aanvangen om half 3. R.K. V.V. HERCULES. A.s. Zondag zal op het Herculesterrcin 'n vriendschappelijke wedstrijd gespeeld worden tusschen Hercules I en Quick 1 alhier. Dit belooft een spannende wed strijd te worden, daar beide elftallen al les in het werk zullen stellen om de over winning te behalen en het is tevens een goede oefenwedstrijd voor de a.s. com petitie. Het 2e elftal gaat bij de nieuwe R.K.- V.V. W.V.B. uit Besoijen op bezoek om een wedstrijd te spelen voor het neder- laagtournooi tegen het le elftal van W.V.B. De indeeling voor de 2 elftallen van Hercules in de a.s. competitie is als volgt 2e klasse "B.Sarto 2, Yelocitas 2, Ro- da 2, Vios, St. Joseph, allen uit Tilburg, Wilhelmina en DES uit Kaatsheuvel, WVB en Hercules I. 3e klasse C.: Vincent, Sarto III, Veloci- tas III uit Tilburg, Uno Animo II, Blauw» Wit, DES III, HVV II, Hercules II. De trekking van de Hercules-loterij zal plaats hebben op Zaterdag 1 September in de zaal bij den heer P. van Daelcn. Zij Idie tot heden nog geen lot gekocht hebben, sporen wy nogmaals aan: koopt in den 'Joop van de volgende week nog een lot. Men heeft dan kans op de prach tige prijzen en steunt tevens de R.K. V.V. Hercules. W.V.V. Z.S.V. Zaterdagmiddag beginnen bij ZSV de groote seriewedstrijden voor fabrieksèlf- tallen. Aanvang 3 uur. Voor Maandagavond is nog vastgesteld voor de serie ZSVVrygezellenclub. Deze wedstrijd vangt aan om 7 uur. Wy hopen dat de seriewedstrijden veel publiek mogen trekken, want ze zijn het waard. Voor nadere bijzonderheden zie men de programma's. KAATSHEUVEL. Van 1 t.m. 15 Aug. 1934. Geboren Cornêlius L. zv Adrianus C. Berten en C. N. Soijer. Jacobus B. J. zv Engel- bertus van der Velden en M. P. Meeren. Petrus J. L. zv Jacobus L. Snaphaan en Petronella A. Pijnenburg. Johannes N. M. zv Norbertus J. Klijn en Jacoba le Brun. Adrianus L. zv Norbertus P. v. Heijst en P. G. Vloemans. Joannes M. zv Petrus Pruymboom en Johanna Ja cobs. Joanna A. P. dv Petrus J. de Beer en M. P. C. van Breugel. Adria nus J. zv Hubertus van de Louw en Ger- dina Hendriks. Wilhelmina M. A. dv Gerardus A. van Halder en J. E. M. van Seters. Johanna II. T(h. M. dv Wilhel mus II. van Haaren en J. Brekclmans. Maria II. C. dv Hendrikus A. van Haren en A. M. van Breugel. Elisabeth Maria dv Antoon van den Dungen en E. Rorive. Overleden Maria Laros, echtg. van Gerardus van der Ven, 75 jaar. Cornelia Kommeren echtg. van Wilhelmus van der Linden, 44 jaar. Franciscus Postelmans, echtg. van A. M. Th. Swolkfs, 49 jaar. Johan nes Dekkers, echtg. van Helena Rosen- btand, 60 jaar. Cornelia van Luxem burg, wed. van Willem de Benis. Gehuwd Antonius J. Zwaans, 29 jaar en Pau lina P. R. Stokkermans, 24 jaar. Ger- rit Popma, 28 jaar en Hendrika P. Ver hoeven, 22 jaar. RAAMSDONK. Van 11 t.m. 17 Augustus 1934. Geboren: Maria Th. dv Dingeman Stoop-Hes sels. Cornelia M. dv Franciscus J. Norbart-v. d. Pluijm. Cornelis zv Gerrit Boer-van Rijsbergen. Gehuwd: Hendricus de Jongh, jm., oud 22 jaar en Elisabeth M. v. Vugt, jd., oud 23 j. GEERTRUIDENBERG. Geboren Johan Teunis zv T. Bruins-Slot en van J Frenken. Ingekomen Christiaan Vermeulen uit Made c.a.; W. J. Jansen uit Zwaluwe; F. W. Ko- ningstein en echtg. uit Breda. Vertrokken Francisca van den Ouweland naar Terheyden. Johanna A. Verschure nr. Waspik. Maria Chr. Leenders naar Eindhoven. Antonetta J. Tromp naar 's-Hertogenbosch. WAALWIJK. Van 1724 Augustus 1934. Geboren: Woutrina W. M. d. v. W. v. Son-v. Ley den. Johanna A. d .v. A. M. Veltman-Schalken. Johannes A. z. v. H. M. v. Mierlo-v. Buul. Elisabeth d. v. J. W. Strikkers-Klerks. Wilhel mina M. dv. W. van Ryswyk-v. Balkom. Johan nes G. z. v. C. P. v. Brunschot- Huisman. i Josephus H. C. z. v. G. A. Verschure-v. d. Nieuwcnhof. Wilhel mina M. d. v. J. A. Wagemakers-Scha- pendonk. Overleden: J. F. de Beer 74 jaar echtg. van C. A. Dielissen. C. de Munnik 76 jaar wedn. van Ja. Kogels. G. v. d Bijl 84 jaar. HuwelijksaangiftenA. P. v. d. Houdt 27 jaar en Aa. J. van Broekhoven 23 jaar. beiden alhier. E. R. M. Schiifer 28 jaar alhier en Ea. F. G. Tresfeit 24 jaar te 's-Bosch. A. G. v. Assen 33 jaar en Aa. J. van den Houdt 33 j. beiden alhier. Huwelijken: Geene. Ingekomen: La. M. Kreeft van Tilburg. Wa. Waarts van Sprang-Capelle. La. C. van der Heijden van Scherpenheu- vel (B.). Ma. de Wijs van Raamsdonk. H. Fischer van Eindhoven. Ma. G. C. Kljjberg van Roosendaal. J. A. de Folter van Tilburg. Vertrokken: J. G. Timmermans en /ge zin naar Drunen. - P. C. van den Hoven naar Tilburg. J. E. M. Kootstra naar Dubbeldam. N. J. Hoogma naar Nij megen. J. M Linssen naar Zevenaar. G. van den Broek naar Maastricht. W. F. Smolders naar Zevenaar. Chr. J. Passier en gezin naar Best. Ma. Th. J. Stallen naar Geertruidenberg. Aa. van Baardwijk naar Angerlo. MARKTBERICHT. Waalwijk, 24 Aug. 1934. Varkens f 8 f 11.— Eieren 4 cent. Buiten verantwoordelijkheid der Red. DRUNEN. Eens per jaar, in de maand Augustus, trekt onze bekende IJsco man .Het Jantje" met de schooljeugd naar onze mooie duinen. Deze week heeft dit uitstapje weer plaats gehad en niet minder dan 300 kinderen namen er aan deel. Geheel voor eigen rekening tracteert de heer van Ravenste;jn deze schaar op ijsco, lekkers en frissche dranken, terwijl hij zich tevens de moeite getroost, toezicht te houden en de orde te handhaven. Het is een nobele daad van dezen eenvoudigen man en zij moge voor andere kindervrienden een aansporing zijn een dergelijke actie te steunen, opdat de jeugd meerdere malen van deze uitstapjes zal kunnen genieten. G. M. 's-HERTOGENBOSCH. De Kantonrechter wees de navolgen de vonnissen: A. M. v. E., Nieuwkuik, 427 W. v. S. 5 boete of 5 d. h. A. C. V., Kaatsheuvel, veiligheid van het verkeer in geyaar gebracht, 5.— boete of 5 d. h. L. C. V., Drunen, auto vasthouden, 5 boete of 5 d. h. J. v. D.( Waalwijk, rijden over ver boden weg, 3 boete of 3 d. h. J. M. v. B., Waalwijk, rijwiel zonder belastingmerk, 3 boete of 3 d. h. H. L. v. B., Nieuwkuik, rijwiel zon der licht, 3.— boete of 3 d. h. L. F. G. v. H., Waalwijk, dronken schap, 10 boete of 10 d. h. RECHTZAKEN. De rechtbank te Breda deed Woens dag uitspraak in de zaak tegen G. J. S., oud 23 jaar, van beroep schoenmaker te Kaatsheuvel, thans gedetineerd, ter zake van het toebrengen van een 9-tal messteken aan zijn buurvrouw, mej. C. M. D. te Kaatsheuvel, om welke poging tot doodslag door het O.M. een gevan genisstraf was geëischt van een jaar en zes maanden. De rechtbank veroordeel de verdachte tot één jaar gevangenis straf. Voor brandstichting drie jaar geeischt. Voor de Rechtbank te Breda stond Woensdag terecht de 27-jarige metse laar K J. L uit Hilvarenbeek, ter zake van brandstichting Verdachte had n.l, op 14 Juni j 1 op het landgoed „Annanias Rust", toebehoorende aan prof. dr. G. J. Gimbrère en gelegen onder de ge meente Diesen en Hilvarenbeek op zettelijk brand gesticht. Verdachte bekende met een lucifer de heide in brand gestoken te heb ben. Wanneer het eenmaal goed door brandde, ging hij naar een verder gelegen plaats om daar hetzelfde te herhalen. Een bos stroo had hij aan gestoken en in een dennenbosch ge worpen om ook dit in vlammen te

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 7