SPORT. INGEZONDEN STUKKEN. BURGERLIJKE STAND. Pf GEMENGD NIEUWS. VOETBALSPORT. De competitie. Het eerste treffen. Een „vol" program in het Zuiden. W.S.C. gaat op bezoek bij Helmond. R. W. B. en Baardwijk treffen elkaar. Moeilijke thuiswedstrijd voor W.S.C. 2. Zoo staan we weer voor den aan vang der competitie. Er moge de laatste weken nog zoo veel gevoetbald zijn, nog zooveel tournooien verspeeld, we voelen dat het nu pas werkelijkheid gaat worden, nu de punten, uit eiken wedstrijd behaald, zorgvuldig worden opgeteld. We staan voor een seizoen, waarvan we niet weten of het voorspoed of te genslag zal brengen. Waarschijnlijk zullen de meeste clubs beide ontmoeten en laten we daarom hopen dat zij zich sterk zullen toonen, niet alleen in de overwinning, maar ook in de nederlaag. Eerst dan zal het nieuwe seizoen den voetballers een voortdurend sportief genot schenken. En laten we nu eens gaan zien hoe morgen het balletje al kan gaan rollen. Aan het begin der competities is dat al tijd een lastige karwei, want dan kent men nog niet de juiste krachten, die in de meestal verjongde ploegen schuilen. In de eerste klasse zijn het de beide Tilburgsche rivalen van vorig jaar die we een overwinning durven voorspel len. Willem II is goed op dreef en Lon- ga krijgt bezoek van de „broekjes" die nog wel graskoorts zullen hebben. Minder zeker, maar toch ook waar schijnlijk lijkt ons een overwinning van Eindhoven op NOAD. Van de beide ontmoetingen op Limburgschen bodem valt nog veel minder te zeggen. Het programma der 2e klasse B stelt ons evenzeer voor een aantal raadsels. In Venlo spelen V.V.V. en Tegelen en men zou geneigd zijn de kampioenen de beste kansen te geven. Daarbij moet men echter niet vergeten, dat er een plaatselijk tintje aan dezen wedstrijd is en dat V.V.V. waarschijnlijk zal trach ten het seizoen beter in te zetten als vorig jaar. W.S.C. gaat met goede voornemens bezield het nieuwe seizoen in en krijgt al dadelijk een mooie gelegenheid om dat te bewijzen. De Waalwijkers zijn immers bij Helmond te gast en als zij tegen deze ploeg een goeden uitslag weten te forceeren, zal het wel duidelijk zijn dat de zwarthemden het niet zoo ver willen laten komen als vorig jaar. Picus geven we tegen de VOS-sen een goede kans, omdat deze laatste ploeg het in het begin der competitie niet zoo nauw pleegt te nemen. Roermond en De Valk kunnen hartig partijtje geven, met o.i. kans". De Langstraatsche 3e klasse heeft morgen 3 ontmoetingen. Eén daarvan is plaatselijk en heeft dus een bijzonder cachet. Het zal er bij R.W.B.-Baard- wijk spannen, vermoeden we, er is in het geheel geen peil op te trekken \x? c PVnt,'es ver<*eeld zullen worden. W.S.C. 2 heeft in het zomerseizoen zulke goede prestaties verricht dat we verwachten, dat de zwarte reserves dit jaar weer een hartig woordje zullen meespreken. Morgen ontvangen zij .O.P. uit Oss, een der sterkste ploe gen uit de afdeeling, waartegen we de zwarthemden toch wel een kansje dur ven geven. Capelle ontvangt de Bossche Boys, en kan o.i. het seizoen met een over winning inzetten. Het programma luidt: le Klasse: LongaJuliana, Bleijerheide-P.S.V.; Eindhoven-Noad Willem II—B.V.V. 2e Klasse A. Breda Vlissingen; TerneuzenDe Baronie; Dosko-R.B.C.; Alliance-Mid- delburg; Zeelandia—T.S.C. 2e Klasse B. V.V.V.-Tegelen; Helmond—W.S.C Picus—V.O.S.; Roermond De Valk. 3e Klasse C. E.K.C.—S.B.O.V.—Gudok; Oisterwijk Nevelo; S.N.S. Pazo. 3e Klasse D. R.W.B.—Baardwijk; W.S.C. 2 O P.; CapelleBossche Boys. BRABANTSCHE VOETBALBOND. De competitie-indeeling voor het sei zoen 1934—1935, is voor de Afdeelinq 4, le klas A: a Heusden. Nivema, Kaatsheuvelsche ?°TÜ,2c 2' Devo 2' Ba«dwijk 2, W.S.C. 3, B.V.V. 4. Capelle 2 en Olympia. WAALWIJK. W. S. C. Helmond—W.S.C. „De eerste klap is een daalder waard zal morgen weer gelden. We staan weer voor een heel competitie jaar en morgen zal de inzet daarvan plaats hebben. Hoe zal deze inzet voor W.S.C. zijn? Dat is een vraag die vele supporters zich deze week reeds gesteld hebben en die hen met steeds toenemende be langstelling het groote gebeuren van morgen doet afwachten. We hebben in korte beschouwingen naar aanleiding van vriendschappelijke ontmoetingen al gezegd, dat wij ver trouwen hebben in de W.S.C.-ploeg, zooals die morgen de competitie zal in gaan, en dat zij een beter figuur in deze zware afdeeling zal slaan als vorig jaar. We weten echter maar al te goed hoe zwaar de strijd in de 2e klasse B. is. Jaar op jaar blijkt dat er maar van heel weinig krachtsverschil tusschen de bo vensten en de ondersten sprake is. De tegenstander die W.S.C. morgen te bestrijden krijgt heeft steeds behoord tot diegenen die telken jare opnieuw aanspraak maken op de bovenste plaats. Ook dit jaar zal Helmond zeer waarschijnlijk weer een hartig woordje meespreken. W.S.C. kan er dus al van verzekerd zijn dat zij de competitie aanvangt met een der moeilijkste wed strijden, die zij op haar program heeft. Het ware dan ook vermetel om te ver wachten dat de zwarthemden het sei zoen met een overkinning zouden kun nen inzetten. Ronduit gezegd ligt een nederlaag het meest in de lijn der ver wachtingen. Maar toch is er weer een sprankje hoop. als we ons herinneren, dat WSC steeds op het Helmond-terrein een zeer goede partij gegeven heeft. Herinneren we het ons goed, dan is WSC er in beide voorgaande seizoenen in geslaagd in Helmond een gelijk spel te bevech ten. Als de zwarthemden erin zouden slagen het ook thans zoo ver te bren gen, dan zou dat een buitengewoon mooi begin der competitie zijn, en van een goed begin hangt zeer veel af. Het lijkt ons overbodig de zwartjes nog een aansporing mee te geven. Zij weten wat er op het spel staat, zij weten dat hun kleine kans bij voorbaat ver loren is, als zij zich niet met hun volle energie in den strijd werpen. „VOETBAL-VARIA". De groote belangstelling, waarin de voetbalsport zich vooral bij jong Neder land mag verheugen, heeft de N.V. L. Dobbelman, de bekende tabakshandel, ertoe gebracht een boekje „Voetbal- Varia" samen te stellen. Naast tal van gegevens op voetbalgebied bevat het diagrammen, waarin men zelf de uitsla gen der competitie-wedstrijden kan in vullen. De sportjournalist H. Hollander heeft in het boekje een voorwoord geschre ven. „Voetbal-Varia" wordt, zoolang de voorraad strekt, op aanvraag aan iede- len geïnteresseerde gratis toegezonden. een ,open W.S.C. 2-T.O.P. Voor de supporters die thuisblijven staat er een tweede mooie ontmoeting op het spel. De reserves vangen de competitie aan met een thuiswedstrijd tegen TOP uit Oss, een ploeg die vorig jaar mede tot de sterkste der afdeeling behoorde. We hopen dat de reserves de goede verwachtingen, die we terecht van hen hebben, niet zullen beschamen, en dat zij reeds bij den aanvang der compe titie zullen toonen, dat zij dit jaar een geducht woordje wenschen mede te spreken. Wij gelooven dat de reserves in staat zijn om Oss met een nederlaag naar huis te sturen, mits zij even goed en hard werken als in de vriendschap pelijke ontmoetingen die ze achter den rug hebben. Deze wedstrijd, die zeer interessant belooft te zijn, begint om half 3. R. W. B. Voor de nationaal-gestreepten gaat ook morgen de competitie beginnen. Hoe zullen zij zich houden in dit sei zoen met hunne nieuwe en jongere krachten. Als wij zien naar de laatste wedstrijden, welke deze ploeg gespeeld heeft, dan zien wij vol vertrouwen de toekomst tegemoet. Morgen om half 3 hebben wij al een plaatselijke ontmoeting, n.l. R.W.B.— Baardwijk. Iets hiervan te voorspellen is zeer moeilijk, daar zulke wedstrijden meestal onverwachte resultaten opleve ren. maar laat ons hopen, dat deze wedstrijd fair zal gespeeld worden en dat de sterkste zal overwinnen. Wij vragen voor dezen wedstrijd ook vooral de medewerking van het publiek en dat wij ons ook niet bemoeien met de beslissingen van den scheidsrechter, de heer Degenaars uit Breda. R.W.B.-ers, alle succes zij U toege- wenscht. De oude (gele) donateurskaarten zijn n>et meer geldig, de nieuwe zijn te be komen a 2.— bij het bestuur en a.s. Zondag vanaf 2 uur aan het loket. DUSSEN. R.K.V.V. Dussensche Boys. Valkenburg 2 Dussensche Boys 1. Aanvankelijk is het slechts een ter rein verkennen en de bal gaat van doel tot doel. Doch meer en meer komt Val kenburg opzetten en Donkersloot krijgt nu menige harde pil te verwerken, wat hem evenwel goed afgaat! De Boys ondernemen enkele snelle uitvallen en bij een daarvan loopt de Boys-midvoor den bal in het net, 1—0. Dat is Valkenburg te bar, zij komen geweldig opzetten en als de achterhoe de der Boys te ver is opgedrongen, wordt zij gepasseerd en het is 1 1. Kort daarop kopt de Boys-midvoor opnieuw in maar nog voor de rust maakt Valkenburg gelijk, 22. Na de rust wordt niet meer zoo fraai gespeeld dan daarvoor. Valkenburg wordt het beste op het gladde veld thuis en scoorde op 'n gemakkelijke manier nog drie doelpunten. (Buiten verantwoordelijkheid der red.) Ter rechtzetting van iets, wat krom is. Mijnheer de Redacteur, In Uw blad van 8 Sept. j.l. is een in gezonden stuk opgenomen van een ze keren X., wat mij aanleiding geeft tot het maken van de navolgende opmer kingen. Voor het beschikbaar stellen van de benoodigde plaatsruimte daartoe, zeg ik U bij voorbaat beleefd dank. Allereerst zou ik dan willen opmer ken, dat het toch wel ietwat inconse quent is ten opzichte van een bepaald persoon te insinueeren, dat deze de moed mist alle omstandigheden mede te deelen, die voor de Waalwijksche Schoenfabrikanten er toe hebben ge leid met voorstellen tot verslechtering der arbeidsvoorwaarden te komen, plus daarbij zich aan te matigen dien per persoon te insinueeren, dat deze den neer men het zelf nog niet eens zoo ver kan brengen, zijn naam te plaatsen on der datgene, wat men wereldkundig maakt. Als men de meening, die men ver kondigt, niet als de zijne wil erkennen door zijn naam onder een ingezonden stuk te plaatsen, dan vragen toch op de eerste plaats fatsoenlijkheid en gaafheid van karakter op een dergelijke manier geen personen aan te vallen en te be tichten; laat men in dat geval zich streng tot het zakelijke beperken. Zooals X zich nu aandient, maakt hij zich schuldig aan een tegenstelling, die ieder weldenkend mensch op het eerste gezicht in het oog moet springen, en waardoor hij bij voorbaat al elk ernstig lezer doet twijfelen aan zijn geloof waardigheid. Echter ook in zuiver zakelijk opzicht slaat X de plank zoodanig mis, dat hij niets anders bereikt dan enkele gaten in de lucht. Klaarblijkelijk doelt X op de slechte toestanden op het gebied der arbeids voorwaarden te Kaatsheuvel. Onge twijfeld zijn die er. Maar X suggereert dan tegelijkertijd ook, dat de Waalwijk sche toestanden in vergelijking met de Kaatsheuvelsche, iets zouden hebben van 'n „aardsch paradijs". En blijkbaar voelt hij zich daar zeer behaaglijk bij. Ik gun hem dit natuurlijk van ganscher harte, mits hij zich vermeit in de wer kelijkheid en niet in een suggestie. Evenwel, dat „aardsche paradijs" van X te Waalwijk is een hersenschim van hem, en niets anders dan een hersen schim. Uitzonderingen zijn er natuur lijk en gelukkig ook, doch evengoed vindt men die ook in Kaatsheuvel. Of te Waalwijk door een enkele uitzonde ring meer de regel wordt bevestigd dan te Kaatsheuvel, is iets, wat maar niet zoo een-twee-drie is uit te maken. In aanmerking nemende het aantal bedrij ven; alsmede verschillende omstandig heden, die de positie der Waalwijksche Schoenfabrikanten gunstig doen afste ken bij die van de Kaatsheuvelsche, en verder nog tal van verhoudingen in meer dan een opzicht, is en blijft het een open vraag naar welke zijde de ba lans bij het wegen van de slechte toe standen zou doorslaan. Laat X dus uit zijn suggestie maar niet de conclusie trekken, dat de leider der R.K. georganiseerde arbeiders in de schoenindustrie zich aan eenzijdigheid zou hebben schuldig gemaakt. Wil men dat beweren en bewij zen dan zou dat mogelijk kunnen ge beuren door te zeggen, dat met geen woord is gerept over plaatsen, waar toestanden bestaan beter dan die te Kaatsheuvel en ook beduidend beter dan die te Waalwijk. In Nijmegen b.v. staan de schoenfa brieksarbeiders paf van het „aardsche paradijs waarin hunne collega's te Waalwijk en in de Brabantsche schoen industrie in het algemeen moeten leven, d°chzij prefereeren toch verre daarboven hun eigen „aardsche tranen dal temeer, omdat dat gevrijwaard blijft van „zegeningen" als waarmede men nu hier de arbeiders in de schoen industrie „gelukkig" wil maken. Daarover is met geen enkel woord gesproken of geschreven, en als men dat eenzijdigheid wil noemen, dan is er dat toch zeker eene, die niet ten na- deele van de Waalwijksche en Bra bantsche werkgevers in de schoenindu strie uitvalt. Overigens is het wel opmerkelijk dat te Nijmegen, waar de arbeidsvoorwaar den zoo aanmerkelijk beter zijn on danks of dank dat de toestanden in het bedrijf op zijn zachtst gezegd niet ongunstig afsteken bij de toestanden, waarin de Waalwijksche en Brabant sche bedrijven verkeeren. Wat er ook van zij, als men onder den meest geheimzinnigen schuilnaam iemand wil beschuldigen van eenzijdig heid, moet men er zich voor hoeden zelf niet de fout te maken alleen naar be neden te kijken en zich dan te ver beelden daar meer onkruid te vinden dan in eigen tuin, doch dient men zeer zeker ook niet te vergeten eens naar boven te zien; m.a.w. zoolang er ook zijn wiens tuin beter verzorgd is, doet men verstandiger, althans wan neer men niet op de tweede of een nog lagere plaats wil komen, eerst maar te gaan wieden in eigen veld. Schiet er dan later tijd over om een buurman te helpen zoo zulks tenminste noodig is dan zou men hulp bescheiden kun nen aanbieden. Opgedrongen diensten terwijl men zelf nog lang niet met de handen in den schoot behoeft te gaan zitten zijn niet alleen zelden welkom, doch geven bovendien onmiskenbaar blijk van bij bedoelingen, die nu niet bepaald tot de allerbeste kunnen worden gerekend. Tenslotte, dat juist in dit geval der gelijke bij-bedoelingen de hoofdschotel vormen, zou nog te minder verwonde ren als de lichtflitsen, die X door zijn voor hem niet zóó geheimzinnigen schuilnaam niet vermag tegen te hou den. niet al te zeer bedriegen. G. GROOTSWAGERS. Secr. Afd. Kaatsheuvel R.K.F.A. D RUNEN. van Leonardus Broeken oud ,77 1a Gerrit Weterings oud 82 jaar DUSSEN. Over Augustus 1934. Geboren: Joannes Cornells Gerard Maria zv. P C F M Pennings en p Penninx. Gijsberta dv. G Buis H J v Dijk. Joannes Adrianus j" cobus Maria Zv. J A Stael en M CDj* kens. Cornelia Johanna Maria M. Nieuwenhuijscn en A Mj Verburl' Hendrikus Johannes Maria zv. jï Nieuwenhuijsen en P A v d Pluijm\. Anna Arnolda Adriana dv. A MLeêl gangers en P A v d Steen. j0{Lfr Adriana Maria dv. A H J v d Pi.,;:' en W H Rijkers. Adriana dv. v Veen en G voor den Dag. Gerardn Adrianus zv G W Lensvelt en J l Heijmans. Antonia fJacoba dv. G\y Lensvelt en J M Heijmans. Petril zv. L de Bodt en J H Deeggangers J Henricus Adrianus zv. R Verhoef en A M Kievits. Antonia Johanna dv F A Staal en W van den Bosch Gehuwd: Leonardus Kivits te üus. sen en Anna Wilhelmina van Don mont te Dussen. jAnne Westerhoi te Wognum en J Cornelia Huiberg Groeneveld te Dussen. Johannes Schalken le Dussen en Ida Wilhelmin, Schelle te Eethen. Hermanns Veld. hoen te Oud-Beijerland en Margrit» Elisabeth Noorloos te Dussen. Overleden: Allegonda de Bot jaar. Joannes Matheus Rubbers maanden. Marinus Petrus van del Pluijm 34 jaar. Adrianus Antonin Stael 40 jaar. Ingekomen; Pieter Hendrik Jozel Braun van Grenoble (Fr.) naar C 56 Arnolda Verhagen van Sprang- Capelle naar A 23. Ida Wilhelmina Schelle van Eethen naar B 54. anna Maria Smits van .Tilburg naar C 100. ar Vertrokken: Antonia Maria de Veth van C 101 naar Vught. Peter Adri- 74.2 ,H| en hal jsredei en Pj Over Augustus. Geboren; Johanna dv. Albertns Mo lenaar en iCornelia Kooien. Wilhel mina dv. Lambert us v. d. Lee en Jo hanna de Kort. Marinus zv. Gode- fridus (Vissers en Anna Maria Elshoul. Petrus zv. Johannes v. d. Heijden en Wilhelmina Houët. Hendrikus zv. Hendrikus Liefting en Hendrika Smits. Helena dv. Herman Grietjes en Theodora v. Drunen. Wilhelmus zv. Johannes v. Look en Gijsbertha v. d. Bosch. Gertrudis dv. Theodorus v. Veldhoven en Gertrudis v. Tonge len. Adrianus zv. Theodorus Ver hoeven en (Antonetta v. Wel. Marti- nus zv. Cornelis v. d. Hoven en Petro- nella de Munnik. Simon zv. Simon Timmerman en Catharina Koks. Overleden; Petrus v. d. Wiel we duwnaar van Antonia v. Loon 74 j. Hendrikus van Nistelrooij 16 jaar. Gehuwd: Gerardus Luijpcn 25 jaar en Johanna Willemse 26 jaar. Ingekomen: W. van der Velden uit Loonopzand. Wa. v. d. Ven uit Helvoirt. Ma. v. d. Velden en P. v. d. Velden uit Berkel. J. Timmer mans, K. Timmermans en A. v. Ben- turn uit Waalwijk. L. Os v. Teela uit Made. Ma. v. Rooij uit 's-Bosch. J. Hendriks, P. Hendriks, P. Verha gen en Elis. v. (Heivoort uit Vlijmen. P. v. Esch uit Waalwijk. P. van Delft uit Boxtel. H. v. d. Hoorn uit Eindhoven. M. v. d. Sanden uit Li erop. Vertrokken: Ga. Smits en Ha. Knip- pels naar Tilburg. J. Peijnenborg naar ,'Hatert. J. Reffelraat naar Borculo. G. v. Delft naar Udenhout. - J. v. Vucht naar Hedikhuizen. Aa. Croes naar 's-Bosch. A. Pelders naar Vlijmen. Catha. Elshout en G. Brok naar Waalwijk. P. Brekel- mans naar Udenhout. G. Govaarts naar Hontenisse. Elis. v. d. Sanden naar Elshout. P. v. Son naar Vught. J. v. Nooijen naar Zaltbommel. C. Brekelmans, Petra. Nieuwburg, W. Brekelmans, Th. Brekelmans, Ca. Bre kelmans, Anna Brekelmans, A. Bre kelmans, H. Brekelmans, Adra. Bre kelmans en Fr. Brekelmans, allen naar Loonopzand. Francisca van Kessel naar Dongen, i|Ger. Luijpen en Joha. Willemse naar Ammerzoden. B. Scheers naar Culemborg. Ma ria Schoenmakers naar [Millingen. A. v. Veldhoven naar Helmond. Adriana Versteijnen naar Nieuwkuik. OUDHEUSDEN EN ELSHOUT. Geboren: Johanna Idv. A. v. Sluis- veld en J. v. Huiten. Overleden: Cornelia Pulles weduwe van H. v. Laarhoven '74 jaar. Gehuwd: Cornelis Nieuwkoop 25 jaar en Cornelia Biesheuvel 21 jaar. RAAMSDONK. Aan 1 t.m. 7 September 1934. Geboren; Jacominus C. zv. Huber- tus J. Blankers-van Moergestel. Paulina P. dv. Marinus D.' Barel-Oc- kers. GehuwdJohannes C. Broeders oud 34 jaar en Hendrika C. M. Heere oud 35 jaar. Cornelis G. A. Baijens oud 27 jaar en Cornelia Emmen oud 18 j. Overleden: Engelina Biemans wed. - Adri anus Michael, Adriana Bonis, Maria Jacomina Petronella Michael, Jasper Hendrik Michaël, allen van A 49 naar Soestdijk. Cornelia Colijn van B 240 naar Gorinchem. Anna Maria Eli- sabelh van Dijk van B 190 naar Ma. de c.a. Heillje van Rijswijk van f 290 naar Sprang—Capelle. De ramp der „Morro Castle' .ovensl morge ►erd en hetge' Pastoor ontsla' n het ni Jke fun' heeft ontsla! Jan Ba /anaf jtoor v< jt deze .en te •danigh buit ardoor iredica der vo zoovee zielen iame ei st hij ai slag priest araan 1 or z'n a angen 1 van ge in en n. voeld ken. 'astoor stor b< de pa: ieder ioliek Vat he meld ondc Is onve herde: en p: St. Jar onde R.K. 1 Maria zich ge i den Krui: er gee e van 'rikantei ok wa iet ka iet bou St. The e voor het de eir met raa aar al in z'n we ap van ente, w; te mei De chef-machinist van de „Morro Castle heeft voor de commissie, die een onderzoek instelt naar de oorzaken J van den ramp van dit schip, verklaard dat alle passagiers gered hadden kun nen worden. Uit t onderzoek is voorts vnoe gebleken, dat minstens 1 reddingsboot in zee is gelaten met uitsluitend leden der bemanning aan boord. In verband met deze verklaringen die in tegenspraak zijn met die van den chef-marconist, is Georges Alagna, dc tweede marconist, gearresteerd, daar men den indruk kreeg, dat hij 't S.O.S, sein te laat had uitgezonden. Bij de verdere verhooren voor commissie van onderzoek in zake den brand op de „Morro Castle" hebben nieuwe verklaringen van den eersten marconist Rogers zeer de aandacht ge trokken. Rogers deelde mede, dat hij eerst eenigen tijd na het uitbreken van den brand was ontwaakt. Hij had daar op zijn assistent Alagna om instructies naar de commandobrug gezonden, doch het duurde geruimen tijd voor Alagha terugkeerde. „Zij loopen daar op 'de commandobrug maar rond en ik kan geen verstandig woord uit hen krijgen", zoo had Alagna gezegd. „Laten we ma ken dat wij hier vandaan komen. De heele zaak staat in lichterlaaie!" Rogers had hem echter nogmaals naar de commandobrug gezonden en eerst toen had hij vergunning gekregen om de S.O.S.-berichten uit te zenden. Na uitzending van het S.O.S.-bericht Had de brand reeds zoover om zich heen gegrepen, dat Rogers er maar ter nauwernood in slaagde het veege lijf te bergen. Half gestikt en niet zonder brandwonden was hij er in geslaagd, de radiokamer te verlaten. In verband met den brand op de „Morro Castle" heeft president Roose velt te kennen gegeven, dat hij voor nemens is wettelijke voorschriften uit te vaardigen tot beperking van het ge bruik van hout bij de inwendige uitrus ting van schepen. Lijk opgehaald. Dinsdagmiddag werd uit het Wilhel- minakanaal onder de gemeente Hilva- renbeek opgehaald het lijk van de 31- jarige ongehuwde S. W. Het meisje had ongemerkt haar slaapkamer ver laten. Door trein gegrepen. Dinsdagavond is te Helvoirt de 30- jarige bakker van Iersel, die met een groote mand op de fiets op een paadje langs de spoorlijn reed, door een goede rentrein gegrepen. De linkerarm werd hem boven den pols verbrijzeld. In het -iekenhuis te s-Hertogenbosch moest hand en onderarm worden teerd. )ok on2 geampi -leken er 'ren te T en hij al iesterschc [j zijn str phool te par 't kleii festel, om pden aar [aaren. 27 Mei Jn Riel pri :n z.g. en welaan te 1 1902 ec 1 Bosch anvaarc Dl feat„v :a ©1, Wc

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 8