H. de Bont-v. Huiten AGENDA. SPORT. erk~ KEMI Speciaal w per 12 per 1 Groep: Sept. 1.1. Bedankt October A. Looistoffenhandelaren, fabrikanten en Agenten 28 1 27 Ba Inlandsche Huidenhandel 81 81 Gw Overzeesche huiden 31 1 30 D. Lederimporteurs en Agenten 60 2 58 E. Lederhandelaren 831 114 717 F. Lederfabrikanten 161 35 126 G. Fabrikanten, importeurs en agenten in rubber 29 1 28 H. Schoenfabrikanten 329 21 308 I. Lederwarenfabrikanten 160 12 148 J. Importeurs, Agenten en Grossiers in Schoenen 124 4 120 K. Schoenwinkeliers 3965 183 3782 L. Schoenmakers 10672 267 10405 M. Fourniturenhandelaren, Agenten en Fabrikanten 19 19 N. Drijfriemenfabrikanten 35 4 31 O. Machines, Agenten en Handelaren 2 2 P. Zadelmakers 242 6 236 Q- Chemische producten 3 3 16772 651 16121 w. s. c. BOERENVROUW KON NIET MELKEN Vingers stijf van rheumatiek. Het middel hielp in een maand. R.D.B.-theater. Een film, die afwijkt van hetgeen den laatsten tijd voorna melijk geboden wordt, en die ons ver plaatst in de sfeer van alledag, die tracht het werkelijk leven te schilderen, met al zijn ups en downs. Juist daardoor is deze film een ge beurtenis geworden. De diepe men- schelijke tragiek spreekt recht tot het hart. De rolbezetting is uitstekend, 'n keur van de beste artisten heeft aan de film medegewerkt: Hertha Thiele, Hermann Thimig, Ida Wüst, Victor de Kowa, Fritz Kampers e.a. Voor den inhoud van deze prachtige film verwijzen wij naar de adverentie. In 't bijprogramma is o.m. 'n record klucht van Charlie Chaplin, waarmede men zal schaterlachen. Luxor- Bioscoop. ï)De Jantjes Ze komen ook in WaalwijkHeel Nederland hebben zij al veroverd en nog steeds vervolgen zij hun zege tocht over stad en land. Thans is Waalwijk aan de beurt. De directie der Luxor Bioscoop had voor de opening van haar winterseizoen wel geen hetere keuze kunnen doen. Over deze eerste groote Neder- landsche amusementsfilm zouden kolommen te schrijven zijn er zijn ook inderdaad kolommen over vol geschreven. Maar toch.... men moet de Jantjes zelf zien om van den humor, van de schets van het Amsterdamsche volksleven te ge nieten. Wij laten hier eenige korte passa ges volgen uit de beschouwing die de Arnhemsche Courant aan deze film wijdde: En wét we gekregen hebben, was goed. Het was zelfs uitstekend. En dat zeggen we niet, omdat dit nu de eerste groote, sprekende, Neder- landsche speelfilm is, maar omdat deze film voldoet aan de eischen, die wij gewend zijn aan filmkunst te stellenWij hebben ons geamu seerd, en wij hebben bewonderd. Kortomwe hebben genoten. De beste diie van 't doek zijn ongetwijfeldFientje de la Mar, Marie van Westerhoven en Johan Kaart Jr. Fientje de la Mar's bewe gelijk, maar »lilmisch»-bedwongen masker, en haar raak accent waren onverbeterlijk. Het was af. Pasklaar voor de film. En Marie van Wester hoven bravo I Bravissimo 1 Zooals deze actrice van den ouden stempel zich heeft aangepast aan de gansch andere eischen, die camera en mi crofoon stellen, is bewonderens waardig. Ze was roerend en groot in haar eenvoud 1 En Johan Kaart Jr. als »Scheele Manus» was een »komiek» (geen aardig woord, maar weet u een ander V) van 't zuiverste water, oftewel van de bovenste plank! Wat een heerlijke Jordaanbranie, met zijn bolhoed en zijn das zoo weggestopt tusschen het tweede en derde knoopje van zijn overhemd. Ook hij bleek gesneden uit het hout, waar men filmsterren uit timmert! Jan van Ees, Cissy van Bennekom, AafBouber, Heintje Davids, Sylvain Poons, zij allen pasten volkomen in de omraming, waarin zij ons werden voorgezetalleenzulk be schaafd Nederlandsch bij v. Ees' rol hoorde het als Cis van Ben nekom sprak, spreekt geen één Jordaner, en zeker geen film— JordanerDat hadden Aaf Bouber, Heintje Davids, Poons en de drie genoemde sterren beter te pakken De hoofdrollenDolle Dries (Willy Castello) en Blonde Greet (Susie Klein) spraken ook te netjes. Maar verder was Castello best. Héél best zelfs I Vóór alles hulde aan Speyer, den regisseur, die de touwtjes zoo uil- nemend in handen heeft gehouden, en die er schitterend in geslaagd is, de van nature altijd iet of wat indi vidualistische tooneelspelers volko men dienstbaar en onderworpen te maken aan het moeilijke doel. De fraaie kansen, schilderachtige foto's te maken van ons heerlijk Amsterdam, ze zijn ten volle benut! De buurt om den Westertoren, Lange Jan de boomen over een grachtje, de krukkige geveltjes, die elkaar in evenwicht houden, het IJ met al zijn bedrijvigheid...., Farkas, de cameraman, heeft het allemaal keurig ^geschoten»De film was ook in dit opzicht een «Schlager», een lust voor het oog.» Met recht mag men zeggeneen film om enthousiast over te zijn Wij twijfelen niet of ook Waalwijk zal de Jantjes met geestdrift ont vangen. De demonstratie der Schoenmakers te Den Haag. Dinsdag hebben de Schoenmakers leden der Centrale H.L.S. in het Gebouw voor K. en W. te Den Haag een groepsvergadering gehouden, die door meer dan 2000 leden bezocht was. De voorzitter van de groep, de heer Theunissen uit Rotterdam, sprak het openingswoord. De heer H. J. Bergers, secretaris van den Kath. Schoenmakersbond, sprak over »de noodtoestand der schoenmakers». De meesten van ons hebben geen drie dagen in de week werk, aldus spr., en de prijs, welken zij voor dat werk krijgen, is in door snee 10 tot 20 procent heneden den prijs van voor den oorlog. Een loopjongen verdiende vroeger meer dan thans een vader voor zijn gezin. Nu willen enkelen de Centrale, waaraan dagen en nachten gewerkt is, vernietigen. De leiders worden verdacht gemaakt. In eik geval: de Centrale krijgt niet den steun dien zij mocht verwachten. De schoen makers wenschen in hun bedrijf ordening, saneering en bescherming. Zij wenschen samenwerking met de arbeidersorganisaties, vestigingsver bod, verbod van werkplaatsen op de markten, verbod van schoen- makerswerken door rijksen ge meenteambtenaren en personeel, verbod van dergelijke werken door fabrieksarbeiders, een behoorlijken prijs voor hun werk, een regeling voor den verkoop van rubber, geen steunbonnen voor leer, maar wel voor reparatie. De heer W. P. van der Kruk, bestuurslid van de Chr. Schoen- makersvereeniging, het saneerings- werk der Centrale behandelend, betoogde, dat aan de argumenten, door sommige critici aangevoerd, als zou de leiding der Centrale te dictatoriaal optreden, geen waarde is te hechten, aangezien juist die critici om krachtig regeeringsingrij- pen vragen. De heer W. Donker Pzn., voor zitter van den Ned. Schoenmakers patroonsbond, zeide, dat de Centrale onmogelijk haar saneerend werk kan volbrengen, wanneer zij geen sleun van de regeering heeft. De Centrale heeft een aantal bindende besluiten moeten nemen. Zonder deze zou de saneering niet mogelijk zijn. Het instituut van den contactcommissaris heeft de hoop doen herleven, doch nu de daartoe benoemde functionaris (prof. Kaag) heeft verklaard, dat hij niet zou durven adviseeren tot onverminderde handhaving van de bindende besluiten, indien er een aantal bezwaren zijn, is er nieuwe ongerustheid gewekt. Wij vragen, aldus spr., de regeering haar woord te houden. Het slotwoord werd gesproken door den heer Verwoerd, die met cijfers aantoonde dat de Centrale nog zeer sterk staat. Op voorstel van den heer Verwoerd werd ten slotte een motie aangenomen, waarin de vergadering haar vertrouwen uitsprak in de leiding der Centrale en vaststelde, dat alleen een organi satie in den bestaanden, met mede werking van de regcering tot stand gebrachten vorm in staat zal zijn om de beoogde saneering uit te voeren. Het Dagelijksch Bestuur werd ver zocht om met alle ten dienste staande geoorloofde middelen, in samenwerking met den regeerings- contact-commissaris, te trachten de leden, die hun lidmaatschap thans hebben opgezegd, op hun bedanken te doen terugkomen. De Centrale H.L.S. Een dertigtal Schoenfabrikanten uit Kaatsheuvel heeft een schrijven gezonden aan het hoofdbestuur der Centrale H.L.S. en daarin gevraagd de bindende besluiten inzake levering van leder, levering van schoenen en minimumwinkelprijs van schoe nen op te heffen. Zij zijn van meening dat deze op heffing noodzakelijk is nu een be langrijk deel der lederfabrikanten het lidmaatschap heeft opgezegd, waardoor de aangeslotenen te zeer beperkt worden in hun keuze bij den aankoop van grondstoffen. Het leveringsverbod van schoenen achten zij niet te handhaven daar te veel overtredingen worden ge constateerd. Het bestuur der Centrale heeft daarop geantwoord dat het D. B. deze beslissing niet mag en kan nemen zonder debetrokken instanties te hebben gehoord. Na het overleg met de regeering zal worden overwogen of het noodig is opnieuw advies te vragen van alle groepscommissies, waarna een vergadering van het Alg. Bestuur zal word2n gehouden, teneinde een besluit te nemen over de verder te volgen gedragslijn. De crisis in de leercentrale. De uittreding van leder fabrikanten. In de vergadering der Federatie van Vereenigingen van Nederlandsche lederfabrikanten is besloten, dat de 13 uitgetreden leden der Centrale H.L S. vandaag een bijeenkomst zullen heb ben met prof. Kraag, regeerings com- missaris bij de Centrale H.L S, ter bespreking van de bezwaren, die deze leden aanleiding hebben gegeven om te bedanken ais lid der Centrale en tevens te trachten, te komen tot een anderen vorm van saneering, die alle leden zal kunnen bevredigen en de uitgetreden leden kan bewegen om weder toe te treden. Veigadering van den Nederland, schen Bond van Lederhandelaren. Op Dinsdag 2 October j 1 hield de Ned. Bond van Lederhandelaren een vergadering te Utrecht, welke flink bezocht was. Deze bijeenkomst was geheel gewijd aan een bespreking omtrent de Cen trale, in verband met de uittreding van verschillende lederfabrikanten. In de vergadering werden zeer levendige en ampele discussies over deze question brülante", die ook voor den lederhandel van zeer groot gewicht is, gevoerd. Ten slotte werd met op één na al- gemeene stemmen de volgende reso lutie aangenomen: De leden van den Ned. Bond van Lederhandelaren in vergadering bijeen te Utrecht op Dinsdag 2 October, verklaren met op één na algemeene stemmen, dat zij, gezien ook den noodtoestand, waarin de schoenmakerij en lederhandel verkeeren, verder krachtig zullen blijven streven naar eendrachtige samenwerking met de belanghebbende groepen sctioen makers en lederfabrikanten. Zij zijn er echtervanovertuigd.dat de Centrale alleen dan verdere be staansmogelijkheid heeft en nuttig werk kan verrichten, indien de Regeering haar daadwerkelijken steun verleent Zij zijn verder van meening, dat alle bindende besluiten, die niet aan hunne doelstelling hebben beant woord, en niet uitvoerbaar bleken te zijn, ten spoedigste dienen te worden ingetrokken. De Regeering diene onmiddellijk alle buiten de Centrale staande be- drijfsgenooten tot toetreding te dwingen. Voor den lederhandel meenen zij, dat onverwijld een plaats in het Dagelijksch Bestuur der Centrale moet worden ingeruimd. Ook het rubbervraagstuk achten zij de meest urgente aangelegenheid, die met regeeringshulp moet worden opgelost. De leden dragen den secretaris op deze resolutie ten spoedigste ter kennis te brengen van de Regeering en van het Dagelijksch Bestuurder Centrale. V. v. d. S. De loonsverlaging in de Schoenindustrie. Op de vergadering van de Bedrijfs groep Schoen- en Lederbewerkers van de atd. Nijmegen der R K. Fa- brieks Arbeiders(sters) bond St. Wil- librordus gehouden in het R K. Ver- eenigingsgebouw Unitas op 27 Sep tember 1934 is de volgende motie aangenomen: Het ledental der Centrale H.L.S. 651 leden uitgetreden. Blijkens de opgave van 't bureau der Centrale hebben 651 van de 16772 leden van het instituut hun lidmaatschap tegen 1 Januari a.s. opgezegd, dat is 4 pet. van het totaal aantal leden. Hieronder geven wij een overzicht van het ledental per 1 Oct. j.l. Ledental Ledental .De bedrijfsgroep schoen- en leder bewerkers van de afd. Nijmegen van bovengenoemden bond in vergadering bijeen op Donderdag 27 September 1934, gehoord de voorstellen van de Ned. Fed. van schoenfabrikanten in zake loonsverlaging in Brabant; dat reeds herhaalde malen in de schoen en lederindustrie loonsverlagingen op groote schaal zijn toegepast; dat ten gevolge hiervan reeds lang de grens van het economische mogelijke is bereiktgehoord hebbende het besluit harer Brabantsche mede leden om 'n verdere loonsverlaging onder geen voorwaarde te accepteeren. Betuigt aan deze houding hare volkomen instemming. Protesteert met klem tegen de houding der Ned Fed. van Schoenfabrikanten en besluit deze motie ter kennis te brengen aan de Bondsbedrijfsgroep Schoen-en Leder bewerkers en de pers", Grootestraat Telefoon 109 HET ADRES voor een 364 BETERE HEERENKLEEDING. Kamer van Koophandel, Tilburg. Voorzitter Jos. de Pont bedankt. Naar wij vernemen heeft de heer Jos. de Pont, voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Tilburg en Omstreken om gezondheidsredenen èn als voorzitter èn als lid van de Ka mer bedankt. SPRANG-CAPELLE (V.in. Sprang). Predikbeurten Zondag 7 October: Ned. Herv. Kerk, v.m. 9,30 uur Ds. W. Bousema. Geref. Kerk, v.m. 9,30 uur en nam. half drie Ds. J. C. Hagen. WAALWIJK. Zaterdagen Zondag, R.D.B.-lheater, »Wat nu, kleine man». Zaterdag, Zondag, Maandag, Dinsdag en Woensdag, Luxor Bioscoop, De Jantjes». Zaterdag 8'/3 u. repetitie voor allen Liedertafel »Óefening en Vermaak». Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel «Oefening en Vermaak». Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Maandag 89.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiek dames K. en V. Gymnastieklokaal O.S. Woensdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gymnastiekl. O. S. MARKTBERICHT. Waalwijk, 5 Oct. 1934. Varkens f8 f 11 Eieren 5 cent. Zooals reeds gemeld, is ermorgen voor het eerste elftal geen competitiewedstrijd. Het tweede elftal gaat op bezoek bij RWB, dat dit jaar tot de sterksten der afdeeling behoort. liet zal dus voor de reserves een moeilijke partij worden. R. W. B. Zooals wij Woensdag reeds hebben me degedeeld, speelt RWB 1 morgen haar 3e competitiewedstrijd en wel tegen haar zustervereeniging WSC 2. De eerste twee comp.-wedstrijden heeft RWB gewonnen, maar ook WSC 2 is nog ongeslagen, dit zal dus een pittige, spannende match worden, temeer daar WSC vrij is en dus zoo sterk mogelijk zal opkomen. Dus RWB-ers, er zal gewerkt en hard ge werkt moeten worden om tegen deze stevige ploeg een flink figuur te slaan en dat kunt ge, dat hebt ge laten zien in de eerste twee wedstrijden, waarom dus nu niet. Aan voorspellingen zullen wfj ons, bij plaatselijke ontmoetingen vooral, niet wagen, maar hopen idoen wij toch wel. Een spannende wedstrijd staat ons voorzeker te wachten en daar er in Waalwijk morgen op voetbalgebied niets te doen is, verwachten wij heel veel pu bliek. Om 12 uur RWB 2—WSC 3. Ook RWB 3 speelt om 12 uur en is de gast van WSC 4. RWB'ers, veel succes. JULIANA. Zondag a.s. komt het sterke TOP uit Oss bij Juliana op bezoek. Dit wordt een zware wedstrijd voor onze geelzwarten. Wanneer echter gespeeld wordt zooals Zondag j.l. tegen DEVO, is er kans op de overwinning en wij zijn er van overtuigd dat de Juliana-spelers er alles op zullen zetten, daar van dezen wedstrijd veel af hangt. Publiek mag bij dezen wedstrijd niet worden toegelaten, zoodat de sup porters zich buiten het terrein zullen moeten houden. Om 12 uur speelt Juliana 2 voor de competitie en komt Juliana uit Heusden op bezoek; dit belooft ook een spannende ontmoeting te worden, daar ook de re serves over een sterk elftal beschikken en ook Zondag j.l. een goeden wedstrijd speelden. Wij vertrouwen dat vele sup porters Zondag bij deze wedstrijd aan wezig zullen zijn om onze reserves in den stryd te zién. R.K. V.V. H.E.C. Zooals we Woensdag reeds schreven, ontvangt HEC 1 morgen OSS uit Oss. Dit is een der zwaarste wedstrijden, welke HEC 1 te spelen krijgt. OSS toch wordt beschouwd als een der kampioenscandi- daten en volkomen terecht. Zij boekte reeds een overwinning op Uno Animo met 51 en een op Velocitas met 63. Dus twee groote overwinningen, die ge tuigen dat OSS over goede schutters be schikt. OSS zal ongetwijfeld trachten haar derde overwinning te behalen, om daardoor haar prachtige kans op de bo venste plaats te behouden. Maar ook HEC wil wel eens winnen. Hoeveel last een boerenvrouw ka^ hebben van een onbruikbare hand hlijkt uit den volgenden brief: »lk had rheumatiek in de ge. wrichten van mijn vingers. Mijn middelvinger was zoo verschrikkelijk gezwollen en ontstoken, dat ik niet kon buigen. Ik help met tiet melken van 1U of 11 koeien, dus was me dit een vreeselijke last. Op raad van iemand kocht ik een llacon Kruschen Salts en nam eiken morgeD voor het ontbijt een halve theelepel in warm water. Binnen twee weken was de vinger minder stijf en miader gezwollen. Ik ging door met de kuur (ik wreef er ook een zalf op) en na een maand kon ik weer melken. voel me innerlijk ook veel beter. A. C. p, Kruschen Salts spoort de inwendig organen aan tot krachtiger werking Urinezuur en afvalstoffen, die zien ?SC >n. m er nnen orestatxe. 2giog- hel 1 l Kamp Heden; „edstrijt ier vere -ei win nnen< den wij nemen o Zonda; baar laa Afstan 7-W. in Snelhc Laatst mochten hebben opge^^6»*(^«yi Je pr aanleiding Uwer rüeiWatiek zim J.Vcr zijn, worden verwijderd. Gezwellen en pijnen verdwijnen, stijve ledematen worden weer normaal en ge voel; U weer gezond en lenig als voorheen. Kruschen Salts is uitsluitend ver krijgbaar bij alle apothekers en drogisten a 1 Ü.9Ü en f 1.60 per llacon, omzetbelasting inbegrepen. Let op| dat op het etiket op de tlesch zoowei als op de h uiten verpakking de naam Rowntree Handels Maatschappij Amsterdam voorkomt. Het vertoonde spel tegen KJW geeft ons hoop op een beter resultaat, inuien HEC zoo blijft spelen, kan succes niet uitbljj. ven. Zij heeft in de twee wedstrijden welke gespeeld zijn, voortdurend niette, geusiag te kampen gehad. Zoo het pech- duiveltje nu maar eens weg blijft en vrouwe For tuna eenigszins aan haar kant staat, is er veel kans dat HEC morgen haar eerste overwinning kan behalen. Wil HEC echter een volledig succes be halen, dan moeten alle elf, ja zeker HEC- ers, alle elf zich tot de laatste minuut geheel geven. Ook moet de linksbinnen bij een doelschop der tegenpartij zich wat vlugger opstellen en wat harder wer ken. Ook vlugger schieten is wel wenscht. Wanneer daarbij beide binnen- spelers voldoende ballen ophalen en zoo doende de toch al zware taak van de middenlinie helpen verlichten, maakt HEC een goede kans. Dus HEC'eri allen saamgewerkt en tot de laatste mi nuut met volle energie gezwoegd. Het publiek van Waalwijk en Omstre ken raden wij aan dezen wedstrijd bij te wonen, daar men hier veel mooier spel kan verwachten dan bij een plaatselijke: wedstrijd of een derde klas KNVB wed strijd. De wedstrijd wordt gespeeld op het HEC-terrein en zal beginnen o: half 3. HEC 2 gaat op bezoek bij Hercula Waalwijk. Een plaatselijke wedstrijd dm die de aandacht vraagt. Hercules be schikt over een goed spelende hard wer kende ploeg, die vol kampioensillusies de competitie begint. JHEC 2 heeft we iets meer routine dan Hercules, maar vi zouden hen toch willen aanraden ee: vlug open spel te spelen en den tegen stander geen minuut vrij spel te geve: Na de eerste overwinning van HEC zien wij vol vertrouwen hun verderf verrichtingen tegemoet. HEC'ers, zorgt er voor dat ge dit vertrouwen niet bt- schaamd. HEC 3 moet naar Juliana 2 te Goirlf om daar den strijd aan te binden met eer der sterkste vereenigingen, welke in dezt afdeeling spelen. Speelt met dezelfdf geestdrift als tegen DES 5, jonge HEC'ers en de kans op een overwinning is groot HEC 3 vertrekt per fiets vanaf de Markt om kwart over tien, -daar om 12 uur be gonnen wordt. R.K. V.V. QUICK. Zondag 7 October gaat het le elftal van Quick op bezoek bij WVB te Besoijen, een nieuweling in den R.K. V.B., dit reeds bewezen heeft dat zij er zyn mag. dus Quickers, werpt u vol vuur in der strijd. De voorhoede moet het spel oper houden. Hier volgt de opstelling var Quick. K. van Gijzel J. Dame B. v. d. Linden P. v. Eeten - P. Treffers - G. Schapcndonl L. v. Eeten - Iv. de Brouwer - L. v. Eete: G. v. Heumen J. de Vet; Zooals men ziet, zijn enkele nieuws krachten opgesteld, die reeds Zonda. hebben bewezen dat zij hun plaats volko men waard zfjn. R.K. V.V. HERCULES. Morgen, Zondag, speelt Hercules 1 haar eerste competitiewedstrijd tegen HEC 2 Waahvfjk. HEG speelt een zeer geestdrif tig spel, daarbij beschikken zij over pri ma schutters en een zeers terke achter hoede. Daar Hercules voor het eerst in deze competitie uitkomt en zij HEC no.« niet heeft ontmoet, moeten de Hercules- lui van begin af flink aanpakken, willen zij met een overwinning uit den strjjc komen. Herculesmannen, werkt tot de laatste minuut toe. Houdt uw naam hoog Wij raden iedereen aan dezen wed strijd bfj te wonen, daar het aan span; ning niet zal ontbreken. De wedstrijc vangt aan om 12 uur; het terrein is ge legen 2e Zeine West, nabij café de Lin deboom. Het elftal van Hercules is als volg samengesteld: M. van Haren H. v. Dalen N. v. Ham A. Pijnenburg - Jac. Mahieu - J. de Vaat C. Schapendonk - M. Beerens - N. Beerens M. Vrijhoeven Jan de Werd R.K. V.V. W.V.B. Heden, Zaterdagmiddag, zal WVB: deelnemen aan de seriewedstrijden dit uitgeschreven zijn door de jeugdcompf- titie van de R.K.F. WVBa zal uitkom^ tegen Hercules Ha uit Waalwijk; de wed strijd wordt gespeeld op het DES-terrek te Kaatsheuvel en zal om 4 uur aanvan gen. Het zal voor onze jongens hard wer ken zijn om een overwinning in de wacbt te sleepen. Daarom WVB'ers, aanpakken en ge zult succes hebben. Zondag 7 October a.s. staat voor WVB j een belangrijke competitiewedstrijd op program, n.l. Quick uit Waalwijk zal haar krachten komen meten. Quick heeft een uitstekend elftal en wij denken dat de# er van C ,19; J- ,12 44 Hou jjonde 1 Ha® ff „n Hil: jleenhol van 1 ens 23 ió; J- v Pulle ,lok wie. Witlox -I il; Sjef Jó 59; C De sei Serie Serie Serie $eries schieddi De eei door dc het vJ De k; lehaald Oude 1. A. 2. K 3. T-J Jonge 1. K 2. M 3. C. Doornik Rosenbi jli en A Eerst Aangi Klootwi Adr. Ve De e* Adr. A. de J hagen I hals 7e; P. Bak Raaijmi Verstee. 16e; M. P, Niei 20e; L. Blom 2'. W. Mar Sterren In h avond 1 reikt. Voor Zesdaai het R.A hebben teerd: Pij n e Brasj Slaat De Van Mate Van Broc Pede Schö Buys Met uini ei de om derd si A Gebc ren—St rings— Bergm: M. z. v, bus W nen; Antoon cobus Over Huw' El. Ma Verhoc beiden hoven Janson 31 J. a Huw Verme Inge! Tha. Pulles Beuzel Boers van Ee Aa. L. Koks van W van Hi van G P. Die van Ei Vert J. H gestel. He tenge dran] dat i Woei

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 10