ZWANEN NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. SPORT. BOUILLON BLOKJES Showroom Meubels voor werden ter gemeente-secretarie *n de gemeente Sprang-Capelle ge- j rende de maand September '34 aan- gegeven r. De heer W. J. de Roon te Vrij- ,ve-Capelle heeft zijn benoeming tot °jeÜjk hoofd der O.L. School te Sleeu- °'-k aangenomen en is deze week reeds functie getreden A.s. Zondag des nam. 2 uur hoopt •oor de Ned. Herv. gemeente a. d. L0onschendijk op te treden Ds. Bouse- ma uit Sprang. 's Morgens half 10 leesdienst. WASPIK. A.s. Zondag zullen onder leiding van den heer C. Langerwerf fhzn. schietwedstrijden worden gehou den voor de leden van den Bijz. Vrijw. Landstorm. Op Zaterdag 6 en Zondag 7 Oc tober zal in het café van den heer J. Vloeimans te Waspik-Boven een rik- concours worden gehouden. In deze gemeente is opgericht een gt Micolaascomité, bestaande uit de heeren A- Kerst, voorzitter; J. de Ruij- ter, secretaris en P. Broekmans, pen ningmeester. rAAMSDONKSVEER. In het kort verslag der vergadering van het R.K. Zangkoor alhier is een storende en voor de aangesloten koren bij den Ko- renbond in het Dekenaat Geertruiden- jerg zeer hinderlijke drukfout geslopen. slopen. Ter aanmoediging is naar aanlei ding van het voor het Zangkoor gun stige verslag alleen gezegd, dat het koor momenteel een der eerste plaat sen, niet de eerste plaats, inneemt. Toen Woensdagmiddag het 7-ja- rig zoontje van v. S. op de losplaats aan de haven stond te kijken naar het lossen van een schip, liep hij onge merkt eenige passen achteruit en kwam in de haven terecht. De arbeider J. van Sch. die in de nabijheid was, begaf zich direct te wa ter en hem gelukte het den jongen, die reeds tweemaal onder was geweest, te redden. Eervol ontslag is verleend met het oog op het bereiken van den pensioen gerechtigden leeftijd met ingang van 16 October a.s. aan F. A. M. Timmermans Rijksveldwachter brig. tit. te Raams- donk (le Divisie). Gedurende September passeer den de Rolbrug over de Donge alhier 1320 vaartuigen met een totaal-inhoud van 180804 ton. Gedurende de maanden Mei tot September brachten de Zendingsbusjes in de School op ruim 25 gulden. Zaterdag 6 dezer zal de Afdee- ling van den Chr. Werkm. Bond haar ledenvergadering houden. 5 Aan het Postkantoor werd in de maand September ingelegd 40298.40 en terugbetaald 28543.79. Dhr. B. J. Elsman, Hoofd der Dorpsche Chr. School werd gekozen, tot Voorzitter van de Protest. Vereeni- ging tot stichting en onderhouding van een Vereenigingsgebouw. GEERTRÜIDENBERG. Onze stad genoot de heer J. van Dongen-Dirven behaalde op de fokpaardendag te Gin- neken met zijn ingezonden paard en veulens 5 prijzen, waaronder de moe der ook werd bekroond op haar af stammelingen. Voor dezen ambitieusen jongen fok ker van het Ned. Trekpaard een waar succes. Alhier werd door den gemeente veldwachter zekere A. de J. aangehou den die in het politieblad nog stond ge signaleerd voor 6.— boete of 5 dagen hechtenis. Nadat de verschuldigde boe te was voldaan werd de aangehoudene weer op vrije voeten gesteld. 1/ Op de Openbare Lagere School alhier is de nieuwe spelling ingevoerd. Alhier werd in het R.K. parochie huis een vergadering gehouden van R.K. Jeugdleiders. De Eerw. Directeur der Jonge Wacht alhier, opende de vergadering met een hartelijk welkom, waarna als spreker optrad de heer Ra demaker uit 's-Hertogenbosch met als onderwerp: De juiste ontspannings methode voor de winteravonden van 't Zondagpatronaat. V Hierin schetste spreker meerdere mo gelijkheden om van het Zondagpatro naat te maken wat het in de toekomst worden kan en moet. Verder werden verschillende toestanden in de patro naten betreffende plaatselijke toestan den onder de oogen gezien. Met een kort woord van dank door den Voorzitter werd hierna de verga ring gesloten. Voor de Evangelisatie Eben Haë- zer te Raamsdonksveer hoop Zondag a.s. des v.m. 9,30 en des nam. 2 uur voor te gaan de heer v. d. Ent uit Aalst. Dinsdag a.s. hoopt het echtpaar R. Stoop-Leemans, Leerthouwerstraat no. 2 alhier, zijn gouden huwelijksfeest te vieren. Deze dag zal voor het gouden paar zeer zeker niet ongemerkt voorbij gaan. Op dien dag zal n.l. in de groote zaal van hotel Centraal een groot feest wor den gevierd. Ook de buurtbewoners hebben hun beste beentje vooruit gezet om het gou den paar een heuglijken dag te berei den. Donderdag 18 October zal het feest voor de buurtbewoners worden gevierd, terwijl des avonds om 7 uur door de harmonie Apollo een serenade zal worden gebracht. Wij vertrouwen dat alle buurtbewoners dien dag de vlag zullen uitsteken. NORTH DUSSEN. Toen de landbouwer A. V. dezer dagen in de weide kwam ont dekte hij dat een zijner beste koeien in de sloot verdronken lag. Een der wa gens van den destructor te Son heeft het cadaver opgehaald. In den tuin van den heer A. H. hebben baldadige handen een partij sui kerbieten tot de helft afgesneden, ter wijl ook een aantal jonge vruchtboomen werden vernield. Naar de eventueele dader(s) stelt de politie een onderzoek in. HANK. Tijdens het spelen op de speelplaats der R.K. Jongensschool in de Mariapolder had een der leerlingen het ongeluk zoodanig te vallen, dat hij hierbij zijn pols brak. Dr. van Vuuren verleende genees kundige hulp. Dezer dagen werd op alle scholen in onze gemeente de nieuwe spelling- Marchanl ingevoerd. Door de Rijksambtenaren werd bij den winkelier T. een partij gesmok keld sigarettenpapier in beslag geno men. Proces-verbaal werd opgemaakt. Zondag j.l. zijn door de Rijks politie alhier verschillende hengelaars bekeurd voor het visschen in binnen water zonder vergunning van den rechthebbende op dat water. Het visch- tuig is door de politie in beslag ge nomen. Woensdagmiddag werd mej. P. alhier door haar beide broers W. en P. ,v. d. P. alhier, op de „Tade", mis handeld. Aangifte volgde bij den gemeente veldwachter Keiler, die proces-verbaal hiervan opmaakte. Dezer dagen lagen een koe van den landbouwer K. te Almkerk en een kalf van den landbouwer v. A. alhier, dood in de weide. Beide cadavers zijn afgekeurd. Daar deze niet waren verzekerd, be- tcekent dit een heele schadepost voor genoemde landbouwers. LOON OP ZAND. Naar wij uit goede bron vernemen, zal met welwil lende toestemming van burgemeester wethouders dezer gemeente, a.s. en Zondag a.s. komen wederom vier van de vijf D.E.S.-ploegen voor de competitie in het veld. Na de twee thuiswedstrijden gaat D.E.S. 1 bij Uno Animo te Loon op Zand op bezoek om, naar wij veronder stellen, nog een 2-tal winstpuntjes te gaan halen. D.E.S. 2 en 3 spelen thuis. D.E.S. 2 tegen Rapid, een derby die zeer zeker vol spannende belangstelling zal zijn. D.E.S. 3 tegen Berkel. D.E.S. 4 tegen Velocitas 3. Kaatsheuvelsche Boys. De Kaatsheuvelsche Boys krijgen op eigen terrein bezoek van de Bossche Boys, ongetwijfeld een van de sterkste elftallen van de K.N.V.B. 3e klasse. Het 2e elftal van de Boys speelt om 12 uur op eigen terrein tegen B.V.V. 4 uit Den Bosch, terwijl het 3e elftal een bezoek gaat brengen bij Olympia 2 te Vlijmen. Landstorm. Zondag 7 October houdt de B.V.L. afd. Kaatsheuvel, op de schietbaan aan den Horst schietoefening van 113 uur. Waar het seizoen ten einde loopt worden de leden dringend verzocht al len op te komen. Ijsbaan. Het Bestuur van de IJsclub ,,Mast en Duin" heeft zich per circulaire tot de burgerij gewend om voor de veree- niging vóór de intrede van het komend seizoen leden te winnen. De contributie voor het gezinslidmaatschap is zoo laag mogelijk gesteld n.l. 1.50 per jaar, terwijl personeele kaarten 0.75 kos ten. Na 1 November is toetreden tot lid der vereeniging uitgesloten. Voor niet-leden zal per dag een en- trée geheven worden. Waar ligging en accomodatie van onze ijsbaan zoo gun stig mogelijk is, kan het niet anders of het ledental van „Mast en Duin" zal in korten tijd zeer omvangrijk zijn. Vervallen Telefoonnummers. Onderstaande nummers, nog voorko mende op den plaatselijken telefoongids van 1934, zijn thans vervallen: No. 14 J. L. van Besouw, Horst, Kaatsheuvel. No. 106 J. W. Héijs-v. d. Bruggen, grossier in suikerwerken, Gasthuisstr., Kaatsheuvel. winter in een der lokalen der oude O.L. School een landbouwwintercursus worden gegeven, uitgaande van de afd. Loon op Zand van den N.C.B. Oudergewoonte houdt het gilde St. Ambrosius a.s. Dinsdag wederom ha ren jaarlijkschen statiedag in de zaal bij de Wed. G. Wijtvliet. Deze viering zal traditiegetrouw met een bal eindigen. Kaatsheuvel, 4 October '34. Raadsvergadering. Door den Burgemeester dezer ge meente is tegen Woensdag 10 October a.s. een openbare vergadering belegd van den Raad dezer gemeente des na middags om 7 uur. W erkverschaf f ing. Naar wij vernemen is door den Min. van Sociale Zaken goedkeuring ver leend aan de door het gemeentebestuur opgezonden werkplannen voor uitvoe ring in werkverschaffing, het schouwen van waterloopen en sloten in deze ge meente. Rijkspostspaarbank. Aan het Postkantoor te Kaatsheuvel en de daaronder ressorteerende hulp kantoren werd gedurende de maand September 1934 ingelegd 13801.49 en terugbetaald 10301.41. Llitgegeven werden 8 nieuwe boekjes. Kindertoeslag. Vanwege het Kindertoeslagfonds van den R.K. Bond van Schoenfabri kanten alhier werd over 1933 uitge keerd een bedrag van ƒ8519.25. Dit bedrag werd uitgekeerd aan gemiddeld 97 huisgezinnen met pl.m. 218 kinde ren, die voor toeslag in aanmerking kwamen. Door 5 gezinnen werd ieder een bedrag van 273.— ontvangen. Burgerwacht. De Kaatsheuvelsche Burgerwacht zal op 13 en 14 October a.s. haar jaarlijk- sche prijsverschieting houden op de schietbanen aan den Horst. Missie-tentoonstelling. De jaarlijksche Missietentoonstelling, van den Missienaaikring St. Theresia van Lisieux alhier, wordt dit jaar in het Patronaat gehouden op Zondag 21 en Maandag 22 October a.s. Behalve de gewone wekelijksche voorbereidingen, is de naaikring reeds weken ook op meerdere andere avonden bezig met de voorbereiding voor deze show, zoodat we dit jaar gerust op een extra-exposi tie mogen rekenen. KEMI R.K. Werkliedenvereniging. Vergadering In 't verder verloop dezer vergade ring werd mededeeling gedaan van de adressen, door het R.K. Werklieden verbond gestuurd aan den raad van Ministers te 's-Hage, waaromtrent be sloten werd adhaesie te betuigen. Terwijl alsnu de HoogEerw. Heer Deken van den Brekel en de Zeer- Eerw. Heer Pastoor de Klijn ter verga dering kwamen zongen de aanwezigen staande het Strijdlied. De Voorzitter de R.K. Werkl. Ver. de heer J. van Beerens, sprak de binnenkomenden een hartelijk welkom toe, de voldoening uitdrukkende, over de benoeming, dan kend voor de sympathieke welwillende medewerking bij de tot standkoming van het nieuwe Bondsgebouw van den HoogEerw. Heer Deken ondervonden. Spreker betuigde zijn groote vreugde, over de benoeming van den ZeerEerw. Heer Adviseur tot Pastoor van de nieu we St. Josephparochie. Spreker beschouwt met de leden van de R. K. W .V. den Adviseur als hun vriend en voelt er behoefte aan eens te uiten wat hem op het hart ligt. Hij spreekt namens allen, zijn bijzondere voldoening uit met de benoeming tot Pastoor der nieuwe Parochie. De hul diging die hiervoor gegeven wordt is ten volle verdiend. Al zijn allen over tuigd dat de bescheidenheid van zijn ZeerEerw. deze overdreven vindt. Spreker schetst vervolgens de verdien sten van den ZeerEerw. Heer Pastoor de Klijn voor de R. K. W. V. Vanuit Eindhoven was reeds de roep over Uw arbeid bij de R.K. Arbeidsbeweging tot ons overgekomen. Wij wisten toen met U een sociaal werker in ons midden te krijgen, zoodat ook de verwachtingen voor de toekomst hoog gespannen wa ren. Deze verwachtingen heeft U niet teleurgesteld. Vanaf den beginne heb ben wij ondervonden dat Gij meer waart, dan een adviseur die alleen den godsdienstige, zedelijke belangen der arbeiders behartigt. Gij wist leiding te geven die op rijke en rijpe ervaring op elk gebied steunde. Wij zagen U in de gelederen van onze jeugdorganisatie de J. W. nieuw leven brengen en de af- d'eeling tot een der best georganiseerde van het Bisdom opvoeren. Uw arbeid op dit gebied is zeer omvangrijk ge weest, met het geven van lessen van leiding en studieclubs excursies etc. Gij bracht de J. W.-ers naar buiten en iedereen, die het werk der jongens zag, moest getuigen dat alleen bekwa me leiding en tactisch werken derge lijke resultaten konden leveren. Niet minder was Uw stuwende kracht bij de organisatie der volwasse nen, in onze W. V. en harë instellingen en Vakafdeelingen. Speciaal de opge wekte geest in onze arbeidersbewe ging is een eigenschap, die een uiting is van Uw opgeruimd humoristisch ka rakter, vooral de samenwerking in het organisatieleven is hierbij ten zeerste gebaat. De geest van eensgezindheid, van waardeering voor eikaars meening, noodzakelijk voor een goede functio neering van onze beweging zijn hier van het resultaat. Hieruit sproten voort, de algemeene opbloei van onze stands- en vakorganisaties en hare instellingen, met als gevolg een steeds toenemend leden aantal. Uw resoluut optreden onder de arbeiders bij alle mogelijke gelegenheden droeg veel tot verster king van dat vertrouwen bij. Onom wonden gaaft gij steeds Uwe meening, waar het de sociaal economische be langen van den arbeider gold. Uw op treden was mede aanleiding tot menig gelukkig initiatief. Vanaf Uw eerste aanvang hebt Ge geijverd, voor een nieuw en passend eigen huis, dat eer lang in de Mgr. Völkerstraat zal ge opend worden. Door Uwe bemoeiingen werden wij in staat gesteld, met be langrijke finantieele tegemoetkoming het perceel grond voor het Bondsge bouw te verkrijgen. Dit Bondsgebouw, zal een symbool zijn van eensgezinde samenwerking, tusschen geestelijke overheid en de arbeidersbeweging, waarvoor de R. K. W. V. aan U en vooral ook aan den HoogEerw. Heer Deken en zijn Kerk bestuur allen dank brengt. Moge dit gebouw aan de grens van beide parochies de schakel zijn tus schen de Herders van beide parochies, en onze R.K. Arbeidersbeweging. Gaarne breng ik hulde en dank namens de beweging voor alles wat gij voor ons deed en waart. Wij verheugen ons dat wij U in ons midden mogen behouden en zeggen Z.H.Exc. den Bisschop van 's Bosch dank voor de stichting van de nieuwe parochie en Uwe benoeming tot Pastoor. Wij danken U dat Ge deze zware taak tot heil van onze bevolking op U hebt willen nemen, den H.Eerw. Heer Deken voor zijne onbaatzuch tige bemoeiingen in de keuze van den H. Joseph de Patroon der nieuwe Parochie. De benoeming van vriend Didden een der onzen tot Kerkmeester wettigt onze veronder stelling, dat zeker de godsdienstige belangen der arbeiders bij deze be noeming gebaat zullen zijn. Onze vreugde hieromtrent openbaarde zich reeds bij de receptie, doch vooral uit de spontaniteit, waarmede wij U hedenavond in ons midden mochten huldigen en U ons geschenk aan bieden. Ondanks den zorgelijken finan- tieelen toestand van velen onzer, zullen wij zorgen dat uit vrijwillige giften het daartoe benoodigde bedrag zal worden bijeengebracht. En wan neer dan straks door U aan het zij—altaar het H. Misoffer zal worden opgedragen, dan hopen wij dat Ge ons allen in Uw gebed zult gedenken, Gods onmisbaren Zegen voor Uw werk voor ons en allen die ons dierbaar zijn, voor de ge- heele katholieke beweging tot heil van Kerk en Maatschappij, zij in de lengte van dagen Uw deel. De heer J. Gubbens, huldigde hierna Pastoor de Klijn namens de Jonge Werkman. Hij sprak zijn vreugde uit dat Pastoor de Klijn, die alles voor de J. W. was in ons midden mag blijven, want wij als jongeren aldus spreker hebben den steun van een begaafd en jongens-ziel-kennend Priester noodig. Gij waart onze leidsman in den vollen zin des woords. Een Priester die het vertrouwen van allen hebt gewonnen, zoowel op godsdienstig, zedelijk als sociaal gebied. Waart Gij veel voor de arbeidersbeweging in het algemeen, voor de J. W. zijt Ge nog meer geweest. Voor ons waart Gij de bezieler, de initiatief nemer, .de baanbreker voor het ware goede en schoone. Steeds waart Gij bereid en zijt dat nog om onze jonge arbeiders de noodzakelijke ken nis bij le brengen noodig voor ons toekomstig leven. Gij waart in de J. W. de ziel het middelpunt van alles, zonder U zou of zal er niets gebeuren. Uw wijze raad werd steeds opgevolgd, en nooit kwam de gedachte bij ons op om tegenover U te gaan staan. Wij brengen U dank en hulde, voor wat Gij voor ons geweest zijt en gedaan hebt. Wij hopen en zijn overtuigd, steeds op Uwe volle medewerking te zul len mogen rekenen. Spreker wijst vervolgens eveneens op het mooie geschenk dat den Eerw. Adviseur zal worden aangeboden en spréékt tevens de hoop uit, dat God de nieuwe parochie onder de voor spraak van St. Joseph zal mogen zegenen. HoogEerw. Heer Deken van den Brekel, sprak hierna een dankwoord. Het deed hem goed als Deken be Adviseur de Klijn Pastoor geworden is en nog wel in Kaatsheuvel. Het huldeblijk Uwen nieuwen Pastoor aangeboden spreekt voor degenegen- heid, die de arbeiders hem toedragen. Laat dit in de toekomst zoo blijven. Pastoor de Klijn sprak eveneens een hartelijk dankwoord. Met liefde heeft hij altijd in de arbeidersbe weging gewerkt. Vooral om den geest die onder het Bestuur en leden heerschte. Hij dankte de arbeiders voor het schoone geschenk hem geoffreerd. Hij acht de toezegging in deze crisistijd wel wat zwaar, doch hij hoopt dat de tijd daarvoor noodig zal worden verlengd. Hij blijft de arbeiders dankbaar voor hun ge schenk en hoopt, dat dit altaar zal worden een geschenk, den arbeider bij uitnemendheid »St Joseph» waar dig. Hij hoopt, dat Kaatsheuvel on der bescherming van St. Joseph een blijdere toekomst zal tegemoet gaan. De heer Boesten berg sloot met den kort woord van hulde de rij van sprekers. De humorist H. van den Bosch, bracht afwisseling in den avond door als entre actes enkele humoristische scènes voor te dragen. VOETBALSPORT. K. N. V. B. De Competitie. Twee zeer belangrijke eerste klasse-ontmoetingen. Roermond en Helmond tegen de Venlosche clubs. Eén derby in Waalwijk. Baardwijk tegen de leiders. De vier Zuidelijke matadoren leveren morgen onderling slag. In Tilburg zijn het de rivalen Longa en Willem 11, die elkaar treffen. Zeer waarschijnlijk komen hier de punten aan de partij, die het meeste fortuin heeft, want een groot krachtsverschil bestaat er tusschen deze clubs nu eenmaal niet. Met spanning zien we uit naar de prestatie van NAC tegen PSV in Eindhoven. Het zal dq Bre- danaars niet meevallen hun positie ook tegen de Philipsmannen te handhaven en we verwachten dat het ook hier een wed strijd wordt met een groote kans op een puntenverdeeling. De drie andere ont moetingen zijn in vergelijking met deze twee van slechts ondergeschikte beteeke- nis en we gelooven dat de thuisclubs in deze wedstrijden de beste kansen maken. Bij de tweede klassers moet Roermond op visite in Venlo, waar zij tegen VVV wel eens een puntje kon verspelen. Helmond, dat VOS op bezoek krijgt, zal daarentegen vrij zeker het volle pond krijgen. Tegelen en de Valk zullen el kaar in krachten niet zoo sterk ontloo- pen. Voor Picus, dat dit jaar zwakker schijnt dan gewoonlijk, is het oppassen tegen HERO. WSC en Wilhelmina hebben een dagje rust. Waalwijk heeft twee spannende derde klasse ontmoetingen te wachten. Vooral op bet RWB-terrein zal het er geducht spannen, zooals trouwens altijd bij de ontmoetingen tusschen RWB en WSC. Wie deze maal de beste kansen heeft, durven we niet voorspellen, want beide clubs zijn nog ongeslagen. Afgaande op de beide voorgaande overwinningen van RWB, zou men echter de thuisclub de beste kans moeten toekennen, i Baardwijk zal een zware dobber krijgen aan de ieiders en het ligt in de lijn der verwachtingen dat de geelzwarten de punten zullen moeten afstaan. In Kaatsheuvel kan een hartig partijtje gespeeld worden tusschen 22 Boys, met de beste kansen voor de bezoekende club. Het programma luidt: Eerste klasse: Tilburg: LONGAWillem II. Maastricht: MVVNOAD. Eindhoven: PSVNAC. SpekholzerheideJulianaBleijerreide. Den Bosch BWEindhoven. Tweede klasse A Breda: De BaronieAlliance. Breda: BredaDosko. Roosendaal: RBCZeelandia. Middelburg: MiddelburgVlissingen. Oosterhout: TSGTerneuzen. Tweede klasse B: Venlo: VVVRoermond. ValkenswaardDe Valk-Tegelen. Helmond: HelmondVOS. Eindhoven: PicusHero. Derde klasse D: Waalwijk: BaardwijkTOP. Waalwijk: RWB—WSC 2. Kaatsheuvel: Kaatsheuvelsche Boys Bossche Boys. I. V. C. B. De Competitie. H.E.C. tegen O.S.S. D.E.S. op bezoek bij Uno Animo. HEC moet zich eens gaan herstellen. Morgen krijgen de Waalwijkers een mooie gelegenheid om te toonen dat zij nog goede krachten hebben, zij krijgen n.l. bezoek van Oss en het zou een prachtig herstel zijn als HEC er in slaagde deze sterke ploeg een nederlaag toe te dienen. DES gaat waarschijnlijk weer een nieuwe overwinning tegemoet, want wij achten haar sterker dan Uno Animo. Het programma luidt: Derde Klasse Zuid IIA: Dongen DVCHalsteren. Zevenbergen ZVVWVC. Dongen: Dongen 2Mevo 2. Geertruidcnberg: SNPWVO. Waspik: WaspikVirtus. Derde Klasse Zuid IIB: Waalwijk: HEC—OSS. Tilburg: SartoKJW. Tilburg: VelocitasVlijmensche Boys. Loonopzand: Uno AnimoDES. BISDOM DEN BOSCH. TilburgLangstraat. Eerste klasse: St. JosephRKTW; Volharding Veersche Boys; HVVWVR- Sarto 2 WSC; JulianaBe Ready. TJweede klasse M: Quick—SNP 2; Virtus 2—MVV; Hirun- (LoVeersche Boys; DVOHW 2. Tweede klasse N: WVR2—WSC 2; Besoijen—Quick; HerculesHEC 2; Dussensche Boys Waspik; DES 2Rapid; Roda 2Sarto 3; KJW 2Wilhelmina; ViosVelocitas 2; DES 3Berkel; Uno Animo 2Sarto 4; Vincent—SSS; RKTVV 2—St. Joseph. •I yjtVMDUHy/r is* Eén blokje is voldoende voor een kop krochtige bouillon.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 7