plaatseIükT^chtën^ Twéé flacons, NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. GEMENGD NIEUWS. NIEUWS UIT HEUSDEN. ÜscbeJ? voor den prijs van een V r s. Dit ■VVOf. -com. toen ECo :scho. pelen P het 1 uur. Loon- Partjj ikken peeljj i het1. fiets waalf Quick ;lage> r een zwak nvin. or di aatste uccei punt- ïchter even- ekend il, St ïn 11 WVB ewed- 1 van com- RKVE nvanj ieeld{ Ï.S. istrij- R. K stuk nder ).E.S :n, a ïeve enge onze om 3 sheu- :n te- voor :titie- les 1 haar i be- 0 on- 1 wij geen onze eindt twee alleen indao eden Zon- naar ie de 'd zal ld op lur. 1 der ken. partij, r alle 1 zijn, vel is Sar- fraaie door ïcces- span- j niet gnaal ïn zij 10- innen ïn op even- rij het ■ijgen. voor che de 14 schen »ld en 3uim- 5chön 'eneef derl.) o^ciani-Pricto (Italië-Spanje)De Wolf-van der Heijden (Nederl.)Ja- f Mersch (Nederl.-Luxemburg); Ge- f'eders Vroomen (Nederl.): Matena- u^linqa (Nederland), van Hout-Klaas n Nek (Nederland), J. v. Kempen- c? at«s (Ned.), Braspenninx-Hill (Ned. Amerika), v. d. Wulp-Vissers (Ned.). Na langdurige overwegingen, waar- l het voor en tegen van alle kanten bezien is. is de Zesdaagsche-directie tenslotte toch besloten het koppel Pij enburg-Wals, winnaar van den twee- jen Amsterdamschen Zesdaagsche, in dezelfde samenstelling te doen starten ,n den derden Zesdaagsche. Nadat aanvankelijk aan een combi natie Pijnenburg—Slaats was gedacht, v/erd later de mogelijkheid van 'n kop pel pijnenburg de Wolff ernstig over- wogen- J, tb j)e N. H. Crt. schrijft: Dat de directie enkele dagen nadat be kend gemaakt was dat hij mogelijk niet Geëngageerd zou worden en dat de Wolf ,f Slaats wel koppelgenoot van Pijnen- !ur-' zou worden, thans toch gezwicht Js voor het verlangen van dit tweetal om veer een koppel PijnenburgWals te vormen, achten wij niet gelukkig. Het rijden van een „favorieten-koppel" lijkt 0„s minder gelukkig. Veel beter ware het geweest bovenal een open strijd te bevorderen en te vermijden dat de strijd fell te eenzijdig karakter verkrijgt. Dat jntusschen verschillende koppels wel in staat zijn zich naast het koppel Pijnen- burgWals te doen gelden, is aan geen twijfel onderhevig. - - De baan komt nog deze week gereed. PijnenburgSlaats. Naar wij uit zeer betrouwbare bron vernemen, zal Pijnenburg dit wintersei- z0en Slaats als vaste koppelgenoot heb ben. Het beroemde koppel Pijnenburg Wals ligt hiermee voorgoed uit elkaar. DRUNEN. Door de tooneelver- eeniging der meisjescongregatie i9 in studie genomen .Familie Juweelen*. tooneelspel in 2 bedrijven door A. C. M. Weijer9 en Jan Grosfeld Bij de aanbesteding van een woonhuis voor rekening van de Wed. C. van Rooij alhier, onder architec tuur van den heer N. Snijers te Raamsdonksveer, werd ingeschreven als volgt: J. Snijders, Drunen f6155.— H. de Wit 6069,- A. van lersel 6085.— L. van Oers 6029, Ad rlerrijgers 6029 H. Verhoeven 5740, - H. Jehoel 5724.— M. van Loon 5o99, - Gebr Jehoel 5465, M. Schapendonk 5455,— /Gegund aan den laagsten inschrijver. Onze dorpsgenoot de heer A M. v. d. Vlugt slaagde te Uirechi voor het candidaats-examen in de Godgeleerdheid. CaPELLE. Voor de Ned Herv. gemeente te dezer plaatse hoopt a.s Zondag des namiddags half drie op te treden D9. Cuperus. 's Morgens geen dienst. Van een rijwiel, dat j.l. Woens dagavond even voor de woning van den heer O. in de Kom stond, werd de fining van de eleciriscbe lantaarn ontvreemd. Bij den gemeenteveldwachter te dezer plaatse is aangifte gedaan van bet verliezen van een gabardine regenjas. Het eerste elftal der voetbal, vereeniging .Capelle" speelt a s. Zondagmiddag op het sportterrein aan de Willem van Gentsvaart voor de 3e klasse K.N.V.B. tegen „TOP* uit Oss. De gemeente.ontvanger van Sprang Capelle zal op Woensdag 24 dezer de9 nam. van 2 4 uur zitting houden op het voormalig raadhuis in de Kom. Naar we vernemen zal het Donderdag 25 October a 8. 25 jaar geleden zijn, dat de Coöp. Stoom zuivelfabriek .De Toekomst" op de Hoogevaart in bedrijf is gesteld. Tevens zal onze dorpsgenoot de heer Jac. Molegraaf dien dag zijn zilveren jubileum als melkslijter dezer fabriek vieren. u A.s. Zondag des nam. 2 uur hoopt voor de Ned. Herv, gemeente a. d. Loonschendijk op te treden Ds. v. d. Roest uit 's Gravenmoer, 's Morgens half tien leesdienst. De in de Ger. Kerk alhier ge houden extra collecte tijdens den her denkingsdienst van de Afscheiding van 1834 heeft f124,— opgebracht. De levering van brand9tofien voor de openbare gebouwen der gemeente Sprang—Capelle is opge dragen aan den kolenhandelaar J de Jong alhier. WASPIK Voor den verkoop van onvermengde margarine zijn voor de a.s periode aangewezen de winkeliers Adr. Kuijten en Arn. Verschuren. A.s. Maandag 22 October, des namiddags half acht zal in het café van den heer Jos van lersel de trekking plaats hebben van de ver loting, waarvan de opbrengst ten bate komt van de R.K Voetbalvereeniging .Hercules", RAAMSDONK. Met de vernieu- wing van de Keistraat die is herbe- straat met klinkers, is men gereed Uw apotheker of drogist heeft gedurende een beperkten tijd een voorraad z.g. Keuze Pakken Kruschen Salts, welke behalve den gewonen fl.60 ilacon nog een gratis proef- llacon bevatten. Ge kunt dus nu een gratis proef met lvruschen Salts nemen en ontvangt bovendien meer Kruschen Salts voor hetzelfde geld. In het buitenland is door opkoo- pers met Kruschen Salts geknoeid. Men koope daarom in geen geval Kruschen Salts in buitenlandsche verpakking, doch uilsluitend in on geschonden Hollandsche verpakking met den naam N.V. Kowntree Han dels Maatschappij op verpakking en etiket van den ilacon gedrukt. Alleen hij dit echte Kruschen Salts zult U haat vinden, in geval van rheu. matiek, hoofdpijn, ischias, zwaar lijvigheid en tallooze andere kwalen. gekomen. De straat ziet er nu keurig uit. RAAMSDONKSVEER. In het afgeloopen kwartaal zijn bij den keuringsdienst voor vee en vleesch in den kring Raamsdonk de volgende slachtdieren ter keuring aangegeven; 159 runderen, 39 vette kalveren, 402 varkens en 2 schapen. De onvermengde margarine zal in het eerstvolgend tijdvak van 14 dagen verkrijgbaar zijn bij de volgende winkeliers F P. Mekes, Wed. L. Pruijssen en F. M. A. Rooijackers. Op de laatst gehouden honden keuring in deze gemeente zijn 44 trekhonden goedgekeurd en een hond afgekeurd. Het aantal niet verschenen honden ter keuring bedraagt 19, welk aantal met de ongeschikt verklaarde in het register van houders van hondekarren na afloop van den termijn van beroep zullen worden doorgehaald. Op Woensdag 24 October a.s, de9 avonds om balt acht, zal in bet vergaderlokaal voor protestantsche belangen een liefdadigheidsuitvoering worden gegeven, met medewerking van de Chr. Gem Zangvereeniging „Excelsior', den Chr. Nai. Werkmans bond en de Chr. Jongelingsver eeniging. Het gedeelte van het rijwielpad aan de Kcrkweg, dat nog niet met klinkers was bestraat, zal worden doorgetrokken en ook met klinkers worden bestraat, wat een mooie ver- betering zal zijn, want dat gedeelte kon bij regenachtig weer in slechten staat zijn. Zondag zal in de Herv. Kerk op 't Dorp leesdienst worden ge houden, des middags om 2 uur treedt in de Veersche Kerk op Ds. Louwe Kooijmans. (Doopsbediening) Ten behoeve van 't Nationaal Crisis Comiié werd hier ontvangen voor verkochte speldjes ongeveer 40 gulden - In den dien9t Zondagmorgen werd naar we vernamen f 33,35 gecollecteerd voor de Gestichten te Heemstede. De Bazar ten behoeve van het Vereenigingsgebouw zal 13 en 14 November worden gehouden. GEERTRUI DEN BERG. Openbare vergadering van den raad dezer ge meente op Maandag 22 October a 9. de9 namiddags 2 uur in het gemeente huis aldaar. Te behandelen zaken 1 Voorstel van B. en W. tot het rooien en verkoopen van 27 iepe- boomen. 2 Aanbieding van de geraeente- begrooting en de daarbij behoorende bedrijfsbegrootingen dienst 1935. 3 Voorstel van B. en W. tot het vaststellen van een nieuwe verorde. ning, regelende de eischen van be noembaarheid en de bezoldiging van de veldwachters der ge meente G berg (artikel 223 der gemeentewet) 4 Benoeming van een zevenden regent der Stedelijke G odshuizen. 5 Ingekomen stukken. 6 Reclames. De echtgenoote va n onzen burge meester, mevrouw M. Bianchi von Freijburg is Woensdag j.l. van een kort familiebezoek in Ned Indië wederom in onze gemeente terugge keerd. Bij deze gelegenheid werden haar verschillende bloecnstukken aan geboden o a. door den raad, het secretarie—personeel, de gemeente veldwacht en het bestuur van de v^Ned. Herv. Gemeente. Woensdag j.l des voorm. half negen werd alhier de nieuwe kapel der eerwaarde Zuster9 plecntig inge. wijd. De inwijding geschiedde door pastoor V. C. v. d Wee Nadat de gebruikelijke ceremoniën waren ver richt, werd in een plechtige processie het Allerheiligste van de oude naar de nieuwe kapel overgebracht. Talrijk waren de bloemstukken, welke bij deze gelegenheid werden aangeboden. De kapel, welke i9 gelegen aan de Veene9traat, is een fraaie aanwinst voor de eerwaarde Zusters en is gebouwd door de firma Knoopden Ekster uit Made, onder architectuur van Gebr. Oomen uit Oosterhout, die met eer op hun volbracht werk kupnen terugzien. Dinsdag .j 1. vierde het echtpaar R. Stoop Leemans, wonende in deze gemeente, Leerthouwerstraat no, 2 zijn gouden huwelijksfeest. Des mor gens werd in de parochiekerk van de H. Gertrudis een H. Mis van dank baarheid opgedragen, waarna de 9toet, bestaande uit elf auto's vertrok naar de feestzaal van hotel Centraal. Tal rijk waren de bloemstukken, terwijl de felicitaties aanhoudend binnen kwamen. Ook van de receptie werd een druk gebruik gemaakt. De woning van het gouden paar was door de buurtbewoners feestelijk versierd, terwijl een eereboog was aangebracht. Donderdag werd het fee9t voor de buurtbewoners gevierd, terwijl des avonds onze harmonie Apollo het gouden paar een serenade bracht hetgeen een massa volk op de been bracht. Voor de Evangelisatie .Eben Haezer" te Raamsdonksveer hoopt Zondag a.s des voorm. 9 30 en des n.m. 2 uur voor te gaan de heer Roes uit Zeist. y/ DUSSEN. Door de ontslagname van den heer A. de Ronde als penningmeester van de R.K. Werk liedenvereeniging alhier werd in diens plaats gekozen de heer W. van Boxtel alhier Op uitnoodiging van den Geest Adviseur van den R K Landarbeiders- bond alhier, zal Zaterdag a 9. een afgevaardigde van 'i hoofdbestuur een bespreking komen houden met de leden van de afdeeling Dussen, over de indeeling van Dussen in de naast hoogere klasse voor wat betreft de uiikeeri gen van de bondskas in den komenden winter. De heer K kwam, toen hij naar hui9 wilde fietsen tot de minder aangename ontdekking, dat de lantaarn van zijn fiet9 was verdwenen. De politie heeft de zaak in onderzoek De heer H. Simons, hoofd onderwijzer alhier, zal dezen winter voor de leden van den R K Jonge Boerenstand te~ Mariapolder een boekhouHcursus geven LOON OP ZAND. Deze week werd alhier voor 18 leden van den Jongen Boerenstand een 2-jarige landbouw- wintercureus geopend, die 3 maal per week zal gegeven worden door den heer van der Sanden, landbouwkun dig leeraar te Tilburg, in de school der Eerw. Fraters. De opening werd verricht met een mooie toespraak door den Z.Eerw. heer Pastoor, geestelijk adviseur van den N.C. Boerenbond." Ook waren aanwe zig de Eerw. Heer Kapelaan als gees telijk adviseur van den Jongen Boeren stand. het bestuur van den N.C. Boe renbond. een Eerw. Frater en Wet houder van Lier, vertegenwoordiger van het Gemeentebestuur, die 't woord richtte tot de aanwezigen, waarna tot slot de leeraar van der Sanden zijnen dank betuigde aan allen die hadden bij gedragen aan de totstandkoming van dezen cursus, en de cursisten aanspoor de om ijverig de lessen te volgen. J.l. Zaterdag had de gilde Sint Crispijn, gevestigd bij Mej. de Wed. Coomans, haren jaarlijkschen statiedag. Oudergewoonte begon het met het bij wonen eener H. Mis, waarna men in den namiddag een muzikale omwande ling maakte. Men hield daarna een groote gilde-maaltijd waarna men over ging tot het jaarlijksche gildebal. Op a.s. Zondag 21 Oct. te half 8 zal de tooneelvereeniging ,,St. Josef" in de zaal bij den heer Stalpers hare eer ste winteruitvoering geven, met de op voering van het oorlogsdrama „De Groote Waanzin" van Jan Grosfeld. J.l. Zondag hield de Kegelsocië teit „De Vriendenkring" alhier, den jaarlijkschen strijd om den koningstitel. Met een totaal van 256 punten in 36 worpen wist de heer F. Toorians het koningschap te bemachtigen. Zondagmiddag hield de voetbal vereeniging „Uno Animo" alhier, hare maandvergadering. Op deze vergade ring werden 2 nieuwe leden als zooda nig aangenomen. Door de heeren H. Mols, Jos. van Hest, C. van Veldhoven en P. Beunis werd een zelf gemaakte bekerkast aan de vereeniging aange boden, welke door den voorzitter na mens de vereeniging in dank werd aan vaard. UUUUCU UI Uil Wil. Morgen vieren de oudjes Th. van Wanrooy-Laros hun gouden huwelijks feest. Een buurtcommissie heeft op dien dag een flink feestprogramma ontwor pen, waarop o.a. voorkomen: om 8.15 uur opstellen van de stoet, waarna men zich naar de H. Mis van 9 uur begeeft, om 10 uur welkomsgroet door den Eerw. Pater Rector Vriens, cadeau aanbieding en aanspraken door bruid jes. Dien middag zullen er groote kin derspelen worden gehouden, terwijl 's avonds in het café van den heer Th. van Boxtel zal optreden de voordracht kunstenaar Bos en Damen met accor deon. Kaatsheuvelsche Biljartbond. Uitslagen van Zaterdag j.l.: Nooit Volleerd 387 car.; Na Arbeid Sport 355 car. 214 brt. Vandaag ontvangt Na Arbeid Sport (v. Berkel) de biljartclub Nooit Vol leerd. Zondag 21 Oct. vergadering van het hoofdbestuur bij den heer L. v. d. Kaa. R.K. Werkliedenvereeniging. De R.K. Werkliedenvereeniging gaat Woensdagavond a.s. haar winterpro- gramma openen. Langzamerhand begin nen de ontwikkelingsavonden door on ze R.K.W.V. gegeven, meer belang stelling te trekken. De betere ontwik keling der jongeren en de behoefte ook door ouderen gevoeld om iets meer te weten van de kwesties van den dag, mogen wij als de aanleiding hiervan beschouwen. Wij willen hopen, dat de verschil lende sprekers die dezen winter zullen optreden, van die meerdere belangstel ling zullen mogen profiteeren. Woensdagavond om 8 uur treedt als eerste spreker op de Weleerw. Heer F. Verbunt, kapelaan te Made, met als onderwerp: „Vasten-amendement van het Nederlandsche Episcopaat". Hondensport. In aansluiting op het bericht van vo rige week kunnen wij nog mededeelen, dat het programma van de Vereeniging „Onze Verdedigers" voor Zondag a.s. varieerend zal worden afgewerkt door de heeren C. v. d. Velden, M. Glaudi," J. van Seters en A. Emmers, volgens het keuringsreglement van de K.N.P.V. terwijl de heeren C. Merkx en J. v. d. Kaa met hunne gecertificeerde honden enkele praktijknummers zullen laten zien. Als keurmeester zullen fungeeren de Weled. Heer J. F. C. van Helsland, Insp. v. Politie en de heer J. Jansen alh'er. Om 10 uur vangt de wedstrijd, die voor eenieder gratis toegankelijk is, aan. Bel Canto concert. Het zal de niet-dans-enthousiasten 'n aangename tijding zijn. dat het bestuur van de zangvereeniging „Bel Canto", als r.derbreking van het geregelde Zondagavond-dansprogramma op Zon dag 28 October een groot concert komt presenteeren in de zaal van den heer Jan van Dun. Het Mannenkoor komt met een zangprogramma, waarop ver schillende Grieg-werken met tenor- en bariton-solo met koor en accompagne ment van vleugel voorkomen. Zoowel solisten de heeren v. Nieuwenhuij- zen en Wooning als pianist de heer A. v. Amelsfoort waarborgen ons, naast wat wij van ons mannen koor als zoodanig mogen verwachten, een verzorgden avond. Als bijzondere attractie komt Bel Canto nog uit met het koorwerk Oybin van Stehle voor alt-solo, mannenkoor en vleugel. De zware altpartij wordt hierin verzorgd door mej. M. v. d. Dun- gen. Ook voor de aanvulling van het muzikaal programma is alle zorg ge dragen. Dezen keer niet door een enga gement van duettisten, doch door een goed verzorgd strijkje met een confe rencier-humorist. De avond wordt aan de donateurs gratis aangeboden en zal tevens voor niet-leden tegen entree tpe- gankelijk gesteld worden. D.E.S.—H.E.C. Het zal in breede kringen ongetwij feld groote waardeering vinden, dat in het D.E.S.-bestuur besloten is, de re cette van den wedstrijd D.E.S. H.E.C. die Zondag a.s. voor de competitie I.V.C.B. zal gespeeld worden, juist tij dens de Missie-Naaikring-tentoonstel- ling, geheel zal worden afgedragen aan de Missie. Een beau geste, vooral waar wij weten, dat bij D.E.S. al evenmin als bij vele andere voetbalbesturen, de kas nooit te dik is. j D.E.S.-avond. Evenals het vorig jaar heeft 't DES- bestuur wederom een avond georgani seerd voor de donateurs en de ouders der leden. Als datum is bepaald Dins dag 23 October, terwijl de jongens voor deze uitvoering domicilie gekozen heb ben in de zaal van den heer Joh. Smit. Het programma zal wederom 'n rijke afwisseling bieden van zang- en mu ziek, tooneel en declamatie. Zooals ver wacht kan worden, zal tevens 'n kort woord gesproken worden over de R.K. Sport. Ongetwijfeld wordt het een avond van groote vreugde en hoóge stemming. heeft bekomen. De heer Volk, maréchaussée alhier is van zijn detacheering naar Eijsden, weer bij zijn brigade terug gekeerd. -.J-De uitslag van de onderlinge competitie bij de damclub V. Y. is als volgt SchreuderGer. Jonker 1—1, Gijsb. Jonkers—Fitters 20, Bax— Sluijmers 20, A. Deurloode Joode 20. Krijt op Tijd» biljartclub bij den heer Ant. van Dijk, speelde tegen »De blauwe druif» bij den heer Kollenburg te 's Bosch en be haalde overwinning met 65 p., waar mee zij in 't bezit kwam van de zilveren lauwerkrans. Zondag gaat Juliana voor de B. V. B.comp. naar R.W.B. te Besoijen, waar zij haar 4e wedstrijd moet spelen. Kaatsheuvel, 18 Oct. 1934. Weldadigheids-uitvoering. Zondag 28 dezer te 6 uur zal door de K.G.V. een tooneeluitvoering gege ven worden ten bate der St. Jozef- parochie. Opgevoerd zal worden „De Anarchist". Grensdrama bij Aken. In Laurensberg een plaatsje in de nabijheid van Aken reed Woensdag, avond in razende vaart een Neder landsche vrachtauto. Van den tegen- overgestelden kant naderde een motorrijwiel met zijspanwagen, waarop twee Duitsche douanebeambten zaten. Beide voertuigen kwamen met elkaar in botsing Een van de ambtenaren werd een vijftigtal meters weggeslin gerd en was op slag dood. Zijn collega kreeg zeer zware verwondingen en stierf ook vrijwel op hetzelfde oogen- blik. Menschen, die van het drama ge tuigen waren, 9nelden toe en grepen den bestuurder van den auto om hem naar het politiebureau over te brengen Op een onbewaakt oogenbiik zag hij echter kans te ontsnappen. Hij sprong in zijn wagen en reed als een razende er van door. Inhalen wa9 niet moge- lijk, doch later vond men den wagen onbeheerd langs den weg. De bestuur der was verdwenen. Het ligt voorde hand dat hij de wijk heeft genomen naar den overkant van de grens Door een tram overreden en gedood. Door de electrische tram van Kerk- rade naar Aken werd de Duitsche grensbeambte Shag, in de onmidder lijke nabijheid van het grensstation gegrepen en gedood Shag had door deu hevigen wind de tram niet hooren aankomen Door een auto overreden en gedood. De ruim 50 jarige landbouwer te Hoeven, A. Hoogeveen, bii het Strooien Hui9, op den weg Etten Hoeven tegen een vrachtwagen van de firma R. uil Teteringen aangereden, toen hij omkijkende eenige woorden tot een paar landbouwers riep die een koe wogen In zorgwekkenden toestand is de man naar hei gasthuis te Ouden, bosch gebracht waar hij korten tijd later i9 overleden. Visschersboot omgeslagen. Door een hevige windvlaag i9 op de Nieuwe Merwede, nabij den Kop van het Land, een kleine vis9cher9 boot omgeslagen. Van de twee in zittenden, de Hardingsveidschevi9scher Ritmeester en zijn zoon, wi9t de jongste zich op de riemen te redden De vader kwam in de golven om. Onverhoeds overgestoken. Te Leiden is gistermiddag een ernstig ongeluk gebeurd, waarbij het slachtoffer, de 43-jarige G. J v. d H. uit Leiden, werkloos koetsier en vader van zes kinderen, het leven heeft verloren. H. stak plotseling zonder op het autoverkeer te letten, den rijweg over en werd daarbij gegrepen door een personenauto. Grieksche stad door een cycloon verwoest. Een cycloon heeft hedenochtend gewoed boven het Ionische eiland Kephalonia. Het stadje Astakos is bijna geheel verwoest. De 2500 be- woners overnachten in de open lucht. Tien hunner zijn om het leven ge komen. Vlieg—ongeval. Een Amerikaansch watervliegtuig door een filmmaatschappij gehuurd om de film over den moord op koning Alexander van het s 9. Washington af te halen, is verongelukt. Drie man zijn gered, de mechanicien i9 omgekomen. Wielrijder door een auto gedood. Op den provincialen weg bij Dedemsvaart reed de 66ja.ige B. Jonker op zijn rijwiel, toen uit de richting Zwolle een personenauto naderde, bestuurd door den heer T. J uit Zwolle. Toen deze auto hem dicht genaderd was, 9tak Jonker plot seling den weg over en 'n aanrijding wa9 onvermijdelijk De man werd tegen den grond gesmakt en bewuste loos opgenomen. Kort na het ongeval i9 hij overleden. Heusden, 18 Oct. 1934. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de Bijz. R.K. Meisjesschool is aange steld mej. de Graauw uit Tilburg, zulks ter vervanging der Eerw. Dit blad geeft U de UITVOERIGSTE BERICHTEN uit Uwe plaats en omgeving.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 7