f li ai it iÊm B, Mieren-Laüartie H. VAN MIL-VAN SPRANG Slioll if ALS DE HORS D'OEUVRE "plaatselijke berichte!" Specialiteit in extra tijne ROOMBORSTPLAAT. CHOCOLADEBOLLEN gevuld met slagroom 10 cent. 'n slagroom UI VER voor 'n stuiver! H. de Bont-v. Huiten DERDE BLAD. VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. 100 pCt. Speculaas Gestoomd Roggebrood, ZONDAG a.s. in Musis Sacrum van 5-9 uur. RECHTZAKEN. Waspik, 2 November 1934 Geachte Lezer De bloempjesdag voor S.A.N.T O S. grover wij in onzen vorigen brief jnreven, heeft geheel aan de gestelde trwacütingen voldaan. De R. K. l,ddeustandsvereeniging kan uiterst ,vreden zijn, want de verkoopsters 'ctjOen kans gezien om ongeveer 500 Idjes aan den man (of vrouw) te «og<sn. De welhaast spreekwoorde [e vVaspiksche vrijgevigheid is hier eens zichzelf geoleven, ondanks vele aanslagen die tegenwoordig de beurs gedaan worden. Want er den laatsten tijd weer heel wat aan rol. Openschaal collecie door het sis comiié, verloting Hercules, ver 3g K. J. V., collecte Universiteit, a lezer, vul zelf maar verder in. dan tientallen loterijtjes, van nijnen, pannen, emmers, bloem- lijes, enz. enz., waarmee werk icn trachten een paar centen bij verdienen om in vaak zeer nood- elijke levensbehoeften te kunnen rzien. En verder een onmogelijk aantal marskramers en muzi- mien van buitenaf Nee, we hebben arlijk niet te klagen over onvol- nde gelegenheid om centen kwijt geraken. Het is echter „beier te ven dan te moeten nemen" en wij looven wel dat de meesten Was sers dit spreekwoord weten te ardeeren. lntusschen mag hier na- iens de R. K. Middenstandsvereeni. een woord van dank niet ont« eken, en God loone hen, die hun bbelije voor de T.B.C -lijders konden issen, en haar die zich belangloos chikbaar stelden voor het inzamelen dubbeltjes. De Heer G. K. alhier vierde vorige eek zijn koperen jubilé als voorzitter ;r tooneelverooniging „Entre Nous", iemand had er erg in, ook niet de biiaris zelf, maar de secr de Heer v. D. vroeg op de vergadering het ord, en in een gloedvolle rede ierinnerde hij het gezelschap er aan, hun voorzitter juist 12'/a Jaar ée- ledtn deze functie kreeg toegewezen Zoo pakkend was deze feestrede dat jubilaris moeite had om een be- irlijk dankwoord te kunnen zeggen, de vergadering verder een beetje tachtig werd, behoeft geen betoog, ook wij willen ons gaarne bij de citaties aan dezen sympathieken rzitter aansluiten In de Harmoniezaal werd 't tooneel- ijzoen geopend met de opvoering i „Groote stads-lucht" door een da'sch gezelschap, een onderaf- ling der Onderofficiersvereeniging Idaar. De bekende bard, Henri 't s, had de leiding van het stuk op :h genomen, en hoewel vele be «kers eenigszins waren teleurgesteld, hij thans persoonlijk verhinderd as, kregen zij door het keurige spel iervoor een volledige vergoeding. We pen dezen winter nog meermalen n dergelijk goed gezelschap te zien treden, en hopen dan tevens dat n grooter opkomst van tooneellief bbers de exploitatie hiervan moge- k maakt. Dezer dagen kregen verschillende kendoenden in onze gemeente be ek van een paar ambtenaren, belast et de controle der omzetbelasting. de meesten echter ontbrak het ister met de ingeschreven facturen. H.H. ambtenaren waren zeer rkomend, maar moesten natuurlijk h met nadruk er op wijzen, dat een rgelijk register noodzakelijk is voor goede naleving der wet En voor ver niet voorradig zouden wij er H.H. boekhandelaren aanraden ir vlug een partijtje dezer registers te doen, want na deze controle er wel meer vraag naar zijn. ADEPT. Waalwijk, 2 Nov. 1934. H. Missie. Na de treffende plechtigheden der Jtste avonden, heeft Donderdag- ond in de avond-oefening van 6 uur :t qrooten luister de sluiting plaats gehad van de 10-daagsche Missie in de vier parochies onzer gemeente. De talrijke oefeningen, de veelal in drukwekkende predicaties zijn telkens door een zeer groot aantal geloovigen bijgewoond en het lijdt geen twijfel of deze dagen zullen ook in de toekomst 'e vruchten dragen, die men er te- ïcht van mag verwachten. Nieuwe predikant te v.m. Besoijen. Naar wij vernemen heeft Ds. Hoff- \ann, candidaat te Utrecht, het beroep aar de Ned. Hervormde Gemeente te .m. Besoijen aangenomen. Spijskokerij. Naar wij vernemen, zal in samen werking tusschen de St. Elisabeths- en St. Vincentiusvereeniging, dit jaar een spijskokerij begonnen worden voor be hoeftige kinderen der lagere scholen. Jubileum. A.s. Zondag zal mej. Johanna Hees ters den dag herdenken dat zij voor \2]/2 jaar in dienstbetrekking trad bij mevrouw Verwiel-de Greeff, mr. van Coothstraat alhier. Waar zulke koperen jubilea in onze tijden al steeds zeldzamer worden, is dit zeker de vermelding en een felici tatie dubbel waard. De salarisverlaging voor Rijks ambtenaren. Het werkcomité gekozen uit de rijks- en semi-rijksambtenaren in onze ge meente tot het voeren van actie tegen een lagere classificatie van Waalwijk voor de rijkssalarisregeling, heeft in z'n vergadering van 1.1. Donderdag de con- ceptrequesten aan den Ministerraad en aan de Commissie van Georganiseerd Overleg, na uitvoerige discussie aan genomen. In de requesten wordt be toogd, dat de levensstandaard in Waalwijk eerder hooger is dan lager dan in verschillende eerste klas ge meenten. K.R.O.-avond. Reeds thans is de groote zaal van de R.K. Werkliedenvereeniging geheel uitverkocht voor de voorstelling die de K.R.O.-Boys daar Dinsdagavond zullen geven. Niet minder dan 750 kaarten zijn verkocht. Verloting. De trekking der verloting ten bate der gilde St. Crispijn en Crispinianus, die zou plaats hebben op Maandag 5 November a.s., is door omstandigheden uitgesteld tot 5 Januari 1935. Groote belangstelling voor Bijz. Vrijw. Landstorm. De 3 Waalwijksche afdeelingen van den Bijz. Vrijw. Landstorm houden heden- (Zaterdag) middag, te begin nen om half drie, een onderlingen schietwedstrijd op de speelplaats der Chr. School te v.m. Besoijen. H. de Hoop. In ons bericht van Woensdag 1.1. over de benoeming van den heer H. de Hoop tot gemeente-architect zijn abusievelijk eenige vergissingen geslopen, die wij even willen her stellen. De heer H. (en niet A.) de Hoop is n.l. eerst 39 jaar; ware hij 40, zooals wij schreven, dan zon' zijn benoeming bezwaren hebben onder vonden omdat de verordening voor schrijft dal geen personen boven de 40 jaar mogen worden benoemd. Voorts is de gem.-architect niet ge boren te Grouwdoch te Heeren veen. De heer de Hoop behaalde het diploma bouwkundig opzichter van den Bond van Ned. Architecten en hij is examinator bij de examens van dezen bond. Benoemd. De heer C. Berkelmans, oud hulpleeraar aan de Rijksvakschool alhier, is met ingang van 1 Dec. a.s. benoemd tot congierge aan de Am bachtschool te Hulst. E. H. B. O. Onderstaande personen» hebben met goed gevolg een cursus in het verleenen van eerste hulp bij onge lukken gevolgd en aan hen is daar voor een diploma uitgereikt. Maj. J. W. Beters, Brig.-Comm. der Rijksveldwacht te Drunen, J. Pulles, rijksveldwachter-titulair te Loon— opZand, L. Steenlard, id. id. te Vlijmen, W. Speelman, Rijksveld wachter te SprangCapelle, allen van de Brigade Drunenals mede aan J. Ramakers. Brigade - Commandant der Rijksveldwacht te Dussen en aan de Rijksveldwachters Brigadier Titulair en Rijksveld wachter De Ridder vaii den Nieuwen- dijk, Hoogeboom van Almkerk, Van den Hout Je Veen en De Bie van Meeuwen, allen van de Brigade Dussen. Bovengemelde personen hebben hun opleiding genoten bij den W.E. Z.G. Heer Dr. Kolster, geneesheer te Waalwijk. Waalivijks Belang. Wij vestigen nogmaals de aandacht op de 'algemeene vergadering van «Waalwijks Belang« die Maandag avond in »De Twee Kolommen» (eetzaal) wordt gehouden. Waar tal van zaken aan de orde komen die van algemeen belang zijn en het bestuur natuurlijk zeer op prijs stelt de belangstelling der leden en hunne meening over verschillende onderwerpen die belangen der ver- eeniging en onze plaats raken, ver. trouwen wij op een drukke opkomst die in deze tijden dubbel noodigis. Liederlafel »Oefening en Vermaak Als opening van het Winterseizoen geeft de liedertafcl Zondag 25 Nov. e.k. een groot concert. Voor deze gelegenheid heeft het Bestuur beslag weten te leggen op een van Neer- lands grootste solisten nl. Mejuffrouw To van der Sluijs, sopraanzangeres te Amsterdam die naast enkele aria's 3$n liederen ook de soli zal vertolken in het machtige toonwerk «Scenes aus der Frithjofsage» van Max Bruch. Bij wijze van proefis voor ditmaal het concert gesteld op Zondagavond, zooals vóór jaren gewoonte was en wij vertrouwen dat dit voor de vele goed is, slaagt het heele diner. Hors d Oeuvres varié Appetit Sild Gourmet Sild Cocktail Sild Smörgaas Sild Hormester Sild Sardelringen Appetit biter Gaffel biter Filets de hareng Makreel Paling in Gelei Schrimps Ansjovis Bismarck haring Haring en Rolmops, enz. U ziet dus een volledige sorteering. Kwaliteit garandeeren wij Waalwijk. Grootestraat 199-201, Telefoon 139. Waalwijksche muziekliefhebbers een reden te meer zijn zal dit concert te bezoeken. Anti-Rev. Kiesvereeniging. De A.R. Kiesvereen. «Nederland en Oranje» te Waalwijk hield j.l. Maandag haar eerste vergadering in dit seizoen, welke goed bezocht mocht heeten. I)e voorzitter, de heer Wijnands, opende de vergadering, waarna hij voorging in gebed voor en las Bs.l 19 1, 16. De notulen van den secretaris werden onveranderd goedgekeurd en geteekend. Na behandeling der ingekomen stukken kreeg de heer v. d. Berg het woord, die het onderwerp in leidde«De internationale verhou dingen». Spr. begon rnet te zeggen, dat na 1900 op internationale politiek met ons gerekend werd. Dit is nog sterker geworden met de oprichting Rikconcours Kaar tg ezelschap L'Espérance. Het door bovengenoemde vereeni- ging uitgeschreven kaartconcours in liet «rikken», dat gegeven zal worden op 10, 11, 12, 17, 18 en 19 Nov. e.k. in de zaal van den heer Ant. van der Pluijm alhier, zal a.s. Zaterdag geopend worden, en zal een groot aantal «rikkers» naar Waalwijk trekken, want nauwelijks waren de groote reclame biljetten verspreid of van overal kwamen reeds inschrij vingen bij het Bestuur binnen, zelfs van verre buiten de gemeente. Naar aanleiding hiervan verzoekt het bestuur de Waalwijksche kaart clubs die op Zaterdagavond a.s., de openingsavond, willen komen spelen zich ten spoedigste te willen opgeven, Gezien de prachtige prijzen welke aan dit concours verbonden zijn, is het te verwachten dat ook vele Waalwijksche «rikkers» aan dit concours zullen deelnemen. De belangstelling van buiten is voor dit concours reeds bijzonder groot, en wij kunnen dan ook gerust zeggen dat L'Espérance de vele kaartlief- hebbers weer eenige aangename en spannende kaartavonden bezorgen zal en wenschen de vereeniging met haar actief bestuur dan ook 't beste succes met dit mooie concours. Rest ons nog te melden dat voor concours-likkers een aparte zaal disponibel is. Voor verdere mede- deelingen verwijzen wij naar de groote reclame biljetten. B. V. «O/is Gencfegen Zooals wij reeds hebbc.i gemeld vierde bovenstaande vereeniging haar twintig jarig bestaan; tevens vierden de heeren Frans Slaats en Dorus van Weeit hun twintig jarig lidmaatschap. In aansluiting op dit jubileum begint hedenavond het door de feestvierende vereeniging uitgeschre ven tournooi, waaraan niet minder dan 16 vijftallen deelnemen. Als eerste ontmoeting staat op het pragramma de W. B. C. gevestigd bij den heer Ant. van Berkel. Het is dus den eersten avond een ont moeting van de aloude iegenstanders nl. de mannen van Fr. Schoelitz en LUXE BROOD- EN BANKETBAKKERIJ TELEFOON 52 IETS NIEUWS: THEEGEBAKJES a 5 cent 11 stuks a 50 cent Steeds versch HEERLIJK GEKRUIDE 25 cent per half pond. Neeml Hygiënisch gesneden en verpakt brood. OOK MET ROZIJNEN, Heerlijk dun gesneden. Dat is vooral in den wintertijd bij zonder smakelijk. Entrée fO.30. Heer en Dame f0 50. van den Volkenbond, toen Nederland mede-speler werd op het internatio nale schaakbord. Daarom is prin- cipieele voorlichting noodzakelijk. Twee beschouwingen komen in deze dagen naar voren, n.l. het Internationalisme en het Nationa lisme. Het nationalisme wil rekening houden met het gelijke in de menschen een staat. Hetnaliona- lisme wil in den staal het groote en machtige in den mensch tot zijn hoogste openbaring brengen. Hetzelfde probleem doet zich voor bij Staat en Staten—gemeenschap. De Schrift wijst ons hierin den juisten weg. God schiep het heele menschelijke geslacht uit een bloede. Dit wijst heen naar de Staten gemeenschap. Bij Babels'torenbouw laat de Schrift zien het ontstaan van de verschillende Staten. Deze hebben dan later hun eigen taal, hun eigen roeping enz. Gods Woord leert dus een gepast nationalisme en een gepast inter nationalisme; niet een van beiden apart. Daarom moet de oprichting van den Volkenbond toegejuicht worden. Op versterking der basis op christelijke grondslag van den Volkenbond moet worden aange stuurd. De internationale verhou dingen moeten zich richten naar christelijk staats— en volkenrecht. Na dit leerzaam referaat van den inleider, werd door verschillende leden van gedachten gewisseld en werden vragen gesteld, die alle door den inleider op duidelijke wijze werden beantwoord. Na nog enkele huishoudelijke zaken besproken te htbben, ging de heer v. d. Berg in dankgebed voor en sloot de voorzitter deze leerzame vergadering. Fr. Slaats. Aan spanning zal het dus niet ontbreken en wij zijn be nieuwd hoe de uitslag zal zijn. Of «Ons Genoegen» zich in eigen huis zoo maar zal laten slaan is te be twijfelen, maar zij kunnen er op rekenen, dat ze alle zeilen zullen moeten bijzetten om zich de mannen van de W. B. C. van het lijf te houden. Een felle, maar amicale strijd staat dus voor hedenavond op het pro gramma en wij raden devele Waal wijksche biljartliefhebbers aan in café Kemperman om acht uur eens kijkje te komen nemen. Gevonden Voorwerpen. Op het Politiebureau alhier zijn in lichtingen te bekomen omtrent de na volgende gevonden voorwerpen: heerenportemonnaie met sleutels, gladde ring, fox hondje. Bakkerskar omver gereden. In de Putstraat reed dhr. v. d. S. met een luxe auto pardoes tegen de bestelwagen van bakker v. d.D. De kar tuimelde over de straat en werd vrijwel geheel vernield. Procesverbaal is opgemaakt. R.D.B.-THEATER. Das Lied vom Glück. In het R.D.B.-theater loopt deze week weer een dier bekende Duitsche amusementsfilms, vol geest en humor en boeiend door de mooie tafereelen, die erin voorkomen. Vier zeer bekende artisten werken aan deze film mede: Paul Kemp, Th. Lingen, Ery Bos en Ilse Strobawa en zij geven een buitengewoon vlotte en geestige vertolking, die de bezoekers in verrukking zal brengen. Vol humor is deze film inderdaad, van het begin tot het einde is hij doorspekt met aardige en origineele grappen, waarom de be zoekers hartelijk zullen lachen. Daarbij moeten we nog noemen de prachtige natuuropnamen die in de film voorkomen en de zang van Her- bert Ernst Groh. Het bijprogramma is zeer actueel en toont ons o.m. opnamen van den Uiver en zijn wakkere bemanning. LUXOR BIOSCOOP. Comedianten. De beroemde Deensche komieken Watt en Half Watt zullen deze week de bezoekers der Luxor in ongekende vroolijkheid brengen met de sprekende film Comedianten". Pat en Patachon zijn in een dames pensionaat als tuiniers in betrekking, waar zij echter meer tijd besteden aan harmonicaspel dan aan h un werk zaamheden. Eva, een der kostschoolmeisjes, be raamt het plan om 's nachts in het gymnastieklokaal een tooneeluitvoering te geven, waarin Pat en Patachon hun medewerking verleenen als Polonius en Hamlet. Door hun optreden wordt de voorstelling een fiasco. Het is na een debacle als de directrice het nachtelijk avontuur ontdekt, met gevolg, dat alle drie worden ontslagen. Eva zoekt hulp bij haar verloofde, die haar als matroos verkleed aan boord van zijn schip weet te brengen. Pat en Patachon, die haar gevolgd zijn, weten 's nachts op het vertrekkende schip te komen. In volle zee worden zij ontdekt. Voor straf zal Pat als kok moeten fungeeren, terwijl Patachon aan een lijn overboord wordt gegooid. Eenmaal aan land zijnde krijgt Eva een contract bij een rondreizend too- r.eelgezelschap, evenals Pat en Pata chon. Als de voorstelling begonnen is, komt de kapitein met zijn matrozen bin nen. Door een misverstand van Pata chon ontaard de voorstelling in een vechtpartij waarbij de zeelieden een handje helpen. Pat en Patachon weten te ontkomen om nieuwe avonturen te gemoet te gaan. Om eens hartelijk te lachen is een be zoek aan de Luxor dan ook aan te raden. ELSHOU T. Woensdag avond had in de zaal der Meisjes Congregatie een vergadering plaats van ingelanden van het waterschap .de Polder van Drunen en Elshout", ter bespreking van den afkoop heerlijk jachtrechten de betalende schatting. Bij deze bespreking waren aanwe zig, Burgemeester en Wethouders van Drunen en Elshout en Pastoor Wil- lems. Mr. v. Besouw hield een betoog, waarin hij de vergadering adviseerde om te procedeeren tegen de schatting van f 7,50 per H.A, hetgeen volgens spreker voor Poldergrond zeer hoog genoemd mag worden. Burgemeester Mr. van der Heijden stelde de vraag of een proces niet te lang zou duren, waardoor de belang hebbenden schade lijden. Voorts vroeg spr. wat de te betalen kosten van het proces zouden zijn. Mr. van Besouw kon op de eerste vraag geen antwoord geven, doch was van mee ning dat er wel veel zal afgaan. Üok de kosten kon spr. niet schatten. Na nog eenige bespreking werd besloten in beroep te gaan. Alle grondbezitters van dit Water schap moeten zich voor 17 Nov. bij dhr. M. v. Halder melden. Blijkt het dat er te weinig zijn dan wordt het beroep ingetrokken. Grootestraat Telefoon 109 HET ADRES voor een 364 BETERE HEERENKLEEDING. RAAMSDONK. Een luxe auto, komende van Eindhoven, had het ongeluk, doordat hij voor een andere moest uitwijken, aan den Kerkweg, in de sloot terecht te komen, door dat de wagen slipte. Het lijkt daar meer een modderpoel dan een straat weg. De heer v. Zwol, die daar juist met zijn auto van de firma H. en L. passeerde, heeft hem eruit getrokken. Daar hij geen noemenswaardige stukken bad, kon de chauffeur zijn reis wederom vervolgen. Een motorrijder had't ongeluk met zijn motor te slippen. Deze bracht het er niet zoo goed af. Hij zat van onder tot boven onder de modder, zoodat hij zich bij omwo nenden moest gaan reinigen. Daarna kon hij met zijn motor naar een reparateur. Bij den landbouwer J. K. stierf een koe aan miltvuur. Met den destructor van den N.C.B. is het cadaver naar Son vervoerd. De overige beesten zijn door den vee arts ingespoten. RAAMSDONKSVEER Zaterdag zal de Afdeeling Raamsdonksveer van den Chr. Nat. Werkmansbond haar ledenvergadering houden. Zondag om half tien zal er in de Dorpsche Herv. Kerk lees- dienst worden gehouden, terwijl des namiddags om 2 uur hoopt op te treden Ds. Cuperus. Dhr. D. Lankhuijzen werd door een hengelaar aangereden en dusdanig verwond dat bij per auto naar zijn woning moest vervoerd worden. Naar wij vernamen zal de Herv. Mannenvereeniging haar eerste wintervergadering houden Maandag a s. GEERTRUI DEN BERG. Alhier werd door de leden van de plaatse lijke stands, en vakorganisaties een groote vergadering gehouden om actie te voeren tegen de op te richten maalderij te Geertruidenberg door de Veghelsche handelsvereeniging van den N.C.B. Deze vergadering werd druk bezocht. Na langdurige bespre king werd de volgende motie aange nomen Ondergeteekenden, leden van de plaatselijke stands, en vakorganisaties van Geertruidenberg in vergadering bijeen gehoord de uiteenzetting van den Voorzitter van den R. K. Midden, standsbond te Geertruidenberg, om trent de plannen welke bestaan bij de Veghelsche Handelsvereeniging van den N.C.B om te Geertruiden. berg een coöperatieve maalderij te stichten gehoord de bezwaren welke door de betrokken motenaars, middenstand en andere aanwezigen naar voren zijn gebracht; overtuigd zijnde, dat door de stich ting van een coöperatieve maalderij aan de betrokken molenaars groot nadeel zal worden berokkend; overtuigd zijnde dat de molenaars steeds tot volle tevredenheid van hun cliënten hebben gewerkt; meenen dat het in het belang van een goede verstandhouding welke steeds heeft bestaan, noodig is, dat Jeze niet wordt verstoord door het eventueel vestigen van een ccöpera. lieve maalderij; gelet op den huidigen toestand, waarin het toch reeds zoo moeilijk is voor de betrokken molenaars om het hoofd boven water te houden; verzoeken hiermede in de instan. ties, die hiervoor in aanmerking ko men, rekening te houden met den wensch der vergadering, dus zeker te voorkomen dat een coöperatieve maal derij zal worden gesticht; Zij nemen de vrijheid onder goed keuring van alle aanwezigen boven aangehaalde bezwaren onder Uwe aandacht te brengen en bekrachtigen bovenstaand met hunne handteeke- ning; besluiten voorts afschrift van deze motie te zenden aan: De commissie van samenwerking in het Bisdom 's Hertogenbosch; Het Hoofdbestuur van den N.C.B. te Tilburg; Het Hoofdbestuur van den Bos schen Diocesanen Middenstandsbond; Het Hoofdbestuur van den Bos- schen Diocesanen Werkliedenbond te Tilburg. Hierna volgden 19 handteekenin- \Aen' Voor de Evangelisatie Eben Haezer te Raamsdonksveer hoopt Zondag as. des v.m. 9,30 en des n.m. 2 uur voor te gaan de heer d. Ent uit Aalst. DUSSEN. In den achtersten Hoek alhier werd de wielrijder B. door een onbekend gebleven automobilist aangereden en tegen den grond gesmakt. Hij werd bij de familie v. d. A. binnengedragen, vanwaar bij per auto van dhr. W. M. naai den dokter werd vervoerd. Hij klaagde over hevige pijnen in zijde en schouder. De timmerman P. v. M. alhier bad bet ongeluk bij het plaatsen van een nieuwen molensteen in de maalderij «Roerenbelang» met zijn voet onder den zwaren steen te geraken. Zijne teenen werden a.li.w. verbrijzeld. Met de auto van dhr. H. werd bij naar bel Ziekenhuis te 's Bosch overgebracht. Bij bet opgaan van de oprijklep van de pont aan het Capelsche Veer alhier, reed een dronken wielrijder naast de pont pardoes in de Maas. Hij dook een paar maal onder, maar toen bij ten derde male weer boven kwam, werd bij gelukkig gegrepen en zoodoende van een wissen dood gered. Aanrijding te Drunen W. C. J. te Tilburg bad zich te ver antwoorden wegens niet behoorlijk to- me oansam 30NQ0N5 BONBONS

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 9