RADIO-PROGRAMMA. De nieuwe Burgemeester van Sprang-Capelle geïnstalleerd. i: i De gemeente Sprang-Capelle heeft Zaterdagmiddag op spontane wijze haai nieuwen burgemeester den EdelAchtb. heer A. Smit, ingehaald. Op verzoek van den burgemeester was elk uitwendig vertoon bij deze installatie vermeden en bleef de plechtigheid beperkt tot een raads zitting, een receptie en eenige auba des der plaatselijke muziekgezel schappen. Niettemin bleek uit de groote belangstelling voor het raad huis en ter receptie, dat de inwo ners van SprangCapelle hun nieuwen burgemeester op hartelijke wijze hebben willen verwelkomen. In de Raadszaal. Het gemeentehuis, en vooral de raadszaal, waren door de talrijke bloemstukken in een feestelijk tintje gestoken. Wij zagen er prachtige bloemenmanden van het secretarie- personeel, van de veldwachters, van den Chr. Besturenbond en van tal van andere plaatselijke vereenigin gen. De belangstelling in de zaal was uiteraard groot. Behalve de raads leden en de gemeente—secretaris, die om de groene tafel zaten, behalve dhr.Adr.Verheijden die wegens ziekte verhinderd was, zagen wij op de ge reserveerde plaatsen o.m. mevr. Smit met haar zoontje, de ouders van den nieuwen burgemeester, burgemeester P. Dekkers van Was pik, burgemeester A. Smits van 's Gravemoer, burgemeester J. A. F. Mallens en secretaris M. A. v. d. Wee van Loon—op—Zand, Ds. Hagen predikant der Ger. Kerk te Sprang, Ds. Bousema predikant der Ned. Herv. kerk te Sprang, Ds. Cuperus van den Ned. Herv. kerk te Capelle, Ds. de Geus uit de Bilt, secretaris van het hoofdbestuur van den Bond van Ned. Herv. Jongelings ver. op Ger. Grondslag, de heer Korevaar, voorzitter der afdeeling Zuid Holland van dezen bond, het secretarie—personeel, het voltallige personeel der gemeente—secretarie van Dordrecht, vele vrienden en bekenden van den burgemeester, terwijl zich op de publieke tribune tal van vooraanstaande gemeente naren bevonden. De burgemeesters van Waalwijk en van Dordrecht hadden be richt van verhindering gezonden. In de zaal waren microfoons op gesteld, die ervoor zorgden, dat het gesprokene via het net der plaatse lijke radio—distributie werd uitge zonden. Nadat de raad enkele huishoude lijke punten zonder discussie had afgewerkt, werd de nieuwe burge meester door Wethouder v. d. Willigenburg en den heer Michaël binnengeleid, waar hij plaats nam op den voorzittersstoel. De installatierede. De loco—burgemeester, wethou der R. Middelkoop, sprak daarna de volgende rede uit Rede Burgemeester Smit. Omhangen met den ambtsketen sprak Burgemeester Smit hierna als olgt Mijne Heeren. Andere sprekers Weth. v. d. Willigenburg sprak den burgemeester toe namens de rechtsche raadsfractie. Het verheug de spr. dat de heer Smit tot burge meester is benoemd, omdat 't vooral in dezen tijd zoo goed is dat het gezag in handen van anti-revolutionnairen wordt gelegd, daar de anti-rev. alle lagen der bevolking willen dienen.Spr. zegde den burgemeester den vollen steun toe van de rechtsche raads fractie en wenschte hem toe dat Gori's rijksten zegen op zijn arbeid zal mogen rusten. Na een dankwoord van den burge meester heette de heer Kraakals vertegenwoordiger der arbeiders partij, het nieuwe hoofd der gemeente van harte welkom. Persoonlijk had ik weliswaar de benoeming anders gewenscht, maar na de eerste kennis making voel ik me toch goed bij U thuis, aldus spr. Spr. uitte de hoop dat dit ook in de toekomst zoo zal mogen blijven en dat ook de arbei ders bij den burgemeester een gunstig gehoor zullen vinden. Burgemeester Smit zeide deze woorden zeer op prijs te stellen. Ik ben niet burgemeester van een zekere groep, maar van de geheele gemeente, en ik hoop steeds voor ieder, die mij om raad wil vragen, te spreken te zijn, zeide spr. De heer Michaël beval de geheele gemeente, afgescheiden van welke verschillen dan ook, in de welwil lendheid van den burgemeester aan en hij hoopte üat de heer Smit voor Sprang-Capelle een burgervader zal willen worden. De gemeente—secretaris de heer u. d. Berg dankte voor de vriende lijke woorden tot hom gericht. Spr. wilde onderschrijven de woorden door den burgemeester gesproken over de verhouding tusschen burge meester en secretaris, en hij meende te mogen zeggen dat tot deze ver houding reeds de grondslag is gelegd, dat van beide zijden de juiste toon reeds getroffen is. Spr. hoopte met den burgemeester aangenaam en vruchtbaar te kunnen samenwerken, en hij zegde toe daartoe zijnerzijds te zuilen doen wat hij kan. Spr. dankte ook namens de overige ambtenaren der gemeente en hij beval den burgemeester hun belan gen aan. Tot slot sprak de heer v. d. Berg de hoop uit dat het nieuwe ambt van den burgemeester voldoening zal schenken. De burgemeester sprak een hartelijk dankwoord en sloot hierna de otfi- cieele raadszitting. De burgemeester sprak hierna nog enkele treffende woorden tot zijn echtgenoote en zijne ouders. Hi bracht dank aan de vertegenwoor digers van den Bond van Jonge- lingenvereenigingen, in welks hootd bestuur hij zitting had. Ook bracht hij dank aan de aanwezige burgemeesters, en hij sprak de hoop uit met hen op aangename en sympathieke wijze samen te werken. Tot zijn oud—collega's sprak de burgemeester woorden van afscheid en van herinnering aan den goeden ouden tijd op de secretarie in Dordt. Namens de aanwezige burgemees ters sprak de Edelachtb. heer P. Dekkers een kort woord, waarin hij den nieuwen burgemeester toe- wenschte dat het hem goed moge gaan in Sprang-Capelle en dat hij het goed met den raad zal kunnen vinden. Want als burgemeester en raad elkaar verstaan, kan er voor de gemeente veel goeds tot stand worden gebracht. Terwijl buiten de tonen schetter den van de harmonie »Sirena» werd in de raadszaal de eerewijn ge schonken. Ds. de Geus sprak namens het hoofdbestuur van den Bond van Jongelingenveieenigingen. Wij ken nen de gemeente Sprang-Capelle al wel zoo'n beetje, zeide spr.; al voor 25 jaren spraken wij hier, in den tijd toen ds. v. Toorn hier nog stond. Spr. meende te mogen zeggen dat de nieuwe burgemeester hier de juiste man op de juiste plaats is. Vooral de vereenigingen hier ter plaatse kon spr. met de benoeming van den heer Smit feliciteeren. Vervolgens werden nog geluk- wenschen geuit door de heeren Korevaar, voorzitter der afdeeling ZuidHolland van den bond van Jongelingenvereenigingen,v.d.Wildt, namens de ambtenaren der gemeente Dordt, en H. Neerings, voorzitter der Kerkelijke Kiesver. «Waarheid en Vrede» te Dordt. Nadat de burgemeester nog een algemeen dankwoord had gesproken, werden de gemeentenaren in de gelegenheid gesteld om met burge meester en mevrouw Smit kennis te maken. Buiten maakten echter eerst de muziekgezelschappen hun op wachting. Achtereenvolgens brachten de harmonie «Kunst na Arbeid» en de zangvereenigingen «Hallelujah» en «Excelsior» hun aubade, die door den burgemeester en zijne familie, staande in de hall van het gemeentehuis werden aanhoord. Een lange stroom van ingezetenen, w.o. deputaties van tal van vereeni gingen, kwamen den burgemeester de hand drukken, waarbij nog vele lartelijke woorden werden gewisseld en waarbij vele gemeentenaren reeds iet joviale en open karakter van hun nieuwen burgemeester hebben leeren kennen. If i II Salaris Gem. Geneesheeren Ten aanzien der salarieering der gem -geneesheeren merken B. en W op dat zij voorstellen zullen doen om deze salarissen telken jare met 10°/o ,e verlagen, tot een voldoend laag peil bereikt is Gasprijzen. Een der leden bepleitte in de com- missie de wenschelijkheid, nu het gasverbruik terugloopt, om voor groote gezinnen een gereduceerd gastarief in te voeren. Volgens B. en W. valt echter voor alsnog over gasprijsverlaging niet te spreken Trouwens een ingesteld on derzoek naar de prijzen te Waalwijk en te Dongen is meer dan gunstig voor de prijzen hier ter plaatse. De begrootingen worden hierna conform ontwerp vastgesteld. De gemeente-begrooting sluit op f 401 151.47 in den gewonen en op f 37.300. in den kapitaaldienst De post .Onvoorzien*de sluitpost, beloopt f 5875.55. De Voorzitter brengt tenslotte een hartelijk dankwoord aan de commis sies en haar rapporteurs en aan den raad voor de vlotte en welwillende wijze van behandeling der begrooting. Spr. hoopt dat deze begrooting tot heil der ingezetenen moge strekken Hierna wordt de vergadering ge- sloten. goede toestanden voortduren. Veel kunt gij daaraan toe- of afdoen. Als oudere, van geslacht op geslacht met deze plaats vergroeid, geef ik U, die nog in Uw ambt moet groeien, op dezen dag, by den aanvang Uwer ambts vervulling, den welgemeenden raad: „Stel U boven de partijen hoor en wederhoor handhaaf ieders rechten interesseer U in den gang van de be drijven en van de vereenigin^en in deze gemeente wees toegankelijk voor de genen, die Uw raad of hulp verlangen. Volgt gij dezen raad, dan durf ik U te verzekeren, dat Uw ambt U voldoe ning zal schenken en dat Uw koperen feest als burgemeester door alle inwo ners van Sprang-Capelle van harte mede gevierd zal worden. Thans omhang ik U den ambtsketen, als teeken Uwer waardigheid en geef U het voorzitterschap dezer vergadering over. Ik wensch U en Mevrouw, Uwe echt- genoote toe, dat gij U in onze gemeente spoedig tehuis zult voelen en dat Uw ambt l' alles geven moge, wat gy er U van hebt voorgesteld. Geachte aanwezigen. Mijnheer de Burgemeester. Aan mij, als loco-burgemeester, valt de eer te beurt U te installeeren in Uw ambt van burgemeester der gemeente Sprang- Capelle. Ik wil beginen met in enkele woorden het feit naar voren te brengen, dat Uwe benoeming, of juister, de niet-benoeming van onzen geachten gemeente-secretaris, den Heer van den Berg, zeer velen in deze gemeente, ik durf te zeggen de groote meerderheid der inwoners, pijn lijk getroffen heeft, als zijnde een schro melijk onrecht den Heer van den Berg aangedaan! Toen de nieuwe wet tot stand was ge komen, waardoor de aftreding van onzen vroegeren burgemeester, den Heer Meyer, voor de deur kwam te staan, werden hier en daar reeds de hoofden bij elkaar gestoken en kle vraag gesteld„Wie zou onze gemeente het best passen als nieu> we burgemeester?" De Heer van den Berg bleek favoriet te zyn. Dat dit zoo was, durf ik zeggen, na tuurlijk, want: In de streek gekomen als secretaris van de voormalige gemeente Vrijhoeve-Capelle, is de Heer van kien Berg, na de vereeniging der drie gemeen ten Sprang, Vrijhoeve-Capelle en Capelle, benoemd tot secretaris der nieuwe ge meente Sprang-Capelle; als zoodanig heeft hij steeds de gemeente met eere gediend, hij heeft zich getoond te zijn een ijverig en ernstig werker, hij weet snel de zaken te doorzien en den bodem te» peilen en beschikt over een groote dosis scherpzinnigheid en practisch doorzicht, zoodat hij ook snel een goede oplossing weet te vinden; hij bezit de noodige tact om met de menschen om te gaan; hij is hulpvaardig, ook in dien zin, dat hij menschen, die om raad komen voor niet-gemeentezaken, met de groot ste welwillendheid voorthelpt; hij kent de streek en de menschen; dan is hij man van rechts en als zoodanig in over eenstemming met de richting van de meerderheid van dezen Raad, van welke raadsmeerderheid men nu eenmaal pleegt de politieke richting van de gemeente af te leiden, maar ook links waardeert hem even hoog omdat hij telkens weer toonde de zaken te beschouwen, los van de menschen, de rechten van de min derheid gaan hem evenzeer ter harte, als die der meerderheid, en eindelijk, zijne benoeming zou voor de gemeente een bezuiniging beteekend hebben op den post salarissen van duizend gulden, een bedrag van belang, wanneer men ziet hoe men van hooger hand in de begroo tingen postjes van vijf en van tien gul den becritiseert en met 50% laat ver lagen. Toen burgemeester Meyer eenmaal zijn ontslag had genomen, werd er van alle kanten en door menschen van diversen rang, stand en richting bij den Heer van den Berg op aangedrongen om te solli- citeeren, wat hij gedaan heeft; ieder, die meende een steentje te kunnen hijdra- gen, deed zijn best. Er zijn audiënties verzocht aan verschillende autoriteiten, er zijn brieven gericht tot- en bezoeken gebracht aan personen van invloed, kor tom, alle zeilen zijn bijgezet. Op het laatst doken geruchten op, waaruit te concludeeren viel, dat de kansen van den Heer van den Berg gun stig stonden en men verheugde zich daarin nu was de zaak in orde, dacht men. Eindelijk komt de benoeming af en zie de Heer van den Berg blijkt gevallen te zijn, naar allen schijn, opgeofferd aan partijbelangen! De verlangens van de groote meerder heid 'der inwoners zijn genegeerd, in het slijk geslagen! Gij zijt gevallen, van den Berg, maar met eere! Laat ik U hier dadelijk zeggen, ge achte burgemeester, dat voorgaande uit eenzetting allerminst de bedoeling heeft om U te kwetsen of stemming tegen U te maken. Het was Uw recht te solliciteeren 1 hebt medegedongen in den wedloop en den palm der overwinning weggedra gen. Het beeld van den wedloop vasthou dende, kan ik U zeggen, dat wij, als goe de sportlieden betaamt, U met uitgesto ken hand te gemoet treden, U van harte welkom heeten en U geluk wenschen met het behaalde succes. Gij krijgt hier een mooie gemeente met een goedwillige bevolking. In de eerste jaren van het bestaan der nieuwe gemeente Sprang-Capelle was er nog een zekere animositeit tusschen de verschillende deelen, waaruit de nieuwe gemeente is samengesteld; er ontstonden enkele strijdpunten, die moesten worden uitgevochten; dit alles is geleden, men is gewend geraakt aan het nieuwe ge meente-verband, met als gevolg, dat de zaken rustig marcheeren. In den Raad bestaat een aangename samenwerking. Wel worden af en toe de degens gekruist, maar steeds zorgt men er voor deze te voorzien van goede beschermdoppen, zoodat er geen won den kunnen worden toegebracht. Was de vergadering afgeloopen, dan drukte men elkander vriendschappelijk de hand. Verschil in opvattingen heeft hier in de gemeente, gelukkig, nog nimmer ge leid'tot onderdrukking van minderheden. De rechten der minderheden zijn steeds gerespecteerd. Mynheer de burgemeester, laat deze Vertolking van mijn eerbiedigen dank aan H. M. de Koningin, die mij tot Bur gemeester van deze Gemeente heeft wil len benoemen, alsmede aan de Raads lieden 'der Kroon, die aan deze benoe ming hunne medewerking verleenden en vertrouwen in mij stelden, zij het eerste woord dat ik in 'Uwe vergadering uit spreek. Aan mijn ambtsvoorganger, Uw Jioog- geachtcn Burgemeester Meijer, die by het neerleggen van zijn ambt zulk leen hooge Koninklijke onderscheiding ont ving in zyn benoeming tot ridder in de Orde van Oranje-Nasau, breng ik gaarne mijn hulde. Zij hij nog vele jaren als burger onzer Gemeente getuige van haar bloei. Mijnheer de Wethouder, U zult mij ten (goede houden dat ik de voorgeschiedenis dezer benoeming en de door U gemaakte conclusies, stil zwijgend voorbij ga. Met genoegen heb ik echter uit Uw installatierede verno men, dat Gij zaken, welke nu juist niet bepaald overeenkomstig Uw inzichten zijn verloopen, toch op voortreffelijke wijze weet te scheiden van personen Ik hoop dat dit ook in de toekomst altijd het geval zal zijn. Voor Uw welgemeende raadgevingen zeg ik U |dank. Voor zoo ver de door U bedoelde soepelheid niet in strijd komt met de beginselen, die ik voorsta, zal ik daarmede gaarne rekening houden. En voor de vriendelijke woorden, die Gij met opzicht tot [mijn persoon hebt gesproken, én voor de welwillendheid, waarmee Gij mij, te zamen met uw ambt genoot, 'zijt tegemoetgekomen bij onze eerste kennismaking alsook voor de wij ze, waarop Gij tijdens de nu beëindigde vacature het burgemeestersambt hebt waargenomen, betuig ik U mijn bijzon deren dank. Gaarne hoop ik, Mijne Heeren Wet houders, dat in het College van Burge- meester en Wethouders een aangename en vriendschappelijke verhouding en waardeering zal heerschen, ook dan, wanneer soms verschil van inzicht mocht bestaan. Tot U, mijne Heeren Leden van den Gemeenteraad, zou ik in de eerste plaats een verzoek willen richten, en wel dit: Geef mij Uw vertrouwen. Ik wil niet tot U komen met schoone beloften. Ik wil tot U komen met 'een ernstig voornemen om te trachten, in samenwer king met U, het goede te zoeken voor Uwe, en van nu aan ook mijne Gemeente. Vorige week, bij mijn beëediging, heb ik den Almachtigen God tot getuige ge nomen, dat ik de belangen der Gemeente Sprang-Capelle met al mijn vermogen zou voorstaan en bevorderen. Wil mij in het belang der gemeente daarbij steunen. Ik gevoel ,de zwaarte van mijn taak en de verantwoordelijkheid daaraan verbonden. Ik ontveins mij ook niet, dat zaken aan de iorde zullen komen, waarbij onze meeningen belangrijk zul len uiteenloopen, want, waar menschen zijn, daar is verschil in denken, in spreken, in handelen, is ook verschil van beginselen en zooals gy ieder per soonlijk trouw wilt blijven aan Uw be ginsel, wil ik dat ook aan het mijne. Laten wij echter altijd, bij dat moge lijk verschil, personen van zaken schei den en laat één gedachte ons allen be zielen, n.l. het welzijn van de gemeente Sprang-Capelle. Zij dat ons ialler streven, vooral in deze moeilijke tijden. Immers, steeds zwaarder rollen de golven van den economischen en finan- cieelen crisis op het strand van onze Vaderlandsche erve, en al !is onze ge meente klein, ook zij ontkomt niet aan den druk der tijden. De geesel der werkloosheid in de ver schillende groepen der arbeiders duurt nog onafgebroken voort. Tuinbouw, landbouw en veeteelt ver- keeren in zorgwekkenden toestand. Voor handeldrijvenden en industriee- len zijn eveneens weinig lichtpunten te ontdekken. Moge spoedig het licht van betere tij den de duisternis van den huidigen cri sisnacht doorboren, opdat het zij, ook voor onze gemeente: post tenbris lux: na de duisternis licht. Ik wil deze gelegenheid aangrijpen om de burgerij, die hier in U is [vertegen- woordigd, dank te brengen voor jde vriendelijke wijze, waarmede zij mij heeft willen begroeten op dezen voor mij zoo gedenkwaardigen dag. Hoewel ik gemeend heb |dat, zulks met het oog op de tijdsomstandigheden zoo wel als de wisselvallige weersgesteldheid, geen feestelijkheden 'moesten worden ge organiseerd, stel ik den goeden wil op hoogen prijs en reken dien goeden wil als de daad zelve. En hiermede, myne Heeren, beveel ik mij zeer in Uw welwillendheid aan. Mijnheer de Secretaris. Met blijdschap vernam ik zooeven uit de woorden van den waarnemend Burgemeester, dat een kundig en be kwaam gemeente-secretaris my tot hulp zal zijn. Ik acht het een gemeentebelang dat de verhouding tusschen den Burge meester en den Secretaris gebaseerd is op onderlinge sympathie en vriendschap. Ik heb kunnen constatecren, dat Gij mij daarmede zijt tegemoet gekomen. Ik dank U daarvoor hartelijk en ik wil U gaarne de verzekering geven dat ook ik alles wil doen om die verhouding te be stendigen of indien mogelijk nog te doen toenemen. In goede harmonie hoop jk eveneens te werken met alle ambtenaren of werk lieden der gemeente. Met de bede, dat God die kracht wil geven dien, die van zichzelf geen krach ten heeft, mij altyd zal bekwamen en sterken voor myn taak, aanvaard ik myn ambt. Moge daarbij wijsheid aan mijn rech terhand gaan en aan mijn linker recht vaardigheid. DONDERDAG 15 NOVEMBER 1934. HILVERSUM 301.5 M. A. V. R. O. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Muziek ter nabetrachting. 10,30 Accordeonmuziek. 11,30 Het Omroeporkest. 12,30 Lunchmuziek. I,30 Het Omroeporkest. 2,30 Piano-recital. 3,00 Naaicursus. 4,00 Halfuurtje voor zieken en ouden van dagen. 4,30 Gramofoonmuziek. 4.45 Radio-tooneelDe scheepsjongens van Bontekoe. 5,30 Het Omroeporkest. 6.30 Sportpraatje. 7,00 Piano-recital. 7,30 Engelsche les voor gevorderden. 8.00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 8,05 Muziek ter inleiding. 8,15 Het Concertgebouw-orkest. 10,30 Kovacs Lajos en zijn orkest. II,00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 11.15 Kovacs Lajos en zijn orkest. HUIZEN 1875 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert. N C. R. V. 10,00 Leger des Heilskwartiertje. 10,15 Morgendienst. 10,45 Gramofoonmuziek. K. R. O. 11,00 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 Het KRO-orkest. N. C. R. V. 2,00 Cursus fraaie handwerken. 3,00 Vrouwenhalfuurtje. 3,30 Zangplaten. 4.00 Bijbellezing. 5,00 Cursus handenarbeid. 5,30 Johannes de Heer zingt. 6.30 Orgelplaten. 6.45 A. Stapelkamp spreekt namens de C.N.V. 7,00 Ned. Chr. Persbureau. 7,15 Weekoverzicht. 7.45 Jubileum-wedstrijd. 8.15 Causerie: Brandgevaar en brand. 9,00 Concert door het Chr. Radiokoor. 10.30 Gramofoonmuziek. VRIJDAG 16 NOVEMBER 1934. HILVERSUM 301.5 M. V. A. R. A. 8,00 Gramfoonmuziek. V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding. V. A. R. A. 10,15 Adolf Bouwmeester draagt voor. 10.35 Eddy Walis en zyn orkest. 11,00 Adolf Bouwmeester draagt voor. 11.20 De Notenkrakers. A. V. R. O. 12,00 Gramofoonmuziek. 12,30 Kovacs Lajos en zyn orkest. 2,30 Voordracht. 3,00 Gramofoonmuziek. V. A. R. A. 4.00 VARA-knipcursus. 4.45 Gramofoonmuziek. 5.00 Oome Kesje vertelt. 5.30 Gramofoonmuziek. 5.45 De Zonnekloppers. 6.15 De Flierefluiters. 6.45 Gramofoonmuziek. 7,00 Orgelspel. 7.30 Lezing. 7,50 Gramofoonmuziek. 7.57 Herhaling. S.O.S.-berichten. V. P. R. O. 8.00 Cursus. 8.30 Concert. 9,00 Cursus. 9,30 Concert. 10,15 Declamatie. V A. R. A. 11.00 Gramofoonmuziek. 11.15 Muziek door Orvitropia. HUIZEN. 1875 M. K. R. O. 8,00 Morgenconcert. 10,00 Gramofoonmuziek. 10.30 Muziekuitzending voor fabrieken. 11.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Halfuurtje voor zieken en ouden van dagen. 12,15 Het KRO-orkest. 2,00 Gramofoonmuziek. 2,15 Het KRO Kamer Orkest. 3,00 Gramofoon Opera-concert. 3,40 Leekepraatje over slangen. 4,15 Gramofoonmuziek. 5,00 Lezing: Landbouwcrisiswetten en

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 3