PLAATSELIJKE BERICHTEN. SPECIALE VERSPREIDING. De nummers van ons blad van 24 November en 1 December a.s., waarin onze interieur-foto-wedstrijd wordt op genomen, zal een speciale algemeene verspreiding krijgen, juist in die plaat sen waarbij onze winkelstand het mees te belang heeft, o. m.: Waalwijk (Baardwijk, Besoijen), Sprang, Vrij- hoeve-Capelle, Capelle, Waspik, Dus- sen, Drunen, enz.; een pracht gelegen heid voor doelmatige reclame dus voor onze winkeliers, of ze al of niet aan den foto-wedstrijd deelnemen. Ook voor heeren winkeliers in bo vengenoemde plaatsen een prachtgele- genheid om hun artikelen onder de aan dacht hunner inwoners te brengen. Voor den foto-wedstrijd worden deelnemers ingewacht tot Maandag avond a.s. DE ADMINISTRATIE. vereenigingen en de deelnemers, en heette allen hartelijk welkom. Het is thans 8 jaar geleden, aldus spr., dat l'Esperance voor de eerste maal het aandurfde in Waalwijk een rikcon- cours te organiseeren, en hoewel de tijdsomstandigheden thans geheel an ders zijn dan 8 jaar geleden, wil hij met genoegen dit 2e concours openen, want ook voor dit concours is de deel name wederom hijzonder groot, waar om liet Bestuur dan ook gemeend heeft voor eiken avond een extra prijs te moeten beschikbaar stellen. Spr. hoopte alsdat ook dit concours naar ieders tevredenheid zal slagen, hij verzoekt de deelnemers aan hunne tafeltjes plaats te nemen, waarna na het voorlezen van het reglement, de Voorzitter het concours geopend ver klaarde. (Reglement hangt ook in het café voor een ieder ter inzage). Was de belangstelling Zaterdag avond groot, niet minder was dat Zon dag den geheelen dag en ook Maan dagavond, en er heerschte steeds een plezierige drukte onder de „rikkers". De stand van de eerste 3 dagen is persoonlijk 22 punten; voor 4-tallen 57 punten. Daar vooral voor Maandagavond reeds een groot aantal tafeltjes bespro ken zijn raden wij iedereen nogmaals aan zich ten spoedigste op te geven om een kansje te wagen naar de prach tige prijzen op Zaterdag en Zondag a.s., want vooral deze twee dagen worden groote gezelschappen uil den omtrek verwacht, en voor de goede regeling is tijdige opgave zeer gewenscht. Ook voor de 3 laatste dagen wordt wederom een extra prijs beschikbaar gesteld. De sluitingsavond blijft be paald op Maandagavond 19 November a.s. Verzending Nieuwjaarscorrespondentie. De nieuwjaarscorrespondentie voor hierondervermelde bestemmingen is ui terlijk op de daarbij aangegeven tijd stippen aan het hoofdkantoor te posten om nog vóór 1 Januari a.s. bestemming te kunnen bereiken: Ned. Indië zeepost 27 Nov. 21,25 u., landmail 5 Dec. 21.25 u., luchtpost 19 Dec. 21.25 uur. Vereenigde Staten Noord-Amerika: gewone mail 20 Dec. 21.25 u; Zuid-Afrika: gewone mail 13 Dec. 19.20 u., luchtpost 18 Dec. 21:25 u. Suriname: zeepost 6 Dec. 21.25 uur, mail 11 Dec. 7.15 u., luchtpost 17 Dec. 19.20 uur. Inlevering Rijksgoederen. De na-inlevering van de rijksgoede ren door dienstplichtigen, die op 1 Oc tober 1934 naar de aanvullingsreserve zijn overgegaan, zal in het Indeelings- district Den Bosch moeten plaats vin den: te Waalwijk op 6 Decmber voor de gemeenten Waalwijk, Eethen, Hedik- huizen, Wijk c.a., Veen, Oudheusden, Drunen, de Werken c.a., Waspik, Sprang-Capelle, Loon-op-Zand en Heusden. Kanarie-tentoonstelling. In de j.l. Zondag gehouden verga dering van de Eerste Waal wij ksche Kanarie-Vereeniging, gevestigd in café van den heer A. van der Pluijm heeft tie Commissie van voorbereiding ter gelegenheid van het 4e lustrum voorge steld om op 15 en 10 December a.s. een Kanarie Tentoonstelling met zang wedstrijd te organiseeren, welk voor stel met algemeene stemmen werd aangenomen. De klasse indeeling werd als volgt vastgesteld eigen teelt: KI. I 4 vogels. KI. II 2 vogels. KI. Ill 1 vogel. open klasse: KI. IV 4 vogels. KI. V 2 vogels. KI. VI 1 vogel. Daar er dit jaar weer vele en goede vogels gekweekt zijn onder de leden van E.W.K.V. zal er voor de vele ka narie-liefhebbers weer volop te genie ten zijn. Tilburgsche K. v. K. In de openbare vergadering van de K. v. K. te Tilburg en omstreken werd de heer Frans v. Spaendonck gekozen tot algemeen voorzitter, terwijl de twee bestuurs-vacatures bij enkele candi- daatstelling werden aangevuld dooi de benoeming van de heeren .1. Man- naerts en M. J. Bedeaux. Waterschap de Zuid-Hollandsehe polder. Bij K. B. zijn benoemd tot heemraad van het waterschap de Zuid-Holland- sche Polder, W. Snoek Azn., te Alin- kerk en G. H. Straver te Babyloniën- broek, gein. Eethen. Provinciale Subsidies. Ged. Staten stellen voor, voor het jaar 1934'de volgende subsidies te ver- leenen: R.K. Leergangen te Tilburg 9450 R.K. Handelshoogeschool te Tilburg 14250, School voor sociale bedrijfs leiding te Ginneken 1000; R.K. Poli- tie-vakschool te 's Bosch 2250. ELSHOUT. Onder leiding van B. de Man, rijkspolitie alhier, werd gisteren een drijfjacht gehouden op het land goed van iDr. Verhoeven alhier. Er werd geschoten 58 stuks, w.o. 14 hazen, 42 fazanten en 2 sneppen. DRUNEN. Door de harmonie „Óe Volharding" gevestigd bij Th. Elshout zal op Zondag 18 November een uil voering worden gegeven voor dames en heeren. Behalve het muzikale ge deelte staan er nog een zestal komi sche voordrachten op het program zoodat ons een genoeglijke avond jtc wachten staat. Maandagavond hield de R.K. Fabrieksarbeidersbond in de Meisjes congregatie een propagandavergade- ring. De heer Buijkx uit Waalwijk, hoofdbestuurslid, hield een rede. Hij gaf een duidelijke uiteenzetting over de noodzakelijkheid van de vak- en standsorganisatie. Verder wees ispr. op wat, dank zij de organisatie, is tot stand gekomen, vooral de verschillen de sociale wetten, verbetering van ar beidsvoorwaarden, enz. en hij liet duidelijk blijken, hoe sterke een goede organisatie staat tegenover verslechte ring der arbeidsvoorwaarden. Vooral nu, zeide spr., nu de Fede ratie de loonen wil verminderen, nu moet men zich aaneensluiten, want hierdoor kunnen wij ons recht doen gelden! De leden riep spr. op in hun omgeving propaganda voor de orga nisatie te maken. De Voorzitter dankte dhr. Buikx voor zijn duidelijke uiteenzetting en hoopte, dat allen zich bij den Bond zullen aansluiten en dankte de leden voor hun opkomst. \J DB UN EN. Bij het aanbesteden van een lokaal aan de Bijz School der Eerw. Zusters alhier werd als volgt ingeschreven M. Schapendonk, Drunen f'2054 Gebr. Jehoel, f2034 C. de Bont, f1775 II Verhoeven, f1750 M. v. Loon, f1738 TI. Jehoel, f1729 A. v. Iersel, f1724 H. de Wit, f1695 Op Donderdag 15 Nov. as. zal alhier in de zaal der Meisjes congregatie een vergadering worden gehouden voor de leden der R.K. Werkliedenvereeniging, alwaar als spreker zal optreden de Eerw. heer Bannenberg, aalmoezenier te Den Bosch. Aanvang 7'/2 uur. Op den laatsten Zaterdag van October stonden bij het agent schap der arbeidsbemiddeling alhier ingeschreven 22georganiseerde werk- loozen, waarvan 9 geheel en 13 als gedeeltelijk werkloos. "Het jaarfeest van het O. L. Vrouwe—gilde wordt Woensdag 14 Nov. gevierd. Des morgens wordt een gezongen H. Mis opgedragen en 's avonds om 6 uur is ei een feeste lijke bijeenkomst der leden in de Congregatiezaal. De serie—biljartwedstrijd die deze week moest plaats hebben te Elshout tusschen B J.C. en E.B.C. kon vanwege de H. Missie, aldaar niet doorgaan. N1EUWKUIJK. Zaterdagmiddag omstreeks 4 uur ontstond er bij A. de Gouw een schoorsteenbrand. Door het spoedig en krachtdadig ingrijpen van toegeschoten hulp was deze brand gauw gebluscht en wist men erger te voorkomen. Van 1 tot 9 December wordt er in onze parochie een H. Missie gehouden. De predicaties hiervoor zullen worden gehouden door Eerw. Pjters Capucijnen. Zondagavond gaf de liedertafel »Oefening baart Kunst» in café de Bont haar eerste groote winter uitvoering. De zaal was tjokvol en de uitvoering is in alle opzichten schitterend geslaagd. De uitvoering werd gegeven voor heeren donateurs met hunne dames, terwijl Zondag a.s. dezelfde uitvoering herhaald zal worden voor het publiek. SPRANG—CAPELLE (V.m. Sprang). Door bijzondere omstandigheden is het Bestuur van de afd. «Lang straat» van het Nederlandsch Bij belgenootschap in de noodzakelijk heid gekomen, de vergadering van a.s. Donderdag, welke zou plaats hebben in de Ned. Herv. kerk alhier, uit te stellen tot Donderdag 22 No vember a.s. Overigens blijft alles gelijk, zoo dat op dien datum ds. H. v. d. Loos van Lage—Zwaluwe spreken zal over het onderwerp »Van een oud boek en een nieuwe tijd.» De vergadering wordt gehouden in de Ned. Herv. kerk alhier en vangt aan om half acht. Morgen, Donderdag 15 Nov. des avonds te half acht, hoopt voor de Ned. Herv. Jongelings Vereeni- ging op G. G. wTimotheus», in de Ned. Herv. kark alhier, een lezing te houden den WelEd. heer J. v d. Hoek, godsdienstonderwijzer te Capelle, over het onderwerp «Christus volgen.» Op Vrijdag 23 November a.s. zal voor de A. R. J. A. »mr. Th. Heemskerk», alhier als spreker op treden ds. J. Fokkema van Amstel veen. De A. R. Kiesvereeniging alhier kwom j.l. Maandagavond in goed bezochte vergadering bijeen, in de zaal van den Chr. Volksbond, onder eiding van haar voorzitier dhr. G. J. van Willigen burg. Na opening op gebruikelijke wijze riep de voorzitter de aanwezigen een hartelijk welkom toe en sprak er zijn blijdschap over uit dat zoovelen waren opgekomen. Spr. wijst er dan op dat zij als A. R. vooral in deze tijd een taak hebben, moeten toonen A.R. te zijn door niet mee te doen aan het becritiseeren van de regeering, maar voor onze voormannen te bid den om bekwaamheid en licht. Na het lezen der notulen worden enkele ingekomen stukken afgehan deld. Verder werd tot bestuurslid voor de Chr. Volksbond herkozen dhr. v. Willigenburg met bijna al gemeene stemmen. Tot afgevaardig den naar de jaarvergadering van den Chr. Volksbond werden be noemd de heeren Drost en v. Caem. Een 7 tal namen weiden ge noemd voor de groslijst tot samen stelling van de candidatenlijst voor de verkiezing van leden voor de Prov. Staten. Hierna verkreeg het woord de heer Drost, die een onderwerp in leidde»Het Calvinisme en de Staatkunde.» Up zeer duidelijke wijze zette inleider in den breede uiteenle het Calvinisme, 2e de Wereld en levensbeschouwing. De voorzitter dankte de inleider voor de keurige uiteenzetting van zijn onderwerp. De vergadering werd gesloten met dankgebed door Ds. Hagen. Onder groote belangstelling herdachten gisteren de echtelieden Johannes van Zeist en Johanna van Dommelen, aan het Oosteinde alhier den dag waarop zij voor 5U jaren in hethuwelijk traden. Door de buurt was voor de fooniug een prachtige eerepoort opgericht, die des avonds verlicht werd. Van verschillende zijden ontving het gouden bruids paar bewijzen van belangstelling, terwijl een groot aantal felicitaties in verschillende vorm werden ont vangen. De Edelachtbare Heer Bur gemeester Smit, kwam de krasse oudjes persoonlijk felieiteeren. Des avonds bracht het muziekcorps Sirena eene serenade, de belang stelling hiervoor was zeer groot. Wij bieden het gouden paar hierbij ook onze beste wenschen aan en wenschen hen nog menig jaar in goede gezondheid toe. Tot lid van het college van Nolabelen der Ned. Herv. kerk alhier in de vacature C. G. H. H. Meijer, werd naar wij vernemen benoemd de heer W. Timmermans. CAPELLE. In het Gymnastiek lokaal der O. L. School in de Kom had j.l. Zaterdagavond ten 8 uur de trekking plaats van de door de Gem. Zangvereen. »'t Rozeknopje» georga niseerde verloting. Na een kort openingswoord van den secretaris der Zangvereeniging dhr. E. Colet, volgde de trekking, die verricht werd door Notaris R. Middelkoop. De eerste prijs, een "ïeerenrijwiel, viel op no. 496 en werd gewonnen door dhr. J. van Oosterhout Hzn. alhier, de 2e prijs, een thecmeubel, viel ten deel aan dhr. Joh. Vos Jaczn. met no. 600. 3e volgende prijzen, luxe- en huis- ïoudelijke artikelen, vielen op de nummers: 417, 444, 154, 701, 934, 406, 357, 250, 476, 970, 443, 677, 719, 736, 867, 841, 743, 46, 577, 59, 739, 202 en 518. Verschillende ge lukkige winnaars waren bij de trek king aanwezig en konden hun prijs in ontvangst nemen. De prijzen, welke niet afgehaald zijn, kunnen tegen inlevering van het betreffende lot in ontvangst genomen worden bij den heer E. Colet. Na afloop der trekking werden op het geluksrad nog verschillende prijzen verdraaid, waarbij menigeen 'n kansje waagde. De nelto opbrengst hiervan komt ten goede aan het .fonds tot stichting en instandhouding der muziektent. Op het sportterrein aan de Willem van Gentsvaart speelde »Capelle» Zondagmiddag voor de 3e klasse KNVB tegen »RWB» uit Waalwijk, welke wedstrijd in een 2—1 nederlaag voor »Capelle» eindigde. Door het niet goed nemen van de bocht botste Zaterdagmiddag een tractor met aanhangwagen tegen de ijzeren leuning bij den overweg aan het station CapelleNieuwevaart, waardoor de aanhangwagen eenige averij bekwam, zoodat de tractor alleen zijn weg moest vervolgen. \J— Bij den ingang van de Kerk steeg had Maandagmiddag een aan rijding plaats tusschen een uit de Kerksteeg komende luxe auto en een van de richting Waalwijk komende auto. Behalve eenige materieele schade liep dit ongeval gelukkig zonder persoonlijke ongelukken af. Dank zij de welwillendheid en activiteit van onzen geachten radio- centralehouder dhr. A. L. v. Wijlen werden de bewoners dezer gemeente, voor zoover aangesloten, j.l. Zater dagmiddag in de gelegenheid gesteld de installatieplechtigheid van den nieuwen burgemeester, voor wat betreft de installatierede van den loco -burgemeester, alsmede de rede van den burgemeester, in hun huis kamer te volgen. Deze uitzending kwam schitterend door en liet aan duidelijkheid niets te wenschen over Een woord van dank aan dhr. v Wijlen, die steeds voor eenieder gereed staat om zijn diensten te bewijzen, is dan ook in dezen ten zeerste op zijn plaats. We hopen van harte nog vele malen een beroep op zijn welwillende medewerking te mogen doen. Mej. J. Goldsmit te Bodegraven heeft haar benoeming tot onder wijzeres aan de Chr. School aan den Loonschendijk aangenomen en is j 1. Maandag reeds in functie getreden. Naar we vernemen heeft de extra collecte voor den Eerediensl j.l. Zondag in de Ned. Herv. Kerk alhier gehouden ongeveer f250. lebracht. De Coöp. Aankoopvereeniging «Capelle, Vrijh.-Capelle en Sprang w.a.» houdt a.s. Donderdag 15 Nov. des avonds ten half zeven in de zaal van mej. Wed. J. Treffers aan het Bruggetje een algemeene ledenver gadering. De agenda vermeldt o.a. Aanschaffing hulpmeststoffen, vee- ^pfeder, kolen, enz GEERTRUI!)ENBERG. Bij resolutie van jden Minister van Financiën is de tijdelijk rijksklerk H. C. M. v. Etten, verplaatst van het kantoor Geertrui- denberg naar de inspectie der Directe Belastingen te Oss. GEERTRUIDENBERG. Protest vergadering. Andermaal werd in het R.K. Parochiehuis alhier een vergade ring belegd om actie te voeren tegen de op te richten maalderij door de N.C.B. alhier. Alle afdeelingen welke aanwezig zijn worden hartelijk welkom geroepen. De voorzitter, de heer W. Sassen, zet de Coöperatiekwestie van Geertruiden- berg nog eens uiteen en waar hem uit de mededeeling van den voorzitter van de plaatselijke N.C.B. is gebleken dat het gevaar voor de betrokken mole naars van de geheele streek gaat drei gen, meende hij dat het noodig was de verschillende middenstandsbesturen uit den omtrek alsmede de molenaars en graanhandelaren op deze vergadering uit te noodigen. Bericht van verhindering is binnen gekomen van de afdeeling Made welke niet aanwezig kon zijn omdat men den- zelfden avond ter plaatse een vergade ring had. Maar in het schrijven werd te kennen gegeven dat men in deze aan gelegenheid zeer zeker ook achter de actie tegen de coöperatieve maalderij staat. De voorzitter releveert een en ander en zegt dat wij niets anders in deze kunnen doen dan ons op het standpunt te stellen: dat wij ten eerste: Tegen de coöperatie zijn. Ten tweede het pu bliek van voorlichting zullen dienen en ten derde eenzelfde actie te ontplooien zooals we met succes in verschillende plaatsen van Noord-Brabant hebben kunnen doen. Hij doet ook 'n beroep op de besturen der verschillende stands organisaties om ook ter plaatse actie te voeren, in gematigde doch overtuigde zin. Hij noemt coöperatie een marxis tisch vrucht en een middel om de klas senstrijd in eigen kamp te verergeren. Terwijl hoe noodig dat een coöpera tie voor 2530 jaren terug bleek, deze in de huidige tijd overbodig en schadelijk is. We weten maar al te zeer wat een ramp de coöperatie in dit ge west heeft gebracht. We weten hoe het is gegaan met de Bank van Arbeid te België waar millioenen verloren zijn en waar men ook de grootste schade heeft ondervonden juist van en door de coö peratie. In de huidige omstandigheden waarin het vervoermiddel zulk een groote rol speelt, waar de wisseling der goederen zoo snel plaats vindt, waar de concurrentie onderling wel zorgt dat er geen overdreven winsten gemaakt kunnen worden is een coöpe ratie absoluut overbodig. Hierna volgde een gedachtenwisse- ling waar o.m.door den heer Teurlings uit Waalwijk werd betoogd dat het be ter zou zijn wanneer er een bevel kwam dat er geen geestelijke adviseurs aan de N.C.B. verbonden moesten zijn. Verschillende aanwezigen gaven hun teleurstelling te kennen dat er in het algemeen voor den middenstand niets gedaan wordt, terwijl wanneer er actie gevoerd werd deze gewoonweg de kop INDIGESTIE VERDWEEN toeu Jlrusctien verschtta, Hier is een eenvoudig, maar waa getuigenis, dat velen zal overhaler ook eens Kruschen Salts te probe? ren. «Jarenlang heb ik erg aan in^ gestie geleuen. Tallooze middeln^ neb ik geprobeerd, maar zonUe. resultaat, ik nam een kleine tlaCo Kruschen balts en dit scheen wei goed te doen, dus ging ik et mee üoor. Nu heb ik 4 groote fla. cons Kruschen gehad en ik voel ne weer uitstekend, ik heb ook geeD last meer van opgeblazenheid, wan. neer ik iets gegeten heb, dus uugt bruik ik lederen morgen «Kruschen Sails«. Mevr. E. C. D. te i indigestie wordt veroorzaakt door een storing in het inwendige orga. nisme. Uw voedsel, in plaats vanm Uw lichaam te worden opgenomeD noopt zich op en gaat gisten, waar! door schadelijke gassen en zuren ontstaan, wat pijnen en opgeblazen heid kan veroorzaken. De werkinc van de 6 zouten in Kruschen Salts is zoodanig, dat de spijsverterings- organen tot regelmatig werken wor den aangezet. En dat beteekent een gezegend einde aan indigestie en een vernieuwde eetlust, zonder dt minste vrees voor pijnen of opge- biazenheid naderhand. Kruschen Salts is uitsluitend ver- krijgbaar bij alle apothekers en drogisten a 1Ü.9U en fl.öü per f]a, con, omzetbelasting inbegrepen. Let op, dat op het etiket op de flesch, zoowei als op de buitenverpakkinj de naam Rowntree Handels Maat schappij, Amsterdam, voorkomt, wordt ingedrukt en leiding gevend; personen werden tegengewerkt. Mee was van meening dat het niet genoeg is om maar te spreken over de slechte toe standen in Mexico, Spanje, Duitsch land, terwijl men van den andere: kant nalaat om te voorkomen dat der gelijke toestanden langzaam maar zeker ook in ons land kunnen binnensluipen Want men weet niet hoe bitter de mid denstand wordt en hoe hij zich al i; het nog binnenskamers tegen den aan slag op zijn brood, verzet. Op deze be langrijke vergadering is besloten on een brochure te laten verschijnen vat zoodanigen inhoud dat getracht u. worden bij de betrokken landbouwer- de overtuiging te brengen dat voora in dezen tijd ook zeer zeker bij hen hei gemeenschapsgevoel zal moeten gelde: en dat zij hun molenaars niet in de: steek zullen laten. Op deze vergadering werd teven: door verschillende standsorganisatie: en particulieren een bedrag toegezej: dat het verschijnen der brochure moge lijk maakt. Hierna werd dank gebracht bij mon de van den voorzitter voor de werke lijke saamhoorigheid in deze door de middenstand aan den dag gelegd. Te vens bedankte hij de besturen der an dere organisaties voor hunne bereidwil ligheid om hun standpunt in deze naai recht en billijkheid ook te bepalen. Predikbeurten op Zondag 18 No vember 1934: Evangelisatie Immanuel des v.m. 10 uur, de heer v. d. Hoek uit Capelle. Ned. Herv. Kerk des v.m. 10 uur Ds. Zuurdeeg. DUSSEN. Door een Inspecteur van de Landbouw Crisis Organisatie wordt in deze streek een tijd lang geinspec- teerd. Reeds zijn enkele overtredingen en fraude's ontdekt. Men zij dus gewaarschuwd. Bij het uitloopen van de haven te Mariapolder alhier kwam de motor boot „Benjo" in aanvaring met een motorboot in „De Bleek". De botsing was vrij hevig, doch bij onderzoek bleek de materieele schade gering. Sinds tal van jaren bestond hij hoogen waterstand in de Maas en N.-W.-storm gevaar voor overstroo ming |der landerijen aan „De Bleek". Het plan bestaat nu langs dat water een dijk aan te leggen. Reeds is men druk bezig met het uitzetten hiervan. Nu de werkloosheid hier dagelijks toeneemt, vormt dit een dankbaar werkobject. Door de nieuwe verordening omtrent het zichtbaar dragen van het rijwielbelastingmerk zijn reeds de eer ste slachtoffers gevallen. Van een 2-tal dames werden de plaatjes, terwijl zij even een winkel binnen waren, van hun rijwiel ontvreemd. De. R.K. Tooneelvereeniging „St. Petrus" te Mariapolder alhier, heeft in hare laatste vergadering besloten in studie te nemen het mooie mirakel spel van Ghéon„De heilige die geen heilige zijn wou". De bedoeling is, het stuk omstreeks Kerstmis voor het voetlicht te brengen. WASPIK. Openbare vergadering van den Raad op Vrijdag den 16en Novem ber des namiddags ten 7 ure. Aan de orde is: 1. Mededeelingen. 2. Vaststelling gemeentebegrooting 1935. 3. Vaststelling begrooting Burger lijk Armbestuur 4. Vaststelling rekening Burgerlijk Armbestuur 1933. 5. Opnieuw vaststelling Instructie Secretaris en Ontvanger. m hi

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 6