SPORT, BRIEF UIT DE DRUNENSCHE HAAI. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. ABONNEERT II OP DIT BLAD. ABONNEERT 0 OP DIT BLAD, DOOR RHEUMATIEK TOT WANHOOP GEDREVEN. Nu is hij veel beter en slaaptweerheerlijk. lA-vAN-VALKmBUKC'S;- DRAl5i be- Drunen, G December. Munheer, De veurige keer hek oew geschre ven, demme in Drunen nog een uit voering te wachten han van de liede- rentoffel of zoo es ze tegensworrig zeggen van 't Mannenkoor „Zang en Vriendschap", dat thuis is in 't café van Aort van der Geld. De aander uitvoeringen hek besto ten. Doarom wil dat nie zeggen dek dees uitvoering nou ook mèr eens be stuiten zal. Neeje, ik schrijf oew de woarheid. Sends dek 't Mannenkoor zoo gezien heb, is de uitdrukking nie meer in den hoak en moet ik vort zeggen bewon deren. Werkelijk munheer, ik kan oew me vertellen hoe dees vereeniging in zon- ne korte tijd is veuruitgegoan. Mer nou moet ik er dit bijvoegen, dat ze tegensworrig unnen directeur hebben dat 't klinkt es een klok. Den heer v. Heijst uit Vlijmen, die zalde gij ook wel kinnen, munheer. Hij is de groote man van muziek en zang oan ons kaanten. Hij is directeur van ver schillende zangvereenigingen en her- menies bij ons in de buurt. Zang en Vriendschap, hauwt oewen directeur in eere. Gullie zet nog wel nie voltallig. Doar bedoel ik mee, dat sommige partijen gerust nog wat beter bezet mogen zijn, mèr dat komt van eiges es gullie nou mer volhauwt, zoo es"ge tot heden nog gedoan hed. Nou iets over de uitvoering. Gij zet er nie gewist? Ikke wel. De zoal was gestampt vol. Zook heur zen ze de zoal nou oan 't verbouwen, zoo dat ze beter geschikt zal worren veur 't geven van uitvoeringen. Afijn, doar loater over Den heer Elshout opent de uitvoe ring mee een kort woord en biet alle- moal hartelijk welkom. Hij bedankt de doneteurs veur durre steun en hij hoopt dat ze zoo zallen blijven steunen. Joa munheer, dè moet gebeuren, want van de contributie alleen kant nie komen. De zangvereeniging opent en zingt un poar nummers, zonder dat er iets op oan te merken valt. Goed gedoan. Doar was ook dieën nummer bij, woar ze op 't concours in Tilburg prijs mee han gehoald. Dan komen de kemiekstukskes. Doar was een duo. Uit Orthen kwa men ze geleuf ik. Die lui voldinncn goed. Mèr hoven alles heb ik onzen Dru- nenschen humoristischcn coupletten- zanger Jan IJpelaar toch nog liever op 't tooneel. Dit zeg ik zonder ook mèr een schijntje afbreuk te doen oan de kwaliteit van die aander kemieklui. Hauwt dat es te blieft in de goaten. Den oavond was prachtig gevuld en ik heb me gin oogenblik vervild. Tot slot spraak Elshout nog een woordje en broclit daank oan allemoal mèr in 't bezuunder oan den heer van Heijst, die 't dubbel en dwars verdiend hai. 't Is vandoag den zesde, dus Sunter- kloas. Gij zal 't ook al wel gemerkt hebben, want rust of duur bedde nergens es tur klein kender bij oew rond loopen. De Sunterkloas hee gereden. Mèr zud ie bij allemoal gereden hebben? Over zon vroag mogen wij gerust eens noadenken. Wij zijn groot, mèr denkt oew eigen eens terug in de tijd toen ge de Sunter kloas nog nie kinde. Hoe broerd zudde gij 't nie gevonden hebben, es ge smer- gens eens niks gevonden had op de toffel in huis? Doar kannen wij nie over meeproa- tcn, gij en ik, of we moeten vroeger zukke broerlings zijn gewist, dat we niks verdienden. Loat dat er buiten. De kender van erm meensen, die hebben nou harde doagen of nie. Mis schien, of wel zeker, zijn die mee een speculasiemenneke veul beter tevrejen es een aander keend mee 't duurste speulgoed. Dit is weer wat zwoar op de haand, dus vort er mee. Een ding is zeker, dat ze in Drunen dit joar de gewoonte trouw zijn geble ven om wir een prijsuitdeeling, om 't zoo mèr eens te noemen, te hauwen, veur de meskes van de meskesschool. Zook heur is 't van de mergen veur die kender wir groot fist gewist en is de Sunterkloas doar ook bij gewist. Veul kleeraogie is tur wir uitge deeld. De milde gevers zijn mistal on- bekind en de kender die 't krijgen, be seffen 't nog zoo zeer nie. Doarom moeten de auwers zooveuul te meer deeez dingen waardeeren. Ik twijfel er nie oan of dat zal gebeuren. Wir hemme in deez virtien doag un droevig auto-ongeluk meegemokt. 't Is woar, es ge tegensworrig op de weg komt, dan godde mee oew leven om. Ge moet zoo uitkijken en oppassen dat 't schrikkelijk is. Zumme in Drunen onderhaand ook gin stoep krijgen,ik bedoel van die te gels veur de huizen, trottoirs geleuf ik dat ze bieten. Ik weet nog, dat er lui waren, die riepen: es ik mèr eens wat te zeggen haai, dan Dan gingen me allemoal noar den ermc en zullie dur eigen vet misten, geleuf dat. Wek zeggen woi, den Dinsdag is tur wir een vergoadering van de Werklie denhond. Doar komt kapeloan Breu- gelmans uit Vlijmen spreken. De leden van den bond moeten nou wir mèr eens loaten zien dat ze lid zijn en op de vergoadering durven te ko men. De vergoadering begint om half zeuven en wij zijn allemoal present. Munheer, op den oogenblik weet ik niks meer. Nou, tot over virtien doag dan. De groeten. DEN NI JEN TINUS. Wat Kruschen Salts kan doen voor lijders aan rheumatiek, ziet ge uit onderstaand schrijven uit Alkmaar «Sinds jaren was ik lijdende aan rheumatische pijnen van alles geprobeerd, en tot wanhoop gedreven, ik kwam hij een mijner kennissen, die mij Kruschen Salts aanraadde. Ik heb direct een flacon gehaald en ben er mee begonnen. Ik heb nu mijn derde flacon en kan tot mijn groote vreugde meedeelen, dat ik zoo goed als geheel verlost ben van mijn pijn. Ik voel me weer jong, heb weer lust tot uitgaan en slaap weer heerlijk«. T. 13. te A. Kruschen Salts bevat zes verschil lende minerale zouten. Deze zouten sporen de afvoerorganen aan tot krachtige werking: Uw lichaam wordt bevrijd van overtollig urine zuur en andere schadelijke afval stoffen, die meestal oorzaak zijn van rheumatiek. Wanneer U trouw blijft aan de kleine dagelijksctie dosis, zullen deze stoffen zich niet weer ophoopen. Rheumatiek komt niet terug; fiisch bloed zal Uw lichaam doorstroomen, ge voelt l jeugdig en energiek als nooit tevoren. Kruschen Salts is uitsluitend ver krijgbaar hij alle apothekers en dro gisten f 0.90 en f 1.00 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Let op, dat op het etiket op de flesch, zoo wel als op de buitenverpakking de naam Rowntree Handelsmaatschap pij Amsterdam voorkomt. Tot Kerkvoogd bij de Ned. Herv. Kerk alhier werd in de vergadering van j.l. Donderdagavond gekozen de heer W. Kuijsten. Th van der Rijken Waspik Ie pi ijs 44 p. L. Schellekens Waspik; 5e prijs 44 punten J. vanKuijtc, Waal. wijk; 6e prijs 43 punten W. Rekkers Waspik; 7e prijs 43 p. C. Roezer, Waspik; 8e prijs 38 punten G. van Veldhoven, Waalwijk; 9e prijs 3/ punten L. Schellekens Waspik10e prijs 36 punten A. Damen Klein Dongen; 11e prijs 36 punten A. van der Wiel, Waalwijk; 12e prijs 34 punten Th. van Schijndel Waspik; 13e prijs 34 punten J. Akkerman, Waspik en 15e prijs 33 punten C. Christ 's Gravemoer. Door de tooneelvereeniging »Concordia» gevesiigd in het hotel van den Heer Chr. Montens zal op a.s. Zondag de eerste Winter-uit- voering worden gegeven. GEERTRUIDENBERG. Voorde Evangelisatie Eben Haezerte Raams- donksveei hoopt Zondag a.s. des v.m. 9.30 en des n.m. 2 uur voor te gaan de heer v. d. Kolf uit Dubbel dam. Door Burgemeester en Wet houders is aan de coöperatieve handels vereeniging van den N.C.B. vergunning verleend tot het plaatsen van een kraan ten behoeve van het laden en lossen van granen kunstmest. DUSSEN. Voor een talrijk publiek werd door de Gezellen opgevoerd het mooie martelaarspel „öamuël van Pater Servatius. Hoewel de meeste spelers voor 't eerst op de planken verschenen, wa9 hun spel niet onverdienstelijk. Dat het stuk bij de toeschouwers in den smaak viel, bew.es het hartelijk applaus na ieder bedrijf. Toen de heer P. met zijn auto op de Buitenkade 'n bocht wilde nemen, weigerde de stuurinrichting met 't gevolg dat de auto tegen een boom opreed en juist boven het riviertje De Gantel bleef hangen. De materieele schade is vrij aanzienlijk. G. v. d. Pluijm en R. Meijers beiden alhier slaagden voor t diploma vanwege het Vooroefenings-Insutuut, welke cursus zij met goed gevolg hebben voleind. De St. Nicolaas.collecte ten bate der Dussensche schoolkinderen, langs de huizen gehouden heelt ongeveer f 14,opgebracht. Tot eere-voorzitter van den ring Altena West v. d. Ned. Herv. Jonge- lingen-vereeniging is gekozen D9. Beerekamp en tot voorzitter den heer Aladers ST. JOACHLVÏSMOER. 't Was Woensdag voor de leerlingen onzer school een feestdag, want 's middags te 2 uur bracht St. Nicolaas met Zwarte Piet, z'n knecht, er een bezoek. Per rijtuig kwam de Goede Kindervriend van de richting Loon- op-Zand de speelplaats opgereden. Door een 12-tal leerlingen Werd de Bisschop bij het uitstappen verwel komd. In de verschillende klassen bracht de Sint z'n bezoek en onder hield zich geruimen tijd met de aandachtige kinderen, gaf waar noodig z'n ernstige vermaningen of prees betoonde ijver en gemaakte vorderingen. Een meisje uit de lsie en een uit de 3e klas tieclameei den op aardige wijze toepasselijke versjes. Ook de leerlingen uit üe hoogere klassen kregen gepaste vermaningen, die hen in hun later leven goed te pas zullen komen. Daarna verraste de Goede Sint de schooljeugd op z'n milde geschenken alsspeculaas, chocolade, suikergoed, taai-laai en ons verstrekte inlichtingen hielden de getroffen maatregelen verband met strooperij en alle gevolgen van dien. Zaterdagnacht n.l. omstreeks midder nacht zag een tweetal agenten van de Tilburgsche veldpolitie surveilleerend op den Dongenschen weg in de verte een verdacht licht. De politiedienaars spoedden zich in die richting, vermoe dend met stroopers te doen te hebben. Tot op ongeveer 30 M. van het licht speelgoedZeer voldaa» de 9enad"d werd fe\,bundel pl°tSe' specigucu. h rrorirht en klonk nacrenoeq de meest vroolijke kinderen in stemming huiswaarts. LOONOPZAND. Bij gelegenheid van den binnenkort te houden statiedag zullen de heeren v. Abeelen en v. Til- borg van de harmonie Sophia's Veree niging hun 25-jarig feest vieren resp. als instructeur en muzikant. De j.l. Zondag gehouden bloem pjesdag ten bate der t.b.c.bestrijding alhier bracht 46.45 op. A.s. Zondag houdt de harmonie Concordia in de zaal bij Mej. de Wed. Coomans hare eerste winteruitvoering. Op deze uitvoering zullen naast de ver schillende muzieknummers nog enkele soli ten gehoore worden gebracht. De solisten zullen op de piano door den heer Jan Heerkens uit Tilburg worden begeleid. Het Rikconcours, gegeven door de kaartclub „Onderlinge Vriendschap", gevestigd bij de Wed. Coomans alhier, is op velerlei verzoek verlengd tot en met 2en Kerstdag. Op heden is de hoog ste speler de heer H. Leermakers met 27 punten. Deze week herdacht dhr. J. Aarts Sr. alhier den dag dat hij voor 50 jaren als jachtopziener bij de adellijke lami- lie" Verheijen in dienst trad. Aan den heer Aarts is voor zijne diensten een pensioen toegekend. ling op hen gericht en klonk nagenoeg tegelijkertijd een schot. Gelukkig werd geen van beiden geraakt. Een der agen ten stuurde zijn hond op den nachtelij ken schutter af, die hem terstond aan viel. Voor de tweede maal daverde een schot over de nachtelijke heide en floepte het licht uit. Een klagelijk ge huil van den hond, dat spoedig ver stierf, gaf den politiemannen het be wijs dat de hond was doodgeschoten. Ijlings greep een der veldwachters zijn revolver en schoot dien leeg in de richting waar het licht zich had bevon den. In het nachtelijke duister was echter niets te bespeuren. Een onmid dellijk ondernomen achtervolging gaf geen resultaat, temeer daar uit de moeilijk eterreingesteldheid bleek dat de stroopers ter plaatse zeer goed be kend moeten zijn om zoo spoedig te kunnen verdwijnen. Den geheelen Zondag is men met het onderzoek in samenwerking met onze gemeentepolitie bezig geweest, doch zonder gunstig resultaat. Uit-en kele j.l. Maandag verkregen nadere aanduidingen, meende onze politie /enwel zooveel bewijzen in handen te LEEUWARDEN -Kaatsheuvel, 6 Dec. 1934. Concert Apollo. Zooals wij in ons vorig nummer reeds meldden, zal de Harmonie Apollo Zon dag 9 Dec. '34 haar eerste Wintercon- cert geven. De harmonie heeft een 2- tal werken van beteekenis op haar pro gramma staan, n.l. Scènes Pittoresques in 4 deelen van Jules Massenet en Suite Oriëntale in 4 deelen van Frans Popy. Het duo Piloule uit Gent, 'n stel oer- komieken van Vlaamschen aard, zal na het afwerken van het muziekprogram ma, den avond met zijn aardigheden vullen. St. Nicolaas in de scholen. Dinsdagmiddag bracht St. Nicolaas een bezoek aan de scholen der Eerw. Broeders en aan die in den Berkdijk. Vooral voor de lagere klassen was de verschijning van den H. Man met zijn steeds getrouwe Zwarte Piet een ge beurtenis. Na 't zingen van een liedje en het geven van enkele vermaningen, deelde de goede Sint mild zijne gaven aan de kleinen uit. De K. W. A. De K.W.A. is een volledig succes ge weest. Geen enkele winkelier-deelne mer aan de K.W.A. of hij is uiterst con tent over den verkoop in de afgeloopen weken. Iedereen heeft het trouwens kunnen constateeren, dat de uittocht naar elders gering, de intocht naar Kaatsheuvel aanzienlijk en de kooplust, vooral in verhouding met de tijdsom standigheden, groot was. Het best wordt dit gedemonstreerd bij de uitlotingen van de K.W.A. op de Markt. Vrijdag j.l. en Maandag was de belangstelling rond de kiosk gewoon enorm. Alleen Maandagavond hadden ruim 75 trekkingen over 150 nummers plaats. De Winkeliersvereeniging mag te- A.s. Maandag hoopt Jhr. Mr. E. Verheijen alhier, oud-kantonrechter voor het Kanton Waalwijk, zijn 80en verjaardag te vieren. Ondanks dezen ouderdom mag hij zich nog in een uit stekende gezondheid verheugen en be oefend hij van tijd tot tijd zelfs nog de jacht, wat zeker als een uitzonderlijke prestatie mag gelden. Zondagmorgen beleefden de kerk gangers van de Bergstraat en een ge deelte van den Hoogen Steenweg al vroeg een sensatie. In de Bergstraat be vonden zich reeds voor de H. Diensten een 10-tal agenten en veldwachters, waarvan enkele allerwaarschijnlijkst met een auto waren gekomen. Verschil lende gissingen deden de ronde, terwijl de gemoederen nog meer bewogen wer den, toen deze uitgebreide politiemacht overging tot het verrichten van huis zoekingen bij verschillende personen. Zooals bij zulke gelegenheden gebrui kelijk is, deden de meest uiteenloopende praatjes de ronde en werd van smok kelen gesproken, terwijl anderen uit de beste bron hadden vernomen dat een geheime distilleerderij was ontdekt. Noch het een ,noch het ander bleek echter waarheid te bevatten en blijkens ev- hebben, dat zij zich gerechtigd achtte tot inhechtenisneming van een tweetal personen, zekere. J. uit de Moer en v. R. rugzien op een goed geslaagde actie.^ uit Dongen Voart, waartoe onmiddel- Directeur „Nachtegaal". Tot directeur van de Dameszangclub ,,De Nachtegaal", onder-afd. van de Maria-Vereen. is op verzoek der wer kende leden benoemd de heer J. Tuer- lings, als opvolger van den heer P. Bis selink, die van deze betrekking onlangs ontslag nam. Frauduleus steuntrekken. De rechtbank te Breda eischte heden 14 dagen gevangenisstraf tegen v. B. alhier, wegens het doen van onjuiste aangifte van verdiensten van zijn gezin, waardoor v. B. op onwettige wijze ge- ruimen tijd steungelden ontving. Als ge tuige werd gehoord de heer v. K., ambtenaar ter Secretarie alhier. Ongeval. Bij de werkzaamheden aan de ijsbaan waar door de fa. P. H. Dekkers voor de watervoorziening een artesische put wordt geboord, raakte zijn zoon met 'n vinger ernstig beklemd, zoodat hij zich onder behandeling van den dokter stel len moest. Geslaagd. w Voor het gehouden examen typen slaagde de jongedame Louise van Lu xemburg. Zij genoot hare opleiding bij de Eer waarde Sr. Richardis te Waalwijk. lijk werd overgegaan. B ijde afname van een eerste verhoor bleek de inspec teur van politie in staat zooveel be zwarende getuigenissen tegen genoem de personen te kunnen verzamelen, dat insluiting gewettigd was. Dit geschied de, waarop later de betrokkenen oor een verder onderzoek naar Tilburg zijn overgebracht. Teneinde het onderzoek, dat nog niet beëindigd is, niet ongunstig te be ïnvloeden, is ons verzocht thans nog niet tot publicatie van verdere bijzon derheden over te gaan. Het onderzoek zal evenwel nog dienen uit te wijzen of nog meerdere personen bij deen la ff en aanslag zijn betrokken. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). De collecte, die gehouden werd voor „Effatha", het Chr. Doofstommen-In stituut te Voorburg, waarvoor de heer Breimer j.l. Maandag een lezing met lichtbeelden hield, bracht op 20.16. Een en veertig personen gaven zich op als contribuant. Predikbeurten Zondag 9 Dec. 34: Ned. Herv. Kerk v.m. 9.30 uur Ds. W. Bousema. Geref. Kerk v.m. 9.30 uur en nam. 2.30 uur Ds. J. C. Hagen. Donderdagmiddag omstreeks 4 u. ontstond begin van brand in de woon kamer van den landbouwer J. T. alhier, doordat de vlam sloeg in een pan met vet die op de kachel stond. Doordat het gevaar spoedig werd op gemerkt, kon het vuur dat snel om zich heen greep nog tijdig worden gebluscht. VOETBALSPORT. K. N. V. B. De Competitie. N.A.C naar het kolenlajid. - - P.S.V. ontvangt D.V.V. Moei lijke uitwedstrijd voor W.S.C. Picus en V.O.S. De leiders ontmoeten elkaar. Baardwijk en R.W.B. kunnen winnen. N.A.C., dat reeds door P.S.V. van den troon is gestooten, krijgt nu weer een lastige taak op Ie knappen. Een bezoek H aan de mijnwerkers blijft nu eenmaal een riskante onderneming en het zon dan ook niemand verwonderen indien N.A.C. morgen weer een veer laat. P.S.V. krijgt het Bossche B.V.V. op bezoek en zal met de rood—zwarten niet zoo ge makkelijk afrekenen. Van de overige eerste klas-wedstryden valt weinig te voorspellen. Het kon voor Tilburg wel weer eens een slechte dag worden. In de tweede klasse is de ontmoeting tusschen de beide leiders Helmond en Roermond het belangrijkste. Wij houden het op een kleine overwinning voor de thuisclub. W.S.C., Picus en V.O.S. gaan vermoedelijk allen een nieuwe neder laag tegemoet. We geven WSC, dat naar Tegelen moet nog de beste kansen der drie, al is de kracht der Limburgers op eigen terrein voldoende bekend. Hero en de Valk zullen elkaar niet zoo veel ontloopen. t Bij tie derde klassers rekenen we op overwinningen voor Baardwijk en RWB, die beide thuis spelen. R.W.B. heeft aan Revo wel de zwaarste party. Capelle moet in Oss op bezoek, waar we hun slechts weinig kans kunen geven. Het programma is: Eerste klasse: Tilburg: NOARJuliana. Tilburg: Willem IIEindhoven. Maastricht: MVVLonga. Eindhoven: PSV—BW. Blyerheide: BlijcrheideNAC. Tweede klasse A.: RoosendaalAllianceVlissingen. Breda: BredaZeelandia. Breda: BaronieRosko. Oosterhout: TSCBBC. Tweede klasse B. VenloVVVPicus. Ren Bosch: WilhelminaVOS. Tegel enTegelenWSC. Breda: HeroDe Valk. Helmond: HelmondRoermond: Rerde Klasse D.: Waalwijk BaardwijkKaatsh. Boys. WaalwijkRWBDevo. Oss: ,TOPCapelle. WAALWIJK. W. S. C. TegelenW.S.C. W.S.C. moet morgen weer eens be zoek gaan brengen aan het Limburgsche land om daar voor de tweede maal in dit "seizoen Tegelen te bekampen. Nog pas kort geleden was Tegelen hier in Waalwijk te gast en ofschoon de ont moeting eindigde in een Waalwijksche nederlaag, mochten wc constateeren, dat WSC in dezen strijd toch niet zwakker was dan haar tegenpartij. Dit feit geeft voor de ontmoeting van morgen weer wat hoop, ook al weten we heel goed dat de Limburgsche clubs op eigen grond meestal stukken sterker spelen als op vreemd terrein. WSC kan dan ook op een zeer zware party rekenen en waarschijnlijk zelfs op een nieuwe ne derlaag. Maar tóch willen we dezen strijd niet met sombere voorgevoelens tegemoet zien. De halve wedstrijd van 1.1. Zondag heeft ons weer wat meer vertrouwen in de zwarte ploeg geschonken. Als de spelers zich geheel geven zyn zij nog wel tot goede prestaties in staat, dat hebben ze bewezen. Als ze Zondag weer dat zelfde spelsysteem toepasen als verleden week, het systeem dat hen immers al zoo dikwijls de overwinning heeft gebracht, dan is er nog wel een heel klein kansje. Inderdaad liet kansje is heel klein, maarhet bestaat en het is aan de WSC'ers om dat te bewijzen. Laten zij bedenken dat we reeds op de helft van het competitie program zijn en dat elke wedstrijd dus van het grootste belang is, temeer daar het zich laat aanzien dat de eindstrijd in den staart van de rang lijst fel zal zijn. Het tweede elftal is morgen vrij van competitie. I. V. C. B. Dc Competitie. Het program voor morgen is: le klasse Z 2. HelmondMuloRKTVV. Gennep: GennepDongen. Weert: WilhelminaSVB. Venlo: Venlosche BoysBrabantia. 3e klasse Z 2b. Tilburg: VelocitasSarto. 3e klasse Z 2a. Rongen: DVC—WVO. Dongen: Rongen 2—Odio. Wagenberg: WVCMevo 2. Gcertruidenberg: SNPHalsteren. Zevenbergen: ZVVVirtus. Bisdom Den Bosch. le klasse J. Hivarenbeek: VolhardingRKTVV 2. Tilburg: St. JosephSarto 2. Waspik :Waspik: WSCHVV. Goirle: JulianaBe Ready. Tilburg: Oranje WitVeersche Boys. 2e klasse M. R'vecr: Veersche Boys2Virtus 2. Moerdijk RVOHirundo. Geertruidenberg: SNP 2Quick. Zevenbergen: ZVV 2MVV. Op ]/lqcn V Waalwijk: Waalwijk—HEC 2. Waspik: WSC 2— Hercules. Raainsdonk: WrVRBesoyen. Waspik: Waspik 2Dussensche Boys. 2e klasse O. Tilburg: Velocitas 2Wilhelmina. Tilburg: Roda 2Rapid. Oistcrwyk: KJW 2—DES 2. Tilburg: Sarto 3Vios. 2e klasse P. Berkel: BerkelVincent. Udcnhout: SSS—Oranje Wit 2. Tilburg: RKTVV 3—DES 3. Loonopzand: Uno Animo 2St. Joseph 2. Dit blad geeft U de UITVOERIGSTE BERICHTEN uit Uwe plaats en omgeving. .Gr. MARKTBERICHT. Waalwijk, 7 Dec. 1934 Varkens f 8— f 10. Eieren 4 6 cent.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 7