Dg „Uiver" te pletter geslagen. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. ABONNEERT U OP DIT BLAD, V werkloozen ongeveer 1000 K G. kaas aangekocht die tegen den prijs van 12 ct. verkrijgbaar i9. Voor de leden der groote en kleine Congregatie te Maria.polder alhier zal een triduum worden ge houden, dat Zaterdag a 9 zal aan vangen CAPELLE. In het Stationskoffiehuis van den heer L. F. van Dongen, gaf het muziekgezelschap „Kunst na Ar beid" j.l. Dinsdagavond voor donateurs en introducé s en Donderdagavond d. a. v. ook voor niet-leden, met medewer king van den gevierden radio- en gra- mofoonzanger August de Laat en het duo „De Laat" uit Tilburg zijn eerste uitvoering welke uitstekend geslaagd is. Beide avonden opende de voorzitter, de heer J. Michaël, met een kort wel komstwoord, waarna onder leiding van den directeur, den heer Alb. Christ, met de afwerking van het met zorg samen gestelde programma, dat een achttal muzieknummers vermeldde, begonnen, werd. De verschillende nummers werden ver dienstelijk uitgevoerd en oogstten dan ook een welverdiend applaus. Zoowel voor als na de pauze trad ter afwisseling het duo „De Laat op met solo's en duo's en we kunnen gerust zeggen, dat het bestuur van „Kunst na Arbeid" met het engageeren van dit ge vierde duo een goede keuze gedaan heeft, want hun optreden was schitte rend. De aanwezigen hebben volop kunnen genieten van hun optreden en voortdurend wisten zij de stemming er bij het publiek in te brengen en te hou den en een uitbundig succes te verwer ven. De begeleiding van het duo bleek bij de pianiste in vertrouwde handen te zijn. Ongeveer 12 uur was het programma afgewerkt en bracht de voorzitter dank aan allen, die aan het welslagen van deze beide' avonden hadden medege werkt. Namens „Kunst na Arbeid" werd het duo „De Laat" door den voorzitter een mand bloemen aangeboden. De Coöp. Broodbakkerij „Ons Be lang" hield j.l. Woensdagavond in het café Treffers aan het Bruggetje haar algemeene ledenvergadering. Toen de voorzitter, de heer H. Boer, te onge veer 7 uur de vergadering opende, ble ken 150 personen, waaronder 45 dames, aanwezig te zijn. De voorzitter memo reerde even den loop der vereeniging in haar ongeveer 5-jarig bestaan en meende te mog enconstateeren, dat door de vereeniging „Ons Belang" de brood prijzen destijds niet alleen gedaald zijn, doch dat mede door de Coöperatie de prijzen van het brood tot op heden nog steeds hetzelfde zijn gebleven, terwijl momenteel de prijzen nog niet verhoogd behoeven te worden. Het is voor het bestuur, aldus spreker, dan ook een be wijs, gezien ook de groote opkomst van de leden met hun vrouwen ter vergade ring, dat de belangstelling voor de ver eeniging groeiende is en dit valt even eens te constateeren in de omzet der bakkerij, daar deze gestaag toeneemt. De notulen der vorige vergadering werden na voorlezing door den secre taris, den heer A. Blom, onveranderd goedgekeurd en vastgesteld. De aftredende bestuursleden, de heeren H. Boer en C. Karsten, werden met bijna algemeene stemmen herko zen en namen onder dankzegging voor bet in hen gestelde vertrouwen deze herbenoeming aan. Als commissaris werden de aftredenden, de heeren W. v. Beek en H. van Oosterhout, bij ac clamatie herkozen en ook deze heeren lieten zich deze benoeming welgeval len. Tot leden der commissie, belast met het nazien der rekening en ver antwoording over het afgeloopen ver- eenigingsjaar werden door den Voor zitter aangewezen de heeren P. Faro, J. J. Sterrenburg en J. Kraak. Van de rondvraag werd geen gebruik gemaakt, zoodat de voorzitter het za kelijke gedeelte der agenda sloot en overgegaan werd tot het feestelijke gedeelte van dezen avond. Door een paar jonge dames werden de dames onthaald op bonbons, terwijl de hee ren een sigaar konden opsteken. De bakkers hadden voor worstenbrood gezorgd, terwijl de heer D. van Over steeg en zijn helpers zorgden voor het verdere, wat er hij hoorde. Onderwijl werden door de heeren v. d. Griendt en Blom uit Waalwijk eenige komi sche voordrachten ten beste gegeven, hetgeen, gehoord het applaus, in den smaak der aanwezigen viel. Te ongeveer half 11 meende het bestuur, dat de tijd van huiswaarts keeren was aangebroken. De voorzit ter sloot deze geanimeerde vergade ring met dank aan alle belangstellen den en bracht tevens een bijzonder woord van dank aan het duo voor de gezellige uurtjes, den aanwezigen ver- v schaft. Voor de Ned. Herv. Gemeente te dezer plaatse hoopt a.s. Zondag op te treden Ds. Cuperus en wel des mor gens half 10 en des namiddags half 3. Het Kerstfeest zal met de kinde ren der Ned. Herv. Zondagsschool a.s. Woensdagmiddag in de Ned. Herv. Kerk alhier gevierd worden. Woensdag 26 December (tweeden Kerstdag) zal in het café van Mej. Wed. A. van der Haart aan de Nieu- wevaart door de postduivenvereni ging „De Luchtvaart" een onderlinge clubtentoonstelling van postduiven ge houden worden. De duiven hiervoor DRAlSrflA-vANVALKENBURQ'S-/ - A LEVERTR> LEEUWARDEN worden reeds Maandagavond inge- korfd. Als keurmeesters zullen optre den de heeren Jac. Aarts en H. van Iersel uit Tilburg. Het le elftal der voetbalvereni ging „Capelle" speelt a.s. Zondagmid dag op het sportterrein aan de Wil lem van Gentsvaart voor de 3e klasse K.N.V.B. tegen Kaatsheuvelsche Boys uit Kaatsheuvel. A.s. Zondag des namiddags twee uur hoopt voor de Ned. Herv. Gemeen te a. d. Loonschendijk op te treden Ds. van der Roest uit 's-Gravenmoer. 's Morgens half 10 leesdienst. Onze vroegere dorpsgenoot, de heer A. van Oversteeg, thans hoofd eener O. L. School te Buurmalsen, komt onder no. 3 voor op de voor dracht ter benoeming van een hoofd eener O. L. School te Zaltbommel. Op Woensdag 3 Januari a.s. zal ter gemeentesecretarie van Sprang Capelle tusschen 9 uur en half 1 de inschrijving plaats hebben voor de militielichting 1936 (personen geboren in 1936). LOON-OP-ZAND. Vanwege de R.K. Werkliedenver- eeniging alhier wordt langs de huizen der ingezetenen een collecte gehouden met steunkaarten, teneinde hen, die reeds langeren tijd werkloos zijn of op andere wijze meer dan normaal door de crisis zijn getroffen, met Kerstmis ecne extra gave te verstrekken. Op 2en Kerstdag a.s. zal de Har monie Sophia's Vereeniging, met me dewerking der tooneelvereeniging St. Jozef, alhier, in hare zaal bij Mej. de Wed. Wijtvliet een groote tooneel- avond organiseeren. Onder regie van den Weleerw. Heer Kapelaan Maas zul len worden opgevoerd „Broederhaat" en „Mijn kindje is ontvoerd". In een goed bezochte vergadering van den R.K. Fabrieksarbeidersbond alhier zijn besprekingen gevoerd, in verband met de in 's-Bosch gehouden vergadering der bedrijfsgroep Schoen makers, over een eventueel af te slui ten collectief contract. Men betuigde algeheele instemming met de voorstel len van het Hoofdbestuur. Tevens werd eene propagandavergadering aan gekondigd. De WelEerw. heer Kapelaan Maas hield een voordracht over het onder werp „Gezagscrisis en dienende lief de", welke een aandachtig gehoor had. Op initiatief der R.K. Kiesvereeni- ging alhier trad in de zaal bij Mej. de Wed. Wijtvliet Zondag j.l. voor de le den en ovelrige belangstellenden als spreker op de W.Eerw. Heer A. van Lierop, chef-redacteur van de Katho lieke Wereldpost te Breda. Na een inleiding door den Voorzit ter der kiesvereeniging, de heer H. v. d. Wildenberg, nam de gewijde rede naar het woord en hield een boeiende toespraak, met als onderwerp: „Wat Katholiek Nederland van het Nationaal- Socialistische Duitschland leeren moet". Deze rede werd door verschillende, aan de praktijk en eigen ondervinding ontleende voorbeelden aangevuld. Aan het einde trok de spreker de conclusie, dat alle Katholieke Neder landers den zedelijken plicht bezitten mede te werken aan de instandhou ding en versteviging van de positie der R.K. Staatspartij, waardoor ook in de politiek de belangen der Katholieken het best worden gediend. Bij versnip pering zou een groot deel der macht zoek raken met alle nadeelige gevolgen daarvan voor de positie der katholie ken. De Z.Eerw. Heer Pastoor Schoenma kers, die eveneens aan de bestuursta fel had plaats genomen, sprak nog 'n kort woord van propagada, waarna de Voorzitter, onder dank de vergadering sloot. Van de geboden gelegenheid tot het stellen van vragen werd geen gebruik gemaakt. Kaatsheuvel, 21 Dec. 1934. Aanbesteding. Aanbesteding van het herbouwen der bakkerij van dhr. v. Oord, onder archi tectuur van den heer A. Prins. H. Moolenschot, K'heuvel 2660 A. Kleijngeld, K'heuvel 2680 C. de Teuling, K'heuvel 2995 A. Vermeer, L. o. Zand 2988 C. Kolsteren, K'heuvel 2944 S. Pepping, K'heuvel 2789 Gebr. v. d. Hoven, K'heuvel 2730 Gebr. Brekelmans, K'heuvel 2725 A. Stalpers, L. o. Zand 3100 Fr. Cornelissen, K'heuvel 2840 L. Luxemburg, K'heuvel 2600 Nachtmis-programma. Op veler verzoek laten wij hier het programma volgen, dat in de Parochie kerk St. Jan alhier, dit jaar zal worden gezongen. Onder de solemneele H. Mis zal het zangkoor uitvoeren de 4-stem- mige Mis van Cuypers „Santos Trini- tatis". Onder de daarop volgende stille Missen zal achtereenvolgens gezongen worden: 1. Voor Baryton-solo: O Kerstnacht, schooner dan de dagen. 2. Gemengd koor: O hoe langzaam gaat de tijd heen. 3. Baryton-solo en Gemengd koor: O, kom Emmanuël. 4. Gemengd koor: Er is een roos ont loken. 5. Tenor-recitatief: En in dien tijd werd de Engel Gabriël gezonden. 6. Gem. koor: Het Wees Gegroet. 7. Gem. koor: Stille Nacht. 8. Sopr.-recitatief: En er waren her ders. 9. Gem. koor: Eere zij God. 10. Jongenskoor: Nu zijt Wellekome. 11. Gem. koor: Slaap Zacht. Cuypers. 12. Jongenskoor: Waar is de dochter van Sioen. 13. Kinderterzet: Ons welkom (Drie koningen. 14. Gem. koor: Slotkoor met Alleluja. Uitgenomen de nummers 1, 10, 11 en 12 zijn de gezangen genomen uit de bei de bekende Oratoria van Müller. Ier. Dubbel Jubileum. In dezen tijd van personeel-wisseling mag het wel een bijzonderheid genoemd worden dat op één dag in een dienst twee getrouwen hun zilveren dienst- jubileum vierden. Het gold hier de heer P. van Gorkum als tuinmansknecht en mej. A. Kroot als werkster bij den heer P. C. Snoeren-Sup, Boomkweeker, al hier. In intieme kring is 't feest herdacht en beide jubilarissen ontvingen voor hun 25-jarige trouwe dienstvervulling een stoffelijk blijk van waardeering. Vereerende uitnoodiging. De Weled. Achtb. Heer J. A. Frans Mallens, burgemeester onzer gemeente is door de Nederlandsche Regeering aangezocht te bewilligen in een voor dracht voor de benoeming van Voorzit ter van een stembureau bij het Saar- plebisciet op 13 Januari a.s. Burgemeester Mallens heeft in dit aanzoek bewilligd en zijne definitieve benoeming als zoodanig van de Volks- abstimmungs Kommission des Völker- bundes für das Saargebiet ontvangen. Aangehouden. Verdacht van frauduleuze handelin gen in een faillissment te Kaatsheuvel is door de gemeente-politie alhier een ze- kede J. van Iersel uit Waspik, die toe vallig „voor zaken" te Kaatsheuvel ver toefde, Dinsdagavond om ongeveer 10 uur aangehouden en in verzekerde be waring gesteld. Het onderzoek in deze zaak wettigt niet hieromtrent momenteel meer mede te deelen. Vrijdagmorgen is v. I. op transport naar Breda gesteld. Armen-ccncert. Het jaarlijksch armenconcert der Har monie „Apollo", dat oudergewoonte op 8 December gegeven werd, zal dit jaar op Zondag 23 Dec. a.s. plaats vinden. Het duo Kleijn de Kok uit Tilburg, voor Kaatsheuvel geen onbekende, zal het humoristisch gedeelte van het program ma vervullen. Het bestuur van Apollo heeft met de keuze van dit duo ongetwijfeld aan ve ler wenschen voldaan. De harmonie geeft nagenoeg hetzelfde programma als vorige Zondag, terwijl 't duo Kleijn- de Kok onder den naam Marino-Jean- nette een programma zal geven met meerdere nieuwe nummers. De gelden komen ten bate van de St. Vincentius Vereeniging. Groote Tooneeluitvoering. Het tooneelgezelschap Piet Vink zal op den 2en Kerstdag in de zaal van het Kon. Muziekgezelschap Euphonia op treden met „De Witte Non", het be roemde tooneelspel in 5 Bedrijven van Bob Constance, naar de bekende roman „The White Sister". De velen die dit werk mogelijk reeds als film zagen of 't boek hebben gelezen, zullen ongetwij feld hierin aanleiding vinden om ook „De Witte Non" als tooneelwerk te gaan zien. Voor een goede vertolking staat het tooneelgezelschap Piet Vink borg. Armen-concert. Op Driekoningen-dag geeft de Har monie van het Kon. Muziekgezelschap Euphonia haar jaarlijksch armenconcert De recette van dit concert komt ten voordeele van de armen van de St. Eli- sabethsvereeniging. De kaartenverkoop voor dit liefdadigheidsconcert zal reeds binnen enkele dagen aanvangen. R. K. Kiesvereeniging. Nogmaals willen wij er op wijzen, dat de contributie op 31 December be taald moet zijn, wil men aan de stem ming over de groslijst van de Candida- ten der Provinciale Staten deelnemen. De inning der contributie is in volle gang. Binnen enkele dagen zullen alle leden bezocht zijn. Tevens worden nog zooveel mogelijk bezocht zij, die geen lid zijn. Leden blijft lid! Die nog geen lid zijn, wordt lid! Het is Uw Katholieke plicht der R.K. Staatspartij zooveel mogelijk te steunen. Mocht het zijn dat U in de komende week nog niet bezocht zijt, of om welke reden ook nog geen contributie betaald hebt, meldt U dan even aan bij de secretaris, W. Damen, Hoofdstr. 219. Doch doe dit vóór 31 December, dan komt de zaak nog in orde. Het Bestuur der R.K. Kiesvereeniging. T.B.C.-Vereeniging. Gedurende de Kerstdagen zal in het Patronaat een pracht-kerstboom te zien zijn, beladen met geschenken voor kin deren van eiken leeftijd. Elk kind mag voor de luttele prijs van 10 cent een pakje kiezen, waarin zich een waarde volle prijs bevindt. Bovendien is onder de Kerstboom een prachtige Kerststal met alle bijbehoorende beelden ge plaatst, voor welke gedurende de Kerst dagen loten zullen worden verkocht voor 1 dubbeltje per lot. Na de Kerst dagen zal die Kerststal dan verloot worden. Niemand verzuime om in deze dagen een bezoek te brengen aan het Patronaat. De entrée kan voor niemand een beletsel zijn, daar deze slechts 5 ct. per persoon bedraagt. De geheele op brengst is ten bate der T.B.C.-Ver eeniging. Steunt dit mooie werk door iet koopen van loten, die aan de huizen ten verkoop zullen worden aangebo den. Het Bestuur der T.B.C.-Ver. T.B.C.-Barak-concours. A.s. Zaterdag zal bij H. v. Heesch- ^eynen ons jaarlijksch barakconcours worden geopend. Verschillende pracht- prijzen zijn hieraan verbonden met als loofd-prijs een mooie schoorsteen- pendule. Hij, die 5 series achtereen stoot, krijgt een een gratis lot voor enkele mooie prijzen. Het concours zal gedurende de tomende dagen bij H. v. Heesch wor den voortgezet. Barakliefhebbers, gaat dezer dagen Uw geluk eens beproeven. T.B.C.-vrienden, die het vorig jaar dit schoone werk zoo buitengewoon gesteund hebt, op U rekenen wij weer. Vol vertrouwen gaan we daarom deze week weer beginnen. De winsten, die op dit concours komen, zijn ten bate der T.B.C.-Vereeniging. Het Bestuur der T.B.C.-Ver. Kaatsheuvelsche Boys. Onder groote belangstelling had Zondag de wedstrijd plaats tegen R. W. B., die door onze jongens met 4—1 werd verloren. Ondanks het te forsche spel der tegen partij gaven de onzen zeer goed partij en de uitslag 41 is dan ook zeer ge flatteerd. Zondag gaan de K. B.'ers bij Capelle op bezoek. Boys laat je Zondag van je beste zijde zien, dan hebben we ver trouwen in het resultaat. Onze reser ve's ontvangen W.S.C. 4. Ook hier ligt een overwinning in de lijn der verwach tingen. R. K. V. V. Wilhelmina. Morgen ontvangt het eerste elftal het sterke Roda 2. Op een zware kamp kunnen zich onze jongens reeds voor bereiden. We hebben echter vertrou wen in de uitslag. Woensdag 2e Kerst dag komt Vios uit Tilburg op bezoek. Deze kampioenspretendenten zullen na tuurlijk alles in het werk stellen om beide puntjes mee naar Tilburg te ne men. Gemakkelijk zullen zij echter hier in niet slagen, daar ze op flinken tegen stand kunnen rekenen. De loterij welke door ons gehouden wordt en waaraan verschillende mooie prijzen zijn verbonden, gaat bijzonder goed. De le prijs hiervoor is te bezich tigen bij den heer H. Snoeren. Rapid. Zondag werd wederom gewonnen van Sarto, hetgeen weer een stap dich ter bij het kampioenschap beteekent. Morgen staat weer een thuiswedstrijd op het programma en wel tegen Velo- citas. Dat Velocitas een hard werkende ploeg is weten we uit de ondervinding in Tilburg, 'n Mooie wedstrijd staat ons dus te wachten, daar onze mannen on geslagen kampioen wenschen te wor den en geen enkel puntje willen verlie zen. Rapid 2 ontvangt R.K.T.V.V. 4. Bij een noodlanding in Voor—Azië. Alle in zittenden gedood. Na enkele dagen van angslige spinning bereikt ons thans het rampspoedige bericht dat de trotsche »Uiver» van de K.L.M., Neder lands beroemdste vliegtuig, in de woestijn van Syrië inVoor-Azië is te pletter geslagen en totaal verbrand. Over de bemanning zelf hebben we tot op het oogenblik dat we dit schrijven nog geen enkel bericht, doch het lijdt geen twijfel of alle zeven inzittenden zijn bij dit vreese- lijkeongeluk om het leven gekomen. Men weet dat de «Uiver» Dinsdag voor een snelle Kerstvlucht van Amsterdam naar Batavia vertrok ken was. Na een voorspoedige vlucht tot aan Kaïro steeg de Douglas daar Donderdag op voor de vlucht over het uiterst moeilijke traject Kaïro Bagdad. Het gevaarlijkste deel van het traject, dat over het Heilige Land en over de hooge bergen bij de Doode Zee was nl. volbracht, maar hoven de Syrische woestijn tusschen Gaza en het Engelsche fort Buthah is het vliegtuig in een hevige storm gekomen, die tenslotte het noodlot van de «Uiver» en zijn bemanning is geworden. Sinds Donderdagmiddag was het radio—contact met het vliegtuig verbroken, nadat het fort Buthah de laatste sienen had opgevangen. Dit kon verschillende oorzaken hebben. Het onschuldigste geval is, dat waarin de radio üoor een of andere oorzaak (het ligt voor de hand aan het onweer te denken) huiten wer king geraakt zou zijn en Beekman in verband hiermee het besluit zou genomen hebben vrijwillig te lanuen. Minder onschuldig zou net geval zijn, dat de radio door het instaan van den bliksem gestoord zou zijn. Want dan kunnen ook de nacbt- verlichting en de verlichting van het instrumentenbord builen werking gesteld zijn en zelts het kompas en de motoren. Evenwel is het ver scheidene malen voorgekomen, dat een vliegtuig door den bliksem werd getroüen zonder dat er onge lukken bij voorkwamen. Beekman zou kunnen hebben be sloten een noodlandiug te maken. Zoo waren allerlei vcrondersielbn< gen mogelijk, maar het scheen wel alsof de dnecieur van de K L M de heer Plesman, reed9 sombere voor gevoelens had. Op de hoogte van de geweldige moeilijkheden waatmede de vliegers op de Indië-route te kampen hebben, verklaarde hij reeds Donderdagavond, dat er geen reden wa9 om optimistisch over de vermis, sing van de „Uiver" te denken. En het bericht, dat Vrijdagmorgen Nederland uit de angstige spanning in een rouw stemming bracht, heeft hem in het gelijk ges.eld. Hoe de ramp precies in zijn werk i9 gegaan is tnan9 nog niet bekend. Het is mogelijk dat de bliksem op het vliegtuig is geslaan, doch even zeer kan bet zijn dat commandant Beekman zich genoodzaakt heeft ge zien wegen9 het slechte weer in de onmetelijke vlakte te landen en dat het toestel daarbij te pletter is gesla gen en in brand gevlogen. Het reddingswerk is uiteraard zeer moeilijk, temeer daar de woestijn door de aanhoudende regen bijna niet door auto s te berijden is De vliegtuigen van de Royal Air Force, die vanuit Rutbah ter opsporing wa ren uitgezonden hebben sleCbi9 het wrak van de Douglas gezien, zij hebben echter niet kunnen dalen. Men zal moeten trachten met auto's de plaat9 van de ramp te bereiken. De omgekomenen. Aan boord van de Uiver bevonden zich: commandant Beekman, 2de bestuurder van Steenbergen, meca. nicien Waalewijn en marconist van Zadellioff. De passagiers die met de Uiver zijn meegegaan waren: Prof. Walch, hoogleeraar aan de geneeskundige hoogeschool te Bata via, is de vorige week met de Pelikaan naar Nederland gekomen. De heer Beretti, redacteur van het persbureau Aneta, kwam in Sep tember 1934 met de Kwartel uit Batavia, en reisde mee tot Budapest. De derde passagier is de heer Kort, die voor zaken naar Indië gaat. De Leeuwerik te hulp. Het vliegtuig »Leeuwerik« is Donderdag van Schiphol vertrokken om zoo noodig de bemanning van de Uiver bulp te verleenen bij her stellingen van het vliegtuig. De Leeuwerik zou Zaterdag ter plaatse van den ramp kunnen zijn, maar helaas is zijn hulp thans niet meer noodig. ïn een onderhoud met den heer Ples man, directeur der K.L.M., deelde deze nog eenige bijzonderheden mede over het tragische einde van den Uiver. Uit de ontvangen telegrammen moet worden opgemaakt dat, nadat de radio had opgehouden, het toestel nog eeni- gen tijd is doorgevlogen en getracht heeft het vliegveld van Rutbah te be reiken. De piloot heeft om het vlieg veld gecirkeld, doch dit niet kunnen vinden. De weersomstandigheden zyn hem toen noodlottig geworden en op 15 K.M. ten Zuiden van Rutbah is de ma chine neergestort. Dr. v. d. Maas van den Rijks-Stu diedienst voor de luchtvaart zal zich in opdracht van den Minister van Wa terstaat naar Rutbah begeven om aan het onderzoek deel te nemen. Door den Ordonnance-Officier van H.M. de Koningin, le lt. Römer, wer den inlichtingen over de toedracht van de ramp ingewonnen om H.M. hier over op de hoogte te kunnen stellen. In de Tweede Kamer herdacht de Voorzitter hedenmiddag het droevig einde van de Uiver die, zoo zeide de president, het symbool was geweest van Hollands durf en kunnen. Hij sprak woorden van medegevoel jegens de nabestaanden der slachtoffers en uitte zijn groot leedwezen over 't ver lies, dat de Nationale Luchvaart ge troffen heeft. De Min. van Waterstaat sloot zich namens de regeering hierbij aan.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 15