mm een prima eeoige jongens SPORT, BURGERLIJKE STAND. RECHTZAKEN. AGENDA. GEMENGD NIEUWS. ADVERTENTIEN, De slachtoffers van de „Uiver" gevonden. Ml iI il 1 r J J I' I r w. s. c. W.S.C.—v.o.s. Voor direct gevraagd I I 1 8 i r kwaamheid en persoonlijken moed blijk geven, zal men onze koene Hoilandsche piloten herkennen, als men aanschouwt, hoe een vliegtuig in den donkeren nacht een giganti. schen strijd voert, een adembene- menden kamp tegen de in volle hevigheid losgebarsten elementen, dan zal men onwillekeurig denken aan de Ui ver» in nood boven de Syrische woestijn, en in John Barry- more, die in deze lilin op niet te overtreffen wijze de rol speelt van den directeur der Luchtvaartmaat schappij, zal men onzen Plesman zien uitgebeeld. Nog tal van andere beroemde filmartisten, als Lionel Barrymore, Clark Gable, Robert Montgommery, Helen Hayes en Müna Loy ver leenden aan deze film hun mede werking. De Hoilandsche bewerking van het boek waarnaar deze film vervaardigd werd, is van de hand van onzen populairen K.L.M. vliegerschrijver A. Viruly. Maandag en gedurende de beide Kerstdagen wordt *een geheel nieuw programma vertoond, met als hoofd nummer »De kat en de viool», een grootsch opgezette operette-film uit de jubileumproductie der Metro Goldwyn. Grootsch van opzet, niet alleen waar het de rijke enscenee- ring en prachtige aankleeding betreft, maar ook waar het gaat om de keuze der artisten. Ramon Novarro en Jeannette Mac Donald in één film. Twee zangers van grootsche allure, die ieder op zich in staat zijn een film tot een succes te maken. Treden zij samen op, dan mag dus met reden een dubbel succes verwacht worden. In deze verwachting zijn wij niet teleurgesteld. Nog zeiden werd een film vervaardigd die op gebied van zang en muziek zooveel te genieten gaf als »De kat en de viool». Feitelijk zouden wij dezen film kunnen vergelijken met den goeden wijn die geen krans behoeft. Beide artisten immers, Ramon Novarro zoowel als Jeannette Mac Donald zijn hier voldoende bekend. Reeds meerdere malen heeft men kennis kunnen maken met de meesleepende stem en de ongeëvenaarde acteurs talenten van Ramon Novarro en met de jubelende sopraanstem van de lieftallige Jeannette Mac Donald. Laten we slechts constateeren dat beide artisten zichzelve in deze film hebben overtroffen. De geschiedenis natuurlijk een liefdesgeschiedenis die in deze film verwerkt is, is buitengewoon boeiend en amusant, de regie van William K. Howard is boven allen lof verheven, kortom niets is onbe proefd gelaten om deze film te maken tot een rolprent die de geheele wereld in yervoering zal brengen. Wij kunnen onze lezers dan ook zeer sterk aanraden de programma's die het R.D.B.-Theater deze week biedt te gaan bezichtigen. Als altijd is aan het bijwerk wederom zeer veel zorg besteed. Luxor-Bioscoop. Het Vliegende Circus Zaterdag en Zondag vertoont de Luxor Bioscoop een uitstekend programma met een tweetal hoold nummers. De eerste is de bekende film «Het Vliegende Circus", waarin we ettelijke krasse staaltjes op vlieggebied en gevaarlijke parachutesprongen zien. De drie hoofdpersonen in deze film leiden een wonderlijk leven van doodsverachting en onverschilligheid. Deze aaneenrijging van sensationeele gebeurtenissen wordt afgewisseld met een liefdesverhouding, die tenslotte de aanleiding geeft tot het vreeselijke einde van deze geschiedenis, waarbij we een geweldig luchtgevecht mee maken. Voor wie van geen klein geruchtje vervaard is is dit een film, om van te smullen. Het tweede hoofdnummer is: »0p ter Vredesconferentie Een zeer geestige historie, waarin de vermaarde Amerikaansche ko mieken Bert Wheeler en Robert Woolsey de hoofdrollen vervullen. De twee vroolijke mannen zijn zoo slim een kapperszaak te beginnen in een Indianenwijk, waar de mannen geen baarden hebben. Dat zaakje loopt natuurlijk niet naar wensch, maar het leidt er toe dat beide barbiers het Indianenland ter vredes conferentie gaan vertegenwoordigen. Zij ervaren daarbij dat het diplo matenvak nog niet zoo heel eenvoudig is en dat men vooral bestand moet zijn tegen de aanhaligheden van lieve blondines en wat dies meer zij. We beleven dan het vreemde optreden der beiden ter conferentie en hun terugkeer in het Indianen land, waar intusschen oorlog is uit gebroken. Deswege worden beide vredesgezanten gedegradeerd tot sol daatjes Van deze vermakelijke historie zal men veel plezier beleven. »De Tunnelen Tijdens de Kerstdagen loopt in de Luxor het gigantische filmwerk van Kun Bernhardt «De Tunnel». Deze geheel nieuwe film mag gerekend worden tot de sterksten die dit jaar zijn uitgekomen. Onder regie van Kurt Bernhardt is een fantastische en zeer interessante rolprent ontstaan, die wat gegeven betreft weer eens iets geheel nieuws onder de zon brengt. De film is vol spanning en afwisse ling; noemen wij slechts eenige der sterke momenten: de strijd der techniek tegen de natuur arbeidersonlusten onderaardsche overstroomingen enz. Men kan «De Tunnel» gerust noemen het Hooglied van den Arbeid. Artisten van naam, zooals Paul Hartmann, Gus taf Gründgens en Otto Wernicke werkten mede, zoodat deze film. mede door de uitstekende namen dezer artisten ook in de Hoilandsche zalen ongetwijfeld veel succes zal oogsten. De fantastische gedachte die aan deze film ten grondslag ligt, is het aanleggen van een tunnel, die Europa met Amerika verbindt. Na 15 jaar werken gelukt het de verbinding onder den oceaan tot stand te brengen. Hoe en met welke moeilijkheden dit gepaard gaat, ga men in deze film-fantasie zelf zien. We mogen het op prijs stellen dat de directie van de Luxor Bioscoop deze nieuwe en kostbare film reeds zoo spoedig in Waalwijk brengt. Benoeming. Gedeputeerde Staten hebben onzen oud-stadgenoot, den heer V. J. Gerris, bevorderd tot Hoofdcommies ter Pro vinciale Griffie. Opnieuw speelt WSC morgen een thuiswedstrijd en opnieuw is het er een waarvan we kunnen zeggen, er kan ge wonnen worden. En na onze beschou wing van vorigen Zaterdag zouden we er aan willen toevoegener moet gewon nen worden. Inderdaad, het moet. Na de uitslagen van Zondag is de positie der zwarthem- den weer een tikje ongunstiger gewor den, zoodat zü nu reeds twee punten op Picus en Hero achter staan. De komende weken brengen misschien weer wed strijden waarvan weinig of geen resultaat te verwachten is, daarom: nu het kan, móet het! De WSC'ers zullen echter in VOS een zeer sterke tegenpartij krijgen, die slechts zeer moeilijk te verslaan is. Telken jare heeft deze Venlosche club verrast door haar onverwachte overwinningen op de sterkste tegenstanders. Enkele weken ge leden nog speelden de zwart-witten het zoowaar klaar Wilhelmina in eigen huis een nederlaag te bezorgen. Technisch mogen de Venlo'ers misschien de zwakste ploeg uit de afdeeling zijn, het zijn poo» tige jongens die om de puntjes vechten tot de laatste minuut en die juist daar om voor elke club een gevreesd tegen stander zijn. We willen hiermede in het geheel niet zeggen dat VOS niet over spelers van klasse beschikt, integendeel, de gebroe ders Holthuizen zijn zeer bekende spelers die meermaleif in het Limburgsche elf tal uitkwamen. De linksbuiten is wel de gevaarlijkste man uit de voorhoede. Voorts zijn ook de rechtsbinnen Heijs- ters en keeper Stikkelbroek uitstekende spelers. De WSC'ers krijgen dus morgen weer een zware taak en wij verwachten dat het weer een strijd vol spanning zal wor den, zooals ook de eerste antmoeting tus- schen beide ploegen was, die door WSC op onfortuinlijke wijze in de laatste mi nuten verloren werd. We durven geen voorspelling doen, maar het is voldoende dat we kunnen zeggen dat er gewonnen kan worden. We twijfelen er niet aan of de WSC'ers zullen zich tot het uiterste inspannen om de noodige punten hier te houden. Den voetballiefhebbers staat weer een mooie ontmoeting te wachten. Ondanks de overvloedige regen der laatste dagen is het zeer onwaarschijnlijk dat de wed strijd geen doorgang zal vinden. Het WSC-terrein is nog in uitstekende con ditie. Het elftal van VOS is als volgt samen gesteld: P. Stikkelbroek J. Berden A. Joosten Manders - W. Holthuijzen - P. Jansen J. Heysters - L. Kesseler - Bloem Th. Joosten Th. Holthuijzen R. W. B. RWB 1 heeft Zondag rust. RWB 2 speelt te Capelle tegen de club van dezen naam en zal o.i. wel met een overwinning thuis komen. RWB 4 speelt thuis tegen Heusden 2; de jongste RWB'ers krijgen nu kans hun eerste zege te behalen. 2e Kerstdag speelt alleen RWB 3 tegen RWB 4 om 2 uur. JULIANA. Zondag a.s. is het le elftal weder vrij van competitiewedstrijd. Juliana 2 moet naar 's-Bosch om tegen Nivema den strijd aan te hinden; weder een sterke tegenstander voor onze re serves. Juliana 3 moet tegen Nivema 2 in den strijd. Wij vertrouwen dat onze reserves, welke Zondag j.l. tegen een sterk BVV- elftal den strijd moesten aanb'ndcn en met 73 verloren, er Zondag tegen Nive ma alles op zullen zetten om met een overwinning uit den striid te komen. R.K.V.V. H.E.C. KJW uit Oisterwijk komt morgen op bezoek bij HEC 1. KJW beschikt over een hard werkende en vooral forsch spelen de ploeg, waarvoor HEC terdege moet oppassen. In Oisterwijk werd ongelukkig verloren met 32. HEC is met haar spel zeker niet achteruit gegaan, daarom ver wachten we dus dat HEC morgen revan che zal nemen. HEC'ers, ge kunt winnen, maar alleen als allen zich geheel geven en tot de laatste minuut volhouden. Een gelijk spel kan toch zeker wel bevochten worden, we rekenen er tenminste op. De wedstrijd begint om 2 uur op het HEC-terrein. Een zeer belangrijke wedstrijd staat op het programma voor HEC 2. Zij is mor gen de gast van WVB Besojjen, de club die nog ongeslagen is. WVB zal natuur lijk wel trachten haar record te hand haven, maar of h^ir dit zal gelukken is een andere vraag. HEC 2 is vast besloten morgen te winnen en zal dus WVB krach tig partij geven. Wie zal winnen? Dat is een open vraag, waarop we geen ant- selykc wedstrijd moeilijk te zeggen. Wij voor ons hopen natuurlijk dat HEC 2 de gelukkige zal zijn. Denkt er aan HEC'ers er staat veel voor U op het spel. Bederf uw prachtige kans niet door een neder- lsag. HEC 3 ontvangt morgen Rapid 2 uit Kaatsheuvel. Rapid 2 heeft reeds 20 mi nuten gespeeld tegen HEC 3, toen de wed strijd wegens regen gestaakt werd; de stand was toen 00. Dus speelt zij mor gen eerst 25 minuten en na de rust 45 minuten. HEC moet, wil zij hare plaats handhaven, zeker winnen, waartoe wfi hen dan ook wel in staat achten. HEC'ers speel met hetzelfde vuur als verleden Zondag tegen Hercules, dan zal succes niet uitblijven. Deze wedstrijd wordt eveneens op het HEC-terrein gespeeld en zal beginnen om 12 uur. R.K. W.V.B. Heden, Zaterdagmiddag, spelen de WVB-junioren een competitiewedstrijd tegen Hercules, aanvang half 3 op het WVB-terrein. Verleden week versloeg WVB Hercules met 61 in hun eigen huis, zoodat wij vertrouwen dat ook he denmiddag WVB Hercules met minstens een even groote 'nederlaag huiswaarts zullen sturen. Na een rustperiode van veertien dagen komt WVB 1 morgen weer in 't veld. In dien 't weer medewerkt, zal er morgen een spannende wedstrijd gespeeld wor den tegen HEC op het WVB-terrein. Aan vang half 1. Aangezien HEC de tweede plaats op de ranglijst inneemt, zullen de HEC'ers er ongetwijfeld alles- op zetten om hun positie mogelijk nog te verbete ren; daarom kan WVB morgen op een gevreesde tegenstander rekenen en zul len zij haar beste spel moeten ontplooien willen zij uit deze wedstrijd 2 punten behalen. Wij verwachten dan ook van de zijde van het publiek een flinke belangstelling. Voor zen Kerstdag is vastgesteld de wedstrijd WVB 1Hercules 1, die 14 dagen geleden vanwege het slechte weer met de rust moest worden gestaakt. Ook Hercules beteekent voor onze jongens cppassen. R.K. V.V. QUICK. Zondag 23 December gaat Quick voor de tweede maal naar Dussen om aldaar te spelen tegen de Duss. Boys. Wij hopen dat het ditmaal door zal gaan, opdat men niet tevergeefs naar Dussen gaat zooals de eerste maal, of dat men tijdig bericht stuurt van terreinafkeuring, dan maakt men tenminste geen vergeefsche reis. Vertrek 11.30. De wedstrijd vangt aan om 1 uur. Woensdag, 2en Kerstdag, is voor Quick ingelascht QuickWaspik 2. Quick krijgt dus alweer een kampioenscandi- daat op bezoek. Beiden hebben elkander nog niet ontmoet, dus van den uitslag kan men weinig zeggen. Wij vertrouwen dat de Quickers zich waardige tegenstan ders zullen toonen en dat zij zich vol vuur in den strijd zullen werpen. De wedstrijd vangt aan om 2 uur en staat onder leiding van arbiter v. Gorp uit Tilburg. R.K. V.V. HERCULES. A.s. Zondag speelt het le elftal van Hercules een competitiewedstrijd tegen Hercules 2 uit Waspik. Aanvang van de- zen wedstrijd is gesteld op 12.30 uur. Wij verwachten voor dezen wedstrijd veel belangstelling. Het 2e elftal is a.s. Zondag vrij van de competitie. Het 3e elftal speelt Zaterdag voor de R.K. J.C. een wedstrijd tegen PSV uit Baardwijk. Het 4e elftal gaat bij WVB op bezoek, eveneens voor de R.K. J.C. DEELNEMING IN HET BUITENLAND. Stoffelijke resten zullen per vliegtuig naar Cairo worden gebracht. Bij de K. L. M. is Vrijdagmorgen een telegram ontvangen van den ver tegenwoordiger der K.L.M. te Bagdad, den heer Peters, waarin wordt beves tigd, dat alle drie passagiers en de geheele bemanning van de „Uiver" om het leven zijn gekomen. Het stoffelijk overschot van de zeven personen is door een geneesheer van de R. A. F. naar het fort Rutbah Wells overge bracht. De heer Peters was gistermorgen om 11.45 per vliegmachine uit Bag dad naar de plaats van het ongeluk vertrokken. De lijken der slachtoffers zullen met een vliegtuig van de Royal Airforce naar Cairo worden overgebracht. De omstandigheden van het ongeluk, die tot dusver uit de telegrammen be kend zijn geworden, besprekend, zegt de heer Plesman: „Met grooten nadruk zou ik er op willen wijzen, dat het fout is nu reeds definitieve veronderstellingen te maken omtrent de oorzaken van deze ramp. Het is zeer gewenscht af te wachten wat het onderzoek zal uitwijzen. Dr. Van der Maas van den rijksstudie dienst voor de luchtvaart gaat naar Rutbah, en wij zullen de conclusies die hij op de plaats van de ramp uit de omstandigheden zal trekken, moeten af wachten.'' Wij zijn in verbinding met de na gelaten betrekkingen van de passagiers en hebben haar onze deelneming be tuigd. Wij hebben dat ook gedaan aan de familie van de bemanning. Het ver lies van deze bemanning beteekent voor ons het verlies van een viertal zeer be kwame mannen. Beekman heeft meer dan tien jaren voor ons gevlogen. Voor hem was het typeerende, dat hij nog nooit een schadegeval heeft gehad. Van Steenbergen was ook al zes jaar bij ons aan het vliegen. Walewijn was een der oudste en bekwaamste werktuigkundi gen van onze maatschappij. De minister van Defensie, vergezeld van zijn adjudant, kapitein Tielens, heeft een bezoek gebracht aan den heer Plesman om zijn deelneming te betui gen. De Belgische minister van Buiten- landsche Zaken, Heymans, heeft den Belgischen gezant te Den Haag ver zocht de Nederlandsche regeering de condolanties te doen toekomen van den koning en de Belgische regeering bij het tragische ongeval, de de „Uiver" is overkomen. Het Britsche ministerie van Lucht vaart deelt mede, dat de directeur-gene raal van de burgerlijke luchtvaart, lui tenant-kolonel Shelmerdine aan den di recteur van de K.L.M. het volgende condoleantietelegram heeft gezonden: „Wij zijn diep onder den indruk van het tragische ongeluk met het Neder landsche passagiersvliegtuig bij Rutbah en wij haasten ons u de verzekering te geven van de oprechte sympathie der Britsche burgerlijke luchtvaart". De feestelijkheden te Paramaribo afgelast. Paramaribo, 21 Dec. De feest vreugde over de aankomst van de „Snip", welke gisteren op -zoo enthousi aste wijze was ingezet, is thans geheel gedempt door het treurige bericht om trent de ramp met de „Uiver". Alle ver dere feestelijkheden zijn afgelast. Zoo wel de bemanning van de „Snip" als de bevolking is diep onder den indruk. Za terdagmorgen vertrekt de „Snip" naar Curasao met de dochter van den gou verneur als passagiere. Koninklijke deelneming. De particuliere secretaris van H. M. de Koningin, baron Sixma van Heem stra, heeft aan het bestuur en de direc tie der Kon. Luchtvaart Mij. een tele gram doen toekomen van den volgen den inhoud: „H. M. de Koningin draagt mij op Harer Majesteits oprechte deelneming te willen betuigen met het ontzettend ongeluk, aan de „Uiver" overkomen, en verzoekt U aan de nagelaten betrekkin gen van de slachtoffers Harer Majes teits diepgevoelde deelneming te willen overbrengen." Prinses Juliana liet door haar kamer heer baron Baud aan de K.L.M.-direc- tie het volgende telegram verzenden: „Diep onder den indruk van een groote ramp, welke Uwe maatschappij getroffen heeft, draagt H.K.H. mij op U oprechte deelneming over te brengen. Beleefd verzoek ik U, ook aan de na gelaten betrekkingen namens H.K.H. bijzondere gevoelens van deelneming te betuigen." Ter plaatse neemt men als vast aan, dat bliksem-inslag de oorzaak is ge weest en niet slechte landing, waar de grondtoestand ter plaatse goed is. De indruk in Londen, Parijs, Brus sel en Berlijn is geweldig. Men leeft over de geheele wereld mee. Een treffende, in haar eenvoud ont roerende rede, heeft de voorzitter der Tweede Kamer gewijd aan de ramp, die De Uiver getroffen heeft. Blijkbaar heeft zijn woord op de Kamerleden, die zich allen van hun plaatsen ver heven hadden, diepen indruk gemaakt. Minister Kalff heeft daarna verze kerd, dat de regeering van harte deelt in het groote leed, dat over de nabe staanden der slachtoffers is gekomen. WAALWIJK. Van 14—21 Dec. Geboren: Anna Th M dv A J de Mun- nik-v Drunen. Francisca O H dv P L IJpelaar-Bruggink. Theodorus J M zv J A de Peffer-Peelen. Mechelina G dv F II de Haan-v Bijnen. Theodorus C zv A A Hurkmans-Adriaanse. Hendrika J dv II Molegraaf-Gouda. Overleden: G Both 67 jaar. Huwelijksaangiften: Geene. Huwelijken: Geene. IngekomenJa P Dooremalen van Don gen. Ma A Brouwers van Heusden. El Ca J Massar van Oudenbosch. Aa J v d Pluijm van Tilburg. El Ja Schuilen- burgh van 's-Bosch. Pa G Bafjens van Vught. P G v Iersel van Dongen. P Biekart en gezin van 's-Bosch. PC v d Made van Loonopzand. Vertrokken: F E Lenarts naar Bun schoten. Ja Grandia naar Vlijmen. El Ha M H v Dortmond naar Terhejjden. Ma Bruijsters naar Heusden. Ma VVolfers naar Speicher (Did.). W Rom melaar naar Enschede. Ja A Braspen ning naar Wijk en Aalburg. P J Swaans naar Ginneken. P J Brokken en gezin naar Wychen. AM Wolfs en Een pimpelneus. G. C. D. te Waalwijk had op 3 Sept. '34 te Waalwijk zich in de Grootestraat in kennelijken staat van dronkenschap bevonden. Daar verdachte reeds eens voor dronkenschap was veroordeeld, werd hij conform den eisch veroordeeld tot 25.— boete of 25 dagen. Levensgevaarlijk messteken. Voor de rechtbank heeft terecht ge staan P. B., 54 jaar en A. C. B. 22 jaar, beiden koopman te Sprang-Capelle, va der en zoon, dat zij op 29 Mei 1934 te- samen en in vereeniging te Oss M. Rijken, 37 jaar, koopman te Capelle, opzettelijk zwaar lichamelijk letsel heb ben toegebracht door elk met een mes Rijken te steken en te snijden, tenge volge waarvan deze meerdere zwaren verwondingen bekwam en levensgevaar ontstond. De zaak betrof een concur rentiestrijd. Tegen ieder der verdachten werd 8 De vader werd door de rechtbank veroordeeld tot 6 maanden gevangenis straf. De zoon werd vrijgesproken. MARKTBERICHT. Waalwijk, 21 Dcc. 1934 Varkens f 8— f 11. Eieren 4 5 cent. WAALWIJK. Zaterdag en Zondag, R.D.B.-Theater, «Nachtvlucht». Zat rdag en Zondag, Luxor Bioscoop, »Het vliegende circus» »Op ter vredesconferentie». Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertafel «Oefening en Vermaak». Zondag 12 uur. Repetitie Lieder- lafel „Tot Bloei*der Toonkunst". Maandag, Dinsdag en Woensdag R.D.B. Theater, »Üe kal en de viool» Dinsdag en Woensdag, Luxor Bios coop, »De tunnel». Dinsdag le Kerstdag 12 u. Groote Kerstmatinée Liedertafel «Oefening en Vermaak». Toegang vrij. Brand op de »lubian«. Bij de directie van de stoomvaart maatschappij »Nederland« te Amsterdam is bericht ontvangen, dat heden brand is uitgebroken op het motorvrachtschip »Tabian«, dat zich op 20 mijl van La Coruna bij Kaap Finisterre bevindt. RADIO DISTRIBUTIE-BEDRIJF, WAALWIJK. (Wijzigingen voorbehouden). ZONDAG 23 DECEMBER 1934. Programma 1. 8.OU v.m. Huizen. Programma 2. 8.00 v.m. Hilversum. Programma 3. 5.55 v.m. Hamburg. 8.30 v.m. Parfjs. 10.20 Brussel, Hoilandsche uilzending. 10,05 v.m. Luxemburg. 's Namiddags gevarieerd programma. 7.50 n.m. Weenen. 8.05 n.m. Diversen. 10.50 n.m. Parijs. MAANDAG 24 DECEMBER 1934. Programma 1. 8.00 v.m. Huizen. Programma 2. 8.00 v.m. Hilversum. Programma 3. 7.50 Keulen. 8.05 Parijs. 10.35 Droitwich. 6.50 Londen Regional. 7.50 Droitwich. 9.50 Budapest. 10.30 London Regional. 11.20 Nachtmis-uitzending van de Fran, ciscanerkerk te Munster o.l.v. Dom-vicaris Hubert Leuwering. DINSDAG 25 DECEMBER 1934. Programma 1. Cp 8,15 v.m. Huizen. Programma 2. 8,30 v.m. Hilversum. Programma 3. 8.50 12.20 2.10 3.00 6.30 7.20 8.00 11.20 Keulen. Brussel. Droitwich. Gevarieerd Droitwich. Leipzig. Parijs. Droitwich. programma. WOENSDAG 26 DECEMBER 1934. Programma 1. 8.00 v.m. Huizen. Programma 2. 8,00 v.m. Hilversum. Programma 3. 8.50 Keulen. 12.35 Parfjs. 1.00 Diversen. 7.00 London Regional. 10.20 Droitwich. DONDERDAG 27 DECEMBER 1934. Programma 1. 8.00 v.m. Huizen. Programma 2. 8.00 v.m. Hilversum. Programma 3. 8.05 Parijs. 10.35 Droitwich. 6.20 Leipzig. 7.35 London Regional. 11.35 Droitwich. VRIJDAG 28 DECEMBER 1934. Programma 1. 8.00 v.m. Huizen. Programma 2. 8,00 v.m. Hilversum. Programma 3. 7.00 v.m. Deutsclilandsender. 8.05 v.m. Parijs. 10.35 v.m. Droitwich. 3.00 n.m. Diversen. G.50 n.m. Londen Regional. 8.55 n.m. Droitwich. ZATERDAG 29 DECEMBER 1934. Programma 1. 8.00 v.m. Huizen. Programma 2. 8,00 v.m. Hilversum. Programma 3. 8.05 v.m. Parijs. 10.25 v.m. Droitwich. S.25 n.m. Leipzig. 9.50 n.m. Boedapest. 10.20 n.m. Londen Regional. en voor de onderwerk-afdeeling bij H. J. VAN BLADEL Schoenfabriek Waalwijk.

Echo van het Zuiden | 1934 | | pagina 20