BRIEF UIT DE DRUNENSCHE HAAI. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. SPORT, [J Munheer, Drunen, 3 Januari 1935. Nou zijn we wir een joarke auwer. De meensen wenschen mekare een zalig en gelukkig nijjoar toe. Ik vroag mun eigen aaf mee mun lomp verstaand: Wè meenen ze doar nou van? Netuurlijk zijn ook hier wir uitzon deringen op den regel, mèr veur 't grootste deel van 't meensdom is 't niks aanders, dan een cliché, iets dat is oan mekare gegroeid, wè nou eenmoal bij mekare heurt, en dat we gewoon zijn, om mee nij joar, en inkelde doagen doarnoa, tegen mekare te zeggen onder 't geven van een haand. Woarom zudde dat ook nie doen in deze crisistijd. Woarom nie? Dat zèk ook. Noa de leste Mis zaak de Zondag twee zoakenmeensen mekare de haand geven. Concurrenten van mekare, die dat doen veur 't oog. Ik weet zeker, dat ze van mekare lie ver zagen, dat ze den dijk over gingen dit jaar, dan dat ze een dubbeltje bij potten. Zoo ist 't nou eenmoal. De wereld hangt van afgunst en broerdigheid oan mekare, wordt nog wel eens gezeed, mèr nou zuk 't host goan geleuven. Mee heel dees inleiding zuk oew host nog vergeten om oew een zoalig nij joar toe te wenschen. Deze wensch, mee veul geluk en zegen, is ook bedoeld veur oew femilie en huisgezin en in 't bijzonder veur dat gedeelte van oew femilie, dat zulke groote plannen hee, woarvan inkelde w^ken gelejen, al de veurboikes in oewen kraant stonnen. Ik was van plan gewist om persoon lijk mun gelukwenschen te komen oan- bieden, mèr Drieka zee, blijf mèr thuis. Ge hed doar niks te moaken. Munheer, ik vervat 't nog wel eens, want ge wit wel, zullie hebben 't leste woord. Es un kwoai kat zèk toen mèr in unnen stoel aachter de kachel gepro- pen en mijn voeten op de voet van de kachel geleed en mèr netjes op komando de pap geruurd. Ge hed nou zeker wel in de goater, dat mijn bedoelingen goed waren en nou za'k oew dan mèr eens deen en aander goan vertellen over de durpsche dingen. Aon tentoonstellingen van Missie- naaikringen zedde wel bekind, is nie? Nou dan moette op den aachtste mèr eens in Drunen komen kijken. Dan hauwt de Missienaaikring van Drunen dur joarlijksche tentoonstelling, in de zoal van de Meiskes congregoatie. De spullekes. die deur de lee gemokt zijn veur de Missie, kan de doar dan eens bekijken. Ik denk, dat ze jullieën Missie-naaikring heel noabij komen. Behalve die tentoonstelling zijn dur dan mistal nog een heel stel aander vermoakelijkheden en attracties en veural ook nie te vergeten, de loterij, die tur oan vaast zit en woar mooi prij zen veur zijn. Ge kant doar oew geld kwijt, mèr 't is goed besteed. Die tentoonstelling zamme wir eens goan zien en er jou de komende keer zoo eens deen en aander van vertellen. Zoo es ge allicht in oewen kraant ge lezen zult hebben, in 't leste roadsver- slag of in een van de leste roadsver- sloagen, is 't electrisch lichtbedrijf mee ingang van 1 Januari, mee ingang van Nijjoar dus, overgegoan oan de Pnem. Ge wit wel wek doar mee veur heb. De Pnem is een groote moatschappij, die nou zurgt veur 't lichtbedrijf in Dru nen. Tot nog toe had dat de geminte oan dur eigen en hiette dat G.E.B. We heb ben er toch een oardig veurdeeltje oan, want veurig joar betoalden we twee en dartig en eenen halve cent per kilo- watuur en nou mèr een kwartje meer. Minstens dat ge dan wat gebruikt, dan hedde doar al direct eenen bonk voordeel oan. Doar komt dan nog bij, dat ge bij de Pnem nog een vaast recht tarief kunt oanvroagen, wat ook heel veurdeelig moet zijn. Ge moet dit nou nie beschouwen es een rekloame veur de Pnem of zoo iets. Neeë dat neit! 't Is om 't zoo mèr eens te zeggen ,,een uiting van blijdschap", omdat we nou tenminste eens ergens vermindering in krijgen en nou eens iets gedoan wordt, woar ge veurdeel oan hed. Dat gebeurt nie dikwijls tegens- worrig. De sticht, de Torenstroat bedoel ik, is ten noaste bij kloar. 't Zal wel un mooi verbetering zijn, dat zeg ik oew. Hoe lang hemme wel nie gebaggerd en gemodderd. Zelfs de pomp hee een nij putje gekregen en we zullen gin loast meer hebben van die vervelende groep oan de kaant de Visser, 't Goi veuruit. Zou dat ommel officieel geopend wor- ren of goat dat zoo mèr? 't Kan ook mèr goed zijn ook, vijn ik. Zeg hoe schaai 't bij jullie mee de schoenmoakerij. Is doar nog al te wer ken. Zoo ik heur is 't in Drunen op de miste plekken toch zoo mèr slapkes en zijn ze blij dat ze een poar doag in de week kannen draaien. 't Is kepot mee de werkzoamheden tegensworrig. Doar is niks goed meer. Ge wit niet meer wat ge oew kender moet loaten fatsjeneeren. Loate ze dit worren, dan deug 't nie en loate ze dat worren, dan deug 't ook nie. Ik laas van de week in de kraant iets over de vrijwillige laandstorm. Die heb ben een vergoadering gehad of zooiets. Doar zijn nog prijzen uitgereikt en weet ik wat er nog al meer gebeurd is. In 't doagelijksch leven heurde zoo mèr weinig van de laandstorm in Dru nen, mèr nou ziek 't toch, dat ze in Drunen ook nie stil zitten. Dat moet ook nie. Ze moeten er zijn en es die Zwart- frontlui of aander gespuis wat verkeerd willen, dan moeten ze mèr nie prakke- zeeren, mèr ze in eens, bons weg op een zending blauw erwten trakteeren, dan zullen ze wel in dur schulp kruipen, de knapzakken. Doar is tegensworrig of liever gezeed op den oogenblik nie veul te beleven in Drunen. Zoo nou en dan eens eenen keer een uitvoeringske en eens een ver goadering, op tijd een auto-ongeluk en zoo meer en dan hedde 't wir gehad. Munheer, ik schaai er aaf. Nogmoals een zoalig en heilvol nijjoar veur jou en oew femilie en dan zèk wir tot over virtien doagen. hou doe, DE NIJEN TIENUS. Het personeel der school mag met voldoening neerzien op dezen dag, die stellig veel zal bijdragen tot bevorde ring van de missieactie in onze paro chie, hetwelk nog dienzelfden avond werd bewezen door het bijeenbrengen van de voor zulk een kleine parochie aanzienlijke som van 43.68J^, en dat in een crisistijd als wij thans beleven. LOON-OP.ZAND. J.l. Maandagmorgen te 9 uur had de plechtige begrafenis plaats van het stoffelijk overschot van Loon op Zand's oudsten inwoner den heer Hendrik van den Hoven, die bij het tramongeluk van vorige week Vrijdag op zoo jam merlijke wijze omkwam. Nadat Zaterdagmiddag de doods oorzaak gerechtelijk was vastgesteld, was het lijk opgebaard in een der ka mers van het St. Gerlachus Liefdege sticht aan de Gasthuisstraat, van waar ook de begrafenis plaats vond. Te ongeveer kwart voor 9 begaf het gilde St. Ambrosius zich met rouw- vaan en schilden naar het Gasthuis, ten einde zijn mede-lid en diamanten jubilaris mede naar zijne laatste rust plaats te begeleiden. De weg naar de kerk was rijen dik bezet met belang stellenden, zoowel uit onze plaats als uit de omgeving. De kist werd kerkwaarts gedragen door de leden van het St. Ambrosius- gilde, terwijl een tweetal kransen van de fa. Gebr. Heijnen en van de Bra- bantsche Buurtspoorwegen en Auto busdiensten de baar dekten, terwijl de overige familie en vele buurtbewoners en kennissen den lijkstoet volgden. In de parochiekerk werd de H. Mis van Requiem opgedragen door den Zeer Eerw. Heer Pastoor Schoenma kers, terwijl in dit gebouw geen plaats onbezet bleef. Na den H. Dienst werd de kist naar het kerkhof gedragen en met enkele plechtigheden ter aarde besteld. De eveneens bij het ongeluk gewon de dochter kon de plechtigheid nog niet bijwonen, doch maakt het thans reeds iets beter, zoodat geen levens gevaar meer aanwezig is. Zondagavond te half 11 had onder groote belangstelling de sluiting plaats van het door de Kaartclub „Ons Ge noegen" in de zaal bij de Wed. Coo- mans gehouden rik-concours. De uitslag was als volgt: le Prijs: H. Leermakers, Loon op Zand 27 pnt., geen tegenpunten. 2e Prijs: L. v. Loon, Loon op Zand 27 pnt., geen tegenpunten. 3e Prijs: J. v. d. Velden, Udenhout 25 pnt., geen tegenpunten. 4e Prijs: C. Rekkers, Waspik 26 pnt., geen tegenpunten. 5e Prijs: W. Beerens, Loon op Zand 21 pnt., geen tegenpunten. De R.K. Werkliedenvereen. hield deze week een goed bezochte vergade ring in de zaal bij den heer Stalpers, alhier. De Voorzitter deelde mede, dat een aanvang zal worden gemaakt met de lessen voor den Ontwikkelingscursus op a.s. Dinsdag om half acht en spoor de de aanwezigen aan van deze gele genheid gebruik te maken, inlichtingen over de nieuwe steunrege- De Voorzitter gaf vervolgens enkele ling. Vervolgens werd verslag uitge bracht van het verhandelde op de Cen trale Raadsvergadering te Tilburg. De Voorzitter van den Fabrieksar- beidersbond gaf een duidelijke uiteen zetting van de nieuwe regeling om trent de werkloozenkas. Met een dankwoord aan allen sloot de Voorzitter de vergadering. De Postduivenvereniging „De Al batros", gevestigd in het café van den heer J .Beunis hield Zondag 30 Dec. j.l. een tentoonstelling van duiven in haar clublokaal. Als keurmeester fun geerde de heer C. Witlox uit Waalwijk. De volgende resultaten werden be haald H. Leermakers 2 eerste en 2 tweede prijzen. C. v. Dongen 1 eerste en 1 tweede prijs. A. Coomans 1 vierde prijs. A. v. d. Ven 1 eerste, 2 tweede, 1 vierde en 1 zesde prijs. A. Maas 1 derde en 1 vierde prijs. H. Beunis 2 derde, 1 vierde, 1 vijfde en 1 zevende prijs. L. v. d. Sanden, 1 eerste, 1 achtste en 1 negende prijs. Verdeeld over alle klassen werden de volgende punten behaald H. Beunis 4651/» pnt. C. van Dongen 462V2 pnt. P. van der Sanden 4621/» pnt. H. Leermakers 4611/* pnt. L. van der Sanden 459V2 pnt. A. Maas 454V» pnt. M. v. d. Veer 4531/* pnt. M. Coomans 453 pnt. W. van Noye 4521/* pnt. Schoonste duif van de tentoonstel ling: P. v. d. Sanden. De tooneelafdeeling van de Maria- vereeniging alhier geeft morgen een groote winteruitvoering, tooneelavond, in de zaal van den heer Stalpers. Deze uitvoering is alleen toegankelijk voor de leden. Onder leiding van kapelaan Maas zullen worden opgevoerd: „Dolly Het Barmeisje" en de klucht „De Doove Erftante". Rijkspostspaarbank. Aan het Postkantoor te Kaatsheuvel en de daaronder ressorteerende hulp kantoren werd gedurende de maand December 1934 ingelegd 16948.67 en terugbetaald 11967.09. werden 18 nieuwe boekjes. Uitgegeven Postdui vententoonstelling De Postduivenvereeniging ,,De Reis duif" bij den heer Oerlemans, hield een tweedaagsche postduivententoonstel- ling waar als keurmeesters fungeerden de heeren P. van Dongen en Jac. Koe nen uit Dongen, die hunne moeilijke taak naar ieders zin hebben volbracht. De uitslag was als volgt: Oude doffers: 1 A. Laros, 2 H. Em- men, 3 W. Stubbe. 4 C. van Rooij, 5 L. van Boxtel Z.E.V. A. Schaafstra en E.V. A. Lugters. Oude duiven: 1 W. Stubben, 2 Jac. van Dongen, 3 H. Emmen, 4 A. Laros, 5 A. Lugters, Z.E.V. H. Emmen en E.V. H. Esch. Jonge doffers: 1 en 3 H Esch, 2 Jac. van Woensel, 4 H. Emmen, 5 B. Oer lemans, Z.E.V. H. Emmen en E.V. H. Esch. Jonge duivinnen: 1 Jac. van Woen sel, 2 Jac. van Dongen, 3 A. Lugters, 4 L. van Boxtel, 5 B. Oerlemans, Z.E.V. Christ Oerlemans, E.V. C. Oerlemans. Schoonste duif der tentoonstelling W. Stubbe. Ned. Fabrikaat. Voor het Ned. Fabrikatenhuis zal op Donderdag 10 Januari a.s. in de zaal van den heer Jan van Dun een groote propaganda gehouden worden, die ten doel heeft Neerlands Fabrikaat aan te bevelen. Om half 3 n.m. en om half 7 's avonds zal de Directeur van het Ned. Fabrikatenhuis een propagandarede houden. Aan de besturen van de ver schillende vereenigingen zijn uitnoodi- gingen tot bijwoning van deze vergade ringen verzonden. De toegang is voor zoover plaatsruimte geheel vrij. Na af loop worden waardevolle artikelen on der de aanwezigen uitgereikt. K. G. V. Onze R.K. Gymnastiekver. K.G.V. heeft zich reeds maanden geoefend om het publiek eens te kunnen toonen dat met training ook voor de gewone gymnasten nog meer te bereiken is, dan de jongens gewoon zijn in vrije- en orde-oefeningen te vertoonen. Naar men ons mededeelt, is de KGV met een programma klaar dat 't pu bliek versteld zal doen staan van haar kunnen. Zoo er geen wijziging in de datum komt, zal op 27 Januari een groote vertooning in het Patronaat ge geven worden. Bel Canto. Het onlangs opgerichte dameskoor Bel Canto zal naar we vernemen op 20 Januari zich voor 't eerst laten hoo- ren. 't Kan natuurlijk nog niet ver wacht worden dat reeds thans een pro gram gevuld wordt, 't Koor heeft in studie „Schlafe mein Prinzchen" van Mozart, het Wiegelied van Brahms, beide voor 3-stemmig dameskoor en Serenade van een Landsknecht voor 4-stemm,ig dameskoor van Orlando Lasso. Burgerlijke Stand. 6 t.m. 27 December 1934. Geboren: Martinus z.v. W. de Man en W. van der Pas. Cornelis J. M. z.v. Jacobus J. Schoenmakers en Gertruda Kruissen. Francisca M. W. d.v. Wilhelmus G. Netten en A. M. Pulles. Adriana C. M. d.v. Adrianus Spapens en Maria J. Aarts. Clasina G. d.v. Nicolaas Da- men en Maria A. Hooijmaijers. Cor nelia J. H. d.v. Johannes van den As sem en Johanna Klijn. Johannes H. A. z.v. Antonius Verhof en Johanna Damen. Cornelis W. A. z.v. Gerar- dus Th. Mols en Maria A. van Breugel. Henricus M. z.v. Wotherus van Wanrooij en W. van der Linden. Marinus A. z.v. Adrianus Schellen en Maria Martens. Adrianus G. z.v. Marinus Hendriks en Clasina J. Hen driks. Johanna A. M. d.v. Martinus den Otter en Adriana van Gorkom. Overleden: Wilhelmina Soeterboek 1 jaar. Cornelia van der Velden, echtg. van Hub. IJpelaar 71 jaar. Johanna van Wanrooij, wed. van Antonie van der Linden;66 jaar. V» Armen-concert. Het gebruikelijke Armenconcert van het Kon. Muziekgezelschap Euphonia ten bate van de St. Elisabethsvereeni- ging zal Zondag 6 Januari gegeven worden. Naast de Harmonie zal de be kende Euphonia band en de Humorist F. de Rooij uit Tilburg medewerken. Met de kaartverkoop is men reeds druk bezig. Mariavereeniging Zondag a.s. houden de Mariavereeni ging en het Kruisverbond alhier een al- gemeene propagandavergadering in de zaal van het Patronaat. De tooneelver. ,,Ons Vermaak" onderafdeeling van het Kruisverbond voert het groote too- neelwerk in drie bedrijven „Als de Zon opging" van Frits van Duinen op ter wijl de dameszangclub De Nachtegaal een drietal koorwerken zal uitvoeren. Met het geven van financieele en jaar verslagen zal de vergadering gecomple teerd worden. Uitvoering Berkdijk. Groote winteruitvoering in het Paro chiehuis Berkdijk op Zondag 6 Januari. Opgevoerd wordt „Bronnen van Be derf", dramatische fantasie in drie be drijven door L. E. Boledag onder regie van H. v. d. Bosch. Aanvang om 3 uur voor dames en om 7 uur voor heeren. VOETBALSPORT. Oefenwedstrijden Ned. elftal. Op Woensdagen 23 Jan. en 6 Febr. zal het Ned. elftal te Rotterdam een oe fenwedstrijd spelen resp. tegen Queens Park Rangers en een andere Engelsche prof club uit de 2e of 3e divisie. K.N.V.B.-Competitie. P.S.V. naar het kolenland. Zal W.S.C. zich weer op werk ent Het eerste klasse-program van Zondag stelt de leiders voor de moeilijke taak Juliana in het kolenland te gaan bekam pen. Het zou niemand verwonderen als de Philips-menschen daar een punt ach ter lieten, waarmede NAC, dat thuis wel van MVV zal winnen, het meest ingeno men kan zyn. Longa en NOAD spelen thuis en maken beide kans op overwin ningen. In 2 B wordt het weer een belangrijke dag. Wilhelmina, Helmond en VVV zijn verplicht om te winnen, willen zij hun kansen behouden, want de leiders zul len zeer waarschijnlijk tegen Tegelen wel aan het langste eind trekken. Die overwinningen voor de kampioenscandi- daten zouden een kolfje zijn naar de hand van WSC. Als Hero, Picus en VOS ver liezen willen, hebben de zwarthemden n.l. de kans weer een stukje in te loopen. Dogr een overwinning op de Valk, die heelemaal niet tot de onmogelijkheden behoort, zou WSC zich alvast boven Hero en Picus kunnen nestelen. Het is dus nu dè kans voor de Waalwijkers. Intusschen houden wij ons op alle ver rassingen voorbereid, want het is in deze af deering al meermalen gebleken dat de kop geducht op de staar' moet passen. De derde klasse levert slechts twee vrij onbelangrijke wedstrijden. W.S.C. 2 er TOP gaan beiden in Den Bosch op be zoek. Het programma luidt: Eerste klasse: Tilburg: LongaEindhoven. Spekholzerheide: JulianaPSV. Tilburg: NOADBleijerheide. Breda: NACMVV. 2e klasse A. Vlissingen: VlissingenDosko. Middelburg: MiddelburgTSC. RoosendaalAllianceDe Baronie. Terncuzen TerneuzenZeelandia. 2e klasse B. Den Bosch: WilhelminaHero. Eindhoven: PicusHelmond. VenloVVV—VOS. Waalwijk: WSCDe Valk. Roermond: RoermondTegelen. 3e klasse D.: Den BoschDevoWSC 2. Den BoschBossche BoysTOP. W. S. C. W.S.C.—DE VALK. Na 't mooie resultaat, waarmede WSC het jaar 1935 afsloot, zullen vele suppor ters met nog meer spanning afwachten hoe de inzet in het nieuwe jaar zal zyn. We hebben er vorige week al op gewezen dat het programma voor Januari bijzon der belangrijk is, vooral omdat hierin twee wedstrijden voorkomen tegen een club, die met WSC gegadigde is voor de onderste plaats. De ontmoeting van Zondag gaat tegen een stevige middelmootclub, een der wei nige, die noch voor de bovénste, noch voor de onderste plaats in aanmerking komen. De Valk is een wispelturige club die kampioenscandidaten er slechts met de grootste moeite onder kunnen hou den en die anderzijds al menig punt ver speeld heeft aan clubs van „de staart". Zoo liet de Valk zich op eigen terrein zoowel door Picus als door Hero slaan! Hoewel we geenszins de kracht van de sigarendraaiers uit Valkenswaard willen onderschatten, integendeel, we weten dat hun ploeg verschillende eerste klas krachten telt, durven we zeggen dat WSC tegen deze ploeg een kansje op een over winning heeft. Als er met veel enthousi asme gespeeld wordt en als de voorhoede eindelijk eens wat meer doortastend durft te gaan optreden, dan kunnen de Valken op een warm onthaal rekenen. En het lijdt o.i. geen twijfel of de zwarthemden zullen zich morgen weer weren met alle kracht, want zij weten dat uit de drie wedstrijden in Januari zoo mogelijk het maximum rendement gehaald moet worden. Wij verwachten dat het een zeer span nende partij zal worden, die het aanzien best waard zal zyn. Hier volgt de opstelling van de Valk A. Lavryssen Adr. Lavrijssen A. Maenen v. Asten Baeten H. Loos A. v. Dooren L. Hertroys Mettes F. v. Dooren H. Wijnen Men ziet, een uitstekend elftal. Alle be kende namen, zooals keeper Lavrijssen, die diverse malen in het Zuidelijk elftal gestaan heeft, evenzoo aanvoerder Mae nen, voorheen spil in het Zuid. Elftal, thans prima rechts achterspeler. Voorts de bekende voorhoede spelers, de ge vaarlijke rechterwing Gebrs. v. Dooren, doch de meest gevaarlijke speler blijft de linksbuiten Wijnen. Onbegrijpelijk is het, dat de Valk, dat naar onze meening wel een der besten in deze afdeeling is, zoo'n tegenslag kan hebben in de resul taten. De WSC-spelers moeten zich daar om niet doodstaren op het onbegrijpelij ke resultaat van j.l. Zondag van Picus in Valkenswaard. Anderzijds behoeven zij niet angstig tegen de Valk op te zien, als er maar energiek tot het einde gewerkt wordt. Het is wel bijzonder toevallig dat juist a.s. Zondag, derhalve op den dag van de ontmoeting tegen de Valk, het 29 jaar geleden zal zijn, dat WSC onder den naam W.V. is opgericht. Laten de spe lers dit voorname feit herdenken, door te trachten een zoo schitterend mogelijk resultaat te verkrijgen tegen de Valk. Mogelijk zal het bestuur binnenkort te rugkomen op dezen bijzonderen dag. WSC speelt ongeveer in dezelfde op stelling als j.l. Zondag tegen Wilhelmina. J. v. d. Bogaert speelt wederom rechts buiten. WSC 2 gaat op bezoek bij Devo in den Bosch en zal daar een zwaren tegen stand krijgen. Een gelyk spel is op het Devo-terrein al een goed resultaat. WSC 3 gaat naar Capelle 2 en WSC 4 ontvangt op eigen terrein de juniores van RWB. R. W. B. RWB 1 is Zondag vry en kan dus het katje eens uit den boom kijken. RWB 2 krijgt een lastige thuiswedstrijd te spelen tegen Nivema. Zij hebben nu de gelegenheid om te toonen dat er met hen toch nog rekening gehouden moet worden. Aanvang 2 uur. Het 3e elftal ontvangt Nivema 2. RWB 4 moet naar WSC 4 en zal hier wel een te zware tegenstander aantref fen. JULIANA—R.W.B. 2—3. Deze wedstrijd had Zondag onder flinke belangstelling plaats. RWB heeft reeds spoedig door een fout in de Juliana-achterhoede de leiding genomen, maar na enkele minuten plaatst de Juliana-rechtsbuiten mooi voor doel en met een prachtigen kopbal brengt de centervoor de partijen op gelijken voet, 11. De Juliana-achterhoede kan er nog niet goed in komen en bij een RWB-aan- val weten deze de leiding te hernemen, 12. Juliana zet er ook alles op en bij een aanval ontstaat een strafschop, welke jammerlijk tegen den paal wordt gescho ten. Het zit onze geel-zwarten in dezen wedstrijd niet mee, want ook een volgend strafschot wordt gemist. Met dezen stand komt de rust. Na rust is Juliana terstond in den aan val en na enkele minuten is de stand weer gelijk, 22. Er wordt nu het meest op de RWB-helft gespeeld en een kopbal van de linksbinnen gaat over doel, ter wijl ook een hard schot van de doellat achter gaat en op fortuinlijke wijze ont komt het RWB-doel. Dan komt een doel punt, waar het niet werd verwacht, als bij een RWB-aanval wordt gedoelpunt, 23. Juliana zet er nog alles op. maar doelpunten blijven uit en zoo eindigt de ze wedstrijd in een onverdiende neder laag voor Juliana, daar deze steeds het meest in den aanval was. Juliana 3 behaalde een 32 overwin ning in Kaatsheuvel tegen Kaatsheuvel- sche Bovs 2. Zondag a.s. is het le elftal vry van competitiewedstrijd. Juliana 2 en 3 moeten beiden naar Heusden om te spelen tegen Heusden 1 en 2. DRUNEN. Uitslaff van de voetbalsport op 30 Dec. Sporters I heeft zich te Haarsteeg kra nig geweerd, want Haarsteeg, dat op ei gen terrein niet gemakkelijk te verslaan is, heeft toch nog 1 punt (eigenlijk 2) af moeten staan. Ofschoon zij zeer sterk te kampen hadden, hebben de Sporters reuzenwerk verricht. Dus volhouden. Eindstand was 11. Sporters 2 kregen Haarsteeg 2 op be zoek en hadden een hevige tegenstand; toch wisten zij te winnen met 32. TOP heeft ook een overwinning te boeken en heeft haar voorgenomen be sluit, om revanche te nemen, met eere gehandhaafd. Zij speelde tegen Brabantia te Herpt. TOP had de leiding met 1—0, toen de scheidsrechter moest laten sta ken wegens te grooten toeloop van het publiek, dat zijn eigen club steeds aan moedigde.

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 7