VRIJDAG 5 APRIL OPENEN WIJ EEN ZAAK H Mooie wonih COMPLETE MEU8ILEERING en STOFFEERING van Uwe woning. AGENDA. SPORT. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. RADIO-PROGRAMMA. TE HUUR. Van Wijk en Brüs Notaris MiddeN L. S. Door nieuwste dessins, prima kwaliteit en uiterst lage prijzen, hopen wij dan ook in Uwe gunst te komen. Ter kennismaking geven wij tot en met Zaterdag 13 April, bij iedere aankoop vanaf f5.- EEN ZEER NUTTIG CADEAU, eventueel grooter naar mate van het besteede bedrag. Beleefd aanbevelend, WONINGINRICHTING ,,'T WOONHUIS" Grootestraat 147-49 WAALWIJK. Teleph. 104. P. KLERKX-NI LLESEN. O DE EEN NETr^;1 D A G M E I S $ke no Auto-Verhuur Reparatie-inrich Notaris A. Sch; op f2500. KEB 27. in Nieuwstraat 10 Dag- en nachtdiensten i Binnen- en Buitenla V E R H UR oordeelde verdachte lot 6 maanden gevangenisstraf Frissche lucht. J. C. E, zwervend koopman, werd te Waalwijk door den caléhouder van Boxtel buitengez^t en „luchtie" zoowel zijn vertoornd gemoed, als ook de gelagkamer, door de ruiten in te slaan. üe caiéhouder wist de luchtver- versching niet op prijs te stellen en deed aaiigilte. tengevolge waarvan E tot 1 maand hechtenis werd veroor deeld. Mishandeling De rechtbank veroordeelde A. N. v. d. H. uit Hedikhuizen wegens mishandeling tot 6 maanden gevange nisstraf voorwaardelijk, Wraak aan het verkeerde adres. Wanneer je met een bloedend hart alweer een paar gulden hebt neerge. leid voor een rij wielplaaije en 't ding wordt je dan ook nog ontstolen, wie zou dan niet razend worden? Zoo ging het dan ook met A. v. d. W., landbouwer te Elshout. Hij meende in den zestienjarigen Willem Lagrant den dief te pakken te hebben en ranselde het jochie flink af. Hij dreigde zells met een mes. Actiierat bleek, dat hij de verkeerde te pakken had gehad en moet dus nu alweer dokken wegens mishande ling 110,— boete of 10 dagen hechtenis. Een, die er op los sloeg. J. J. de G.t landbouwer te Drunen schijnt het op de gebroeders v. Zon begrepen te hebben. In den laten avond van 26 Januari reed hij van Den Bosch naar Drunen. Hij had moeten wachten aan den beruchten Viijmenschen overweg in Den Bosch en misschien heeft dit hem wel z'n booze bui bezorgd. Hoe 't ook zij, een eind verder haalde bij W. v Zon uit Drunen in en liet hem onzacht kennis maken met een stuk hout 1 Weer een eind verder trof hij A. v Zon en deed dien dezelfde bewerking ondergaan, waarbij bovendien nog de fiets van het slachtoffer vernield werd! De gebroeders kwamen getuigen en begrepen nog steeds niet, waardoor zij die fraaie behandeling verdiend hadden. Verdachte ontkende pertinent, maar de jongens hadden hem met zekeiheid herkend. Gewetensvol onderzocht de oificier in 'n kalender of de maan ook geschenen had over deze euveldaad. De eisch luidde f 20,— boete. Uitspraak volgende week. zouden boeken. Heden (Woensdagavond) wordt weder op de Waalwijksche wielerbaan voor de verschillende nummers geoefend, terwijl op Vrijdagavond de oefeningen weder worden voortgezet. Het bestuur van de Waalwijksche Ren nersclub „Excelsior" bereidt haar ren ners 'n competitieprogram voor wat het publiek van zal kunnen smullen. De spanning in de verschillende nummers waarin gelijkwaardige krachten starten zal zoodanig worden opgevoerd, dat elke week opnieuw weer een sensatie op zichzelf moet worden. Het wielrenliefhebbend publiek wacht reeds een schitterend wedstrijdpro gram, waarop wij hopelijk a.s. Zaterdag nog even nader zullen terugkomen. DUIVENSPORT. Waalwijksche Concoursbond. A.s. Zaterdag 6 April van 2 tot 4 uur inkorven voor Roozendaal vracht 3 cent per duif. Tevens geiegenneid voor prys- vnegen. Constateurs moeten 's avonds voor 8 uur binnen zijn. WAALWIJK. W.G.V. Woensdag van 5.30 6.45 uur Adspiranten 11. W.G.V. Donderdag van 5.15 6.30 uur Adspiranlen 1, van 6.j0— 7.45 uur Adspiranten III en van 8.30—10 uur leden. Vrijdag 8 uur, Luxor Bioscoop, «Het meisje met de blauwe hoed». Zaterdag 1.30—2.45 uur Dames- aspiranten Gymn. Vereen. K. en V. Gymnastieklokaal Stationsstraat. Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertalel «Oefening en Vermaak». WIELERSPORT. Waalwijksche Rennersclub „Excelsior". Het wielerseizoen heeft een aanvang genomen en reeds worden op de ver schillende banen in het land wedstrij den georganiseerd, hoewel de weersom standigheden van dien aard zijn, dat het doorgaan van die wedstrijden dikwijls aan gerechten twijfel onderhevig is en daarom bewonderen wij de onderne- mingsgecst van de haandirectie's en zien met belangstelling de verrichtingen van de verschillende renners tegemoet. Ook de Waalwijksche Wielerbaan opent reeds a.s. Zondag haar poorten en wij hopen van harte en voor de baandi- rectie en voor Waalwijk in het bijzon der dat een milde voorjaarszon het ver blijf bij dit eerste Waalwijksche Wieier- festijn tot een zeer aangenaam zal ma ken. Week aan week hebben onze „cou reurs zich reeds op het komende sei zoen voorbereid en speciaal onze Waal- wyksche renners Jo van Geene en C. Slaafs steken in een goeden vorm. De achtervolgingswedstrijd, die zij tegen el kaar zullen moeten rijden is voor beiden van zeer groot belang. Hun rivaliteit is groot en wanneer \vy een oogenblik ons wat dieper in het rennersleven trachten in te dringen, dan bemerken wij pas welk een eerzucht die beide jongens be zielt. Geen haarbreed zullen zij toege ven en alles, alles zullen zij geven, zich „leegtrappen" heet dat in rennersjargon, om het aahvyksche publiek te toonen wie van beiden de titel van sterkste aalwijksche achtervolger kan meedra- gen*.. Wij hebben in de afgeloopen week ook onze jongere renners op de Waalwyk- SC i ,^yie'er6aan in actie gezien en het werkelijk bewonderenswaardig wat die „mannekens" uit hun beenen weten te persen. \Vy hebben tijden genoteerd, waar zelfs ervaren renners succes mee Kaatsheuvel, 31 Maart 1935. De loonkwestie. Een gelukkige oplossing. Zooals de ochtendbladen van Zondag reeds meldden is de loonactie met de N.V. M. Zachts Schoenfabrieken en tevens de te verwachten actie met de overige fabrikanten te Kaatsheuvel door de bemiddeling van Prof. Mr. Aal- berse. Zaterdagmiddag tot een voor beide zijden bevredigende oplossing ge komen. Behalve de directie van de J.N.V. waren voor de besprekingen betreffen de deze kwestie op het departement van Sociale Zaken in den Haag aanwezig de heeren Koestenberg, v. Brussel, Buikx en Kunst, van de arbeidersorga nisaties, en de heeren v. d. Hoven, Vloemans en Bisselink, als vertegen woordigers van de plaatselijke R.K. Pa troonsbond van Schoenfabrikanten. Na ampele bespreking is door de werkge vers het collectieve contract door de ar beidersorganisaties aangeboden, behou dens enkele tegemoetkomingen van den kant der laatsten, aanvaard. De kleine wijzigingen betroffen wat betreft de rechtstreeksche loongeschil- len enkele overgangsbepalingen in ver band met gecalculeerde prijzen over loopende orders, voorts een tegemoet komende wijziging in de vrije dagen en als voornaamste punt de verplichting door de arbeidersorganisatie op zich genomen, om hetzelfde contract ook aan de ter plaatse gevestigde andere fa brikanten voor te leggen en de noodige middelen aan te wenden deze tot mede- onderteekening daarvan te bewegen. Voor 1 Juni a.s. zal de organisatie der arbeiders hiervoor tijd gegeven worden, terwijl na dien datum, zoo noodig een tweetal arbiters door het bureau van arbeidsbemiddeling daartoe aan te wij zen, hieromtrent hun oordeel zullen stellen. Voor de naleving van de loon- overeenkomst is aan de arbeidersorga nisatie het recht gegeven op bepaalde tijden door inzage van de boeken steek proeven te nemen. Het is voor de betrokkenen van beide zijden en tevens voor de geheele plaats een opluchting dat nog juist op tijd de brandende kwestie tot een goed einde is gebracht. Naast het bureau van Rijksbemiddeling in den persoon van Prof. Mr. Aalberse moet hier aan de leiders der organisaties van beide par tijen en de directie der betrokken N.V. een woord van lof gebracht worden. Athlethiek. Zaterdagavond werd in de zaal van het patronaat een propaganda-vergade- ring gehouden om te komen tot de op richting van een athletiekvereeniging, als afdeeling van de K.J.C. Als spreker van den avond trad op de Voorzitter van de Technische Commissie van de F. D. A. in Nederland, de heer de Zwa ger. Er was veel belangstelling in de zaal. Na een welkom door den voorzitter van t voorloopig bestuur den heer C. van Mierlo, hield de heer Zwager een causerie, die ruim een uur duurde en waarin hij op interessante wijze en in een keurige taal een uiteenzetting gaf van de athlethiek en haar voordeelen voor de voetbal- en gymnastieksport. Meer bijzonder behandelde hij de athle thiek in hare onderdeelen: loopen, springen en werpen. Hij gaf verklaring van korte en lange afstand loopen, van hoogte-, ver-, polsstok- en hinkstap- sprong en van speer-, kogel- en discus werpen. In de demonstratie, welke hij na de pauze gaf liet hij zijn eigen kun nen in deze verschillende sporten zien, waarbij de aanwezigen konden profi- teeren van de schitterende beheersching en correcte wijze waarop hij de vooraf gegeven theorie in practijk bracht. Met foto s waarbij een duidelijke explicatie, werd de demonstratie nog gecomple teerd. De belangstelling is door dezen avond voor de athlethiek niet weinig gestegen. In een intieme bespreking he denmorgen nog gehouden zijn nader de plannen voor de sport uiteengezet. Waar Brabant in het algemeen nog in de kinderschoenen van de beoefening der athlethiek staat begroette de heer Zwager de plannen van Kaatsheuvel met veel begeestering. Zijn volle mede werking voor de op touw gezette actie zegde hij gaarne toe. Rijkspostspaarbank. Aan het postkantoor te Kaatsheu vel en de daaronder ressorteerende hulpkantoren, werd gedurende de maand Maart '35 ingelegd 22752,92 en terugbetaald 23293,95. Uitgegeven werden 17 nieuwe boekjes. Concert „A polio". De Harmonie „Apollo" gaf Zondag avond haar laatste winterconcert. Op het programma stonden reeds de con- coursnumers die, in de eere afdeeling met de komende Pinksterdagen in Wijk moeten worden uitgevoerd n.l. De Ouverture Egmond van L. van Beethoven en de Ouverture Seneramis van Rossini. De wijze waarop de nummers ge geven werden liet zien, dat reeds ern stig gestudeerd was. De rest van het muzikale gedeelte bestond uit een zes tal solo's waarmede de Apollisten Zondag 17 Maart te Hamont in België allen een eersten prijs behaalden. De meesten leverden ook thans con- courswerk ofschoon het accompagne ment hierin weinig medewerking bood. Het humorislisch gedeelte van den avond, was hij den heer H. van Enge len uit Waalwijk in zeer goede han den. Een zestal nummers door hem ge geven, brachten de zaal in een stem ming die nog met elk nummer toe nam. Naar het concours. Op den tweeden Paaschdag, zullen opnieuw een 9-tal leden van „Apollo" aan een solisten-concours deelnemen. Thans zijn het uitsluitend leden van de zgn. Kleine Kapelle, dus feitelijk nog leerlingen. Deelgenomen wordt aan het con cours uitgeschreven door Schoonho- ven's Dilettanten Orkest, Directeur Jac. Kaasschieter. Er is .ingeschreven van de 3e lot de le afdeeling. Wisselpryswedstrijd. Heden-, Dinsdag, avond had in de zaal van den heer Jan van Dun de uit reiking plaats van den Wisselprijs in onderlingen wedstrijd van de weer baarheidscorpsen van Burgerwachten en Landstormers van Kaatsheuvel en Loon op Zand in het vorig schietsei- zoen gehouden, gewonnen door de B.V.L. van Kaatsheuvel. De leiding dei- vergadering was in handen van den Voorzitter van de winnende afdeeling van de B.V.L. te Kaatsheuvel, de heei*^ H. Elshout, die met een kort woord de aanwezigen welkom heette, meer spe ciaal Burgemeester Mallens, die de uit reiking van den door de Gemeente be schikbaar gestelden wisselprijs per soonlijk op zich genomen had. Burgemeester Mallens sprak 'n kórt woord tot opwekking van de activiteit van de corpsen, waarbij hij het zich 'n eer rekende genoodigd te zijn om deze uitreiking namens het gemeentebestuur te doen. De wedstrijd is gehouden in de maand September 1934, waarhij de bur gerwachten van Loon op Zand en Kaatsheuvel met scherp op 100 Meter schoten en de af deelingen van de BVL op hetzelfde blazoen op 50 Meter. De verhouding kan in dezen dus niet als volgens eenzelfde maatstaf genomen worden. De uitslag was: B.V.L., Kaatsheuvel: le Vijftal 547 pnt. 2e Vijftal 517 pnt. 3e Vijftal 535 pnt. B.V.L., Berkdijk: le Vijftal 527 pnt. 2e Vyftal 508 pnt. B.V.L., Loon op Zand: le Vijftal 498 pnt. 2e Vijftal 505 pnt. 3e Vijftal 496 pnt. B.V.L. St. Joachimsmoer: le Vijftal 498 pnt. Burgerwacht Kaatsheuvel le Vijftal 493 pnt. 2e Vijftal 447 pnt. 3e Vijftal 397 pnt. Burgerwacht Loon op Zand: le Vijftal 424 pnt. 2e Vijftal 303 pnt. 3e Vijftal 276 pnt. De wisselprijs werd alzoo gewonnen door het eerste vijftal van de B.V.L. te Kaatsheuvel met 547 pnt., dat samen gesteld was uit de heeren J. IJpelaar, H. Kraneveld, M. Didden, A. van den Hoek en H. A. Elshout. Naast de wisselprijs werd aan den hoogsten schutter van elk corps een medaille geschonken. De winnaars hiervan waren: H. Kraneveld van de B.V.L. Kaats heuvel; G. v. Gorkum v. d. B.V.L. St. Joachimsmoer; B. Gommers van de B. .L. Berkdijk; Jos. v. Berkel van de B.V.L. Loonopzand; C. Michielsen van de Burgerwacht Loonopzand; Chr. Voogd van de Burgerwacht Kaatsheu vel. Met een kort dankwoord aan den WelEd.Achtb. Heer Burgemeester voor diens sympathieke medewerking bij de prijsuitreiking werd de avond door den voorz. van de B.V.L. Kaatsheuvel gesloten. Promotiewedstrijden R.K.V.V. DES. Zondag werd door het eerste elftal van de R.K.V.V. Des de eerste wed strijd gespeeld in de promotiewedstrij den voor de 2de klasse I.V.C.B Nieuw Borgvliet uit de plaats van dezelfde naam was als onderste van de tweede klasse uit de I.V.C.B. op be zoek. Hadden velen mogelijk gedacht in Nieuw1 Borgvliet een club te ontmoeten die door Des met gemak kon worden overwonnen, reeds in de eerste speel- helft .toonden de bezoekers den strijd niet voor niets gewonnen te geven. De eerste aanvallen zijn voor Nieuw Borgvliet, waarbij vooral de rechtsbui ten zich een speler van klasse toont. Onze verdediging kon er in de eerste minuten geen vat op krijgen. Gesteund door de hard werkende middenlinie wisten zij toch voorloopig het terrein zuiver te houden. Des neemt dan het initiatief over en na 20 minuten weet de rechtsbinnen uit een keurig aangegeven bal van de rechtsbuiten voor Des de score te ope nen. Nieuw Borgvliet legt er dan een schepje op en het is de rechtsbuiten, die met een prachtig schot Vloemans voor de eerste maal laat visschen. Maar recht van de aftrap gaan de Dessers er met den bal van door en zonder dat een van de spelers van de tegenpartij de bal heeft aangeraakt, werd door de mid- voor nummer twee in de touwen ge jaagd. Het is dan lange tijd een spel op de niiddenhelft, maar langzamerhand komt Des weer in de meerderheid. Uit een hevige schermutseling voor het doel der bezoekers weet de linksbinnen de derde goal te fabriceeren. Met dezelfde stand werd gedraaid. De thee schijnt de gasten goed ge daan te hebben. Aanval op aanval wordt ondernomen, maar zij vinden steèds Vloemans op zijn post. In deze periode bepaalt Des zich tot enkele ge vaarlijke uitvallen en' uit een hiervan brengt de midvoor de stand op 4—1. Maar nog zijn de Dessers niet tevreden en het is de linksbinnen, die de bal voor de vijfde maal in het doel plaatst. De Dessers nemen de zaken dan wat kal mer op en uit een misverstand van de verdediging knalt de midvoor van de gastën den bal onhoudbaar voor Vloe mans in doel. Na nog eenig heen en weer getrap komt het einde met een verdiende 52-overwinning. Supportersclub. Zondagmorgen werd in het clublokaal van de R.K.V.V. DES in een druk be zochte vergadering besloten tot de op richting van een supportersclub voor de R.K.V.V. DES. Het doel der club is leiding te brengen in het enthousiasme, dat zich momenteel voor onze R.K.V.V. Des openbaart. Reeds bij deze oprich tingsvergadering kwamen meerdere punten ter bespreking. Er werd een be stuur gevormd met als voorzitter de heer P. Kemmeren. als secretaris-pen ningmeester de heer P. v. Esch en al commissaris de heer A. v. Boxtel. DONDERDAG 4 APRIL 1935. HILVERSUM 301.5 M. A. V. R. O. 8.00 Gramofoonniuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.20 Het AVRO-Aeolln-orkesl. 11.00 Knipcursus Kinderkleeding. 11.30 Bloemcnlicderen. l-'.OO Lunchniuzick. 2.00 Het Omroeporkest. 3.00 Naaicursus. 4.00 Halfuur voor zieken en ouden van dagen. 4.30 Gramofoonniuziek. 4.45 Hoorspel: Mef een kwartje de wereld rond. 5.45 Dinerconcert. '.30 Engelsche les voor gevorderden. 8.00 Nieuwsberichten van Vaz DIas. 8.05 Liederencyclus „Die Winterreise". 8.15 Het Concertgebouworkest. 10.30 Muziek uit het zonnige Zuiden. 11.00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 11.10 Aansluiting met café-restaurant Pschorr te Rotterdam. HUIZEN 1875 M. O. Gramofoonniuziek. R. V. Leger des Hellskwartiertjc. Morgendienst. Joh. de Heer zingt. O. Het koor van de Paters Benedictijnen van de Abdij St. Pierre dc Solesmus. Godsdienstig halfuurtje. Coleman Hawkins speelt. Lunchconcert door het KRO-orkest. R. V. Cursus fraaie handwerken. Vrouwenhalfuurtjc. Bijbellezing. Cursus handenarbeid voor onze jeugd. Een strijktrio. C.N.V.-kwartiertJe. Persberichten van het Ned. Chr. Persbureau Een kwartiertje Radio-reportage Weekoverzicht. Persbureau Vaz Dias. V eel gevraagde gramofoonmuzlek. K. R 8.00 N. C 10.00 10.15 1C.45 K. R 11.00 11.30 12.15 12.20 N. C 2.00, 3.00 4.00 5.00 5.30 6.45: 7.00 7.15 7.30 8.00 8.05 9.00 Lezing: Waarom Chr. Nijverheidsonderwijs? 9.30 Het Dubbelmannenkwartet Excelsior te Baarn. 10.05 Persbureau Vaz Dias. 10.30 Grnmofoonmuziek. VRIJDAG 5 APRIL 1935. HILVERSUM 301.5 M. V. A. R. A. 8.00 VARA-Marschlied. 8.05 Orgelspel. V. P. R. O. 10.00 Morgenwijding. V. A. R. A. 10.15 Voordracht: Zij deugde niet. 10.30 Jacqes van Klnsbergen en zijn kwintet. 11.00 Krans Nienhuys draagt voor. 11.20 Jacques van Klnsbergen en zijn kwintet. A. V. R. O. 12.00 Het Ensemble Lismonde. 2.00 Werkzaamheden in de tuin in de maand April. 2.20 Het Omroeporkest. V. A. R. A. 4.00 VARA-knipcursus. 5.00 Oomc Keesje vertelt. 6.00 De Notenkrakers. 6.45 Eddy Walls en zijn orkest. 7.30 Lezing: De verkiezingstechniek voor ge- meenteradex en Prov. Staten. 7.50 Gramofoonmuzlek. 7.57 Herhaling S.O.S.-berlchten. V. P. R. O. 8.00 Lezingen cn concert. 10.00 Vrijz. Godsdienstig Pcrsbur. en Vaz Dias. V. A. R. A. 11.00 Gramofoonmuzlek. 11.30 Orgelspel. HUIZEN 1875 M. K. R. O. 8.00 Morgcnconcert. 10.30 Muzickultzending voor fabrieken. 11.30 Halfuurtje voor zieken en ouden van dagen. 12.15 Jack Payne en zijn orkest. 2.00 Het KRO-orkest. 2.45 Zangrecital. 3.00 Het KRO-orkest. 3.45 Zangrecital. 4.15 Het KRO-orkest. 5.00 Land- en tuinbouwhaifuurtje. 5.30 De KRO-Boys. 6.30 De KRO-Boys. 7.15 Golven in do nether. 7.35 Klavierrecital. 8.00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 8.05 The Britannica Piano Accordeon Band. 8.15 Concert door het Harmonie-orkest Oranje- Nnssau. 9.00 Het Nat. Comité „Arbeid aan werklooze intelleetueelen". 9.15 Het Sted. Orkest van Maastricht. 10.00 Een kwartiertje kinvierspel. 10.15 Jack Hylton. 10.30 Persbureau Vaz Dias. 10.35 Het orkest José Wolf. 11.15 Grnmofoonmuziek. ZATERDAG 6 APRIL 1935. HILVERSUM 301.5 M. V. A. R. A. 8.00 VARA-Marschlied. 8.05 Eddy Walis cn zijn orkesl. 9.00 Dc Notenkrakers. V. P. R. O. 10.00 Morgenwijding. V. A. R. A. 10.15 Uilzending voor de arbeiders in dc Conti nubedrijven. 12.45 Órvitropia. 2.00 Hoe de toonkunst groeide. 2.20 De Zonnekloppers. 2.50 l)c Flierefluiters. 3.20 ix-zing: Uit het begin der Nederlandschc arbeidersbeweging. 3.40 OratoriumDe ondergang van Faust. 5.00 Reportage van den hockeywedstrijd Neder landEngeland te Amsterdam. 5.40 Letterkundig overzicht. 6.02 Zanggroep De Wielewaal. 6.30 Orgelspel. 7.00 V. R. O. 8.15 Stemmen uit het Proletariaat. 8.30 Concert. 8.45 Johan Kaart zingt. 0.00 Vaz Dias en VARA-varla. 0.15 Willy Derby zingt. 9.15 Brederode-herdenking. t 10.30 Het VARA-orkcst. 11.15 Josef Papier, lyrisch bariton, zingt. 11.30 Eddy Walls en zijn orkest. HUIZEN 1875 M. K. R. O. 8.00 Morgenconcert. IC.00 Gramofoonmuziek. 10.30 Muziekuitzending voor fabrieken. 11.00 Gramofoonmuzlek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje. 12.15 Het KRO-orkest. 1.00 Songs uit Engelsche films. 1.20 Do KRO-Boys. 2.00 Halfuurtje voor do rijpere jeugd. 2.30 Sporthalfuurtjc. 3.00 Kindcruurtje. 4.00 Afgestaan op last van den Minister, aan de Hiro. 5.00 Liedjes voor de avond valt. 5.30 Esperanto-Nieuws. 5.45 Dc KRO-Boys. 6.20 Journalistiek weekoverzicht. 6.45 Schlager-programma. 7.15 Dc R.K.Vereeniging voor E.H.B.O. 7.35 Schlager-programma. 8.00 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 9.05 Volksvertelsels en humor uit Zeeuwsch- Vlaanderen. 9.20 Het KRO-orkest. 10.00 Vleugelfantasiën. IC.15 Het KRO-orkest. 10.30 Nieuwsberichten van Vaz Dias. 10.35 Lucienne Boyer zingt. 10.45 Het KRO-orkest. 11.15 Gramofoonmuzlek. RADIO DISTRIBUTIE-BEDRIJF, WAALWIJK. Wijzigingen voorbehouden. DONDERDAG 4 APRIL 1935. Programma 1. 8.UU v.m. Hilversum. Programma 2. 8.01) v.m. Huizen. Programma 3. 11.20 v.m. Deutschlandsender. 12.35 n.m. Keulen. 2.05 n.m. Regional programma. 3.20 n.m. Stuttgart. 5.05 n.m. Droitwich. 6.20 n.m. Keulen. 6.50 n.m. Regional Programma. 7.20 n.m. Leipzig. 9.45 n.m. Praag. 10.20 n.m. Brussel Fransch. 10.45 n.m. Regional Programma. VRIJDAG 5 APRIL 1935. Programma 1. 8,00 v.m. Hilversum. Programma 2. 8.00 v.m. Huizen. Programma 3. 11.20 v.m. Keulen. 1.20 n.m. Regional programma 2.20 n.m. Droitwich. 3.20 n.m. Deutschlandsender. 4.20 n.m. Keulen. 5.35 n.m. Droitwich. 6.20 n.m. Deutschlandsender. 6.50 n.m. Regional programma. 9.20 n.m. Motala. 10.30 n.m. Regional programma. ZATERDAG 6 APRIL Programma 1. 8,00 v.m. Hilversum. Programma 2. 8.00 v.m. Huizen. Programma 3, 11.20 v.m. Keulen. 1.20 n.m. Droitwich. 3.35 n.m. Keulen. 5.05 n.m. Droitwich. 6.20 n.m. Boedapest 6.50 n.m. Motala. 7.30 n.m. Leipzig. 9.30 n.m. Wccncn. 10.20 n.m. Leipzig. 11.20 n.m. Droitwich. WOE Brieven a. franco Abonne Franco Wijlen eugd 6e rac VEILINGVER. „DE LANGjUr wit DRUNEN. aar eei Prijsnoteering van 1 Apriljrikkelde Culemans 14-6 c„ Bredero^erkwat Spruitjes 10-13 ct. Spinazie 8- n twir lof 7-10 c„ Wortelen 1-1.1/4 lf heeft groen 3-5 c„ alles per Kg. -'n veer Sla 1-4.1/5 c., Andijvie 2-^and.» derij 2-4.3/4 c., alles per stuk billen g Keelen 1-2.1/5 c., Radijs eschool alles per bos. yde kit wakke Voor direct gevraag^11^ U J -.O foortko niet beneden 18 jaar. ,rjiappt Briven onder No. deichelijk Bur. v. d. blad. looral —led ra gi we zou voor enkelejaren gebouwquenlie gerieflijk ingericht en moomiaken gen langs den Provincial; s trol tomen ziensw Te bevragen Laageind EÜn Waalwijk. onzed: (t. o. de Hollandia-fabri Telefoon No. 2. iteunt der o opkom dedige den, z droom niet a democ gelede Hiermede brengen wi geacüte publiek van Waai in kennis, dat vanaf onze zaak VERPLAAT! naar bovenstaand adres. Door aanschaffing van e prima wagens zijn wij in iedereen le gerieven. Gereden wordt met Chevi auto's legen 6 cis. per K Tevens ook wagens zc chaufl'eur, per dag, per of h 6 ct. per K.M. Alle reparaties aan au hielen vlug en goedko Bestellingen worden a nomen bij café »MODE Stationsstraat 49. Beleefd aanbevelei GUSTAV HEfl te Waalwijk, bericht, dat het Landbouw huis, slal, erf en groi Waalwijk van den heer HELVOIBT is ingezet Toeslag Dim-dag 16 1935des avonds 7 uu café »DF LINDEBOOM Waalwijk. te Capelle, zal op Maandag 8 Af des namiddags 3 uur berge van L F. VAN D te Capelle, in het op Voor hel seizoen 22 Buitendellen voor W. B. Bijken Hooiland voor de Dia 's Gravemoer Buitendel voor Mej. M en voorts de ge perceelen voor dc Sprang—Capelle e Waterschappen v Breed bij bilje vai dat i: lukki; Ai er mene van Reen wille zegt elke adre: casti berii smei maa daar Sekc van

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 6